Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
109 грн
(0)

Для міцних і здорових кісток потрібен бор, але цей мінерал погано засвоюється організмом. Бор Swanson з борорганічного гліцинату Albion® оптимізіован для кращого всмоктування і біодоступності, для забезпечення ефективності препарату. Кожна капсула містить 6 мг бору.

Купити
357 грн
(0)

NOW Glycine 1000 mg Veg Capsules - незамінна амінокислота гліцин в веганських капсулах. Забезпечує нормальну трансформацію глюкози в енергію, нормалізує роботу нервової системи, покращує сон.

Купити
185 грн
(0)

Nosorog Glycine - капсульована добавка гліцину. Це амінокислота, яка допомагає при психологічних навантаженнях, регулює обмін речовин, зокрема підтримує трансформацію глюкози в енергію.

Повідомити
176 грн
(0)

OstroVit Glycine Pure - порошкоподібна амінооцтова кислота, особливо корисна для нервової системи. Підтримує нервові клітини, бере участь у передачі імпульсів, нормалізує сон.

Повідомити

Гліцин

Гліцин - одна з найбільш популярних і затребуваних серед користувачів харчових добавок. Висока потреба в цій речовині обумовлена ​​її ефективністю, абсолютною безпекою для здоров'я і хорошим анаболічним ефектом, що дозволяє за короткий термін наростити об'ємну м'язову масу.

Що таке гліцин і як він діє?

Гліцин являє собою цінну амінокислоту, яка є будівельним матеріалом для білків і основним компонентом креатину. Синтезується організмом людини в невеликій кількості. Відноситься до фармакологічної групи лікарських засобів, які впливають на центральну нервову систему, що забезпечують поліпшення її стану та функціонування.

Широко застосовується гліцин і в спортивному середовищі для підвищення показників витривалості, продуктивності, працездатності, а також прискореного приросту мускулатури. Крім цього, амінокислота допомагає досягати наступних яскраво виражених позитивних результатів:

 • Підвищення енергетичного потенціалу
 • Загальний оздоровчий і тонізуючий вплив
 • Підвищення силових показників
 • Імуномодулюючий ефект
 • Дезінтоксикаційна дію
 • Нормалізація сн
 • Стабілізація психоемоційного стану (усунення тривожності, агресії, дратівливості)
 • Купування розладів вегетосудинної характеру
 • Активне продукування гормону росту
 • Зменшення показників глюкози в крові
 • Поліпшення мозкової активності

Науково доведено, що ця амінокислота сприяє активізації власних захисних механізмів організму, підвищує його опірність і стійкість до стресів, очищає від токсичних речовин і шлаків, благотворно позначається на розумовій діяльності, пам'яті, здатності до концентрації уваги. При отриманих травматичних ушкодженнях голови, інсультах усуває прояви мозкових розладів.

Спортсмени і тренери цінують гліцин за його здатність скорочувати відновний період після важких фізичних навантажень і інтенсивних тренувань, зниження ризику травматизму, завдяки зміцненню суглобово-зв'язкового апарату і опорно-рухової системи.

Дефіцит речовини призводить до виснаження, психічних і неврологічних розладів, безсоння, негативно позначається на стані волосся, нігтьових пластин і шкірних покривів. Крім того, у людей, що займаються спортом, активно проявляються катаболічні реакції, розпадаються білки, які містяться в м'язових тканинах, що веде до їх деструкції і руйнування.

При регулярному застосуванні сприяє виробленню імуноглобуліну і специфічних антитіл, усуває побічні ефекти і наслідки вживання цілого ряду інших сильнодіючих лікарських препаратів.

Показання до застосування гліцину

Форми випуску гліцину - таблетки або ж порошок для приготування суспензій, розчинів. Інструкція до гліцину вказує на наступні клінічні показання для його застосування:

 • Зниження розумової та фізичної працездатності
 • Підвищена тяга до вживання солодощів
 • Проблеми зі сном
 • Гіпертонічна хвороба
 • Неврози
 • Стресові ситуації, психоемоційні потрясіння
 • Вегето-судинна дистонія

Атлети, культуристи і бодібілдери приймають препарат при складних тренуваннях, в період підготовки до змагань, а також з метою прискореного відновлення і регенерації м'язових волокон.

Дітям гліцин призначають, починаючи з 3-річного віку. Амінокислоту в дитячому віці необхідно приймати для активізації зростання і повноцінного розвитку, при схильності до рахіту, виснаженні, неврологічних розладах.

Як приймати гліцин?

Засіб рекомендується приймати в кількості 2-3 таблеток на добу, протягом місяця.

Людям, зайнятим важкою фізичною працею, і спортсменам, які прагнуть до швидкого приросту м'язів, добову дозу можна збільшити до 6 г. Тривалість курсу становить 4 тижні, після чого обов'язково потрібно зробити перерву (близько 2 тижнів), а потім при необхідності повторити терапію.

Фахівці наполегливо рекомендують дотримуватися стандартної схеми прийому і оптимальних дозувань, оскільки в іншому випадку можна спровокувати накопичення молочної кислоти.

Важливо запам'ятати, що таблетки розсмоктуються під язиком, а не запиваются водою. Для досягнення максимально виражених результатів вживати гліцин рекомендується під час прийому їжі, після інтенсивних, напружених тренувань, а також безпосередньо перед відходом до сну.

Гліцин міститься в деяких продуктах харчування (яйцях, яловичому і курячому м'ясі, злакових, молочній продукції), але фахівці все ж рекомендують використовувати таблетовану форму для отримання максимально швидкого і вираженого ефекту.

Гліцин відмінно переноситься, але має деякі обмеження до застосування: індивідуальна непереносимість і гіперчутливість до речовини.

Відгуки про гліцин

Харчові добавки з гліцином заслужили безліч позитивних відгуків від експертів, спортсменів та інших користувачів. Амінокислота чудово засвоюється і не має побічних дій, за винятком головного болю, який виникає вкрай рідко, при надмірному перевищенні добової дози.

Особливо важливий гліцин для спортсменів, оскільки абсолютно безпечно допомагає підготуватися до відповідальних змагань і не проявляється на допінг-контролі. Покращує як фізичні характеристики, так і ментальну концентрацію.

Приваблює і доступна вартість біодобавок з гліцином в основі, так як вони відрізняються винятковою натуральністю.

Купити гліцин за найкращою ціною з доставкою по всій Україні в магазині спортивного харчування waysport.