Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
216 грн
(1)

OstroVit Glycine Pure - порошкоподібна амінооцтова кислота, особливо корисна для нервової системи. Підтримує нервові клітини, бере участь у передачі імпульсів, нормалізує сон.

Купити
109 грн
(0)

Для міцних і здорових кісток потрібен бор, але цей мінерал погано засвоюється організмом. Бор Swanson з борорганічного гліцинату Albion® оптимізіован для кращого всмоктування і біодоступності, для забезпечення ефективності препарату. Кожна капсула містить 6 мг бору.

Купити
389 грн
(0)

Puritan's Pride Glycine 3000 мг Per Serving – високоякісний гліцин в капсулах. Допомагає подолати ранкову сонливість і млявість. Не містить кофеїну та інших стимуляторів.

Повідомити
397 грн
(0)

NOW Glycine 1000 mg Veg Capsules - незамінна амінокислота гліцин в веганських капсулах. Забезпечує нормальну трансформацію глюкози в енергію, нормалізує роботу нервової системи, покращує сон.

Повідомити
185 грн
(0)

Nosorog Glycine - капсульована добавка гліцину. Це амінокислота, яка допомагає при психологічних навантаженнях, регулює обмін речовин, зокрема підтримує трансформацію глюкози в енергію.

Повідомити
Гліцин

Гліцин – одна з найбільш популярних і затребуваних серед користувачів харчових добавок. Висока потреба в цій речовині обумовлена ​​її ефективністю, абсолютною безпекою для здоров'я і хорошим анаболічним ефектом, що дозволяє за короткий термін наростити об'ємну м'язову масу.

Що таке гліцин і як він діє?

Гліцин являє собою цінну замінну амінокислоту, яка є будівельним матеріалом для білків і основним компонентом креатину. Синтезується організмом людини в невеликій кількості. Відноситься до фармакологічної групи лікарських засобів, які впливають на центральну нервову систему і забезпечують поліпшення її стану та функціонування.

Гліцин є нейромедіаторною амінокислотою і чинить подвійну дію. З однієї сторони, чутливі до нього рецептори розміщені в головному й спинному мозку, тому він здатен гальмувати нейрони без затримок в часі. З іншої сторони, гліцин послаблює виділення із нейронів амінокислот зі збуджуючою дією.

Завдяки такій своїй дії гліцин забезпечує наступні позитивні ефекти:

 • Нормалізація сну;
 • Полегшення засипання;
 • Стимуляція роботи мозку та поліпшення мозкової активності ;
 • Зняття психоемоційної напруги (усунення тривожності, агресії, дратівливості);
 • Детоксикаційна дія, ослаблення токсичної дії ліків та алкоголю;
 • Надання антиоксидантного захисту;
 • Стимуляція регенерації тканин;
 • Покращення кровопостачання;
 • Імуномодулюючий ефект;
 • Купування розладів вегетосудинного характеру;
 • Зменшення показників глюкози в крові;
 • Підвищення енергетичного потенціалу;
 • Активне продукування гормону росту;
 • Вироблення жовчі, гемоглобіну і більшості білків;
 • Загальний оздоровчий і тонізуючий вплив.

Науково доведено, що при регулярному застосуванні гліцин сприяє виробленню імуноглобуліну і специфічних антитіл, активізує власні захисні механізми організму, підвищує його опірність і стійкість до стресів. Очищає організм від токсичних речовин і шлаків, усуває побічні ефекти і наслідки вживання цілого ряду інших сильнодіючих лікарських препаратів.

Гліцин благотворно позначається на розумовій діяльності, пам'яті, здатності до концентрації уваги. При отриманих травматичних ушкодженнях голови, інсультах усуває прояви мозкових розладів.

Гліцин в спорті та бодібілдингу

Дана амінокислота входить до складу багатьох спортивних добавок. На ринку присутні й однокомпонентні продукти з гліцином. Обумовлено це кількома факторами.

1. Гліцин бере участь у біосинтезі креатину. Креатин у свою чергу забезпечує виробництво енергії і приріст м’язової маси.

2. Гліцин входить до складу колагену. Саме цей білок надає сполучній тканині пружність і еластичність.

3. Гліцин чинить заспокійливу дію. А це саме те, що потрібно спортсменам під час інтенсивних тренувань і в період змагань.

Спортсмени і тренери цінують гліцин за його здатність скорочувати відновний період після важких фізичних навантажень і інтенсивних тренувань, зниження ризику травматизму завдяки зміцненню суглобово-зв'язкового апарату і опорно-рухової системи.

Широко застосовується гліцин в спортивному середовищі для підвищення показників витривалості, продуктивності, працездатності, а також прискореного приросту мускулатури.

Дефіцит речовини призводить до виснаження, психічних і неврологічних розладів, безсоння, негативно позначається на стані волосся, нігтьових пластин і шкірних покривів. Крім того, у людей, що займаються спортом, активно проявляються катаболічні реакції, розпадаються білки, які містяться в м'язових тканинах, що веде до їх деструкції і руйнування.

Показання до застосування гліцину

Форми випуску гліцину – таблетки або ж порошок для приготування суспензій, розчинів. Інструкція до гліцину вказує на наступні клінічні показання для його застосування:

 • Зниження розумової та фізичної працездатності.
 • Підвищена тяга до вживання солодощів.
 • Проблеми зі сном.
 • Гіпертонічна хвороба.
 • Неврози.
 • Стресові ситуації, психоемоційні потрясіння.
 • Вегето-судинна дистонія.

Атлети, культуристи і бодібілдери приймають препарат при складних тренуваннях, в період підготовки до змагань, а також з метою прискореного відновлення і регенерації м'язових волокон.

Дітям гліцин призначають, починаючи з 3-річного віку. Амінокислоту в дитячому віці необхідно приймати для активізації зростання і повноцінного розвитку, при схильності до рахіту, виснаженні, неврологічних розладах.

Як приймати гліцин?

Засіб рекомендується приймати в кількості 2-3 таблеток на добу, протягом місяця.

Людям, зайнятим важкою фізичною працею, і спортсменам, які прагнуть до швидкого приросту м'язів, добову дозу можна збільшити до 6 г. Тривалість курсу становить 4 тижні, після чого обов'язково потрібно зробити перерву (близько 2 тижнів), а потім при необхідності повторити терапію.

Фахівці наполегливо рекомендують дотримуватися стандартної схеми прийому і оптимальних дозувань, оскільки в іншому випадку можна спровокувати накопичення молочної кислоти.

Важливо запам'ятати, що таблетки розсмоктуються під язиком, а не запиваються водою. Для досягнення максимально виражених результатів вживати гліцин рекомендується під час прийому їжі, після інтенсивних, напружених тренувань, а також безпосередньо перед відходом до сну.

Гліцин міститься в деяких продуктах харчування (яйцях, яловичому і курячому м'ясі, злакових, молочній продукції), але фахівці все ж рекомендують використовувати таблетовану форму для отримання максимально швидкого і вираженого ефекту.

Гліцин відмінно переноситься, але має деякі обмеження до застосування: індивідуальна непереносимість і гіперчутливість до речовини.

Відгуки про гліцин

Харчові добавки з гліцином заслужили безліч позитивних відгуків від експертів, спортсменів та інших користувачів. Амінокислота чудово засвоюється і не має побічних дій, за винятком головного болю, який виникає вкрай рідко, при надмірному перевищенні добової дози.

Особливо важливий гліцин для спортсменів, оскільки абсолютно безпечно допомагає підготуватися до відповідальних змагань і не проявляється на допінг-контролі. Покращує як фізичні характеристики, так і ментальну концентрацію.

Приваблює і доступна вартість біодобавок з гліцином в основі, так як вони відрізняються винятковою натуральністю.

Купити гліцин за найкращою ціною з доставкою по всій Україні в магазині спортивного харчування waysport.