Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
110 грн
(0)

Кожна капсула Olimp Creatine 1250 Mega Caps - це високоякісний мікронизований моногідрату креатину, який підвищує м'язову силу, витривалість і фізичну працездатність. Рекомендований для спортсменів та фізично активних людей.

Купити
456 грн
(0)

OstroVit CGT (Creatine + Glutamine + Taurine) - комбінована анаболічна добавка в порошку, що містить три компоненти: креатин, таурин і L-глютамин. Їх спільна дія збільшує ефективність тренувань в рази.

Купити
556 грн
(2)

OstroVit Creatine - однокомпонентна пудроподібна біологічна добавка для поліпшеного росту м'язів і збільшення енергетичного потенціалу організму. Містить моногідрат креатину, збагачений вітаміном В6 і таурином.

Купити
139 грн
(0)

BioTech (USA) Creatine Zero 16 табл - шипучі розчинні таблетки креатину. Креатин прискорює ріст м'язів, забезпечує енергетичне живлення м'язових волокон, активізує ліполіз, прискорює відновлення після тренувань.

Купити
135 грн
(0)

Olimp TCM Mega Caps - це максимального засвоювана форма креатину, необхідного для підтримування фізичної працездатності, підвищення витривалості, посиленого харчування клітин і синтезу протеїну.

Купити
856 грн
(0)

Trec CM3 POWDER - порошкоподібний малат трикреатин. Відрізняється високою біодоступністю і хорошою розчинністю. Джерело енергії та будівельного матеріалу для м'язів. Чинить анаболічну дію.

Купити
318 грн
(0)

Ultimate Nutrition Creatine Monohydrate 200 капс – це «чиста» форма креатину, що допомагає збільшити витривалість, силу та працездатність організму, скорочує час відновлення між тренуваннями, сприяє тому, що заняття проходять довше та ефективніше.

Повідомити
628 грн
(0)

GAT Creatine Monohydrate - якісна харчова добавка натурального креатину для спортсменів які бажають підвищити рівень витривалості.

Повідомити
571 грн
(0)

Quamtrax Creatine 500 грам - мікронізований моногідрат креатину для збільшення працездатності та прискорення нарощування м'язової маси.

Повідомити
218 грн
(0)

OstroVit Tri Creatine Malate - мікронізована біологічна добавка, яка є комбінацією яблучної кислоти і креатину. Накопичує енергію в м'язах, зменшує жирові відкладення, протистоїть катаболічним ефектам.

Повідомити
555 грн
(1)

BioTech (USA) 100% Creatine Monohydrate - порошковий моногідрат креатину для приготування коктейлів. Не має смаку, добре комбінується з іншими добавками. Прискорює ріст м'язів, активізує синтез АТФ.

Повідомити
590 грн
(0)
Повідомити
689 грн
(0)

BioTech (USA) 100% Creatine Monohydrate - порошкоподібна добавка мікронізованого креатину, підвищує енергетичний запас і підсилює ріст м'язової маси. Стимулює синтез АТФ і анаболічних гормонів.

Повідомити
836 грн
(0)

BioTech (USA) 100% Creatine Monohydrate 1000 грам - креатинова добавка у вигляді порошку. Відновлює запас АТФ, яка є головним джерелом внутрішньоклітинної енергії. Виявляє анаболічні властивості, посилює ріст м'язів.

Повідомити
1 092 грн
(0)

Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000 грам - порошкова добавка моногідрату креатину для підвищення енергетичного запасу організму. Бере участь у відновленні молекул АТФ, посилює витривалість, допомагає продовжити тренування.

Повідомити
350 грн
(0)

Креатин з транспортною системою Progress Nutrition Tri-Creatine Malate - це вдосконалена форма креатину, стійка до впливу кислот травного тракту, швидко всмоктується в кровотік. Покращує витривалість і спортивну активність, сприяє збільшенню м'язової маси.

Повідомити
469 грн
(0)

Мікронізований моногідрат креатину AllMax Creatine для бодібілдингу - це продукт фармацевтичної якості. Покращує продуктивність при коротких інтенсивних тренуваннях, допомагає збільшити обсяг м'язової маси, силу і витривалість.

Повідомити
358 грн
(0)

OstroVit 100% Creatine - добавка, що здійснює ергоненну, анаболічну та антикатаболичну дію, захищає головний мозок і серце. Поєднання прийому креатину з фізичними вправами дає відмінний ефект для м'язів.

Повідомити
298 грн
(0)
Повідомити
785 грн
(0)

Olimp TCM Mega Caps - це максимального засвоювана форма креатину, необхідного для підтримування фізичної працездатності, підвищення витривалості, посиленого харчування клітин і синтезу протеїну.

Повідомити
539 грн
(2)

Optimum Nutrition Creatine Powder - порошкоподібний креатин для підвищення м'язової витривалості і сили. Насичує м'язові клітини водою, а разом з нею - і поживними речовинами.

Повідомити
488 грн
(0)

BioTech (USA) Crea Tor - комбінована добавка у вигляді капсул. Містить 4 види креатину, амінокислоти, вітаміни. Стимулює синтез АТФ, додає енергії, сприяє посиленому росту мускулатури. Добре засвоюється.

Повідомити
248 грн
(0)
Повідомити
337 грн
(0)

OstroVit TCM - комбінований препарат креатину малат у вигляді пудри. Має високу розчинність і біодоступність, легко засвоюється, не містить зайвих елементів. Допомагає зменшити жирові відкладення і накопичує енергію в м'язах.

Повідомити

Креатин

Креатин - це речовина, схожа на амінокислоту (технічно азотиста органічна кислота), яка за останні 3 десятиліття завоювала репутацію потужного засобу, що поліпшує фізичну працездатність. Це не тільки безпечний продукт, але і одна з найпопулярніших і ефективних добавок в світі спортивного харчування і товарів для спорту.

Креатин - це свого роду джерело палива для АТФ - енергетичної системи, потрыбної для коротких стрибків енергії (креатин насправді допомагає організму переробляти АТФ). Креатин також діє як буфер рН в клітинах і тканинах. Таким чином, креатин є потужним клітинним засобом для збільшення об"єму м'язів, який сприяє зростанню їх сили, а також відновленню. Через його особливості креатин часто додають до складу предтренувальних комплексів (поряд з амінокислотами вільної форми, такими як бета-аланін і цитрулін малат).

Креатин є популярною і ефективною добавкою для нарощування м'язової маси, наприклад, він підсилює утворення білків, які створюють нові м'язові волокна. Він також може підвищувати рівень IGF-1, гормон росту, який сприяє збільшенню м'язового об"єму. Більш того, креатин моногідрат, один з найпопулярніших видів креатину, має функцію затримки води в м'язах, завдяки чому відбувається насичення і доставка в клітини поживних речовин. Це призводить до збільшення обсягу клітин і може швидко збільшити ріст м'язової маси.

Креатин може стимулювати кілька ключових біологічних процесів, які призводять до прискорення росту м"язів.

Креатин найчастіше вживається у вигляді порошку (хоча виготовляється в також в таблетках і капсулах). Порошкова форма креатину швидше засвоюється організмом і ви зможете отримати більш швидкий ефект. Шукайте високоякісний, чистий порошок моногідрату креатину без добавок і наповнювачів. Його можна купити в нашому магазині WAYSPORT.

Креатин що робить і що дає:

  • Підвищення силових показників і витривалості
  • Поліпшення мозкової активності
  • Запобігання перевтомі
  • Відновлення організму
  • Збільшення м'язової маси

Особливо позначається на зменшенні результативності низький рівень креатину. У кожної людини він дуже різний, залежно від раціону харчування.

Моногідрат креатину не може вижити в чистому вигляді, якщо він не стабільний. Порошкоподібна форма забезпечує стабільність. Ось чому більшість продуктів креатину продаються у вигляді порошків.

Найбільш популярні форми креатину і який креатин вибрати:

Креатин моногідрат - це класична ефективна форма, яка найкраще продається. Виготовляється як в порошку, так і в капсулах, таблетках, рідині. Моногідрат відмінно засвоюється. Крім того, саме ця форма найбільш затримує рідину. Саме тому, вона не підходить в період сушки. Ідеальна для тих, хто хоче максимально швидко збільшити м'язовий об'єм. Ще одна істотна перевага - це максимально доступна ціна.

Креатин моногідрат (CREAPURE®) - є захищеною патентом формою моногідрату креатину, яка піддається процесу ВЕРХ (високоефективної рідинної хроматографії) - гарантуючи чистоту креатину на 99,95%. Цей процес проводиться для видалення домішок, таких як креатинін, дициандиамід і дігідротриазин.

Креатин цитрат - в цій формі до молекули креатину додані молекули лимонної кислоти. Вважається, що це збільшує вироблення палива для м'язів - АТФ за рахунок того, що кислота бере участь в циклі Кребса. Крім того, цитрат креатину трохи краще розчиняється в рідині, в порівнянні з моногідратом.

Шипучий креатин - в якості альтернативи креатину, що використовується в рідких розчинах, шипучий креатин містить моногідрат креатину, лимонну кислоту і бікарбонат. Прийнято вважати, що це позитивно впливає на ступінь засвоєння.

Креатин гідрохлорид (HCI) - це креатин, який зв'язаний з соляною кислотою, що перетворюється в основну молекулу креатину, потрапивши в шлунок. Для чого винайшли цю формулу? Зв'язка з соляною кислотою підвищує ступінь засвоєння і біодоступності креатину. Це дає можливість досягти високого ефекту при невисоких дозах.

Креатин малат - складається з креатину, який зв'язаний з яблучною кислотою. Результат при його використанні схожий з цитратом креатину. Масштабних досліджень, які доводять, що він більш ефективний, ніж інші форми, поки немає. Але користувачі відзначають його кращу розчинність, а також мінімальний вплив на шлунково-кишковий тракт.

Три-Креатин Малат - трикреатин малат складається з трьох молекул креатину, пов'язаних з однією молекулою яблучної кислоти. Він більш розчинний у воді, ніж звичайний моногідрат креатину.

Креатин нітрат - тип креатину, який пов'язаний з нітратної групою - нітрат креатину призначений для збільшення розчинності в воді.

Креатин фосфат - складається приблизно з 60% креатину і фосфору. Цю форму створювали з метою нейтралізації молочної кислоти в м'язах. Але на практиці виявилося, що він погано засвоюється.

Креатин піруват - складається з креатину, який зв'язаний з піровиноградною кислотою; безбарвна, водорозчинна органічна рідина, яка поставляє енергію живим клітинам через цикл лимонної кислоти - або цикл Кребса - щоразу, коли присутній кисень.

Буферний креатин - відомий як Kre-Alkalyn. Його особливість в тому, що він відповідає нормальному рівню рН шлунка. За рахунок цього, він не розщеплюється до креатиніну і має більш високу харчову цінність.

Мікронізований креатин - це різновид креатину, представлений частинками меншого розміру, ніж стандартний порошок. Призначений для поліпшення засвоєння і змішування. Тобто, це продукт дрібного помелу, який повністю розчиняється в рідині, не залишаючи осаду, на відміну від кристалічної форми.

Існує також багатокомпонентний креатин. У ньому представлений мікс кількох з перерахованих вище форм.

Як приймати креатин правильно?

Безумовно, наш організм синтезує креатин, але основну його частину отримує з їжею. Приймати як додаткову добавку його варто з обережністю і за вказівками виробників, так як виводиться він через нирки і може завдати шкоди видільній системі. Якщо все робити правильно і не зловживати, то ніяких побічних ефектів не буде. Креатин вважається одним з найбільш високо безпечних препаратів серед спортивного харчування.

Для підвищення рівня креатину в м'язах його слід приймати послідовно. Раніше найбільш поширеною схемою прийому була двохфазна: завантаження і підтримка.

Фаза завантаження включає в себе прийом близько 20 г креатину в день (4 порції по 5 грам) протягом 5-7 днів. На етапі завантаження креатин слід приймати вранці, під час обіду і чи після тренування, в залежності від того, коли ви тренуєтеся. Основна мета фази завантаження - швидко підвищити рівень креатину в м'язах. Загальний курс прийому - 1,5 місяці, після чого необхідна перерва не менше 1 місяця. При такій схемі пік активності настає ближче до 10-го дня прийому.

Зараз більшість користувачів приймають креатин за іншою схемою: без фази завантаження. З першого дня треба приймати по 1 порції (5 г) два рази на день. Це дає можливість продовжити курс до 2-ох місяців. Пік прояву активності настає після 14-ти днів прийому.

Коли приймати креатин?

На етапі підтримки рівня креатину, де зазвичай достатньо 10 грам на день, найбільш оптимальний час для прийому креатину - це після тренування, так як це період, коли ваше тіло буде найбільш сприйнятливим до палива. Стандартна схема: по дві порції в день - вранці і ввечері, в тренувальні дні - до і після тренування. Змішування креатину з джерелом вуглеводів, таким як декстроза або комбінацією вуглеводів і білків також може допомогти в насиченні м'язового креатину, так як створений сплеск інсуліну буде швидше доставляти поживні речовини в м'язи.

Як і де купити хороший креатин?

У нашому магазині спортивного харчування WAYSPORT Ви знайдете великий вибір креатинових добавок за доступною ціною.

У нашому магазині ви знайдете креатин від провідних світових виробників США, Канади, Європи, і України. Кращі виробники креатину в порошку, таблетках і капсулах: BSN, BioTech USA, Olimp Labs, Universal Nutrition, Scitec Nutrition, Ultimate Nutrition, Nosorog, Оptimum Nutrition, MyProtein, Ostrovit, Allnutrition, UNS, IronFlex Nutrition, Power Pro, KFD.

Креатин купити дуже просто. Зробіть замовлення на сайті або зателефонуйте і ми в найкоротші терміни, доставимо креатин в будь-яке місто по Україні. Оплатити замовлення можна при отриманні (післяплатою) або по передоплаті.