Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
2 935 грн
(1)

Weider Premium Whey Protein – потужна суміш концентрату та ізоляту сироваткового білка, підсилена високоякісним L-глутаміном і цінним вітаміном B6, в формі порошку. Вирізняється дуже низьким вмістом вуглеводів і жирів. Сприяє нарощуванню м’язової маси. Допомагає підтримувати її.

Купити
918 грн
(0)

Weider L-Arginine 5000 mg – високодозований L-аргінін високого рівня якості в желатинових капсулах. Слугує попередником оксиду азоту. Покращує приплив крові до м’язів. Забезпечує ефект пампінгу.

Повідомити
528 грн
(1)

Weider Strong Zinc 25 мг – потужний та високоякісний цитрат цинку в желатинових капсулах. Сприяє здоровій функції імунної системи. Позитивно впливає на когнітивні функції. Підтримує нормальний рівень тестостерону в крові.

Повідомити
1 667 грн
(1)

Weider Beta-Ecdysterone – потужний комплекс ß-екдистерону з екстракту шпинату, діосгеніну з екстракту кореня ямсу та гамма-оризанолу з екстракту рису в желатинових капсулах. Підтримує синтез стероїдних гормонів в організмі. Покращує білковий обмін. Сприяє нарощуванню м’язів.

Повідомити
328 грн
(1)

Weider Vitamin D Gummies – високоякісний вітамін D в жувальних цукерках. Підтримує здоров’я кісток. Покращує функціонування імунної системи.

Повідомити
295 грн
(1)

Weider Omega Chia & Flax Seed Oil Gummies – особливе поєднання цінних рослинних олій з високим вмістом кислот омега 3-6-9 в жувальних цукерках. Покращує загальне самопочуття. Підтримує здоров’я очей. Позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи та діяльність мозку.

Повідомити
1 175 грн
(1)

Weider Whey Aminos – гідролізат сироваткового протеїну з високоякісним амінокислотним профілем в таблетках. Забезпечує м'язи амінокислотами після важких тренувань. Захищає їх від руйнування. Активізує білковий синтез та процеси відновлення.

Повідомити
1 136 грн
(1)

Weider Premium BCAA Instant – високоякісні амінокислоти з розгалуженим ланцюгом у оптимальному співвідношенні 2:1:1, збагачені L-глутаміном і вітаміном B6, в формі порошку. Надає енергію. Забезпечує антикатаболічну дію.

Повідомити
118 грн
(1)

Weider Shaker – стильний та зручний шейкер для змішування спортивних коктейлів. Виготовлений з високоякісного матеріалу, дозволеного для використання з харчовими продуктами.

Повідомити
825 грн
(0)

Weider Joint Collagen – ефективне поєднання колагену, куркуми та інших активних інгредієнтів в формі порошку. Забезпечує догляд і живлення суглобів. Надійно захищає їх від зношування.

Повідомити
48 грн
(1)

Weider Speed Booster Plus 2 – синергетична комбінація цінних амінокислот, натурального кофеїну та вітамінів в ампулах для пиття. Надає потужний заряд енергії для виснажливих тренувань.

Повідомити
48 грн
(1)

Weider Bcaa Drink – новий, покращений напій з ще більшою кількістю амінокислот та L-карнітином. Ідеально підходить для вживання під час тренування. Забезпечує освіжаючий ефект.

Повідомити
1 298 грн
(0)

Weider Protein Fruity Isolate – високоякісний ізолят сироваткового білка в формі порошку. Сприяє нарощуванню м’язової маси. Може використовуватись як джерело білка в межах низькокалорійної дієти з метою зниження ваги.

Повідомити
1 990 грн
(1)

Weider Nutrition 100% Casein – ультрачистий казеїн в формі порошку. Забезпечує довготривале постачання м’язів амінокислотами, наприклад, під час сну. Сприяє їх підтримці й росту.

Повідомити
34 грн
(1)

Weider 13% Protein Fitness Bar – батончик зі збалансованим вмістом білків, жирів та вуглеводів. Постачає в організм поживні речовини. Незамінний помічник під час тривалих тренувань.

Повідомити
43 грн
(1)

Weider Protein 80 Plus – комплексний протеїн в формі порошку. Насичує м’язи цінним білком. Сприяє нарощенню м’язової маси. Допомагає швидше відновлюватись після інтенсивних тренувань.

Повідомити
595 грн
(1)

Weider Protein 80 Plus 500 грам - комбінований протеїн із різних джерел з різним періодом засвоєння. Посилює ріст м'язів, підтримує амінокислотний запас організму, відновлює сили.

Повідомити
967 грн
(0)

Weider Premium Amino Power 800 грам – преміальний амінокомплекс для підтримки анаболізму. Прискорює ріст м'язів, нормалізує електролітний баланс, захищає від катаболізму.

Повідомити
65 грн
(1)

Weider 32% Yippie! Nuts 45 грам - протеїновий батончик з ніжною карамеллю та хрусткими горіхами в глазурі з бельгійського шоколаду. Втамовує голод, живить м'язові клітини білком.

Повідомити
998 грн
(1)

Weider Amino Power Liquid 1000 мл – рідкий гідролізат сироваткового білка з широким амінокислотним профілем. Відновлює м'язи, стимулює їх ріст.

Повідомити
729 грн
(0)

Weider Premium EAA Zero 325 грам - комплекс незамінних амінокислот, що посилює ріст м'язів, стимулює синтез тестостерону та гормону росту, що підвищує імунітет.

Повідомити
87 грн
(1)

Weider Protein Cookie 90 грам - веганське протеїнове печиво, що надає сил, відновлює м'язи, вгамовує апетит. Хороша альтернатива звичайним солодощам.

Повідомити
66 грн
(1)

Weider Yippie! Fruits bar 45 грам – смачний фруктово-протеїновий батончик без цукру в глазурі з бельгійського шоколаду. Відновлює м'язи, надає енергії.

Повідомити
68 грн
(0)

Weider 35% Yippie! Bar 45 грам - високоякісний протеїновий батончик, що посилює набір м'язової маси, спалює жир, відновлює сили.

Повідомити
48 грн
(1)

Weider Yippie! Protein Cookie Bites 50 грам - смачне протеїнове печиво з низьким вмістом жирів та цукру та високим вмістом клітковини. Зміцнює м'язи та суглоби.

Повідомити
479 грн
(0)

Weider Premium Whey Protein - мікрофільтрований ізолят сироваткового протеїну. Містить широкий амінокислотний профіль, глобуліни, добре засвоюється, зміцнює імунітет.

Повідомити
74 грн
(1)

Weider Protein Low Carb 330 мл - знежирений молочний напій, що містить протеїни з різним часом засвоєння: гідролізат, ізолят, концентрат сироваткового білка та казеїнат кальцію.

Повідомити
66 грн
(1)

Weider 32% Protein Bar 60 грам – смачний протеїновий батончик з мінімумом жирів. Підтримує суглоби та зв'язки, спалює жир, уповільнює старіння. Хороша альтернатива солодощам.

Повідомити
75 грн
(1)

Weider 40% Hight Protein 50 грам - низьковуглеводний протеїновий батончик на основі соєвого ізоляту та молочного білка у шоколадній глазурі. Спалює жир, зміцнює м'язи та суглоби.

Повідомити
69 грн
(0)

Weider 60% Protein bar 45 грам - енергетичний батончик на основі суміші протеїнів, глютаміну та цинку. Містить цілих 60% білка, насичує м'язи амінокислотами, прискорює їх ріст.

Повідомити
1 896 грн
(1)

Weider Mega Mass 4000 3000 грам - гейнер для швидкого набору м'язової маси та відновлення енергетичного балансу після тренування. Має високий вміст вуглеводів.

