Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
385 грн
(1)

Puritan's Pride L-Arginine 1000 мг – високоякісний L-аргінін в желатинових капсулах швидкого вивільнення. Підтримує потрібний рівень оксиду азоту. Покращує кровообіг і подачу кисню до м’язів.

Купити
628 грн
(0)

Чистий високодозний аргінін Argi Power 1500 Mega Caps від Olimp - це ефективний і безпечний засіб для стимуляції діяльності нервової системи, підвищення фізичної сили, витривалості та сексуальної активності.

Купити
438 грн
(1)

Swanson L-Arginine 500 мг - харчова добавка на основі L-аргініну - найважливішої амінокислоти в організмі людини. Цю амінокислоту ще називають "речовиною молодості", так як аргінін бере участь в синтезі багатьох гормонів.

Купити
258 грн
(1)

L-Arginine - це амінокислота, яка необхідна організму для синтезу білка і оксиду азоту, виробництва гормонів і ферментів, безперебійного функціонування всіх систем організму

Купити
635 грн
(1)

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps - високоякісний аргінін- стимулятор активності і засіб підвищення витривалості. Незамінний в раціоні фізично активних людей, професійних спортсменів і чоловіків, які прагнуть зберегти сексуальну активність.

Купити
395 грн
(0)

Swanson L-Arginine L-Ornitine 500/250 мг - комбінована добавка аргініну та орнітину у співвідношенні 2:1 у желатинових капсулах. Забезпечує підтримку балансу оксиду азоту.

Купити
336 грн
(0)

NOW L-Arginine 500 мг – фармацевтичний L-аргінін в рослинних капсулах. Слугує важливим попередником оксиду азоту. Сприяє розширенню кровоносних судин.

Купити
269 грн
(1)

OstroVit Arginine - мікронізована амінокислота аргініну, збагачена вітаміном В6 і таурином. Впливає на процес росту м'язів, розширює судини, наповнюючи м'язи кров'ю (пампінг-ефект), здійснює анаболічну дію, підвищує потенцію.

Купити
546 грн
(1)

MyProtein Arginine Alpha Ketoglutarate Instantised – сіль амінокислоти аргінін та альфа-кетоглутарової кислоти. Сприяє швидкому та продуктивному росту сухої м’язової маси.

Купити
495 грн
(0)

BioTech (USA) L-Arginine - капсульована добавка, яка містить чистий L-аргінін для сушки м'язів, підвищення регенерації, приросту сили і витривалості. Підвищує працездатність і поріг стомлюваності.

Купити
349 грн
(0)

Adrenaline AAKG 2400 мг 100 капс - добавка аргініну альфа-кетоглутарату, що діє як прекурсор оксиду азоту та різноманітних необхідних амінокислот. Покращує кровопостачання клітин, прискорює нарощування м'язів.

Купити
229 грн
(0)
Купити
929 грн
(0)

Olimp AAKG Xplode Powder – ультраконцентрований L-аргінін альфа-кетоглутарат в формі порошку. Стимулює виробництво оксиду азота, який транспортує поживні речовини й енергію безпосередньо до мязових тканин. Сприяє росту м'язів.

Купити
190 грн
(0)

Xline Beta Alanine – це препарат, завдання якого – підвищити витривалість організму. Це дозволяє збільшити тривалість та інтенсивність тренування, що призводить до значного збільшення його ефективності. Xline Beta Alanine особливо рекомендована при тривалих інтенсивних фізичних навантаженнях.

Повідомити
228 грн
(2)

Ванситон L-Аргінін 150 капс - амінокислота, що забезпечує ліпше наповнення м'язів кров'ю, стимуляцію протеїнового синтезу та підтримку балансу оксиду азоту. Надає енергії та прискорює синтез гормону росту.

Повідомити
238 грн
(0)

ActivLab AAKG 1000 доповнює ваш щоденний раціон L-аргініном. Збільшує кровотік в працюючих м'язах, гальмує катаболізм, прискорює регенерацію.

Повідомити
316 грн
(0)
Повідомити
220 грн
(1)

Ванситон L-Аргінін + L-Орнітін 150 капс - комплексна амінокислотна добавка аргініну та орнітину, посилена вітаміном В6. Використовується під час сушки для спалювання підшкірного жиру без втрати м'язової маси.

Повідомити
338 грн
(0)

OstroVit A-AKG - джерело аргініну альфа-кетогрутарату в ідеальній для засвоєння формі. Забезпечує приплив крові до м'язів, прискорює їх зростання, збільшує обсяг. Збагачене вітаміном В6 і таурином.

Повідомити
45 грн
(1)

Готова до вживання харчова добавка Olimp AAKG 7500 Extreme Shot - це висока доза аргініну з швидким засвоєнням, призначена для фізично активних людей, професійних спортсменів і чоловіків, які прагнуть зберегти сексуальну активність.

Повідомити
450 грн
(0)

Scitec Nutrition Arginine Liquid 1000 мл – рідкий аргінін з додаванням натуральних соків. Забезпечує пампінг-ефект, оскільки є донатором азоту, що розширює судини. Також посилює синтез гормону росту та тестостерону.

Повідомити
545 грн
(0)

AAKG Powder рекомендується людям, які займаються силовими видами спорту, фізичними вправами і видами спорту на витривалість (біг, їзда на велосипеді, бойові мистецтва). Підсилює кровотік в працюючих м'язах, істотно впливає на поліпшення спортивних результатів.

Повідомити
376 грн
(0)

BioTech (USA) Natural Men's ArginMax - комбінована добавка аргініну та рослинних екстрактів. Аргінін розширює судини та цим прискорює кровообіг. Добавка виводить токсини, покращує живлення клітин, підвищує витривалість.

Повідомити
26 грн
(0)
Повідомити
110 грн
(1)

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps - високоякісний аргінін- стимулятор активності і засіб підвищення витривалості. Незамінний в раціоні фізично активних людей, професійних спортсменів і чоловіків, які прагнуть зберегти сексуальну активність.

Повідомити
260 грн
(0)

Scitec Nutrition AAKG 100 капс - добавка аргініну альфа-кетоглутарату, необхідного для проходження енергетичного обміну та метаболізму амінокислот. Аргінін є попередником оксиду азоту, завдяки якому виникає пампінг-ефект.

Повідомити
358 грн
(0)
Повідомити
335 грн
(1)

FA Performance A-AKG – найлегше засвоювана форма L-аргініну у вигляді порошку. Забезпечує насичення м'язів киснем та поживними речовинами. Сприяє набору м'язової маси.

Повідомити
820 грн
(0)

BioTech (USA) AAKG Shock - рідка добавка аргініну альфа-кетоглутаратe, збагачена магнієм, для швидкого відновлення після навантажень, активізації колагенового синтезу і синтезу гормону росту, виведення молочної кислоти з м'язів.

Повідомити
360 грн
(0)
Повідомити
280 грн
(0)

Scitec Nutrition Beta Alanine 120 грам - комбінована добавка бета-аланіну та L-гістидину для підтримки м'язів при інтенсивних тренуваннях. Підвищує показники витривалості, покращує продуктивність, захищає від вільних радикалів та токсинів.

Повідомити
495 грн
(1)

BioTech (USA) AAKG 1000 (100 табл) - предтренувальна таблетована добавка аргініну альфа-кетоглутарат для підвищення вмісту оксиду азоту в крові. Оксид азоту підсилює кровообіг, чим покращує живлення м'язів і їх насичення киснем.

Повідомити
595 грн
(1)

KFD AAKG - комбінація двох з'єднань - аргініну і альфа-кетоглутарату, яка має набагато кращу засвоюваність, ніж базова форма аргініну. При цьому покращує процес виведення токсинів, нормалізує артеріальний тиск, підвищує активність і витривалість.

Повідомити
329 грн
(1)

SAN Arginine Supreme 100 табл - добавка на основі аргініну, що прискорює відновлення м'язової тканини. Покращує приплив крові до клітин, підвищує витривалість, спалює жир, пригнічує катаболізм.

Повідомити
379 грн
(1)

SAN AAKG 120 табл - вегетаріанські таблетки з аргініном, що посилюють протеїновий синтез. Добавка пригнічує катаболізм білка, посилює кровообіг та покращує засвоєння амінокислот та глюкози м'язами.

Повідомити
789 грн
(0)

Амінокислота аргінін Allmax Arginine HCI збільшує природний рівень гормону росту в організмі, що сприяє прискоренню зростання м'язової маси. Підвищує фізичну працездатність і витривалість.

Повідомити
25 грн
(1)

Real Pharm AAKG – високоякісний L-аргініну альфа-кетоглутарат у рідкій формі. Покращує кровообіг, насичуючи м'язи киснем. Викликає ефект пампінгу.

Повідомити
255 грн
(0)
Повідомити
408 грн
(0)

Nutrend ARGININE - капсульована добавка L-аргініну в чистій кристалічній формі. Підтримує зростання м'язів, в тому числі скелетних, важлива для нормального азотного балансу.

Повідомити
395 грн
(1)

Trec AAKG MEGA HARDCORE - комбінована добавка легкозасвоюваних аргініну і цитруліну малату в капсулах (предтренік). Збільшує кровотік, а разом з ним - постачання корисних речовин в м'язи.

Повідомити
285 грн
(0)

Nosorog L-Arginine - порошкоподібна добавка аргініну в засвоюваній l-формі. Дана амінокислота необхідна для синтезу білків і регенерації тканин. Крім того, аргінін має пампінг-ефект (насичує м'язи кров'ю).

