Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 1500 грн
RU UA
Фільтри
179 грн
(1)

Megabol Testosterol 250 (30 капс) - суміш рослинних стеринів, глікозидів, біофлавоноїдів, фітонцидів та інуліну. Стимулює вироблення тестостерону, захищає від вільних радикалів.

Купити
204 грн
(1)

Megabol Biosterol – дієтичний комплекс прогормонів рослинного походження у капсулах. Активізує синтез тестостерону. Чинить благотворний вплив на весь організм.

Купити
-3%
577 грн 595 грн
(2)

BioTech (USA) Tribooster 60 табл - добавка рослинного бустера тестостерону в таблетках. Сапоніни, що містяться в екстракті трибулуса, посилюють синтез тестостерону. Тестостерон прискорює набір м'язової маси і підвищує потенцію.

Купити
-7%
246 грн 265 грн
(1)

OstroVit Tribulus Terrestris - капсульована добавка, активним компонентом якої є рослинний екстракт Tribulus terrestris, що підвищує рівень тестостерону. Продукт на 90% складається з сапонінів - діючої речовини.

Купити
339 грн
(1)

Puritan's Pride Yohimbe 2000 (50 капс) – капсули з екстрактом кори йохімбе. Підвищують лібідо, посилюють приплив крові до периферичних судин, стимулюють жироспалювання.

Купити
-7%
314 грн 338 грн
(1)

OstroVit Testo Booster - капсульований бустер тестостерону для кращого набору м'язової маси, збільшення показників сили, підвищення ефективності тренувань і поліпшення лібідо.

Купити
495 грн
(3)

Optimum Nutrition Tribulus 625 mg - запатентована суміш трибулуса (порошок + екстракт) в желатинових капсулах. Стимулює вироблення тестостерону, який необхідний для росту м'язів і сексуального здоров'я.

Купити
469 грн
(0)

IronFlex Tribulus Maximus - добавка в таблетках на основі екстракту якорців сланких для посилення вироблення тестостерону. Підвищує потенцію, знижує катаболізм, спалює жир.

Купити
380 грн
(1)

Nature's Truth Ashwagandha - це рослинний додаток, який містить екстракт кореня ашвагандхи. Ашвагандха - це рослина, яка використовується в аюрведійській медицині для підвищення загальної стійкості організму до стресу, покращення фізичної витривалості та підвищення імунної функції.

Купити
196 грн
(1)

Ostrovit Maca- таблетована добавка, діючою речовиною якої є мака перуанська. Мака підвищує лібідо, знімає менструальні болі, зміцнює витривалість. Хороша альтернатива анаболічним стероїдам.

Купити
359 грн
(1)

Ironflex Tribooster Pro – високоефективний трибулус террестрис у таблетках. Активізує зростання м'язових клітин та збільшує м'язову силу. Покращує відновлення м'язів після фізичних навантажень. Позитивно впливає на сексуальну функцію.

Купити
645 грн
(1)

BioTech (USA) Tribulus Maximus 90 табл - таблетована добавка екстракту трибулус террестріс. Сприяє посиленню вироблення організмом тестостерону, необхідного для нормального набору м'язової маси та посилення статевої активності.

Купити
585 грн
(0)

MyProtein Tribulus – екстракт рослини Трибулус Террестріс в желатинових капсулах. Сприяє підвищенню рівня тестостерону в організмі. Допомагає набирати м’язову масу.

Купити
498 грн
(1)

Gaspari Nutrition Tribulus – надпотужний екстракт болгарського трибулуса в желатинових капсулах. Сприяє підвищенню рівня тестостерону. Посилює сексуальний потяг. Покращує м'язову потужність та силу.

Купити
218 грн
(1)

Olimp Gold Ashwagandha - екстракт кореня ашваганди в найбільшій доступній концентрації. Сприяє підвищенню стресостійкості, підтримує життєвий тонус, допомагає в нарощуванні м'язової маси і регенерації після тренування.

Купити
278 грн
(1)

Nosorog Yohimbine - таблетований бустер тестостерону, який надає термогенний жироспалювальний ефект. Також він покращує ерекцію і підвищує фізичну працездатність.

Купити
-5%
604 грн 636 грн
(1)

TRIBX90 - натуральний продукт рослинного походження, що підсилює вироблення організмом власних гормонів. Сприяє приросту м'язової маси, скороченню часу відновлення після фізичних навантажень, підвищує лібідо, покращує потенцію.

Купити
339 грн
(0)

OstroVit D.A.A. 1000 - однокомпонентна капсулована добавка на основі D-аспарагінової кислоти, ідеально мікронізована для кращого засвоєння. Бере участь в біосинтезі тестостерону, підвищує лібідо, збільшує м'язи.

Купити
338 грн
(1)

MyProtein Tribulus Pro – високоякісний рослинний екстракт трибулусу террестрісу в желатинових капсулах. Активізує секрецію тестостерону у організмі. Прискорює зростання м'язової маси. Позитивно впливає на силові показники та витривалість.

Купити
265 грн
(0)

OstroVit Testotabs – потужний комплекс рослинних екстрактів, мінералів і вітамінів в таблетках. Сприяє підвищенню рівня тестостерону. Позитивно впливає на сексуальну активність. Зміцнює організм. Підтримує імунітет.

Купити
1 095 грн
(1)

Olimp T-100 ® Mega Caps ® - це комплекс, який сприяє підвищенню рівня власного тестостерону і загального тонусу. Благотворно впливає на лібідо, фізичну і розумову активність, ефективність і результативність тренувань.

Купити
678 грн
(2)

BioTech (USA) Brutal Anadrol - капсульований бустер тестостерону (комбінація L-аргініну, кофеїну і 7 рослинних екстрактів). Стимулює вироблення тестостерону і енергії, знімає втому.

Купити
347 грн
(0)

NOW Maca 500 мг Veg Capsules 100 капс - тонізуюча добавка для покращення репродуктивної функції на основі кореня маки (Lepidium meyenii). Зміцнює ендокринну систему, підходить як чоловікам, так і жінкам.

Купити
619 грн
(1)

ZMX 2 містить магній цинк і вітамін В6, які мають найвищий рівень абсорбції і біологічної активності. Забезпечує підвищення сили і витривалості, швидке відновлення між тренуваннями, гарну якість сну, зниження тривожності і знервованості.

Купити
269 грн
(1)

Nosorog Tribulus 1000 - капсульований екстракт трибулусу (якорців). Містить високий відсоток флавоноїдів і сапонінів. Підсилює виробіток тестостерону. Підвищує лібідо і витривалість, надає сил.

Купити
328 грн
(0)

Swanson Maca 500 мг – рослинна добавка маки в желатинових капсулах. Підтримує здорове лібідо у чоловіків та жінок. Забезпечує антиоксидантний захист. Надає життєву силу.

Купити
2 379 грн
(1)

Universal Nutrition Animal M-Stak - негормональний багатокомпонентний бустер тестостерону. Надає сильну анаболічну дію, стимулює організм на виробництво п'яти гормонів, в т. ч. тестостерону та гормону росту.

Купити
767 грн
(1)

Universal Nutrition Tribulus Pro - капсульована рослинна добавка на основі екстракту трибунусу. Містить флавоноїди, сапоніни, стерини і алкалоїди. Підвищує тестостерон, розвиває мускулатуру, впливає на азотистий обмін.

Купити
289 грн
(1)

Trec Tribulon - добавка екстракту трибулусу у вигляді капсул. Підвищує вироблення тестостерону, збільшує зростання м'язів і їх міцність, підвищує потенцію, спалює жир.

Купити
536 грн
(0)

BioTech (USA) Saw Palmetto – капсули з екстрактом плодів пальми сереноа. Нормалізує рівень тестостерону, покращує загальне самопочуття, посилює протеїновий синтез та спалює жировий прошарок.

