Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 1500 грн
RU UA
Фільтри
39 грн
(1)

Trec Pre-workout Boogie Man Fuel Shot - рідкий передтренувальний комплекс для високої мотивації і вибухової продуктивності і сили. Кофеїн, бета-аланін, інозин і засвоювані форми аргініну і цитруліну.

Купити
182 грн
(1)

Trec Endurance L-Carnitine Sport Effervescent – високоякісний L-карнітин в шипучих таблетках з приємним апельсиновим смаком. Поповнює енергетичний запас в організмі. Сприяє жироспалюванню.

Купити
122 грн
(0)

Trec Endurance Isotonic Sport Effervescent – комплекс ключових електролітів, збагачений вітамінами, в шипучих таблетках з апельсиновим смаком. Забезпечує швидке зволоження під час фізичної активності.

Купити
118 грн
(1)

Trec Endurance Vitamin C Sport – високоякісний вітамін С в шипучих таблетках. Підтримує здорове функціонування імунної системи під час інтенсивних тренувань.

Купити
118 грн
(0)

Trec Endurance Multivitamin Sport Effervescent – потужний комплекс вітамінів в шипучих таблетках. Сприяє зниженню втоми. Підтримує здоровий енергетичний обмін.

Купити
45 грн
(1)

Trec S.A.W. 2.0 Shot – ультраконцентрований передтренувальний комплекс у формі рідини. Бадьорить, посилює витривалість. Сприяє збільшенню показників сили і накачуванню м’язів.

Купити
58 грн
(0)

Trec Amino Shot – високоефективний амінокислотний комплекс в рідкій формі. Швидко відновлює запас амінокислот в організмі перед інтенсивним тренуванням.

Купити
49 грн
(0)

Trec Boogieman Energy Drink Zero – газований енергетичний напій із тропічним смаком. Збагачений кофеїном, таурином і вітамінами. Не містить цукру. Надає заряд енергії. Бадьорить і покращує концентрацію.

Купити
569 грн
(1)

Trec Endurance Creatine Sport – креатин у формі порошку. Забезпечує організм енергію під час тренувань. Зменшує м'язову втомлюваність. Сприяє швидшій регенерації м'язів.

Купити
568 грн
(1)

Trec CM3 POWDER - порошкоподібна добавка трикреатин малату, максимально засвоюваної форми креатину. Підвищує працездатність, відновлює запаси АТФ, відновлює м'язи і прискорює їх зростання.

Купити
298 грн
(1)

Trec MULTIPACK SPORT - DAY / NIGHT FORMULA - капсульований мультивітамінно-мінеральний комплекс, збагачений кофеїном, екстрактами трав, триптофаном, теаніном, коферментом Q10 і ГАМК. Максимальна користь для здоров'я.

Купити
185 грн
(1)

Trec Endurance Creatine Sport Efferscevent – креатин в шипучих таблетках зі смаком апельсину. Активує АТФ для перенесення енергії, необхідної для скорочення м’язів. Сприяє росту м’язової маси.

Купити
58 грн
(1)

Trec Endurance Accelerator – газований напій з таурином, кофеїном і вітамінами групи В. Надає заряд енергії. Тонізує та бадьорить.

Купити
230 грн
(1)

Trec OMEGA 3-6-9 - капсульована суміш незамінних ненасичених жирних кислот натурального походження. Зміцнює імунітет, відновлює після навантажень, протидіє катаболізму.

Купити
210 грн
(0)

Trec Рукавички Plus Gloves Classic - посилені спортивні рукавички з фіксуючим напульсником. Зручні, якісні, стійкі до зношування. Підходять для фітнесу, культуризму та інших видів фізичної активності.

Купити
578 грн
(1)

Trec COLLAGEN RENOVER - добавка, яка містить гідролізований колаген, збагачений аскорбіновою кислотою. Зміцнює кістки і хрящі, забезпечує їх правильне функціонування, використовується для профілактики травм.

Купити
278 грн
(1)

Trec Beta-Alanine Powder – бета-аланін в формі порошку. Підтримує м’язову продуктивність під час і аеробних, і анаеробних тренувань. Допомагає посилити витривалість. Сприяє правильному енергетичному обміну.

Купити
750 грн
(1)

Trec Creatine Micronized 200 Mesh + Taurine - легкорозчинна анаболічна добавка мікронізованого креатину з таурином для ефективніших тренувань та відновлення енергії.

Купити
898 грн
(0)

Trec Gold Core Line Whey 100 - комбінована протеїнова добавка (ізолят, концентрат, гідролізат). Містить цінні амінокислоти, в т. ч. ВСАА та глютамін в l-формі.

Купити
320 грн
(2)

Trec CM3 1250 - капсульована добавка креатину в формі трикреатин малату. Відрізняється підвищеним вмістом креатину і його кращим засвоєнням. Допомагає накачати м'язи, підвищує силу і витривалість.

Купити
297 грн
(0)

Trec Multivitamin for men – вітамінний комплекс для чоловіків, збагачений L-аргініном та екстрактом корейського женьшеню, в капсулах. Позитивно впливає на роботу імунної системи. Забезпечує електролітний баланс. Підтримує здоровий рівень тестостерону в крові.

Купити
139 грн
(1)

Trec Melatonin - капсульований гормон мелатонін, який відповідає за швидке засинання. Рекомендується при частих пробудженнях, проблемах із засинанням, зміні часового поясу і високих фізичних навантаженнях.

Купити
665 грн
(2)

Trec CREATINE 100% - порошкоподібна комбінована добавка, яка містить креатину моногідрат, вітамін С і натрій. Призначена для підвищення працездатності та ефективності тренувань.

Купити
556 грн
(1)

Trec CM3 1250 - капсульований трикреатин малат, стійкий до кислого середовища травного тракту. Добавка добре засвоюється, підвищує продуктивність тренувань, сприяє росту м'язів.

Купити
318 грн
(1)

Trec Vit. D3 + K2 - капсульована вітамінна добавка (містить вітамін D3 і К2). Відновлює кістку після травми, зміцнює її, щоб уникнути переломів. Вітамін К2 не допускає кальцинування судин.

Купити
159 грн
(0)

Trec Caffeine 200 PLUS - капсульована добавка, яка містить безводний кофеїн і екстракт грейпфрута, що підсилює дію кофеїну. Підвищує фізичну і психічну активність, прискорює обмін речовин (може застосовуватися для схуднення).

Купити
278 грн
(2)

Trec Endurance Collagen 4 Runners – колаген з гіалуроновою кислотою в желатинових капсулах. Забезпечує еластичність сполучної тканини в організмі. Підтримує здорову роботу суглобів.

Купити
350 грн
(0)

Trec пояс 025 Fabric Wide - широкий тканинний пояс на застібці-липучці від польського виробника. Захищає хребет від перевантажень при тренуванні з гантелями або штангою.

Купити
142 грн
(1)

Trec VITAMINE B COMPLEX (60 капс) - комплекс вітамінів групи В (В2, В6, В12) для поліпшення обміну речовин, росту м'язової маси, оптимального функціонування нервової системи, адаптації до навантажень, зміцнення імунітету.

Купити
164 грн
(1)

Trec Zinc 15 мг – добрезасвоюваний цинк в желатинових капсулах. Позитивно впливає на синтез ДНК і білка. Підтримує здоровий рівень тестостерону в організмі. Покращує вуглеводний обмін.

Купити
245 грн
(1)

Trec L-CARNITINE + GREEN TEA - капсульований продукт, що містить екстракт зеленого чаю і рідкий l-карнітин. Корисний для активізації жирового обміну, має термогенний ефект (перетворює жир в тепло).

Купити
476 грн
(1)

Trec Citrulline Synergy предтренувальна порошкова добавка L-цитруліну і цитруліну малату для інтенсивного вироблення енергії в організмі, зняття втоми і скорочення періоду відновлення.

Купити
248 грн
(1)

Trec Beta-Alanine 700 – високоефективний бета-аланін у желатинових капсулах. Підвищує рівень карнозину в м'язах, який відповідає за зниження кислотності. Допомагає тілу справлятися з найважчими тренувальними завданнями.

Купити
489 грн
(1)

Trec Mass XXL - порошковий Гейнер, що містить мальтодекстрини з різним терміном засвоєння, декстрозу, концентрат сироваткового протеїну. Правильні пропорції білку і вуглеводів сприяють тривалому харчуванню і швидкому зростанню м'язів.

