Фільтри
200 грн
(1)

OstroVit Shaker Premium + 2 отс Miami Vibes Edition – практичний та стильний шейкер ємністю 450 мл. Оснащений 2 додатковими ємностями для зберігання капсул, таблеток і порошкоподібних добавок. Не допускає витоку вмісту. Має вінчик з нержавіючої сталі для швидкого отримання ідеальної консистенції напою.

Купити
85 грн
(1)

Ostrovit Water Bottle – міцна та функціональна пляшка для води. Виготовлена з безпечного матеріалу. Підходить для використання під час тренувань, їзди на велосипеді чи ходьби.

Купити
98 грн
(1)

Ostrovit OstroVit Магнезія Premium Chalk Block - пресована магнезія у вигляді брикету. Забезпечує хороше зчеплення долонь зі спортивним спорядженням. Зручна у використанні, не розпорошується.

Купити
238 грн
(1)

OstroVit Training Bands For Fitness – високоякісний комплект чотирьох стрічок з різними показниками опору. Можуть використовуватись під час різних видів фізичної активності. Підвищують опір під час тренувань.

Купити
228 грн
(0)

OstroVit Shaker Premium – особливий шейкер з двома додатковими контейнерами для зручного перенесення капсул і таблеток для тренування. Має вінчик у формі м'ячика для кращого розмішування порошкоподібних добавок.

Купити
349 грн
(0)

OstroVit Shaker – зручний шейкер з високоякісної нержавіючої сталі. Вирізняється високою міцністю. Щільно закривається, повністю герметичний. Оформлений в мінімалістичному стилі.

Купити
45 грн
(0)

OstroVit No More Coffee – простий і водночас максимально функціональний контейнер для таблеток або капсул. Розділений на 4 відділення для 4 різних форм добавок. Завдяки невеликим розмірам легко поміститься навіть в кишені.

Купити
369 грн
(1)

OstroVit Рідка магнезія Premium Liquid Chalk - ефективний засіб для кращого зчеплення рук з поверхнею брусів або іншого спортивного інвентарю. Завдяки своїй рідкій формі використовується більш акуратно, не залишаючи плям на одязі.

Купити
102 грн
(1)

OstroVit Premium Liquid Chalk – високоякісна рідка магнезія у зручній, зменшеній версії з карабіном. Покращує зчеплення. Збільшує хват під час важких тренувань на брусах та інших спортивних снарядах. Протидіє пітливості.

Купити
80 грн
(1)

OstroVit Training Bands For Fitness Heavy – стрічка з високим рівнем опору. Значно підвищує опір під час тренувань. Дозволяє забезпечити додаткове навантаження. Залучає до роботи інші групи м’язів. Покращує ефективність тренувань.

Повідомити
80 грн
(0)

OstroVit Training Bands For Fitness X-Heavy – стрічка з дуже високим рівнем опору. Дозволяє суттєво підвищити опір під час тренувань. Забезпечує додаткове навантаження. Включає в роботу інші групи м’язів. Підвищує ефективність тренувань.

Повідомити
80 грн
(0)

OstroVit Training Bands For Fitness Medium – стрічка з середнім рівнем опору. Дозволяє підвищити опір під час тренувань. Забезпечує додаткове навантаження. Залучає до роботи інші групи м’язів. Робить тренування більш ефективними.

Повідомити
368 грн
(0)

OstroVit Steel Shaker Metalic 750 мл - сталевий нержавіючий шейкер зі сталі. Змішує однорідні спортивні напої, герметичний, зручний. Стильний дизайн та довговічний матеріал.

Повідомити
65 грн
(0)
Повідомити
129 грн
(0)

OstroVit Шейкер - зручний, надійний і функціональний шейкер від компанії OstroVit. Дозволить вам взяти з собою протеїновий коктейль. Обладнаний спеціальним ситечком для створення коктейлів. Практичний і повністю безпечний.

Повідомити
45 грн
(1)

OstroVit Pharma таблетниця - зручний і функціональний аксесуар, призначений для зберігання щоденної порції капсул або таблеток. Компактна таблетниця з 4 відділеннями.

Повідомити
207 грн
(0)

OstroVit Gallon Hydrator – міцна, довговічна і зручна пляшка. Вміщує 1900 мл води. Допомагає забезпечити здорове зволоження організму протягом дня, що особливо актуально при потребі підтримувати спортивні результати на найвищому рівні.

Повідомити
475 грн
(0)

OstroVit Expander Training Bands Set – набір з п'яти тренувальних еспандерів. Широко застосовуються під час різних видів фізичної активності. Виготовлені з високоякісного натурального латексу та нейлону. Підтримують максимальний рівень опору навіть після багаторазового розтягування та використання.

Повідомити
45 грн
(0)

OstroVit таблетниця – простий, але дуже практичний контейнер для таблеток або капсул. Має 4 відділення для 4 різних форм добавок. Вирізняється компактним розміром.

Повідомити

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

Розсилка для здоровʼя та краси
Підпишіться, ми в розсилках ділимось
  • акційними пропозиціями
  • новинками й добірками
  • порадами від профі
Підписатися
Підписатися на розсилку
0 800 403 173