Повідомити
44 грн
(0)

Weider L-Carnitine Liquid 1800 мг (25 мл) – добавка рідкого левокарнітину, що посилює процес ліполізу. Підвищує регенерацію, надає енергії, знижує рівень холестерину, виводить із м'язів токсини.

Повідомити
587 грн
(1)

Weider Collagen 300 грам - добавка пептидів колагену з вітамінами, мінералами, гіалуроновою кислотою та цитратом магнію. Відновлює здоров'я шкіри, кісток, суглобів.

Повідомити
495 грн
(1)

Weider Fresh Up Concentrate 1000 мл – вітамінно-мінеральний концентрат для приготування ізотонічного напою. Відновлює електролітний баланс, захищає від окисного стресу, додає сил.

Повідомити
856 грн
(1)

Weider Glucosamine Chondroitin plus MSM - комплексна добавка глюкозаміну, хондроїтину та MSM для підтримки суглобів і зв'язок. Відновлює хрящову тканину, посилює вироблення синовіальної рідини.

Повідомити
180 грн
(1)
Повідомити
3 677 грн
(0)

Weider Mega Mass 4000 – комплекс високоякісних вуглеводів в поєднанні з 3-компонентною протеїновою сумішшю в формі порошку. Вирізняється високим вмістом білка. Сприяє росту мускулатури. Збагачений креатином, вітамінами й мінералами для підвищення фізичної працездатності та підтримки належного метаболізму.

Повідомити
795 грн
(0)

Weider Premium Tribulus 1800 mg – потужний стандартизований екстракт трибулус терестріс, підсилений високоякісним цинком, в капсулах. Підтримує високий рівень тестостерону в крові. Покращує показники сили, витривалості.

Повідомити
498 грн
(1)

Weider Gold Whey 500 грам - мікрофільтрований сироватковий протеїн з низьким вмістом жирів та широким амінокислотним профілем, посилений глютаміном. Відновлює м'язи, прискорює набір м'язової маси.

Повідомити

Weider - відомий виробник спортивного харчування з досвідом в даній галузі понад 55 років! За цей час компанія зуміла завоювати авторитет серед мільйонів споживачів і зараз по праву займає лідерські позиції на світовому ринку. Її продукція схвалена навіть Міжнародним олімпійським комітетом. Багаторічні дослідження довели як її найвищу ефективність, так і безпеку. У добавках Weider немає шкідливих заборонених речовин, що підтверджено антидопінговим комітетом.

Біля витоків компанії стоїть відомий свого часу професійний бодібілдер Джо Вейдер. Його особистий досвід, об'єднавшись із сучасними науковими досягненнями, знайшов втілення в якісних і ефективних продуктах спортивнго харчування Weider. У 1998 році компанія викупила всесвітньо відомий німецький бренд Haleko і це стало новим витком у розвитку, значно підвищивши конкурентоспроможність Weider. В даний момент компанія не припиняє активно розвиватися, розробляючи нові продукти, які покликані задовольняти найвищі запити споживачів.

Добавки Weider виготовляються з високоякісної сировини, яка проходить ретельне очищення, мають оптимально збалансований склад і відмінні смакові якості. Величезна кількість позитивних відгуків підтверджують їх високу ефективність. Кожен вид продуктів виробляється в кількох формах - порошки, капсули, таблетки. Це робиться з метою максимально відповідати різноманітним перевагам споживачів.

Сьогодні компанія Weider змогла зібрати команду висококваліфікованих фахівців, яка складається з понад 20-ти вчених зі світовим ім'ям. Вони постійно працюють над втіленням у своїх продуктах найостанніших наукових досягнень. Виробничі потужності обладнані за останнім словом техніки. Такі умови дають можливість бренду підвищувати свої позиції на ринку і постійно розширювати коло прихильників своєї продукції. Зробивши свій вибір на користь продукції Weider, Ви гарантовано досягнете найбільших результатів в найкоротші терміни!

Часто задавані питання

Замовити Weider Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

  • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
  • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
  • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Weider здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Weider Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173