Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
-5%
322 грн 339 грн
(1)

Puritan's Pride GABA (гамма-аміномасляна кислота) є природною седативною речовиною, сприяє поліпшенню когнітивних процесів, сну, мозкової активності, зниження проявів стресу. Не викликає звикання.

Купити
167 грн
(0)

Поживна речовина, що допомагає організму справлятися зі стресом. Формула з низькою дозою для максимальної гнучкості в залежності від ваших потреб. Використовуйте заспокійливі властивості гамма-аміномасляної кислоти для якісного сну і спокою протягом дня.

Купити
165 грн
(1)

Nosorog Gaba - ефективний капсульований неседативний транквілізатор для зняття напруги, розслаблення м'язів, поліпшення сну і блокування зайвої стимуляції мозку.

Купити
219 грн
(0)

OstroVit GABA Plus - добавка-нейромедіатор, що здійснює розслаблюючу дію на нервові клітини і антикатаболічну - на м'язові. Покращує сон, знижує стрес, позитивно впливає на вироблення гормону росту.

Купити
-7%
370 грн 398 грн
(0)

NOW GABA 750 mg Veg Capsules - натуральний нейротрансмітер у веганських капсулах. Підвищує стресостійкість, покращує якість сну, знімає нервову напругу і стимулює синтез гормону росту.

Купити
387 грн
(0)

Порошок для приготування напоїв Gaba від Allnutrition містить гамма-аміномасляну кислоту і таурин. Прискорює засинання, забезпечує глибокий і спокійний сон. Сприяє зниженню стомлюваності і має розслаблюючу дію. Рекомендована людям з високими розумовими і фізичними навантаженнями.

Купити
328 грн
(0)

OstroVit Gaba 200 грам - концентрована гамма-аміномасляна кислота для відновлення енергетичного потенціалу, виведення з організму токсинів та забезпечення кращої роботи мозку.

Купити
235 грн
(0)

Trec GABA 750 - капсульована гамма-аміномасляна кислота. Корисна тим, хто веде активний спосіб життя і піддається навантаженням (як фізичним, так і розумовим). Покращує сон.

Купити
319 грн
(1)

Гамма-аміномасляна кислота KFD Gaba покращує роботу мозку, підвищує якість сну, стабілізує емоційний фон, має заспокійливу дію, не викликаючи сонливість, Знижує нервозність і емоційну нестабільність.

Повідомити
398 грн
(0)

UNS GABA 200 грам – добавка гамма-аміномасляної кислоти для зняття стресу, прискорення росту м'язів, підтримки регенерації та зниження збудливості нейронів.

Повідомити
228 грн
(1)

IronFlex Gaba Max 90 табл - ГАМК для зняття втоми, прискорення відновлення та посиленого набору м'язової маси. Також гамма-аміномасляна кислота підвищує лібідо та покращує сон.

Повідомити
320 грн
(0)
Повідомити
278 грн
(0)

Харчова добавка в капсулах Gaba від Allnutrition містить гамма-аміномасляну кислоту і мелатонін. Прискорює засинання, забезпечує глибокий і спокійний сон. Сприяє зниженню стомлюваності і має розслаблюючу дію. Рекомендована людям з високими розумовими і фізичними навантаженнями.

Повідомити
398 грн
(0)

MST GABA 2200 100 капс - добавка гамма-аміномасляної кислоти, що знімає стрес і покращує якість сну. Підтримує роботу головного мозку, виводить токсини, підвищує настрій, знімає симптоми захитування.

Повідомити
418 грн
(0)

NOW GABA 500 – чиста гамма-аміномасляна кислота в формі порошку. Забезпечує ефективну підтримку нейромедіаторів. Допомагає зняти нервову напругу. Викликає розслаблюючий ефект.

Повідомити
288 грн
(0)
Повідомити
659 грн
(0)

NOW GABA 750 мг Veg Capsules 200 капс - веганські капсули з гамма-аміномасляною кислотою. Покращують якість сну, знімають нервову напругу, захищають м'язи від катаболізму.

Повідомити
598 грн
(0)

NOW GABA 750 mg Veg Capsules (200 капс) - веганські капсули ГАМК (природного заспокійливого агента) для поліпшення якості сну, прискорення набору м'язової маси і зміцнення нервової системи.

Повідомити
95 грн
(0)
Повідомити
318 грн
(0)

NOW GABA 500 mg Veg Capsules - гамма-аміномасляна кислота, вітамінізована вітаміном В6, в капсулах. Покращує сон, сприяє розслабленню, блокує зайву активність мозку.

Повідомити
258 грн
(0)

Ultimate Nutrition GABA 90 капс стимулює вироблення гормону росту під час сну, що сприяє зниженню ваги та нарощуванню сухої м'язової маси, збільшує силові показники, прискорює метаболізм та має потужний анаболічний ефект.

Повідомити
248 грн
(0)

6PAK Nutrition GABA + Melatonin - харчова добавка з гамма-аміномасляної кислоти та мелатонином. Підтримує організм під час інтенсивних тренувань та сприяє концентрації уваги.

Повідомити
294 грн
(1)

Харчова добавка в капсулах Gaba від Allnutrition містить гамма-аміномасляну кислоту і таурин. Прискорює засинання, забезпечує глибокий і спокійний сон. Сприяє зниженню стомлюваності і має розслаблюючу дію. Рекомендована людям з високими розумовими і фізичними навантаженнями.

Повідомити

GABA

Для стимуляції мозкової діяльності і підвищення стресостійкості чудово підійде добавка під назвою GABA. Даний продукт буде корисний і для спортсменів, і для звичайних людей, що мають насичений ритм життя і часто стикаються з такою проблемою, як перевтома.

GABA - що це таке?

GABA являє собою цінну амінокислоту, яка виступає в ролі основного нейромедіатора центральної нервової системи. У невеликих кількостях продукується природним шляхом мозковими тканинами. Однак отримати належну дозу речовини, особливо при екстремальних навантаженнях (розумових, фізичних, психоемоційних), можна тільки за допомогою вживання спеціалізованих харчових добавок.

Завдяки своїм багаточисельним корисним властивостям і натуральності GABA з успіхом застосовується не тільки в спортивній, але і медичній сфері з метою лікування і профілактики цілого ряду захворювань.

Ефекти GABA

Дана амінокислота міститься в більшості протеїнових молекул. Основне її завдання - нормалізувати стан і функції центральної нервової системи. Крім цього, GABA гарантує користувачам досягнення наступних позитивних ефектів:

 • Нормалізація і підвищення якості сну
 • Поліпшення мовної функції
 • Сприятливий вплив на пам'ять, здатність до концентрації уваги, координацію рухів
 • Стабілізація показників артеріального тиску
 • Запобігання і блокування судомного синдрому
 • Забезпечення нервових волокон оптимальною кількістю кисню
 • Позитивний вплив на процеси кровотоку, кровообігу і кровопостачання головного мозку
 • Поліпшення психоемоційного стану
 • Підвищення якості сну
 • Усунення депресій
 • Відновлення правильних природних біоритмів

Крім того, дана амінокислота характеризується наявністю цілого ряду корисних функцій і властивостей:

 • Нейромедіаторна дія
 • Стимуляція процесів кровообігу і мікроциркуляції
 • Позитивний вплив на засвоєння глюкози організмом
 • М'яка седативна і заспокійлива дія
 • Релаксуючий ефект
 • Поліпшення статевої функції
 • Загальна тонізуюча властивість

В організмі виконує метаболічну функцію, знижує активність в клітинних структурах внутрішніх органів і систем. Покращує сон, настрій, усуває ознаки передменструального синдрому у представниць прекрасної статі.

Дози і режим прийому

Оптимальне дозування цього засобу становить від 750 до 800 мг. Загальну кількість фахівці рекомендують розділити на кілька рівних прийомів.

При стресах, легкому неспокої і психоемоційній нестабільності буде досить 250-500 мг амінокислоти протягом доби. Вживати препарат рекомендується безпосередньо перед прийомом їжі.

Тривалість терапевтичного курсу може варіювати в проміжку від 2 тижнів до 1,5 років, в залежності від індивідуальних показань, поставлених цілей і стану нервової системи.

Побічні ефекти

Застосування амінокислотної добавки може спровокувати розвиток наступних небажаних реакцій:

 • Порушення сну
 • Сонливість в денні години
 • Перепади кров'яного тиску
 • Гіпертермія
 • Нудота і напади блювоти

У більшості випадків перелічені вище побічні ефекти проявляються при індивідуальній непереносимості препарату або ж перевищенні рекомендованого дозування. Іноді неприємні симптоми виникають в перші дні курсу і потім проходять самостійно. У тому випадку, якщо цього не відбувається, слід зменшити добову дозу GABA до мінімуму.

GABA купити можна в нашому магазині спортивного харчування WAYSPORT з доставкою по всій Україні.