Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
385 грн
(1)

Powerful Progress Super Mass Gainer - унікальна протеїнової-вуглеводна суміш, призначена для швидкого зростання якісної м'язової маси. Додатковий вміст креатину, амінокислот, вітамінів і мікроелементів забезпечує організм всім необхідним для досягнення високих спортивних результатів, поліпшення фізичних характеристик, настрою і посилення мотивацій.

Купити
389 грн
(7)

Power Pro Gainer - вітамінізований і знежирений гейнер з 30% вмістом сироваткового протеїну, повільні вуглеводи, жироспалювачі й рослинні екстракти. Активізує ліполіз, підтримує м'язи.

Купити
457 грн
(3)

KFD Premium X-GNR - це суміш вуглеводів найвищої якості і двох видів протеїну. Підвищує ефективність і результативність тренувань, повністю задовольнить потреби організму у вуглеводах і білку, покриє нестачу калорії, а також підходить в якості заміни їжі.

Купити
378 грн
(1)

Gain Bolic 6000 - білково-вуглеводна добавка, яка дозволить вам легко і зручно доповнити свій щоденний раціон великою дозою корисних калорій за долпомогою комплексу вуглеводів і протеїніві під час тривалих і інтенсивних фізичних навантаженнях.

Купити
638 грн
(1)

BioTech (USA) Hyper Mass 5000 (1000 грам) - порошкова добавка-гейнер з різними смаками. Містить вуглеводи різних видів, білки із трьох джерел, креатину моногідрат. Прискорює ріст м'язів, підтримує енергетичний запас організму.

Купити
59 грн
(0)

BioTech (USA) Hyper Mass 5000 (65 грам) – порційний пакет протеїново-вуглеводної добавки. Містить білки із трьох джерел, складні вуглеводи, креатин, харчові волокна.

Купити
1 489 грн
(0)

MyProtein Weight Gainer Blend – чудова білково-вуглеводна суміш в формі порошку. Допомагає набрати вагу, наростити силу або збільшити розміри. Підтримує м’язову масу.

Купити
238 грн
(0)

OstroVit Carbo 1000 - вуглеводний передтренувальний комплекс з фруктовими смаками. Призначений для забезпечення організму необхідною для тренування енергією. Збагачений мікроелементами, амінокислотами і вітамінами.

Купити
318 грн
(0)

Trec Solid MASS - вуглеводно-білкова добавка (гейнер) для максимально тривалого живлення м'язів. Містить вуглеводи з різним періодом засвоєння, вітаміни і концентрат сироваткового протеїну.

Купити
865 грн
(0)

Потужна суміш вуглеводів і білків, збагачена моногідратом креатину. Прискорює набір м'язової маси, покращує силові показники, забезпечує надходження поживних речовин, дає прилив енергії.

Купити
595 грн
(0)

MyProtein Weight Gainer Blend – нова версія висококалорійного гейнера в порошковій формі. Підтримує ріст м'язової маси. Допомагає запобігти катаболізму. Покращує процес відновлення після високоінтенсивних тренувань.

Купити
478 грн
(1)

Потужна суміш вуглеводів і білків, збагачена моногідратом креатину. Прискорює набір м'язової маси, покращує силові показники, забезпечує надходження поживних речовин, дає приплив енергії.

Купити
1 228 грн
(1)

Powerful Progress Super Mass Gainer - унікальна протеїнової-вуглеводна суміш, призначена для швидкого зростання якісної м'язової маси. Додатковий вміст креатину, амінокислот, вітамінів і мікроелементів забезпечує організм всім необхідним для досягнення високих спортивних результатів, поліпшення фізичних характеристик, настрою і посилення мотивації.

Купити
1 549 грн
(0)

BioTech (USA) Hyper Mass 5000 - комбінована порошкова добавка-гейнер з мікронізованим моногідратом креатину, високим вмістом білків (із трьох джерел) та клітковини, трьома джерелами вуглеводів. Прискорює ріст м'язів.

Купити
397 грн
(1)

Amix CarboJet Gain – високоякісний вуглеводо-білковий комплекс в формі порошку. Постачає в організм поживні речовини. Дарує м’язам енергію. Підвищує працездатність під час тренувань.

Купити
728 грн
(0)

Powerful Progress Super Mass Gainer - унікальна протеїнової-вуглеводна суміш, призначена для швидкого зростання якісної м'язової маси. Додатковий вміст креатину, амінокислот, вітамінів і мікроелементів забезпечує організм користувача всім необхідним для досягнення фантастичних спортивних результатів, поліпшення фізичних характеристик, настрою і посилення мотивацій.

Купити
1 898 грн
(0)

BioTech (USA) Muscle MASS – гейнер для приготування густих коктейлів. Відновлює сили, посилює анаболізм, містить білок із 5 джерел, пептиди глютаміну та креатин.

Купити
378 грн
(5)

Power Pro Gainer Кокос 1000 грамів - порошковий знежирений гейнер з кокосовим смаком. Містить білок і складні вуглеводи. Відновлює сили, підтримує ріст м'язів.

Купити
1 560 грн
(3)

Power Pro Gainer 4000 грам - висококалорійний вуглеводно-протеїновий коктейль з чудовими смаками для прискорення росту м'язів, швидкого відновлення енергії і захисту від катаболізму.

Купити
789 грн
(0)

Amix CarboJet Gain – особливий гейнер з високоцінними білками та вуглеводами в формі порошку. Забезпечує м’язи енергією. Сприяє підвищенню працездатності під час тренувань.

Купити
578 грн
(1)

BioTech (USA) Muscle MASS - вуглеводно-білкова добавка, збагачена пептидами креатину й глютаміну. Постачає білки для росту м'язів, відновлює енергетичний запас, насичує, підвищує концентрацію, витривалість, силу.

Купити
758 грн
(4)

Power Pro Gainer - висококалорійна знежирена білково-вуглеводна суміш. Порошковий гейнер, з якого виходять густі коктейлі з насиченим ароматом і відмінним смаком. Живить м'язи, надає сил.

Купити
1 379 грн
(0)

Amix CarboJet Gain – науково розроблений вуглеводо-білковий гейнер в формі порошку. Постачає в організм цінні поживні речовини. Сприяє швидкому росту м’язів.

Купити
489 грн
(0)

Trec Mass XXL - порошковий Гейнер, що містить мальтодекстрини з різним терміном засвоєння, декстрозу, концентрат сироваткового протеїну. Правильні пропорції білку і вуглеводів сприяють тривалому харчуванню і швидкому зростанню м'язів.

Купити
448 грн
(1)

Trec MAGNUM 8000 - білково-вуглеводна суміш для ефективних тренувань. Містить комбінацію різних вуглеводів, креатину моногідрат, олію МСТ. Добре засвоюється, підвищує працездатність, надає енергії, живить і відновлює м'язи.

Купити
2 360 грн
(1)

Три різних джерела білка, вуглеводи, а також таурин і креатин в складі Olimp Gain Bolic 6000 забезпечать необхідні калорії, енергію і запас глікогену в м'язах. Сприяють інтенсивному розвитку і ефективному зростанню м'язової маси.

Купити
248 грн
(0)

Dextrex Juice забезпечує потужну енергентічну підтримку і ідеально підходить в якості додаткового джерела швидко вивільнюваної енергії, а також для посилення дії інших харчових добавок

Купити
1 267 грн
(0)

Amix CarboJet Basic – потужна комбінація сироваткового протеїну та комплексу вуглеводів в формі порошку. Забезпечує живлення м’язів. Сприяє накопиченню енергії від глікогену, а не з жиру.

Купити
295 грн
(0)

BioTech (USA) Instant Oats - добавка солодких вівсяних пластівців швидкого приготування. Не містить цукру і консервантів, багата на білки і рослинні волокна. Урізноманітнює раціон, добре насичує, має низький глікемічний індекс.

Купити
348 грн
(1)

Origin Source of Mass 1000 грам - білково-вуглеводна добавка з ферментованим лейцином та вуглеводами з різними глікемічними індексами. Насичує, підтримує анаболізм, посилює метаболізм.

Купити
289 грн
(0)

Olimp Carbonox ™ це 2 години стабільного рівномірного надходження енергії з трьох типів вуглеводів, аргініну і 12 вітамінів. Може успішно використовуватися як після, так і під час фізичної активності.

Купити
3 440 грн
(0)

BioTech (USA) Hyper Mass 5000 – білково-вуглеводна добавка на основі сироваткового протеїну, амінокислот, складних вуглеводів. Підсилює ріст м'язів, допомагає швидше відновитись.

