Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
659 грн
(1)

BioTech (USA) Beef Protein 500 грам - протеїнова добавка на основі гідролізованого протеїну (отримана з яловичини), збагачена амінокислотами. Насичує м'язи амінокислотами, посилює ріст мускулатури, підтримує досягнуті результати.

Купити
595 грн
(0)
Повідомити
1 085 грн
(0)

Scitec Nutrition 100% Beef Concentrate – ферментативно гідролізовані пептиди яловичого протеїну. Містять всі типи необхідних амінокислот, що максимально швидко засвоюються. Забезпечують активне зростання м'язової маси, гальмують катаболізм.

Повідомити
595 грн
(0)

Scitec Nutrition 100% Beef Concentrate – протеїнова добавка на основі ферментативно обробленого яловичого білка для максимально швидкого забезпечення організму амінокислотами. Відновлює м'язи після тренування, прискорює їх зростання.

Повідомити
1 970 грн
(0)

BioTech (USA) Beef Protein 1816 грам - порошкова добавка гідролізату яловичого протеїну, посилена амінокислотами. Легко засвоюється, живить і відновлює м'язи, прискорює їх зростання і допомагає зберегти отримані результати.

Повідомити
642 грн
(0)
Повідомити
1 184 грн
(0)
Повідомити
1 368 грн
(0)
Повідомити
38 грн
(0)

BioTech (USA) Beef Protein - пакетик сухого бичачого протеїну у вигляді ароматизованого порошку для швидкого зростання м'язів та відновлення їх після тренування. Зміцнює кістки, уповільнює катаболізм. Збагачений амінокислотами, бромелайном, вітамінами.

Повідомити
Яловичий протеїн

Яловичий протеїн – корисна харчова добавка для спортсменів. Містить чистий білок. Жири та холестерин видаляються в процесі виготовлення, тому їх в складі немає. Має збалансований склад амінокислот і збагачений натуральним креатином, який міститься в м'ясі. Добре засвоюється організмом, максимально швидко потрапляючи в кровотік. Також не містить лактози, що робить його гарною заміною для спортсменів, які не можуть пити інші протеїни через непереносимість даного компонента.

Як виготовляється яловичий протеїн

Білок отримують, як можна зрозуміти за назвою, з яловичини. Для цього застосовують технологію ультра-концентрації. Ще одна поширений спосіб – гідроліз, який передбачає розщеплення білка до найдрібніших фрагментів. Отриманий таким чином білок називають яловичим гідролізатом.

Його піддають високотехнологічному очищенню і звільняють від холестерину та інших жирів. На наступному етапі настає черга випарювання залишків води. Результат – концентрований протеїн із яловичини, частка білка в якому може сягати вельми високих показників.

Переваги яловичого протеїну

1. Швидка засвоюваність (приблизно 30 хв). В процесі гідролізу білок розпадається до дрібних частинок. Завдяки цьому шлунок отримує практично готові до засвоєння нутрієнти, що неймовірно полегшує його роботу по травленню.

2. Чудовий амінокислотний склад. Завдяки повному амінокислотному профілю яловичий протеїн є відмінним варіантом для всіх, хто набирає м'язову масу. За рахунок збалансованої кількості амінокислот кожна порція протеїну засвоюється в повному обсязі. І що важливо – не перевантажує органи травлення.

3. Високий вміст природного креатину. Ця сполука, на яку багата яловичина, відіграє вагому роль в процесах енергозабезпечення та сприяє підвищенню силових показників і рівня витривалості спортсмена.

4. Відсутність насичених жирів і холестерину. Це робить продукт своєрідним «ізолятом» яловичого м'яса, що відрізняється:

  • високою біологічною цінністю;
  • гарною засвоюваністю (організм отримує максимум білка - більше, ніж від інших протеїнових добавок).

5. Відсутність лактози і глютену. Дана харчова добавка тривалий час підтримує позитивний баланс азоту. І це робить її схожою на сироватковий білок. Але на відміну від нього, тут немає небезпечних складників, які викликають алергію у певної категорії спортсменів.

Що стосується недоліків, то сюди можна віднести лише високу вартість і специфічний присмак яловичини. Хоча виробники намагаються використовувати якісні смакові добавки, щоб нейтралізувати цей ефект. Крім того, перераховані вище властивості перекривають цей мінус, роблячи яловичий протеїн незамінною добавкою для швидкого набору м'язової маси.

Як приймати яловичий протеїн

Рекомендації щодо прийому гранично прості. Адже яловичий протеїн приймається так само, як і сироватковий.

Перший раз протеїн приймають вранці натщесерце з метою зниження рівня кортизолу в крові, котрий відомий своєю здатністю посилювати катаболістичні (руйнуючі) процеси в організми й в м’язовій тканині.

Повторно продукт вживають перед тренуванням, бажано за півгодини до початку навантажень, щоб забезпечити прилив сил, подібно до передтренувального комплексу. Справа в тому, що креатин затримує воду в саркоплазмі, що дає спортсмену можливість працювати з більшою вагою.  

Рекомендована порція - 30-35 г.

Ціни на яловичий протеїн

Вартість яловичого протеїну залежить від багатьох факторів. На неї впливає обсяг упаковки, склад, виробник. Тому ціновийдіапазон досить великий. З цінами нашого інтернет-магазину можете ознайомитися, клікнувши по категорії "протеїни - яловичий протеїн".

Купити яловичий протеїн в Києві і Україні

Якщо вирішите купити яловичий протеїн – можете замовити його в інтернет-магазині WaySport. Причому на вигідних умовах.

По-перше, в каталозі пропонується широкий асортимент протеїнових добавок від провідних брендів:

  • Biotech
  • Scitec Nutrition
  • Ultimate Nutrition
  • SAN
  • Optimum Nutrition і багато інших

У кожного виробника є хороша репутація, тому якість продукції сумнівів не викликає. І при дотриманні рекомендацій щодо приймання ви зможете домогтися бажаного результату в короткі терміни.

По-друге, у нас діє лояльна цінова політика. Завдяки налагодженим поставкам і довгостроковому співробітництву з виробниками ми можемо запропонувати своїм покупцям конкурентні ціни. А для постійних клієнтів передбачені хороші знижки, які зроблять покупку в WaySport ще дешевше.

По-третє, всім покупцям надаються професійні консультації. Якщо не впевнені у виборі або хочете уточнити деякі нюанси – зверніться за допомогою до менеджера, зв'язавшись з ним за вказаними на сайті телефонами. Консультації безкоштовні, і ні до чого не зобов'язують.

Оформляти замовлення можна з Києва або будь-якого іншого міста, так як доставка здійснюється по всій Україні. Зробити це можна як через сайт, так і зв'язавшись з менеджером по телефону в робочий час.