Фільтри
433 грн
(1)

Gaspari Nutrition ZM-Complex – високоефективний комплекс цинку та магнію, підсилений вітаміном В6, в желатинових капсулах. Забезпечує більш глибокий сон та покращене відновлення вночі. Сприяє збільшенню сухої м’язової маси.

Купити
476 грн
(0)

Gaspari Nutrition Wrist Wraps – високоякісні бинти для кистей рук. Виготовлені зі зносостійкого та міцного нейлонового матеріалу. Забезпечують чудову підтримку зап’ястя при виконанні різних вправ, зокрема жиму та жиму лежачи.

Купити
570 грн
(3)

Gaspari Creatine Monohydrate – надчистий моногідрат креатину в порошковій формі. Сприяє збільшенню об’єму та сили скелетних м’язів. Підвищує потужність та анаеробну витривалість.

Купити
70 грн
(0)

Gaspari Nutrition Pillbox – зручна таблетниця. Виготовлена з високоякісного матеріалу. Має 5 відділень для таблеток і капсул. Ідеальна для подорожей.

Купити
1 180 грн
(1)

Gaspari Nutrition AminoMax 8000 – потужний комплекс на основі концентрату, гідролізату сироваткового протеїну та міцелярного казеїну, підсилений креатином, таурином, глютаміном та BCAA, в таблетках. Підвищує силу та витривалість. Прискорює ріст м’язової тканини. Протидіє руйнуванню м’язів. Покращує продуктивність.

Купити
2 289 грн
(0)

Gaspari Nutrition MyoFusion 1814 грам - покращена протеїнова суміш для швидкого росту м'язів та відновлення сил. Містить ферментну матрицю для кращого засвоєння.

Повідомити
2 280 грн
(1)

Gaspari Nutrition Isolate Proven Whey – гідролізований ізолят сироваткового протеїну в порошковій формі. Забезпечує тіло амінокислотами, необхідними для нарощування м’язової маси і швидкого відновлення після фізичних навантажень.

Повідомити
390 грн
(1)

Спортивна сумка Gaspari Nutrition - для тренувань

Повідомити
617 грн
(0)

Gaspari Nutrition Hyper Amino – високоефективний амінокислотний комплекс, що складається із п'яти сумішей. Збільшує енергетичний потенціал. Підвищує продуктивність. Покращує регенерацію м'язів.

Повідомити
685 грн
(0)

Gaspari Nutrtion MyoFusion 500 грам - протеїнова добавка для прискореного набору сухої м'язової маси. Втамовує апетит, посилює спалювання жиру, надає сил. Містить білки з різним часом засвоєння.

Повідомити
498 грн
(1)

Gaspari Nutrition Tribulus – надпотужний екстракт болгарського трибулуса в желатинових капсулах. Сприяє підвищенню рівня тестостерону. Посилює сексуальний потяг. Покращує м'язову потужність та силу.

Повідомити

Gaspari Nutrition - американська компанія-виробник спортивних добавок, створена в 1996 році відомим культуристом Річем Гаспарі. Завершивши свою змагальну кар'єру, він вирішив застосувати особистий досвід і медичну освіту в індустрії спортивного харчування, поставивши акцент на якості і ефективності продукції. З цією метою з самого початку заснування компанії Gaspari Nutrition була створена власна біоінженерна лабораторія, в якій висококваліфіковані фахівці займалися розробкою нових формул, використовуючи всі новітні досягнення науки. Багаторічний досвід засновника бренду в сфері бодібілдингу допоміг добитися величезних результатів. На рахунку компанії протеїни, гейнери, амінокислоти, карнітин, бустери тестостерону та інші продукти найвищої якості. Велику увагу Gaspari Nutrition приділяє смаковим якостям, адже багато спортсменів готові відмовитися навіть від високоефективних добавок через неприємний смак.

Основну ставку при виробництві добавок компанія робить на якість.

Для цього проводяться постійні дослідження в лабораторіях з метою удосконалення вже існуючих формул і створення нових; обладнання відповідає останнім досягненням в області техніки; використовується тільки перевірена і ретельно відібрана сировина; постійно проводиться контроль якості готових продуктів. Крім того, Річ Гаспарі відчуває особливу відповідальність за якість, так як дорожить своєю репутацією і просто не може дозволити випускати другосортну продукцію під своїм ім'ям.

Другий акцент Gaspari Nutrition робить на ефективності. І її підтверджують відгуки і постійно зростаюча кількість споживачів.

І найголовніше - це безпека. Зробивши свій вибір на користь даного бренду, Ви можете бути впевнені, що не ризикуєте своїм здоров'ям, так як в складі відсутні заборонені небезпечні компоненти. Це підтверджує і той факт, що на американському ринку продукція з ім'ям Gaspari є одним з лідерів продажів на ринку. А в цій країні, як відомо, контроль продуктів спортивного харчування особливо високий. Харчові добавки Gaspari Nutrition працюють вже з першого прийому і гарантують Вам найвищі результати в досягненні поставлених цілей.

Часто задавані питання

Замовити Gaspari Nutrition Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

  • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
  • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
  • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Gaspari Nutrition здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Gaspari Nutrition Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173