Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
285 грн
(6)

Universal Nutrition Daily Formula - таблетована вітамінно-мінеральна добавка, до складу якої входить 23 корисних елементи плюс ферменти для поліпшення травлення. Збалансований комплекс, що впливає на всі системи організму.

Купити
52 грн
(0)

Olimp Vita-Min Multiple Sport Shot – комплекс високоякісних вітамінів та мінералів в формі рідини. Повністю задовольняє потреби організму фізично активних людей в поживних речовинах. Підтримує правильне функціонування м'язів. Оберігає здоров'я кісток.

Купити
148 грн
(0)

BioTech (USA) Multivitamin Effervescent – ​​мультивітамінні шипучі таблетки для здоров'я м'язів, кісток, зубів, підвищення енергетичного запасу, зміцнення імунітету та захисту від вільних радикалів. Містять 10 вітамінів та 2 мінерали.

Купити
338 грн
(2)

Двофазна вітамінно-мінеральна добавкаVita-Min Multiple Sport Mega Caps - це джерело важливих мінералів і вітамінів в поєднанні з рослинними екстрактами для регулярного застосування при високих фізичних і розумових навантаженнях і незбалансованому раціоні.

Купити
285 грн
(2)

BioTech (USA) Vitabolic - таблетований мінерально-вітамінний комплекс, посилений рослинними екстрактами, що містять рутин і біфлавоноїди. Доповнює дієти і підтримує організм в період інтенсивних тренувань.

Купити
118 грн
(0)

Trec Endurance Multivitamin Sport Effervescent – потужний комплекс вітамінів в шипучих таблетках. Сприяє зниженню втоми. Підтримує здоровий енергетичний обмін.

Купити
143 грн
(0)

Webber Naturals Multi Vitamin One Per Day – веганська щоденна мультивітамінна добавка для зміцнення імунітету, захисту організму від вільних радикалів та збагачення раціону.

Купити
298 грн
(1)

Trec MULTIPACK SPORT - DAY / NIGHT FORMULA - капсульований мультивітамінно-мінеральний комплекс, збагачений кофеїном, екстрактами трав, триптофаном, теаніном, коферментом Q10 і ГАМК. Максимальна користь для здоров'я.

Купити
210 грн
(0)

Olimp Vita-Min One - суміш вітамінів, мінералів, антиоксидантів і рослинних екстрактів для дорослих людей, що ведуть активний спосіб життя. Препарат покращує самопочуття, знімає втому, апатію та пригнічений психофізичний стан.

Купити
296 грн
(0)

10X Nutrition Mega Multivitamin – потужний вітамінно-мінеральний комплекс в жувальних таблетках. Забезпечує організм цінними поживними речовинами. Підтримує його здорове функціонування.

Купити
1 295 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Pak - один з найдієвіших вітамінно-мінеральних комплексів. Збагачений речовинами для підтримки печінки, антиоксидантами, амінокислотами, ферментами і енергетиками.

Купити
349 грн
(0)

Webber Naturals Multi Vitamin 120 табл - полівітаміни у веганських таблетках. Підвищують імунітет, зміцнюють кістки та м'язи, захищають клітинні мембрани, посилюють регенерацію, беруть участь у формуванні еритроцитів.

Купити
189 грн
(0)

Ostrovit Vit & Min FORTE (90 таб) - вітамінно-мінеральна добавка в зручній таблетованій формі, яка містить практично всі необхідні для людського організму речовини, кількість яких лабораторно вивірено.

Купити
179 грн
(0)

Olimp Vita-Min Plus з лютеїном і екстрактом зеленого чаю - це комплекс вітамінів і мінералів, який допомагає задовольнити потребу організму в необхідних мікроелементах і покращує загальний фізичний стан.

Купити
208 грн
(0)

Trec 100% VITAMINS & MINERALS - капсульована добавка вітамінів і мінералів, що піклується про ваше здоров'я. Для зручності капсули розділені за кольором: червоні (вітаміни) для вживання вранці і чорні (мінерали) для вживання вночі.

Купити
295 грн
(1)

BioTech (USA) Vitamin Complex - комплексна вітамінно-мінеральна добавка для підтримки загального стану організму, зміцнення кісток, хрящів і м'язів, зменшення ймовірності травм. Оптимальний збалансований склад.

Купити
465 грн
(0)

Olimp Vita-Min Multiple Sport 40+ – мультивітамінний та мінеральний комплекси в окремих капсулах. Призначений для активних людей віком від 40 років. Активізує обмінні процеси в організмі. Відновлює гомеостаз у спортсменів.

