Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
348 грн
(1)

Gain Bolic 6000 - білково-вуглеводна добавка, яка дозволить вам легко і зручно доповнити свій щоденний раціон великою дозою корисних калорій за долпомогою комплексу вуглеводів і протеїніві під час тривалих і інтенсивних фізичних навантаженнях.

Купити
24 грн
(3)

Power Pro Gainer 40 грам (Пробник) - пакетик знежиреного порошкового гейнера для відновлення і росту м'язів. Містить сироватковий білок, мальтодекстрин, фруктозу, набір вітамінів, мінералів і екстрактів.

Купити
646 грн
(0)

Powerful Progress Super Mass Gainer - унікальна протеїнової-вуглеводна суміш, призначена для швидкого зростання якісної м'язової маси. Додатковий вміст креатину, амінокислот, вітамінів і мікроелементів забезпечує організм користувача всім необхідним для досягнення фантастичних спортивних результатів, поліпшення фізичних характеристик, настрою і посилення мотивацій.

Купити
347 грн
(1)

Powerful Progress Super Mass Gainer - унікальна протеїнової-вуглеводна суміш, призначена для швидкого зростання якісної м'язової маси. Додатковий вміст креатину, амінокислот, вітамінів і мікроелементів забезпечує організм всім необхідним для досягнення високих спортивних результатів, поліпшення фізичних характеристик, настрою і посилення мотивацій.

Купити
289 грн
(0)

Olimp Carbonox ™ це 2 години стабільного рівномірного надходження енергії з трьох типів вуглеводів, аргініну і 12 вітамінів. Може успішно використовуватися як після, так і під час фізичної активності.

Купити
348 грн
(0)

Origin Source of Mass 1000 грам - білково-вуглеводна добавка з ферментованим лейцином та вуглеводами з різними глікемічними індексами. Насичує, підтримує анаболізм, посилює метаболізм.

Купити
1 178 грн
(0)

Powerful Progress Super Mass Gainer - унікальна протеїнової-вуглеводна суміш, призначена для швидкого зростання якісної м'язової маси. Додатковий вміст креатину, амінокислот, вітамінів і мікроелементів забезпечує організм всім необхідним для досягнення високих спортивних результатів, поліпшення фізичних характеристик, настрою і посилення мотивації.

Купити
3 295 грн
(1)

Optimum Nutrition Serious Mass 5450 грам - вітамінізований гейнер. Містить мінерали, білки і вуглеводи з різною швидкістю вивільнення. Надовго забезпечить м'язи поживними речовинами.

Купити
478 грн
(0)

Потужна суміш вуглеводів і білків, збагачена моногідратом креатину. Прискорює набір м'язової маси, покращує силові показники, забезпечує надходження поживних речовин, дає приплив енергії.

Купити
330 грн
(5)

Power Pro Gainer Кокос 1000 грамів - порошковий знежирений гейнер з кокосовим смаком. Містить білок і складні вуглеводи. Відновлює сили, підтримує ріст м'язів.

Купити
785 грн
(0)

Потужна суміш вуглеводів і білків, збагачена моногідратом креатину. Прискорює набір м'язової маси, покращує силові показники, забезпечує надходження поживних речовин, дає прилив енергії.

Купити
248 грн
(0)

Dextrex Juice забезпечує потужну енергентічну підтримку і ідеально підходить в якості додаткового джерела швидко вивільнюваної енергії, а також для посилення дії інших харчових добавок

Купити
457 грн
(3)

KFD Premium X-GNR - це суміш вуглеводів найвищої якості і двох видів протеїну. Підвищує ефективність і результативність тренувань, повністю задовольнить потреби організму у вуглеводах і білку, покриє нестачу калорії, а також підходить в якості заміни їжі.

Купити
419 грн
(1)

Гейнер Olimp Gainerator® - це відмінне джерело корисних калорій з вуглеводів і тваринного білка тривалого засвоєння, амінокислот та вітамінів. Ідеальне доповнення раціону і запас поживних речовин при інтенсивних фізичних навантаженнях.

Купити
886 грн
(1)

OstroVit Mass IT Limited Edition – збалансований вуглеводно-білковий комплекс в формі порошку. Виконує функції потужного джерела будівельних матеріалів для збільшення м'язової маси.

Купити
2 360 грн
(1)

Три різних джерела білка, вуглеводи, а також таурин і креатин в складі Olimp Gain Bolic 6000 забезпечать необхідні калорії, енергію і запас глікогену в м'язах. Сприяють інтенсивному розвитку і ефективному зростанню м'язової маси.

Купити
318 грн
(0)

Trec Solid MASS - вуглеводно-білкова добавка (гейнер) для максимально тривалого живлення м'язів. Містить вуглеводи з різним періодом засвоєння, вітаміни і концентрат сироваткового протеїну.

Купити
229 грн
(1)

OstroVit Waxy Maize - високомолекулярна вуглеца речовина, отримана з восковидной кукурудзи. Для збільшення працездатності і заповнення дефіциту глікогену. Гарантує швидкий приплив сил.

Купити
239 грн
(0)

Strong Fit Gainer 20% 909 грам - білково-вуглеводна добавка з креатином, екстрактом елеутерококу, урсоловою кислотою та вітамінами. Надає сил, прискорює набір м'язової маси, підвищує регенерацію.

Купити
345 грн
(0)

BioTech (USA) Carbox - порошкова вуглеводна добавка (5 видів вуглеводів), що підвищує енергетичний потенціал організму. Прискорює відновлення і економить запаси глікогену, сприяючи кращому набору м'язової маси.

Купити
665 грн
(4)

Power Pro Gainer - висококалорійна знежирена білково-вуглеводна суміш. Порошковий гейнер, з якого виходять густі коктейлі з насиченим ароматом і відмінним смаком. Живить м'язи, надає сил.

Купити
1 290 грн
(3)

Power Pro Gainer 4000 грам - висококалорійний вуглеводно-протеїновий коктейль з чудовими смаками для прискорення росту м'язів, швидкого відновлення енергії і захисту від катаболізму.

Купити
1 456 грн
(0)

Weider Mega Mass 4000 3000 грам - гейнер для швидкого набору м'язової маси та відновлення енергетичного балансу після тренування. Має високий вміст вуглеводів.

Повідомити
1 167 грн
(0)

Genius Nutrition Bulk-XT 4000 грам - гейнер на основі фільтрованого сироваткового протеїну. Підходить як для відновлення сил після тренування, так і як передтренувальна добавка, що посилює ріст м'язів.

Повідомити
689 грн
(0)

Amix CarboJet Gain – особливий гейнер з високоцінними білками та вуглеводами в формі порошку. Забезпечує м’язи енергією. Сприяє підвищенню працездатності під час тренувань.

Повідомити
227 грн
(0)
Повідомити
395 грн
(0)
Повідомити
1 146 грн
(0)

Scitec Nutrition Volumass 35 Professional - білково-вуглеводний порошковий комплекс із глютаміном, вітамінами та креатиновою матрицею. Прискорює ріст м'язів, живить клітини, відновлює запас енергії. Пригнічує катаболізм та підвищує імунітет.

Повідомити
235 грн
(0)

AdrenalineTriple Mass Gainer - високобілкова добавка-гейнер преміум класу. Містить складні вуглеводи і високий відсоток білка. Посилює набір сухої м'язової маси, живить клітини, підвищує енергетичний запас, позбавляє від "крепатури".

Повідомити
762 грн
(0)
Повідомити
1 310 грн
(2)

Universal Nutrition Gain Fast 3100 - порошковий гейнер з потужною анаболічною формулою для прискореного зростання м'язових клітин. Підвищує працездатність, поліпшує травлення, сприяє швидкому набору м'язової маси.

Повідомити
1 195 грн
(0)

Genius Nutrition iMass 2500 грам - суміш високоякісного сироваткового протеїну з просунутими вуглеводами ГБЦД (розгалуженим циклічним декстрином), амінокислотами. Підсилює ріст м'язів та забезпечує пампінг.

