Безкоштовна доставка від 1000 грн.
Фільтри
230 грн
(0)

MadMax Рукавички для фітнесу Rainbow MFG 251 - легкі безпальцеві рукавички з натуральної шкіри для фітнесу, аеробіки та інших видів спорту. Добре фіксуються завдяки липучці.

Купити
245 грн
(0)

Жіночі спортивні рукавички Olimp Fitness Star - це захист шкіри рук від пошкоджень, а також надійне захоплення і запобігання зісковзування для зручності і безпеки під час тренувань.

Купити
267 грн
(0)

Жіночі спортивні рукавички OLIMP Fitness One - це захист шкіри рук від пошкоджень, а також надійне захоплення і запобігання зісковзуванню для зручності і безпеки під час тренувань.

Купити
278 грн
(0)

Жіночі спортивні рукавички OLIMP Fitness One - це захист шкіри рук від пошкоджень, а також надійне захоплення і запобігання зісковзування для зручності і безпеки під час тренувань.

Купити
441 грн
(0)

BioTech Рукавички Lady 1 - м'які спортивні рукавички для жінок із липучкою на зап'ясті. Забезпечують ліпше зчеплення з поверхнею спортивного снаряда, захищають шкіру від мозолів. Стильний та практичний спортивний аксесуар.

Купити
568 грн
(0)

Trec Рукавички Gloves Super Strong - міцні шкіряні рукавички для тренувань від польського виробника. Анатомічна форма, натуральна шкіра, м'яка внутрішня підкладка, еластичні вставки для зручного застосування.

Купити
245 грн
(0)

Sporter Рукавички для фітнесу Women MFG-235.7A - спортивні жіночі рукавички із двошарової синтетичної шкіри. Мають вставки із лайкри для кращої вентиляції. Запобігають мозолям на долонях.

Купити
270 грн
(0)

Sporter Рукавички для фітнесу Women MFG-237.7A - жіночі рукавички для фітнесу на застібці. Зроблені зі штучної шкіри, лайкри та амари. Захищають від мозолів, підвищують комфортність тренувань.

Купити
245 грн
(0)

Sporter Рукавички для фітнесу Women MFG-235.7B - сірі жіночі рукавички для тренувань. Два шари синтетичної шкіри, на тильній стороні вставки з лайкри. Захищають від мозолів, посилюють фіксацію спортивного снаряда.

Купити
194 грн
(0)

Sporter Рукавички для фітнесу Women MFG-208.4B - стильні безпальцеві рукавички із натуральної шкіри для жінок. Знижують ковзання спортивних снарядів, захищають шкіру від мозолів.

Купити
194 грн
(0)

Sporter Перчатки для фітнесу Women MFG-208.4C - світлостійкі жіночі рукавички для фітнесу з натуральної шкіри. Стильні, надійні, зручні. Захищають від мозолів, підвищують комфорт тренування.

Купити
194 грн
(0)

Sporter Рукавички для фітнесу Women MFG-208.4A - жіночі шкіряні рукавички з м'яким надолонником та застібкою для фіксації на зап'ясті. Стильний аксесуар, що захищає шкіру від мозолів.

Купити
441 грн
(0)

BioTech Рукавички Lady 2 - зручні спортивні жіночі рукавички з посиленим прогумованим зап'ястям та додатковими кільцями на пальцях та зап'ястя для комфортного зняття. Захищають шкіру рук, забезпечують гарне зчеплення.

Купити
257 грн
(0)

Trec Рукавички Gloves Ladies fitnes - стильні жіночі рукавички, розроблені з урахуванням анатомії жіночих рук спеціально для тренувань. Максимальне прилягання, особливий поясок з липучкою для надійної фіксації на зап'ясті.

Купити
195 грн
(0)

Scitec Nutrition Girl Power Рукавички - шкіряні короткопальцеві рукавички для жінок для захисту шкіри долонь на тренуваннях та зменшення навантаження на пальці. М'які еластанові вставки підвищують комфортність рукавичок і зберігають їхню форму.

Повідомити
280 грн
(0)

Sporter Рукавички для фітнесу Girl Gripps 734 New Age 16-1734 - жіночі спортивні рукавички із синтетичної шкіри для захисту від мозолів. Коротка застібка на липучці, спеціальні петлі для легкого зняття.

Повідомити