Купити
439 грн
(0)

BioTech (USA) Immune + Biotiq - капсульована добавка з біофлорою кишечника (лакто- та біфідобактерії), цинком, інуліном, вітамінами С і D, екстрактами імбиру, часнику, ехінацеї. Підвищує імунітет, покращує травлення, зв'язує вільні радикали.

Купити
218 грн
(1)

Ostrovit Vitamin ADEK - таблетована вітамінна добавка, що підтримує здоров'я шкіри, очей, кісток, зубів, крові. Спеціально призначена для людей, які мають підвищену потребу у жиророзчинних вітамінах.

Купити
176 грн
(2)

Ostrovit 100% VIT & MIN - комбінована біодобавка, яка містить легкозасвоювані вітаміни і мінерали. Особливо корисні людям, що піддаються високим фізичним навантаженням і тим, хто кому необхідно збільшити працездатність.

Купити
279 грн
(0)

Daily Vitamin - це вітамінно-мінеральний комплекс, що містить 20 активних інгредієнтів, в тому числі повний набір вітамінів групи В. Це безпрецедентно ефективний продукт для підтримки здоров'я всього організму.

Купити
718 грн
(0)

Webber Naturals Back Pain Formula – комплекс рослинних інгредієнтів, магнію та унікальної ультрафруктової суміші в капсулах. Допомагає зняти запалення у попереку та суглобах. Полегшує біль.

Купити
285 грн
(0)

Вітамінний комплекс KFD Vitamin ADEK для заповнення 100% добової потреби у вітамінах А, Д, Е і К. Для кращого засвоєння фосфору, кальцію і заліза, здоров'я кісток, зубів шкіри і органів зору, імунної та м'язової систем.

Купити
298 грн
(0)

Комплексна харчова добавка AllNutrition Immuno Control призначена для зміцнення імунної системи, що особливо актуально в період сезонних епідемій, при інтенсивних фізичних і стресових навантаженнях. Підтримує роботу імунної системи, метаболізм макроелементів, забезпечує антиоксидантний захист.

Купити
478 грн
(3)

BioTech (USA) One A Day - таблетований вітамінно-мінеральний комплекс для збалансування раціону і додаткової підтримки організму. Зміцнює імунітет, підвищує працездатність, підходить для щоденного вживання.

Повідомити
179 грн
(0)

UNS Vit a Min 90 капс – мультивітамінний комплекс для підвищення енергетичного потенціалу, зміцнення нервової та імунної систем, прискорення росту м'язів та нормалізації обміну речовин.

Повідомити
395 грн
(0)

Olimp Gold Vita-Min anti-OX Super Sport ™ -вітамінний комплекс, посилений включенням 36 рослинних компонентів, повністю задовольняє потребу організму в найважливіших вітамінах і мінералах при високій фізичній активності і має потужні антиоксидантні властивості

Повідомити
512 грн
(0)

Scitec Nutrition Mega Daily One Plus 120 капс - удосконалена формула вітамінно-мінеральної комплексної добавки для підтримки нервової системи, підвищення імунітету, посилення ліполізу та антиоксидантного захисту клітин.

Повідомити
110 грн
(0)

Olimp Gold-Vit ® complex + женьшень-комплекс для людей середнього та похилого віку, осіб, що виконують важку фізичну і розумову роботу, а також для людей, які ведуть активний спосіб життя. Покращує мозкову діяльність, фізічну актівноть і знижує стомлюваність.

Повідомити
226 грн
(0)
Повідомити
330 грн
(0)

Scitec Nutrition Daily Vita-Min 90 табл - комплекс вітамінів та мінералів, що містить цілих 27 активних інгредієнтів. Спеціальний склад для максимальної витривалості, підвищення імунітету, відновлення мінерального балансу організму.

Повідомити
1 095 грн
(1)

BioTech (USA) Daily Pack - пакетована вітамінно-мінеральна добавка для підтримки організму в період високих навантажень. Один пакетик містить добову дозу необхідних мінералів, вітамінів, рослинних екстрактів і антиоксидантів.

Повідомити
490 грн
(0)

Olimp Gold Vita-Min anti-OX Super Sport ™ - ефективний захист від окислювального стресу. Комплекс з 36 рослинних інгредієнтів має потужні антиоксидантні властивості, сприяє поліпшенню загального фізичного стану і уповільнює процеси старіння.

