Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 1500 грн
RU UA
Фільтри

Power Pro - це голландський бренд. Але з 2012 року спортивне харчування під цим ім'ям стала випускати українська компанія ТОВ «Вітапак». Завод розташований в Дніпропетровську і повністю оснащений за останнім словом техніки голландським обладнанням.

Звично вважати, що вітчизняні товари в розряді спортивного харчування не вирізняються досить високою якістю та ефективністю. Але це не відноситься до Power Pro. Всі розробки та рецептура належать вченим Нідерландів, Франції та Швейцарії. Поставки сировини також проводяться з Голландії і Швейцарії. Виробничий процес ліцензований голландською фірмою, так само як і найсуворіший контроль постійно здійснюється їх же фахівцями. Результатом спільної співпраці є високоякісна продукція для спортсменів, яка набуває все більшої популярності серед українських споживачів. Важливим позитивним моментом вітчизняного виробництва є доступна ціна на товари Power Pro. Тому кожен, хто хоче прискорено прогресувати в спорті, підвищити свої показники, може собі це дозволити.

Відповідальний підхід до виробництва гарантує якість і безпеку спортивного харчування Power Pro. Добавки також приємні на смак, а якісна упаковка ідеально зберігає товар на протязі всього терміну придатності. У Power Pro зібралася високопрофесійна команда світового рівня. Вони постійно працюють над тим, щоб допомогти Вам досягти неймовірних вершин у спорті і побудувати бажану статуру, використовуючи при цьому самі останні досягнення в області науки і техніки. 

Сьогодні перелік добавок Power Pro в Україні налічує більше 15 найменувань, серед яких протеїни, гейнери, амінокислоти, аргінін, батончики та ін. Але це не межа і компанія постійно працює над розширенням асортименту. Прекрасні якість, ефективність та ціна спортивних добавок Power Pro - це відмінний вибір для досягнення високих результатів.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки