Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
-5%
755 грн 795 грн
(14)

Nutrend Flexit Gold Drink - комбінований розчинний напій-хондропротектор із фруктовими смаками. Містить колагеновий пептид, вітаміни та екстракт босвелії.

Купити
-16%
584 грн 695 грн
(3)

Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM 90 табл - це ефективний комплекс хондропротекторів на основі глюкозаміну, хондроїтину та MSM (метилсульфонілметан), що забезпечує здоров'я, максимальну гнучкість та рухливість суглобів та зв'язок.

Купити
-5%
260 грн 274 грн
(3)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібна добавка без консервантів, що містить комбінацію колагену і аскорбінової кислоти. Збільшує щільність білкових волокон, проявляє антиоксидантні властивості, регенерує м'язи і хрящі, зміцнює імунітет.

Купити
-7%
305 грн 328 грн
(2)

OstroVit GLUCOSAMINE + MSM + CHONDROITIN - комплексна харчова добавка у вигляді таблеток, що зміцнює суглоби і хрящі. Посилює суглоби і зв'язки, запобігає травми. Особливо корисна в періоди підвищених фізичних навантажень.

Купити
-5%
446 грн 469 грн
(1)

OstroVit Collagen Marine + Hyaluronic Acid + Vitamin C - капсульована добавка, яка містить морський колаген і дві кислоти: аскорбінову і гіалуронову. Відновлює суглоби, сприяє швидкому зрощенню кісток, піклується про зуби.

Купити
-17%
496 грн 598 грн
(3)

Nutrend Flexit Drink - протеїнова добавка з колагеном і гіалуроновою кислотою для підтримки суглобів і сухожиль, шкіри, волосся і нігтів. Збагачена вітамінами, мінералами, амінокислотами.

Купити
-7%
305 грн 328 грн
(1)

OstroVit Marine Collagen Tabs + Hyaluronic Acid + Vitamin C – ефективна композиція колагену морської риби, гіалуронової кислоти та вітаміну С в таблетках. Зберігає шкіру еластичною та пружною. Підтримує здорове функціонування суглобів, кісток.

Купити
-18%
1 474 грн 1 798 грн
(7)

Universal Nutrition Animal Flex - вітамінно-мінеральний засіб для відновлення суглобів, зняття запалення, поліпшення працездатності суглобово-зв'язкового апарату. Захищає від пошкодження, знімає біль, підвищує витривалість.

Купити
-7%
1 949 грн 2 096 грн
(0)

Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM Shellfish-Free – надпотужний комплекс глюкозаміну, гіалуронової кислоти, хондроїтину та МСМ в таблетках. Не має в складі інгредієнтів, отриманих з молюсків. Підтримує здорове функціонування суглобів. Забезпечує комфортний, безболісний рух.

Купити
-12%
1 134 грн 1 289 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Flex – потужний комплекс хондроїтину, глюкозаміну, MSM, гіалуронової кислоти, рослинних екстрактів та інших інгредієнтів в порційних пакетиках. Підтримує здоров’я суглобів. Покращує їх змащення. Прискорює відновлення.

Купити
-3%
1 402 грн 1 445 грн
(3)

Universal Nutrition Animal Flex - комплексний порошковий препарат, призначений для захисту зв'язок і суглобів. Комбінація глюкозаміну, хондроїтину і метилсульфонілметану має потужні властивості хондропротектора.

Купити
-7%
1 062 грн 1 142 грн
(1)

FA Napalm Flex – потужний комплекс 18 активних інгредієнтів, включно з натуральними рослинними екстрактами, в пакетиках. Сприяє формуванню здорової сполучної тканини. Підтримує нормальне функціонування кісток і хрящів.

Купити
-5%
740 грн 779 грн
(1)

ALLFLEX - це комплексний препарат на основі колагену і екстрактів рослин. Допомагає підтримувати здоров'я і рухливість суглобів, а також зменшує біль і запалення, пов'язані з інтенсивною фізичною активністю.

Купити
-7%
414 грн 445 грн
(0)

NOW Glucosamine & MSM Veg Caps – високоефективне поєднання глюкозаміну та МСМ, підсилене хондроїтину сульфатом, в рослинних капсулах. Підтримує здоров’я суглобів. Надає їм пружності. Амортизує удари.

Купити
-15%
506 грн 595 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Hydrolyzed Collagen містить колаген I і III типів в таблетках. Допомагає зберегти здоров'я і рухливість суглобів, зв'язок, хрящів. Підтримує красу і пружність шкіри.

Купити
-7%
510 грн 548 грн
(2)

SAN Glucosamine Chondroitine with MSM - добавка для підтримки суглобів та зв'язок. Знімає скутість та хворобливі відчуття, збільшує вироблення синовіальної рідини, пригнічує запальний процес.

Повідомити
-10%
1 287 грн 1 430 грн
(1)

Bad Ass Flex – унікальний комплекс 18 цінних інгредієнтів. Чинить благотворний комплексний вплив на весь опорно-руховий апарат. Піклується про здоров’я кісток, хрящів та суглобів.

Повідомити
-15%
482 грн 567 грн
(0)

Adrenaline Flex Complex – потужний комплекс колагену, глюкозаміну, хондроїтину, МСМ, а також рослинних екстрактів, вітамінів і мінералів в формі порошку. Забезпечує відмінне живлення для суглобів. Чинить благотворний вплив на хрящі. Допомагає зміцнити кістки. Підтримує здоров’я опорно-рухового апарату.

Повідомити
-20%
462 грн 578 грн
(1)

Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM 158 грам - це унікальний комплекс, розроблений для підтримки еластичності та міцності суглобів, зв'язок та хрящів. З ним ви зможете примножити спортивні показники та одночасно захистити опорно-рухову систему під час тренувань.

Повідомити
-15%
406 грн 478 грн
(5)

Glucosamine Chondroitin MSM Triple Strength - дієвий натуральний препарат для здоров'я опорно-рухового апарату в таблетках. Хондропротектор, який благотворно впливає на стан зв'язок, суглобів, сухожиль.

Повідомити

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173