Повідомити
298 грн
(0)

Nutrend MULTIVITAMIN COMPRESSED CAPS - капсульована вітамінна добавка, збагачена рослинними екстрактами і біоактивним молозивом для посилення життєвих сил організму і захисту його від інфекцій.

Повідомити
339 грн
(0)

Scitec Nutrition Euro Vita-Mins 120 табл - мультивітамінна добавка, до складу якої входять 23 активні компоненти. Підтримує нервову, імунну, травну, серцево-судинну систему, захищає організм від вільних радикалів.

Повідомити
610 грн
(0)
Повідомити
335 грн
(0)

Trec MULTIPACK (120 капс) - комплексна добавка для зміцнення фізичного та психічного здоров'я організму. Містить засвоювані вітаміни, мінерали та активатори обміну речовин.

Повідомити
180 грн
(0)

Trec MULTIPACK (60 капс) - капсульований комплекс легко засвоюваних вітамінів, мінералів і активаторів обміну речовин. Призначений для збагачення раціону харчування корисними речовинами.

Повідомити
229 грн
(0)

Ostrovit VIT & MIN Sport - комплексна біодобавка вітамінів і мінералів, розрахована на людей з високою фізичною активністю. Препарат збагачений сумішшю амінокислот і рослинних екстрактів, має адаптогенні і антиоксидантні властивості.

Повідомити
559 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Immune Pak - порошкоподобна вітамінно-мінеральна добавка для підвищення імунітету. Має антиоксидантні властивості. Термін 07.2022

Повідомити
259 грн
(0)
Повідомити
229 грн
(0)

Olimp Gold-Vit Complex - вітамінно-мінеральний комплекс з екстрактами рослин. Призначений для дорослих, фізично і розумово активних та літніх людей як доповнення щоденного раціону, а також в період зниженого імунітету (осінь-зима, весняний авітаміноз, перевтома).

Повідомити
269 грн
(1)

Trec Defend-Er - капсульована комбінація інозину і CLA для оптимізації імунних процесів, зменшення втоми і нормалізації обміну речовин.

Повідомити
434 грн
(0)

Trec Immun-ER (270 грам) - комплексна порошкова вітамінно-мінеральна добавка для підвищення імунітету, збільшення енергетичного потенціалу, поліпшення травлення, зміцнення м'язів і кісток.

Повідомити
138 грн
(1)

ALLNUTRITION ADEK - це комплекс чотирьох важливих для здоров'я вітамінів. Покращує стан шкіри і органів зору, сприяє мінералізації кісток, надає антиоксидантний захист.

Повідомити
219 грн
(0)
Повідомити
199 грн
(0)
Повідомити
418 грн
(0)
Повідомити
90 грн
(1)

Universal Nutrition Greens Powder - порошкоподібна веганська добавка для комплексного оздоровлення організму. Виявляє антиоксидантні властивості.

Повідомити
333 грн
(0)

Scitec Nutrition Mega Daily One Plus 60 капс - мультивітамінний комплекс для підтримки імунної та нервової систем, нормалізації гормонального синтезу, посилення вироблення енергії, захисту клітин від вільних радикалів, зміцнення нігтів та волосся.

Повідомити
229 грн
(0)

Ostrovit 100% VIT & MIN FORTE - таблетована добавка з вітамінів і мінералів, перевірена в лабораторії. Компенсує дефіцит вітамінів, що виникає при підвищеній фізичної та розумової активності.

Повідомити
228 грн
(0)

6PAK Nutrition Vitamins & Minerals - добавка, до складу якої входить комплекс вітамінів і мінералів. Дозволяє підтримувати оптимальний енергетичний обмін, покриває дефіцит корисних речовин.

Повідомити
318 грн
(0)
Повідомити
155 грн
(0)
Повідомити
259 грн
(1)

IronMaxx Multi Vitamin Complex 130 капс – мультивітамінний комплекс для підтримки організму в період високих фізичних навантажень. Нормалізує роботу серця та мозку, знімає стомлюваність, підвищує імунітет.

Повідомити
218 грн
(0)

Мультивітамінний Комплекс Puritan's Pride ABC Plus Multivitamin and Multi-Mineral Formula містить основні вітаміни і мінерали, необхідні для забезпечення потреб організму дорослої людини і сприяє підтримці хорошого стану здоров'я, енергійності і працездатності.

Повідомити
223 грн
(0)

Мультивітамінний комплекс Puritan's Pride Mega Vita Gel в м'яких желатинових капсулах забезпечує надходження в організм ключових вітамінів і мінералів для підтримки здоров'я і енергійності. Додатково збагачений антиоксидантами і коензимом Q 10.

Повідомити
445 грн
(0)

Мультивітамінний комплекс Puritan's Pride Mega Vita Gel в м'яких желатинових капсулах забезпечує надходження в організм ключових вітамінів і мінералів для підтримки здоров'я і енергійності. Додатково збагачений антиоксидантами і коензимом Q 10.

Повідомити
146 грн
(0)

Особливий склад вітамінів і мінералів Vitality Comple покращує загальне самопочуття, підвищує енергетичний баланс і допомагає в правильному функціонуванні імунної системи. Рекомендується для фізично активних людей і при дефіциті вітамінів і мінералів.

Повідомити
-35%
610 грн 939 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Immune Pak - ефективний вітамінно-мінеральний комплекс для підтримки імунітету і запобігання інфекційним захворюванням. Містить аскорбінову кислоту, вітамін D, ашвагандху і цілющі рослинні екстракти.

Повідомити
Полівітаміни

Полівітаміни - це спеціалізовані добавки, що забезпечують кожну клітину організму оптимальною кількістю вітамінів і мінералів, які неможливо в належному об"ємі отримати з продуктів.

Що таке полівітаміни?

Це мультикомплекс різних видів вітамінів, підібраних у відповідних пропорціях. Існує велика кількість формул і комбінацій, спрямованих на досягнення тих чи інших ефектів. Основне завдання полівітамінних добавок - це профілактика авітамінозу, доповнення щоденного раціону, активізація регенераційних і відновних процесів.

Більшість людей відчувають дефіцит поживних речовин, необхідних для нормального, повноцінного функціонування. Саме з метою їх компенсації і були розроблені фахівцями подібні мультивітамінні препарати. Особливо важливі такі комплекси в реабілітаційний період після перенесених важких захворювань, травмування, хірургічних втручань.

Спортсменам необхідні для підтримки імунітету в нормі, поліпшення витривалості і працездатності, відновлення втраченої енергії.

Як приймати вітаміни?

Рекомендується пити полівітамінні комплекси після вживання їжі, як правило, - сніданку, запиваючи достатньою кількістю чистої води. Не варто використовувати з цією метою чай, соки та інші напої, оскільки вони можуть знижувати ефективність компонентів, вступаючи з ними в певні хімічні реакції.

Для досягнення позитивного ефекту приймати мультикомплекс потрібно регулярно і систематично, в один і той же час з метою підтримки належної концентрації діючих компонентів в організмі. Оптимальне дозування і тривалість терапевтичного курсу визначається в індивідуальному порядку, залежно від особливостей конкретного препарату і потреб користувача.

Як вибрати полівітаміни?

На сучасному ринку є широкий асортимент мультивітамінів. Спортсменам, а також людям, які дотримуються дієтичного раціону, рекомендується зробити вибір на користь препаратів з підвищеним вмістом вітамінів А, Д і групи В. Засоби, що включають в себе вітаміни Е і К, сприяють зміцненню кровоносних судин і позитивно позначаються на серцевої діяльності, що просто необхідно при постійних навантаженнях.

Фахівці радять людям віддавати перевагу спеціалізованим комплексам. Наприклад, існує як універсальна продукція, так і призначена окремо для чоловіків, жінок, дітей, осіб, що займаються спортом. Важливо при покупці звертати увагу на компанію-виробника і склад. Від придбання вітамінних комплексів, що містять тальк, штучні барвники та ароматизатори, діоксид титану - краще утриматися.

Чи корисні полівітаміни і на що вони впливають?

Якісні і правильно підібрані препарати дуже корисні і чинять сприятливий вплив на організм. Їх застосування допомагає:

  • Підвищити енергетичний потенціал і працездатність
  • Позбутися від синдрому хронічної втоми
  • Поліпшити стан волосся, шкірних покривів і нігтьових пластин
  • Зміцнити судинні стінки і міокард
  • Підвищити міцність кісткової тканини, м'язів, зв'язок і сухожиль, знизивши ризики травм
  • Омолодитися, що особливо потрібно тим, хто бажає продовжити молодість
  • Активізувати імунну систему, підвищити опірність організму до хвороботворних збудників вірусного, інфекційного, бактеріального, паразитарного походження
  • Прискорити відновні і регенеруючі процеси

Особливо корисні будуть мультивітаміни при неправильному харчуванні, перевтомі.

Купити полівітаміни з доставкою по всій Україні можна в нашому магазині спортивного харчування за найкращою ціною.