Купити
490 грн
(0)

Ironflex Tribooster Pro 90 таб – натуральний бустер тестостерону на рослинній основі. Стимулює синтез основного чоловічого гормону, прискорює ріст м'язів, збільшує силові показники.

Купити
3 795 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Test - надпотужна гіпертрофічна добавка для посиленого вироблення тестостерону. Розроблена на основі трав'яних екстрактів, що сприяють вивільненню тестостерону, в комбінації з арахідоновою кислотою.

Купити
279 грн
(1)

Бустер тестостерону TRIBU-X - це спеціалізований продукт, який сприяє секреції власного тестостерону, не порушуючи природний гормональний баланс. Чудово підходить як для професійних атлетів, так і для чоловіків, які хочуть збалансувати рівень тестостерону в організмі.

Купити
318 грн
(1)

Puritan's Pride Ashwagandha Standardized Extract 300 мг – стандартизований екстракт ашвагандхи в желатинових капсулах швидкого вивільнення. Чинить загальнозміцнюючу дію. Посилює розумову та фізичну працездатність. Сприяє адаптації до стресу. Підвищує рівень тестостерону.

Купити
487 грн
(0)

Trec DAA ULTRA - капсульована D-аспарагінова кислота для стимуляції анаболізму, поліпшення лібідо, збільшення сили і прискореного росту м'язів. Натуральний модулятор вироблення тестостерону.

Купити
187 грн
(1)

Olimp Prostatan 30 капс - натуральна рослинна добавка у желатинових капсулах, що підтримує здоров'я простати. Нормалізує гормональний фон, захищає від вільних радикалів.

Купити
198 грн
(1)

OstroVit Fenugreek VEGE - капсулована веганські добавка, діючим компонентом якої являюется екстракт з насіння пажитника. Відновлює сили організму після травм і хвороб, підвищує лібідо, нормалізує функціонування нервової системи, регулює рівень цукру.

Купити
2 378 грн
(3)

Universal Nutrition Animal Stak - вітамінізований комплексний препарат, що підсилює вироблення тестостерону та гормону росту і знижує рівень естрогену. Містить речовини, що забезпечують всебічну підтримку анаболізму.

Купити
368 грн
(1)

Nosorog Maca - капсульований порошок коренеплодів перуанської маки для лікування безпліддя (жіночого і чоловічого), стимуляції синтезу колагену. Містить вітаміни В, С, Е, тонізує, зменшує нервозність.

Купити
918 грн
(0)

Universal Nutrition Natural Sterol Complex – комплекс найпотужніших стеролів, фітонутрієнтів і фітохімічних речовин в таблетках. Збільшує силу м’язів. Володіє анаболічними властивостями. Сприяє росту якісної м’язової маси.

Купити
318 грн
(1)

IronFlex Tribulus Maximus 60 табл - тестостероновий бустер на рослинній основі, що посилює вироблення власного тестостерону. Чудова альтернатива анаболічним гормонам.

Купити
525 грн
(1)

Безпечний натуральний бустер тестостерону Tribusteron 60 від Olimp стимулює виробництво власного тестостерону, не порушуючи гормональний баланс і не викликаючи залежність. Покращує загальний фізичний стан, посилює чоловіче лібідо.

Купити
746 грн
(1)

Trec Tribulon Black - посилена формула на основі екстракту трибулусу - цілих 95% активних сапонінів. Підтримує лібідо, стимулює виділення тестостерону, спалює жир, прискорює приріст м'язів.

Купити
385 грн
(1)

Trec Tribulon Black - прекурсор на основі екстракту трибулусу для підтримки анаболізму. Містить 95% сапонінів, що стимулюють біосинтез тестостерону. Збільшує м'язи, підвищує потенцію.

Купити
495 грн
(0)

Webber Naturals Maca + Ginseng 500/200 мг – потужний комплекс екстрактів двох всесвітньо відомих адаптогенних рослин – маки і женьшеню у вегетаріанських капсулах. Покращує фізичну та розумову працездатність під час стресу. Підтримує емоційні аспекти сексуального здоров'я.

Купити
469 грн
(1)

DAA Xtreme Prolacta-BLOCK ® від Olympia Sport Nutrition ® - це бустер тестостерону нового покоління. Не викликає порушень гормонального фону і позитивно впливає на чоловічу репродуктивну функцію, ефективність і результативність тренувань.

Купити
468 грн
(0)

MST MACA – натуральний екстракт цінної рослини маки в вегетаріанських капсулах. Зменшує хронічну втому. Посилює стійкість організму до стресу. Покращує сексуальну функцію.

Купити
469 грн
(1)

Amix GH Stimulant Maximum – особлива комбінація L-аргініну, L-орнітину, L-лізину та вітаміну B6 в желатинових капсулах. Допомагає регулювати гормональну активність. Підтримує здоровий білковий та енергетичний обмін.

Купити
769 грн
(1)

T-Booster - це харчова добавка, призначена для чоловіків, які дбають про поліпшення самопочуття і лібідо, силу і витривалості, підвищення рівня потенції. Удосконалена формула стимулює вироблення власного тестостерону і не впливає на функції ендокринної системи.

Купити
531 грн
(0)

BioTech (USA) Maca - капсульована добавка на основі екстракту кореня маки, перуанської бульбової рослини, що посилює вироблення анаболічних гормонів. Прискорює ріст м'язів, підвищує лібідо, має тонізуючий ефект.

Купити
328 грн
(1)

Quamtrax DAA D-Aspartic Acid – революційна формула на основі D-аспарагінової кислоти, підсилена цинком, в рослинних капсулах. Бере участь у виробленні анаболічних гормонів. Збільшує рівень тестостерону в організмі. Позитивно впливає на лібідо. Сприяє збільшенню м’язової маси.

Купити
479 грн
(1)

Ultimate Nutrition Yohimbe 800 mg ідеально підходить для зниження ваги, швидкого м'язового росту та підвищення лібідо як у чоловіків, так і у жінок. Має виражену стимулюючу дію на центральну нервову систему, дає заряд бадьорості після прийому і має антидепресивний ефект.

Повідомити
235 грн
(1)
Повідомити
318 грн
(0)
Повідомити
756 грн
(0)

Universal Nutrition GH Max 180 табл - комбінована передтренувальна добавка в таблетках. Підтримує анаболізм, відновлює сили, стимулює протеїновий синтез та ліполіз.

Повідомити
248 грн
(0)

SAN Tribuvar 500 – чистий екстракт Tribulus Terrestris в желатинових капсулах. Підтримує здоровий рівень тестостерону в організмі. Активізує синтез білка. Сприяє кращому засвоєнню амінокислот клітинами м'язів.

Повідомити
286 грн
(1)

OstroVit Ashwagandha – рослинний екстракт кореня ашваганди в таблетках. Допомагає знизити рівень гормону стресу до 25%. Підтримує здорове функціонування нервової системи.

Повідомити
180 грн
(1)

FitMax Tribu Up 60 капс - добавка екстракту якорців сланких (Tribulus Terrestris), яка стимулює вироблення тестостерону. Підтримує анаболічні процеси, посилює ріст м'язів, збільшує витривалість.

Повідомити
220 грн
(0)
Повідомити
838 грн
(1)

BioTech (USA) Black Test – комплекс рослинних екстрактів, вітамінів, мінералів, амінокислот в капсулах для чоловіків. Оптимізує рівень тестостерону в крові. Нормалізує процеси метаболізму. Регулює гормональний фон.

Повідомити

Тестостерон - це один з найголовніших в організмі гормонів, особливо для чоловіків. Він виробляється природним шляхом, але бувають обставини, через які його може бути недостатньо. Наприклад:

 • неправильне харчування
 • вік
 • важкі фізичні навантаження
 • захворювання, травми
 • куріння

Спортивні добавки для підвищення тестостерону потрібні для професіоналів, так як стимулюють ріст м'язів, прискорюють синтез білка і збільшують фізичну активність. Від рівня тестостерону залежить результат. Не варто забувати, що підвищувати будь-які гормони потрібно правильно, безпечними способами, адже можливий прояв побічних ефектів. У цьому випадку без регулярних фізичних і інтенсивних навантажень не обійтися.

Існує помилкова думка, що тестостерон потрібен лише для чоловіків. Але жінкам, особливо спортсменкам, він теж важливий. Без додаткових добавок ваш результат ризикує не досягти бажаного рівня. Тому ця добавка так популярна серед бодібілдерів.

Підбір типу препаратів залежить від індивідуальних особливостей організму і його потреб. В цілому такого роду спортивні добавки допомагають:

 • Розігнати метаболізм, позбавиться від зайвої ваги
 • Прискорити процес переробки жиру в м'язи
 • Поліпшити процес регенерації
 • Допомогти швидко набрати м'язову масу
 • Підвищити імунітет
 • Надати рельєф вашим м'язам
 • Додати сил і витривалості
 • Підвищити статеву активність

Препарати для підвищення тестостерону

 • DAA
 • Тестостеронові бустери
 • Трібулус

Всі ці препарати не заборонені і нешкідливі! Вони зроблені з натуральних компонентів. Ефект від їх прийому подібний впливу синтетичних стероїдів. При цьому, на відміну від останніх, вони виготовлені на рослинній основі і не завдають шкоди здоров'ю.

Добавки для підвищення тестостерону націлені на активізацію вироблення організмом лише власного гормону. Синтетичні ж препарати насичують тестостероном ззовні, пригнічуючи при цьому здатність організму синтезувати гормон самостійно. Їх потрібно вживати суворо по вказівках виробника або рекомендаціях лікаря.

Зазвичай, їх приймають зранку або перед тренуванням. П'ються вони курсами 1-2 місяці, з перервами в 1-2 тижні.

Найбільш популярним вважається Трібулус - це особливий препарат, отриманий з рослини Трібулус Террестріс. Він стимулює роботу гіпоталамуса і гіпофізу. У свою чергу, вони виробляють лютеїнізуючий гормон, без якого неможлива секреція тестостерону. По-перше, трібулус підвищує потенцію і статеву функцію чоловіків. По-друге, підвищує вироблення тестостерону в 2 рази (50-70%).

Де купити препарати для підвищення тестостерону у чоловіків

У нашому магазині ви можете вибрати потрібні вам спортивні добавки для підвищення тестостерону, за вигідною для вас ціною і будь-яке інше спортивне харчування за найнижчими цінами.

Ви залишитеся задоволені, завдяки широкому асортименту. Можете купити спортивне харчування в Києві і в будь-якому іншому місті. Ми доставляємо швидко, протягом 1-2 днів і працюємо 24/7.

У нас завжди діє вигідна система знижок. І ви можете легко залишатися в курсі останніх акцій від WaySport, підписуючись на наш магазин в соціальних мережах.

Ми відповідаємо за якість - ніяких підробок. Тільки провідні виробники і перевірені постачальники з США, Канади, Європи, і України. Наприклад: Olimp Labs, Universal Nutrition, Ultimate Nutrition, Muscle Tech, Mad Max, BioTech, Scitec Nutrition, Optimum Nutrition, BSN, і інші.

Часто задавані питання

Ціна на Підвищення тестостерону від 0 грн до 3795 грн.

Замовити Підвищення тестостерону Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою: Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх; Черкаси, бул. Шевченка, 195; Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 3 поверх.

Доставка Підвищення тестостерону здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Підвищення тестостерону Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки