Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
348 грн
(0)

Жіночі спортивні рукавички OLIMP Fitness One - це захист шкіри рук від пошкоджень, а також надійне захоплення і запобігання зісковзування для зручності і безпеки під час тренувань.

Купити
398 грн
(0)

Жіночі спортивні рукавички OLIMP Fitness One - це захист шкіри рук від пошкоджень, а також надійне захоплення і запобігання зісковзуванню для зручності і безпеки під час тренувань.

Купити
441 грн
(1)

BioTech Рукавички Lady 1 - м'які спортивні рукавички для жінок із липучкою на зап'ясті. Забезпечують ліпше зчеплення з поверхнею спортивного снаряда, захищають шкіру від мозолів. Стильний та практичний спортивний аксесуар.

Купити
558 грн
(0)

Mad Max Рукавички для фітнесу MFG-931 - міцні жіночі рукавички з високоякісної шкіри з анатомічною прошивкою та вставками для вентиляції. Захищають долоні від мозолів.

Купити
355 грн
(0)

Жіночі спортивні рукавички Olimp Fitness Star - це захист шкіри рук від пошкоджень, а також надійне захоплення і запобігання зісковзування для зручності і безпеки під час тренувань.

Купити
230 грн
(1)

MadMax Рукавички для фітнесу Rainbow MFG 251 - легкі безпальцеві рукавички з натуральної шкіри для фітнесу, аеробіки та інших видів спорту. Добре фіксуються завдяки липучці.

Купити
280 грн
(1)

Sporter Рукавички для фітнесу Girl Gripps 734 New Age 16-1734 - жіночі спортивні рукавички із синтетичної шкіри для захисту від мозолів. Коротка застібка на липучці, спеціальні петлі для легкого зняття.

Повідомити
389 грн
(0)

Olimp Рукавички для фітнесу Hardcore Fitness STAR (рожеві) – шкіряні жіночі рукавички для фітнесу на липучках. Стильний дизайн, вставки із замші, спеціальні петлі, що полегшують зняття.

Повідомити
195 грн
(1)

Scitec Nutrition Girl Power Рукавички - шкіряні короткопальцеві рукавички для жінок для захисту шкіри долонь на тренуваннях та зменшення навантаження на пальці. М'які еластанові вставки підвищують комфортність рукавичок і зберігають їхню форму.

Повідомити
441 грн
(1)

BioTech Рукавички Lady 2 - зручні спортивні жіночі рукавички з посиленим прогумованим зап'ястям та додатковими кільцями на пальцях та зап'ястя для комфортного зняття. Захищають шкіру рук, забезпечують гарне зчеплення.

Повідомити
257 грн
(0)

Trec Рукавички Gloves Ladies fitnes - стильні жіночі рукавички, розроблені з урахуванням анатомії жіночих рук спеціально для тренувань. Максимальне прилягання, особливий поясок з липучкою для надійної фіксації на зап'ясті.

Повідомити
318 грн
(0)

Sporter Рукавички для фітнесу Women MFG-237.7A - жіночі рукавички для фітнесу на застібці. Зроблені зі штучної шкіри, лайкри та амари. Захищають від мозолів, підвищують комфортність тренувань.

Повідомити
0 грн
(0)

Trec Рукавички Gloves Super Strong - міцні шкіряні рукавички для тренувань від польського виробника. Анатомічна форма, натуральна шкіра, м'яка внутрішня підкладка, еластичні вставки для зручного застосування.

Повідомити
194 грн
(1)

Sporter Рукавички для фітнесу Women MFG-208.4A - жіночі шкіряні рукавички з м'яким надолонником та застібкою для фіксації на зап'ясті. Стильний аксесуар, що захищає шкіру від мозолів.

Повідомити
194 грн
(0)

Sporter Перчатки для фітнесу Women MFG-208.4C - світлостійкі жіночі рукавички для фітнесу з натуральної шкіри. Стильні, надійні, зручні. Захищають від мозолів, підвищують комфорт тренування.

Повідомити
194 грн
(0)

Sporter Рукавички для фітнесу Women MFG-208.4B - стильні безпальцеві рукавички із натуральної шкіри для жінок. Знижують ковзання спортивних снарядів, захищають шкіру від мозолів.

Повідомити
245 грн
(0)

Sporter Рукавички для фітнесу Women MFG-235.7A - спортивні жіночі рукавички із двошарової синтетичної шкіри. Мають вставки із лайкри для кращої вентиляції. Запобігають мозолям на долонях.

Повідомити
245 грн
(0)

Sporter Рукавички для фітнесу Women MFG-235.7B - сірі жіночі рукавички для тренувань. Два шари синтетичної шкіри, на тильній стороні вставки з лайкри. Захищають від мозолів, посилюють фіксацію спортивного снаряда.

Повідомити

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки