Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
34 грн
(1)

Nutrend BCAA LIQUID SHOT - незамінні амінокислоти ВСАА в формі готового до вживання напою. Підтримують м'язи, перешкоджають катаболізму, забезпечують організм матеріалом для росту мускулатури.

Купити
55 грн
(1)

Olimp Amino EAA Xplode Drink Zero 330 мл - амінокислотний газований напій без жиру, цукру, солі та продуктів тваринного походження. Доповнює раціон, відновлює м'язи, збільшує швидкість реакції.

Купити
128 грн
(1)

Концентрована доза ВСАА з вітаміном В6 в складі Olimp BCAA 1100 Mega Caps це простий спосіб доповнити щоденний раціон незамінними амінокислотами і знизити стомлюваність. Рекомендується для фізично активних людей і спортсменів.

Купити
198 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride L-Lysine містить незамінну амінокислоту лізин. Бере участь у виробництві колагену, утворенні білків. Забезпечує роботу серцево-судинної та імунної систем. Сприяє зростанню м'язової масси і прискорює відновлення після навантажень.

Купити
246 грн
(0)

OstroVit BCAA 2-1-1 - порошкоподобний комплекс незамінних амінокислот, що запускає анаболічні процеси. Добавка захищає і живить м'язові волокна, відновлює їх і підвищує енергетичний потенціал організму.

Купити
53 грн
(0)

BioTech (USA) Liquid Amino - порція рідкої амінокислотної добавки, посиленої вітамінами В6 та В12. Безпечні амінокислоти із гідролізату сироваткового білка та гідролізату колагену. Має приємні смаки апельсина і лимона.

Купити
68 грн
(0)

Nutrend BCAA 2:1:1 Energy Drink – смачний газований напій з високоефективним комплексом BCAA, підсилений кофеїном та вітамінами В групи. Чудово освіжає під час спортивних занять або у вільний час. Протидіє втомі. Надає енергію.

Купити
978 грн
(0)

IronFlex BCAA 2:1:1 (1000 грам) - добавка амінокислот ВСАА, що дозволяє прискорити набір м'язової маси та уповільнити катаболічні процеси у м'язах.

Купити
658 грн
(0)

MyProtein BCAA 500 грам - високоякісні амінокислоти ВСАА у класичному співвідношенні (дві частини лейцину та по одній ізолейцину та валіну). Підсилюють протеїновий синтез, додає сил.

Купити
-10%
484 грн 538 грн
(1)

Ultimate Nutrition BCAA 12000 Powder 228 г ліквідує нестачу білка в мускулатурі, не даючи їй «з'їдати» саму себе у процесі фізичних навантажень, що особливо актуально під час «сушки», коли обмежена кількість вуглеводів – традиційних джерел енергії.

Купити
528 грн
(2)

OstroVit BCAA + Glutamine - розчинний і біодоступний комплекс розгалужених амінокислот, збагачений глутамином. Знижує м'язову втому, забезпечує синтез білку, зміцнює імунітет, дозволяє збільшити інтенсивність тренування.

Купити
-8%
1 038 грн 1 128 грн
(1)

MyProtein BCAA 2:1:1 (1000 грам) - амінокислоти з розгалуженим ланцюгом у співвідношенні 2-1-1 (лейцин-валін-ізолейцин) посилюють протеїновий синтез, підвищують запас енергії, активізують ліполіз, підходять для сушки м'язів.

Купити
378 грн
(1)

BioTech (USA) Mega Amino 3200 - таблетований амінокислотний комплекс для швидкого відновлення організму після інтенсивних тренувань і позбавлення від жирового прошарку. Містить повний спектр амінокислот.

Купити
139 грн
(0)

L- Glutamine Mega Caps-це мікронізований глутамін високого очищення зі 100% засвоюваністю. Незамінний для забезпечення надходження амінокислот в м'язи, підтримки тривалого анаболізму і інтенсивної роботи імунної системи.

