Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
198 грн
(0)

Кожна капсула Olimp HMB Mega Caps містить 1000 мг легкозасвоюваного НМВ . Допомагає в нарощуванні сухої м'язової маси, впливає на жировий обмін і сприяє схудненню.

Купити
138 грн
(0)

Olimp HMBolon NX Mega Caps 30 капс - пластинка гідроксиметилбутирату кальцію, збагаченого аргініном альфа-кетоглутаратом та трикреатин малатом для прискореного набору м'язової маси та спалювання жиру.

Купити
1 465 грн
(0)

Кожна капсула Olimp HMB Mega Caps містить 1000 мг легкозасвоюваного НМВ і допомагає в нарощуванні сухої м'язової маси, впливає на жировий обмін і сприяє схудненню.

Купити
648 грн
(0)

Кожна капсула Olimp HMB Mega Caps містить 1000 мг легкозасвоюваного НМВ . Допомагає в нарощуванні сухої м'язової маси, впливає на жировий обмін і сприяє схудненню.

Купити
410 грн
(0)

Scitec Nutrition HMB 180 капс - желатинові капсули з метаболітом лейцину (однієї з амінокислот ВСАА). Захищає м'язи від катаболізму, прискорює їх зростання, відновлює після навантажень та травм, блокує активність кортизону.

Повідомити
320 грн
(0)
Повідомити
170 грн
(0)

Scitec Nutrition Leucine 100 капс – високоефективна добавка амінокислоти ВСАА (лейцину). Зміцнює м'язи та кістки, прискорює відновлення, покращує набір м'язової маси, виявляє яскраві анаболічні властивості.

Повідомити
449 грн
(0)

Trec HMB Revolution (150 капс) - комбінована добавка бета-гідрокси-бета-метилбутірату з L-аргініном. Зменшує жирові відкладення, захищає м'язи від катаболізму, одночасно стимулюючи синтез гормону росту.

Повідомити
456 грн
(0)

Olimp HMB Xplode Powder - спортивна харчова добавка для росту і набору м'язової маси. Оптимізує анаболічні процеси, захищає м'язові волокна від руйнування, прискорює синтез білка, накопичує азот в м'яких тканинах.

Повідомити
498 грн
(0)

Trec HMB Formula Caps - капсульована добавка β-гідрокси β-метілмасляної кислоти (у формі кальцієвої солі). Підтримує зростання м'язів, знижує жирові відкладення, сповільнює катаболізм.

Повідомити
289 грн
(0)

Trec HMB Formula Caps - капсульований бета-гідрокси бета-метилбутират для посиленого росту м'язів. Відновлює м'язові волокна, гальмує катаболічні процеси, допомагає схуднути.

Повідомити
691 грн
(0)

BioTech (USA) HMB - капсульована анаболічна добавка гідрокси-бета-метилбутирату. Збільшує працездатність, пригнічує секрецію кортизолу, прискорює приріст м'язової маси, зменшує жирові відкладення.

Повідомити
329 грн
(0)

Ostrovit HMB 750 - капсульований антикатаболік, заснований на метаболіті лейцину. Підвищує здатність організму до навантажень, перешкоджає розпаду білка, сприяє спалюванню жиру.

Повідомити
875 грн
(0)

BioTech (USA) Ca-HMB 3000 200 грам - добавка для прискореного відновлення м'язів після навантажень та зміцнення структури кісток. Добре засвоюється, не має смаку та запаху.

Повідомити
549 грн
(0)

Ostrovit HMB 750 - сучасна однокомпонентна добавка бета-гідрокси-бета-метилбутірат в капсулах. Призначена для підвищення ефекту від тренувань, захищає м'язи, спалює жир.

Повідомити
237 грн
(0)

OstroVit Pure Leucine - однокомпонентна добавка на основі лейцину, що володіє анаболічною дією. Спалює жир і стимулює синтез білку. Без ароматизаторів, наповнювачів та консервантів.

Повідомити
360 грн
(0)

Продукт найвищої якості KFD Nutrition Pure Leucine- це амінокислота Лейцин, яка відновлює м'язову і кісткову тканину, стимулює виробництво гормону росту й інсуліну, запобігає розпаду м'язових білків в результаті травм або сильного стресу.

Повідомити
359 грн
(0)

OstroVit HMB - мікронізований бета-гідрокси-бета-метилбутират кальцію. Відіграє важливу роль в процесі набору сухої м'язової маси, збільшує здатність витримувати фізичні навантаження, зменшує жирові відкладення.

Повідомити

Лейцин і HMB

Лейцин є аліфатичною амінокислотою, яка входить до складу всіх протеїнів, що містяться в живих організмах. Синтезується виключно хімічним шляхом і в невеликих кількостях присутній в продуктах харчування. Нормалізує всі життєво важливі процеси, що протікають в організмі, і сприяє поліпшенню спортивних показників.

Корисні властивості лейцину

Дана амінокислота має високу цінність і біодоступність, оскільки незамінна для підтримання нормального стану, функціонування практично всіх внутрішніх органів і систем.

До основних фармакологічних властивостей лейцину відносяться:

 • Нормалізація метаболізму і обміну речовин
  Імуномодулююча дія
  Активне продукування власного гормону росту
  Стимуляція і поліпшення функцій центральної нервової системи
  Стабілізація показників глюкози в крові
  Уповільнення старіння клітин
  Регенерація кісткової тканини
  Поліпшення кровотворення
  Продукування гормональних речовин
  Активізація імунної системи
  Підтримка нормального функціонування печінки
  Забезпечення додатковою енергією клітин органів
  Зміцнення зовнішнього шару шкірних покривів (епідермісу)
  Поліпшення синтезу гемоглобіну

Спортсмени цінують лейцин за його катаболічний вплив і активну участь в будові, відновленні і збільшенні обсягів м'язової тканини, протидію катаболічним реакціям, потужну регенерацію і скорочення тривалості реабілітації після травм і занять в тренажерному залі.

Як приймати лейцин?

Для зміцнення здоров'я і профілактики рекомендується приймати по 35 мг амінокислоти в день. Однак для людей, що займаються різними видами спорту, особливо силовими, буде потрібно значно більшу кількість амінокислоти, що становить близько 10 г.

Те, в якому дозуванні і як приймати лейцин, залежить також і від поставлених цілей, і від бажаного результату. Наприклад, для набору м'язів рекомендується вживати в кількості від 5 до 10 г перед початком тренування, в процесі занять і безпосередньо після завершення тренінгу.

При проведенні курсу на сушку і з метою схуднення слід додати до добової дози ще 5-6 г лейцину і використовувати його в проміжках між прийомами їжі. Така схема буде сприяти усуненню підшкірних жирових відкладень, без руйнування м'язів, пригнічуючи катаболізм.

HMB - що це таке?

HMB - являє собою продукт метаболізму Л-лейцину. Речовина активно застосовується в спортивній сфері для поліпшення фізичних характеристик і швидкого збільшення об"єму м'язів. Багато користувачів вважають за краще використовувати саме похідну лейцину, оскільки, як показали багаточисленні клінічні випробування і наукові дослідження, зі 100% чистого лейцину в HMB перетворюється не більше 5%, а саме ця речовина і сприяє досягненню анаболічного ефекту і усуває зупинку росту м'язів.

Важливою перевагою HMB є його здатність зупиняти процеси м'язового розпаду і деструкції, збільшувати пікову анаеробну і аеробну потужність, можливість приймати його літніми людьми та особами з обмеженими фізичними можливостями.

Фахівці рекомендують приймати лейцин HMB в дозуванні від 3 до 5 г, розбиваючи добову дозу на декілька рівних частин. Оптимальним варіантом буде вживання даної добавки в ранкові, обідні і вечірні години, переважно в один і той же час.

При інтенсивних, напружених тренуваннях, підготовці до змагань, добове дозування лейцину і HMB допускається підвищити ще на кілька грам і вживати перед тренуванням, під час занять або ж після їх завершення.

Відгуки про лейцин і HMB

В силу своєї безпеки і численних корисних властивостей амінокислота лейцин заслужила безліч позитивних відгуків. Спортсмени відзначають її ефективний вплив на продуктивність і результативність тренувань, медики - безперечну цінність для стабілізації гормонального фону і підтримки функцій організму. Однак, судячи з відгуків, більшість професійних спортсменів віддають перевагу похідній лейцину, іменованій HMB, оскільки речовина володіє більш вираженим анаболічним, відновлювальним і антикатаболічним ефектом.

Купити лейцин і HMB можна в нашому інтернет-магазині Waysport.