Повідомити
298 грн
(0)

Nosorog AAKG - порошкоподібна добавка з аргініном альфа-кетоглутаратом. Він підвищує концентрацію оксиду азоту, покращує живлення м'язів і насичення їх киснем (пампінг-ефект), в результаті чого поліпшується їх зростання і сила.

Повідомити
297 грн
(0)

OstroVit Arginine 1000 - мікронізований препарат на основі амінокислоти l-аргініну. Збільшує викид оксиду азоту в кров, що покращує живлення м'язів поживними речовинами і насичує киснем.

Повідомити
289 грн
(0)
Повідомити
320 грн
(0)

NOW Arginine & Ornithine - веганські капсули з аргініном (дві частини) і орнітином (одна частина). Стимулюють білковий синтез, збільшують утворення оксиду азоту, прискорюють виведення аміаку з м'язів.

Повідомити
275 грн
(0)

Puritan's Pride L-Arginine -аминокислотам, стимулююча вироблення гормону росту. Підсилює роботу імунітету, покращує живлення м'язів, сприяє омолодженню всього організму, підвищенню енергійності і фізичної витривалості.

Повідомити
160 грн
(0)

Nosorog L-Arginine - однокомпонентна (l-аргінін) капсульована добавка. Збільшує утворення оксиду азоту, регулює гормональний фон, очищає від токсинів, допомагає наростити м'язи, має пампінг-ефект.

Повідомити
346 грн
(0)
Повідомити
530 грн
(0)
Повідомити
388 грн
(1)

Ironflex Arginine 500 грам – добавка аргініну для підвищення ефективності тренувань. Стимулює синтез оксиду азоту, креатину, гормону росту. Сприяє прискореному зростанню м'язів.

Повідомити
149 грн
(0)
Повідомити
473 грн
(0)

Scitec Nutrition Mega Arginine 140 капс – добавка гідрохлориду L-аргініну, природного попередника оксиду азоту та креатину. Прискорює кровообіг, відновлює енергетичний запас, стимулює вироблення гормону росту.

Повідомити
498 грн
(0)

Scitec Nutrition Mega Arginine 120 капс – передтренувальна добавка на основі аргініну для підвищення ефективності тренувань. Покращує живлення клітин, надає енергії, знижує втому, протистоїть передчасному старінню.

Повідомити
378 грн
(0)

Scitec Nutrition Mega Arginine 90 капс - добавка аргініну гідрохлориду, донатора оксиду азоту і попередника креатину. Покращує насичення м'язів кров'ю, прискорює відновлення, сприяє кращому нарощуванню м'язової маси.

Повідомити
193 грн
(0)
Повідомити
242 грн
(0)
Повідомити
295 грн
(0)
Повідомити
195 грн
(0)
Повідомити
35 грн
(0)

Ostrovit A-AKG Shot - альфа-кетоглутарат L-аргініну в формі напою з підсолоджувачем. Збільшує силу, надає ефект накачування м'язів, підвищує регенерацію після тренувань.

Повідомити
Аргінін

Аргінін – амінокислота, яка стимулює вироблення соматотропного гормону. Також зміцнює імунітет і знижує кількість холестерину. Крім цього, L-аргінін прискорює процес відновлення після травм і підвищує ефективність призначеного лікарем лікування хвороб нирок або печінки.

Що таке аргінін

Аргінін – умовно незамінна амінокислота, вперше виділена  у 1886 р. E. Шульцом  та E. Стейгером. Фізіологічна потреба тканин та органів більшості людей в аргініні задовольняється його синтезом в організмі, проте в молодому віці або в стресових обставинах чи в хворобливих станах ця амінокислота стає незамінною.

Аргінін виконує функції попередника для синтезу білків та великої кількості біологічно важливих молекул (орнітин, пролін, поліаміни, креатин, агматин). Але найголовніша його роль в людському організмі – субстрат для синтезу оксиду азоту.

L-аргінін, що надходить з їжею, всмоктується в тонкому кишечнику і направляється в печінку, де майже в повній кількості утилізується в орнітиновому циклі. Частина, що залишилась, якраз і використовується як субстрат для вироблення NO.

Корисні властивості аргініну

Л-аргінін виробляється організмом при дотриманні певних умов. З цієї причини він є умовно незамінною кислотою. Отримати його в необхідній кількості можна різними способами. Найбільш простий і ефективний – прийом спортивних добавок.

L-аргінін може продаватися як окремо, так і в складі комплексних БАДів. Втім, в будь-якому випадку він має однакові корисні властивості.

