Безкоштовна доставка від 1000 грн.
-22%
226 грн 289 грн
(0)

Puritan's Pride Ginger - це порошок кореня імбиру в капсулах. Підтримує здоров'я травної системи, допомагає при епізодичній нудоті, полегшує стан при закачуванні.

Купити
160 грн
(0)

Nosorog Ginkgo Biloba - капсульований екстракт гінкго білоба для поліпшення кровопостачання клітин. Препарат покращує живлення м'язів, прискорює їх зростання, захищає нервові клітини.

Купити
118 грн
(0)

Swanson Garlic 400 мг - екстракт часнику в капсулах для контролю запаху. Часник називають ще природним антибіотиком, так як він містить речовину алліцин, яке і обумовлює його потужну бактерицидну дію.

Купити
126 грн
(0)

Nosorog Spiruline - таблетований продукт на основі ціанобактерії спіруліни. Включає в себе цінний рослинний білок (підходить для веганів), вітаміни групи В, корисні мінерали (залізо), жирні кислоти.

Купити
279 грн
(0)

Puritan's Pride GABA (гамма-аміномасляна кислота) є природною седативною речовиною, сприяє поліпшенню когнітивних процесів, сну, мозкової активності, зниження проявів стресу. Не викликає звикання.

Купити
244 грн
(0)

Nosorog Spiruline Powder - таблетована добавка на основі спіруліни. Джерело антиоксиданту фікоціаніну, засвоюваного рослинного білку, бета-каротину та інших корисних речовин. Веганський продукт.

Купити
297 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Ginkgo Biloba забезпечує вас активними речовинами, необхідними для роботи мозку. Підсилює мозкову активність і концентрацію, сприяє поліпшенню пам'яті, підтримує периферичний кровообіг в кінцівках.

Купити
199 грн
(0)

KFD Melatonin-аналог гомону сну, вщо виробляється організмом. Знижує стресові реакції, полегшує засинання і покращує якість сну, коригує порушення циркадного ритму у працівників нічних змін і при зміні часових поясів. Не викликає звикання.

Купити
289 грн
(0)

OstroVit Ginkgo Biloba VEGE - веганська капсульована добавка на основі екстракту ендеміка гінкго білоба. Знімає депресію, покращує кровообіг, допомагає краще зосередитися і позбутися стресу.

Купити
249 грн
(0)

Optimum Nutrition Melatonin - гормон мелатонін, що нормалізує сон, в таблетках. Збагачений кальцієм і фосфором. Кальцій і фосфор зміцнюють кістки і в комбінації з мелатонином сприяють спалюванню жиру.

Купити
248 грн
(0)

6PAK Nutrition GABA + Melatonin - харчова добавка з гамма-аміномасляної кислоти та мелатонином. Підтримує організм під час інтенсивних тренувань та сприяє концентрації уваги.

Купити
249 грн
(0)

OstroVit GABA Plus - добавка-нейромедіатор, що здійснює розслаблюючу дію на нервові клітини і антикатаболічну - на м'язові. Покращує сон, знижує стрес, позитивно впливає на вироблення гормону росту.

Купити
125 грн
(0)

Nosorog Melatonin - таблетована добавка гормону мелатоніну, що безпосередньо впливає на якість сну. З віком виробіток мелатоніну зменшується, але його брак можна заповнити за допомогою добавки.

Купити
229 грн
(0)

OstroVit Melatonin - таблетований "гормон сну". Харчова добавка, що містить мелатонін. Призначений для людей, які працюють позмінно, а також для тих, у кого порушився біоритм в зв'язку зі зміною часового поясу.

Купити
139 грн
(0)

OstroVit Melatonin - таблетований препарат, що містить мелатонін. Сприяє більш здоровому сну, нормалізує біоритми, скорочує час засинання і має антикатаболічний ефект.

Купити
198 грн
(0)
Купити
289 грн
(0)

PipingRock Melatonin 10 пропонує комбінацію мелатоніну з амінокислотою Л-теанін. Допомагає розслабитися і налагодити режим і якість сну, незамінний в подорожах, при зміні часових поясів і при високих розумових і стресових навантаженнях.

Купити
129 грн
(0)

Trec Melatonin - капсульований гормон мелатонін, який відповідає за швидке засинання. Рекомендується при частих пробудженнях, проблемах із засинанням, зміні часового поясу і високих фізичних навантаженнях.

Купити
115 грн
(0)

NOW Melatonin 3 mg (60 капс) - капсульований мелатонін для захисту від вільних радикалів, нормалізації біоритмів, поліпшення якості сну і підвищення захисних можливостей організму.

Купити
311 грн
(0)

Swanson Turmeric (екстракт куркуми)вироблено з цілісних трав'яних кореневищ. Допомагає підтримувати шкіру здоровою і красивою, позитивно впливає на рухливість суглобів, нейтралізує вільні радикали.

Купити
199 грн
(0)

Trec GABA 750 - капсульована гамма-аміномасляна кислота. Корисна тим, хто веде активний спосіб життя і піддається навантаженням (як фізичним, так і розумовим). Покращує сон.

Купити
189 грн
(0)

OstroVit Lecithin VEGE - капсульований веганський продукт, що містить соєвий лецитин. Бере участь в будівництві клітинних мембран, покращує травлення, сприяє концентрації уваги. Особливо рекомендується працівникам розумової праці.

Купити
298 грн
(0)

Puritan's Pride Alpha Lipoic Acid - універсальний ефективний антиоксидант. Допомагає засвоювати цукор і зберегти здоровий стан печінки, підтримує роботу нервової системи.

Купити
351 грн
(0)

BioTech (USA) Ginkgo Biloba – добавка-стимулятор для підвищення активності на основі екстракту листя гінкго білоба. Речовини, що містяться в ньому, посилюють кровообіг та сприяють кращому живленню клітин мозку.

Купити