Купити
345 грн
(0)

BioTech (USA) Carbox - порошкова вуглеводна добавка (5 видів вуглеводів), що підвищує енергетичний потенціал організму. Прискорює відновлення і економить запаси глікогену, сприяючи кращому набору м'язової маси.

Купити
379 грн
(0)

Olimp Carbonizer XR ® являє собою суміш чотирьох різних джерел вуглеводів, збагачених вітамінами і мінералами. Допомагає швидко доповнити втрачені калорії і отримати енергію при тривалих і інтенсивних фізичних навантаженнях.

Купити
368 грн
(0)

Гейнер Mass Acceleration від AllNutrition - це білково-вуглеводний комплекс, що забезпечує організм необхідним харчуванням для росту м'язової маси і прискореного відновлення при інтенсивних фізичних навантаженнях. Дає колосальний енергетичний заряд, що сприяє підвищенню результативності спортивних тренувань.

Купити
1 580 грн
(0)

Trec SOLID MASS - високоякісна добавка-гейнер, що містить концентрат сироваткового протеїну і вуглеводи, збагачена вітамінами. Добавка призначена для підтримки і прискорення зростання м'язових волокон.

Купити
759 грн
(0)

SFD Mass Activator – смачний та поживний комплекс дієтичного білка та легкозасвоюваних вуглеводів в формі порошку. Сприяє швидкому збільшенню сухої маси тіла. Найвища якість продукту підтверджена сертифікатами.

Купити
2 380 грн
(1)

TRUE-MASS® - це засіб для набору м'язової маси вищої якості, розроблене для спортсменів з підвищеними потребами в калоріях. 700-710 кілокалорій, 90 г вуглеводів і 46-50 г білка в одній порції допомагають відновленню після важких тренувань, забезпечуючи при цьому поживні речовини, необхідні організму для росту м'язової маси.

Купити
2 395 грн
(1)

BioTech (USA) Hyper Mass 5000 - порошковий гейнер, що містить вуглеводи з різним глікемічним індексом і білки із трьох джерел, креатин і харчові волокна. Відновлює сили і прискорює ріст м'язів. Поживний та смачний.

Купити
190 грн
(0)
Повідомити
237 грн
(1)
Повідомити
239 грн
(0)

Strong Fit Gainer 20% 909 грам - білково-вуглеводна добавка з креатином, екстрактом елеутерококу, урсоловою кислотою та вітамінами. Надає сил, прискорює набір м'язової маси, підвищує регенерацію.

Повідомити
220 грн
(0)
Повідомити
1 295 грн
(1)

Scitec Nutrition Jumbo 4400 грам - ароматизована добавка-гейнер для підвищення енергії та швидкого набору м'язової маси. Містить комбінацію сироваткового протеїну, креатинову матрицю та суміш "швидких" та "повільних" вуглеводів.

Повідомити
362 грн
(0)

MST Waxy Maize Zero Sugar – комплекс чистих довголанцюгових вуглеводів в формі порошку. Поповнює запаси глікогену м'язової тканини, втрачені під час інтенсивних тренувань. Сприяє транспортуванню усіх поживних речовини безпосередньо в м’язові клітини.

Повідомити
1 290 грн
(0)

EVLution Nutrition Stacked Protein Gainer 5440 грам - комплексний гейнер для прискореного росту м'язів. Містить 5 частин білків швидкого та повільного вивільнення та 1 частину легкозасвоюваних вуглеводів.

Повідомити
1 490 грн
(1)

Mex Nutrition Size Max – потужний комплекс вуглеводів, жирів та білків у порошковій формі. Допомагає швидко набрати м'язову масу. Надає енергію для інтенсивних тренувань.

Повідомити
268 грн
(0)

IronFlex Real Mass Gainer 1000 грам – поживний гейнер для росту мускулатури та відновлення сил. Містить різні види вуглеводів, білок із різних джерел та з різним часом засвоєння.

Повідомити
1 460 грн
(0)
Повідомити
2 780 грн
(1)
Повідомити
674 грн
(0)

Порошок для приготування білково-вуглеводного напою з креатином Progress Nutrition Hard Mass постачає в м'язи всі необхідні поживні елементи для активного зростання. Втамовує голод та підвищує енергійність і працездатність.

Повідомити
467 грн
(1)

Megabol Gainer 737 – інноваційний гейнер на основі високоякісних білків та вуглеводів у порошковій формі. Швидко збільшує м'язову масу. Посилює витривалість та продуктивність.

