Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
-10%
220 грн 244 грн
(6)

Universal Nutrition Daily Formula - таблетована вітамінно-мінеральна добавка, до складу якої входить 23 корисних елементи плюс ферменти для поліпшення травлення. Збалансований комплекс, що впливає на всі системи організму.

Купити
-7%
223 грн 239 грн
(0)

Universal Nutrition Daily Immune 60 табл - комбінована добавка для зміцнення імунітету на основі цинку з вітамінами D і С, посилена кверцетином, ALA, N-ацетилцистеїном та екстрактом виноградних кісточок.

Купити
-15%
476 грн 559 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Immune Pak - порошкоподобна вітамінно-мінеральна добавка для підвищення імунітету. Має антиоксидантні властивості.

Купити
208 грн
(0)

Trec 100% VITAMINS & MINERALS - капсульована добавка вітамінів і мінералів, що піклується про ваше здоров'я. Для зручності капсули розділені за кольором: червоні (вітаміни) для вживання вранці і чорні (мінерали) для вживання вночі.

Купити
279 грн
(0)

Trec MULTIPACK SPORT - DAY / NIGHT FORMULA - капсульований мультивітамінно-мінеральний комплекс, збагачений кофеїном, екстрактами трав, триптофаном, теаніном, коферментом Q10 і ГАМК. Максимальна користь для здоров'я.

Купити
382 грн
(3)

BioTech (USA) One A Day - таблетований вітамінно-мінеральний комплекс для збалансування раціону і додаткової підтримки організму. Зміцнює імунітет, підвищує працездатність, підходить для щоденного вживання.

Купити
285 грн
(2)

Двофазна вітамінно-мінеральна добавкаVita-Min Multiple Sport Mega Caps - це джерело важливих мінералів і вітамінів в поєднанні з рослинними екстрактами для регулярного застосування при високих фізичних і розумових навантаженнях і незбалансованому раціоні.

Купити
176 грн
(2)

Ostrovit 100% VIT & MIN - комбінована біодобавка, яка містить легкозасвоювані вітаміни і мінерали. Особливо корисні людям, що піддаються високим фізичним навантаженням і тим, хто кому необхідно збільшити працездатність.

Купити
389 грн
(0)

BioTech (USA) Vegan Multivitamin – веганські вітамінно-мінеральні таблетки для активних людей. Забезпечують організм оптимальною кількістю мікронутрієнтів, уповільнюють старіння, надають енергії та підвищують імунітет.

Купити
189 грн
(0)

Ostrovit Vit & Min FORTE (90 таб) - вітамінно-мінеральна добавка в зручній таблетованій формі, яка містить практично всі необхідні для людського організму речовини, кількість яких лабораторно вивірено.

Купити
848 грн
(0)

BioTech (USA) Daily Pack - пакетована вітамінно-мінеральна добавка для підтримки організму в період високих навантажень. Один пакетик містить добову дозу необхідних мінералів, вітамінів, рослинних екстрактів і антиоксидантів.

Купити
439 грн
(0)

BioTech (USA) One A Day Professional – комплексна порошкова добавка мінералів, вітамінів, рослинних екстрактів (босвелія, родіола рожева, женьшень) з високою біодоступністю та приємним апельсиновим смаком.

Купити
239 грн
(0)

Webber Naturals Multi Vitamin with Minerals One Per Day 100 табл - веганський вітамінно-мінеральний комплекс, що зміцнює опорно-рухову систему і підвищує імунітет.

Купити
176 грн
(0)

NOW Daily Vits 30 капс – вегетаріанська добавка, що підвищує імунітет. Містить добову норму необхідних здоров'ю вітамінів і мінералів, а також лютеїн і лікопін.

Купити
1 078 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Pak - один з найдієвіших вітамінно-мінеральних комплексів. Збагачений речовинами для підтримки печінки, антиоксидантами, амінокислотами, ферментами і енергетиками.

Купити
159 грн
(0)

Olimp Vita-Min Plus з лютеїном і екстрактом зеленого чаю - це комплекс вітамінів і мінералів, який допомагає задовольнити потребу організму в необхідних мікроелементах і покращує загальний фізичний стан.

Купити
349 грн
(0)

Webber Naturals Multi Vitamin 120 табл - полівітаміни у веганських таблетках. Підвищують імунітет, зміцнюють кістки та м'язи, захищають клітинні мембрани, посилюють регенерацію, беруть участь у формуванні еритроцитів.

Купити
439 грн
(0)

BioTech (USA) Immune + Biotiq - капсульована добавка з біофлорою кишечника (лакто- та біфідобактерії), цинком, інуліном, вітамінами С і D, екстрактами імбиру, часнику, ехінацеї. Підвищує імунітет, покращує травлення, зв'язує вільні радикали.

Купити
145 грн
(0)

Sporter Multivitamins and Minerals 60 табл - збалансований вітамінно-мінеральний комплекс для підвищення імунітету, зміцнення захисту від оксидантів та нормалізації процесу обміну речовин.

Купити
228 грн
(0)

6PAK Nutrition Vitamins & Minerals - добавка, до складу якої входить комплекс вітамінів і мінералів. Дозволяє підтримувати оптимальний енергетичний обмін, покриває дефіцит корисних речовин.

Купити
143 грн
(0)

Webber Naturals Multi Vitamin One Per Day – веганська щоденна мультивітамінна добавка для зміцнення імунітету, захисту організму від вільних радикалів та збагачення раціону.

Купити
235 грн
(2)

BioTech (USA) Vitabolic - таблетований мінерально-вітамінний комплекс, посилений рослинними екстрактами, що містять рутин і біфлавоноїди. Доповнює дієти і підтримує організм в період інтенсивних тренувань.

Купити
110 грн
(0)

Olimp Gold-Vit Complex + Ginseng 20 табл – полівітаміни в шипучих таблетках, посилені комплексом корейського женьшеню. Підтримують нервову, репродуктивну, імунну системи, надають сили.

Купити
213 грн
(0)

Ostrovit Vitamin ADEK - таблетована вітамінна добавка, що підтримує здоров'я шкіри, очей, кісток, зубів, крові. Спеціально призначена для людей, які мають підвищену потребу у жиророзчинних вітамінах.

Купити

Полівітаміни

Полівітаміни - це спеціалізовані добавки, що забезпечують кожну клітину організму оптимальною кількістю вітамінів і мінералів, які неможливо в належному об"ємі отримати з продуктів.

Що таке полівітаміни?

Це мультикомплекс різних видів вітамінів, підібраних у відповідних пропорціях. Існує велика кількість формул і комбінацій, спрямованих на досягнення тих чи інших ефектів. Основне завдання полівітамінних добавок - це профілактика авітамінозу, доповнення щоденного раціону, активізація регенераційних і відновних процесів.

Більшість людей відчувають дефіцит поживних речовин, необхідних для нормального, повноцінного функціонування. Саме з метою їх компенсації і були розроблені фахівцями подібні мультивітамінні препарати. Особливо важливі такі комплекси в реабілітаційний період після перенесених важких захворювань, травмування, хірургічних втручань.

Спортсменам необхідні для підтримки імунітету в нормі, поліпшення витривалості і працездатності, відновлення втраченої енергії.

Як приймати вітаміни?

Рекомендується пити полівітамінні комплекси після вживання їжі, як правило, - сніданку, запиваючи достатньою кількістю чистої води. Не варто використовувати з цією метою чай, соки та інші напої, оскільки вони можуть знижувати ефективність компонентів, вступаючи з ними в певні хімічні реакції.

Для досягнення позитивного ефекту приймати мультикомплекс потрібно регулярно і систематично, в один і той же час з метою підтримки належної концентрації діючих компонентів в організмі. Оптимальне дозування і тривалість терапевтичного курсу визначається в індивідуальному порядку, залежно від особливостей конкретного препарату і потреб користувача.

Як вибрати полівітаміни?

На сучасному ринку є широкий асортимент мультивітамінів. Спортсменам, а також людям, які дотримуються дієтичного раціону, рекомендується зробити вибір на користь препаратів з підвищеним вмістом вітамінів А, Д і групи В. Засоби, що включають в себе вітаміни Е і К, сприяють зміцненню кровоносних судин і позитивно позначаються на серцевої діяльності, що просто необхідно при постійних навантаженнях.

Фахівці радять людям віддавати перевагу спеціалізованим комплексам. Наприклад, існує як універсальна продукція, так і призначена окремо для чоловіків, жінок, дітей, осіб, що займаються спортом. Важливо при покупці звертати увагу на компанію-виробника і склад. Від придбання вітамінних комплексів, що містять тальк, штучні барвники та ароматизатори, діоксид титану - краще утриматися.

Чи корисні полівітаміни і на що вони впливають?

Якісні і правильно підібрані препарати дуже корисні і чинять сприятливий вплив на організм. Їх застосування допомагає:

  • Підвищити енергетичний потенціал і працездатність
  • Позбутися від синдрому хронічної втоми
  • Поліпшити стан волосся, шкірних покривів і нігтьових пластин
  • Зміцнити судинні стінки і міокард
  • Підвищити міцність кісткової тканини, м'язів, зв'язок і сухожиль, знизивши ризики травм
  • Омолодитися, що особливо потрібно тим, хто бажає продовжити молодість
  • Активізувати імунну систему, підвищити опірність організму до хвороботворних збудників вірусного, інфекційного, бактеріального, паразитарного походження
  • Прискорити відновні і регенеруючі процеси

Особливо корисні будуть мультивітаміни при неправильному харчуванні, перевтомі.

Купити полівітаміни з доставкою по всій Україні можна в нашому магазині спортивного харчування за найкращою ціною.