Безкоштовна доставка від 1000 грн.
-15%
246 грн 289 грн
(0)

Puritan's Pride Ginger - це порошок кореня імбиру в капсулах. Підтримує здоров'я травної системи, допомагає при епізодичній нудоті, полегшує стан при закачуванні.

Купити
-18%
214 грн 260 грн
(0)

Apple Cider Vinegar від Puritan's Pride - яблучний оцет в таблетках, що зберіг всі корисні властивості класичного яблучного оцту. Багатий вітамінами і мінералами. Сприяє гарному травленню і загальному оздоровленню організму.

Купити
118 грн
(0)

Swanson Garlic 400 мг - екстракт часнику в капсулах для контролю запаху. Часник називають ще природним антибіотиком, так як він містить речовину алліцин, яке і обумовлює його потужну бактерицидну дію.

Купити
249 грн
(0)

Optimum Nutrition Melatonin - гормон мелатонін, що нормалізує сон, в таблетках. Збагачений кальцієм і фосфором. Кальцій і фосфор зміцнюють кістки і в комбінації з мелатонином сприяють спалюванню жиру.

Купити
198 грн
(0)

OstroVit Spiruline - таблетовані синьо-зелені прісноводні водорості. Багатий корисними речовинами продукт з відмінним ступенем засвоюваності. Здійснює комплексний сприятливий вплив на організм.

Купити
139 грн
(0)

Swanson Melatonin - препарат, що імітує гормон, який виробляється організмом. Розроблено для поліпшення якості сну, допомагає в боротьбі з безсонням.

Купити
246 грн
(0)

Swanson Probiotic - харчова добавка для підтримки здорової мікрофлори кишечника. Містить пробіотик Lactobacillus acidophilus, один з найбільш досліджуваних штамів для здоров'я органів травлення. Lactobacillus acidophilus також підтримує здоров'я дихальних шляхів, здоровий рівень ліпідів в крові.

Купити
126 грн
(0)

Nosorog Spiruline - таблетований продукт на основі ціанобактерії спіруліни. Включає в себе цінний рослинний білок (підходить для веганів), вітаміни групи В, корисні мінерали (залізо), жирні кислоти.

Купити
289 грн
(0)

PipingRock Melatonin 10 пропонує комбінацію мелатоніну з амінокислотою Л-теанін. Допомагає розслабитися і налагодити режим і якість сну, незамінний в подорожах, при зміні часових поясів і при високих розумових і стресових навантаженнях.

Купити
244 грн
(0)

Nosorog Spiruline Powder - таблетована добавка на основі спіруліни. Джерело антиоксиданту фікоціаніну, засвоюваного рослинного білку, бета-каротину та інших корисних речовин. Веганський продукт.

Купити
248 грн
(0)

NOW Melatonin 3 mg - веганські капсули з мелатоніном, "гормоном сну". Регулюють сон і захищають клітини від руйнування під впливом вільних радикалів.

Купити
137 грн
(0)

Поживна речовина, що допомагає організму справлятися зі стресом. Формула з низькою дозою для максимальної гнучкості в залежності від ваших потреб. Використовуйте заспокійливі властивості гамма-аміномасляної кислоти для якісного сну і спокою протягом дня.

Купити
189 грн
(0)

OstroVit Lecithin VEGE - капсульований веганський продукт, що містить соєвий лецитин. Бере участь в будівництві клітинних мембран, покращує травлення, сприяє концентрації уваги. Особливо рекомендується працівникам розумової праці.

Купити
351 грн
(0)
Купити
311 грн
(0)

Swanson Turmeric (екстракт куркуми)вироблено з цілісних трав'яних кореневищ. Допомагає підтримувати шкіру здоровою і красивою, позитивно впливає на рухливість суглобів, нейтралізує вільні радикали.

Купити
167 грн
(0)

Puritan's Pride Melatonin 3 mg допомагає налагодити режим і якість сну. Незамінний при зміні часових поясів, при інтенсивних розумових і стресових навантаженнях.

Купити
199 грн
(0)

KFD Melatonin-аналог гомону сну, вщо виробляється організмом. Знижує стресові реакції, полегшує засинання і покращує якість сну, коригує порушення циркадного ритму у працівників нічних змін і при зміні часових поясів. Не викликає звикання.

Купити
249 грн
(0)

OstroVit GABA Plus - добавка-нейромедіатор, що здійснює розслаблюючу дію на нервові клітини і антикатаболічну - на м'язові. Покращує сон, знижує стрес, позитивно впливає на вироблення гормону росту.

Купити
168 грн
(0)

STRESS CONTROL ™ - це харчова добавка, що поліпшує роботу нервової системи при розумових і фізичних перевантаженнях. Продукт рекомендується людям, що регулярно зазнають стресу і живуть в умовах постійного поспіху.

Купити
229 грн
(0)

OstroVit Melatonin - таблетований "гормон сну". Харчова добавка, що містить мелатонін. Призначений для людей, які працюють позмінно, а також для тих, у кого порушився біоритм в зв'язку зі зміною часового поясу.

Купити
139 грн
(0)

OstroVit Melatonin - таблетований препарат, що містить мелатонін. Сприяє більш здоровому сну, нормалізує біоритми, скорочує час засинання і має антикатаболічний ефект.

Купити
129 грн
(0)

Trec Melatonin - капсульований гормон мелатонін, який відповідає за швидке засинання. Рекомендується при частих пробудженнях, проблемах із засинанням, зміні часового поясу і високих фізичних навантаженнях.

Купити
349 грн
(0)

OstroVit Chlorella - капсульована харчова добавка на основі хлорели. Хлорела - водорість, багата на мінерали, вітаміни та амінокислоти. Зміцнює імунітет, поліпшує обмінні процеси, сприятливо впливає на весь організм.

Купити
289 грн
(0)

OstroVit Ginkgo Biloba VEGE - веганська капсульована добавка на основі екстракту ендеміка гінкго білоба. Знімає депресію, покращує кровообіг, допомагає краще зосередитися і позбутися стресу.

Купити