Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
-5%
208 грн 219 грн
(1)

OstroVit Berberine - таблетована добавка з екстракту берберину. ЕФективний при проблемах з кишечником і порушенні метаболізму цукру. Затримує розпад складних вуглеводів, покращує пам'ять, зміцнює судини.

Купити
194 грн
(0)

OstroVit Bacopa Monnieri - таблетована добавка, що містить екстракт популярної в аюрведичній медицині бакопа Моньє. Показана при підвищеному нервовому навантаженні, поганій пам'яті, розсіяній увазі.

Купити
-7%
267 грн 287 грн
(1)

OstroVit Spiruline – високоякісний екстракт синьо-зеленої водорості спіруліни в таблетках. Постачає в організм дуже велику кількість поживних речовин. Чинить детоксикаційну дію. Покращує роботу імунної систем. Знижує рівень цукру в крові.

Купити
457 грн
(1)

OstroVit Chlorella - капсульована харчова добавка на основі хлорели. Хлорела - водорість, багата на мінерали, вітаміни та амінокислоти. Зміцнює імунітет, поліпшує обмінні процеси, сприятливо впливає на весь організм.

Купити
217 грн
(1)

OstroVit Lecithin 1200 - капсулована дієтична добавка, яка містить максимально чистий концентрат лецитину. Використовується при схудненні, при ослабленні статевої функції, а також для швидкого прокачування м'язів.

Купити
219 грн
(1)

OstroVit GABA Plus - добавка-нейромедіатор, що здійснює розслаблюючу дію на нервові клітини і антикатаболічну - на м'язові. Покращує сон, знижує стрес, позитивно впливає на вироблення гормону росту.

Купити
398 грн
(0)

OstroVit Berberine Sulphate 99% – екстракт кореня барбарису, стандартизований до 99% сульфату берберину, в рослинних капсулах. Позитивно впливає на роботу травної системи. Регулює метаболізм цукру. Активізує жироспалювання.

Купити
247 грн
(1)

OstroVit Choline + Inositol - комбінована харчова добавка з вітамінів групи В у формі таблеток. Одночасно підтримує і нервову, і травну системи. Особливо підійде для людей, чия діяльність пов'язана з розумовими навантаженнями.

Купити
348 грн
(1)

OstroVit Gaba 200 грам - концентрована гамма-аміномасляна кислота для відновлення енергетичного потенціалу, виведення з організму токсинів та забезпечення кращої роботи мозку.

Купити
285 грн
(0)

OstroVit Berberis Extract – високоякісний екстракт кореня барбарису, стандартизований до 2% берберину, в формі порошку. Регулює рівень інсуліну в крові. Підтримує здорове функціонування травної системи. Чинить заспокійливу дію.

Купити
319 грн
(1)

OstroVit Braintus Focus - особлива добавка у вигляді капсул, покликана збільшити розумові можливості і нормалізувати роботу нервової системи. Всебічно підтримує функціонування організму і уповільнює процес старіння.

Купити
149 грн
(1)

OstroVit Folic Acid - таблетована добавка, яка містить фолієву кислоту. Препарат підсилює кровотворну функцію, підтримує травлення. Під час занять спортом споживання вітаміну В9 збільшується.

Купити
189 грн
(0)

OstroVit Garlic - капсульоване часникове масло для зміцнення судин, поліпшення травлення і підвищення імунітету. Омолоджує організм і підвищує потенцію. Не має запаху.

Купити
369 грн
(1)

OstroVit Pharma Liver Aid – спеціально підібраний комплекс цінних речовин в рослинних капсулах. Підтримує здорову роботу печінки. Чинить ефективний регенераційний вплив на неї.

Купити
298 грн
(0)

OstroVit Fenugreek Extract – високоякісний екстракт насіння пажитника в формі порошку. Не містить зайвих добавок і наповнювачів. Постачає в організм стероїдні сапоніни, флавоноїди, холін, цінні вітаміни. Позитивно впливає на лібідо. Відновлює фізичні сили після перенесених хвороб. Нормалізує рівень цукру в крові.

Купити
448 грн
(1)

OstroVit Turmeric + Black Pepper + Ginger - добавка на основі куркумину. Чинить антиоксидантну та протизапальну дії, захищає від вірусів, стимулює кровообіг, підвищує енергетичний потенціал і спалює жир.

Купити
462 грн
(0)

OstroVit Chlorella – одноклітинні мікроводорості хлорела в формі порошку. Забезпечує організм великою кількістю вітамінів, мінералів і фітохімічних речовин, які чинять оздоровчу дію на нього. Поліпшує ліпідний профіль. Нейтралізує вільні радикали. Підтримує роботу імунної системи.

Купити
367 грн
(0)

OstroVit Resveratrol 150 мг 60 капс - веганська добавка ресвератролу, отримана з екстракту кореня японського горця. Зміцнює судини, знімає запальні процеси, надає антиоксидантний захист.

Купити
218 грн
(0)

OstroVit Echinacea – екстракт ехінацеї, стандартизований до 4% поліфенолів в поєднанні з екстрактом, стандартизованим до 4% цикорієвої кислоти, в рослинних капсулах. Зміцнює імунітет. Підтримує належне функціонування дихальної системи.

Купити
184 грн
(1)

OstroVit Brewer's Yeast - таблетовані пивні дріжджі (сахароміцети). Покращують стан волосся, очищають шкіру, зміцнюють нігті, борються з целюлітом.

Купити
278 грн
(1)

OstroVit Sodium Butyrate - капсульована веганська добавка для нормалізації роботи кишечника, поліпшення навчання, підвищення можливостей довготривалої пам'яті.

Купити
495 грн
(0)

OstroVit Berberine HCl 97% – екстракт кореня барбарису, стандартизований до 97% гідрохлориду берберину, в капсулах. Знижує рівень холестерину. Протидіє розвитку серцево-судинних захворювань. Регулює ліпідний обмін. Покращує виробництво енергії.

Купити
318 грн
(1)

Ostrovit Triple Ginseng VEGE – особлива композиція екстрактів женьшеню звичайного, сибірського та індійського, підсилена екстрактам гуарани та чорного перцю, в капсулах. Надає швидкий заряд енергії. Посилює стійкість організму до стресів. Підтримує його фізичні та розумові здібності.

Купити
345 грн
(0)

OstroVit MCT Coconut Oil – високоякісні середньоланцюгові MCT жирні кислоти, отримані з кокосової олії, в формі олії. Слугують ефективним джерелом енергії. Підтримують термогенез. Сприяють схудненню.

Купити
285 грн
(0)

OstroVit Black garlic – ферментований екстракт чорного часнику, стандартизований до 0,1% S-алілцистеїну в капсулах. Чинить благотворний вплив на імунну систему. Забезпечує профілактику інфекційних заражень, особливо в осінньо-зимовий період. Володіє потужними протизапальними властивостями.

Купити
249 грн
(1)

OstroVit Bacopa Monnieri VEGE - капсульована веганська добавка, що містить екстракт бакопи. Призначена для активізації роботи головного мозку, поліпшення пам'яті, боротьби зі стресом, підвищення концентрації уваги, зняття головного болю.

Купити
285 грн
(0)

OstroVit Sweat blocker – високоефективна комбінація натуральних екстрактів шавлії, хвоща, кропиви та меліси в капсулах. Позитивно впливає на функціонування шкіри. Сприяє здоровій роботі сечовидільної системи. Зменшує потовиділення.

Купити
219 грн
(3)

OstroVit Lemon Balm VEGE – екстракт меліси в капсулах. Допомагає боротись зі стресом. Сприяє тривалому і глибокому сну. Позитивно впливає на роботу шлунку і кишечника.

Купити
279 грн
(1)

OstroVit Siberian Ginseng - адаптоген на основі сибірського женьшеню. Зміцнює нервову систему, знімає втому, стимулює імунітет, підвищує лібідо, покращує пам'ять і концентрацію уваги.

Купити
-7%
156 грн 168 грн
(1)

OstroVit Chlorella - таблетована добавка на основі одноклітинних зелених водоростей в особливій засвоюваній формі. Служить джерелом вітамінів, мікроелементів і амінокислот. Особливо корисна при підвищених навантаженнях.