Регулярний прийом аргініну допомагає:

1. Поліпшити здоров'я статевої системи (діє тільки для чоловіків) та еректильну функцію шляхом посиленого кровотоку до чоловічих статевих органів;

2. Активізувати вироблення інсуліну, регулювати кількість цукру в крові;

3. Підтримувати здорову роботу серцево-судинної системи, розширюючи судини та запобігаючи закупорці артерій;

4. Нейтралізувати вільні радикали, прискорюючи їх виведення з організму;

5. Покращити функціонування центральної нервової системи, збільшуючи швидкість передачі імпульсів між нейронами головного мозку;;

6. Нормалізувати артеріальний тиск шляхом розслаблення клітин судин;

7. Зміцнити імунітет, виробляючи оксид азоту для посилення здатності імунної системи протистояти патогенним мікроорганізмам;

8. Зменшити тривожність, сприяючи виробництву серотоніну, відповідального за хороший настрій і спроможність витримувати стрес.

Крім цього, аргінін має унікальну властивість – трансформується в орнітин. Ця амінокислота відповідає за стимуляцію вироблення потрібної кількості гормонів, включаючи необхідний організму соматотропін.

Аргінін в спорті та бодібілдингу

Для спорсменів, бодібілдерів та інших фізично активних людей велике значення мають наступні властивості аргініну:

 • очищення організму від продуктів обміну протеїнів;
 • поліпшення засвоюваності амінокислот;
 • посилення витривалості;
 • виробництво оксиду азоту;
 • покращення живлення м’язів;
 • швидше відновлення сил після відвідування тренажерного залу;
 • прискорення загоєння травм;
 • покращене транспортування креатину в м’язи;
 • забезпечення ефекту пампінгу;
 • посилення секреції гормону росту.

Як бачите, дана амінокислота має значний список корисних властивостей. З цієї причини вона і отримала широке поширення серед спортсменів. Але особливо популярний аргінін серед бодібілдерів.

Чому? Через його властивості розширювати судини. Це сприяє прискоренню кровотоку, а разом з цим, – і припливу поживних речовин в клітини. Як результат – прискорення зростання м'язової тканини.

Як приймати аргінін?

Курс прийому аргініну підбирається конкретно під кожну людину. В даному випадку враховується та мета, якої вона хоче досягти. Форма випуску ролі не грає. Ефективність від цього не змінюється. Тому ви можете купити аргінін в будь-якій формі.

Відзначимо основні поради з прийому цієї амінокислоти:

 • середньостатистичному спортсмену треба пити її 3 рази на добу
 • час прийому - за 60 хвилин до прийому їжі
 • порошкоподібний аргінін розчиняється в склянці з водою, а в формі таблеток - запивается достатньою кількістю рідини

Для людей, що активно займаються спортом, (наприклад, бодібілдерів), є інші рекомендації. Для них оптимальною нормою вважається 3-9 г цієї амінокислоти. Курс починається з мінімальної дозування, яка поступово збільшується. Прийом L-Arginine допускається в будь-який зручний час. Наприклад, перед тренуванням, після нього і навіть під час занять в спортзалі.

Враховуйте, що аргінін не можна поєднувати з жирною їжею. Тому на час курсу рекомендується виключити таку їжу з щоденного раціону.

Протипоказання до прийому

Перш ніж купити аргінін, обов'язково вивчіть його протипоказання. Адже він підходить не кожному.

Л-аргінін заборонений до прийому людям, котрі:

 • мають розлади психіки
 • страждають на герпетичну інфекцію
 • мають алергічні реакції на інгредієнти, які містяться в комплексних БАДах

Також його не можна приймати вагітним і годуючим груддю жінкам. До цього ж списку відносяться молоді люди до 18 років.

Варто відзначити, що після прийому L-аргініну можуть з'явитися побічні ефекти:

 • порушення сну
 • збудливість
 • алергічні реакції

Виключити їх допоможе консультація з лікарем і покупка якісних добавок. Купити аргінін від перевірених брендів ви можете в нашому магазині.

Ціни на аргінін

Вартість аргініну залежить від багатьох параметрів. Багато в чому на неї впливає обсяг упаковки. Також ціна аргініну залежить від бренду, смаку та інших властивостей.

Купити аргінін в Києві і Україні

Якщо хочете купити аргінін від надійних брендів – можете замовити його у нас в магазині. В асортименті зібрана велика кількість спортивних добавок від всесвітньо відомих виробників:

 • Now
 • Scitec Nutrition
 • BioTech
 • Ostovit і ін.

Доставка спортивного харчування здійснюється по всій країні. Тому можете купувати аргінін у Києві, Харкові та будь-якому іншому місті України.

Якщо не знаєте, що вибрати – зверніться за допомогою до консультанта. Зв'яжіться з ним по телефону – і він відповість на будь-які питання. А при необхідності порадить, який краще купити аргінін, і оформить замовлення.