Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
52 грн
(1)

FA Ice Pump Shot – добре продумана комбінація 9 компонентів в формі рідини. Забезпечує організм цінними амінокислотами. Чинить стимулюючу дію. Дарує відчуття свіжості під час тренувань.

Купити
-7%
46 грн 49 грн
(1)

FA Xtreme Napalm Igniter Shot 120 мл - передтренувальний напій із фруктовими смаками. Містить ізолят сироваткового протеїну, бета-аланін, кофеїн, таурин та вуглевод глюкуронолактон.

Купити
867 грн
(1)

FA Ice Pump Pre Workout – композиція з 6 цінних активних інгредієнтів в формі порошку. Забезпечує реальну підтримку організму під час тренувань. Покращує фізичні можливості. Сприяє справжньому накачуванню м'язів.

Купити
488 грн
(1)

FA Ice Creatine – легкозасвоюваний креатин високого рівня якості в формі порошку. Підвищує фізичну працездатність під час виконання послідовних короткочасних вправ високої інтенсивності.

Купити
42 грн
(1)

FA L-Carnitine 3000 100 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин з гідролізованим казеїном, глюкуронолактоном та кофеїном. Підвищує ефективність тренувань, спалює жир.

Купити
-7%
1 062 грн 1 142 грн
(1)

FA Napalm Flex – потужний комплекс 18 активних інгредієнтів, включно з натуральними рослинними екстрактами, в пакетиках. Сприяє формуванню здорової сполучної тканини. Підтримує нормальне функціонування кісток і хрящів.

Купити
-7%
1 114 грн 1 198 грн
(1)

FA Napalm PAK – потужний комплекс вітамінів, мінералів та амінокислот в разових саше. Сприяє здоровому функціонуванню імунної системи. Позитивно впливає на енергетичний обмін. Покращує продуктивність.

Купити
1 736 грн
(1)

FA Whey Protein – високоякісний концентрат сироваткового протеїну в формі порошку. Сприяє зростанню та збереженню м'язової маси. Підтримує здоров’я кісток.

Купити
789 грн
(1)

FA WOW! Protein Bites – неймовірно смачні цукерки з високим вмістом білка та з мінімальним вмістом цукрів. Дозволяють споживати ласощі, не завдаючи шкоди фігурі та здоров'ю. Сприяють зростанню та збереженню м’язової маси.

Повідомити
298 грн
(0)

FA Tribulus Terrestris 1500 – висококонцентрований стандартизований екстракт трибулус терестріс в таблетках. Забезпечує правильний м'язовий тонус. Надає енергії. Покращує статевий потяг.

Повідомити
43 грн
(1)

FA EAA Amino Shot – потужний комплекс незамінних амінокислот BCAA і EAA, збагачений цитрулін малатом, L-глутаміном і магнієм, в рідкій формі. Позитивно впливає на синтез білка. Зменшує негативний вплив напруженої фізичної активності. Підтримує фізичну працездатність.

Повідомити
195 грн
(1)

FA WOW Protein Cream – смачний та корисний протеїновий крем. Чудове доповнює щоденний раціон. Забезпечує організм необхідною енергією, цінним білком і здоровими жирами.

Повідомити
835 грн
(1)

FA Ice Hydro Amino – композиція найважливіших екзогенних амінокислот (BCAA і EAA), збагачена цитрулін малатом, L-глутаміном і магнієм в формі порошку. Покращує роботу м'язів. Забезпечує приємний ефект охолодження під час тренування. Зменшує негативні наслідки виснажливих занять.

Повідомити
589 грн
(1)

FA Creatine – легкозасвоюваний креатин у формі порошку. Допомагає долати більші високі навантаження, піднімати важчу вагу та швидше бігати на короткі та середні дистанції.

Повідомити
39 грн
(1)

FA Gold High Protein Shot 120 мл – готовий до вживання протеїновий напій з різними смаками на основі суміші протеїнів. Добре засвоюється, швидко відновлює м'язові клітини, прискорює нарощування м'язів.

Повідомити
35 грн
(1)

FA BCAA 2:1:1 Shot Zero Sugar 120 мл - амінокислоти ВСАА в формі рідини, що живлять м'язи і посилюють їх ріст. Захищають м'язові клітини від катаболізму, посилюють пампінг, підтримують серце та судини.

Повідомити
620 грн
(0)
Повідомити
490 грн
(0)
Повідомити
598 грн
(1)

FA Performance A-AKG – найлегше засвоювана форма L-аргініну у вигляді порошку. Забезпечує насичення м'язів киснем та поживними речовинами. Сприяє набору м'язової маси.

Повідомити
235 грн
(1)

FA Xtreme Creatine – найчистіший мікронізований моногідрат креатину найвищого рівня якості у формі порошку. Сприяє розвитку м'язової маси. Посилює витривалість м'язів.

Повідомити
345 грн
(0)
Повідомити
320 грн
(1)

FA HMB Pro 8000 – високоякісний гідроксилметилбутират у таблетках. Захищає м'язові білки від руйнування. Посилює зростання м'язових волокон. Підвищує витривалість.

Повідомити
630 грн
(0)
Повідомити
798 грн
(1)

FA Xtreme Beef Amino – високоякісні амінокислоти із гідролізованого яловичого протеїну у таблетках. Підтримує анаболічні процеси. Має антикатаболічний ефект. Допомагає збільшити м'язову масу.

Повідомити
293 грн
(0)

FA BCAA 4:1:1 1100 – комплекс амінокислот з розгалуженим ланцюгом у співвідношенні 4:1:1, збагачений вітаміном В6, у таблетках. Підвищує енергетичний потенціал організму. Підвищує м'язову силу та витривалість. Сприяє зростанню мускулатури.

Повідомити
70 грн
(0)
Повідомити
255 грн
(0)
Повідомити
245 грн
(1)

FA Gallon Hydrator – високоякісна та стильна пляшка великої місткості. Дозволяє завжди мати під рукою воду та контролювати добовий об’єм випитої рідини.

Повідомити
159 грн
(1)

FA Carborade 1000 грам – ароматизовані вуглеводи для відновлення нормальної роботи м'язів та підтримки організму після високих фізичних навантажень. Продукт пригнічує катаболізм та заощаджує запаси глікогену.

Повідомити
145 грн
(0)
Повідомити
248 грн
(1)

FA So Good Penut Butter Smooth – смачне та корисне арахісове масло. Багате джерело клітковини, білка, вітамінів та цінних жирних кислот. Нормалізує рівень холестерину у крові. Допомагає зберегти м'язову масу.

Повідомити
585 грн
(1)

FA Xtreme Napalm PreContest 224 грам - передтренувальна амінокислотна добавка з вітамінами та селеном для підвищення показників витривалості та сили та посилення пампінг-ефекту.

Повідомити
565 грн
(1)

FA Xtreme Beef Amino – комплекс амінокислот із яловичого білка у таблетках. Має анаболічні властивості. Зміцнює м'язи, зв'язки. Підвищує витривалість. Прискорює відновлення після тренувань.

Повідомити
415 грн
(1)

FA Wellness Whey Protein – білковий продукт на основі чистого сироваткового протеїну. Допомагає збільшити суху м’язову масу. Нейтралізує больові відчуття в м’язах. Сприяє їх регенерації.

Повідомити
261 грн
(0)
Повідомити
46 грн
(1)

FA Performance BCAA 2:1:1 Shot (120 мл) – готові до вживання амінокислоти ВСАА у формі фруктового напою. Надають сил, спалюють жир, пригнічують катаболізм, підвищують працездатність.

Повідомити
2 038 грн
(0)

FA Diamond Hydrolysed Whey Protein – найчистіший гідролізат сироваткового білка в формі порошка. Стимулює зростання м’язової маси. Сприяє відновленню м’язів після фізичних навантажень.

Повідомити
280 грн
(1)

FA Test Core – потужний та ефективний тестостероновий бустер у капсулах. Сприяє швидкому збільшенню рівня загального та вільного тестостерону в організмі. Робить тренування ефективнішими.

Повідомити
1 825 грн
(0)

FA Titanium Pro Plex 5 – інноваційна протеїнова формула на основі 5 різних джерел білка: концентрату, ізоляту, гідролізату сироваткового протеїну, міцелярного казеїну та концентрат молочного протеїну. Сприяє зростанню та підтримці м'язової маси. Підтримує здоров’я кісток.

Повідомити
1 498 грн
(0)

FA Napalm Shred – високоефективне поєднання 35 активних інгредієнтів, включених в 5 різних комплексів, в порційних пакетиках. Забезпечує діуретичний ефект. Володіє адаптогенними властивостями. Активізує процеси метаболізму. Сприяє схудненню.

Повідомити
590 грн
(0)

FA Xtreme Anticatabolix – високоефективний комплекс амінокислот з розгалуженим ланцюгом (BCAA), глутаміну і цитруліну у формі порошку. Забезпечує потужний антикатаболічний ефект. Прискорює відновлення м’язів після навантажень.

Повідомити
43 грн
(1)

FA Fat Burner 2 in 1 Shot – потужний комплекс амінокислот, карнітину, кофеїну, рослинних екстрактів та інших цінних речовин у формі рідини. Підтримує термогенез. Позитивно впливає на процеси метаболізму. Сприяє спалюванню жирних кислот і виділенню додаткової енергії.

Повідомити
30 грн
(1)

FA Napalm Pumped – потужний передтренувальний комплекс амінокислот, кофеїну, вітамінів, рослинних екстрактів в формі порошку. Покращує концентрацію. Активізує виробництво енергії в організмі. Прискорює транспортування поживних речовин і кисню до м'язів. Робить тренування більш ефективними.

Повідомити
1 275 грн
(1)

FA Bad Ass Mass – гейнер останнього покоління у формі порошку. Сприяє зростанню м'язової маси. Допомагає її підтримувати. Покращує фізичну працездатність при послідовних коротких, дуже інтенсивних фізичних вправах.

Повідомити
583 грн
(1)

FA Crea Core – потужна комбінація креатину гідрохлорид у, дикреатину малату та креатину альфа-кетоглутарату в формі порошку. Надає м’язам енергію. Покращує синтез білка. Протидіє накопичуванню молочної кислоти. Створює ідеальні умови для нарощування м’язової маси.

Повідомити

Компанія Fitness Authority розпочала свою діяльність з 2004 року. Це виробник з виробничими потужностями в Польщі і представницькими офісами в багатьох європейських країнах. Фітнес Авторіті створює спортивні добавки для спортсменів різних рівнів підготовки і різних видів спорту. Паралельно з цим компанія є активним учасником багатьох досліджень в сфері розробок нових формул і препаратів, так як не має наміру зупинятися на досягнутому.

Відносно якості продуктів Fitness Authority - відповідність найвищим вимогам і міжнародним стандартам є одним з головних пріоритетів компанії. З цієї причини у виробництво не допускається сировину, яке не минуло ретельного лабораторного тестування. Кожен етап виробництва проходить під суворим контролем кращих фахівців у відповідній сфері. Це гарантує не тільки безпеку добавок для здоров'я, а й їх високу результативність.

Разом з цим Fitness Authority не завищує ціну на свої товари заради отримання надприбутку. Цінова політика проводиться так, щоб кожен міг дозволити собі використовувати спортивне харчування Fitness Authority і переконатися в його ефективності. Компанія націлена на розширення кількості своїх споживачів. Але для цього вона не вкладає мільйони в рекламу, а ставить на залучення відомих спортсменів, які можуть поділитися власним досвідом використання добавок бренду, на рекомендації тих, хто вже спробував і відчув результат і з упевненістю рекомендує добавки своїм друзям. І це працює. Так як з року в рік чисельність клієнтів Fitness Authority зростає.

Виробник постійно працює як над удосконаленням складу існуючих продуктів, так і над розширенням асортименту. Сьогодні кожен може знайти для себе відповідний продукт, яким би спортом людина не займалася і якого б рівня підготовки вона не була. Це протеїни, гейнери, кератин, протеїнові батончики, в тому числі і без цукру і б. ін. включно з аксесуарами.

Часто задавані питання

Замовити Fitness Authority Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

  • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
  • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
  • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Fitness Authority здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Fitness Authority Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173