Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
-3%
577 грн 595 грн
(2)

BioTech (USA) Tribooster 60 табл - добавка рослинного бустера тестостерону в таблетках. Сапоніни, що містяться в екстракті трибулуса, посилюють синтез тестостерону. Тестостерон прискорює набір м'язової маси і підвищує потенцію.

Купити
279 грн
(0)

Swanson Ashwagandha 450 мг – рослинний екстракт ашваганди в желатинових капсулах. Забезпечує більш здорову реакцію на щоденний стрес. Вирішує проблему легкої або періодичної тривожності.

Купити
860 грн
(1)

BioTech (USA) Tribooster 120 табл - таблетована добавка екстракту трибулуса (якорців сланких) для активізації тестостеронового синтезу. Підвищує регенерацію, силу та працездатність, посилює ріст м'язів.

Купити
328 грн
(0)

Swanson Maca 500 мг – рослинна добавка маки в желатинових капсулах. Підтримує здорове лібідо у чоловіків та жінок. Забезпечує антиоксидантний захист. Надає життєву силу.

Купити
339 грн
(1)

Puritan's Pride Yohimbe 2000 (50 капс) – капсули з екстрактом кори йохімбе. Підвищують лібідо, посилюють приплив крові до периферичних судин, стимулюють жироспалювання.

Купити
905 грн
(0)

MST Healthy Ecdysterone 95% – високодозований екдистерон в капсулах. Підвищує швидкість біосинтезу білка в організмі. Чинить тонізуючий вплив під час інтенсивних спортивних тренувань.

Купити
-5%
604 грн 636 грн
(1)

TRIBX90 - натуральний продукт рослинного походження, що підсилює вироблення організмом власних гормонів. Сприяє приросту м'язової маси, скороченню часу відновлення після фізичних навантажень, підвищує лібідо, покращує потенцію.

Купити
185 грн
(0)

IronFlex Maca 1000 мг (100 табл) – добавка для підвищення синтезу тестостерону на основі кореня маки перуанської. Підвищує лібідо, прискорює ріст м'язів, нормалізує обмін речовин, зміцнює імунітет.

Купити
338 грн
(0)

Ashwagandha 600 Sport від Olimp - натуральна харчова добавка на основі екстракту ашваганди. Підтримує фізичну працездатність, швидкість регенерації, сексуальні і когнітивні функції.

Купити
3 280 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Test - надпотужна гіпертрофічна добавка для посиленого вироблення тестостерону. Розроблена на основі трав'яних екстрактів, що сприяють вивільненню тестостерону, в комбінації з арахідоновою кислотою.

Купити
659 грн
(1)

Безпечний натуральний бустер тестостерону Tribusteron 90 від Olimp стимулює виробництво власного тестостерону, не порушуючи гормональний баланс і не викликаючи залежність. Покращує загальний фізичний стан, посилює чоловіче лібідо.

Купити
289 грн
(0)

Trec Tribulon - добавка екстракту трибулусу у вигляді капсул. Підвищує вироблення тестостерону, збільшує зростання м'язів і їх міцність, підвищує потенцію, спалює жир.

Купити
338 грн
(0)

OstroVit Testo Booster - капсульований бустер тестостерону для кращого набору м'язової маси, збільшення показників сили, підвищення ефективності тренувань і поліпшення лібідо.

Купити
228 грн
(0)

Бустер тестостерону TRIBU-X - це спеціалізований продукт, який сприяє секреції власного тестостерону, не порушуючи природний гормональний баланс. Чудово підходить як для професійних атлетів, так і для чоловіків, які хочуть збалансувати рівень тестостерону в організмі.

Купити
619 грн
(1)

ZMX 2 містить магній цинк і вітамін В6, які мають найвищий рівень абсорбції і біологічної активності. Забезпечує підвищення сили і витривалості, швидке відновлення між тренуваннями, гарну якість сну, зниження тривожності і знервованості.

Купити
525 грн
(0)

Безпечний натуральний бустер тестостерону Tribusteron 60 від Olimp стимулює виробництво власного тестостерону, не порушуючи гормональний баланс і не викликаючи залежність. Покращує загальний фізичний стан, посилює чоловіче лібідо.

Купити
1 095 грн
(0)

Olimp T-100 ® Mega Caps ® - це комплекс, який сприяє підвищенню рівня власного тестостерону і загального тонусу. Благотворно впливає на лібідо, фізичну і розумову активність, ефективність і результативність тренувань.

Купити
218 грн
(1)

Olimp Gold Ashwagandha - екстракт кореня ашваганди в найбільшій доступній концентрації. Сприяє підвищенню стресостійкості, підтримує життєвий тонус, допомагає в нарощуванні м'язової маси і регенерації після тренування.

Купити
468 грн
(0)

MST MACA – натуральний екстракт цінної рослини маки в вегетаріанських капсулах. Зменшує хронічну втому. Посилює стійкість організму до стресу. Покращує сексуальну функцію.

Купити
295 грн
(0)

NOW Maca 500 мг Veg Capsules 100 капс - тонізуюча добавка для покращення репродуктивної функції на основі кореня маки (Lepidium meyenii). Зміцнює ендокринну систему, підходить як чоловікам, так і жінкам.

Купити
460 грн
(0)

Trec Tribulon - капсульована добавка, що містить екстракт трибулусу. Сапоніни, що входять до її складу, стимулюють вироблення тестостерону - гормону, що відповідає за сексуальне здоров'я і набір м'язової маси.

Купити
385 грн
(0)

Trec Tribulon Black - прекурсор на основі екстракту трибулусу для підтримки анаболізму. Містить 95% сапонінів, що стимулюють біосинтез тестостерону. Збільшує м'язи, підвищує потенцію.

Купити
179 грн
(0)

OstroVit Fenugreek VEGE - капсулована веганські добавка, діючим компонентом якої являюется екстракт з насіння пажитника. Відновлює сили організму після травм і хвороб, підвищує лібідо, нормалізує функціонування нервової системи, регулює рівень цукру.

Купити
495 грн
(0)

Порошок для приготування напоїв AllNutrition DAA Instant містить 3000 мг d-аспарагінової кислоти на порцію. Підтримує м'язовий анаболізм, підвищує фізичну витривалість і прискорює регенерацію, збільшує концентрацію тестостерону в організмі.

Купити
196 грн
(0)

Ostrovit Maca- таблетована добавка, діючою речовиною якої є мака перуанська. Мака підвищує лібідо, знімає менструальні болі, зміцнює витривалість. Хороша альтернатива анаболічним стероїдам.

Купити
965 грн
(0)

BioTech (USA) TST + GH - вітамінізований бустер тестостерону у вигляді порошку. Підтримує в нормі гормональний фон, стимулює вироблення гормону росту і тестостерону, підсилює білковий синтез. Важливий для швидкого набору м'язової маси.

Купити
746 грн
(0)

Trec Tribulon Black - посилена формула на основі екстракту трибулусу - цілих 95% активних сапонінів. Підтримує лібідо, стимулює виділення тестостерону, спалює жир, прискорює приріст м'язів.

Купити
678 грн
(2)

BioTech (USA) Brutal Anadrol - капсульований бустер тестостерону (комбінація L-аргініну, кофеїну і 7 рослинних екстрактів). Стимулює вироблення тестостерону і енергії, знімає втому.

Купити
2 085 грн
(3)

Universal Nutrition Animal Stak - вітамінізований комплексний препарат, що підсилює вироблення тестостерону та гормону росту і знижує рівень естрогену. Містить речовини, що забезпечують всебічну підтримку анаболізму.

Купити
469 грн
(0)

DAA Xtreme Prolacta-BLOCK ® від Olympia Sport Nutrition ® - це бустер тестостерону нового покоління. Не викликає порушень гормонального фону і позитивно впливає на чоловічу репродуктивну функцію, ефективність і результативність тренувань.

Купити
265 грн
(0)

OstroVit Tribulus Terrestris - капсульована добавка, активним компонентом якої є рослинний екстракт Tribulus terrestris, що підвищує рівень тестостерону. Продукт на 90% складається з сапонінів - діючої речовини.

Купити
335 грн
(0)

Nosorog DAA D-Aspartic Acid - порошкова високоочищена D-аспарагінова кислота для підвищеного вироблення тестостерону і як наслідок прискорення росту м'язів і поліпшення сексуальної активності.

Купити
495 грн
(0)

Webber Naturals Maca + Ginseng 500/200 мг – потужний комплекс екстрактів двох всесвітньо відомих адаптогенних рослин – маки і женьшеню у вегетаріанських капсулах. Покращує фізичну та розумову працездатність під час стресу. Підтримує емоційні аспекти сексуального здоров'я.

Купити
277 грн
(1)

Tribulus testosterone booster від AllNutrition - це продукт, призначений для чоловіків, завдання якого - підвищити природний рівень тестостерона, який впливає на нарощування м'язової маси, швидкість спалювання жиру, а також підвищити витривалість і сексуальний потенціал.

Купити
536 грн
(0)

BioTech (USA) Saw Palmetto – капсули з екстрактом плодів пальми сереноа. Нормалізує рівень тестостерону, покращує загальне самопочуття, посилює протеїновий синтез та спалює жировий прошарок.

Купити
756 грн
(1)

BioTech (USA) Wianabol 90 капс - комплексний капсульований бустер тестостерону, що прискорює ріст м'язів і нормалізує гормональний фон. Активізує протеїновий синтез, прискорює обмін речовин, підвищує стійкість до стресів.

Купити
339 грн
(0)

6PAK Nutrition DAA 120 табл - харчова добавка у формі таблеток, що містить D-аспарагінову кислоту, ендогенну білкову амінокислоту, яка доповнює дієту спортсменів. Продукт рекомендується дорослим, які займаються фізичними вправами високої інтенсивності.

Повідомити
478 грн
(0)

Mutant Test (90 капс) – покращений комплекс для підвищення природного рівня тестостерону в рослинних капсулах. Підтримує ріст м'язів, підвищує потенцію, покращує настрій та загальне самопочуття.

Повідомити
248 грн
(0)

SAN Tribuvar 500 – чистий екстракт Tribulus Terrestris в желатинових капсулах. Підтримує здоровий рівень тестостерону в організмі. Активізує синтез білка. Сприяє кращому засвоєнню амінокислот клітинами м'язів.

Повідомити
529 грн
(0)

Genius Nutrition® об'єднав 10 трав і мінералів в одній таблетці NOVO X7. Результат? Витривалість, стресостійкість, енергійність, підвищення рівня вироблення власного тестостерону.

Повідомити
649 грн
(0)

GAT Testrol Original 60 табл – комплексна добавка, що підвищує природний рівень тестостерону. Стимулює протеїновий синтез, посилює продуктивність, виводить тренування нового рівня.

Повідомити
246 грн
(1)

OstroVit Ashwagandha – рослинний екстракт кореня ашваганди в таблетках. Допомагає знизити рівень гормону стресу до 25%. Підтримує здорове функціонування нервової системи.

Повідомити
585 грн
(0)

MST Tribulus 1000 мг – рослинний екстракт трибулус терестріс в таблетках. Стимулює біосинтез тестостерону в організмі. Допомагає в нарощуванні м’язів. Посилює витривалість.

Повідомити
280 грн
(0)

Бустер тестостерону Progress Nutrition TEST - це продукт рослинного походження, який стимулює вироблення власного тестостерону. Не порушує природний гормональний фон, не викликає звикання.

Повідомити
298 грн
(0)

MyProtein Tribulus Pro – високоякісний рослинний екстракт трибулусу террестрісу в желатинових капсулах. Активізує секрецію тестостерону у організмі. Прискорює зростання м'язової маси. Позитивно впливає на силові показники та витривалість.

Повідомити
415 грн
(0)

Бустер тестостерону Progress Nutrition TEST - це продукт рослинного походження, який стимулює вироблення власного тестостерону. Не порушує природний гормональний фон, не викликає звикання.

Повідомити
284 грн
(0)
Повідомити
169 грн
(1)

OstroVit Ashwagandha - лабораторно перевірена витяжка з кореня ашвагандха. Концентрований натуральний адаптоген, рекомендований при підвищених фізичних навантаженнях. Надає бадьорості, підтримує імунну систему, має пампінг-ефект.

Повідомити
238 грн
(0)

Puritan's Pride Maca 500 мг 60 капс – анаболічна добавка на основі кореня маки перуанської. Підсилює протеїновий синтез, збільшує лібідо, зміцнює імунітет, нормалізує обмін речовин.

Повідомити
195 грн
(0)
Повідомити
286 грн
(0)

NOW Tribulus 500 mg (100 капс) - капсульований екстракт наземних частин якірців. Містить високий відсоток сапонінів, сприяє виробленню тестостерону. Підвищує лібідо, розвиває мускулатуру, надає сил.

Повідомити
429 грн
(0)

BioTech (USA) Maca - капсульована добавка на основі екстракту кореня маки, перуанської бульбової рослини, що посилює вироблення анаболічних гормонів. Прискорює ріст м'язів, підвищує лібідо, має тонізуючий ефект.

Повідомити
210 грн
(3)

Ultimate Nutrition DHEA 25 mg (дегідроепіандростерон) - це поліфункціональний стероїдний гормон, що сприяє виробленню тестостерону, завдяки якому прискорюється ріст м'язів; нормалізується та посилюється лібідо у чоловіків та жінок у рівній мірі; підвищується продуктивність та відновлення організму під час та після інтенсивних тренувань.

Повідомити
697 грн
(0)

BioTech (USA) Black Test – комплекс рослинних екстрактів, вітамінів, мінералів, амінокислот в капсулах для чоловіків. Оптимізує рівень тестостерону в крові. Нормалізує процеси метаболізму. Регулює гормональний фон.

Повідомити
1 135 грн
(0)

Olimp T-100 Hardcore - це комбінація високоякісних інгредієнтів, в тому числі екстрактів рослин і цинку, збагачених магнієм і вітаміном B 6 . Позитивно впливає на лібідо, фізичну і розумову активність, підтримує адекватний рівень тестостерону в крові.

Повідомити
997 грн
(0)

Olimp Testoxeed Male – запатентована комбінація 16 активних інгредієнтів, розділених на два комплекси, в желатинових капсулах. Підтримує належну концентрацію вільного тестостерону в крові. Мінімізує наслідки тривалих і виснажливих тренувань.

Повідомити
30 грн
(2)

Power Pro CUBE Tribulus Energy - високоякісний енергетичний напій, що містить екстракт якорцов сланких. Він підсилює синтез тестостерону, бадьорить, збільшує лібідо, проявляє анаболічні властивості.

Повідомити
207 грн
(0)

SAN Dhea Micronized 50 мг (90 капс) – рослинні капсули з дегідроепіандростероном, який є попередником прегненолону. Підвищує жіноче та чоловіче лібідо, зміцнює нервову систему.

Повідомити
1 933 грн
(1)

Universal Nutrition Animal M-Stak - негормональний багатокомпонентний бустер тестостерону. Надає сильну анаболічну дію, стимулює організм на виробництво п'яти гормонів, в т. ч. тестостерону та гормону росту.

Повідомити
180 грн
(0)

FitMax Tribu Up 60 капс - добавка екстракту якорців сланких (Tribulus Terrestris), яка стимулює вироблення тестостерону. Підтримує анаболічні процеси, посилює ріст м'язів, збільшує витривалість.

Повідомити
Підвищення тестостерону

Як підвищити тестостерон

Тестостерон - це один з найголовніших в організмі гормонів, особливо для чоловіків. Він виробляється природним шляхом, але бувають обставини, через які його може бути недостатньо. Наприклад:

 • неправильне харчування
 • вік
 • важкі фізичні навантаження
 • захворювання, травми
 • куріння

Спортивні добавки для підвищення тестостерону потрібні для професіоналів, так як стимулюють ріст м'язів, прискорюють синтез білка і збільшують фізичну активність. Від рівня тестостерону залежить результат. Не варто забувати, що підвищувати будь-які гормони потрібно правильно, безпечними способами, адже можливий прояв побічних ефектів. У цьому випадку без регулярних фізичних і інтенсивних навантажень не обійтися.

Існує помилкова думка, що тестостерон потрібен лише для чоловіків. Але жінкам, особливо спортсменкам, він теж важливий. Без додаткових добавок ваш результат ризикує не досягти бажаного рівня. Тому ця добавка так популярна серед бодібілдерів.

Підбір типу препаратів залежить від індивідуальних особливостей організму і його потреб. В цілому такого роду спортивні добавки допомагають:

 • Розігнати метаболізм, позбавиться від зайвої ваги
 • Прискорити процес переробки жиру в м'язи
 • Поліпшити процес регенерації
 • Допомогти швидко набрати м'язову масу
 • Підвищити імунітет
 • Надати рельєф вашим м'язам
 • Додати сил і витривалості
 • Підвищити статеву активність

Препарати для підвищення тестостерону

 • DAA
 • Тестостеронові бустери
 • Трібулус

Всі ці препарати не заборонені і нешкідливі! Вони зроблені з натуральних компонентів. Ефект від їх прийому подібний впливу синтетичних стероїдів. При цьому, на відміну від останніх, вони виготовлені на рослинній основі і не завдають шкоди здоров'ю.

Добавки для підвищення тестостерону націлені на активізацію вироблення організмом лише власного гормону. Синтетичні ж препарати насичують тестостероном ззовні, пригнічуючи при цьому здатність організму синтезувати гормон самостійно. Їх потрібно вживати суворо по вказівках виробника або рекомендаціях лікаря.

Зазвичай, їх приймають зранку або перед тренуванням. П'ються вони курсами 1-2 місяці, з перервами в 1-2 тижні.

Найбільш популярним вважається Трібулус - це особливий препарат, отриманий з рослини Трібулус Террестріс. Він стимулює роботу гіпоталамуса і гіпофізу. У свою чергу, вони виробляють лютеїнізуючий гормон, без якого неможлива секреція тестостерону. По-перше, трібулус підвищує потенцію і статеву функцію чоловіків. По-друге, підвищує вироблення тестостерону в 2 рази (50-70%).

Де купити препарати для підвищення тестостерону у чоловіків

У нашому магазині ви можете вибрати потрібні вам спортивні добавки для підвищення тестостерону, за вигідною для вас ціною і будь-яке інше спортивне харчування за найнижчими цінами.

Ви залишитеся задоволені, завдяки широкому асортименту. Можете купити спортивне харчування в Києві і в будь-якому іншому місті. Ми доставляємо швидко, протягом 1-2 днів і працюємо 24/7.

У нас завжди діє вигідна система знижок. І ви можете легко залишатися в курсі останніх акцій від WaySport, підписуючись на наш магазин в соціальних мережах.

Ми відповідаємо за якість - ніяких підробок. Тільки провідні виробники і перевірені постачальники з США, Канади, Європи, і України. Наприклад: Olimp Labs, Universal Nutrition, Ultimate Nutrition, Muscle Tech, Mad Max, BioTech, Scitec Nutrition, Optimum Nutrition, BSN, і інші.