Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
-14%
514 грн 598 грн
(4)

OstroVit Creatine - однокомпонентна пудроподібна біологічна добавка для поліпшеного росту м'язів і збільшення енергетичного потенціалу організму. Містить моногідрат креатину, збагачений вітаміном В6 і таурином.

Купити
-15%
323 грн 380 грн
(8)

OstroVit 100% Creatine - добавка, що здійснює ергоненну, анаболічну та антикатаболичну дію, захищає головний мозок і серце. Поєднання прийому креатину з фізичними вправами дає відмінний ефект для м'язів.

Купити
-14%
558 грн 649 грн
(2)

OstroVit CGT (Creatine + Glutamine + Taurine) - комбінована анаболічна добавка в порошку, що містить три компоненти: креатин, таурин і L-глютамин. Їх спільна дія збільшує ефективність тренувань в рази.

Купити
547 грн
(0)

OstroVit Creatine Monohydrate 3000 mg – чиста форма моногідрату креатину без непотрібних добавок в таблетках. Покращує силу та витривалість. Збільшує енергетичний потенціал. Створює оптимальні умови для росту м’язової маси.

Купити
245 грн
(0)

OstroVit Creatine Monohydrate 3300 – високоякісний креатин у формі моногідрату в желатинових капсулах. Підвищує фізичну працездатність у разі виконання послідовних коротких, дуже інтенсивних фізичних вправ. Робить тренування більш ефективними.

Купити
383 грн
(0)

OstroVit Creatine HCL 2400 – високоякісний креатин у формі гідрохлориду в желатинових капсулах. Покращує фізичну працездатність у разі виконання послідовних коротких, дуже інтенсивних фізичних вправ. Дозволяє зробити тренування більш ефективними.

Купити
-10%
628 грн 698 грн
(1)

OstroVit TCM - комбінований препарат креатину малат у вигляді пудри. Має високу розчинність і біодоступність, легко засвоюється, не містить зайвих елементів. Допомагає зменшити жирові відкладення і накопичує енергію в м'язах.

Купити
645 грн
(1)

OstroVit Creatine TCM 1200 - комбінована добавка в капсулах. Містить креатину малат і яблучну кислоту в частинах 1: 3. Підвищує витривалість і силу, допомагає швидше збільшити м'язи.

Купити
338 грн
(0)

OstroVit Creatine HCL 2400 – чистий концентрований креатин гідрохлорид в желатинових капсулах. Підвищує силу та витривалість. Збільшує енергетичний потенціал. Формує ідеальне анаболічне середовище для росту м’язової маси. Підтримує ефективність щоденних тренувань і закріплює їх ефект.

Повідомити
-5%
377 грн 397 грн
(1)

OstroVit Tri Creatine Malate - мікронізована біологічна добавка, яка є комбінацією яблучної кислоти і креатину. Накопичує енергію в м'язах, зменшує жирові відкладення, протистоїть катаболічним ефектам.

Повідомити
798 грн
(0)

OstroVit Creatine Monohydrate – чистий концентрований креатин моногідрат в желатинових капсулах. Покращує показники сили та витривалості. Надає енергію. Створює ідеальні анаболічні умови для росту м’язової маси. Робить щоденні тренування більш ефективними.

Повідомити
367 грн
(1)

OstroVit Creatine Five Stars - суміш цілих 5 форм креатину для найбільш ефективного тренування. Підтримує зростання м'язової маси, сприяє затримці води в м'язах (анаболічний ефект), перешкоджає процесу катаболізму.

Повідомити
448 грн
(1)

Ostrovit Creatine HCL - порошкоподібна харчова добавка гідрохлориду креатину, що має гарну розчинність і високу біодоступність. Відмінно нарощує чисту м'язову масу.

Повідомити
418 грн
(1)

OstroVit Creatine - капсулована добавка високоякісного моногідрату креатину для посилення росту м'язів. Володіє регенеруючим ефектом, збільшує силові показники, дозволяє більше і ефективніше тренуватися.

Повідомити
679 грн
(0)

OstroVit TCM 1250 - якісний капсульований креатин малат (комбінація яблучної кислоти і креатину в комбінації 3: 1). Завдяки своїй структурі швидко потрапляє в м'язові клітини і бере участь в синтезі білку.

Повідомити
245 грн
(0)

OstroVit Creatine Monohydrate 3000 mg – високонцентрований креатин моногідрат в таблетках. Надає силу та витривалість. Збільшує енергетичний потенціал. Створює анаболічне середовище з ідеальними умовами для росту м’язової маси. Підвищує ефективність щоденних тренувань.

Повідомити
218 грн
(0)

OstroVit Creatine - порошкоподобна добавка креатину моногідрату зі смаком чорниці. Запобігає катаболичним процесам, допомагає набрати м'язову масу, підвищує адаптацію до навантажень.

Повідомити
560 грн
(1)

OstroVit Creatine (пакет) - порошкоподібна добавка без смаку, що містить креатину моногідрат, збагачена таурином. Забезпечує регенерацію і кращий ріст м'язів під час тренувань.

Повідомити
275 грн
(0)

OstroVit Creatine HCL 1200 - капсульований гідрохлорид креатину для підвищення сили і витривалості, а також схуднення і росту м'язів. Добавка має високу розчинність.

Повідомити
439 грн
(1)

Ostrovit Creatine Monohydrate – чистий концентрований креатину моногідрат в желатинових капсулах. Підтримує ефективність щоденних тренувань. Сприяє закріпленню їх ефекту. Створює ідеальне середовище для росту м'язової маси.

Повідомити
498 грн
(1)

Ostrovit Creatine HCL 1200 - капсульована добавка, яка містить гідрохлорид креатину. Має максимальну розчинність, відмінно засвоюється, допомагає наростити м'язи і поліпшити якість тренування.

Повідомити
995 грн
(1)

OstroVit Creatine T.C.M. 1200 400 капс – желатинові капсули з трикреатин малатом. Прискорюють ріст м'язів, допомагають адаптуватися до навантажень, підвищують витривалість та силу.

Повідомити

Багато професійних атлетів і простих любителів фізичної активності в пошуках ідеальної креатинової добавки пробують продукти різних брендів і зрештою зупиняють свій вибір на креатині Островіт.

Переваги креатину OstroVit

Основними відмінними властивостями продукції цієї торгової марки є:

  • Декілька різних форм

В асортименті польської компанії можна знайти і моногідрат, і гідрохлорид, і малат креатину Ostrovit. Ці форми відрізняються хімічною будовою, концентрацією речовини, особливостями дії.

  • Перевірений склад

Вся продукція проходить тестування у незалежних та акредитованих лабораторіях. Тому покупець може не сумніватися у повній відповідності до складу інформації на етикетці.

  • Висока ефективність

Основним пріоритетом виробника є розробка добавок, що повністю відповідають очікуванням та запитам споживачів, а не просто доповнюють раціон. Тому Островіт креатин справді працює.

  • Доступні ціни

Компанія постійно моніторить ринок спорту, прагне оптимізувати логістику, щоб встановлювати конкурентоспроможні демократичні ціни.

Як приймати креатин OstroVit?

Для досягнення найкращого результату фахівці рекомендують поєднувати прийом добавки із споживанням протеїну та простих вуглеводів, які покращують його засвоєння та прискорюють транспорт у м'язи. Це дозволяє збільшити концентрацію речовини у м'язовій тканині.

Оптимальний час для прийому протягом години після тренінгу. У дні відпочинку Ostrovit креатин можна вживати будь-якої пори дня. Крім того, більшість досліджень показали відсутність залежності засвоєння від того, чи він приймається з їжею або на голодний шлунок.

Точні дози та схеми прийому вказані на етикетці або в інструкції щодо кожного конкретного продукту.

Де купити креатин OstroVit в Україні – ціна на сайті WaySport.ua?

Інтернет-магазин Waysport зібрав у своєму каталозі всі форми креатинових добавок цієї торгової марки. У нас ви можете купити креатин Ostrovit (Островіт) за вигідною ціною та оформити його доставку по Україні.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173