Купити
445 грн
(0)

Ostrovit BCAA 2-1-1 - порошкоподібний комплекс незамінних амінокислот в кращому для засвоєння співвідношенні. Активує метаболізм, збільшує зростання м'язів, підвищує працездатність, протистоїть катаболізму.

Купити
-3%
862 грн 889 грн
(2)

AMINOx® - це формула, розроблена для підвищення витривалості під час тренування і допомоги в швидкому відновленні м'язів після тренування. Підніміть свою продуктивність на новий рівень! Не містить стимуляторів, тільки амінокислоти.

Купити
243 грн
(1)

OstroVit BCAA 8-1-1 - мікронізований препарат, що містить три види амінокислот (лейцин, валін, ізолейцин) в зазначених співвідношеннях. Підвищують витривалість, підсилюють ліполіз, економлять глікоген в м'язовій тканині.

Купити
498 грн
(0)

Puritan's Pride L-Lysine 1000 мг – високоякісний лізин в таблетках, покритих оболонкою. Благотворно впливає на функціонування імунної системи. Підтримує здоров’я та цілісність шкіри. Ефективний в боротьбі з герпесом.

Купити
269 грн
(1)

OstroVit Arginine - мікронізована амінокислота аргініну, збагачена вітаміном В6 і таурином. Впливає на процес росту м'язів, розширює судини, наповнюючи м'язи кров'ю (пампінг-ефект), здійснює анаболічну дію, підвищує потенцію.

Купити
-7%
273 грн 294 грн
(1)

OstroVit Beta Alanine - порошкоподібний ізомер аланіну, розроблений для тих, хто бажає проводити тренування з максимальною користю. Збільшує м'язову витривалість, дозволяє подовжити час занять спортом.

Купити
418 грн
(1)

OstroVit A-AKG - джерело аргініну альфа-кетогрутарату в ідеальній для засвоєння формі. Забезпечує приплив крові до м'язів, прискорює їх зростання, збільшує обсяг. Збагачене вітаміном В6 і таурином.

Купити
-5%
843 грн 887 грн
(1)

MyProtein Arginine Alpha Ketoglutarate Instantised – аргінін в суперпотужній формі альфа-кетоглутарату. Сприяє швидкій побудові нових м’язів. Покращує їх відновлення.

Купити
449 грн
(1)

OstroVit BCAA Instant - амінокислотна харчова добавка у формі порошку. Містить лейцин, ізолейцин, валін в співвідношеннях 2-1-1. Має важливе значення при нарощуванні м'язової маси, відновленні після тренування, схудненні.

Купити
43 грн
(1)

FA EAA Amino Shot – потужний комплекс незамінних амінокислот BCAA і EAA, збагачений цитрулін малатом, L-глутаміном і магнієм, в рідкій формі. Позитивно впливає на синтез білка. Зменшує негативний вплив напруженої фізичної активності. Підтримує фізичну працездатність.

Купити
865 грн
(2)

MyProtein L-Glutamine 1000 грам - добавка умовно-замінної амінокислоти глютаміну для прискорення росту м'язів, швидкого відновлення після фізичних навантажень, підвищення продуктивності тренувань.

Купити
648 грн
(1)

KFD Premium Citrulline - це амінокислота найвищої якості. Покращує сон, пам'ять, здатність до концентрації уваги. Затримує настання втоми при фізичних навантаженнях, скорочує тривалість відновного періоду і прискорює процеси регенерації.

Купити
695 грн
(0)

BioTech (USA) Citrulline Malate 300 грам - порошкоподібний нутрієнт цитрулін в засвоюваній формі для кращого живлення м'язових клітин і підвищення витривалості на тренуванні.

Купити
548 грн
(0)

Ultimate Nutrition GlutaPure – чистий мікронізований L-глютамін в желатинових капсулах. Допомагає запобігти втраті м’язової маси тіла. Зменшує біль у м’язах. Сприяє відновленню м’язової тканини.

Купити
-8%
1 038 грн 1 128 грн
(1)

MyProtein Essential BCAA 2:1:1 (1000 грам) – амінокислоти ВСАА у класичному співвідношенні (дві частини лейцину та по одній ізолейцину та валіну) для підтримки анаболізму.

