Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
15 грн
(1)

Ізотонічний напій з функціональними добавками ISO ACTIVE від Activlab містить в складі вуглеводи, електроліти, мінеральні елементи і вітаміни групи В. Допомагає підтримувати витривалість і електролітний баланс при тривалих фізичних навантаженнях.

Купити
48 грн
(2)

Nutrend GUTAR ENERGY SHOT - комплексна енергетична добавка таурину, карнітину, аргініну з екстрактами гуарани та женьшеню в формі напою. Не містить цукру, вітамінізована вітаміном В6.

Купити
52 грн
(1)

Nutrend Carbosnack Gel – енергетичний гель в тюбику. Забезпечує швидку енергію. Ідеальний варіант для вживання під час важких фізичних навантажень з високою частотою пульсу.

Купити
38 грн
(1)

Power Pro Guarana 25 мл - вітамінізований енергетичний коктейль на основі гуарани, посилений таурином та кофеїном. Прискорює процес схуднення, надає енергії, притупляє відчуття голоду.

Купити
79 грн
(1)

Nutrend Endurosnack tube – інноваційний енергетичний гель на основі ізомальтулози. Забезпечує поступове вивільнення енергії. Підсилений таурином, L-карнозином, амінокислотами з розгалуженим ланцюгом, гліцином і L-аланіном.

Купити
648 грн
(0)

Nutrend Isodrinx – високоефективна комбінація швидкозасвоюваних вуглеводів і електролітів в формі порошку. Слугує ідеальним джерелом енергії. Забезпечує організм оптимальною кількістю поживних речовин, вітамінів. Чудово зволожує під час будь-яких важких або фізичних навантажень.

Купити
64 грн
(0)

Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA призначений для фізично активних людей в якості додаткового джерела енергії і амінокислот в момент тривалого та інтенсивного фізіченого навантаження. Захищає м'язи від руйнування і сприяє швидкому відновленню.

Купити
348 грн
(0)

Ізотонічний напій із освіжаючим смаком Nutrend ISODRINX задовольняє потреби організму для відновлення розтрачених запасів рідини, мінералів та енергії під час навантаження. Забезпечує швидку та ефективну регідратацію та прискорює відновлення.

Купити
27 грн
(1)

ENGINE Energy Drink Zero Sugar – смачний соковмісний енергетичний напій. Вирізняється високим вмістом кофеїну. Збагачений вітамінами групи В. Не містить доданого цукру. Забезпечує стимулюючий ефект. Заряджає вибуховою енергією.

Купити
39 грн
(0)

Amix Performance Rock´s Energy Gel CAFFEINE FREE – суперконцентрований комплекс вуглеводів в формі гелю. Миттєво заряджає енергією. Робить тренування більш ефективними.

Купити
43 грн
(1)

Ostrovit Guarana Shot - негазований підсолоджений напій з екстрактами гуарани та женьшеню, збагачений кофеїном. Знімає стомлюваність, підвищує працездатність, сприяє зниженню ваги.

Купити
69 грн
(1)

BioTech (USA) Energy Gel Pro 60 грам - енергетична добавка у формі гелю на основі трикарбонової матриці і середньоланцюгових тригліцеридів. Посилена таурином, карнітином, аргініном, вітамінно-мінеральним комплексом.

Купити
57 грн
(1)

BioTech (USA) Recovery Gel - гідролізований протеїн, трикомпонентна вуглеводна матриця, амінокислоти ВСАА, глутамін і лізин у формі відновлюваного вітамінізованого гелю. Підтримує водно-сольовий баланс, зміцнює м'язи.

Купити
789 грн
(2)

BioTech (USA) Multi Hypotonic - рідка ізотонічна добавка з вітамінами. Приємні освіжаючі смаки, вуглеводи з високим глікемічним індексом. Відновлює водно-сольовий баланс, захищає від вільних радикалів, підвищує регенерацію.

Купити
64 грн
(1)

Зручний у використанні невеликий пакетик Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine - це відмінне джерело додаткової енергії з вуглеводів і кофеїну, підвищення витривалості і концентрації. Корисний при тривалих і інтенсивних фізичних навантаженнях.

Купити
198 грн
(1)

OstroVit Caffeine 200 - безводний кофеїн в формі таблеток. Чинить стимулюючу дію, підвищує концентрацію уваги, збільшує швидкість метаболізму, відсуває момент втоми. Популярний серед студентів, спортсменів, водіїв.

Купити
26 грн
(0)

ENGINE Energy Drink Original – смачний соковмісний енергетичний напій. Вирізняється потужним поєднанням кофеїну та таурину. Підсилений вітамінами групи В. Чинить стимулюючу дію. Заряджає вибуховою енергією.

Купити
45 грн
(1)

Amix Rock´s Gel with Сaffeine – енергетичний гель з кофеїном в пакетиках. Швидка енергія та тривале її збереження під час тренувань.

Купити
578 грн
(1)

Nutrend Unisport Drink – слабомінералізований гіпотонічний спортивний напій, збагачений L-карнітином, L-аланіном і таурином. Забезпечує ефективне зволоження. Відновлює запаси необхідних мінералів в організмі.

Купити
62 грн
(0)

BioTech (USA) Energy Gel - добавка у вигляді енергетичного гелю на основі трикарбонової матриці з олією МСТ, посилена L-таурином, L-карнітином, L-аргініном і збагачена вітамінами і мінералами. Відновлює запас сил, підвищує витривалість.

Купити
44 грн
(1)

Amix Rock´s Gel XXL – енергетичний гель в пакетиках. Забезпечує швидку енергію під час тренувань. Зберігає її протягом тривалого періоду часу.

Купити
259 грн
(2)

OstroVit Isotonic - добавка-ізотонік у вигляді порошку з фруктовим смаком. Основна функція - захист організму від втрати електролітів в результаті інтенсивних занять спортом або іншої фізичної активності. Збагачена вітамінами і амінокислотами.

Купити
48 грн
(1)

Olimp Iso Plus + L-Carnitine 35 грам – комплексна вітамінно-мінеральна добавка з L-карнітином для приготування ізотонічного розчину. Відновлює електролітний баланс, сприяє жироспаленню.

Купити
189 грн
(1)

Nosorog Guarana - добавка у вигляді капсул, що містить екстракт насіння гуарани. Надає енергії, знижує вагу, підвищує концентрацію уваги, виводить холестерин.

Купити
179 грн
(0)

Trec Caffeine 200 PLUS - капсульована добавка, яка містить безводний кофеїн і екстракт грейпфрута, що підсилює дію кофеїну. Підвищує фізичну і психічну активність, прискорює обмін речовин (може застосовуватися для схуднення).

Купити
54 грн
(1)

Nutrend Carbosnack Gel + Caffeine – енергетичний гель з кофеїном в тюбику. Надає енергії та стимулює. Призначений для вживання під час важких фізичних навантажень з високою частотою пульсу.

Купити
288 грн
(1)

Кофеїн в таблетках AllMax Caffeine - це ефективний і простий спосіб зарядитися енергією перед тренуванням. Покращує концентрацію уваги і реакцію, сприяє спалюванню жиру.

Купити
228 грн
(1)

Ostrovit Electrolyte – ефективний комплекс п'яти різних електролітів в таблетках. Забезпечує водно-електролітний баланс в організмі. Підтримує процеси регенерації після посилених фізичних навантажень, блювоти, діареї. Сприяє збереженню енергії в м'язових клітинах.

Купити
-7%
222 грн 239 грн
(1)

OstroVit Guarana - кофеїнова добавка з екстракту насіння гуарани в формі таблеток. Надає термогенну дію, мобілізує організм, додає сил, стимулює роботу мозку. Ефективна при високих фізичних і психологічних навантаженнях.

Купити
118 грн
(0)

Nosorog Guarana - капсульований енергетик на основі екстракту насіння гуарани. Піднімає настрій, додає енергії, бореться з депресією. Для максимально бадьорого та ефективного тренування.