Купити
289 грн
(1)

Trec Tribulon - добавка екстракту трибулусу у вигляді капсул. Підвищує вироблення тестостерону, збільшує зростання м'язів і їх міцність, підвищує потенцію, спалює жир.

Купити
528 грн
(1)

Trec CM3 + Citrulline ATP – креатин малат в поєднанні з цитрулін малатом в желатинових капсулах. Покращує працездатність при виконанні коротких, інтенсивних, послідовних фізичних вправ.

Купити
448 грн
(1)

Trec AMINO EAA - порошкоподібна амінокислотна добавка для забезпечення м'язів енергією, запобігання втрати м'язової маси і для її зростання. Покращує показники сили і витривалості, спалює підшкірний жир.

Купити
318 грн
(1)

Trec VIT. C STRONG 500 - капсульований вітамін С, збагачений для кращого засвоєння цинком і біофлавоноїдами цитрусових. Підвищує регенерацію, зміцнює імунітет, підтримує синтез колагену.

Купити
246 грн
(0)

Trec Vit. C 1 000 Ultra Bioflav - капсульована добавка з підвищеним вмістом аскорбінової кислоти, доповненої біофлавоноїдами цитрусових. Підтримує імунітет і захищає від окисного стресу.

Купити
198 грн
(0)

Trec Кістові захисту Wrist Wraps Wide - фіксатори зап'ясть для захисту променево-зап'ясткового суглоба під час занять спортом зі штангою. Зводить ризик травми до мінімуму, дозволяє піднімати важкі вантажі.

Купити
149 грн
(1)

Trec Magne-100 Sport - капсульована добавка магнію (цілих чотири форми) і вітаміну В6. Підтримує нервову систему, забезпечує нормальне функціонування м'язів, знімає втому, покращує енергетичний обмін.

Купити
419 грн
(0)

Trec Collagen Liquid – рідкий колаген, підсилений вітаміном С. Підтримує здоров’я хрящів, суглобів та кісток. Сприяє власному виробництву колагену в організмі.

Купити
498 грн
(1)

Trec Nutrition ProZMA+ Men's Formula 90 капс – добавка для зміцнення чоловічого здоров'я. Стимулює вироблення тестостерону, зменшує втому, поповнює запаси глікогену.

Купити
259 грн
(1)

Trec Endurance ISOTONIC SPORT – комплекс вуглеводів та електролітів у формі порошку. Зволожує організм під час інтенсивних фізичних навантажень. Сприяє зниженню втоми.

Купити
487 грн
(0)

Trec DAA ULTRA - капсульована D-аспарагінова кислота для стимуляції анаболізму, поліпшення лібідо, збільшення сили і прискореного росту м'язів. Натуральний модулятор вироблення тестостерону.

Купити
198 грн
(1)

Trec Potassium 400 мг - капсульований калій в засвоюваній формі для підтримки нормального рівня кров'яного тиску, зміцнення м'язових тканин і нервової системи.

Купити
208 грн
(0)

Trec 100% VITAMINS & MINERALS - капсульована добавка вітамінів і мінералів, що піклується про ваше здоров'я. Для зручності капсули розділені за кольором: червоні (вітаміни) для вживання вранці і чорні (мінерали) для вживання вночі.

Купити
335 грн
(0)

Trec Накладка на гриф Barbell Grip - захват-накладка на гриф від польського виробника. Виготовлена ​​з міцного матеріалу - неопрену. Оснащена фіксує липучкою. Полегшує тренування з гантелями і грифом.

Купити
695 грн
(0)

Trec Crea Xtreme - капсульований креатин для збільшення працездатності, максимізації ефективності тренувань, забезпечення організму енергією. Збільшує силу, витривалість і м'язові обсяги.

Купити
493 грн
(2)

Trec SOY PROTEIN ISOLATE (750 грам) - веганська порошкоподібна добавка ізоляту соєвого протеїну. Швидко всмоктується, має приємний смак, допомагає накачати і зберегти м'язову масу.

Купити
189 грн
(1)

Trec VIT. C STRONG 500 - капсульована аскорбінова кислота, збагачена біофлавоноїдами цитрусових і цинком. Підтримує імунітет, захищає клітини від вільних радикалів, зміцнює суглоби і м'язи.

Купити
378 грн
(1)

Trec Solid MASS - вуглеводно-білкова добавка (гейнер) для максимально тривалого живлення м'язів. Містить вуглеводи з різним періодом засвоєння, вітаміни і концентрат сироваткового протеїну.

Купити
398 грн
(1)

Trec Citrulline Max – високодозований L-цитрулін в желатинових капсулах. Підвищує концентрацію оксиду азоту в крові, забезпечує розширення судин та покращене живлення м’язових клітин. Викликає потужний ефект пампінгу. Покращує відновлення м’язів. В рази збільшує продуктивність спортсмена.

Купити
233 грн
(1)

Trec Triple Magnesium Complex – три добре засвоювані форми магнію в желатинових капсулах. Підтримує правильний синтез білка. Дбає про здоров’я кісток. Покращує енергетичний обмін.

Купити
235 грн
(1)

Trec GABA 750 - капсульована гамма-аміномасляна кислота. Корисна тим, хто веде активний спосіб життя і піддається навантаженням (як фізичним, так і розумовим). Покращує сон.

Купити
160 грн
(1)

Trec Chromium - капсульований хром. Необхідний для ліпідного обміну, в т. ч. для ліполізу (процесу спалювання жирів). Підвищує регенерацію та імунітет, нормалізує роботу щитовидної залози.

Купити
267 грн
(0)

Trec SUPER OMEGA-3 - капсульована добавка на основі жиру океанічної риби. Містить незамінні жирні кислоти омега-3. Підтримує зір, роботу мозку і серця.

Купити
576 грн
(2)

Trec Flex Guard - комбінована добавка, до складу якої входить гідролізат колагену, мінерали, органічна сірка, пролін, хондроїтин, омега-3, гіалуронова і аскорбінова кислоти. Максимально зміцнює кістки і зв'язки.

Купити
538 грн
(1)

Trec Nutrition RedExx - комплексний капсульований препарат термогенної дії. Містить рослинні екстракти, L-тирозин, пантотенову кислоту, хром і вітамін В6. Знижує стомлюваність, спалює жир.

Купити
895 грн
(1)

Trec Whey 100 - білковий порошковий комплекс на основі сироваткового протеїну, що містить амінокислоти ВСАА та глютамін. Призначений для нарощування м'язів, насичення їх кров'ю і зменшення жирового прошарку.

Купити

Trec Nutrition - це польський бренд спортивного харчування, що з'явився на ринку в 2001 році. Не дивлячись на те, що ринок насичений добавками, компанія змогла зайняти своє місце на лідерських позиціях. Це обумовлено тим, що цінова політика дуже демократична, але, разом з цим, не страждає якість.

Діяльність компанії стартувала з продажу сировини, яку вона закуповували в США і продавала в Європі. Але пізніше засновники, оцінивши величезний попит на ринку, вирішили самостійно зайнятися виробництвом спортивного харчування. І це була дуже вдала ідея. Так як нині добавками Trec Nutrition користуються сотні тисяч споживачів, відзначаючи їх високу ефективність і якість. Завод компанії розташований в портовому польському місті Гдиня. Це дозволяє знизити транспортні витрати і, відповідно, ціну продукції.

У чому основний плюс добавок Trec Nutrition?
Тісна співпраця з американськими постачальниками і лабораторіями дає можливість виробляти продукцію найвищої якості. А зручна транспортна розв'язка і умови торгівлі допомагають підтримувати доступну для споживача ціну.

Якість - понад усе. Завдяки багаторічному досвіду взаємодії з кращими постачальниками сировини в Америці, а також з великими реалізаторами спортивного харчування, Trec Nutrition зміг з точністю визначити - що ж впливає на вибір покупця на користь того чи іншого продукту. Як виявилося, люди цінують якість і ефективність, в першу чергу. Ну і ціна також дуже важлива. І компанія змогла поєднувати всі ці якості в своїй продукції, представивши відмінні конкурентоспроможні добавки спортивного харчування.

Всі добавки Trec Nutrition випускаються на новітньому сучасному обладнанні, проходячи багатоетапний контроль якості, і це підтверджено відповідними сертифікатами. Тому рекомендуємо і вам оцінити спортивне харчування Trec Nutrition.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки