Фільтри
-3%
174 грн 179 грн
(3)

Megabol Testosterol 250 (30 капс) - суміш рослинних стеринів, глікозидів, біофлавоноїдів, фітонцидів та інуліну. Стимулює вироблення тестостерону, захищає від вільних радикалів.

Купити
1 152 грн
(0)

Double Wood Fadogia Agrestis 600 mg – високоякісний екстракт Fadogia Agrestis в рослинних капсулах. Позитивно впливає на чоловіче здоров’я. Підтримує здоровий рівень тестостерону в організмі. Підвищує продуктивність.

Купити
370 грн
(0)

Solaray Tongkat Ali 400 мг – високоефективна добавка тонґкат алі в рослинних капсулах. Позитивно впливає на загальне самопочуття. Заряджає енергією. Підвищує витривалість.

Купити
-7%
673 грн 724 грн
(2)

BioTech (USA) Tribulus Maximus 90 табл - таблетована добавка екстракту трибулус террестріс. Сприяє посиленню вироблення організмом тестостерону, необхідного для нормального набору м'язової маси та посилення статевої активності.

Купити
-7%
342 грн 368 грн
(0)

Trec Ashwagandha Max – потужний екстракт ашвагандхи з високою концентрацією вітанолідів в капсулах. Чинить адаптогенну дію. Підтримує відчуття бадьорості. Покращує психофізичний стан.

Купити
-7%
296 грн 318 грн
(2)

Trec Ashwagandha 800 - капсульований екстракт кореня ашваганди. Сильний адаптоген, додає енергії, покращує загальне самопочуття. Особливо рекомендується при підвищених фізичних і психологічних навантаженнях.

Купити
692 грн
(0)

NOW Ashwagandha 450 мг – високоефективний екстракт ашваганди, стандартизований за вмістом вітанолідів, в рослинних капсулах. Чинить потужну адаптогенну дію. Поглинає вільні радикали. Підтримує здорове функціонування імунної системи.

Купити
449 грн
(0)

Solaray Yohimbe 135 mg | 3% Yohimbine Veg Caps – високоякісний екстракт йохімбе, стандартизований до 3% йохімбіну, в рослинних капсулах. Забезпечує енергетичну підтримку організму. Підвищує його життєвий тонус. Позитивно впливає на сексуальну активність.

Купити
298 грн
(0)

ActivLab Ashwagandha – високоефективний екстракт кореня ашваганди в желатинових капсулах. Зменшує наслідки стресу. Підтримує якісний сон та регенерацію. Благотворно впливає на функціонування мозку і когнітивні здібності.

Купити
495 грн
(3)

Optimum Nutrition Tribulus 625 mg - запатентована суміш трибулуса (порошок + екстракт) в желатинових капсулах. Стимулює вироблення тестостерону, який необхідний для росту м'язів і сексуального здоров'я.

Купити
998 грн
(0)

Double Wood Tongkat Ali Complex 1020 mg – високоякісний екстракт тонгкат алі, стандартизований за вмістом еврікомамонів та доповнений екстрактом трибулус терестріс, в капсулах. Підтримує чоловіче здоров’я. Позитивно впливає на лібідо. Сприяє росту м’язової маси.

Купити
-10%
184 грн 204 грн
(1)

Megabol Biosterol – дієтичний комплекс прогормонів рослинного походження у капсулах. Активізує синтез тестостерону. Чинить благотворний вплив на весь організм.

Купити
278 грн
(1)

Nosorog Yohimbine - таблетований бустер тестостерону, який надає термогенний жироспалювальний ефект. Також він покращує ерекцію і підвищує фізичну працездатність.

Купити
-7%
405 грн 436 грн
(3)

BioTech (USA) Ashwagandha 60 капс - капсульована добавка, що посилює імунітет і зміцнює нервову систему. Містить екстракт кореня ашвагандхи, сприяє виробленню тестостерону, прискорює ріст м'язів.

Купити
268 грн
(1)

Puritan's Pride Yohimbe 2000 (50 капс) – капсули з екстрактом кори йохімбе. Підвищують лібідо, посилюють приплив крові до периферичних судин, стимулюють жироспалювання.

Купити
286 грн
(1)

OstroVit Ashwagandha – рослинний екстракт кореня ашваганди в таблетках. Допомагає знизити рівень гормону стресу до 25%. Підтримує здорове функціонування нервової системи.

Купити
288 грн
(0)

IronFlex Ashwagandha 800 mg – високодозований екстракт кореня ашваганди в таблетках. Володіє потужними антиоксидантними властивостями. Захищає клітини мозку від пошкоджень. Допомагає подолати стрес і занепокоєння. Покращує концентрацію.

Купити
398 грн
(0)

Solaray Saw Palmetto 580 мг – високоефективна добавка ягід со пальметто в рослинних капсулах. Позитивно впливає на чоловіче здоров’я. Підтримує належне функціонування простати та сечовивідних шляхів.

Купити
369 грн
(1)

Ashwagandha 600 Sport від Olimp - натуральна харчова добавка на основі екстракту ашваганди. Підтримує фізичну працездатність, швидкість регенерації, сексуальні і когнітивні функції.

Купити
-7%
172 грн 185 грн
(3)

OstroVit Ashwagandha - лабораторно перевірена витяжка з кореня ашвагандха. Концентрований натуральний адаптоген, рекомендований при підвищених фізичних навантаженнях. Надає бадьорості, підтримує імунну систему, має пампінг-ефект.

Купити
851 грн
(0)

MST Beta Ecdysterone 1800 mg – бета-екдистерон з екстракту листя шпинату в желатинових капсулах. Збільшує синтез тестостерону. Покращує надходження білка й глікогену в м’язи. Активізує ріст м’язової маси. Надає витривалість і силу.

Купити
489 грн
(2)

ASHWAGANDHA K66 FORTE-нова покращена версія ефективної харчової добавки яка допоможе подолати щоденний розумовий та емоційний стрес, збільшити фізичну витривалість та сповільнити процеси старіння завдяки антиоксидантним властивостям.

Купити
425 грн
(0)

OstroVit Ashwagandha Vegan – високоефективний екстракт кореня ашвагандхи, стандартизований до 7,2% вітанолідів, 1% алкалоїдів, 0,25% витаферину А та доповнений екстрактом плодів чорного перцю, в рослинних капсулах. Чинить потужну адаптогенну дію. Володіє заспокійливими властивостями. Покращує роботу головного мозку.

Купити
-7%
323 грн 347 грн
(0)

NOW Maca 500 мг Veg Capsules 100 капс - тонізуюча добавка для покращення репродуктивної функції на основі кореня маки (Lepidium meyenii). Зміцнює ендокринну систему, підходить як чоловікам, так і жінкам.

Купити
265 грн
(1)

OstroVit Testotabs – потужний комплекс рослинних екстрактів, мінералів і вітамінів в таблетках. Сприяє підвищенню рівня тестостерону. Позитивно впливає на сексуальну активність. Зміцнює організм. Підтримує імунітет.

Купити
598 грн
(1)

Ultimate Nutrition Yohimbe 800 mg ідеально підходить для зниження ваги, швидкого м'язового росту та підвищення лібідо як у чоловіків, так і у жінок. Має виражену стимулюючу дію на центральну нервову систему, дає заряд бадьорості після прийому і має антидепресивний ефект.

Купити
435 грн
(0)

NOW Saw Palmetto Berries 550 mg Veg Caps – ягоди со пальметто в рослинних капсулах. Благотворно впливає на простату. Сприяє здоровій функції репродуктивної системи. Підтримує чоловіче здоров’я.

Купити
960 грн
(0)

Nutrex ALPHA-T Premium – високоефективне поєднання цинку, дііндолілметану, екстрактів насіння гуньби та кореня ашваганди в рослинних капсулах. Підтримує природну здатність організму виробляти тестостерон. Формує умови для активнішого нарощування м’язів. Підвищує життєвий тонус.

Купити
285 грн
(0)

FitMax Tribulus Terrestris extract – високоякісний екстракт трибулус терестріс, стандартизований до 45% сапонінів, в рослинних капсулах. Сприяє підвищенню рівня тестостерону. Покращує розумову та фізичну працездатність. Стимулює ріст м’язів.

Купити
838 грн
(0)

Nutrex T-UP – високоефективне поєднання D-аспарагінової кислоти та цинку, підсилене вітамінами B6, В12 і фолієвою кислотою, в желатинових капсулах. Підвищує рівень тестостерону у здорових чоловіків. Сприяє збільшенню м’язової маси, сили. Активізує процеси відновлення м’язів.

Купити
-7%
2 212 грн 2 379 грн
(1)

Universal Nutrition Animal M-Stak - негормональний багатокомпонентний бустер тестостерону. Надає сильну анаболічну дію, стимулює організм на виробництво п'яти гормонів, в т. ч. тестостерону та гормону росту.

Купити
225 грн
(1)

OstroVit Maca VEGE – цілющий екстракт кореня маки в вегетаріанських капсулах. Покращує лібідо. Підвищує витривалість організму. Позитивно впливає на когнітивні функції. Володіє чудовими адаптогенними властивостями.

Купити
572 грн
(0)

Kevin Levrone Gold Line Gold Tribulus – потужний екстракт трибулусу в таблетках. Підвищує рівень тестостерону. Надає енергію. Покращує показники сили та витривалості. Позитивно впливає на лібідо.

Купити
1 425 грн
(0)

MST Beta Ecdysterone 1800 mg – екстракту листя шпинату, стандартизований до 5% бета-екдистерону, в желатинових капсулах. Посилює синтез тестостерону. Сприяє надходженню білка й глікогену в м’язи. Прискорює ріст м’язової маси. Покращує показники витривалості й сили.

Купити
356 грн
(0)

OstroVit D.A.A. - порошкоподібна добавка, яка стимулює вироблення тестостерону та гормону росту. Відмінно засвоюється організмом, не містить зайвих елементів. Сприяє швидкому росту мускулатури, підсилює статеву функцію.

Купити
-7%
620 грн 667 грн
(2)

BioTech (USA) Tribooster 60 табл - добавка рослинного бустера тестостерону в таблетках. Сапоніни, що містяться в екстракті трибулуса, посилюють синтез тестостерону. Тестостерон прискорює набір м'язової маси і підвищує потенцію.

Купити
-5%
604 грн 636 грн
(1)

TRIBX90 - натуральний продукт рослинного походження, що підсилює вироблення організмом власних гормонів. Сприяє приросту м'язової маси, скороченню часу відновлення після фізичних навантажень, підвищує лібідо, покращує потенцію.

Купити
390 грн
(1)

Бустер тестостерону TRIBU-X - це спеціалізований продукт, який сприяє секреції власного тестостерону, не порушуючи природний гормональний баланс. Чудово підходить як для професійних атлетів, так і для чоловіків, які хочуть збалансувати рівень тестостерону в організмі.

Купити
619 грн
(1)

ZMX 2 містить магній цинк і вітамін В6, які мають найвищий рівень абсорбції і біологічної активності. Забезпечує підвищення сили і витривалості, швидке відновлення між тренуваннями, гарну якість сну, зниження тривожності і знервованості.

Купити
344 грн
(0)

Scitec Nutrition Ashwagandha – високоякісний екстракт кореня ашвагандхи в желатинових капсулах. Покращує розумову та фізичну працездатність. Допомагає організму адаптуватись до стресу. Підвищує якість сну.

Купити
795 грн
(0)

Weider Premium Tribulus 1800 mg – потужний стандартизований екстракт трибулус терестріс, підсилений високоякісним цинком, в капсулах. Підтримує високий рівень тестостерону в крові. Покращує показники сили, витривалості.

Купити
1 095 грн
(1)

Olimp T-100 ® Mega Caps ® - це комплекс, який сприяє підвищенню рівня власного тестостерону і загального тонусу. Благотворно впливає на лібідо, фізичну і розумову активність, ефективність і результативність тренувань.

Купити
385 грн
(0)

BioTech (USA) Ashwa+ – високоефективна комбінація екстрактів ашваганди, женьшеню та зеленого чаю в желатинових капсулах. Чинить потужну адаптогенну дію. Надає антиоксидантний захист. Позитивно впливає на когнітивні функції.

Купити
717 грн
(2)

Безпечний натуральний бустер тестостерону Tribusteron 90 від Olimp стимулює виробництво власного тестостерону, не порушуючи гормональний баланс і не викликаючи залежність. Покращує загальний фізичний стан, посилює чоловіче лібідо.

Купити
268 грн
(0)

OstroVit D.A.A. 3000 – високоефективна D-аспарагінова кислота в капсулах. Нормалізує синтез гормонів. Підтримує збільшення сухої м’язової маси. Сприяє регенерації після навантажень.

Купити
767 грн
(1)

Universal Nutrition Tribulus Pro - капсульована рослинна добавка на основі екстракту трибунусу. Містить флавоноїди, сапоніни, стерини і алкалоїди. Підвищує тестостерон, розвиває мускулатуру, впливає на азотистий обмін.

Купити
338 грн
(0)

ActivLab Tribuactiv B6 – високоефективна композиція рослинного екстракту трибулус терестріс, магнію, цинку і вітаміну B6 в желатинових капсулах. Підтримує належний рівень тестостерону в організмі. Покращує енергетичний обмін. Сприяє правильній роботі м'язів.

Купити
576 грн
(0)

MST Ashwagandha Root Extract – високоякісний порошок кореня ашваганди в рослинних капсулах. Покращує метаболізм. Благотворно впливає на когнітивні функції. Допомагає боротись зі стресом. Сприяє підвищенню рівня тестостерону в організмі.

Купити
269 грн
(1)

Nosorog Tribulus 1000 - капсульований екстракт трибулусу (якорців). Містить високий відсоток флавоноїдів і сапонінів. Підсилює виробіток тестостерону. Підвищує лібідо і витривалість, надає сил.

Купити
318 грн
(1)

Puritan's Pride Ashwagandha Standardized Extract 300 мг – стандартизований екстракт ашвагандхи в желатинових капсулах швидкого вивільнення. Чинить загальнозміцнюючу дію. Посилює розумову та фізичну працездатність. Сприяє адаптації до стресу. Підвищує рівень тестостерону.

Купити
438 грн
(0)

Trec Tribulon MAX – високоякісний екстракт Tribulus, стандартизований до 95% біоактивних сапонінів, в таблетках. Сприяє підвищенню рівня тестостерону. Покращує показники сили, витривалості. Робить тренування більш ефективними.

Купити
289 грн
(0)

OstroVit Testo Extreme – високоефективне поєднання 11 різних активних інгредієнтів, зокрема екстрактів пажитника, маки, трибулус терестріс та цинку, в рослинних капсулах. Підтримує здоровий рівень тестостерону в організмі. Активізує енергетичний обмін. Сприяє покращеній роботі м’язів і нервової системи.

Купити
548 грн
(0)

Amix GreenDay Ashwagandha KSM-66 Pure 500 mg – особливий запатентований екстракт ашваганди в рослинних капсулах. Сприяє забезпеченню балансу в організмі. Допомагає організму успішно адаптуватися до стресових умов. Позитивно впливає на психологічні, і фізіологічні аспекти функціонування.

Купити
320 грн
(1)

Бустер тестостерону TRIBU-X - це спеціалізований продукт, який сприяє секреції власного тестостерону, не порушуючи природний гормональний баланс. Чудово підходить як для професійних атлетів, так і для чоловіків, які хочуть збалансувати рівень тестостерону в організмі.

Купити
765 грн
(0)

Nutrex Vitrix with NTS-6 – високоефективна комбінація екстрактів горянки, трибулусу терестріс, кропиви, соснової кори, лонгджека, чорного перцю в рослинних капсулах. Підтримує синтез природного тестостерону в організмі. Підвищує чоловіче лібідо. Дозволяє зробити тренування більш ефективними.

Купити
348 грн
(0)

Sporter Ashwagandha Pro Max 335 mg + Withanolides 30 mg – високоефективний екстракт ашваганди, стандартизований за вмістом вітанолідів, в капсулах. Допомагає організму здоровим чином реагувати на стрес. Забезпечує когнітивну підтримку. Покращує загальне самопочуття.

Купити
1 380 грн
(0)

NOW TestoJack 100 – потужне поєднання запатентованого стандартизованого екстракту Тонгкат Алі, екстракту трибулус терестріс, а також цинку, магнію та вітаміну В6 в рослинних капсулах. Підтримує чоловічу життєву силу. Позитивно впливає на сексуальну активність. Сприяє здоровій роботі імунної, репродуктивної та нервово-м’язової систем.

Купити
238 грн
(1)

Nosorog DAA D-Aspartic Acid - капсульована добавка, яка відіграє роль нейромедіатора і підсилює вироблення тестостерону. Позитивно впливає на роботу мозку, сприяє росту м'язів, підвищує лібідо, збільшує силу.

Купити
456 грн
(1)

Nutrex Tribulus Black 1300 Maximum Strenght – потужний екстракт трибулус терестріс у капсулах. Природним способом збільшує рівень тестостерону в організмі. Активізує зростання м'язів. Позитивно впливає на лібідо.

Купити
-7%
2 212 грн 2 378 грн
(3)

Universal Nutrition Animal Stak - вітамінізований комплексний препарат, що підсилює вироблення тестостерону та гормону росту і знижує рівень естрогену. Містить речовини, що забезпечують всебічну підтримку анаболізму.

Купити

Тестостерон - це один з найголовніших в організмі гормонів, особливо для чоловіків. Він виробляється природним шляхом, але бувають обставини, через які його може бути недостатньо. Наприклад:

 • неправильне харчування
 • вік
 • важкі фізичні навантаження
 • захворювання, травми
 • куріння

Спортивні добавки для підвищення тестостерону потрібні для професіоналів, так як стимулюють ріст м'язів, прискорюють синтез білка і збільшують фізичну активність. Від рівня тестостерону залежить результат. Не варто забувати, що підвищувати будь-які гормони потрібно правильно, безпечними способами, адже можливий прояв побічних ефектів. У цьому випадку без регулярних фізичних і інтенсивних навантажень не обійтися.

Існує помилкова думка, що тестостерон потрібен лише для чоловіків. Але жінкам, особливо спортсменкам, він теж важливий. Без додаткових добавок ваш результат ризикує не досягти бажаного рівня. Тому ця добавка так популярна серед бодібілдерів.

Підбір типу препаратів залежить від індивідуальних особливостей організму і його потреб. В цілому такого роду спортивні добавки допомагають:

 • Розігнати метаболізм, позбавиться від зайвої ваги
 • Прискорити процес переробки жиру в м'язи
 • Поліпшити процес регенерації
 • Допомогти швидко набрати м'язову масу
 • Підвищити імунітет
 • Надати рельєф вашим м'язам
 • Додати сил і витривалості
 • Підвищити статеву активність

Препарати для підвищення тестостерону

 • DAA
 • Тестостеронові бустери
 • Трібулус

Всі ці препарати не заборонені і нешкідливі! Вони зроблені з натуральних компонентів. Ефект від їх прийому подібний впливу синтетичних стероїдів. При цьому, на відміну від останніх, вони виготовлені на рослинній основі і не завдають шкоди здоров'ю.

Добавки для підвищення тестостерону націлені на активізацію вироблення організмом лише власного гормону. Синтетичні ж препарати насичують тестостероном ззовні, пригнічуючи при цьому здатність організму синтезувати гормон самостійно. Їх потрібно вживати суворо по вказівках виробника або рекомендаціях лікаря.

Зазвичай, їх приймають зранку або перед тренуванням. П'ються вони курсами 1-2 місяці, з перервами в 1-2 тижні.

Найбільш популярним вважається Трібулус - це особливий препарат, отриманий з рослини Трібулус Террестріс. Він стимулює роботу гіпоталамуса і гіпофізу. У свою чергу, вони виробляють лютеїнізуючий гормон, без якого неможлива секреція тестостерону. По-перше, трібулус підвищує потенцію і статеву функцію чоловіків. По-друге, підвищує вироблення тестостерону в 2 рази (50-70%).

Де купити препарати для підвищення тестостерону у чоловіків

У нашому магазині ви можете вибрати потрібні вам спортивні добавки для підвищення тестостерону, за вигідною для вас ціною і будь-яке інше спортивне харчування за найнижчими цінами.

Ви залишитеся задоволені, завдяки широкому асортименту. Можете купити спортивне харчування в Києві і в будь-якому іншому місті. Ми доставляємо швидко, протягом 1-2 днів і працюємо 24/7.

У нас завжди діє вигідна система знижок. І ви можете легко залишатися в курсі останніх акцій від WaySport, підписуючись на наш магазин в соціальних мережах.

Ми відповідаємо за якість - ніяких підробок. Тільки провідні виробники і перевірені постачальники з США, Канади, Європи, і України. Наприклад: Olimp Labs, Universal Nutrition, Ultimate Nutrition, Muscle Tech, Mad Max, BioTech, Scitec Nutrition, Optimum Nutrition, BSN, і інші.

Часто задавані питання

Ціна на Підвищення тестостерону від 0 грн до 3795 грн.

Замовити Підвищення тестостерону Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

 • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
 • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
 • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Підвищення тестостерону здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Підвищення тестостерону Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173