Безкоштовна доставка від 1000 грн.
-10%
301 грн 334 грн
(3)

BioTech (USA) One A Day - таблетований вітамінно-мінеральний комплекс для збалансування раціону і додаткової підтримки організму. Зміцнює імунітет, підвищує працездатність, підходить для щоденного вживання.

Купити
-18%
187 грн 228 грн
(6)

Universal Nutrition Daily Formula - таблетована вітамінно-мінеральна добавка, до складу якої входить 23 корисних елементи плюс ферменти для поліпшення травлення. Збалансований комплекс, що впливає на всі системи організму.

Купити
-9%
227 грн 249 грн
(2)

Двофазна вітамінно-мінеральна добавкаVita-Min Multiple Sport Mega Caps - це джерело важливих мінералів і вітамінів в поєднанні з рослинними екстрактами для регулярного застосування при високих фізичних і розумових навантаженнях і незбалансованому раціоні.

Купити
252 грн
(0)

BioTech (USA) Vitamin Complex - комплексна вітамінно-мінеральна добавка для підтримки загального стану організму, зміцнення кісток, хрящів і м'язів, зменшення ймовірності травм. Оптимальний збалансований склад.

Купити
235 грн
(2)

BioTech (USA) Vitabolic - таблетований мінерально-вітамінний комплекс, посилений рослинними екстрактами, що містять рутин і біфлавоноїди. Доповнює дієти і підтримує організм в період інтенсивних тренувань.

Купити
-9%
221 грн 242 грн
(0)

Trec MULTIPACK SPORT - DAY / NIGHT FORMULA - капсульований мультивітамінно-мінеральний комплекс, збагачений кофеїном, екстрактами трав, триптофаном, теаніном, коферментом Q10 і ГАМК. Максимальна користь для здоров'я.

Купити
228 грн
(0)

KFD Vitapak + - це комплекс найважливіших вітамінів і мінералів у формі органічних - цитратов і лактатів для легкого засвоєння. . VitaPak KFD зміцнить імунну систему, поліпшить обмінні процеси, підвищить розумові та фізичні показники. Приймаючи цей комплекс, Ви відчуєте приплив сил, станете більш активним і поліпшите загальний стан здоров'я. Вкриті оболонкою маленькі таблетки легко ковтати.

Купити
228 грн
(0)

6PAK Nutrition Vitamins & Minerals - добавка, до складу якої входить комплекс вітамінів і мінералів. Дозволяє підтримувати оптимальний енергетичний обмін, покриває дефіцит корисних речовин.

Купити
229 грн
(0)

Ostrovit VIT & MIN Sport - комплексна біодобавка вітамінів і мінералів, розрахована на людей з високою фізичною активністю. Препарат збагачений сумішшю амінокислот і рослинних екстрактів, має адаптогенні і антиоксидантні властивості.

Купити
179 грн
(0)
Купити
439 грн
(0)

BioTech (USA) One A Day Professional – комплексна порошкова добавка мінералів, вітамінів, рослинних екстрактів (босвелія, родіола рожева, женьшень) з високою біодоступністю та приємним апельсиновим смаком.

Купити
178 грн
(0)

Trec 100% VITAMINS & MINERALS - капсульована добавка вітамінів і мінералів, що піклується про ваше здоров'я. Для зручності капсули розділені за кольором: червоні (вітаміни) для вживання вранці і чорні (мінерали) для вживання вночі.

Купити
229 грн
(0)

Ostrovit 100% VIT & MIN FORTE - таблетована добавка з вітамінів і мінералів, перевірена в лабораторії. Компенсує дефіцит вітамінів, що виникає при підвищеній фізичної та розумової активності.

Купити
213 грн
(0)

Ostrovit Vitamin ADEK - таблетированная витаминная добавка, поддерживающая здоровье кожи, глаз, костей, зубов, крови. Специально предназначена для людей, имеющих повышенную потребность в жирорастворимых витаминах.

Купити
998 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Pak - один з найдієвіших вітамінно-мінеральних комплексів. Збагачений речовинами для підтримки печінки, антиоксидантами, амінокислотами, ферментами і енергетиками.

Купити
439 грн
(0)

BioTech (USA) Immune + Biotiq - капсульована добавка з біофлорою кишечника (лакто- та біфідобактерії), цинком, інуліном, вітамінами С і D, екстрактами імбиру, часнику, ехінацеї. Підвищує імунітет, покращує травлення, зв'язує вільні радикали.

Купити
298 грн
(0)

Trec MULTIPACK (120 капс) - комплексна добавка для зміцнення фізичного та психічного здоров'я організму. Містить засвоювані вітаміни, мінерали та активатори обміну речовин.

Купити
939 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Immune Pak - ефективний вітамінно-мінеральний комплекс для підтримки імунітету і запобігання інфекційним захворюванням. Містить аскорбінову кислоту, вітамін D, ашвагандху і цілющі рослинні екстракти.

Купити
129 грн
(0)

BioTech (USA) Multivitamin Effervescent – ​​мультивітамінні шипучі таблетки для здоров'я м'язів, кісток, зубів, підвищення енергетичного запасу, зміцнення імунітету та захисту від вільних радикалів. Містять 10 вітамінів та 2 мінерали.

Купити
298 грн
(0)

Комплексна харчова добавка AllNutrition Immuno Control призначена для зміцнення імунної системи, що особливо актуально в період сезонних епідемій, при інтенсивних фізичних і стресових навантаженнях. Підтримує роботу імунної системи, метаболізм макроелементів, забезпечує антиоксидантний захист.

Купити
210 грн
(0)

Вітамінно-мінеральний комплекс Progress Nutrition Only 1 містить добову норму найважливіших вітамінів і мінералів в одній таблетці. Забезпечує організм необхідними поживними речовинами для гарного самопочуття і енергійності.

Купити
279 грн
(0)

Daily Vitamin - це вітамінно-мінеральний комплекс, що містить 20 активних інгредієнтів, в тому числі повний набір вітамінів групи В. Це безпрецедентно ефективний продукт для підтримки здоров'я всього організму.

Купити
388 грн
(0)

Universal Nutrition Daily Immune 60 табл - комбінована добавка для зміцнення імунітету на основі цинку з вітамінами D і С, посилена кверцетином, ALA, N-ацетилцистеїном та екстрактом виноградних кісточок.

Купити
84 грн
(0)

Olimp Gold-Vit ® complex + женьшень-комплекс для людей середнього та похилого віку, осіб, що виконують важку фізичну і розумову роботу, а також для людей, які ведуть активний спосіб життя. Покращує мозкову діяльність, фізічну актівноть і знижує стомлюваність.

Купити

Полівітаміни

Полівітаміни - це спеціалізовані добавки, що забезпечують кожну клітину організму оптимальною кількістю вітамінів і мінералів, які неможливо в належному об"ємі отримати з продуктів.

Що таке полівітаміни?

Це мультикомплекс різних видів вітамінів, підібраних у відповідних пропорціях. Існує велика кількість формул і комбінацій, спрямованих на досягнення тих чи інших ефектів. Основне завдання полівітамінних добавок - це профілактика авітамінозу, доповнення щоденного раціону, активізація регенераційних і відновних процесів.

Більшість людей відчувають дефіцит поживних речовин, необхідних для нормального, повноцінного функціонування. Саме з метою їх компенсації і були розроблені фахівцями подібні мультивітамінні препарати. Особливо важливі такі комплекси в реабілітаційний період після перенесених важких захворювань, травмування, хірургічних втручань.

Спортсменам необхідні для підтримки імунітету в нормі, поліпшення витривалості і працездатності, відновлення втраченої енергії.

Як приймати вітаміни?

Рекомендується пити полівітамінні комплекси після вживання їжі, як правило, - сніданку, запиваючи достатньою кількістю чистої води. Не варто використовувати з цією метою чай, соки та інші напої, оскільки вони можуть знижувати ефективність компонентів, вступаючи з ними в певні хімічні реакції.

Для досягнення позитивного ефекту приймати мультикомплекс потрібно регулярно і систематично, в один і той же час з метою підтримки належної концентрації діючих компонентів в організмі. Оптимальне дозування і тривалість терапевтичного курсу визначається в індивідуальному порядку, залежно від особливостей конкретного препарату і потреб користувача.

Як вибрати полівітаміни?

На сучасному ринку є широкий асортимент мультивітамінів. Спортсменам, а також людям, які дотримуються дієтичного раціону, рекомендується зробити вибір на користь препаратів з підвищеним вмістом вітамінів А, Д і групи В. Засоби, що включають в себе вітаміни Е і К, сприяють зміцненню кровоносних судин і позитивно позначаються на серцевої діяльності, що просто необхідно при постійних навантаженнях.

Фахівці радять людям віддавати перевагу спеціалізованим комплексам. Наприклад, існує як універсальна продукція, так і призначена окремо для чоловіків, жінок, дітей, осіб, що займаються спортом. Важливо при покупці звертати увагу на компанію-виробника і склад. Від придбання вітамінних комплексів, що містять тальк, штучні барвники та ароматизатори, діоксид титану - краще утриматися.

Чи корисні полівітаміни і на що вони впливають?

Якісні і правильно підібрані препарати дуже корисні і чинять сприятливий вплив на організм. Їх застосування допомагає:

  • Підвищити енергетичний потенціал і працездатність
  • Позбутися від синдрому хронічної втоми
  • Поліпшити стан волосся, шкірних покривів і нігтьових пластин
  • Зміцнити судинні стінки і міокард
  • Підвищити міцність кісткової тканини, м'язів, зв'язок і сухожиль, знизивши ризики травм
  • Омолодитися, що особливо потрібно тим, хто бажає продовжити молодість
  • Активізувати імунну систему, підвищити опірність організму до хвороботворних збудників вірусного, інфекційного, бактеріального, паразитарного походження
  • Прискорити відновні і регенеруючі процеси

Особливо корисні будуть мультивітаміни при неправильному харчуванні, перевтомі.

Купити полівітаміни з доставкою по всій Україні можна в нашому магазині спортивного харчування за найкращою ціною.