Купити
259 грн
(1)

Trec Endurance ISOTONIC SPORT – комплекс вуглеводів та електролітів у формі порошку. Зволожує організм під час інтенсивних фізичних навантажень. Сприяє зниженню втоми.

Купити
681 грн
(0)

OstroVit Isotonic – висока концентрація мінералів і вітамінів, підсилена амінокислотами з розгалуженим ланцюгом, L-глютаміном та L-карнітином, в формі порошку. Забезпечує належну гідратацію організму. Запобігає судомам під час значних фізичних навантажень. Надає енергію. Робить тренування більш ефективними.

Купити
18 грн
(0)

OstroVit Aqua Kick Electrolyte – високоефективна комбінація магнію, калію, натрію в формі порошку. Забезпечує водно-електролітний баланс. Покращує функціонування м’язів. Позитивно впливає на роботу мозку і серця. Протидіє сонливості, втомі та мінливості настрою.

Купити
257 грн
(1)

BioTech (USA) Caffeine + Taurine - комбінована добавка таурину та кофеїну в желатинових капсулах. Збільшує показники сили та витривалості, стимулює нервову систему, сприяє спалюванню жирового прошарку, надає сил.

Купити
149 грн
(1)

Nosorog Caffeinex - добавка, яка містить капсульований кофеїн. Підвищує фізичну і розумову активність, спалює жир, допомагає відновитися після важкого тренування. Знімає сонливість, додає сили і енергії.

Купити
229 грн
(1)

Nutrend Caffeine Caps – високоякісний натуральний кофеїн в желатинових капсулах. Покращує пильність та концентрацію. Підтримує фізичну активність. Прискорює метаболізм під час схуднення.

Купити
189 грн
(0)

EnergiVit Caffeine 100 мг – високоякісний безводний кофеїн в таблетках. Заряджає енергією. Покращує концентрацію. Позитивно впливає на розумову та фізичну працездатність.

Купити
218 грн
(1)

KFD Caffeine - харчова добавка, яка містить безводний кофеїн- це приплив енергії, протидія фізичної і розумової втомі, поліпшення спортивних результатів, збільшення фізичної активності протягом дня.

Купити
798 грн
(1)

Trec Endurance Vitargo Electro-Energy – запатентований вуглеводний комплекс VITARGO® з додаванням електролітів в формі порошку. Відновлює запаси глікогену для утворення енергії під час фізичних навантажень. Запобігає зневодненню.

Купити
138 грн
(2)

Trec Endurance Isotonic Sport Effervescent – комплекс ключових електролітів, збагачений вітамінами, в шипучих таблетках з апельсиновим смаком. Забезпечує швидке зволоження під час фізичної активності.

Купити
199 грн
(1)

Olimp Caffeine Kick - це 200 мг кофеїну в 1 порції. Гарантія максимальної концентрації і бадьорості, з якої не може зрівнятися навіть чашка міцного еспресо!

Купити
178 грн
(1)

Quamtrax Caffeine 180 табл – веганська добавка кофеїну для стимуляції мозкової активності. Знімає сонливість, покращує когнітивні здібності мозку, надає енергії.

Купити
189 грн
(1)

Puritan's Pride Caffeine 200 мг 8-hour Sustained Release – високоякісний кофеїн у капсулах з пролонгованим вивільненням. Покращує розумову концентрацію. Посилює розумову енергію.

Купити
218 грн
(0)

6PAK Nutrition Caffeine - передтренувальний комплекс, головною діючою речовиною якого є кофеїн. Допомагає підвищити рівень енергії, збільшити концентрацію уваги.

Купити
445 грн
(1)

Iso Plus Powder - розчинний енергетичний напій -ізотонік з фруктовим смаком. Заповнює баланс втрачених з потом мінералів і вітамінів для підтримки роботи серця, нормалізації в'язкості крові і відновлення працездатності.

Купити
598 грн
(1)

Amix ChampION Sports Fuel – рідкий концентрат для приготування спортивного напою. Насичує організм живильною вологою та енергією. Запобігає зневодненню під час фізичних навантажень.

Купити
500 грн
(0)

Amix Bike Elite Iso Lyn Isotonic Drink – особливий вуглеводно-електролітний комплекс в формі порошку. Підтримує витривалість під час тривалих тренувань. Забезпечує баланс електролітів. Покращує поглинання води під час виконання фізичних вправ. Сприяє виробленню енергії.

Купити
218 грн
(1)

Olimp Iso Plus - біологічно активна добавка у вигляді шипучих таблеток, які при розчиненні у воді створюють освіжаючий ізотонічний напій, що підвищує витривалість, Містить вітаміни, вуглеводи і електроліти.

Купити
26 грн
(1)

Quamtrax Energy Gel – енергетичний гель у пакетиках. Швидко відновлює рівень глікогену (основної форми запасної енергії в організмі). Позитивно впливає на витривалість та продуктивність.

Повідомити
110 грн
(1)

Hydratonic ® FAST призначений для дорослих і дітей старше 3 років в якості харчової добавки, якщо існує підвищена потреба в речовинах продукту, наприклад, при тривалих фізичних навантаженнях, в разі підвищеної втрати рідини через потовиділення, в спекотні дні, при діареї і блювоті.

Повідомити
476 грн
(1)

BioTech (USA) ISO Tonic Hydrate & Energize 600 грам - ізотонік із фруктовими смаками для відновлення енергетичного потенціалу та сольового балансу. Запобігає судомам, поповнює запас рідини в організмі.

Повідомити
26 грн
(1)

Black Energy Drink – енергетичний напій із приємним смаком. Дарує заряд енергії. Має тонізуючий ефект. Допомагає організму при розумових та фізичних навантаженнях.

Повідомити
176 грн
(0)

Харчова добавка Caffeine Capsule від AllSports Labs містить 100 мг кофеїну в одній порції. Забезпечує приплив енергії, посилення концентрації уваги і зниження почуття втоми.

Повідомити
163 грн
(1)

IronFlex Caffeine 200 - таблетки із ретельно розрахованою дозою кофеїну. Стимулюють роботу мозку, підвищують концентрацію уваги, проявляють термогенний (жироспалюючий) ефект.

Повідомити
169 грн
(1)

Nutrex Caffeine 200 (60 капс) - дієвий енергетик на основі кофеїну у зручних для прийому капсулах. Покращує працездатність, надає витривалості, пришвидшує метаболізм.

Повідомити
439 грн
(0)

Scitec Nutrition Athletic Line Isotec Race 1800 грам - вітамінізований аскорбіновою кислотою ізотонік із освіжаючими смаками. Відновлює електролітний баланс, посилює синтез колагену, захищає від вільних радикалів.

Повідомити
218 грн
(1)

Essence Nutrition Caffeine 200 мг (120 табл) - чистий кофеїн, що стимулює мозкову діяльність, активізує сили організму і сприяє перетворенню жирів на енергію.

Повідомити
298 грн
(1)

Essence Nutrition Guarana+ 228 мг (90 табл) - бадьоряча та мотивуюча добавка безводного кофеїну та екстракту насіння гуарани. Підвищує енергетичний потенціал, спалює жир.

Повідомити
264 грн
(1)

UNS Caffeine – чистий кофеїн у порошковій формі. Підсилює концентрацію. Надає енергії. Чинить стимулюючий вплив.

Повідомити
285 грн
(0)

Natrol Guarana – капсульована добавка на основі екстракту насіння гуарани. Стимулятор та жироспалювач в одній капсулі. Знімає втому, перетворює жирові відкладення на енергію, проявляє термогенні властивості, стимулює роботу мозку.

Повідомити

Енергетики - це спеціальна група препаратів у спортивному харчуванні, які використовуються безпосередньо перед тренуванням. Вони надають заряд енергії і дають ефект, що бадьорить. У складі ви можете побачити такі речовини як: кофеїн, карнітин, таурин, бета-аланін, аргінін, вітаміни групи В і гуарану. Цій категорії добавок властивий тимчасовий характер дії, що стимулює нервову систему.

Приймати енергетики можна не тільки спортсменам для максимальної результативності, а й тим, хто потребує просто збадьориться. Не варто переживати, адже вони в більшості випадків складаються з натуральних компонентів і не є допінгом. Це найкращий і надійний засіб, для того, щоб бути активним цілий день.

Навіщо і кому потрібні енергетики? Ви думаєте, що і так відмінно справляєтеся?! Ті, хто знає що таке кріпатура, втома від постійних тренувань і слабка віддача, втрата ентузіазму і небажання продовжувати займатися - в цьому не впевнені. Саме в такі моменти нам просто необхідна додаткова допомога.

Що дають енергетики:

  • Швидкий заряд бадьорості
  • Стимулюють наше тіло до продуктивної фізичної і мозкової активності
  • Надають заряд енергії на цілий день
  • Роблять вас витривалішими
  • Стимулюють процес спалювання жирів
  • Дозволяють відчувати себе легше після виснажливих тренувань і змагань
  • Покращують рельєфність тіла

Енергетики для спорту

Спортивні енергетики в Україні мають самий різний склад, форму і основу. Ваш вибір буде залежати від ваших цілей і бажаного результату. Стандартний склад містить: рослинний стимулятор, амінокислоти, вітаміни і мінерали та інші допоміжні компоненти.

Спортивні енергетики відрізняються від варіантів, представлених в супермаркетах. Останні виробляються у вигляді напоїв, де ключові інгредієнти кофеїн і таурин. Спортивні ж включають в свій склад кофеїн і / або гуарану, а також вуглеводи і вітаміни. Безумовно перевагу варто віддавати другій групі, вони містять більше корисних і необхідних речовин, які задовольнять потреби спортсмена. Крім того, вони випускаються у вигляді таблеток, порошку або рідкому вигляді.

Кофеїн покращує розумову діяльність і робить нас більш витривалими і сконценрованими на процесі.

Таурин - амінокислота, що поліпшує роботу серцево-судинної системи.

Гуарана - тонізує, скорочує м'язовий біль, виводить молочну кислоту і сприяє втраті ваги, а найголовніше - є лікарською рослиною. Женьшень - рослинний екстракт. Він піднімає лібідо, покращує фізичну і розумову діяльність.

Дуже часто в комплексних препаратах можна зустріти бета-аланін, йохімбін, вітаміни та ін. Вони ідеально підійдуть тим, хто сушиться, на посиленому жироспалюванні, і хочуть добитися підсиленого пампінгу. Особливо корисно при тривалих фізичних навантаженнях включати в свій раціон енергетичні напої, що містять креатин, останній забезпечує обмін і доставку важливих речовин в м'язовій тканині.

Енергетичні напої для спортсменів

Енергетики - це особливий продукт із серії спортивного харчування. Одним з плюсів, цієї добавки є те, що її не потрібно приймати постійно, лише в разі потреби, залежно від вашої програми тренування. Ви можете проконсультуватися з тренером або ж з нашими консультантами, щоб зробити правильний вибір. Основні правила їх прийому прості: вживати по інструкції, не перевищуючи зазначеного дозування. Як правило, це за 30-40 хвилин до тренування. Є важливий момент: якщо ви тренуєтеся у вечірній час, приймати енергетики треба з обережністю, так як вони можуть вплинути на сон.

У нас завжди широкий асортимент енергетиків від кращих виробників дієтичних добавок за вигідними цінами.

Ми приймаємо замовлення 24/7, відправляємо їх щодня, доставка відбувається протягом 1-2 робочих днів. При замовленні на суму від 1000 грн (за умови передоплати) ми оплатимо доставку вашого замовлення.

Часто задавані питання

Ціна на Енергетики від 15 грн до 798 грн.

Замовити Енергетики Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

  • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
  • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
  • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Енергетики здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Енергетики Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173