Повідомити
1 449 грн
(0)
Повідомити
880 грн
(0)

Порошок для приготування білково-вуглеводного напою з креатином Progress Nutrition Hard Mass постачає в м'язи всі необхідні поживні елементи для активного зростання. Втамовує голод та підвищує енергійність і працездатність.

Повідомити
249 грн
(0)

Scitec Nutrition Super Carb Xpress – гейнер в формі порошку. Забезпечує організм вуглеводами з 5 джерел для відновлення запасів глікогену (первинного джерела енергії) в м'язах. Зменшує втому та виснаження.

Повідомити
148 грн
(1)

KFD Premium X-CARBS - це суміш вуглеводів, яка може використовуватися людьми з активним способом життя і спортсменами як джерело енергії від різних видів вуглеводів без шкоди для фігури, а також для відновлення м'язового глікогену після важких навантажень.

Повідомити
410 грн
(0)
Повідомити
149 грн
(0)
Повідомити
25 грн
(0)

Amix CarboJet Gain – високоефективний гейнер з цінними білками та вуглеводами в формі порошку. Забезпечує організм поживними речовинами, необхідними йому при фізичній активності. Допомагає набрати м’язову масу.

Повідомити
295 грн
(1)

OstroVit Waxy Maize - високомолекулярна вуглеца речовина, отримана з восковидной кукурудзи. Для збільшення працездатності і заповнення дефіциту глікогену. Гарантує швидкий приплив сил.

Повідомити

Гейнер являє собою спеціалізовану спортивну добавку, спрямовану на збільшення м'язової маси, прискорене відновлення після інтенсивних тренувань, підвищення енергетичного потенціалу. Продукт універсальний, оскільки приймати його можна як для збільшення загальної ваги, що важливо для людей, які мають проблеми з набором, так і з метою приросту маси м'язів.

Склад гейнера

Даний продукт об'єднав у собі такі корисні компоненти, як протеїни, вуглеводи і незначну кількість корисних жирів. Залежно від призначення добавки, вона може містити наступні види протеїну:

 • Яєчний - легко засвоюється і забезпечує організм оптимальною кількістю цінних амінокислот
 • Соєвий - застосовується вкрай рідко, оскільки має низькі показники біологічної цінності, уповільнює процеси жироспалювання і дає слабо виражений анаболічний ефект. Підходить людям з непереносимістю лактози або тим, хто не вживає продукти тваринного походження
 • Казеїн - добре захищає м'язи від руйнування і розтягування, пригнічуючи катаболізм протягом декількох годин. Це забезпечується тривалим періодом його засвоєння
 • Сироватковий - швидко діє, сприяючи прискореному приросту якісної, рельєфною м'язової маси. Є найпоширенішим варіантом білка, який входить до складу гейнерів

Що стосується вуглеводів, то в гейнерах можуть бути присутніми два види:

 • Складні - відрізняються уповільненим всмоктуванням і поступовим засвоєнням, завдяки чому забезпечують організму необхідну кількість енергії протягом тривалого часу
 • Прості - служать додатковим джерелом енергії і сприяють відновленню власного глікогену

Також деякі види гейнерів можуть включати до свого складу вітаміни, жирні омега-кислоти та інші корисні компоненти, які надають комплексну дію на організм.

Позитивні властивості гейнерів

Гейнери характеризуються наявністю численних достоїнств і корисних властивостей. Вони забезпечують:

 • Надходження в організм оптимальної кількості білка і вуглеводів.
 • Потужний анаболічний ефект, прискорений набір якісної мускулатури.
 • Підвищення енергетичного потенціалу, витривалості, продуктивності і працездатності.
 • Купування ознак перевтоми, перенапруги, перетренованості.
 • Профілактику синдрому хронічної втоми.
 • Прискорене відновлення, яскраво виражені регенеруючі властивості.
 • Приріст загальної маси.

Продукт дозволяє спортсменам тренуватися довше, частіше і продуктивніше, скорочує тривалість необхідного реабілітаційного періоду, що вкрай важливо для досягнення позитивних результатів і поставлених цілей.

Як правильно приймати гейнери?

Професійні тренери рекомендують прийом згідно з найбільш дієвими і результативними схемами:

 • Перед початком тренування - з метою поліпшення результативності виконання вправ і пригнічення реакцій катаболічного характеру. Відмінний варіант для користувачів, які прагнуть до набору м'язової маси. А ось при схудненні і курсі на сушку така схема не підходить, оскільки блокує процеси жироспалювання.
 • Після завершення тренінгу - дозволяє заповнити запаси білків і цінних амінокислот, закріпити досягнуті результати, прискорити процес відновлення, а також вберегти м'язові тканини від деструкції.

Оптимальне дозування визначається в залежності від особливостей користувача. Мінімальна порція на 1 прийом становить 50г продукту. Худорлявим людям, які проводять курс на масонабір, рекомендується вживати даний продукт 2-3 рази протягом доби.

Користувачам, які хочуть схуднути, позбутися від скупчень підшкірного жиру, також можна приймати гейнер. Але варто обмежитися 1 порцією в день, замінивши нею один з основних прийомів їжі.

Побічні ефекти гейнера

У певних ситуаціях вживання гейнера може привести до появи ряду небажаних реакцій:

 • розладу шлунка
 • діареї
 • реакцій алергічного характеру
 • висипань на шкірних покривах за типом кропив'янки
 • утворенню жиру в підшкірному шарі
 • загальної інтоксикації організму
 • порушень у функціонуванні шлунково-кишкового тракту

На думку фахівців, більшість з перерахованих вище побічних ефектів обумовлені перевищенням рекомендованої дози, наявністю у користувача ряду протипоказань або індивідуальної непереносимості окремих компонентів, що містяться в складі гейнера.

Види гейнерів

На сучасному ринку спортивного харчування представлені наступні різновиди гейнерів, що мають різні специфічні властивості:

 • Крохмальний - забезпечує потужний анаболізм і багаторазове збільшення силових показників
 • Комплексний - відрізняється унікальною комбінацією вуглеводів швидкої і уповільненої дії в своєму складі. Забезпечує пролонговану дію і підживлення організму енергією протягом цілого дня
 • Мальтозний - швидко засвоюється і сприяє збільшенню вагової категорії. Не підходить для схуднення, проведення курсу на сушку і людей, схильних до повноти
 • Креатиновий - сприяє швидкому збільшенню об'ємної м'язової маси

Підібрати оптимальний для себе варіант можна, попередньо проконсультувавшись з особистим тренером.

Відгуки про гейнер

Як показує практика, гейнер має досить суперечливі відгуки. Більшість користувачів захоплюються швидкою дією продукту, особливо в плані набору м'язів і поліпшення фізичних показників. Інші ж, навпаки, відзначають низьку ефективність добавки або ж повну її відсутність, та ще й прояв побічних ефектів.

Для досягнення позитивних результатів і зниження ризиків для здоров'я рекомендується купувати високоякісний продукт від відомих виробників, правильно підбирати гейнер з урахуванням своїх індивідуальних фізіологічних особливостей і потреб, а також грамотно вживати харчову добавку, суворо дотримуючись схеми і дозування, зазначених в інструкції по застосуванню.

Гейнер сприяє швидкому набору маси і дає енергію для тренувань. Іноді його склад підсилений додаванням вітамінів і креатину, що збільшує м'язову витривалість і дає можливість підвищити продуктивність організму при навантаженнях.

Хто ж найбільше потребує прийому гейнерів? Як правило, цей продукт незамінний для тих, хто має складності в наборі маси або ж прискорений метаболізм. Таким людям дуже важко досягти приросту м'язів навіть при збалансованому харчуванні. Саме тому їм необхідний прийом гейнера, який підвищить калорійність раціону. Крім того, вуглеводи - це основне джерело енергії. Тому часто гейнери використовують бодібілдери для підвищення енергетичного балансу на тренінгу і закриття білково-вуглеводного вікна після нього.

Який вибрати гейнер?

При виборі гейнера важливо звертати увагу на кількість білка і вуглеводів в ньому. Як правило, люди, для яких набрати вагу - складне завдання (ектоморфи), повинні віддавати перевагу гейнерам з високим вмістом вуглеводів. А ті, хто не відчуває труднощів з набором, повинні з обережністю ставитися до прийому даного продукту, щоб не додати зайвих кілограмів у вигляді жиру. Для них найкраще підійде високобілковий гейнер.

У нашому магазині Waysport кожен зможе знайти продукт, який підходить саме йому. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів найвищої якості від провідних виробників США, Канади та Європи (Optimum Nutrition, BSN, AllMax, BioTech, Scitec Nutrition, Olimp і ін.). Також у нас ви можете купити гейнер від українських виробників.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки