Фільтри
618 грн
(1)

BioTech (USA) Active Women 60 табл - таблетована добавка вітамінів, мінералів, екстрактів, гіалуронової кислоти і колагену для зміцнення кісток, хрящів, нігтів і волосся, уповільнення старіння шкіри і підвищення енергетичного запасу.

Купити
498 грн
(2)

BioTech (USA) Multivitamin For Men - ефективний таблетований комплекс рослинних екстрактів, вітамінів і мінералів, розроблений для чоловіків. Зміцнює кістки, зв'язки, м'язи, підтримує серце і нервову систему, підвищує імунітет.

Купити
-7%
536 грн 576 грн
(4)

BioTech (USA) One A Day - таблетований вітамінно-мінеральний комплекс для збалансування раціону і додаткової підтримки організму. Зміцнює імунітет, підвищує працездатність, підходить для щоденного вживання.

Купити
499 грн
(1)

BioTech (USA) Multivitamin For Women - таблетована добавка для жінок із сильним антиоксидантним ефектом. Містить 12 вітамінів, 11 мінералів і 14 антиоксидантів. Підвищує імунітет, уповільнює старіння, нормалізує гормональний фон.

Купити
228 грн
(2)

BioTech (USA) Multivitamin Effervescent – ​​мультивітамінні шипучі таблетки для здоров'я м'язів, кісток, зубів, підвищення енергетичного запасу, зміцнення імунітету та захисту від вільних радикалів. Містять 10 вітамінів та 2 мінерали.

Купити
368 грн
(2)

BioTech (USA) Magnesium + Chelate 60 капс - капсульована добавка хелатного магнію для відновлення електролітного балансу, нормалізації енергетичного обміну і боротьби із втомою. Зміцнює кістки, бере участь у виробленні енергії.

Купити
834 грн
(1)

BioTech (USA) Mega Omega 3 - капсульовані жирні Омега-3 кислоти з вітаміном Е. Особливі жири, які надають енергії, стимулюють ріст м'язів, зміцнюють кістки, підвищують вироблення тестостерону, підтримують серце.

Купити
415 грн
(1)

BioTech (USA) Multimineral Complex - таблетований мультимінеральний комплекс для зміцнення кісток, зубів і м'язів, підтримки нормального обміну речовин, захисту клітин від вільних радикалів і попередження виникнення судом.

Купити
232 грн
(1)

BioTech (USA) Vitamin C 1000 - таблетована аскорбінова кислота в комплексі з екстрактами шипшини, бузини і лимонної цедри. Підвищує імунітет і стресостійкість, бореться з вірусами, захищає від вільних радикалів.

Купити
1 244 грн
(1)

BioTech (USA) Daily Pack - пакетована вітамінно-мінеральна добавка для підтримки організму в період високих навантажень. Один пакетик містить добову дозу необхідних мінералів, вітамінів, рослинних екстрактів і антиоксидантів.

Купити
338 грн
(2)

BioTech (USA) Vitabolic - таблетований мінерально-вітамінний комплекс, посилений рослинними екстрактами, що містять рутин і біфлавоноїди. Доповнює дієти і підтримує організм в період інтенсивних тренувань.

Купити
395 грн
(1)

BioTech (USA) Vitamin Complex - комплексна вітамінно-мінеральна добавка для підтримки загального стану організму, зміцнення кісток, хрящів і м'язів, зменшення ймовірності травм. Оптимальний збалансований склад.

Купити
482 грн
(2)

BioTech (USA) Omega 3 (90 капс) - капсульована добавка жирних кислот (омега-3) для зміцнення нервової та серцево-судинної систем. Містить 70% ЕРА і DHA, капсули мають желатинову оболонку.

Купити
488 грн
(1)

BioTech (USA) Vitamin C 1000 - таблетована добавка аскорбінової кислоти, посилена порошками бузини, шипшини і цедри лимона. Захищає клітини від вільних радикалів, підвищує імунітет, виводить токсини.

Купити
502 грн
(1)

BioTech (USA) Vegan Multivitamin – веганські вітамінно-мінеральні таблетки для активних людей. Забезпечують організм оптимальною кількістю мікронутрієнтів, уповільнюють старіння, надають енергії та підвищують імунітет.

Купити
412 грн
(1)

BioTech (USA) Ca D3 K2 (90 капс) - капсульована добавка кальцію і фосфору, вітамінізованого вітамінами D3 і K2. Підтримує здоров'я кісток і зубів, відповідає за швидкість проходження нервових імпульсів.

Купити
418 грн
(0)

BioTech (USA) Calcium Zinc Magnesium - таблетована добавка, яка містить 4 мінерали для підтримки здоров'я зубів, зміцнення скелета, поліпшення стану шкіри, зняття хронічної втоми, нормалізації енергетичного обміну.

Купити
448 грн
(1)

BioTech (USA) ZMB - капсульована добавка з цинком, магнієм та вітаміном В6 для стимуляції синтезу тестостерону та гормону росту. Прискорює набір м'язової маси, надає сили, підвищує ефективність тренувань.

Купити
548 грн
(0)

BioTech (USA) H2O Q10 - капсульована добавка водорозчинного коензиму Q10, посиленого бета-каротином, вітаміном Е, аскорбіновою кислотою, селеном. Захищає від вільних радикалів, запобігає ранньому старінню, підвищує імунітет.

Купити
494 грн
(1)

BioTech (USA) Q10 Coenzyme - капсульований вітаміноподібний антиоксидант коензим Q10. Підтримує імунітет, захищає клітини від вільних радикалів, сповільнює старіння, прискорює відновлення.

Купити
422 грн
(0)

BioTech (USA) Iron Professional – високоефективне залізо, доповнене вітамінами С, В12 і фолієвою кислотою, в таблетках. Підтримує процеси кровотворення. Покращує транспортування кисню в організмі. Позитивно впливає на енергетичний обмін.

Купити
166 грн
(1)

BioTech (USA) Vitamin C (20 табл) – аскорбінова кислота в шипучих таблетках з лимонним смаком. Стимулює протеїновий синтез, захищає від вірусів, виявляє сильний антиоксидантний ефект.

Купити
535 грн
(1)

BioTech (USA) Vitamin B-Complex – комплекс вітамінів групи В, збагачений іншими вітамінами, мінералами, рослинними екстрактами, в капсулах. Поліпшує стан шкіри. Підтримує виробництво енергії в організмі. Зміцнює імунітет. Позитивно впливає на кісткову систему.

Купити
265 грн
(0)

BioTech (USA) Chromium Picolinate – високоефективний піколінат хрому в таблетках. Підтримує здоровий рівень глюкози в крові. Сприяє належному обміну макроелементів.

Купити
795 грн
(1)

BioTech (USA) Vitamin C 1000 - таблетована добавка аскорбінової кислоти із сушеними плодами шипшини та бузини та порошком шкірки лимона. Захищає організм від вірусів, бактерій, вільних радикалів, посилює синтез колагену.

Купити
338 грн
(0)

BioTech (USA) Zinc+Chelate 60 табл - таблетована добавка легко засвоюваного бісгліцинату (хелату) цинку. Підсилює протеїновий синтез, підвищує імунітет, захищає від окисного стресу, сприяє набору м'язової маси.

Купити
556 грн
(0)

BioTech (USA) Relax – комбінація органічного магнію і вітаміну B6, доповнена рослинними екстрактами, у таблетках. Сприяє нормальному функціонуванню нервової системи. Нормалізує психологічну функцію.

Купити
718 грн
(1)

BioTech (USA) One A Day Professional – комплексна порошкова добавка мінералів, вітамінів, рослинних екстрактів (босвелія, родіола рожева, женьшень) з високою біодоступністю та приємним апельсиновим смаком.

Купити
598 грн
(0)

BioTech (USA) Vitamin E 200 мг – капсульована натуральна добавка-антиоксидант (вітамін Е) для захисту клітин від окислювального стресу. Зміцнює імунітет, захищає від передчасного старіння, посилює протеїновий синтез.

Купити
585 грн
(1)

BioTech (USA) Mens Arginmax - капсульована добавка для підвищення чоловічої сексуальної активності. Покращує кровообіг, збільшує потенцію, бореться з еректильною дисфункцією. Містить рослинні екстракти, вітаміни та мінерали.

Купити
495 грн
(0)

BioTech (USA) Hair, Skin & Nails – особлива композиція вітамінів, мінералів та рослинних інгредієнтів в желатинових капсулах. Дбає про здоров’я та красу шкіри та волосся. Зміцнює нігті. Підтримує здоров’я та красу шкіри зсередини.

Купити
379 грн
(1)

BioTech (USA) Vitamin D3 – таблетована добавка вітаміну D3, який необхідний для нормального засвоєння кальцію, підтримки здоров'я кісток та зубів. Служить для профілактики розвитку рахіту та остеопорозу, підвищує працездатність.

Купити
226 грн
(0)
Повідомити
467 грн
(1)

BioTech (USA) Vitamin C 500 mg - таблетована добавка аскорбінової кислоти для захисту організму від бактерій, вірусів і вільних радикалів. Підтримує серцево-судинну, нервову, імунну системи, покращує абсорбцію заліза.

Повідомити
498 грн
(1)

BioTech (USA) Vitamin E – високодозований вітамін Е у таблетках. Має потужні антиоксидантні властивості. Зміцнює імунітет. Підтримує роботу нервової, м'язової та серцево-судинної систем.

Повідомити
299 грн
(0)
Повідомити
378 грн
(0)

BioTech (USA) Coral Calcium Magnesium - таблетована добавка кальцію і магнію (співвідношення 2: 1), що зміцнює кістки і зуби, підсилює регенерацію хряща, що підтримує нормальне функціонування м'язів.

Повідомити
395 грн
(0)

BioTech (USA) Vitamin C тисячі Bioflavonoids 100 табл - таблетки з високим вмістом аскорбінової кислоти з біофлавоноїдами і рослинними екстрактами для зміцнення імунітету, збільшення синтезу колагену і підтримки загальної працездатності.

Повідомити
295 грн
(0)

BioTech (USA) MultiSalt – желатинові капсули з мінералами (хлор, калій, магній, натрій). Відновлюють сольовий баланс, знімають втому, підтримують нормальний обмін речовин, знижують ймовірність виникнення судом.

Повідомити
393 грн
(0)

BioTech (USA) Pumpkin Seed Oil - капсульована гарбузова олія холодного віджиму, багата на поліненасичені жирні кислоти, вітаміни, мінерали. Підтримує роботу серця, нормалізує травлення, зміцнює імунітет.

Повідомити
439 грн
(1)

BioTech (USA) Immune + Biotiq - капсульована добавка з біофлорою кишечника (лакто- та біфідобактерії), цинком, інуліном, вітамінами С і D, екстрактами імбиру, часнику, ехінацеї. Підвищує імунітет, покращує травлення, зв'язує вільні радикали.

Повідомити
699 грн
(1)

BioTech (USA) Cardio Pack 30 пак - пакетована вітамінно-мінеральна добавка для підтримки серцево-судинної системи. Містить жирні кислоти омега-3, витяжку з кореня споришу, екстракт часнику, вітаміни, мінерали, аргінін і карнітин.

Повідомити
446 грн
(1)

BioTech (USA) Vitamin D3 120 табл - таблетки з вітаміном D3, що забезпечує мінералізацію кісток та зубів і зміцнює імунітет.

Повідомити
1 138 грн
(1)

BioTech (USA) One-A-Day for Men 50+ – ретельно підібраний комплекс вітамінів, мінералів, екстракту пальметто, олії насіння гарбуза, аргініну і екстракту маки в 5 різних таблетках і капсулах, що містяться у одному пакетику. Розроблений з урахуванням потреб чоловічого організму у віці від 50 років.

Повідомити
312 грн
(0)

BioTech (USA) ZMAttack 60 капс - капсульована добавка глюконату цинку та аспатрату магнію, збагачених вітаміном В6. Підтримує нормальну роботу імунної системи, посилює синтез тестостерону, прискорює накачування м'язів.

Повідомити
269 грн
(0)

BioTech (USA) Magnesium – високоефективний магній в желатинових капсулах. Підтримує здорову роботу серця та м'язів. Запобігає виникненню м'язових спазмів. Підвищує фізичну працездатність.

Повідомити
237 грн
(1)

BioTech (USA) Zinc Max 100 табл - таблетована добавка оксиду цинку для підтримки нормального синтезу білка, зміцнення імунітету, захисту від вільних радикалів. Цинк уповільнює катаболізм, зміцнює волосся та нігті, знімає втому.

Повідомити
469 грн
(2)

BioTech (USA) B-Complex 60 – комплексна вітамінно-мінеральна добавка. Пригнічує катаболізм, зміцнює імунітет, захищає від вільних радикалів, омолоджує шкіру, знімає втому, надає енергії та прискорює метаболізм.

Повідомити
254 грн
(1)

BioTech (USA) Calcium Complete - комбінована добавка в капсулах, що містять кальцій, фосфор і вітаміни К і D. Запобігає демінералізації кісток, зміцнює скелет, підтримує роботу серця і мозку.

Повідомити

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

Розсилка для здоровʼя та краси
Підпишіться, ми в розсилках ділимось
  • акційними пропозиціями
  • новинками й добірками
  • порадами від профі
Підписатися
Підписатися на розсилку
0 800 403 173