Купити
455 грн
(1)

BioTech (USA) Citrulline Malate - капсульована добавка для підвищення працездатності перед тренуванням на основі цитруліну малату. Містить рівні частки цитруліну і яблучної кислоти. Спалює жир, підтримує ріст м'язів.

Купити
495 грн
(4)

Power Pro BCAA 2: 1: 1 (500 грам) - вітамінізована добавка легкозасвоюваних амінокислот ВСАА з фруктовими смаками. Відновлює і живить м'язи, сприяє їх швидкому зростанню.

Купити
195 грн
(0)

NOW 5-HTP 50 mg (30 капс) - веганська добавка метаболіту триптофану для нормалізації сну і поліпшення роботи мозку. Знімає стрес, бере участь в жироспаленні, захищає м'язи від катаболізму.

Купити
430 грн
(2)

Power Pro Amino Complex System 500 грам - багатокомпонентний амінокомплекс, збагачений вітамінами. Прискорює синтез білка, надає енергії, підвищує регенерацію, нормалізує травлення, спалює жир.

Купити
549 грн
(1)

IronMaxx Amino Craft Liquid 1000 мл - концентрований амінокислотний напій з фруктовими смаками та низьким вмістом жирів та цукру. Нормалізує енергетичний обмін та підтримує анаболізм.

Купити
465 грн
(1)

BioTech (USA) EAA Zero - комбінована порошкоподібна добавка незамінних амінокислот та глютаміну. Підтримує ріст м'язів, зміцнює імунну та нервову системи, відновлює сили. Добре засвоюється, має приємні смаки.

Купити
278 грн
(1)

Trec Beta-Alanine Powder – бета-аланін в формі порошку. Підтримує м’язову продуктивність під час і аеробних, і анаеробних тренувань. Допомагає посилити витривалість. Сприяє правильному енергетичному обміну.

Купити
-5%
464 грн 488 грн
(1)

OstroVit BCAA 8-1-1 - мікронізований на вищому рівні для кращого засвоєння комплекс амінокислот, які не виробляються організмом самостійно. Призначений для зростання мускулатури, посилення ліполізу, регуляції нейромедіаторів.

Купити
878 грн
(0)

BioTech (USA) EAA Zero - порошкова добавка незамінних амінокислот, посилена глютаміном, з фруктовими смаками і без цукру. Легко засвоюється, швидко діє, відновлює м'язи і сприяє їх прискореному зростанню.

Купити
-10%
772 грн 858 грн
(3)

Ultimate Nutrition BCAA 12000 Powder 457 грам – це швидкі незамінні амінокислоти, що є основним джерелом швидкозасвоюваного протеїну та енергії; розщеплюються в м'язах, а не в печінці, тому відіграють неоціненну роль у відновленні м'язових тканин та виробництві енергії під час фізичних навантажень.

Купити
58 грн
(0)

Trec Amino Shot – високоефективний амінокислотний комплекс в рідкій формі. Швидко відновлює запас амінокислот в організмі перед інтенсивним тренуванням.

Купити
434 грн
(0)

NOW Glycine 1000 mg Veg Capsules - незамінна амінокислота гліцин в веганських капсулах. Забезпечує нормальну трансформацію глюкози в енергію, нормалізує роботу нервової системи, покращує сон.

Купити
498 грн
(0)

BCAA MAX SUPPORT - це комплекс амінокислот з розгалуженим ланцюгом в співвідношенні 2: 1: 1 мета якого - підтримувати організм як під час, так і після тренування. Додатково посилено l-глутамином і таурином. Зменшує м'язовий катаболізм, забезпечує швидке відновлення.

Купити
318 грн
(1)

Nutrend TAURINE (120 капс) - капсульований таурин в чистій кристалічній формі. Легкозасвоювана добавка для підтримки м'язових клітин і підвищення їхньої витривалості.

Купити
418 грн
(3)

OstroVit Citrulline - ретельно подрібнена добавка, що надає панпінг-ефект. Містить в собі малат цитруліну, посилений таурином і вітаміном В6. Відновлює організм після тренувань, сприяє кращому живленню клітин.

Купити
495 грн
(1)

BioTech (USA) L-Arginine - капсульована добавка, яка містить чистий L-аргінін для сушки м'язів, підвищення регенерації, приросту сили і витривалості. Підвищує працездатність і поріг стомлюваності.

Купити
430 грн
(4)

Power Pro Amino Energy System - порошковий вітамінізований комплекс амінокислот і стимуляторів. Виявляє анаболічні властивості, стимулює обмінні процеси, збільшує зростання м'язів.

Купити
985 грн
(1)

Amino EAA Xplode - це концентроване джерело амінокислот для поповнення щоденного раціону фізично активних людей. Сприяє покращенню витривалості і працездатності, підвищенню загального тонусу.

Купити
445 грн
(0)

EVLution Glutamine1000 – найякісніший L-глутамін фармацевтичного класу в рослинних капсулах. Прискорює відновлення м’язів після тренувань. Зміцнює імунітет. Покращує травлення.

Купити
635 грн
(1)

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps - високоякісний аргінін- стимулятор активності і засіб підвищення витривалості. Незамінний в раціоні фізично активних людей, професійних спортсменів і чоловіків, які прагнуть зберегти сексуальну активність.

Купити
654 грн
(0)

Ultimate Nutrition BCAA Softgels – високоефективний комплекс незамінних амінокислот з розгалуженими бічними ланцюжками в м’яких гелевих капсулах. Покращує білковий синтез. Протидіє катаболізму. Сприяє росту м’язової маси. Надає додаткову енергію.

Купити
248 грн
(1)

Trec Beta-Alanine 700 – високоефективний бета-аланін у желатинових капсулах. Підвищує рівень карнозину в м'язах, який відповідає за зниження кислотності. Допомагає тілу справлятися з найважчими тренувальними завданнями.

Купити
386 грн
(0)

Puritan's Pride 5-HTP - безпечний заспокійливий засіб натурального походження. Легкий антидепресант, сприяє нормалізації сну. Не викликає звикання.

Купити
378 грн
(0)

MyVitamins BCAA 3800 мг – амінокислоти BCAA у оптимальному співвідношенні 2:1:1 з додаванням вітаміну B6 в таблетках. Сприяє побудові нових м’язів. Допомагає відновлювати їх. Протидіє втомі.

Купити
-9%
532 грн 585 грн
(1)
Купити
187 грн
(1)

OstroVit 100% Taurine добавка з ідеальною біодоступністю, до складу якої входить лише один компонент - L-таурин, який забезпечує правильну роботу м'язів, підсилює роботу мозку, запобігає катаболічним процесам.

Купити
448 грн
(0)

Trec AMINO EAA - порошкоподібна амінокислотна добавка для забезпечення м'язів енергією, запобігання втрати м'язової маси і для її зростання. Покращує показники сили і витривалості, спалює підшкірний жир.

Купити
115 грн
(1)

Комплексна формула амінокислот Anabolic Amino 5500- це велика доза 18 найважливіших амінокислот і білка в одній порції. Допоможе підвищити силові показники, скоротити відновний період, позбутися зайвого підшкірного жиру і підвищити загальний тонус.

Купити
828 грн
(3)

Optimum Nutrition Essential Amino Energy 270 грам - порошкова добавка, яка містить комплекс природних стимуляторів і амінокислот для максимально ефективного тренування і швидкого росту м'язів.

Купити
1 295 грн
(1)

Scitec Nutrition BCAA Xpress 700 грам - якісна добавка концентрованих амінокислот ВСАА для відновлення м'язів після тренування та прискорення їх росту. Містить лейцин, ізолейцин, валін у пропорціях 2-1-1.

Купити
547 грн
(0)

Nutrend ARGININE - капсульована добавка L-аргініну в чистій кристалічній формі. Підтримує зростання м'язів, в тому числі скелетних, важлива для нормального азотного балансу.

Купити

Основою всіх тканин нашого організму, зокрема і м'язової, є білки. Для того, щоб організм міг їх синтезувати, потрібні амінокислоти – це структурні одиниці протеїну, який ми отримуємо з харчовими продуктами. У природі існує більше ста видів амінокислот, але для людини життєво необхідні лише 20. Частину з них організм виробляє самостійно (це замінні амінокислоти), але деякі він не може синтезувати (незамінні амінокислоти) і зобов'язаний отримувати їх разом з їжею.

При звичайному способі життя і збалансованому харчуванні, як правило, нам вистачає поживних речовин для нормального функціонування організму. Але спортсмени потребують набагато більшої їх кількості, так як несуть в рази більші енерговтрати. Тому виникає потреба в додатковому прийомі амінокислот. Це особливо актуально для бодібілдерів, яким для зростання м'язової маси потрібен будматеріал у великих кількостях. Інакше вони не зможуть прогресувати.

Користь амінокислот в спорті та бодібілдингу

Наукові дослідження показали, що амінокислоти відіграють ключову роль у рості м’язів, їх відновленні після тренувань, а також в збереженні під час циклу сушки або схуднення. Вправи навіть середньої інтенсивності супроводжуються витратами 80% усіх вільних амінокислот, запаси яких важливо вчасно відновлювати.

Амінокислоти забезпечують:

 • Заряд енергії

Їх метаболізм відбувається іншим шляхом, ніж метаболізм вуглеводів, внаслідок чого організм під час навантажень може отримувати набагато більше енергії.

 • Прискорення синтезу білка

Амінокислоти активізують виробництво анаболічного гормону – інсуліну, а також запускають mTOR. Ці механізми стимулюють м’язовий ріст. Самі ж амінокислоти слугують будівельним матеріалом для білків.

 • Пригнічення катаболізму

Амінокислоти викликають потужний антикатаболічний ефект, який особливо актуальний після тренування, а також під час схуднення або сушки.

 • Жироспалювання

Амінокислоти чинять жироспалювальну дію за рахунок експресії лептину в адипоцитах через mTOR.

Крім цього, додатковий прийом амінокислот позитивно впливає на функціонування організму в цілому – покращує метаболізм, підтримує енергетичний баланс, виробництво гормонів, покращує роботу серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту.

В деяких користувачів може виникнути питання, для чого приймати амінокислоти, якщо з цих же самих амінокислот складається протеїн, чому не можна вживати його для відновлення амінокислотного рівня в організмі. Відповідь проста.  Амінокислоти швидше засвоюються організмом.

Види амінокислот

За біологічним значенням амінокислоти поділяють на три групи.

1. Незамінні. Не виробляються організмом, надходять до нього разом з харчовими продуктами або в спортивних добавках. До цієї групи належать насамперед найвідоміші амінокислоти з розгалуженим ланцюгом BCAA, частка яких в м’язовому протеїні становить 30-35%, а також треонін, метіонін, лізин, фенілаланін, триптофан.

2. Умовно незамінні. Виробляються організмом тільки за потреби з інших амінокислот і в обмеженій кількості. Обов’язкова умова – здоровий організм, який не страждає від захворювань або стресів. До цієї групи належать аргінін, тирозин, гістидин, цистеїн, глютамін, пролін.

3. Замінні. Виробляються в організмі на достатньому рівні з незамінних амінокислот та інших речовин. Сюди входять аспарагін, серин, аланін, гліцин.

Окрему групу становлять непротеїногенні амінокислоти, які не входять до білкового складу. Найвідомішими представниками цієї групи є таурин, орнітин, цитрулін.

Кожна з амінокислот має свої характерні властивості. Відносно спортсменів вони важливі для: підтримки анаболічних процесів, синтезу білка, зміцнення імунітету, підвищення азотистого балансу, розширення судин з метою прискорення кровотоку. Амінокислоти BCAA (лейцин, ізолейцин, валін) є основним будівельним матеріалом для м'язових волокон, вони допомагають організму значно швидше відновлюватися після навантажень.

