Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
138 грн
(0)

Екстракт ягід асаї в капсулах Acai від AllNutrition є джерелом рослинного білка, клітковини, вітамінів і мінералів. Надає загальнозміцнюючу і тонізуючу дію.

Повідомити
198 грн
(0)

Морінга - це суперпродукт, отриманий з листя морінгі олійної. Це джерело антиоксидантів і природних фитонутриентов. Морінга може бути корисним доповненням до будь-якої дієти і сприяє загальному гарному стану і тонусу.

Повідомити

Суперфуди

Суперфуди - що це?

Суперфудами прийнято називати рослинні продукти, в яких у дуже високій концентрації містяться корисні нутрієнти, а саме - вітаміни, мінерали, антиоксиданти, жири, білки і б. ін. При цьому такі продукти не повинні піддаватися обробці.

Суперфуди мають цілий спектр позитивного впливу на організм:

  • зміцнення імунітету
  • поліпшення стану шкіри, волосся, нігтів
  • антиоксидантний захист від шкідливої ​​дії вільних радикалів
  • поповнення дефіциту поживних речовин
  • підтримка роботи серця і судин, опорно-рухового апарату, мозкової активності, функціонування шлунково-кишкового тракту і всього організму в цілому

Які продукти відносяться до суперфудів?

Немає чіткого переліку продуктів, які можна класифікувати як суперфуд. До нього можна віднести багато рослинних продуктів, які насичені корисними нутрієнтами. Але найпопулярнішими все-таки вважаються: ягоди Годжі, асаї, кіноа, кунжут, мак, насіння Чіа, водорості (ламінарія, спіруліна, хлорела), горіхи, гриби (шиїтаке, рейші) та інші.

Як вживати суперфуд?

Для наших предків продукти даної категорії були основною їжею, зараз же ми вживаємо їх як доповнення до раціону. Дуже важливо, щоб суперфуди були присутні в нашому меню в сирому або ж мінімально обробленому вигляді. Також неодмінно варто дотримуватися кількості їх споживання і ні в якому разі не зловживати ними. Користі від цього організм не отримає, а от шкоди нанести можна.

Наприклад, якщо це насіння (Чіа, кунжут) - то його можна додавати в салати, каші, йогурти по 2-3 чайних ложки. Якщо це горіхи - по 20-30г на один прийом.

Суперфуди - це відмінний спосіб урізноманітнити свій раціон, наситити його максимумом корисних і необхідних для здоров'я мікроелементів. І головне - що це абсолютно природні і натуральні продукти.

Купити ці продукти можна в магазині спортивного харчування WAYSPORT - найкраща ціна з доставкою по Україні.