Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
59 грн
(1)

BioTech (USA) Hyper Mass 5000 (65 грам) – порційний пакет протеїново-вуглеводної добавки. Містить білки із трьох джерел, складні вуглеводи, креатин, харчові волокна.

Купити
698 грн
(1)

BioTech (USA) Hyper Mass 5000 (1000 грам) - порошкова добавка-гейнер з різними смаками. Містить вуглеводи різних видів, білки із трьох джерел, креатину моногідрат. Прискорює ріст м'язів, підтримує енергетичний запас організму.

Купити
1 748 грн
(2)

BioTech (USA) Hyper Mass 5000 - комбінована порошкова добавка-гейнер з мікронізованим моногідратом креатину, високим вмістом білків (із трьох джерел) та клітковини, трьома джерелами вуглеводів. Прискорює ріст м'язів.

Купити
598 грн
(1)

BioTech (USA) Muscle MASS - вуглеводно-білкова добавка, збагачена пептидами креатину й глютаміну. Постачає білки для росту м'язів, відновлює енергетичний запас, насичує, підвищує концентрацію, витривалість, силу.

Купити
2 495 грн
(1)

BioTech (USA) Hyper Mass 5000 - порошковий гейнер, що містить вуглеводи з різним глікемічним індексом і білки із трьох джерел, креатин і харчові волокна. Відновлює сили і прискорює ріст м'язів. Поживний та смачний.

Купити
3 598 грн
(1)

BioTech (USA) Hyper Mass 5000 – білково-вуглеводна добавка на основі сироваткового протеїну, амінокислот, складних вуглеводів. Підсилює ріст м'язів, допомагає швидше відновитись.

Купити
2 035 грн
(1)

BioTech (USA) Muscle MASS – гейнер для приготування густих коктейлів. Відновлює сили, посилює анаболізм, містить білок із 5 джерел, пептиди глютаміну та креатин.

Купити
773 грн
(1)

BioTech (USA) Muscle MASS - гейнер, що містить п'ять видів вуглеводів, білки з п'яти джерел, моногідрат креатину та пептиди глютаміну. Підтримує живлення м'язів, уповільнює катаболізм, допомагає набрати м'язову масу.

Повідомити
295 грн
(1)

BioTech (USA) Instant Oats - добавка солодких вівсяних пластівців швидкого приготування. Не містить цукру і консервантів, багата на білки і рослинні волокна. Урізноманітнює раціон, добре насичує, має низький глікемічний індекс.

Повідомити
1 294 грн
(1)

BioTech (USA) Brutal Gainer – унікальний суперпотужний комплекс протеїнів, високоякісних вуглеводів, креатину та вітамінів у порошковій формі. Допомагає швидше наростити великі сталеві м'язи. Заряджає енергією. Дозволяє проводити тренування з максимальною віддачею.

Повідомити
345 грн
(1)

BioTech (USA) Carbox - порошкова вуглеводна добавка (5 видів вуглеводів), що підвищує енергетичний потенціал організму. Прискорює відновлення і економить запаси глікогену, сприяючи кращому набору м'язової маси.

Повідомити

Якщо ви професійний спортсмен, затятий бодібілдер або просто любитель тренажерного залу, якщо ви шукаєте ефективний спосіб відновлення енергії та помічника у наборі якісної м'язової маси, зверніть увагу на гейнер Biotech.

Переваги гейнера BioTech USA

Найбільшу популярність мають дві лінійки білково-вуглеводних комплексів, кожна з яких має свої плюси:

  • Hyper Mass

Вирізняється високим вмістом білка 26%, тоді як середній показник для аналогічних добавок становить лише 10-15%. Джерела білка – швидкі сироватковий концентрат та ізолят, а також повільний казеїнат кальцію. Вуглеводна матриця включає мальтодекстрин, воскову кукурудзу, інулін (корисна клітковина, яка рідко застосовується). Крім того, даний Biotech гейнер збагачений повноцінною робочою порцією креатину, що збільшує силу та витривалість. Тому вам не доведеться купувати його окремо. Продукт є відмінним коктейлем для відновлення енергії, сил і регенерації м'язової тканини після тренування або хороший перекус, доступний у чотирьох фасуваннях і шести смакових варіаціях.

  • Muscle Mass

Має класичний склад. У ньому більше вуглеводів і менше білка – лише 17% у вигляді сироваткового концентрату, ізоляту, гідролізату, казеїну та яєчного білка. Вуглеводи представлені сахарозою, декстрозою, фруктозою, мальтодекстрином та кукурудзяним крохмалем. Останній характеризується найбільшою цінністю, решта швидко засвоюється. Клітковини у складі у кілька разів менші, як і креатину. Натомість у ньому присутні пептиди глютаміну. Цей гейнер Біотек є швидше просто швидкодіючим відновником енергії, доступним у трьох фасуваннях і лише у трьох смаках.

Як приймати гейнер Біотек?

У бодібілдингу оптимальним часом для прийому вважається кілька хвилин після тренування, коли відкрито білково-вуглеводне вікно. Гейнер BioTech USA також можна приймати перед фізичною активністю для підвищення енергетичного потенціалу та збільшення тривалості та інтенсивності тренінгу. Але до цього варіанту прийому слід підходити з особливою обережністю, оскільки він загрожує зростанням жирових відкладень і підходить тільки людям, які абсолютно не схильні до повноти.

Де купити гейнер BioTech в Україні?

В інтернет-магазині Waysport ви можете купити гейнер Biotech за вигідною ціною та оформити доставку по Україні. Всі продукти у нашому каталозі – оригінальні та сертифіковані належним чином.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173