Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
45 грн
(1)

Trec Nutrition Endurance Iso Faster – вітамінізований вуглеводно-електролітний розчин. Покращує поглинання води під час тренувань. Підтримує витривалість. Послаблює відчуття втоми.

Купити
45 грн
(1)

Amix Rock´s Gel with Сaffeine – енергетичний гель з кофеїном в пакетиках. Швидка енергія та тривале її збереження під час тренувань.

Купити
359 грн
(1)

Iso Plus Powder - розчинний енергетичний напій -ізотонік з фруктовим смаком. Заповнює баланс втрачених з потом мінералів і вітамінів для підтримки роботи серця, нормалізації в'язкості крові і відновлення працездатності.

Купити
35 грн
(1)

Olimp Iso Plus + L-Carnitine 35 грам – комплексна вітамінно-мінеральна добавка з L-карнітином для приготування ізотонічного розчину. Відновлює електролітний баланс, сприяє жироспаленню.

Купити
339 грн
(1)

EVLution Nutrition Hydramino – потужний комплекс електролітів, ключових амінокислот, антиоксидантів, вітамінів та інших цінних речовин в формі порошку. Допомагає відновити рівень вологи в організмі, втраченої під час інтенсивних тренувань або повсякденної активності.

Купити
169 грн
(0)

Olimp Iso Plus - біологічно активна добавка у вигляді шипучих таблеток, які при розчиненні у воді створюють освіжаючий ізотонічний напій, що підвищує витривалість, Містить вітаміни, вуглеводи і електроліти.

Купити
44 грн
(1)

Amix Rock´s Gel XXL – енергетичний гель в пакетиках. Забезпечує швидку енергію під час тренувань. Зберігає її протягом тривалого періоду часу.

Купити
665 грн
(0)

BioTech (USA) Multi Hypotonic - рідка ізотонічна добавка з вітамінами. Приємні освіжаючі смаки, вуглеводи з високим глікемічним індексом. Відновлює водно-сольовий баланс, захищає від вільних радикалів, підвищує регенерацію.

Купити
589 грн
(1)

Iso Plus Powder - розчинний енергетичний напій -ізотонік з фруктовим смаком. Заповнює баланс втрачених з потом мінералів і вітамінів для підтримки роботи серця, нормалізації в'язкості крові і відновлення працездатності.

Купити
189 грн
(0)

Olimp Hydratonic MED – засіб для пероральної регідратації у формі порошку. Допомагає при станах водно-електролітних порушень, що виникають внаслідок діареї та блювоти. Запобігає зневодненню організму.

Купити
45 грн
(1)

Amix Rock's Energy Gel – енергетичний гель в пакетиках. Слугує джерелом швидкої енергії під час тренувань. Допомагає зберігати її протягом тривалого періоду часу.

Купити
495 грн
(0)

Weider Fresh Up Concentrate 1000 мл – вітамінно-мінеральний концентрат для приготування ізотонічного напою. Відновлює електролітний баланс, захищає від окисного стресу, додає сил.

Купити
578 грн
(0)

Scitec Nutrition IsoTec Endurance – ізотонік із фруктовими смаками для приготування вуглеводно-електролітного напою. Відновлює водно-сольовий баланс організму, підвищує витривалість, покращує насичення водою, підтримує імунітет.

Купити
347 грн
(0)

Allnutrition Isotonic – ізотонічний комплекс глюкози, вітамінів, мінералів та рослинних екстрактів в формі порошку. Миттєво відновлює втрачену рідину та електроліти в організмі. Поповнює енергетичні запаси в м’язах.

Купити
259 грн
(1)

Trec Endurance ISOTONIC SPORT – комплекс вуглеводів та електролітів у формі порошку. Зволожує організм під час інтенсивних фізичних навантажень. Сприяє зниженню втоми.

Купити
648 грн
(1)

Trec Endurance Vitargo Electro-Energy – запатентований вуглеводний комплекс VITARGO® з додаванням електролітів в формі порошку. Відновлює запаси глікогену для утворення енергії під час фізичних навантажень. Запобігає зневодненню.

Купити
233 грн
(0)

Scitec Nutrition Vitargo 900 г - порошкова добавка на основі запатентованого високомолекулярного вуглеводу, отриманого з кукурудзяного крохмалю. Максимально швидко відновлює енергію та поповнює запаси глікогену. Не дратує ШКТ.

Повідомити
229 грн
(0)

6PAK Nutrition Isotonic – порошок для приготування вуглеводно-електролітного напою. Підвищує водопоглинання. Посилює витривалість організму під час тривалих і важких тренувань.

Повідомити
518 грн
(1)

Amix ChampION Sports Fuel – рідкий концентрат для приготування спортивного напою. Насичує організм живильною вологою та енергією. Запобігає зневодненню під час фізичних навантажень.

Повідомити
27 грн
(0)
Повідомити
24 грн
(1)

Fit Drink вілд ActivLab - це пропозиція для людей, що піклуються про свою фігуру і здоров'я. Цей злегка газований функціональний напій зі смаком манго і чорниці містить L-карнітин та фолієву кислоту. Підвищує витривалість та додає енергії.

Повідомити
9 грн
(0)

Ізотонічний напій з функціональними добавками ISO ACTIVE від Activlab містить в складі вуглеводи, електроліти, мінеральні елементи і вітаміни групи В. Допомагає підтримувати витривалість і електролітний баланс при тривалих фізичних навантаженнях.

Повідомити
218 грн
(0)

Концентрат для приготування ізотонічного напою HOT SPORT DRINK від Activlab містить оптимальний набір електролітів, вуглеводів і вітамінів. Заповнює дефіцит води в організмі і регулює кислотно-лужний баланс, допомагає підтримувати високий темп активності під час тривалих тренувань.

Повідомити
274 грн
(0)

Ізотонічний напій із освіжаючим смаком Nutrend ISODRINX задовольняє потреби організму для відновлення розтрачених запасів рідини, мінералів та енергії під час навантаження. Забезпечує швидку та ефективну регідратацію та прискорює відновлення.

Повідомити
289 грн
(0)

Amix Isolyte Sport Isotonic Professional Drink – комплекс вуглеводів, електролітів та вітамінів у формі порошку для приготування спортивного напою. Забезпечує оптимальне зволоження організму. Надає енергію.

Повідомити
169 грн
(1)

Ізотонічний напій з функціональними добавками ISO ACTIVE від Activlab містить в складі вуглеводи, електроліти, мінеральні елементи і вітаміни групи В. Допомагає підтримувати витривалість і електролітний баланс при тривалих фізичних навантаженнях.

Повідомити
27 грн
(1)

BioTech (USA) ISO Tonic Hydrate & Energize – ізотонік в формі порошку для приготування смачного напою. Постачає в організм необхідні йому цінні речовини та вологу. Дарує заряд енергії.

Повідомити
173 грн
(0)

Trec ISO Faster - комбінований ізотонік для ефективного зволоження під час інтенсивного тренування. Захищає від зневоднення, підтримує електролітний баланс. До складу добавки входять вуглеводи, мінерали, аскорбінова кислота.

Повідомити
196 грн
(1)

OstroVit Isotonic - добавка-ізотонік у вигляді порошку з фруктовим смаком. Основна функція - захист організму від втрати електролітів в результаті інтенсивних занять спортом або іншої фізичної активності. Збагачена вітамінами і амінокислотами.

Повідомити
439 грн
(0)

Extrifit Iontex Liquid 1000 мл - рідкий концентрований ізотонік для відновлення втрачених під час тренування мінералів та вітамінів, а також для забезпечення організму необхідною рідиною і енергією.

Повідомити
328 грн
(0)
Повідомити
110 грн
(1)

Hydratonic ® FAST призначений для дорослих і дітей старше 3 років в якості харчової добавки, якщо існує підвищена потреба в речовинах продукту, наприклад, при тривалих фізичних навантаженнях, в разі підвищеної втрати рідини через потовиділення, в спекотні дні, при діареї і блювоті.

Повідомити
446 грн
(0)

BioTech (USA) ISO Tonic Hydrate & Energize 600 грам - ізотонік із фруктовими смаками для відновлення енергетичного потенціалу та сольового балансу. Запобігає судомам, поповнює запас рідини в організмі.

Повідомити
439 грн
(0)

Scitec Nutrition Athletic Line Isotec Race 1800 грам - вітамінізований аскорбіновою кислотою ізотонік із освіжаючими смаками. Відновлює електролітний баланс, посилює синтез колагену, захищає від вільних радикалів.

Повідомити
244 грн
(0)

Scitec Nutrition Vitargo CRX 2.0 - комбінована порошкова добавка креатинової матриці та високомолекулярних вуглеводів, збагачена вітамінами групи В. Надає сил, знімає втому, підвищує імунітет, заощаджує запаси глікогену.

Повідомити
Ізотоніки

Ізотоніки, енергетичні чи прохолодні напої - є цілий ряд назв напоїв для спортсменів. Вони стають все більш і більш популярними. Але що означають ці терміни? Вони однакові? Як їх приймати?

Що таке ізотонічний напій?

Ізотонічні напої, енергетичні напої і прохолодні напої - це одне і те ж, а саме напої для спортсменів.

Напій є фізіологічним, коли він містить ту ж концентрацію частинок, що і кров. Щоб визначити це, ми вивчаємо осмолярність напою, яка повинна бути від 270 до 330 мОсм / л, щоб бути изотонічною. Таким чином, напій є гіпотонічним, коли він менш концентрований, ніж кров, і гіпертонічним, коли він більш концентрований.

Всі напої, призначені для задоволення потреб спортсменів під час тренувань, повинні бути ізотонічними або злегка гіпотонічними, але не гіпертонічними.

Чому я повинен використовувати ізотонічні напої?

Мета ізотоніка - поліпшити споживання води, мінералів і поживних речовин, щоб полегшити заміну того, що організм використовує під час тренувань. Це сприяє регідратації, правильному засвоєнню частинок, необхідних для підтримки організму (глюкоза, натрій і т. д.)

Ізотонічний напій легко засвоюється і швидко залишає шлунок, забезпечуючи оптимальну ефективність і комфортне травлення.

Гіпотонічний напій всмоктується не так легко, як ізотонічний, але може бути корисний в дуже жарку погоду.

Гіпертонічний напій дуже концентрований, і його відхід із шлунка займає надто багато часу, що може викликати проблеми з травленням і призвести до зневоднення організму через потребу води в шлунку для зниження концентрації.

Важливо, щоб ви дотримувалися дозувань, зазначених на упаковці вашого напою, щоб максимально використовувати його ізотонічні властивості.

Що міститься у фізіологічному напої?

- Вода є основним інгредієнтом напою. Це забезпечує зволоження під час тренувань.

- Вуглеводи для забезпечення споживання енергії при тривалих фізичних зусиллях. Кількість вуглеводів в напої повинна складати від 60 до 80 г / л.

- Натрій для відновлення солей, втрачених під час виділення поту. Крім того, натрій викликає відчуття спраги і полегшує засвоєння води і вуглеводів.

- Вітаміни групи В для підтримки енергетичного балансу і боротьби із втомою.

- Калій корисний в жарку або теплу погоду.

- Магній, щоб допомогти зменшити втому.

- Антиоксиданти, щоб допомогти організму захистити себе від певних токсичних впливів, що утворюються в результаті клітинної діяльності.

- У напої може бути білок, але рідко. Це може бути корисно при тривалих зусиллях, наприклад, більше 3 годин.

Коли краще приймати ізотонічний напій?

Витривалі види спорту, такі як триатлон, пов'язані з ризиком зневоднення при пітливості. Піт складається з води і мінералів (в основному натрію, але і трохи калію). Під час зусиль організм може втратити більше півтора літра поту за годину, а іноді і до 3 літрів на годину. Таким чином, якщо ця втрата не врівноважена водою, організм стає зневодненим. Крім того, ми знаємо, що м'язи використовують енергію під час навантажень, тому регулярне споживання вуглеводів дозволяє нам компенсувати втрати і підтримувати силові показники.

Ізотонічні напої є кращим рішенням, так як вони забезпечують надходження води, натрію і вуглеводів. Це напої «все в одному».

Таким чином, після години зусиль рекомендується регулярно поповнювати втрати мікроелементів і води ізотонічними напоями. Необхідна доза становить 1 ковток кожні 10-15 хвилин від початку ваших тренувань.

Купити ізотоніки і гіпотоніки з доставкою по всій Україні можна в магазині спортивного харчування WAYSPORT - найкраща ціна гарантія якості.