Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
199 грн
(1)

L-Arginine - це амінокислота, яка необхідна організму для синтезу білка і оксиду азоту, виробництва гормонів і ферментів, безперебійного функціонування всіх систем організму

Купити
347 грн
(1)

Swanson L-Arginine 500 мг - харчова добавка на основі L-аргініну - найважливішої амінокислоти в організмі людини. Цю амінокислоту ще називають "речовиною молодості", так як аргінін бере участь в синтезі багатьох гормонів.

Купити
269 грн
(0)

OstroVit Arginine - мікронізована амінокислота аргініну, збагачена вітаміном В6 і таурином. Впливає на процес росту м'язів, розширює судини, наповнюючи м'язи кров'ю (пампінг-ефект), здійснює анаболічну дію, підвищує потенцію.

Купити
479 грн
(0)

MyProtein Arginine Alpha Ketoglutarate Instantised – сіль амінокислоти аргінін та альфа-кетоглутарової кислоти. Сприяє швидкому та продуктивному росту сухої м’язової маси.

Купити
315 грн
(0)

Swanson L-Arginine L-Ornitine 500/250 мг - комбінована добавка аргініну та орнітину у співвідношенні 2:1 у желатинових капсулах. Забезпечує підтримку балансу оксиду азоту.

Купити
498 грн
(1)

KFD AAKG - комбінація двох з'єднань - аргініну і альфа-кетоглутарату, яка має набагато кращу засвоюваність, ніж базова форма аргініну. При цьому покращує процес виведення токсинів, нормалізує артеріальний тиск, підвищує активність і витривалість.

Купити
395 грн
(1)

Trec AAKG MEGA HARDCORE - комбінована добавка легкозасвоюваних аргініну і цитруліну малату в капсулах (предтренік). Збільшує кровотік, а разом з ним - постачання корисних речовин в м'язи.

Купити
229 грн
(0)
Купити
498 грн
(0)

Scitec Nutrition Mega Arginine 120 капс – передтренувальна добавка на основі аргініну для підвищення ефективності тренувань. Покращує живлення клітин, надає енергії, знижує втому, протистоїть передчасному старінню.

Купити
218 грн
(0)

Sporter L-Arginine 2200 мг (120 капс) – добавка з аргініном, амінокислотою, що підвищує ефективність тренування. Аргінін підтримує баланс оксиду азоту, покращує кровообіг і живлення клітин, виводить токсини.

Купити
378 грн
(0)

6PAK Nutrition AAKG - відмінний передтренувальний комплекс з поліпшеною функцією кровопостачання. Знімає втому, покращує обмін речовин. Особливо рекомендується людям, які займаються інтенсивними тренуваннями.

Купити
349 грн
(0)

Adrenaline AAKG 2400 мг 100 капс - добавка аргініну альфа-кетоглутарату, що діє як прекурсор оксиду азоту та різноманітних необхідних амінокислот. Покращує кровопостачання клітин, прискорює нарощування м'язів.

Купити
546 грн
(0)

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps - високоякісний аргінін- стимулятор активності і засіб підвищення витривалості. Незамінний в раціоні фізично активних людей, професійних спортсменів і чоловіків, які прагнуть зберегти сексуальну активність.

Купити
820 грн
(0)

BioTech (USA) AAKG Shock - рідка добавка аргініну альфа-кетоглутаратe, збагачена магнієм, для швидкого відновлення після навантажень, активізації колагенового синтезу і синтезу гормону росту, виведення молочної кислоти з м'язів.

Купити
434 грн
(1)

BioTech (USA) AAKG 1000 (100 табл) - предтренувальна таблетована добавка аргініну альфа-кетоглутарат для підвищення вмісту оксиду азоту в крові. Оксид азоту підсилює кровообіг, чим покращує живлення м'язів і їх насичення киснем.

Купити
190 грн
(0)

Xline Beta Alanine – це препарат, завдання якого – підвищити витривалість організму. Це дозволяє збільшити тривалість та інтенсивність тренування, що призводить до значного збільшення його ефективності. Xline Beta Alanine особливо рекомендована при тривалих інтенсивних фізичних навантаженнях.

Повідомити
365 грн
(0)

Progress Nutrition AAKG - легкозасвоювана форма аргініну в таблетках. Підвищує фізичну активність та витривалість. Підсилює вироблення оксиду азоту сприяє швидкому приросту м’язової маси.

Повідомити
313 грн
(0)

L-Arginine & Ornithine від PipingRock покращує кровообіг і насичує клітини киснем, сприяє схудненню і виробленню гормону росту, а також чинить анаболічний вплив на організм.

Повідомити
376 грн
(0)

BioTech (USA) Natural Men's ArginMax - комбінована добавка аргініну та рослинних екстрактів. Аргінін розширює судини та цим прискорює кровообіг. Добавка виводить токсини, покращує живлення клітин, підвищує витривалість.

Повідомити
636 грн
(0)

Краща форма аргініну AAKG в таблетках від Genius Nutrition. Покращує кровообіг, зміцнює імунний захист, позитивно впливає на чоловіче лібідо і є відмінним детоксифікатором.

Повідомити
235 грн
(0)

Progress Nutrition L-arginine - це амінокислота аргінін в капсулах. Ефективний безпечний стимулятор нервової системи. Підвищує фізичну працездатність, силу і витривалість.

Повідомити
545 грн
(0)

AAKG Powder рекомендується людям, які займаються силовими видами спорту, фізичними вправами і видами спорту на витривалість (біг, їзда на велосипеді, бойові мистецтва). Підсилює кровотік в працюючих м'язах, істотно впливає на поліпшення спортивних результатів.

Повідомити
450 грн
(0)

Scitec Nutrition Arginine Liquid 1000 мл – рідкий аргінін з додаванням натуральних соків. Забезпечує пампінг-ефект, оскільки є донатором азоту, що розширює судини. Також посилює синтез гормону росту та тестостерону.

Повідомити
218 грн
(0)

Ironflex Arginine Max 1000 мг 100 табл – концентрований аргінін для підтримки балансу оксиду азоту. Забезпечує потужний пампінг, постачає клітини поживними речовинами, насичує киснем, виводить токсини.

Повідомити

Аргінін

Аргінін - амінокислота, яка стимулює вироблення соматотропного гормону. Також зміцнює імунітет і знижує кількість холестерину. Крім цього, L-аргінін прискорює процес відновлення після травм і підвищує ефективність призначеного лікарем лікування хвороб нирок або печінки.

Корисні властивості аргініну

Л-аргінін виробляється організмом при дотриманні певних умов. З цієї причини він є умовно незамінною кислотою. Отримати його в необхідній кількості можна різними способами. Найбільш простий і ефективний - прийом спортивних добавок.

L-аргінін може продаватися як окремо, так і в складі комплексних БАДів. Втім, в будь-якому випадку він має однакові корисні властивості.

Регулярний прийом аргініну допомагає:

 • швидше відновлювати сили після відвідування тренажерного залу
 • запобігти атеросклерозу
 • поліпшити здоров'я статевої системи (діє тільки для чоловіків)
 • активізувати вироблення інсуліну
 • підтримувати здорову роботу серцево-судинної системи

Крім цього, він має унікальну властивість - трансформується в орнітин. Ця амінокислота відповідає за стимуляцію вироблення потрібної кількості гормонів. Включаючи необхідний організму соматотропін.

Також L-arginine сприяє:

 • очищенню від продуктів обміну протеїнів
 • поліпшенню засвоюваності амінокислот
 • поліпшенню витривалості

Як бачите, дана амінокислота має значний список корисних властивостей. З цієї причини вона і отримала широке поширення серед спортсменів. Але особливо популярний аргінін серед бодібілдерів.

Чому? Через його властивості розширювати судини. Це сприяє прискоренню кровотоку, а разом з цим, - і припливу поживних речовин в клітини. Як результат - прискорення зростання м'язової тканини.

Як приймати аргінін?

Курс прийому аргініну підбирається конкретно під кожну людину. В даному випадку враховується та мета, якої вона хоче досягти. Форма випуску ролі не грає. Ефективність від цього не змінюється. Тому ви можете купити аргінін в будь-якій формі.

Відзначимо основні поради з прийому цієї амінокислоти:

 • середньостатистичному спортсмену треба пити її 3 рази на добу
 • час прийому - за 60 хвилин до прийому їжі
 • порошкоподібний аргінін розчиняється в склянці з водою, а в формі таблеток - запивается достатньою кількістю рідини

Для людей, що активно займаються спортом, (наприклад, бодібілдерів), є інші рекомендації. Для них оптимальною нормою вважається 3-9 г цієї амінокислоти. Курс починається з мінімальної дозування, яка поступово збільшується. Прийом L-Arginine допускається в будь-який зручний час. Наприклад, перед тренуванням, після нього і навіть під час занять в спортзалі.

Враховуйте, що аргінін не можна поєднувати з жирною їжею. Тому на час курсу рекомендується виключити таку їжу з щоденного раціону.

Протипоказання до прийому

Перш ніж купити аргінін, обов'язково вивчіть його протипоказання. Адже він підходить не кожному.

Л-аргінін заборонений до прийому людям, котрі:

 • мають розлади психіки
 • страждають на герпетичну інфекцію
 • мають алергічні реакції на інгредієнти, які містяться в комплексних БАДах

Також його не можна приймати вагітним і годуючим груддю жінкам. До цього ж списку відносяться молоді люди до 18 років.

Варто відзначити, що після прийому L-аргініну можуть з'явитися побічні ефекти:

 • порушення сну
 • збудливість
 • алергічні реакції

Виключити їх допоможе консультація з лікарем і покупка якісних добавок. Купити аргінін від перевірених брендів ви можете в нашому магазині.

Ціни на аргінін

Вартість аргініну залежить від багатьох параметрів. Багато в чому на неї впливає обсяг упаковки. Також ціна аргініну залежить від бренду, смаку та інших властивостей.

Купити аргінін в Києві і Україні

Якщо хочете купити аргінін від надійних брендів - можете замовити його у нас в магазині. В асортименті зібрана велика кількість спортивних добавок від всесвітньо відомих виробників:

 • Now
 • Scitec Nutrition
 • BioTech
 • Ostovit і ін.

Доставка спортивного харчування здійснюється по всій країні. Тому можете купувати аргінін у Києві, Харкові та будь-якому іншому місті України.

Якщо не знаєте, що вибрати - зверніться за допомогою до консультанта. Зв'яжіться з ним по телефону - і він відповість на будь-які питання. А при необхідності порадить, який краще купити аргінін, і оформить замовлення.