Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
39 грн
(1)

Ostrovit Shots Pre Workout - ароматна передтренувальна добавка, яка містить необхідні для синтезу білку амінокислоти і кофеїн, що додає енергії. Препарат призначений для підвищення якості тренувань.

Купити
495 грн
(1)

OstroVit Pump Pre-Workout Formula - предтренувальний комплекс для особливо ефективного проведення тренувань і синтезу м'язових волокон. Являє собою суміш амінокислот з безводним кофеїном у вигляді порошку.

Купити
48 грн
(0)

OstroVit Pump Nitro Shot – комбінація амінокислот та інших цінних інгредієнтів в передтренувальному шоті з грейпфрутовим смаком. Чинить стимулюючу дію. Зменшує втому. Забезпечує ефект пампінгу. Захищає м’язи під час тренувань, сприяє їх регенерації.

Купити
889 грн
(1)

OstroVit Pump Pre-Workout Formula - предтренувальний комплекс на основі суміші амінокислот з додаванням кофеїну. Забезпечує більш продуктивні тренування, пригнічує стомлюваність, бере участь в синтезі білкових волокон.

Купити
18 грн
(1)

OstroVit Aqua Kick Pear Power – особлива комбінація таурину і кофеїну в формі порошку. Надає довготривалу енергію на тренуваннях. Захищає від катаболізму. Допомагає швидше відновлюватися.

Повідомити
529 грн
(1)

OstroVit Freak Fighter Pre-Workout - десятикомпонентний предтренувальний комплекс в порошкоподібної формі для максимально ефективних тренувань, швидкого росту м'язів і стабільної роботи нервової системи.

Повідомити
485 грн
(0)

OstroVit Post-Workout Formula – потужний комплекс амінокислот, електролітів, мінералів і вітамінів в формі порошку. Прискорює регенерацію організму та відновлення м’язових волокон після фізичних навантажень. Володіє анаболічними властивостями. Зменшує втому після тренувань.

Повідомити
446 грн
(1)

OstroVit Pump Extreme - комбінована вітамінізована добавка у вигляді порошку, розроблена спеціально для супер-ефективних тренувань і отримання ефекту «м'язової помпи». Максимальний приріст сухої м'язової маси.

Повідомити

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173