Купити
248 грн
(1)

OstroVit Licorice VEGE - капсульована добавка на основі кореня солодки для веганів. Зміцнює імунітет, знімає запальні процеси, сприятливо впливає на травну систему, бронхи і шкіру.

Купити
139 грн
(1)

OstroVit Melatonin - таблетований препарат, що містить мелатонін. Сприяє більш здоровому сну, нормалізує біоритми, скорочує час засинання і має антикатаболічний ефект.

Купити
282 грн
(1)

OstroVit Choline - порошкоподібний бітартрат холіну, максимально мікронізований і біодоступний. Підтримує правильне функціонування печінки і нервової системи, виводить шкідливі речовини з організму.

Купити
282 грн
(0)

OstroVit Siberian Ginseng - таблетована адаптогенна добавка на основі екстракту сибірського женьшеню. Захищає організм від стресу, підвищує тиск, стимулює роботу мозку. Прийом добавки надає сил і зміцнює імунітет.

Повідомити
319 грн
(0)

OstroVit Ginkgo Biloba VEGE - веганська капсульована добавка на основі екстракту ендеміка гінкго білоба. Знімає депресію, покращує кровообіг, допомагає краще зосередитися і позбутися стресу.

Повідомити
183 грн
(1)

OstroVit Spiruline - таблетовані синьо-зелені прісноводні водорості. Багатий корисними речовинами продукт з відмінним ступенем засвоюваності. Здійснює комплексний сприятливий вплив на організм.

Повідомити
295 грн
(0)

OstroVit MCT Oil – високоякісні тригліцериди MCT жирних кислот із середнім ланцюгом в формі рідини. Слугує джерелом швидкої енергії. Сприяє зменшенню жирових відкладень. Підтримує жировий ліполіз.

Повідомити
237 грн
(0)

OstroVit Bacopa Monnieri Extract – високоякісний екстракт бакопи дрібнолистової, стандартизований до 50% бакозидів, у формі порошку. Підтримує когнітивні функції, покращує пам’ять та концентрацію. Чинить нейропротекторну дію.

Повідомити
245 грн
(0)

OstroVit Digezyme – високоефективна комбінація п’яти травних ферментів в таблетках. Сприяє правильному метаболізму. Забезпечує комплексну підтримку процесу травлення. Покращує засвоєння поживних речовин.

Повідомити
285 грн
(0)

OstroVit MCT Oil Powder – MCT жирні кислоти (тригліцериди середнього ланцюга) в формі порошку. Надає швидку енергію. Знижує споживання м’язового глікогену. Підтримує належний жировий ліполіз. Сприяє зменшенню жирових відкладень.

Повідомити
285 грн
(0)

OstroVit Artichoke Extract – чистий екстракт листя артишоку, стандартизований до 5% цинарину, в формі порошку. Благотворно впливає на роботу травної системи. Підтримує здорову роботу печінки. Регулює рівень холестерину в крові. Допомагає при схудненні.

Повідомити
318 грн
(0)

OstroVit Quercetin – високоякісний дигідрокверцетин в спеціальних капсулах з гідроксипропілметилцелюлози. Підтримує організм у боротьбі з вільними радикалами. Регулює артеріальний тиск. Позитивно впливає на когнітивні функції. Покращує роботу серцево-судинної системи.

Повідомити
255 грн
(0)

OstroVit Grape seed extract – високоякісний екстракт виноградних кісточок, стандартизований до 95% проантоціанідинів, в рослинних капсулах. Надає потужний антиоксидантний захист. Знижує рівень холестерину. Нормалізує артеріальний тиск.

Повідомити
248 грн
(0)

OstroVit Cod liver oil – високоякісний жир печінки атлантичної тріски, збагачений вітамінами A і D, в м’яких желатинових капсулах. Забезпечує організм незамінними омега-3 жирними кислотами. Благотворно впливає на роботу серцево-судинної системи. Зміцнює імунітет. Підтримує здорове функціонування зорового апарату.

Повідомити
133 грн
(0)

OstroVit Apple Fiber – чиста натуральна яблучна клітковина в формі порошку. Зменшує відчуття голоду і пригнічує апетит. Покращує моторику кишечника. Сприяє очищенню всього кишково-шлункового тракту.

Повідомити
256 грн
(0)

OstroVit Betaine HCL – високодозований бетаїну гідрохлорид в капсулах. Чинить благотворний вплив на роботу травної системи. Покращує засвоєння поживних речовин. Підтримує нарощування м’язової маси. Зменшує втому.

Повідомити
314 грн
(0)

OstroVit Erythritol – високоякісний природний підсолоджувач еритритол. Здорова альтернатива традиційному столовому цукру. Має нульовий глікемічний індекс. Не підвищує рівень глюкози в крові. Особливо рекомендується діабетикам та людям, які по тим чи іншим причинам обмежують цукор у своєму раціоні.

Повідомити
428 грн
(0)

IronFlex Berberine HCL – високоякісний берберин в таблетках. Знижує рівень цукру та холестерину в крові. Зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Допомагає при синдромі подразненого кишечника.

Повідомити
285 грн
(3)

OstroVit Spiruline – чистий екстракт синьо-зеленої водорості спіруліни в формі порошку. Постачає в організм дуже велику кількість поживних речовин. Підтримує процеси детоксикації. Благотворно впливає на роботу імунної систем. Знижує рівень цукру в крові.

Повідомити
239 грн
(1)

Ostrovit Reishi Vege – високоякісний екстракт гриба лінчжи в капсулах. Чинить розслаблюючу дію. Підтримує здорову роботу серцево-судинної системи. Сприяє зміцненню імунної системи.

Повідомити
218 грн
(1)

Ostrovit Lion's Mane VEGE – екстракт гриба їжовика гребінчастого з високим вмістом амінокислот, поліпептидів та полісахаридів в капсулах. Володіє протизапальними та нейропротекторними властивостями. Покращує когнітивні функції. Ефективно протидіє стресу. Посилює ефективність навчання.

Повідомити
269 грн
(1)

Ostrovit Cordyceps VEGE – екстракт гриба кордицепса китайського з високим вмістом полісахаридів в капсулах. Чинить адаптогенну дію. Посилює опірність і працездатність організму. Позитивно впливає на роботу імунної системи.

Повідомити
185 грн
(0)

OstroVit Lecithin – лецитин в желатинових капсулах. Позитивно впливає на роботу кровоносної та нервової системи. Покращує пам’ять, здатність до концентрації та зосередження.

Повідомити
218 грн
(1)

OstroVit Melatonin 4000 мкг – мелатонін в таблетках. Бере участь в регулюванні циркадного ритму. Допомагає швидко засинати й насолоджуватися здоровим і міцним сном.

Повідомити
220 грн
(1)

OstroVit Rhodiola Rosea - веганська натуральна добавка в таблетках, що зміцнює імунітет і покращує когнітивні здібності. Містить екстракт кореня родіоли рожевої.

Повідомити
79 грн
(1)

OstroVit Maltodextrin - порошкоподібний полісахарид, сировиною для якого послужив гидролізірований крохмаль. Дуже добре відновлює сили організму після важких фізичних навантажень. Підвищує рівень інсуліну, стимулює ріст м'язів.

Повідомити
89 грн
(1)

OstroVit Dextrose - високоенергетичний ізомер глюкози в порошкоподібної формі. Легко розчиняється у воді, швидко всмоктується в кров. Забезпечує організм припливом енергії, стимулює підшлункову залозу, відновлює запаси глікогену в печінці.

Повідомити
198 грн
(2)

OstroVit Milk Thistle VEGE - капсульоване мелене насіння розторопші. Чудовий гепатопротектор, детоксикант і антиоксидант. Сприятливо впливає на організм, виводить токсини. Продукт повністю рослинного походження, підходить в т. ч. веганам.

Повідомити
-15%
195 грн 229 грн
(1)

OstroVit Melatonin - таблетований "гормон сну". Харчова добавка, що містить мелатонін. Призначений для людей, які працюють позмінно, а також для тих, у кого порушився біоритм в зв'язку зі зміною часового поясу.

Повідомити
285 грн
(1)

OstroVit Hemp Oil - конопляна олію в желатинових капсулах, отримана шляхом холодного віджиму. Поповнює нестачу ненасичених жирних кислот в організмі, підвищує імунітет, зміцнює волосся і надає йому блиск.

Повідомити

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173