Безкоштовна доставка від 1000 грн.
149 грн
(0)

OstroVit Folic Acid - таблетована добавка, яка містить фолієву кислоту. Препарат підсилює кровотворну функцію, підтримує травлення. Під час занять спортом споживання вітаміну В9 збільшується.

Купити
147 грн
(0)

Фолієва кислота 400 мкг - це харчова добавка для жінок, які планують вагітність, вагітних і жінок, що годують, а також для людей, що піклуються про правильне функціонування кровотворної системи.

Купити
68 грн
(0)

Фолієва кислота 400 мкг - це харчова добавка для жінок, які планують вагітність, вагітних і жінок, що годують, а також для людей, що піклуються про правильне функціонування кровотворної системи.

Повідомити
184 грн
(0)

NOW Folic Acid 800 mcg B-12 - комплексна таблетована добавка вітамінів групи В (В-5 і В-12). Підтримує мозок, серце, бере участь в синтезі ДНК, впливає на кровотворну функцію.

Повідомити
123 грн
(0)

Puritan's Pride Puritan's Pride Folate 666mcg DFE 400 мкг Folic Acid - фолієва кислота, необхідна для жінок, які планують вагітність, вагітних і годуючих, а також для людей, що піклуються про здоров'я і функціональний стан серцево-судинної системи.

Повідомити

Фолієва кислота

Нормалізувати роботу травної системи, активізувати імунітет, поліпшити настрій, підвищити працездатність і зміцнити організм в цілому допоможуть добавки на основі фолієвої кислоти. Дані препарати успішно застосовуються як в медичній, так і спортивній сферах.

Фолієва кислота: склад, показання, дозування

Фолієва кислота - це вітамін В9, який відносять до категорії незамінних і життєво важливих. У людському організмі виробляється кишковою мікрофлорою, проте в дуже низьких кількостях. Тому для підтримки оптимального рівня фолієвої кислоти необхідно вживати продукти харчування, що її містять, а також використовувати спеціалізовані біодобавки.

Кислота відповідає за формування нових клітин, ферментну активність, протікання хімічних процесів. Бере участь в синтезі кров'яних клітинних структур - тромбоцитів, лейкоцитів і еритроцитів. Дефіцит вітаміну В9 загрожує такими несприятливими наслідками як анемія, порушення репродуктивної функції, когнітивні розлади та депресивні стани. Препарати з кислотою належать до фармакологічної групи вітаміноподібних засобів, стимуляторів гемопоезу (кровотворення). Такі вітамінізовані добавки рекомендується приймати, якщо виявлені наступні патологічні стани і захворювання:

 • анемія
 • авітаміноз
 • неправильний раціон харчування
 • поліневрити
 • інфекційні процеси, що протікають в хронічній формі
 • гіпертиреоз
 • дерматити
 • депресії
 • розлади психічного характеру
 • інтоксикація організму (в тому числі і алкогольна)

Крім того, препарати з фолієвою кислотою необхідні в тому випадку, якщо проводилася тривала терапія сечогінними, антибіотичними, гормональними, протизаплідними препаратами. Можуть використовуватися як профілактичний засіб для поліпшення самопочуття, зовнішності, настрою, стимуляції природних захисних ресурсів організму. Особливо корисні такі добавки для спортсменів, людей похилого віку, користувачів, які ведуть активний, насичений спосіб життя. Згідно з інструкцією, в лікувальних цілях фолієву кислоту вживають в дозуванні від 1 до 5 мг протягом доби. Тривалість терапевтичного курсу визначається індивідуально. Для профілактики буде досить приймати по 0,5 мг речовини на день.

Користь фолієвої кислоти

Фолієва кислота має цілий ряд корисних властивостей:

 • Зміцнення імунітету
 • Позитивний вплив на стан і функціонування серцево-судинної системи
 • Профілактика кардіологічних захворювань
 • Поліпшення настрою і стабілізація психоемоційного стану
 • Підвищення працездатності та енергетичного потенціалу
 • Нормалізація кровотворної функції
 • Зниження ризиків формування злоякісних пухлинних новоутворень
 • Стабілізація гормонального фону
 • Підвищення стресостійкості

Представницям прекрасної статі допомагає продовжити молодість, поліпшити зовнішній вигляд волосся, шкіри та нігтьових пластин, полегшити неприємні симптоми, характерні для клімактеричного періоду. Крім того, незамінна фолієва кислота для вагітних і представниць прекрасної статі, тільки планують зачаття. На думку фахівців, регулярне вживання цієї добавки на 80% знижує ймовірність розвитку у плода вроджених вад і захворювань, в число яких входить бронхіальна астма, алергічні реакції, цукровий діабет, ожиріння.

Поліпшується стан і самої жінки, оскільки фолієвої кислоти при вагітності потрібно набагато більше. Особливо рекомендуються даного роду препарати під час 2 триместру, коли відбувається формування мозку і центральної нервової системи майбутньої дитини. На думку лікарів, майбутнім мамам необхідно регулярно вживати близько 4000 мкг вітаміну В9 протягом доби. При проблемах зі здоров'ям і порушеннях у розвитку плоду добову дозу можна збільшити до 6000 мкг. Користь фолієвої кислоти для чоловіків полягає в тому, що вона допомагає поліпшити репродуктивну функцію, якісні та кількісні показники сперми, попередити і вилікувати безпліддя. Позитивно позначається на чоловічій потенції, лібідо, дозволяє збільшити тривалість сексуального контакту і вирішити проблему передчасної еякуляції.

Відгуки про фолієву кислоту

Як підтверджують численні позитивні відгуки, Вітамін В9 добре переноситься організмом, легко засвоюється, відрізняється своєю універсальністю, оскільки практично не має протипоказань, володіє широким спектром дії, підходить для користувачів різної вікової категорії та статі. Купити фолієву кислоту за найкращою ціною можна в нашому магазині спортивного харчування waysport з доставкою по всій Україні.