Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
45 грн
(1)

Trec Nutrition Endurance Iso Faster – вітамінізований вуглеводно-електролітний розчин. Покращує поглинання води під час тренувань. Підтримує витривалість. Послаблює відчуття втоми.

Купити
568 грн
(1)

Trec CM3 POWDER - порошкоподібна добавка трикреатин малату, максимально засвоюваної форми креатину. Підвищує працездатність, відновлює запаси АТФ, відновлює м'язи і прискорює їх зростання.

Купити
318 грн
(1)

Trec VIT. C STRONG 500 - капсульований вітамін С, збагачений для кращого засвоєння цинком і біофлавоноїдами цитрусових. Підвищує регенерацію, зміцнює імунітет, підтримує синтез колагену.

Купити
118 грн
(1)

Trec Endurance Vitamin C Sport – високоякісний вітамін С в шипучих таблетках. Підтримує здорове функціонування імунної системи під час інтенсивних тренувань.

Купити
159 грн
(0)

Trec Caffeine 200 PLUS - капсульована добавка, яка містить безводний кофеїн і екстракт грейпфрута, що підсилює дію кофеїну. Підвищує фізичну і психічну активність, прискорює обмін речовин (може застосовуватися для схуднення).

Купити
198 грн
(0)

Trec Кістові захисту Wrist Wraps Wide - фіксатори зап'ясть для захисту променево-зап'ясткового суглоба під час занять спортом зі штангою. Зводить ризик травми до мінімуму, дозволяє піднімати важкі вантажі.

Купити
39 грн
(1)

Trec Pre-workout Boogie Man Fuel Shot - рідкий передтренувальний комплекс для високої мотивації і вибухової продуктивності і сили. Кофеїн, бета-аланін, інозин і засвоювані форми аргініну і цитруліну.

Купити
118 грн
(0)

Trec Endurance Multivitamin Sport Effervescent – потужний комплекс вітамінів в шипучих таблетках. Сприяє зниженню втоми. Підтримує здоровий енергетичний обмін.

Купити
185 грн
(1)

Trec Endurance Creatine Sport Efferscevent – креатин в шипучих таблетках зі смаком апельсину. Активує АТФ для перенесення енергії, необхідної для скорочення м’язів. Сприяє росту м’язової маси.

Купити
42 грн
(0)

TREC Endurance Speed Shot – рідкий передтренувальний комплекс з таурином та кофеїном в невеликах шотах. Підвищує результативність тренувань. Сприяє швидкому відновленню після інтенсивних фізичних навантажень.

Купити
655 грн
(0)

Trec Whey 100 NEW FORMULA – високоякісний концентрат сироваткового протеїну в формі порошку. Допомагає збільшити або зберегти м’язову масу. Збагачений формулою для підтримки імунітету.

Купити
298 грн
(1)

Trec MULTIPACK SPORT - DAY / NIGHT FORMULA - капсульований мультивітамінно-мінеральний комплекс, збагачений кофеїном, екстрактами трав, триптофаном, теаніном, коферментом Q10 і ГАМК. Максимальна користь для здоров'я.

Купити
578 грн
(1)

Trec COLLAGEN RENOVER - добавка, яка містить гідролізований колаген, збагачений аскорбіновою кислотою. Зміцнює кістки і хрящі, забезпечує їх правильне функціонування, використовується для профілактики травм.

Купити
220 грн
(1)

Trec Vit. C 1000 Effective Portion - капсульований вітамін С для підвищення імунітету, захисту від вільних радикалів, відновлення хрящової тканини, зміцнення нервової системи і профілактики тромбозу.

Купити
289 грн
(0)

Trec Tribulon - добавка екстракту трибулусу у вигляді капсул. Підвищує вироблення тестостерону, збільшує зростання м'язів і їх міцність, підвищує потенцію, спалює жир.

Купити
335 грн
(0)

Trec Накладка на гриф Barbell Grip - захват-накладка на гриф від польського виробника. Виготовлена ​​з міцного матеріалу - неопрену. Оснащена фіксує липучкою. Полегшує тренування з гантелями і грифом.

Купити
750 грн
(0)

Trec Creatine Micronized 200 Mesh + Taurine - легкорозчинна анаболічна добавка мікронізованого креатину з таурином для ефективніших тренувань та відновлення енергії.

Купити
248 грн
(0)

Trec Beta-Alanine 700 – високоефективний бета-аланін у желатинових капсулах. Підвищує рівень карнозину в м'язах, який відповідає за зниження кислотності. Допомагає тілу справлятися з найважчими тренувальними завданнями.

Купити
446 грн
(0)

Trec Citrulline Synergy предтренувальна порошкова добавка L-цитруліну і цитруліну малату для інтенсивного вироблення енергії в організмі, зняття втоми і скорочення періоду відновлення.

Купити
1 045 грн
(0)

Trec CM3 1250 - трикреатин малат у вигляді капсул. Відмінно засвоюється, підвищує працездатність, надає енергії, сприяє накачуванню мускулатури, збільшення сили і витривалості.

Купити
160 грн
(1)

Trec Chromium - капсульований хром. Необхідний для ліпідного обміну, в т. ч. для ліполізу (процесу спалювання жирів). Підвищує регенерацію та імунітет, нормалізує роботу щитовидної залози.

Купити
278 грн
(1)

Trec Beta-Alanine Powder – бета-аланін в формі порошку. Підтримує м’язову продуктивність під час і аеробних, і анаеробних тренувань. Допомагає посилити витривалість. Сприяє правильному енергетичному обміну.

Купити
278 грн
(0)

Trec Endurance Collagen 4 Runners – колаген з гіалуроновою кислотою в желатинових капсулах. Забезпечує еластичність сполучної тканини в організмі. Підтримує здорову роботу суглобів.

Купити
189 грн
(0)

Trec VIT. C STRONG 500 - капсульована аскорбінова кислота, збагачена біофлавоноїдами цитрусових і цинком. Підтримує імунітет, захищає клітини від вільних радикалів, зміцнює суглоби і м'язи.

Купити
208 грн
(0)

Trec 100% VITAMINS & MINERALS - капсульована добавка вітамінів і мінералів, що піклується про ваше здоров'я. Для зручності капсули розділені за кольором: червоні (вітаміни) для вживання вранці і чорні (мінерали) для вживання вночі.

Купити
460 грн
(0)

Trec Tribulon - капсульована добавка, що містить екстракт трибулусу. Сапоніни, що входять до її складу, стимулюють вироблення тестостерону - гормону, що відповідає за сексуальне здоров'я і набір м'язової маси.

Купити
493 грн
(0)

Trec SOY PROTEIN ISOLATE (750 грам) - веганська порошкоподібна добавка ізоляту соєвого протеїну. Швидко всмоктується, має приємний смак, допомагає накачати і зберегти м'язову масу.

Купити
298 грн
(0)

Trec BCAA G-FORCE 1150 - капсульовані амінокислоти ВСАА з глутамином для підвищення швидкості ділення м'язових клітин (надає приріст м'язової маси), а також підвищення регенерації.

Купити
495 грн
(0)

Trec L-Carnitine Pro - капсульована жироспалювальна добавка, яка містить L-карнітин та L-лейцин. Підтримує м'язовий анаболізм і одночасно спалює жир. Захищає м'язи від руйнування та виснаження.

Купити
142 грн
(1)

Trec VITAMINE B COMPLEX (60 капс) - комплекс вітамінів групи В (В2, В6, В12) для поліпшення обміну речовин, росту м'язової маси, оптимального функціонування нервової системи, адаптації до навантажень, зміцнення імунітету.

Купити
385 грн
(0)

Trec L-CARNITINE COMPLEX (90 капс) - капсульована добавка тартрату L-карнітину, збагаченого хромом і вітаміном В6. Сприяє жироспаленню, прискорює регенерацію, має антиоксидантну дію.

Купити
569 грн
(0)

Trec Endurance Creatine Sport – креатин у формі порошку. Забезпечує організм енергію під час тренувань. Зменшує м'язову втомлюваність. Сприяє швидшій регенерації м'язів.

Купити
259 грн
(1)

Trec Endurance ISOTONIC SPORT – комплекс вуглеводів та електролітів у формі порошку. Зволожує організм під час інтенсивних фізичних навантажень. Сприяє зниженню втоми.

Купити
665 грн
(2)

Trec CREATINE 100% - порошкоподібна комбінована добавка, яка містить креатину моногідрат, вітамін С і натрій. Призначена для підвищення працездатності та ефективності тренувань.

Купити
238 грн
(0)

Trec ALA 250 - капсульована альфа-ліпоєва кислота. Здійснює антикатаболічну та антиоксидантну дію. Особливо корисна при інтенсивних тренуваннях, так як їх побічним ефектом є утворення вільних радикалів.

Купити
246 грн
(0)

Trec Vit. C 1 000 Ultra Bioflav - капсульована добавка з підвищеним вмістом аскорбінової кислоти, доповненої біофлавоноїдами цитрусових. Підтримує імунітет і захищає від окисного стресу.

Купити
385 грн
(0)

Trec Tribulon Black - прекурсор на основі екстракту трибулусу для підтримки анаболізму. Містить 95% сапонінів, що стимулюють біосинтез тестостерону. Збільшує м'язи, підвищує потенцію.

Купити
746 грн
(0)

Trec Tribulon Black - посилена формула на основі екстракту трибулусу - цілих 95% активних сапонінів. Підтримує лібідо, стимулює виділення тестостерону, спалює жир, прискорює приріст м'язів.

Купити
49 грн
(0)

Trec Bcaa Drink – високоякісний комплекс BCAA, збагачений вітамінами, в рідкій формі. Забезпечує відновлення запасу амінокислот в організмі перед інтенсивним тренуванням. Послаблює відчуття втоми.

Купити
156 грн
(0)

Trec Zinc 15 мг – добрезасвоюваний цинк в желатинових капсулах. Позитивно впливає на синтез ДНК і білка. Підтримує здоровий рівень тестостерону в організмі. Покращує вуглеводний обмін.

Купити
448 грн
(0)

Trec L-CARNITINE + GREEN TEA - капсульований l-карнітину тартрат для прискорення транспорту жирних кислот до мітохондрій, де вони перетворяться в енергію. Допомагає зменшити жировий прошарок, надає сил.

Купити
545 грн
(0)

Trec HMB Formula Caps - капсульована добавка β-гідрокси β-метілмасляної кислоти (у формі кальцієвої солі). Підтримує зростання м'язів, знижує жирові відкладення, сповільнює катаболізм.

Купити
350 грн
(0)

Trec Пояс 013 Fabric Wide Double - вузький пояс із нейлону для захисту хребта, м'язів спини та живота від травм та розтягувань. Підтримує поперек під час вправ зі штангою.

Купити
1 980 грн
(0)

Trec Whey 100 NEW FORMULA – нова формула високоякісного сироваткового протеїну в формі порошку. Допомагає збільшити м'язову масу або зберегти її на потрібному рівні. Підтримує імунітет.

Купити
129 грн
(0)

Trec Melatonin - капсульований гормон мелатонін, який відповідає за швидке засинання. Рекомендується при частих пробудженнях, проблемах із засинанням, зміні часового поясу і високих фізичних навантаженнях.

Купити
159 грн
(0)

Trec Folic Acid - високоякісна капсульована фолієва кислота для поліпшення пам'яті, нормалізації кровотворення, синтезу амінокислот. Підтримує імунну систему, знімає втому.

Купити
230 грн
(1)

Trec OMEGA 3-6-9 - капсульована суміш незамінних ненасичених жирних кислот натурального походження. Зміцнює імунітет, відновлює після навантажень, протидіє катаболізму.

Купити
328 грн
(0)

Trec HMB Formula Caps - капсульований бета-гідрокси бета-метилбутират для посиленого росту м'язів. Відновлює м'язові волокна, гальмує катаболічні процеси, допомагає схуднути.

Купити
198 грн
(1)

Trec Potassium 400 мг - капсульований калій в засвоюваній формі для підтримки нормального рівня кров'яного тиску, зміцнення м'язових тканин і нервової системи.

Купити
648 грн
(1)

Trec Endurance Vitargo Electro-Energy – запатентований вуглеводний комплекс VITARGO® з додаванням електролітів в формі порошку. Відновлює запаси глікогену для утворення енергії під час фізичних навантажень. Запобігає зневодненню.

Купити
58 грн
(0)

Trec Endurance Energy Gel – енергетичний гель на основі вуглеводів, підсилених вітаміном В6, магнієм та амінокислотами. Надає енергію. Допомагає послабити втому. Підтримує правильне функціонування м'язів.

Купити
220 грн
(1)

Trec OMEGA 3 + D3 – жирні кислоти Омега 3 в желатинових капсулах. Підтримує правильну роботу серця. Посилює імунні механізми організму. Зберігає кістки і м'язи здоровими і міцними.

Купити
245 грн
(0)

Trec Vit. D3 + Magnesium - капсульована добавка цитрату магнію, збагаченого вітаміном D3. Підтримує в нормальному стані нервову і кісткову системи, служить для профілактики судом, зміцнює зуби і кістки.

Купити
419 грн
(0)

Trec BCAA G-FORCE (300 грам) - порошкоподібна аминокислотна суміш. Містить мікронізовані ВСАА й глютамін. Відновлює м'язи, нарощує м'язову масу, покращує секрецію гормону росту.

Купити
32 грн
(0)

Trec Vitamin C 2000 Shot – потужний вітамін С високого рівня якості в рідкій формі. Позитивно впливає на психологічні функції. Підтримує роботу імунної системи.

Купити
337 грн
(0)

Trec SUPER BCAA SYSTEM - капсульована добавка амінокислот, збагачена таурином і вітаміном В6. Запобігає втраті м'язової маси внаслідок катаболічних процесів, підсилює білковий синтез.

Купити
48 грн
(0)

Trec Endurance Accelerator – газований напій з таурином, кофеїном і вітамінами групи В. Надає заряд енергії. Тонізує та бадьорить.

Купити
38 грн
(1)

Trec S.A.W. 2.0 Shot – ультраконцентрований передтренувальний комплекс у формі рідини. Бадьорить, посилює витривалість. Сприяє збільшенню показників сили і накачуванню м’язів.

Купити
248 грн
(1)

Trec Multivitamin for women – вітамінний комплекс для жінок, збагачений колагеном, екстрактом зеленого чаю, гіалуроновою кислотою та коензимом, в капсулах. Захищає клітини від окисного стресу. Зміцнює імунітет. Покращує стан шкіри та волосся.

Купити
35 грн
(0)

Trec Whey 100 (30 грам) - порошкова добавка тваринного протеїну з різноманітністю чудових смаків. Підвищує витривалість, прискорює ріст м'язів, усуває жировий прошарок, скорочує період відновлення.

Купити
Trec Nutrition

Trec Nutrition - це польський бренд спортивного харчування, що з'явився на ринку в 2001 році. Не дивлячись на те, що ринок насичений добавками, компанія змогла зайняти своє місце на лідерських позиціях. Це обумовлено тим, що цінова політика дуже демократична, але, разом з цим, не страждає якість.

Діяльність компанії стартувала з продажу сировини, яку вона закуповували в США і продавала в Європі. Але пізніше засновники, оцінивши величезний попит на ринку, вирішили самостійно зайнятися виробництвом спортивного харчування. І це була дуже вдала ідея. Так як нині добавками Trec Nutrition користуються сотні тисяч споживачів, відзначаючи їх високу ефективність і якість. Завод компанії розташований в портовому польському місті Гдиня. Це дозволяє знизити транспортні витрати і, відповідно, ціну продукції.

У чому основний плюс добавок Trec Nutrition?
Тісна співпраця з американськими постачальниками і лабораторіями дає можливість виробляти продукцію найвищої якості. А зручна транспортна розв'язка і умови торгівлі допомагають підтримувати доступну для споживача ціну.

Якість - понад усе. Завдяки багаторічному досвіду взаємодії з кращими постачальниками сировини в Америці, а також з великими реалізаторами спортивного харчування, Trec Nutrition зміг з точністю визначити - що ж впливає на вибір покупця на користь того чи іншого продукту. Як виявилося, люди цінують якість і ефективність, в першу чергу. Ну і ціна також дуже важлива. І компанія змогла поєднувати всі ці якості в своїй продукції, представивши відмінні конкурентоспроможні добавки спортивного харчування.

Всі добавки Trec Nutrition випускаються на новітньому сучасному обладнанні, проходячи багатоетапний контроль якості, і це підтверджено відповідними сертифікатами. Тому рекомендуємо і вам оцінити спортивне харчування Trec Nutrition.