Фільтри
606 грн
(0)

BlenderBottle Classic Loop – зручний і практичний спортивний шейкер середньої місткості. Має вбудовану в кришку ручку-петлю. Оснащений запатентованою кулькою для змішування BlenderBall. Широкий носик забезпечує зручне та комфортне пиття. Шейкер задовольнить потреби всіх фізично активних людей і не тільки.

Купити
579 грн
(2)

BlenderBottle Classic Loop – зручний і практичний спортивний шейкер-пляшка невеликої місткості. Вирізняється вбудованою в кришку ручкою-кільцем. Оснащений запатентованою кулькою для змішування BlenderBall. З широкого носика пити зручно і комфортно. Шейкер задовольнить потреби всіх фізично активних людей.

Купити
478 грн
(0)

BlenderBottle Classic – один з найпопулярніших спортивних шейкерів-пляшок середньої місткості. Має запатентовану систему змішування. Повністю герметичний. Шейкер задовольнить потреби всіх фізично активних людей.

Купити
648 грн
(1)

BlenderBottle SportMixer Grip Tritan – спортивний шейкер середньої місткості. Виготовлений із запатентованого пластику Eastman Tritan™, який не вбирає запахи. Оснащений унікальною кулькою для змішування BlenderBall, яка розгортається всередині пляшки. Прогумована поверхня забезпечує надійний хват. Шейкер і задовольнить потреби фізично активних людей у тренажерному залі, і чудово підійде для подорожі.

Купити
585 грн
(1)

BlenderBottle SportMixer – спортивний шейкер невеликої місткості. Виготовлений із запатентованого пластику Eastman Tritan™. Оснащений унікальною системою змішування. Має прогумовану поверхню для більш надійного хвату. Шейкер і задовольнить потреби фізично активних людей у тренажерному залі, і чудово підійде для подорожі.

Купити
736 грн
(0)

BlenderBottle Classic – один з найпопулярніших спортивних шейкерів-пляшок великої місткості. Оснащений запатентованою системою змішування. SpoutGuard™ забезпечує чистоту носика для пиття. Виробник гарантує повну герметичність. Шейкер задовольнить потреби всіх фізично активних людей.

Купити
422 грн
(0)

BlenderBottle Classic – зручний, практичний і стильний шейкер-пляшка невеликої місткості. Оснащений запатентованою кулькою для змішування BlenderBall, яка розгортається всередині пляшки. Широкий носик робить процес пиття більш комфортним та приємним. Шейкер задовольнить потреби всіх фізично активних людей.

Купити
756 грн
(0)

BlenderBottle Pro45 – один з наймісткіших спортивних шейкерів-пляшок. Оснащений важкою та потужною кулькою, розробленою спеціально для змішування густих коктейлів великого об’єму. Виробник гарантує повну герметичність. Шейкер задовольнить потреби навіть найвимогливіших спортсменів.

Купити
678 грн
(0)

BlenderBottle ProStak – зручний, практичний і стильний шейкер-пляшка середньої місткості. Оснащений запатентованою кулькою для змішування BlenderBall, яка розгортається всередині пляшки. Має два додаткові контейнери для твердих спортивних добавок, перекусів. Шейкер задовольнить потреби всіх фізично активних людей.

Повідомити

Часто задавані питання

Компанія спортивного харчування BlenderBottle випускає:

Замовити BlenderBottle Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

  • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
  • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
  • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка BlenderBottle здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити BlenderBottle Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

Розсилка для здоровʼя та краси
Підпишіться, ми в розсилках ділимось
  • акційними пропозиціями
  • новинками й добірками
  • порадами від профі
Підписатися
Підписатися на розсилку
0 800 403 173