Повідомити
1 150 грн
(0)

Ultimate Nutrition Muscle Juice 2544 (4750 г) допомагає швидко збільшити обсяг м'язової маси за короткий час і додати м'язам необхідну енергію та харчування до та після навантажень.

Повідомити
190 грн
(0)
Повідомити
1 740 грн
(0)

BioTech (USA) Muscle MASS – гейнер для приготування густих коктейлів. Відновлює сили, посилює анаболізм, містить білок із 5 джерел, пептиди глютаміну та креатин.

Повідомити
1 079 грн
(0)

Amix CarboJet Gain – науково розроблений вуглеводо-білковий гейнер в формі порошку. Постачає в організм цінні поживні речовини. Сприяє швидкому росту м’язів.

Повідомити
1 380 грн
(0)

Nutrabolics Mass Fusion – потужний комплекс чистих вуглеводів, протеїнів з уповільненим вивільненням, а також корисного жиру MCT в формі порошку. Допомагає наростити масу швидше, ніж ви коли-небудь уявляли.

Повідомити
237 грн
(1)
Повідомити
1 460 грн
(0)
Повідомити
3 146 грн
(0)

BioTech (USA) Hyper Mass 5000 – білково-вуглеводна добавка на основі сироваткового протеїну, амінокислот, складних вуглеводів. Підсилює ріст м'язів, допомагає швидше відновитись.

Повідомити
2 780 грн
(1)
Повідомити
1 295 грн
(1)

Scitec Nutrition Jumbo 4400 грам - ароматизована добавка-гейнер для підвищення енергії та швидкого набору м'язової маси. Містить комбінацію сироваткового протеїну, креатинову матрицю та суміш "швидких" та "повільних" вуглеводів.

Повідомити
1 290 грн
(0)

EVLution Nutrition Stacked Protein Gainer 5440 грам - комплексний гейнер для прискореного росту м'язів. Містить 5 частин білків швидкого та повільного вивільнення та 1 частину легкозасвоюваних вуглеводів.

Повідомити
1 490 грн
(0)
Повідомити
467 грн
(1)

Megabol Gainer 737 – інноваційний гейнер на основі високоякісних білків та вуглеводів у порошковій формі. Швидко збільшує м'язову масу. Посилює витривалість та продуктивність.

Повідомити
1 449 грн
(0)
Повідомити
176 грн
(0)

6PAK Nutrition Carbo Pak 1000 грам - суміш вуглеводів з різним глікемічним індексом. Забезпечує організм енергією, підвищує витривалість, підтримує ресинтез глікогену.

Повідомити
220 грн
(0)
Повідомити
148 грн
(0)

KFD Premium X-CARBS - це суміш вуглеводів, яка може використовуватися людьми з активним способом життя і спортсменами як джерело енергії від різних видів вуглеводів без шкоди для фігури, а також для відновлення м'язового глікогену після важких навантажень.

Повідомити
410 грн
(0)
Повідомити
127 грн
(0)
Повідомити
249 грн
(0)

Scitec Nutrition Super Carb Xpress – гейнер в формі порошку. Забезпечує організм вуглеводами з 5 джерел для відновлення запасів глікогену (первинного джерела енергії) в м'язах. Зменшує втому та виснаження.

Повідомити
890 грн
(0)

Nutrabolics IsoGainer 2270 грам - білково-вуглеводна суміш, посилена анаболічним комплексом та мінералами. Підвищує витривалість, стимулює синтез тестостерону, надає енергії, прискорює ріст м'язів.

Повідомити
592 грн
(0)

Ultimate Nutrition Muscle Juice Revolution 2600 2120 грам - революційна багатокомпонентна білково-вуглеводна суміш для блискавичного набору маси і м'язового росту, здатна в найкоротші терміни перетворити вас на реального гіганта.

Повідомити
990 грн
(1)
Повідомити
1 598 грн
(0)

Olimp MaxMass 3XL ™ - це джерело концентрованої енергії, що містить набір правильно підібраних вуглеводів і корисних тваринних білків, які в поєднанні складають відмінну основу для ефективного нарощування м'язової маси

Повідомити
236 грн
(0)
Повідомити
268 грн
(0)

IronFlex Real Mass Gainer 1000 грам – поживний гейнер для росту мускулатури та відновлення сил. Містить різні види вуглеводів, білок із різних джерел та з різним часом засвоєння.

Повідомити
1 468 грн
(1)
Повідомити

Гейнери

Гейнер являє собою спеціалізовану спортивну добавку, спрямовану на збільшення м'язової маси, прискорене відновлення після інтенсивних тренувань, підвищення енергетичного потенціалу. Продукт універсальний, оскільки приймати його можна як для збільшення загальної ваги, що важливо для людей, які мають проблеми з набором, так і з метою приросту маси м'язів.

Склад гейнера

Даний продукт об'єднав у собі такі корисні компоненти, як протеїни, вуглеводи і незначну кількість корисних жирів. Залежно від призначення добавки, вона може містити наступні види протеїну:

 • Яєчний - легко засвоюється і забезпечує організм оптимальною кількістю цінних амінокислот
 • Соєвий - застосовується вкрай рідко, оскільки має низькі показники біологічної цінності, уповільнює процеси жироспалювання і дає слабо виражений анаболічний ефект. Підходить людям з непереносимістю лактози або тим, хто не вживає продукти тваринного походження
 • Казеїн - добре захищає м'язи від руйнування і розтягування, пригнічуючи катаболізм протягом декількох годин. Це забезпечується тривалим періодом його засвоєння
 • Сироватковий - швидко діє, сприяючи прискореному приросту якісної, рельєфною м'язової маси. Є найпоширенішим варіантом білка, який входить до складу гейнерів

Що стосується вуглеводів, то в гейнерах можуть бути присутніми два види:

 • Складні - відрізняються уповільненим всмоктуванням і поступовим засвоєнням, завдяки чому забезпечують організму необхідну кількість енергії протягом тривалого часу
 • Прості - служать додатковим джерелом енергії і сприяють відновленню власного глікогену

Також деякі види гейнерів можуть включати до свого складу вітаміни, жирні омега-кислоти та інші корисні компоненти, які надають комплексну дію на організм.

Позитивні властивості гейнерів

Гейнери характеризуються наявністю численних достоїнств і корисних властивостей. Вони забезпечують:

 • Надходження в організм оптимальної кількості білка і вуглеводів.
 • Потужний анаболічний ефект, прискорений набір якісної мускулатури.
 • Підвищення енергетичного потенціалу, витривалості, продуктивності і працездатності.
 • Купування ознак перевтоми, перенапруги, перетренованості.
 • Профілактику синдрому хронічної втоми.
 • Прискорене відновлення, яскраво виражені регенеруючі властивості.
 • Приріст загальної маси.

Продукт дозволяє спортсменам тренуватися довше, частіше і продуктивніше, скорочує тривалість необхідного реабілітаційного періоду, що вкрай важливо для досягнення позитивних результатів і поставлених цілей.

Як правильно приймати гейнери?

Професійні тренери рекомендують прийом згідно з найбільш дієвими і результативними схемами:

 • Перед початком тренування - з метою поліпшення результативності виконання вправ і пригнічення реакцій катаболічного характеру. Відмінний варіант для користувачів, які прагнуть до набору м'язової маси. А ось при схудненні і курсі на сушку така схема не підходить, оскільки блокує процеси жироспалювання.
 • Після завершення тренінгу - дозволяє заповнити запаси білків і цінних амінокислот, закріпити досягнуті результати, прискорити процес відновлення, а також вберегти м'язові тканини від деструкції.

Оптимальне дозування визначається в залежності від особливостей користувача. Мінімальна порція на 1 прийом становить 50г продукту. Худорлявим людям, які проводять курс на масонабір, рекомендується вживати даний продукт 2-3 рази протягом доби.

Користувачам, які хочуть схуднути, позбутися від скупчень підшкірного жиру, також можна приймати гейнер. Але варто обмежитися 1 порцією в день, замінивши нею один з основних прийомів їжі.

Побічні ефекти гейнера

У певних ситуаціях вживання гейнера може привести до появи ряду небажаних реакцій:

 • розладу шлунка
 • діареї
 • реакцій алергічного характеру
 • висипань на шкірних покривах за типом кропив'янки
 • утворенню жиру в підшкірному шарі
 • загальної інтоксикації організму
 • порушень у функціонуванні шлунково-кишкового тракту

На думку фахівців, більшість з перерахованих вище побічних ефектів обумовлені перевищенням рекомендованої дози, наявністю у користувача ряду протипоказань або індивідуальної непереносимості окремих компонентів, що містяться в складі гейнера.

Види гейнерів

На сучасному ринку спортивного харчування представлені наступні різновиди гейнерів, що мають різні специфічні властивості:

 • Крохмальний - забезпечує потужний анаболізм і багаторазове збільшення силових показників
 • Комплексний - відрізняється унікальною комбінацією вуглеводів швидкої і уповільненої дії в своєму складі. Забезпечує пролонговану дію і підживлення організму енергією протягом цілого дня
 • Мальтозний - швидко засвоюється і сприяє збільшенню вагової категорії. Не підходить для схуднення, проведення курсу на сушку і людей, схильних до повноти
 • Креатиновий - сприяє швидкому збільшенню об'ємної м'язової маси

Підібрати оптимальний для себе варіант можна, попередньо проконсультувавшись з особистим тренером.

Відгуки про гейнер

Як показує практика, гейнер має досить суперечливі відгуки. Більшість користувачів захоплюються швидкою дією продукту, особливо в плані набору м'язів і поліпшення фізичних показників. Інші ж, навпаки, відзначають низьку ефективність добавки або ж повну її відсутність, та ще й прояв побічних ефектів.

Для досягнення позитивних результатів і зниження ризиків для здоров'я рекомендується купувати високоякісний продукт від відомих виробників, правильно підбирати гейнер з урахуванням своїх індивідуальних фізіологічних особливостей і потреб, а також грамотно вживати харчову добавку, суворо дотримуючись схеми і дозування, зазначених в інструкції по застосуванню.

Гейнер сприяє швидкому набору маси і дає енергію для тренувань. Іноді його склад підсилений додаванням вітамінів і креатину, що збільшує м'язову витривалість і дає можливість підвищити продуктивність організму при навантаженнях.

Хто ж найбільше потребує прийому гейнерів? Як правило, цей продукт незамінний для тих, хто має складності в наборі маси або ж прискорений метаболізм. Таким людям дуже важко досягти приросту м'язів навіть при збалансованому харчуванні. Саме тому їм необхідний прийом гейнера, який підвищить калорійність раціону. Крім того, вуглеводи - це основне джерело енергії. Тому часто гейнери використовують бодібілдери для підвищення енергетичного балансу на тренінгу і закриття білково-вуглеводного вікна після нього.

Який вибрати гейнер?

При виборі гейнера важливо звертати увагу на кількість білка і вуглеводів в ньому. Як правило, люди, для яких набрати вагу - складне завдання (ектоморфи), повинні віддавати перевагу гейнерам з високим вмістом вуглеводів. А ті, хто не відчуває труднощів з набором, повинні з обережністю ставитися до прийому даного продукту, щоб не додати зайвих кілограмів у вигляді жиру. Для них найкраще підійде високобілковий гейнер.

У нашому магазині Waysport кожен зможе знайти продукт, який підходить саме йому. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів найвищої якості від провідних виробників США, Канади та Європи (Optimum Nutrition, BSN, AllMax, BioTech, Scitec Nutrition, Olimp і ін.). Також у нас ви можете купити гейнер від українських виробників.