Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
495 грн
(0)

Порошок для приготування напоїв AllNutrition DAA Instant містить 3000 мг d-аспарагінової кислоти на порцію. Підтримує м'язовий анаболізм, підвищує фізичну витривалість і прискорює регенерацію, збільшує концентрацію тестостерону в організмі.

Купити
335 грн
(0)

Nosorog DAA D-Aspartic Acid - порошкова високоочищена D-аспарагінова кислота для підвищеного вироблення тестостерону і як наслідок прискорення росту м'язів і поліпшення сексуальної активності.

Купити
469 грн
(0)

DAA Xtreme Prolacta-BLOCK ® від Olympia Sport Nutrition ® - це бустер тестостерону нового покоління. Не викликає порушень гормонального фону і позитивно впливає на чоловічу репродуктивну функцію, ефективність і результативність тренувань.

Купити
535 грн
(0)

Trec DAA ULTRA - капсульована D-аспарагінова кислота для стимуляції анаболізму, поліпшення лібідо, збільшення сили і прискореного росту м'язів. Натуральний модулятор вироблення тестостерону.

Повідомити
238 грн
(0)

Nosorog DAA D-Aspartic Acid - капсульована добавка, яка відіграє роль нейромедіатора і підсилює вироблення тестостерону. Позитивно впливає на роботу мозку, сприяє росту м'язів, підвищує лібідо, збільшує силу.

Повідомити
319 грн
(0)

OstroVit D.A.A. 1000 - однокомпонентна капсулована добавка на основі D-аспарагінової кислоти, ідеально мікронізована для кращого засвоєння. Бере участь в біосинтезі тестостерону, підвищує лібідо, збільшує м'язи.

Повідомити
498 грн
(0)
Повідомити
181 грн
(0)

DAA Caps від Activlab - це добавка, що містить D-аспарагінову кислоту в капсулах. Контролює вироблення тестостерону. Призначений для фізично активних чоловіків, особливо тих, хто займається спортом на силу, швидкість і витривалість.

Повідомити
278 грн
(0)
Повідомити
0 грн
(0)
Повідомити
339 грн
(0)

6PAK Nutrition DAA 120 табл - харчова добавка у формі таблеток, що містить D-аспарагінову кислоту, ендогенну білкову амінокислоту, яка доповнює дієту спортсменів. Продукт рекомендується дорослим, які займаються фізичними вправами високої інтенсивності.

Повідомити
260 грн
(0)

Scitec Nutrition DAA PRO 100 капс - добавка D-аспарагінової та пантотенової кислот, збагачена цинком і диметилгліцином. Активізує синтез тестостерону, знімає стомлюваність, посилює ріст м'язів.

Повідомити
276 грн
(0)

OstroVit D.A.A. - порошкоподібна добавка, яка стимулює вироблення тестостерону та гормону росту. Відмінно засвоюється організмом, не містить зайвих елементів. Сприяє швидкому росту мускулатури, підсилює статеву функцію.

Повідомити
284 грн
(0)
Повідомити
DAA

Для відмінних спортивних результатів, нормалізації ендокринної функції і підвищення енергетичного потенціалу рекомендується застосування спеціалізованих добавок, розроблених на основі d-аспарагінової кислоти.

D-аспарагінова кислота

D-аспарагінова кислота являє собою одну із замінних амінокислот, присутніх в невеликій кількості в людському організмі. Основна функція полягає в передачі по нейронам нервових імпульсів. На думку фахівців, у людей, що піддають свій організм екстремальним фізичним навантаженням, а також осіб у віковій категорії старше 35-40 років концентрація амінокислоти значно знижується, тому поповнювати її запаси рекомендується за допомогою спеціальних препаратів.

Роль в організмі

DAA вкрай важлива для нормального функціонування організму і виконує в ньому такі функції:

 • Зміцнення центральної нервової системи
 • Стабілізація гормонального фону
 • Сприятливий вплив на стан і функціонування ендокринної системи
 • Купування і попередження синдрому хронічної втоми
 • Поліпшення пам'яті і підвищення здатності до концентрації уваги
 • Позитивний вплив на мозкову діяльність
 • Імуномодулююча дія
 • Інтенсивне продукування імуноглобулінів і специфічних антитіл
 • Підвищення опірності і стійкості організму до хвороботворних збудників, несприятливих зовнішніх факторів
 • Дезінтоксикаційні властивості - очищення організму від шлаків і токсичних речовин
 • Трансформація вуглеводів в енергію
 • Усунення депресивних станів

Крім того, речовина активно бере участь в процесах формування інших життєво важливих амінокислот в організмі, забезпечує транспортування мінералів і макроелементів, формування ДНК-структур. Має унікальну здатність перетворювати аміак у сечовину і швидко виводити її з організму природним шляхом.

Дози і режим прийому

Приймати препарат рекомендується в дозуванні, що становить 3 г протягом доби, розділивши її на кілька рівних частин. Найкращого ефекту можна домогтися, вживаючи добавку натщесерце в ранкові, обідні і вечірні години перед відходом до сну. При відсутності небажаних реакцій добову дозу дозволяється збільшити до 20 г.

Оптимальна тривалість курсу становить 3 тижні. Після цього необхідно зробити 2-тижневу перерву і повторити терапію. В іншому випадку, розвивається звикання і ефективність d-аспарагінової кислоти значно знижується.

Аспарагінова кислота в спортивному харчуванні

У сфері спортивного харчування препарати d-аспарагінової кислоти користуються великою популярністю, особливо серед силовиків, культуристів, атлетів і бодібілдерів. Грамотне застосування цієї добавки дозволяє домагатися:

 • Підвищення показників гормону тестостерону
 • Прискорення приросту об'ємної, якісної м'язової маси
 • Збільшення силових показників, фізичній потужності і витривалості
 • Прискорення відновлення і регенерації

Регулярне вживання препарату робить спортсмена більш працездатним і активним, дозволяє тренуватися довше, частіше, продуктивніше і результативніше.

Відгуки про D-аспарагінову кислоту

D-аспарагінова кислота завоювала величезну кількість позитивних відгуків від медиків, експертів і реальних користувачів, які зазнали її дію на практиці. Дана добавка дійсно сприяє поліпшенню фізичних характеристик і загального самопочуття. При цьому добре переноситься, не викликаючи побічних ефектів.

Купити DAA в таблетках і порошковій формі з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.