Найпопулярніші амінокислоти серед спортсменів

Безумовно, прийом кожної з незамінних амінок дуже важливий для тих, хто займається спортом. Але все ж найпопулярнішими є ВСАА. Вони надають найефективнішу підтримку організму при навантаженнях. Амінокислоти БЦАА – це лейцин, ізолейцин і валін.

 • Лейцин активізує білковий синтез і захищає м'язові волокна від руйнування під впливом катаболізму. Він допомагає клітинам швидше поглинати глюкозу і, таким чином, підвищує запаси енергії.
 • Ізолейцин допомагає швидше відновитися після навантажень.
 • Валін покращує метаболізм і прискорює регенеративні процеси в м'язах. Дефіцит цих важливих незамінних амінокислот мінімізує прогрес в спортивних досягненнях.

Також дуже популярні серед спортсменів такі амінокислоти як глютамін, бета-аланін, аргінін. Вони підтримують імунітет, підвищують показники сили і витривалості, прискорюють кровообіг, завдяки судинорозширювальним властивостям.

Але помилково вважати, що дана категорія препаратів необхідна тільки спортсменам. Завдяки своїм загальнозміцнюючим властивостями і участі практично у всіх процесах життєдіяльності організму, вони важливі для кожної людини. Часто необхідний додатковий прийом тих чи інших амінокислот за медичними показаннями і приписом лікарів.

Як правильно приймати амінокислоти

Графік прийому амінокислот складається індивідуально відповідно до графіка тренувань. Але існують загальноприйняті норми, згідно з якими їх слід приймати мінімум 2 рази на день, коли виникає найбільша потреба в швидкому засвоєнні амінокислот.

У дні тренувань –  за 20-30 хвилин до початку тренінгу (цей прийом забезпечить вам приплив енергії, підвищить витривалість і захистить м'язову тканину від руйнування) і відразу після (щоб прискорити відновні процеси в організмі). У вільні від навантажень дні амінокислоти, включаючи ВСАА, треба приймати вранці і на ніч для підтримки м'язових волокон. Якщо ваша вага не перевищує 100 кг, то середня порція ВСАА на прийом становить 5-6 г.

Що стосується прийому амінокислотних добавок для людей, які не займаються спортом, то тут потрібно відштовхуватися від конкретного випадку і запиту, або ж рекомендації лікаря.

Амінокислоти купити!

У мережі наших магазинів WaySport ви зможете купити амінокислоти за дуже вигідною ціною і найвищої якості. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію від провідних брендів США і Європи. У нас немає заборонених і таких, що завдають шкоди здоров'ю, добавок. Консультанти магазину Вейспорт нададуть вам будь-яку інформацію про наші продукти і допоможуть підібрати оптимальний варіант за дуже вигідними цінами. Також ви можете замовити амінокислоти в нашому інтернет-магазині waysport.com.ua –  оформити замовлення через інтернет або по телефону, і ми здійснимо доставку в будь-яке місто України. Чому купувати у нас вигідно?

 • У нас величезний вибір, а ціни нижчі, ніж в інших магазинах
 • Ми пропонуємо тільки оригінальну і якісну продукцію
 • Наші консультанти завжди готові допомогти вам у виборі і провести професійну консультацію
 • Зробивши замовлення по інтернету, ви можете оплатити його будь-яким зручним для вас способом – за передоплатою або післяплатою
 • Якщо сума замовлення перевищує 1000 грн, то доставку оплачуємо ми (при умові повної передоплати)
 • У нас існує дисконтна програма знижок

Для швидкого прогресу і досягнення високих результатів у спорті ви можете купити амінокислоти в магазині WaySport.

Часто задавані питання

Ціна на Амінокислоти від 0 грн до 1985 грн.

Замовити Амінокислоти Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою: Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх; Черкаси, бул. Шевченка, 195; Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 3 поверх.

Доставка Амінокислоти здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Амінокислоти Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки