Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
328 грн
(0)

Olimp Beta-alanine Carno Rush Mega Tabs –це харчова добавка з властивостями аниоксиданту, призначена для людей з високою фізичною активністю. Допомагає забути про втому і працювати, підвищуючи до максимуму свою витривалість та працездатність.

Купити
469 грн
(0)

AllNutrition Beta-Alanine Endurance Max 500 грам - суміш бета-аланіну, таурину та вітаміну В6. Знімає втому, пригнічує катаболізм, нормалізує кислотність м'язів, забезпечує пампінг.

Повідомити
629 грн
(0)

AllMax Beta-Alanine 400 грам - добавка бета-аланіну, попередника оксиду азоту, який посилює кровообіг і знижує внутрішньом'язове закислення. Надає сил та витривалості, підвищує працездатність.

Повідомити
289 грн
(0)

Adrenaline Beta Alanine 2500 мг 100 капс – добавка амінокислоти бета-аланіну. Підтримує кислотно-лужний баланс у м'язах, підвищує запаси оксиду азоту, покращує кровообіг.

Повідомити
298 грн
(0)

OstroVit Beta-Alanine 800 300 капс – добавка модифікованої амінокислоти аланіну, необхідна для виробництва карнозину. Карнозин виводить із м'язів молочну кислоту, знімає втому, прискорює відновлення.

Повідомити
495 грн
(0)

Olimp Beta-Alanine Xplode Powder для професійних спортсменів і активних людей- це високоякісний бета-аланін, збагачений, вітаміном B6 і L-гістидину. Вирішує проблему підвищеної стомлюваності і недостатньої витривалості.

Повідомити
269 грн
(1)

OstroVit Beta Alanine - порошкоподібний ізомер аланіну, розроблений для тих, хто бажає проводити тренування з максимальною користю. Збільшує м'язову витривалість, дозволяє подовжити час занять спортом.

Повідомити
597 грн
(0)

Beta-alanine Xplode від Olimp - це відмінний передтренувальний комплекс для любителів і професійних спортсменів. Сприяє зниженню стомлюваності і підвищенню фізичної працездатності.

Повідомити
448 грн
(2)
Повідомити
275 грн
(0)

Beta-Alaninе від Activlab - це висока доза бета-аланіну в капсулах. Сприяє швидкому зростанню м'язової маси і знижує ризик втрати м'язових волокон через виснажливі тренування.

Повідомити
300 грн
(0)
Повідомити
395 грн
(1)

KFD Premium Beta-Alanine - це чистий бета-аланін, за допомогою якого можна підвищити поріг витривалості, зняти втому, подовжити і якісно поліпшити тренувальний процес. Продукт абсолютно нешкідливий і не має побічних ефектів.

Повідомити
259 грн
(1)

Trec Beta-Alanine 700 - капсульований бета-аланін для підвищення витривалості, збільшення енергетичного потенціалу і захисту клітин від вільних радикалів. Підвищує фізичну і розумову активність, знімає біль.

Повідомити
146 грн
(0)

Trec Beta-Alanine 700 (60 капс) - капсульований бета-аланін. Застосовується для швидкого росту і відновлення м'язових волокон. Знімає м'язовий больовий синдром, підходить для аеробних і анаеробних тренувань.

Повідомити
322 грн
(0)

Nosorog Beta-alanine - порошкоподібна добавка, яка містить бета-аланін для збільшення комфортності тренувань, скорочення періоду відновлення, захисту м'язів від руйнування. Знімає втому, перешкоджає утворенню молочної кислоти.

Повідомити
256 грн
(0)

6PAK Nutrition Beta-Alanine - амінокислотний комплекс, основу якого складає бета-аланін. Дана речовина захищає від болю та втоми, запобігаючи виробленню молочної кислоти, і сприяє підвищенню якості тренувань.

Повідомити
429 грн
(0)

Порошок для приготування напоїв ALLNUTRITION - BETA ALANINE - це добавка на основі амінокислоти бета-аланін з додаванням таурину і вітаміну B6. Сприяє швидкій регенерації, знижує фізичну втому і має антикатаболічну дію.

Повідомити
239 грн
(0)

Порошок для приготування напоїв ALLNUTRITION - BETA ALANINE - це добавка на основі амінокислоти бета-аланін з додаванням таурину і вітаміну B6. Сприяє швидкій регенерації, знижує фізичну втому і має антикатаболічну дію.

Повідомити
485 грн
(0)

Scitec Nutrition Beta Alanine 150 капс - передтренувальна добавка бета-аланіну для підвищення рівня карнозину. Прискорює виведення з м'язів молочної кислоти, збільшує витривалість, знімає болючі відчуття.

Повідомити
310 грн
(0)

Real Pharm Beta Alanine Powder – амінокислота бета-аланіну з цитрусовими смаками. Знижує кислотність м'язових волокон, збільшує витривалість, прискорює набір м'язової маси, знімає втому.

Повідомити
455 грн
(1)

BioTech (USA) Beta Alanine - капсульована добавка бета-аланіну для покращення результатів тренування, прискорення відновлення, зняття втоми. Бета-аланін сприяє підвищенню рівня карнозину, що покращує роботу скелетних м'язів.

Повідомити
389 грн
(0)

IronFlex Beta-Alanine 500 грам - бета-аланін для підвищення інтенсивності тренувань. Нормалізує кислотно-лужний баланс у м'язових клітинах, підвищує витривалість.

Повідомити
258 грн
(0)

Харчова добавка Activlab Beta Alanine Xtra - це передтренувальна підготовка з підвищеним вмістом бета-аланіну. При регулярному прийомі збільшує витривалість, темп роботи і знижує стомлюваність.

Повідомити
310 грн
(0)
Повідомити
298 грн
(0)

Харчова добавка в капсулах AllNutrition Beta-Alanine Endurance Max містить амінокислоту бета-аланін з додаванням таурину і вітаміну B6. Сприяє швидкій регенерації, знижує фізичну втому і має антикатаболічну дію.

Повідомити
23 грн
(0)

OstroVit Beta-Alanine SHOT - рідкий підсолоджений бета-аланін для посилення ліполізу і збільшення ефективності тренувань. Дуже добре підходить для тих, хто займається силовими тренуваннями.

Повідомити
219 грн
(0)
Повідомити
278 грн
(0)
Повідомити
276 грн
(0)

IronFlex Beta-Alanine 200 грам - розчинна амінокислота бета-аланін для підвищення рівня карнозину, швидкого зростання рельєфних м'язів та захисту їх від катаболізму.

Повідомити
559 грн
(0)

BioTech (USA) Beta Alanine – порошкова монодобавка бета-аланіну. Зміцнює скелетні м'язи та покращує їхню роботу, знімає втому, підвищує результативність тренування. Необхідний для вироблення карнозину. Без цукру, лактози та діоксиду титану.

Повідомити
248 грн
(0)

UNS Beta Alanine 200 грам - амінокислота бета-аналіну, що збільшує показники сили та витривалості, підвищує ефективність тренувань та посилює пампінг.

Повідомити
397 грн
(0)

MST Beta-Alanine 300 грам - бета-аланін для підвищення ефективності тренувань. Виводить із м'язів токсини, збільшує витривалість, відсуває момент втоми, покращує скорочуваність м'язів.

Повідомити
282 грн
(0)

Trec Beta-Alanine Powder – бета-аланін в формі порошку. Підтримує м’язову продуктивність під час і аеробних, і анаеробних тренувань. Допомагає посилити витривалість. Сприяє правильному енергетичному обміну.

Повідомити
244 грн
(0)
Повідомити

Бета-аланін

Бета-аланін – амінокислота, що входить до складу більшості різновидів протеїну. Сприяє не тільки набору м'язової маси і поліпшення фізичних характеристик, але і позитивно позначається на стані головного мозку, розумової діяльності, завдяки чому і заслужила таку велику популярність на сучасному ринку спортивного харчування.

Що таке бета-аланін?

Бета-аланін – речовина, що належить до аміногрупи замінних амінокислот. Присутній в організмі, але для досягнення позитивних результатів потрібне залучення додаткових джерел бета-аланіну. Міститься в більшій частині білків і сприяє кращому їх засвоєнню, що вкрай важливо при бажанні наростити мускулатуру.

Кому стане в нагоді бета-аланін?

Бета-аланін сприятливо впливає на здоров'я. Успішно застосовується як в спортивній сфері, так і медичній практиці. Дана добавка просто необхідна людям, які ведуть активний, насичений спосіб життя, що піддають свій організм частим розумовим або ж фізичним навантаженням. Допомагає прискорити відновні процеси, підняти загальний тонус і підвищити енергетичний потенціал, що важливо у всіх сферах сучасного життя.

Ідеально доповнює вегетаріанське харчування, оскільки отримати належну кількість білка і амінокислот з рослинної їжі практично неможливо.

Добре позначається на репродуктивній системі. Представницям прекрасної статі у віковій категорії старше 40 років бета-аланін допомагає відсунути настання клімактеричного періоду, а також усунути неприємні симптоми, характерні для менопаузи. Чоловікам - дарує стимуляцію лібідо і значне поліпшення потенції, еректильної функції.

Дана добавка необхідна і людям, що займаються інтелектуальною працею, студентам, оскільки позитивно позначається на мозкових функціях, покращує пам'ять, здібності до концентрації уваги.

Ефекти бета-аланіну

Застосування бета-аланіну сприяє досягненню цілого ряду позитивних ефектів:

 • Підвищення енергетичного потенціалу;
 • Стабілізація продукування гормональних речовин;
 • Позитивний вплив на стан і функціонування центральної нервової системи;
 • Нормалізація показників глюкози в крові;
 • Зміцнення імунної системи;
 • Помірне жироспалювання;
 • Блокування ознак перевтоми, синдрому хронічної втоми;
 • Підвищення витривалості і працездатності;
 • Стабілізація апетиту;
 • Виведення продуктів обміну і метаболічного розпаду з організму;
 • Нормалізація артеріального тиску;
 • Антиоксидантний захист.

А що ж з побічними ефектами?

Бета-аланін зазвичай добре переноситься, не провокуючи небажаних реакцій, але в деяких випадках є ймовірність прояву незначних побічних ефектів:

 • Почервоніння і гіперемія шкірних покривів
 • Підвищення місцевої температури тіла

Як правило, подібні симптоми виникають через 15 хвилин з моменту прийому добавки і зникають самі через кілька годин.

Дуже рідко спостерігаються такі неприємні наслідки, як судомний синдром, нудота, напади блювоти, безсоння. Усунути їх можна шляхом корекції схеми прийому і зменшення добової дози бета-аланіну.

Фахівці не рекомендують вживати добавки на основі даної речовини більше 3 місяців без перерв, щоб уникнути порушення ниркових і печінкових функцій.

Бета-аланін в спорті та бодібілдингу

Бета-аланін дуже затребуваний серед професійних спортсменів та новачків. Спортсмени цінують даний продукт за наступні його якості:

1. Захист м’язової тканини

Вживання бета-аланіну супроводжується значним підвищенням концентрації карнозину в м’язах. Результати досліджень показують, що карнозин слугує важливим буфером в м’язовій тканині. Він запобігає закисленню середовища під час інтенсивних вправ.  А, як відомо, збільшена кислотність – одна з головних причин м’язового виснаження.

2. Додатковий заряд енергії

Аланін відіграє вагому роль в глюконеогенезі. Тобто він може трансформуватись в глюкозу безпосередньо в печінці. Можливий і зворотній процес. Посилення синтезу глюкози забезпечує додаткову енергію для організму. Тому добавки з бета-аланіном широко використовуються в дисциплінах, для яких характерні значні витрати енергії на тренуваннях та змаганнях (гребля, важка атлетика, армрестлінг, альпінізм, бодібілдинг тощо).

3. Збільшення сили, витривалості, продуктивності

Зокрема доведено, що бета-аланін суттєво підвищує ефективність виконання високоінтенсивних фізичних вправ, що тривають  1-4  хвилини, а також тривалість роботи до знемоги (до відмови). Також дослідження показують, що він покращує результати забігів на 800–1500 метрів, греблі на 2000 м і плавання на 100–200 метрів.

Плюс до всього бета-аланін забезпечує:

 • Яскраво виражений анаболічний ефект;
 • Придушення катаболізму;
 • Ефект пампінгу;
 • Попередження нервово-м’язової втоми;
 • Більш успішне виконання тактичних задач під час фізичних навантажень;
 • Усунення підшкірного жиру;
 • Швидке відновлення.

Люди, що займаються спортом професійно, можуть підібрати самостійно собі препарати з бета-аланіном, а от новачкам слід обов'язково консультуватися з тренером.

Як приймати бета-аланін?

Бета-аланін рекомендується вживати в дозуванні, що становить близько 3-4 г протягом доби. Спортсменам, які займаються важкими видами спорту, добова доза збільшується до 6-7 г.

Щоб уникнути побічних ефектів, спеціалісти рекомендують розділити добову дозу на кілька прийомів (не більше 2 г за раз) і вживати бета-аланін разом із їжею.

Добавку рекомендується приймати протягом 1-1,5 місяця. Після цього слід зробити перерву в кілька тижнів і при бажанні знову повторити курс.

Бета-аланін можна комбінувати зі звичайною харчовою содою для підвищення витривалості; з креатином для збільшення фізичної продуктивності в силових видах спорту; а також з кофеїном, BCAA, сироватковим протеїном і донаторами азоту.

Купити beta alanine за найвигіднішими цінами можна в нашому інтернет-магазині спортивного харчування або в наших стаціонарних магазинах.