Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 1500 грн
RU UA
Фільтри
-12%
325 грн 369 грн
(1)

Puritan's Pride GABA (гамма-аміномасляна кислота) є природною седативною речовиною, сприяє поліпшенню когнітивних процесів, сну, мозкової активності, зниження проявів стресу. Не викликає звикання.

Купити
219 грн
(1)

OstroVit Berberine - таблетована добавка з екстракту берберину. ЕФективний при проблемах з кишечником і порушенні метаболізму цукру. Затримує розпад складних вуглеводів, покращує пам'ять, зміцнює судини.

Купити
648 грн
(0)

Puritan's Pride Alpha Lipoic Acid - універсальний ефективний антиоксидант. Допомагає засвоювати цукор і зберегти здоровий стан печінки, підтримує роботу нервової системи.

Купити
195 грн
(0)

Puritan's Odorless Garlic & Parsley – високоякісні екстракт часнику та концентрат петрушки в м’яких желатинових капсулах без запаху. Сприяє здоровій роботі серця та серцево-судинної системи. Благотворно впливає на дихальні шляхи.

Купити
183 грн
(1)

OstroVit Spiruline - таблетовані синьо-зелені прісноводні водорості. Багатий корисними речовинами продукт з відмінним ступенем засвоюваності. Здійснює комплексний сприятливий вплив на організм.

Купити
448 грн
(1)

OstroVit Turmeric + Black Pepper + Ginger - добавка на основі куркумину. Чинить антиоксидантну та протизапальну дії, захищає від вірусів, стимулює кровообіг, підвищує енергетичний потенціал і спалює жир.

Купити
428 грн
(1)

Puritan's Odorless Garlic & Parsley – високоякісні екстракти часнику та петрушки в м’яких желатинових капсулах без запаху. Підтримує роботу серця та серцево-судинної системи. Дбає про здоров’я дихальних шляхів.

Купити
208 грн
(1)

Puritan's Pride Probiotic Acidophilus містить корисні бактерії для хорошої роботи травної та імунної систем. Покращує роботу шлунково-кишкового тракту, відновлює мікрофлору кишечника, позитивно відзначається на стані всього організму.

Купити
258 грн
(0)

Puritan's Pride Melatonin 10 mg допомагає налагодити режим і якість сну. Незамінний при зміні часових поясів, при інтенсивних розумових і стресових навантаженнях.

Купити
198 грн
(0)

OstroVit Milk Thistle VEGE - капсульоване мелене насіння розторопші. Чудовий гепатопротектор, детоксикант і антиоксидант. Сприятливо впливає на організм, виводить токсини. Продукт повністю рослинного походження, підходить в т. ч. веганам.

Купити
295 грн
(1)

Puritan's Pride Silymarin Milk Thistle Extract 175 мг – екстракт розторопші, стандартизований до 80% силімарину, в желатинових капсулах швидкого вивільнення. Підтримує здорову роботу печінки. Захищає її клітини від токсинів та інших зовнішніх загроз. Надає антиоксидантний захист.

Купити
285 грн
(0)

OstroVit Spiruline – чистий екстракт синьо-зеленої водорості спіруліни в формі порошку. Постачає в організм дуже велику кількість поживних речовин. Підтримує процеси детоксикації. Благотворно впливає на роботу імунної систем. Знижує рівень цукру в крові.

Купити
259 грн
(1)

NOW Spirulina 500 mg - супердобавка ціанобактерії спіруліни в формі таблеток. Містить фікоціанін - корисний рослинний білок. Антиоксидант і пребіотик, цінне джерело вітамінів і заліза.

Купити
125 грн
(2)

Ванситон Антистрес 60 капс - вітамінізована добавка триптофану з глюкозою або фруктозою. Підтримує здоров'я нервової системи, знімає тривогу, забезпечує спокійний сон, збільшує настрій.

Купити
189 грн
(0)
Купити
314 грн
(1)

Гіалуронова кислота Puritan's Pride Hyaluronic Acid забезпечує здоров'я і еластичність суглобів, хрящів і сухожиль. Зберігає красу шкіри і волосся, зволожує і живить їх зсередини.

Купити
229 грн
(0)

OstroVit Melatonin - таблетований "гормон сну". Харчова добавка, що містить мелатонін. Призначений для людей, які працюють позмінно, а також для тих, у кого порушився біоритм в зв'язку зі зміною часового поясу.

Купити
545 грн
(1)

Nutrend Inosine ATP Enhancer (100 капс) - желатинові капсули з інозином, нуклеотидом пуринової групи, що входить до складу аденозинтрифосфату. Збільшує фізичну активність, покращує постачання клітин киснем.

Купити
285 грн
(1)

Жувальні таблетки Puritan's Pride Papaya Enzyme містять ферменти, в тому числі натурального походження, які розщеплюють і полегшують травлення і засвоєння білків, жирів і вуглеводів. Вживання Papaya Enzyme полегшує роботу органів травлення.

Купити
139 грн
(1)

OstroVit Melatonin - таблетований препарат, що містить мелатонін. Сприяє більш здоровому сну, нормалізує біоритми, скорочує час засинання і має антикатаболічний ефект.

Купити
279 грн
(0)

OstroVit Siberian Ginseng - адаптоген на основі сибірського женьшеню. Зміцнює нервову систему, знімає втому, стимулює імунітет, підвищує лібідо, покращує пам'ять і концентрацію уваги.

Купити
498 грн
(0)

Puritan's Pride Melatonin 10 mg допомагає налагодити режим і якість сну. Незамінний при зміні часових поясів, при інтенсивних розумових і стресових навантаженнях.

Купити
169 грн
(0)

Webber Naturals Melatonin Extra Strength 5 мг 60 табл - таблетки біодоступного мелатоніну з м'ятним смаком. Підвищують імунітет, покращують якість сну, не викликають звикання.

Купити
258 грн
(1)

EVLution Apple Cider Vinegar – яблучний оцет преміум класу, збагачений каєнським перцем, у вегетаріанських капсулах. Підтримує здоров’я травної системи. Сприяє детоксикації організму. Допомагає приборкати апетит.

Купити
139 грн
(1)

Trec Melatonin - капсульований гормон мелатонін, який відповідає за швидке засинання. Рекомендується при частих пробудженнях, проблемах із засинанням, зміні часового поясу і високих фізичних навантаженнях.

Купити
298 грн
(0)

Nosorog Sunflower Lecithin Powder - порошкоподібна добавка лецитину для зниження рівня холестерину, поліпшення когнітивних здібностей, профілактики депресії, збільшення активності.

Купити
188 грн
(0)

STRESS CONTROL ™ - це харчова добавка, що поліпшує роботу нервової системи при розумових і фізичних перевантаженнях. Продукт рекомендується людям, що регулярно зазнають стресу і живуть в умовах постійного поспіху.

Купити
282 грн
(1)

OstroVit Choline - порошкоподібний бітартрат холіну, максимально мікронізований і біодоступний. Підтримує правильне функціонування печінки і нервової системи, виводить шкідливі речовини з організму.

Купити
486 грн
(1)

Webber Naturals Liver Health 65 капс - комбінована рослинна добавка, що покращує функціонування печінки. Стимулює виведення токсинів, покращує травлення.

Купити
228 грн
(1)

BioTech (USA) Zero Drops – краплі з підсолоджувачем. Не містять лактози, глютену, цукру, барвників. Надають приємний солодкий смак низькоенергетичним та безцукорним стравам і напоям.

Купити
1 198 грн
(0)

Гіалуронова кислота Puritan's Pride Hyaluronic Acid забезпечує здоров'я і еластичність суглобів, хрящів і сухожиль. Зберігає красу шкіри і волосся, зволожує і живить їх зсередини.

Купити
398 грн
(1)

Puritan's Pride Cranberry Fruit Concentrate with C&E 4200 мг – фруктовий концентрат журавлини з вітамінами C і E в м’яких желатинових капсулах швидкого вивільнення. Сприяє здоровій роботі імунної системи. Покращує загальне самопочуття.

Купити
-7%
156 грн 168 грн
(1)

OstroVit Chlorella - таблетована добавка на основі одноклітинних зелених водоростей в особливій засвоюваній формі. Служить джерелом вітамінів, мікроелементів і амінокислот. Особливо корисна при підвищених навантаженнях.

Купити
587 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Ginkgo Biloba забезпечує вас активними речовинами, необхідними для роботи мозку. Підсилює мозкову активність і концентрацію, сприяє поліпшенню пам'яті, підтримує периферичний кровообіг в кінцівках.

Купити
318 грн
(1)

BioTech (USA) Milk Thistle - капсульована добавка екстракту плодів розторопші плямистої. Підвищує імунітет, зв'язує вільні радикали. Добавка уповільнює старіння, захищає від вірусів та бактерій, виводить токсини, підтримує печінку.

Купити
298 грн
(0)

Webber Naturals Melatonin Magnesium Maximum Strength 10/150 мг 60 табл - максимальна сила магнію та мелатоніну для підтримки нервової системи та регуляції циркадного ритму організму. Знімає стрес та покращує сон.

Купити
378 грн
(1)

Puritan's Pride Probiotic Acidophilus – пробіотик зі 100 мільйонами активних культур Lactobacillus acidophilus в капсулах. Містить дружні до шлунку бактерії. Чинить позитивний вплив на травну та імунну системи.

Купити
-30%
537 грн 767 грн
(1)

NOW Silver Sol – запатентована добавка срібла в формі рідини-спрея. Чинить противірусну та антибактеріальну дію. Володіє антисептичними властивостями.

Купити
457 грн
(1)

OstroVit Chlorella - капсульована харчова добавка на основі хлорели. Хлорела - водорість, багата на мінерали, вітаміни та амінокислоти. Зміцнює імунітет, поліпшує обмінні процеси, сприятливо впливає на весь організм.

Купити
278 грн
(0)

NOW Lecithin 1200 mg - лецитин в м'яких капсулах. Важливий елемент клітинних мембран, контролює процес ліполізу, підтримує формування нейронних імпульсів.

Купити
219 грн
(1)

OstroVit GABA Plus - добавка-нейромедіатор, що здійснює розслаблюючу дію на нервові клітини і антикатаболічну - на м'язові. Покращує сон, знижує стрес, позитивно впливає на вироблення гормону росту.

Купити
343 грн
(0)

Natural Astaxanthin - це потужний антиоксидант, який захищає організм від окислювального стресу, протидіючи руйнівному впливу вільних радикалів. Покращує стан імунної системи, благотворно впливає на стан органів зору, шкіри, серцево-судинної системи і когнітивні функції.

Купити
217 грн
(1)

OstroVit Lecithin 1200 - капсулована дієтична добавка, яка містить максимально чистий концентрат лецитину. Використовується при схудненні, при ослабленні статевої функції, а також для швидкого прокачування м'язів.

Купити
249 грн
(1)

OstroVit Bacopa Monnieri VEGE - капсульована веганська добавка, що містить екстракт бакопи. Призначена для активізації роботи головного мозку, поліпшення пам'яті, боротьби зі стресом, підвищення концентрації уваги, зняття головного болю.

Купити
228 грн
(1)

NOW Folic Acid 800 mcg B-12 - комплексна таблетована добавка вітамінів групи В (В-5 і В-12). Підтримує мозок, серце, бере участь в синтезі ДНК, впливає на кровотворну функцію.

Купити
422 грн
(1)

BioTech (USA) Antioxidants – високоефективна комбінація вітамінів, рослинних екстрактів та селену в таблетках. Нейтралізує вільні радикали. Захищає організм від окисного стресу, викликаного внутрішніми і зовнішніми тригерами.

Купити
256 грн
(1)

Webber Naturals Digestive Enzymes 90 табл - растительная ферментативная смесь для улучшения пищеварения, снижения неблагоприятных реакций на пищу и поддержки регенерации.

Купити
328 грн
(0)

OstroVit Hyaluronic acid - таблетована гіалуронова кислота. Має здатність "пов'язувати" воду в міжклітинних просторах тканин. Завдяки цьому підвищує еластичність шкіри і захищає від розтяжок.

Купити
585 грн
(0)

Puritan's Pride Royal Jelly Extract 500 мг – високоякісний екстракт маточного молочка в м’яких желатинових капсулах швидкого вивільнення. Благотворно впливає на серце на кровоносну систему. Покращує загальне самопочуття.

Купити
428 грн
(1)

SAN Liver Support Formula 100 капс – вегетаріанські капсули з комбінацією екстрактів цілющих рослин. Підтримують роботу печінки, підвищують вироблення жовчі. Містять силімарин.

Купити
226 грн
(0)

Webber Naturals Grape Seed 100 мг 90 капс - желатинові капсули з екстрактом виноградного насіння, стандартизованого до 95% поліфенолів та 80% олігомерних проантоціанідинів.

Купити
88 грн
(1)

Фолієва кислота 400 мкг - це харчова добавка для жінок, які планують вагітність, вагітних і жінок, що годують, а також для людей, що піклуються про правильне функціонування кровотворної системи.

Купити
695 грн
(1)

Puritan's Pride Cranberry Fruit Concentrate with C&E 4200 мг – високоякісний фруктовий концентрат журавлини з вітамінами C і E в м’яких желатинових капсулах швидкого вивільнення. Позитивно впливає на роботу імунної системи. Поліпшує загальне самопочуття.

Купити
628 грн
(1)

Puritan's Pride Black Cherry Concentrated Extract 1000 мг – висококонцентрований екстракт чорної вишні в капсулах швидкого вивільнення. Чинить потужну антиоксидантну дію, допомагаючи клітинам організму боротися з шкідливими вільними радикалами. Покращує загальне самопочуття.

Купити
386 грн
(0)

NOW Alpha Lipoic Acid 250 мг Veg Capsules - веганські капсули з альфа-ліпоєвою кислотою. Відновлюють після тренування, уповільнюють катаболізм, зв'язують вільні радикали.

Купити
335 грн
(1)

Webber Naturals Ginkgo Biloba 60 мг 180 табл - добавка екстракту листя гінкго білоба у веганських пігулках. Підтримує активний периферичний кровообіг, зміцнює пам'ять.

Купити
542 грн
(1)

Puritan's Pride Milk Thistle 1000 мг (Silymarin) – висококонцетрований екстракт розторопші в м’яких желатинових капсулах швидкого вивільнення. Надає ефективний антиоксидантний захист. Підтримує здорову роботу печінки.

Купити
378 грн
(1)

Puritan's Pride Chewable Super Papaya Enzyme Plus – суміш натуральних ферментів для покращення травлення. Добре розщеплює білки, вуглеводи, жири. Приємні на смак жувальні таблетки з ароматом м'яти та евкаліпту.

Купити
335 грн
(1)

Webber Naturals Elderberry 100 мг 120 капс – желатинові капсули з екстрактом ягід бузини. Має протизастудні та антиоксидантні властивості, підвищує імунітет.

Купити
148 грн
(1)

Кожна капсула Olimp Hepa Plus - це екстракт артишоку, який підтримує детоксикацію і правильне функціонування печінки, травної системи і нормальний перебіг травних процесів.

Купити

Часто задавані питання

Ціна на Cпеціальні препарати від 11 грн до 1198 грн.

Замовити Cпеціальні препарати Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою: Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх; Черкаси, бул. Шевченка, 195; Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 3 поверх.

Доставка Cпеціальні препарати здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Cпеціальні препарати Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки