Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
419 грн
(3)

KFD Premium X-GNR - це суміш вуглеводів найвищої якості і двох видів протеїну. Підвищує ефективність і результативність тренувань, повністю задовольнить потреби організму у вуглеводах і білку, покриє нестачу калорії, а також підходить в якості заміни їжі.

Купити
327 грн
(1)

Powerful Progress Super Mass Gainer - унікальна протеїнової-вуглеводна суміш, призначена для швидкого зростання якісної м'язової маси. Додатковий вміст креатину, амінокислот, вітамінів і мікроелементів забезпечує організм всім необхідним для досягнення високих спортивних результатів, поліпшення фізичних характеристик, настрою і посилення мотивацій.

Купити
589 грн
(0)

Powerful Progress Super Mass Gainer - унікальна протеїнової-вуглеводна суміш, призначена для швидкого зростання якісної м'язової маси. Додатковий вміст креатину, амінокислот, вітамінів і мікроелементів забезпечує організм користувача всім необхідним для досягнення фантастичних спортивних результатів, поліпшення фізичних характеристик, настрою і посилення мотивацій.

Купити
418 грн
(0)

Потужна суміш вуглеводів і білків, збагачена моногідратом креатину. Прискорює набір м'язової маси, покращує силові показники, забезпечує надходження поживних речовин, дає приплив енергії.

Купити
291 грн
(5)

Power Pro Gainer Кокос 1000 грамів - порошковий знежирений гейнер з кокосовим смаком. Містить білок і складні вуглеводи. Відновлює сили, підтримує ріст м'язів.

Купити
697 грн
(0)

Потужна суміш вуглеводів і білків, збагачена моногідратом креатину. Прискорює набір м'язової маси, покращує силові показники, забезпечує надходження поживних речовин, дає прилив енергії.

Купити
579 грн
(4)

Power Pro Gainer - висококалорійна знежирена білково-вуглеводна суміш. Порошковий гейнер, з якого виходять густі коктейлі з насиченим ароматом і відмінним смаком. Живить м'язи, надає сил.

Купити
329 грн
(1)

Gain Bolic 6000 - білково-вуглеводна добавка, яка дозволить вам легко і зручно доповнити свій щоденний раціон великою дозою корисних калорій за долпомогою комплексу вуглеводів і протеїніві під час тривалих і інтенсивних фізичних навантаженнях.

Купити
1 095 грн
(0)

Powerful Progress Super Mass Gainer - унікальна протеїнової-вуглеводна суміш, призначена для швидкого зростання якісної м'язової маси. Додатковий вміст креатину, амінокислот, вітамінів і мікроелементів забезпечує організм всім необхідним для досягнення високих спортивних результатів, поліпшення фізичних характеристик, настрою і посилення мотивації.

Купити
419 грн
(0)

Гейнер Olimp Gainerator® - це відмінне джерело корисних калорій з вуглеводів і тваринного білка тривалого засвоєння, амінокислот та вітамінів. Ідеальне доповнення раціону і запас поживних речовин при інтенсивних фізичних навантаженнях.

Купити
268 грн
(0)

BioTech (USA) Carbox - порошкова вуглеводна добавка (5 видів вуглеводів), що підвищує енергетичний потенціал організму. Прискорює відновлення і економить запаси глікогену, сприяючи кращому набору м'язової маси.

Купити
328 грн
(0)

Origin Source of Mass 1000 грам - білково-вуглеводна добавка з ферментованим лейцином та вуглеводами з різними глікемічними індексами. Насичує, підтримує анаболізм, посилює метаболізм.

Купити
298 грн
(7)

Power Pro Gainer - вітамінізований і знежирений гейнер з 30% вмістом сироваткового протеїну, повільні вуглеводи, жироспалювачі й рослинні екстракти. Активізує ліполіз, підтримує м'язи.

Купити
16 грн
(3)

Power Pro Gainer 40 грам (Пробник) - пакетик знежиреного порошкового гейнера для відновлення і росту м'язів. Містить сироватковий білок, мальтодекстрин, фруктозу, набір вітамінів, мінералів і екстрактів.

Купити
365 грн
(0)

Nosorog Big Boss Gainer - порошкова добавка для приготування протеїново-вуглецевих коктейлів. Забезпечує організм амінокислотами для нарощування м'язової маси і підживлення необхідною енергією. Збагачена креатином.

Купити
462 грн
(0)

BioTech (USA) Muscle MASS - вуглеводно-білкова добавка, збагачена пептидами креатину й глютаміну. Постачає білки для росту м'язів, відновлює енергетичний запас, насичує, підвищує концентрацію, витривалість, силу.

Купити
429 грн
(0)

Trec Mass XXL - порошковий Гейнер, що містить мальтодекстрини з різним терміном засвоєння, декстрозу, концентрат сироваткового протеїну. Правильні пропорції білку і вуглеводів сприяють тривалому харчуванню і швидкому зростанню м'язів.

Купити
39 грн
(0)

BioTech (USA) Hyper Mass 5000 (65 грам) – порційний пакет протеїново-вуглеводної добавки. Містить білки із трьох джерел, складні вуглеводи, креатин, харчові волокна.

Купити
339 грн
(0)

Trec Solid MASS - вуглеводно-білкова добавка (гейнер) для максимально тривалого живлення м'язів. Містить вуглеводи з різним періодом засвоєння, вітаміни і концентрат сироваткового протеїну.

Купити
389 грн
(1)

Trec MAGNUM 8000 - білково-вуглеводна суміш для ефективних тренувань. Містить комбінацію різних вуглеводів, креатину моногідрат, олію МСТ. Добре засвоюється, підвищує працездатність, надає енергії, живить і відновлює м'язи.

Купити
176 грн
(0)

6PAK Nutrition Carbo Pak 1000 грам - суміш вуглеводів з різним глікемічним індексом. Забезпечує організм енергією, підвищує витривалість, підтримує ресинтез глікогену.

Купити
829 грн
(0)

Trec SOLID MASS - порошкова вуглецево-білкова добавка для максимального постачання м'язових клітин поживними речовинами. Збалансований комплекс амінокислот і вуглеводів збагачений вітамінами В, С і Е.

Купити
239 грн
(0)

Strong Fit Gainer 20% 909 грам - білково-вуглеводна добавка з креатином, екстрактом елеутерококу, урсоловою кислотою та вітамінами. Надає сил, прискорює набір м'язової маси, підвищує регенерацію.

Купити
219 грн
(0)

Nosorog Waxy Maize - вуглеводний гейнер для максимально ефективного тренування. Легко засвоюється і забезпечує організм необхідною енергією.

Купити

Гейнери

Гейнер являє собою спеціалізовану спортивну добавку, спрямовану на збільшення м'язової маси, прискорене відновлення після інтенсивних тренувань, підвищення енергетичного потенціалу. Продукт універсальний, оскільки приймати його можна як для збільшення загальної ваги, що важливо для людей, які мають проблеми з набором, так і з метою приросту маси м'язів.

Склад гейнера

Даний продукт об'єднав у собі такі корисні компоненти, як протеїни, вуглеводи і незначну кількість корисних жирів. Залежно від призначення добавки, вона може містити наступні види протеїну:

 • Яєчний - легко засвоюється і забезпечує організм оптимальною кількістю цінних амінокислот
 • Соєвий - застосовується вкрай рідко, оскільки має низькі показники біологічної цінності, уповільнює процеси жироспалювання і дає слабо виражений анаболічний ефект. Підходить людям з непереносимістю лактози або тим, хто не вживає продукти тваринного походження
 • Казеїн - добре захищає м'язи від руйнування і розтягування, пригнічуючи катаболізм протягом декількох годин. Це забезпечується тривалим періодом його засвоєння
 • Сироватковий - швидко діє, сприяючи прискореному приросту якісної, рельєфною м'язової маси. Є найпоширенішим варіантом білка, який входить до складу гейнерів

Що стосується вуглеводів, то в гейнерах можуть бути присутніми два види:

 • Складні - відрізняються уповільненим всмоктуванням і поступовим засвоєнням, завдяки чому забезпечують організму необхідну кількість енергії протягом тривалого часу
 • Прості - служать додатковим джерелом енергії і сприяють відновленню власного глікогену

Також деякі види гейнерів можуть включати до свого складу вітаміни, жирні омега-кислоти та інші корисні компоненти, які надають комплексну дію на організм.

Позитивні властивості гейнерів

Гейнери характеризуються наявністю численних достоїнств і корисних властивостей. Вони забезпечують:

 • Надходження в організм оптимальної кількості білка і вуглеводів.
 • Потужний анаболічний ефект, прискорений набір якісної мускулатури.
 • Підвищення енергетичного потенціалу, витривалості, продуктивності і працездатності.
 • Купування ознак перевтоми, перенапруги, перетренованості.
 • Профілактику синдрому хронічної втоми.
 • Прискорене відновлення, яскраво виражені регенеруючі властивості.
 • Приріст загальної маси.

Продукт дозволяє спортсменам тренуватися довше, частіше і продуктивніше, скорочує тривалість необхідного реабілітаційного періоду, що вкрай важливо для досягнення позитивних результатів і поставлених цілей.

Як правильно приймати гейнери?

Професійні тренери рекомендують прийом згідно з найбільш дієвими і результативними схемами:

 • Перед початком тренування - з метою поліпшення результативності виконання вправ і пригнічення реакцій катаболічного характеру. Відмінний варіант для користувачів, які прагнуть до набору м'язової маси. А ось при схудненні і курсі на сушку така схема не підходить, оскільки блокує процеси жироспалювання.
 • Після завершення тренінгу - дозволяє заповнити запаси білків і цінних амінокислот, закріпити досягнуті результати, прискорити процес відновлення, а також вберегти м'язові тканини від деструкції.

Оптимальне дозування визначається в залежності від особливостей користувача. Мінімальна порція на 1 прийом становить 50г продукту. Худорлявим людям, які проводять курс на масонабір, рекомендується вживати даний продукт 2-3 рази протягом доби.

Користувачам, які хочуть схуднути, позбутися від скупчень підшкірного жиру, також можна приймати гейнер. Але варто обмежитися 1 порцією в день, замінивши нею один з основних прийомів їжі.

Побічні ефекти гейнера

У певних ситуаціях вживання гейнера може привести до появи ряду небажаних реакцій:

 • розладу шлунка
 • діареї
 • реакцій алергічного характеру
 • висипань на шкірних покривах за типом кропив'янки
 • утворенню жиру в підшкірному шарі
 • загальної інтоксикації організму
 • порушень у функціонуванні шлунково-кишкового тракту

На думку фахівців, більшість з перерахованих вище побічних ефектів обумовлені перевищенням рекомендованої дози, наявністю у користувача ряду протипоказань або індивідуальної непереносимості окремих компонентів, що містяться в складі гейнера.

Види гейнерів

На сучасному ринку спортивного харчування представлені наступні різновиди гейнерів, що мають різні специфічні властивості:

 • Крохмальний - забезпечує потужний анаболізм і багаторазове збільшення силових показників
 • Комплексний - відрізняється унікальною комбінацією вуглеводів швидкої і уповільненої дії в своєму складі. Забезпечує пролонговану дію і підживлення організму енергією протягом цілого дня
 • Мальтозний - швидко засвоюється і сприяє збільшенню вагової категорії. Не підходить для схуднення, проведення курсу на сушку і людей, схильних до повноти
 • Креатиновий - сприяє швидкому збільшенню об'ємної м'язової маси

Підібрати оптимальний для себе варіант можна, попередньо проконсультувавшись з особистим тренером.

Відгуки про гейнер

Як показує практика, гейнер має досить суперечливі відгуки. Більшість користувачів захоплюються швидкою дією продукту, особливо в плані набору м'язів і поліпшення фізичних показників. Інші ж, навпаки, відзначають низьку ефективність добавки або ж повну її відсутність, та ще й прояв побічних ефектів.

Для досягнення позитивних результатів і зниження ризиків для здоров'я рекомендується купувати високоякісний продукт від відомих виробників, правильно підбирати гейнер з урахуванням своїх індивідуальних фізіологічних особливостей і потреб, а також грамотно вживати харчову добавку, суворо дотримуючись схеми і дозування, зазначених в інструкції по застосуванню.

Гейнер сприяє швидкому набору маси і дає енергію для тренувань. Іноді його склад підсилений додаванням вітамінів і креатину, що збільшує м'язову витривалість і дає можливість підвищити продуктивність організму при навантаженнях.

Хто ж найбільше потребує прийому гейнерів? Як правило, цей продукт незамінний для тих, хто має складності в наборі маси або ж прискорений метаболізм. Таким людям дуже важко досягти приросту м'язів навіть при збалансованому харчуванні. Саме тому їм необхідний прийом гейнера, який підвищить калорійність раціону. Крім того, вуглеводи - це основне джерело енергії. Тому часто гейнери використовують бодібілдери для підвищення енергетичного балансу на тренінгу і закриття білково-вуглеводного вікна після нього.

Який вибрати гейнер?

При виборі гейнера важливо звертати увагу на кількість білка і вуглеводів в ньому. Як правило, люди, для яких набрати вагу - складне завдання (ектоморфи), повинні віддавати перевагу гейнерам з високим вмістом вуглеводів. А ті, хто не відчуває труднощів з набором, повинні з обережністю ставитися до прийому даного продукту, щоб не додати зайвих кілограмів у вигляді жиру. Для них найкраще підійде високобілковий гейнер.

У нашому магазині Waysport кожен зможе знайти продукт, який підходить саме йому. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів найвищої якості від провідних виробників США, Канади та Європи (Optimum Nutrition, BSN, AllMax, BioTech, Scitec Nutrition, Olimp і ін.). Також у нас ви можете купити гейнер від українських виробників.