Безкоштовна доставка від 1000 грн.
252 грн
(0)

Olimp Beta-alanine Carno Rush Mega Tabs –це харчова добавка з властивостями аниоксиданту, призначена для людей з високою фізичною активністю. Допомагає забути про втому і працювати, підвищуючи до максимуму свою витривалість та працездатність.

Купити
389 грн
(0)
Купити
230 грн
(0)
Купити
367 грн
(1)

KFD Premium Beta-Alanine - це чистий бета-аланін, за допомогою якого можна підвищити поріг витривалості, зняти втому, подовжити і якісно поліпшити тренувальний процес. Продукт абсолютно нешкідливий і не має побічних ефектів.

Купити
259 грн
(0)

Trec Beta-Alanine 700 - капсульований бета-аланін для підвищення витривалості, збільшення енергетичного потенціалу і захисту клітин від вільних радикалів. Підвищує фізичну і розумову активність, знімає біль.

Купити
378 грн
(0)

Порошок для приготування напоїв ALLNUTRITION - BETA ALANINE - це добавка на основі амінокислоти бета-аланін з додаванням таурину і вітаміну B6. Сприяє швидкій регенерації, знижує фізичну втому і має антикатаболічну дію.

Купити
239 грн
(0)

Порошок для приготування напоїв ALLNUTRITION - BETA ALANINE - це добавка на основі амінокислоти бета-аланін з додаванням таурину і вітаміну B6. Сприяє швидкій регенерації, знижує фізичну втому і має антикатаболічну дію.

Купити
248 грн
(0)
Купити
322 грн
(0)

Nosorog Beta-alanine - порошкоподібна добавка, яка містить бета-аланін для збільшення комфортності тренувань, скорочення періоду відновлення, захисту м'язів від руйнування. Знімає втому, перешкоджає утворенню молочної кислоти.

Купити
467 грн
(0)

AllMax Beta-Alanine 400 грам - добавка бета-аланіну, попередника оксиду азоту, який посилює кровообіг і знижує внутрішньом'язове закислення. Надає сил та витривалості, підвищує працездатність.

Купити
448 грн
(0)

Olimp Beta-Alanine Xplode Powder для професійних спортсменів і активних людей- це високоякісний бета-аланін, збагачений, вітаміном B6 і L-гістидину. Вирішує проблему підвищеної стомлюваності і недостатньої витривалості.

Купити
269 грн
(1)

OstroVit Beta Alanine - порошкоподібний ізомер аланіну, розроблений для тих, хто бажає проводити тренування з максимальною користю. Збільшує м'язову витривалість, дозволяє подовжити час занять спортом.

Купити
288 грн
(0)
Повідомити
165 грн
(0)
Повідомити
185 грн
(0)
Повідомити
298 грн
(0)

Харчова добавка в капсулах AllNutrition Beta-Alanine Endurance Max містить амінокислоту бета-аланін з додаванням таурину і вітаміну B6. Сприяє швидкій регенерації, знижує фізичну втому і має антикатаболічну дію.

Повідомити
23 грн
(0)

OstroVit Beta-Alanine SHOT - рідкий підсолоджений бета-аланін для посилення ліполізу і збільшення ефективності тренувань. Дуже добре підходить для тих, хто займається силовими тренуваннями.

Повідомити
219 грн
(0)
Повідомити
278 грн
(0)
Повідомити
524 грн
(0)

BioTech (USA) Beta Alanine – порошкова монодобавка бета-аланіну. Зміцнює скелетні м'язи та покращує їхню роботу, знімає втому, підвищує результативність тренування. Необхідний для вироблення карнозину. Без цукру, лактози та діоксиду титану.

Повідомити
0 грн
(0)
Повідомити
316 грн
(0)
Повідомити
244 грн
(0)
Повідомити
597 грн
(0)

Beta-alanine Xplode від Olimp - це відмінний передтренувальний комплекс для любителів і професійних спортсменів. Сприяє зниженню стомлюваності і підвищенню фізичної працездатності.

Повідомити

Бета-аланін

Бета-аланін - амінокислота, що входить до складу більшості різновидів протеїну. Сприяє не тільки набору м'язової маси і поліпшення фізичних характеристик, але і позитивно позначається на стані головного мозку, розумової діяльності, завдяки чому і заслужила таку велику популярність на сучасному ринку спортивного харчування.

Що таке бета-аланін?

Бета-аланін - речовина, що належить до аміногрупи замінних амінокислот. Присутній в організмі, але для досягнення позитивних результатів потрібне залучення додаткових джерел бета-аланіну. Міститься в більшій частині білків і сприяє кращому їх засвоєнню, що вкрай важливо при бажанні наростити мускулатуру.

Для чого потрібен бета-аланін?

Бета-аланін сприятливо впливає на здоров'я. Успішно застосовується як в спортивній сфері, так і медичній практиці. Дана добавка просто необхідна людям, які ведуть активний, насичений спосіб життя, що піддають свій організм частим розумовим або ж фізичним навантаженням. Допомагає прискорити відновні процеси, підняти загальний тонус і підвищити енергетичний потенціал, що важливо у всіх сферах сучасного життя.

Ідеально доповнює вегетаріанське харчування, оскільки отримати належну кількість білка і амінокислот з рослинної їжі практично неможливо.

Добре позначається на репродуктивній системі. Представницям прекрасної статі у віковій категорії старше 40 років бета-аланін допомагає відсунути настання клімактеричного періоду, а також усунути неприємні симптоми, характерні для менопаузи. Чоловікам - дарує стимуляцію лібідо і значне поліпшення потенції, еректильної функції.

Дана добавка необхідна і людям, що займаються інтелектуальною працею, студентам, оскільки позитивно позначається на мозкових функціях, покращує пам'ять, здібності до концентрації уваги.

Ефекти бета-аланіну

Застосування бета-аланіну сприяє досягненню цілого ряду позитивних ефектів:

 • Підвищення енергетичного потенціалу
 • Стабілізація продукування гормональних речовин
 • Позитивний вплив на стан і функціонування центральної нервової системи
 • Нормалізація показників глюкози в крові
 • Зміцнення імунної системи
 • Помірне жироспалювання
 • Блокування ознак перевтоми, синдрому хронічної втоми
 • Підвищення витривалості і працездатності
 • Стабілізація апетиту
 • Виведення продуктів обміну і метаболічного розпаду з організму

А що ж з побічними ефектами?

Бета-аланін зазвичай добре переноситься, не провокуючи небажаних реакцій, але в деяких випадках є ймовірність прояву незначних побічних ефектів:

 • Почервоніння і гіперемія шкірних покривів
 • Підвищення місцевої температури тіла

Як правило, подібні симптоми виникають через 15 хвилин з моменту прийому добавки і зникають самі через кілька годин.

Дуже рідко спостерігаються такі неприємні наслідки, як судомний синдром, нудота, напади блювоти, безсоння. Усунути їх можна шляхом корекції схеми прийому і зменшення добової дози бета-аланіну.

Фахівці не рекомендують вживати добавки на основі даної речовини більше 3 місяців без перерв, щоб уникнути порушення ниркових і печінкових функцій.

Як приймати?

Бета-аланін рекомендується вживати в дозуванні, що становить близько 3-4 г протягом доби. Спортсменам, які займаються важкими видами спорту, добова доза збільшується до 6-7 м

Добавку рекомендується приймати протягом 1-1,5 місяця. Після цього слід зробити перерву в кілька тижнів і при бажанні знову повторити курс.

Бета-аланін в спорті

Бета-аланін дуже затребуваний серед професійних спортсменів та новачків. Спортсмени цінують даний продукт за наступні його якості:

 • Яскраво виражений анаболічний ефект
 • Придушення катаболізму
 • Збільшення сили, витривалості, продуктивності
 • Ефект пампингу
 • Усунення підшкірного жиру
 • Швидке відновлення

Люди, що займаються спортом професійно, можуть підібрати самостійно собі препарати з бета-аланіном, а от новачкам слід обов'язково консультуватися з тренером.

Купити beta alanine за найвигіднішими цінами можна в нашому інтернет-магазині спортивного харчування або відвідати наші стаціонарні магазини.