Безкоштовна доставка від 1000 грн.
389 грн
(0)

DAA Xtreme Prolacta-BLOCK ® від Olympia Sport Nutrition ® - це бустер тестостерону нового покоління. Не викликає порушень гормонального фону і позитивно впливає на чоловічу репродуктивну функцію, ефективність і результативність тренувань.

Купити
160 грн
(0)

Nosorog DAA D-Aspartic Acid - капсульована добавка, яка відіграє роль нейромедіатора і підсилює вироблення тестостерону. Позитивно впливає на роботу мозку, сприяє росту м'язів, підвищує лібідо, збільшує силу.

Купити
439 грн
(0)

Порошок для приготування напоїв AllNutrition DAA Instant містить 3000 мг d-аспарагінової кислоти на порцію. Підтримує м'язовий анаболізм, підвищує фізичну витривалість і прискорює регенерацію, збільшує концентрацію тестостерону в організмі.

Купити
228 грн
(0)

OstroVit D.A.A. - порошкоподібна добавка, яка стимулює вироблення тестостерону та гормону росту. Відмінно засвоюється організмом, не містить зайвих елементів. Сприяє швидкому росту мускулатури, підсилює статеву функцію.

Купити
289 грн
(0)

Nosorog DAA D-Aspartic Acid - порошкова високоочищена D-аспарагінова кислота для підвищеного вироблення тестостерону і як наслідок прискорення росту м'язів і поліпшення сексуальної активності.

Купити
181 грн
(0)

DAA Caps від Activlab - це добавка, що містить D-аспарагінову кислоту в капсулах. Контролює вироблення тестостерону. Призначений для фізично активних чоловіків, особливо тих, хто займається спортом на силу, швидкість і витривалість.

Повідомити
248 грн
(0)
Повідомити
0 грн
(0)
Повідомити
339 грн
(0)

6PAK Nutrition DAA 120 табл - харчова добавка у формі таблеток, що містить D-аспарагінову кислоту, ендогенну білкову амінокислоту, яка доповнює дієту спортсменів. Продукт рекомендується дорослим, які займаються фізичними вправами високої інтенсивності.

Повідомити
260 грн
(0)

Scitec Nutrition DAA PRO 100 капс - добавка D-аспарагінової та пантотенової кислот, збагачена цинком і диметилгліцином. Активізує синтез тестостерону, знімає стомлюваність, посилює ріст м'язів.

Повідомити
284 грн
(0)
Повідомити
448 грн
(0)

Trec DAA ULTRA - капсульована D-аспарагінова кислота для стимуляції анаболізму, поліпшення лібідо, збільшення сили і прискореного росту м'язів. Натуральний модулятор вироблення тестостерону.

Повідомити
319 грн
(0)

OstroVit D.A.A. 1000 - однокомпонентна капсулована добавка на основі D-аспарагінової кислоти, ідеально мікронізована для кращого засвоєння. Бере участь в біосинтезі тестостерону, підвищує лібідо, збільшує м'язи.

Повідомити
498 грн
(0)
Повідомити

DAA

Для відмінних спортивних результатів, нормалізації ендокринної функції і підвищення енергетичного потенціалу рекомендується застосування спеціалізованих добавок, розроблених на основі d-аспарагінової кислоти.

D-аспарагінова кислота

D-аспарагінова кислота являє собою одну із замінних амінокислот, присутніх в невеликій кількості в людському організмі. Основна функція полягає в передачі по нейронам нервових імпульсів. На думку фахівців, у людей, що піддають свій організм екстремальним фізичним навантаженням, а також осіб у віковій категорії старше 35-40 років концентрація амінокислоти значно знижується, тому поповнювати її запаси рекомендується за допомогою спеціальних препаратів.

Роль в організмі

DAA вкрай важлива для нормального функціонування організму і виконує в ньому такі функції:

 • Зміцнення центральної нервової системи
 • Стабілізація гормонального фону
 • Сприятливий вплив на стан і функціонування ендокринної системи
 • Купування і попередження синдрому хронічної втоми
 • Поліпшення пам'яті і підвищення здатності до концентрації уваги
 • Позитивний вплив на мозкову діяльність
 • Імуномодулююча дія
 • Інтенсивне продукування імуноглобулінів і специфічних антитіл
 • Підвищення опірності і стійкості організму до хвороботворних збудників, несприятливих зовнішніх факторів
 • Дезінтоксикаційні властивості - очищення організму від шлаків і токсичних речовин
 • Трансформація вуглеводів в енергію
 • Усунення депресивних станів

Крім того, речовина активно бере участь в процесах формування інших життєво важливих амінокислот в організмі, забезпечує транспортування мінералів і макроелементів, формування ДНК-структур. Має унікальну здатність перетворювати аміак у сечовину і швидко виводити її з організму природним шляхом.

Дози і режим прийому

Приймати препарат рекомендується в дозуванні, що становить 3 г протягом доби, розділивши її на кілька рівних частин. Найкращого ефекту можна домогтися, вживаючи добавку натщесерце в ранкові, обідні і вечірні години перед відходом до сну. При відсутності небажаних реакцій добову дозу дозволяється збільшити до 20 г.

Оптимальна тривалість курсу становить 3 тижні. Після цього необхідно зробити 2-тижневу перерву і повторити терапію. В іншому випадку, розвивається звикання і ефективність d-аспарагінової кислоти значно знижується.

Аспарагінова кислота в спортивному харчуванні

У сфері спортивного харчування препарати d-аспарагінової кислоти користуються великою популярністю, особливо серед силовиків, культуристів, атлетів і бодібілдерів. Грамотне застосування цієї добавки дозволяє домагатися:

 • Підвищення показників гормону тестостерону
 • Прискорення приросту об'ємної, якісної м'язової маси
 • Збільшення силових показників, фізичній потужності і витривалості
 • Прискорення відновлення і регенерації

Регулярне вживання препарату робить спортсмена більш працездатним і активним, дозволяє тренуватися довше, частіше, продуктивніше і результативніше.

Відгуки про D-аспарагінову кислоту

D-аспарагінова кислота завоювала величезну кількість позитивних відгуків від медиків, експертів і реальних користувачів, які зазнали її дію на практиці. Дана добавка дійсно сприяє поліпшенню фізичних характеристик і загального самопочуття. При цьому добре переноситься, не викликаючи побічних ефектів.

Купити DAA в таблетках і порошковій формі з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.