Безкоштовна доставка від 1000 грн.
347 грн
(0)

Swanson L-Arginine 500 мг - харчова добавка на основі L-аргініну - найважливішої амінокислоти в організмі людини. Цю амінокислоту ще називають "речовиною молодості", так як аргінін бере участь в синтезі багатьох гормонів.

Купити
469 грн
(0)

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps - високоякісний аргінін- стимулятор активності і засіб підвищення витривалості. Незамінний в раціоні фізично активних людей, професійних спортсменів і чоловіків, які прагнуть зберегти сексуальну активність.

Купити
299 грн
(0)

OstroVit A-AKG - джерело аргініну альфа-кетогрутарату в ідеальній для засвоєння формі. Забезпечує приплив крові до м'язів, прискорює їх зростання, збільшує обсяг. Збагачене вітаміном В6 і таурином.

Купити
199 грн
(0)

L-Arginine - це амінокислота, яка необхідна організму для синтезу білка і оксиду азоту, виробництва гормонів і ферментів, безперебійного функціонування всіх систем організму

Купити
388 грн
(0)
Купити
478 грн
(0)

Чистий високодозний аргінін Argi Power 1500 Mega Caps від Olimp - це ефективний і безпечний засіб для стимуляції діяльності нервової системи, підвищення фізичної сили, витривалості та сексуальної активності.

Купити
434 грн
(1)

BioTech (USA) AAKG 1000 (100 табл) - предтренувальна таблетована добавка аргініну альфа-кетоглутарат для підвищення вмісту оксиду азоту в крові. Оксид азоту підсилює кровообіг, чим покращує живлення м'язів і їх насичення киснем.

Купити
230 грн
(0)
Купити
298 грн
(0)

Nosorog AAKG - порошкоподібна добавка з аргініном альфа-кетоглутаратом. Він підвищує концентрацію оксиду азоту, покращує живлення м'язів і насичення їх киснем (пампінг-ефект), в результаті чого поліпшується їх зростання і сила.

Купити
378 грн
(0)

6PAK Nutrition AAKG - відмінний передтренувальний комплекс з поліпшеною функцією кровопостачання. Знімає втому, покращує обмін речовин. Особливо рекомендується людям, які займаються інтенсивними тренуваннями.

Купити
378 грн
(0)
Купити
269 грн
(0)

OstroVit Arginine - мікронізована амінокислота аргініну, збагачена вітаміном В6 і таурином. Впливає на процес росту м'язів, розширює судини, наповнюючи м'язи кров'ю (пампінг-ефект), здійснює анаболічну дію, підвищує потенцію.

Купити
537 грн
(0)

Амінокислота аргінін Allmax Arginine HCI збільшує природний рівень гормону росту в організмі, що сприяє прискоренню зростання м'язової маси. Підвищує фізичну працездатність і витривалість.

Купити
480 грн
(0)

OstroVit A-AKG - максимально мікронізована добавка альфа-кетоглутарата аргініну для підвищення ефективності силових тренувань. Він посилює подачу крові до м'язів, створюючи ефект м'язової помпи.

Купити
246 грн
(0)

Nosorog L-Arginine - порошкоподібна добавка аргініну в засвоюваній l-формі. Дана амінокислота необхідна для синтезу білків і регенерації тканин. Крім того, аргінін має пампінг-ефект (насичує м'язи кров'ю).

Купити
300 грн
(0)

Progress Nutrition AAKG - легкозасвоювана форма аргініну в таблетках. Підвищує фізичну активність та витривалість. Підсилює вироблення оксиду азоту сприяє швидкому приросту м’язової маси.

Купити
297 грн
(0)

OstroVit Arginine 1000 - мікронізований препарат на основі амінокислоти l-аргініну. Збільшує викид оксиду азоту в кров, що покращує живлення м'язів поживними речовинами і насичує киснем.

Купити
479 грн
(0)

KFD AAKG - комбінація двох з'єднань - аргініну і альфа-кетоглутарату, яка має набагато кращу засвоюваність, ніж базова форма аргініну. При цьому покращує процес виведення токсинів, нормалізує артеріальний тиск, підвищує активність і витривалість.

Купити
349 грн
(0)

Adrenaline AAKG 2400 мг 100 капс - добавка аргініну альфа-кетоглутарату, що діє як прекурсор оксиду азоту та різноманітних необхідних амінокислот. Покращує кровопостачання клітин, прискорює нарощування м'язів.

Купити
404 грн
(0)

BioTech (USA) L-Arginine - капсульована добавка, яка містить чистий L-аргінін для сушки м'язів, підвищення регенерації, приросту сили і витривалості. Підвищує працездатність і поріг стомлюваності.

Купити
480 грн
(0)

BioTech (USA) AAKG Shock - рідка добавка аргініну альфа-кетоглутаратe, збагачена магнієм, для швидкого відновлення після навантажень, активізації колагенового синтезу і синтезу гормону росту, виведення молочної кислоти з м'язів.

Купити
365 грн
(0)

Progress Nutrition AAKG - легкозасвоювана форма аргініну в таблетках. Підвищує фізичну активність та витривалість. Підсилює вироблення оксиду азоту сприяє швидкому приросту м’язової маси.

Купити
45 грн
(1)

Готова до вживання харчова добавка Olimp AAKG 7500 Extreme Shot - це висока доза аргініну з швидким засвоєнням, призначена для фізично активних людей, професійних спортсменів і чоловіків, які прагнуть зберегти сексуальну активність.

Повідомити
578 грн
(0)

Краща форма аргініну AAKG в таблетках від Genius Nutrition. Покращує кровообіг, зміцнює імунний захист, позитивно впливає на чоловіче лібідо і є відмінним детоксифікатором.

Повідомити

Аргінін

Аргінін - амінокислота, яка стимулює вироблення соматотропного гормону. Також зміцнює імунітет і знижує кількість холестерину. Крім цього, L-аргінін прискорює процес відновлення після травм і підвищує ефективність призначеного лікарем лікування хвороб нирок або печінки.

Корисні властивості аргініну

Л-аргінін виробляється організмом при дотриманні певних умов. З цієї причини він є умовно незамінною кислотою. Отримати його в необхідній кількості можна різними способами. Найбільш простий і ефективний - прийом спортивних добавок.

L-аргінін може продаватися як окремо, так і в складі комплексних БАДів. Втім, в будь-якому випадку він має однакові корисні властивості.

Регулярний прийом аргініну допомагає:

 • швидше відновлювати сили після відвідування тренажерного залу
 • запобігти атеросклерозу
 • поліпшити здоров'я статевої системи (діє тільки для чоловіків)
 • активізувати вироблення інсуліну
 • підтримувати здорову роботу серцево-судинної системи

Крім цього, він має унікальну властивість - трансформується в орнітин. Ця амінокислота відповідає за стимуляцію вироблення потрібної кількості гормонів. Включаючи необхідний організму соматотропін.

Також L-arginine сприяє:

 • очищенню від продуктів обміну протеїнів
 • поліпшенню засвоюваності амінокислот
 • поліпшенню витривалості

Як бачите, дана амінокислота має значний список корисних властивостей. З цієї причини вона і отримала широке поширення серед спортсменів. Але особливо популярний аргінін серед бодібілдерів.

Чому? Через його властивості розширювати судини. Це сприяє прискоренню кровотоку, а разом з цим, - і припливу поживних речовин в клітини. Як результат - прискорення зростання м'язової тканини.

Як приймати аргінін?

Курс прийому аргініну підбирається конкретно під кожну людину. В даному випадку враховується та мета, якої вона хоче досягти. Форма випуску ролі не грає. Ефективність від цього не змінюється. Тому ви можете купити аргінін в будь-якій формі.

Відзначимо основні поради з прийому цієї амінокислоти:

 • середньостатистичному спортсмену треба пити її 3 рази на добу
 • час прийому - за 60 хвилин до прийому їжі
 • порошкоподібний аргінін розчиняється в склянці з водою, а в формі таблеток - запивается достатньою кількістю рідини

Для людей, що активно займаються спортом, (наприклад, бодібілдерів), є інші рекомендації. Для них оптимальною нормою вважається 3-9 г цієї амінокислоти. Курс починається з мінімальної дозування, яка поступово збільшується. Прийом L-Arginine допускається в будь-який зручний час. Наприклад, перед тренуванням, після нього і навіть під час занять в спортзалі.

Враховуйте, що аргінін не можна поєднувати з жирною їжею. Тому на час курсу рекомендується виключити таку їжу з щоденного раціону.

Протипоказання до прийому

Перш ніж купити аргінін, обов'язково вивчіть його протипоказання. Адже він підходить не кожному.

Л-аргінін заборонений до прийому людям, котрі:

 • мають розлади психіки
 • страждають на герпетичну інфекцію
 • мають алергічні реакції на інгредієнти, які містяться в комплексних БАДах

Також його не можна приймати вагітним і годуючим груддю жінкам. До цього ж списку відносяться молоді люди до 18 років.

Варто відзначити, що після прийому L-аргініну можуть з'явитися побічні ефекти:

 • порушення сну
 • збудливість
 • алергічні реакції

Виключити їх допоможе консультація з лікарем і покупка якісних добавок. Купити аргінін від перевірених брендів ви можете в нашому магазині.

Ціни на аргінін

Вартість аргініну залежить від багатьох параметрів. Багато в чому на неї впливає обсяг упаковки. Також ціна аргініну залежить від бренду, смаку та інших властивостей.

Купити аргінін в Києві і Україні

Якщо хочете купити аргінін від надійних брендів - можете замовити його у нас в магазині. В асортименті зібрана велика кількість спортивних добавок від всесвітньо відомих виробників:

 • Now
 • Scitec Nutrition
 • BioTech
 • Ostovit і ін.

Доставка спортивного харчування здійснюється по всій країні. Тому можете купувати аргінін у Києві, Харкові та будь-якому іншому місті України.

Якщо не знаєте, що вибрати - зверніться за допомогою до консультанта. Зв'яжіться з ним по телефону - і він відповість на будь-які питання. А при необхідності порадить, який краще купити аргінін, і оформить замовлення.