Фільтри
52 грн
(1)

Nutrend Carbosnack Gel – енергетичний гель в тюбику. Забезпечує швидку енергію. Ідеальний варіант для вживання під час важких фізичних навантажень з високою частотою пульсу.

Купити
54 грн
(1)

Nutrend Carbosnack Gel + Caffeine – енергетичний гель з кофеїном в тюбику. Надає енергії та стимулює. Призначений для вживання під час важких фізичних навантажень з високою частотою пульсу.

Купити
-7%
69 грн 74 грн
(1)

BioTech (USA) Energy Gel – високоефективне поєднання глюкози, фруктози та мальтодекстрину, доповнене L-карнітином, таурином, олією МCT, магнієм та вітаміном B6, в формі гелю.Підтримує належний енергетичний обмін. Сприяє зниженню втоми.

Купити
-7%
69 грн 74 грн
(0)

BioTech (USA) Energy Gel Pro – високоефективне поєднання глюкози, фруктози та мальтодекстрину, доповнене аргініном, L-карнітином, таурином, олією МCT, магнієм та вітаміном B6, в формі гелю. Заряджає енергією. Допомагає зменшити втому.

Купити
48 грн
(2)

Nutrend GUTAR ENERGY SHOT - комплексна енергетична добавка таурину, карнітину, аргініну з екстрактами гуарани та женьшеню в формі напою. Не містить цукру, вітамінізована вітаміном В6.

Купити
259 грн
(2)

OstroVit Isotonic - добавка-ізотонік у вигляді порошку з фруктовим смаком. Основна функція - захист організму від втрати електролітів в результаті інтенсивних занять спортом або іншої фізичної активності. Збагачена вітамінами і амінокислотами.

Купити
79 грн
(1)

Nutrend Endurosnack tube – інноваційний енергетичний гель на основі ізомальтулози. Забезпечує поступове вивільнення енергії. Підсилений таурином, L-карнозином, амінокислотами з розгалуженим ланцюгом, гліцином і L-аланіном.

Купити
38 грн
(2)

Power Pro Guarana 25 мл - вітамінізований енергетичний коктейль на основі гуарани, посилений таурином та кофеїном. Прискорює процес схуднення, надає енергії, притупляє відчуття голоду.

Купити
15 грн
(2)

Ізотонічний напій з функціональними добавками ISO ACTIVE від Activlab містить в складі вуглеводи, електроліти, мінеральні елементи і вітаміни групи В. Допомагає підтримувати витривалість і електролітний баланс при тривалих фізичних навантаженнях.

Купити
228 грн
(1)

Ostrovit Electrolyte – ефективний комплекс п'яти різних електролітів в таблетках. Забезпечує водно-електролітний баланс в організмі. Підтримує процеси регенерації після посилених фізичних навантажень, блювоти, діареї. Сприяє збереженню енергії в м'язових клітинах.

Купити
587 грн
(1)

Iso Plus Powder - розчинний енергетичний напій -ізотонік з фруктовим смаком. Заповнює баланс втрачених з потом мінералів і вітамінів для підтримки роботи серця, нормалізації в'язкості крові і відновлення працездатності.

Купити
-4%
654 грн 681 грн
(0)

OstroVit Isotonic – висока концентрація мінералів і вітамінів, підсилена амінокислотами з розгалуженим ланцюгом, L-глютаміном та L-карнітином, в формі порошку. Забезпечує належну гідратацію організму. Запобігає судомам під час значних фізичних навантажень. Надає енергію. Робить тренування більш ефективними.

Купити
842 грн
(1)

Iso Plus Powder - розчинний енергетичний напій -ізотонік з фруктовим смаком. Заповнює баланс втрачених з потом мінералів і вітамінів для підтримки роботи серця, нормалізації в'язкості крові і відновлення працездатності.

Купити
72 грн
(1)

Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA призначений для фізично активних людей в якості додаткового джерела енергії і амінокислот в момент тривалого та інтенсивного фізіченого навантаження. Захищає м'язи від руйнування і сприяє швидкому відновленню.

Купити
138 грн
(2)

Trec Endurance Isotonic Sport Effervescent – комплекс ключових електролітів, збагачений вітамінами, в шипучих таблетках з апельсиновим смаком. Забезпечує швидке зволоження під час фізичної активності.

Купити
648 грн
(1)

Nutrend Isodrinx – високоефективна комбінація швидкозасвоюваних вуглеводів і електролітів в формі порошку. Слугує ідеальним джерелом енергії. Забезпечує організм оптимальною кількістю поживних речовин, вітамінів. Чудово зволожує під час будь-яких важких або фізичних навантажень.

Купити
74 грн
(0)

BioTech (USA) Recovery Gel – високоефективний вуглеводно-білковий гель, доповнений BCAA, L-глутаміном, L-лізином, глюкозаміном, органічним магнієм та пантотеновою кислотою. Допомагає відновити запас мінералів та електролітів в організмі. Зменшує втому. Заряджає енергією.

Купити
259 грн
(1)

Trec Endurance ISOTONIC SPORT – комплекс вуглеводів та електролітів у формі порошку. Зволожує організм під час інтенсивних фізичних навантажень. Сприяє зниженню втоми.

Купити
77 грн
(1)

Зручний у використанні невеликий пакетик Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine - це відмінне джерело додаткової енергії з вуглеводів і кофеїну, підвищення витривалості і концентрації. Корисний при тривалих і інтенсивних фізичних навантаженнях.

Купити
348 грн
(1)

Ізотонічний напій із освіжаючим смаком Nutrend ISODRINX задовольняє потреби організму для відновлення розтрачених запасів рідини, мінералів та енергії під час навантаження. Забезпечує швидку та ефективну регідратацію та прискорює відновлення.

Купити
48 грн
(1)

Olimp Iso Plus + L-Carnitine 35 грам – комплексна вітамінно-мінеральна добавка з L-карнітином для приготування ізотонічного розчину. Відновлює електролітний баланс, сприяє жироспаленню.

Купити
796 грн
(2)

BioTech (USA) Multi Hypotonic - рідка ізотонічна добавка з вітамінами. Приємні освіжаючі смаки, вуглеводи з високим глікемічним індексом. Відновлює водно-сольовий баланс, захищає від вільних радикалів, підвищує регенерацію.

Купити
218 грн
(0)

IronFlex Guarana 500 мг – високоефективний екстракт гуарани, стандартизований за вмістом кофеїну, в таблетках. Діє м’яко та безпечно. Позитивно впливає на розумову діяльність. Надає енергію та витривалість. Підвищує ефективність тренувань.

Купити
198 грн
(1)

Guranax ® - це харчова добавка, яка містить помірно і довгостроково активний кофеїн з гуарани - компонент, який допомагає в досягненні відмінної розумової і фізичної працездатності, а також сприяє підтримці належної маси тіла.

Купити
203 грн
(2)

Trec Caffeine 200 PLUS - капсульована добавка, яка містить безводний кофеїн і екстракт грейпфрута, що підсилює дію кофеїну. Підвищує фізичну і психічну активність, прискорює обмін речовин (може застосовуватися для схуднення).

Купити
889 грн
(1)

Trec Endurance Vitargo Electro-Energy – запатентований вуглеводний комплекс VITARGO® з додаванням електролітів в формі порошку. Відновлює запаси глікогену для утворення енергії під час фізичних навантажень. Запобігає зневодненню.

Купити
90 грн
(1)

OstroVit Electrolyte – високоефективна комбінація калію, натрію, глюкози і вітаміну С в шипучих таблетках. Забезпечує водно-електролітний баланс в організмі. Активізує регенерацію організму після інтенсивних фізичних навантажень, блювоти, діареї. Запобігає неприємним скороченням скелетних м’язів.

Купити
149 грн
(1)

Nosorog Caffeinex - добавка, яка містить капсульований кофеїн. Підвищує фізичну і розумову активність, спалює жир, допомагає відновитися після важкого тренування. Знімає сонливість, додає сили і енергії.

Купити
118 грн
(0)

Nosorog Guarana - капсульований енергетик на основі екстракту насіння гуарани. Піднімає настрій, додає енергії, бореться з депресією. Для максимально бадьорого та ефективного тренування.

Купити
499 грн
(0)

Amix Bike Elite Iso Lyn Isotonic Drink – особливий вуглеводно-електролітний комплекс в формі порошку. Підтримує витривалість під час тривалих тренувань. Забезпечує баланс електролітів. Покращує поглинання води під час виконання фізичних вправ. Сприяє виробленню енергії.

Купити
345 грн
(1)

Haya Labs Guarana 900 mg – високоякісний екстракт гуарани в таблетках. Сприяє зниженню жирової частки тіла. Допомагає зменшити втому. Позитивно впливає на роботу імунної системи. Покращує фокус і концентрацію .

Купити
189 грн
(1)

Nosorog Guarana - добавка у вигляді капсул, що містить екстракт насіння гуарани. Надає енергії, знижує вагу, підвищує концентрацію уваги, виводить холестерин.

Купити
220 грн
(1)

Olimp Caffeine Kick - це 200 мг кофеїну в 1 порції. Гарантія максимальної концентрації і бадьорості, з якої не може зрівнятися навіть чашка міцного еспресо!

Купити
495 грн
(1)

Weider Fresh Up Concentrate 1000 мл – вітамінно-мінеральний концентрат для приготування ізотонічного напою. Відновлює електролітний баланс, захищає від окисного стресу, додає сил.

Повідомити
229 грн
(1)

Puritan's Pride Caffeine & L-Theanine – високоефективне поєднання кофеїну та L-теаніну в капсулах швидкого вивільнення. Посилює концентрацію. Забезпечує розумову енергію. Покращує самопочуття.

Повідомити
24 грн
(1)

4MOVE Енергетичний напій Frugo Wild Punch Pink 330 мл - добавка у вигляді готового до споживання енергетичного напою на основі суміші концентрованих натуральних соків.

Повідомити
215 грн
(1)

UNS Guarana Extract 900 мг 90 капс – капсульований екстракт гуарани, джерело натурального кофеїну. Має ергогенні та антиоксидантні властивості, підвищує витривалість.

Повідомити
173 грн
(1)

Vansiton Caffeine Blast – високоякісний кофеїн в таблетках. Забезпечує виражений стимулюючий ефект. Підвищує інтенсивність тренувань, прискорює жироспалювання і зростання м’язової маси. Покращує концентрацію.

Повідомити
375 грн
(0)

OstroVit Caffeine Powder – високоефективний кофеїн з натуральним смаком у формі порошку. Забезпечує стимулюючий ефект. Бадьорить. Покращує концентрацію, увагу, гостроту реакції. Посилює приток крові до м’язів.

Повідомити
168 грн
(0)

IronFlex Electrolyte Salts – високоефективна комбінація калію, кальцію, магнію, натрію та хлору в таблетках. Забезпечує водно-електролітний та кислотно-лужний баланс в організмі. Сприяє належному функціонуванню м’язів. Позитивно впливає на нервову систему.

Повідомити
317 грн
(1)

Adrenaline Iso Plus +L-Carnitine +Electrolytes – високоефективний ізотоник з L-карнітином та електролітами в формі порошку. Відновлює водно-лужний баланс після рясного потовиділення під час фізичних навантажень. Протидіє втомі. Покращує працездатність.

Повідомити
414 грн
(0)

OstroVit Isotonic – потужна комбінація магнію, калію, натрію та хлору, збагачена вітамінами А, С, Е, D та вітамінами групи В, в формі порошку. Запобігає зневодненню. Забезпечує електролітний баланс. Протидіє втомі. Покращує роботу м’язів.

Повідомити
189 грн
(1)

EnergiVit Caffeine 100 мг – високоякісний безводний кофеїн в таблетках. Заряджає енергією. Покращує концентрацію. Позитивно впливає на розумову та фізичну працездатність.

Повідомити
44 грн
(1)

Amix Rock´s Gel XXL – енергетичний гель в пакетиках. Забезпечує швидку енергію під час тренувань. Зберігає її протягом тривалого періоду часу.

Повідомити
354 грн
(0)

Mason Natural Super Energy with Guarana, Panax Ginseng & Kola nut – високоефективне поєднання 16 різних натуральних інгредієнтів включно з гуараною, женьшенем та готу кола в таблетках. Підвищує рівень енергії. Надає витривалість. Володіє адаптогенними властивостями.

Повідомити
25 грн
(1)

Olimp Drinks For Life Energy – високоефективне поєднання кофеїну, екстракту гуарани, двох видів женьшеню, вітамінів групи В, магнію в формі порошку. Заряджає енергією. Зменшує втому. Посилює концентрацію і розумову пильність. Підтримує життєві сили.

Повідомити
24 грн
(0)

Caste Maxx Circus Energy Drink – смачний енергетичний напій з кофеїном, таурином, вітамінами групи В. Надає енергію. Допомагає подолати втому. Позитивно впливає на увагу та концентрацію.

Повідомити
45 грн
(1)

Amix Rock's Energy Gel – енергетичний гель в пакетиках. Слугує джерелом швидкої енергії під час тренувань. Допомагає зберігати її протягом тривалого періоду часу.

Повідомити
45 грн
(1)

Amix Rock´s Gel with Сaffeine – енергетичний гель з кофеїном в пакетиках. Швидка енергія та тривале її збереження під час тренувань.

Повідомити
573 грн
(1)

Amix ChampION Sports Fuel – рідкий концентрат для приготування спортивного напою. Насичує організм живильною вологою та енергією. Запобігає зневодненню під час фізичних навантажень.

Повідомити
229 грн
(0)

6PAK Nutrition Isotonic – порошок для приготування вуглеводно-електролітного напою. Підвищує водопоглинання. Посилює витривалість організму під час тривалих і важких тренувань.

Повідомити
189 грн
(1)

Olimp Hydratonic MED – засіб для пероральної регідратації у формі порошку. Допомагає при станах водно-електролітних порушень, що виникають внаслідок діареї та блювоти. Запобігає зневодненню організму.

Повідомити
189 грн
(1)

Puritan's Pride Caffeine 200 мг 8-hour Sustained Release – високоякісний кофеїн у капсулах з пролонгованим вивільненням. Покращує розумову концентрацію. Посилює розумову енергію.

Повідомити
189 грн
(1)

UNS Caffeine 200 мг 90 капс – добавка безводного кофеїну в желатинових капсулах. Прискорює обмін речовин, стимулює роботу мозку, спалює жир, підвищує концентрацію уваги.

Повідомити
26 грн
(0)

ENGINE Energy Drink Original – смачний соковмісний енергетичний напій. Вирізняється потужним поєднанням кофеїну та таурину. Підсилений вітамінами групи В. Чинить стимулюючу дію. Заряджає вибуховою енергією.

Повідомити
24 грн
(1)

4MOVE Енергетичний напій Frugo Wild Punch Green 330 мл - безалкогольний напій з кофеїном, вітамінами групи В, натуральними концентрованими соками та екстрактом чаю мате.

Повідомити
35 грн
(1)

Amix Performance Quick Gel WITH CAFFEINE – суперконцентрований енергетичний гель на основі трьох типів вуглеводів, збагачений кофеїном, таурином, вітаміном C, вітаміном B6 і магнієм, в зручних порційних пакетиках. Заряджає енергією під час виконання фізичних вправ. Підтримує належне функціонування м’язів. Протидіє втомі.

Повідомити
165 грн
(1)

Caffeine Plus Green Tea від PipingRock - це 200 мг кофеїну з кращих інгредієнтів з екстрактом зеленого чаю, щоб ще краще підтримувати високий рівень енергії. Заряд бадьорості і альтернатива стандартній чашці кави.

Повідомити
289 грн
(1)

Amix Isolyte Sport Isotonic Professional Drink – комплекс вуглеводів, електролітів та вітамінів у формі порошку для приготування спортивного напою. Забезпечує оптимальне зволоження організму. Надає енергію.

Повідомити
295 грн
(0)

EVLution Caffeine 200 мг – суперпотужний 100%-но чистий кофеїн в таблетках. Заряджає енергією, необхідною для тренувань або роботи. Допомагає залишатись сконцентрованим протягом всього дня.

Повідомити

Енергетики - це спеціальна група препаратів у спортивному харчуванні, які використовуються безпосередньо перед тренуванням. Вони надають заряд енергії і дають ефект, що бадьорить. У складі ви можете побачити такі речовини як: кофеїн, карнітин, таурин, бета-аланін, аргінін, вітаміни групи В і гуарану. Цій категорії добавок властивий тимчасовий характер дії, що стимулює нервову систему.

Приймати енергетики можна не тільки спортсменам для максимальної результативності, а й тим, хто потребує просто збадьориться. Не варто переживати, адже вони в більшості випадків складаються з натуральних компонентів і не є допінгом. Це найкращий і надійний засіб, для того, щоб бути активним цілий день.

Навіщо і кому потрібні енергетики? Ви думаєте, що і так відмінно справляєтеся?! Ті, хто знає що таке кріпатура, втома від постійних тренувань і слабка віддача, втрата ентузіазму і небажання продовжувати займатися - в цьому не впевнені. Саме в такі моменти нам просто необхідна додаткова допомога.

Що дають енергетики:

 • Швидкий заряд бадьорості
 • Стимулюють наше тіло до продуктивної фізичної і мозкової активності
 • Надають заряд енергії на цілий день
 • Роблять вас витривалішими
 • Стимулюють процес спалювання жирів
 • Дозволяють відчувати себе легше після виснажливих тренувань і змагань
 • Покращують рельєфність тіла

Енергетики для спорту

Спортивні енергетики в Україні мають самий різний склад, форму і основу. Ваш вибір буде залежати від ваших цілей і бажаного результату. Стандартний склад містить: рослинний стимулятор, амінокислоти, вітаміни і мінерали та інші допоміжні компоненти.

Спортивні енергетики відрізняються від варіантів, представлених в супермаркетах. Останні виробляються у вигляді напоїв, де ключові інгредієнти кофеїн і таурин. Спортивні ж включають в свій склад кофеїн і / або гуарану, а також вуглеводи і вітаміни. Безумовно перевагу варто віддавати другій групі, вони містять більше корисних і необхідних речовин, які задовольнять потреби спортсмена. Крім того, вони випускаються у вигляді таблеток, порошку або рідкому вигляді.

Кофеїн покращує розумову діяльність і робить нас більш витривалими і сконценрованими на процесі.

Таурин - амінокислота, що поліпшує роботу серцево-судинної системи.

Гуарана - тонізує, скорочує м'язовий біль, виводить молочну кислоту і сприяє втраті ваги, а найголовніше - є лікарською рослиною. Женьшень - рослинний екстракт. Він піднімає лібідо, покращує фізичну і розумову діяльність.

Дуже часто в комплексних препаратах можна зустріти бета-аланін, йохімбін, вітаміни та ін. Вони ідеально підійдуть тим, хто сушиться, на посиленому жироспалюванні, і хочуть добитися підсиленого пампінгу. Особливо корисно при тривалих фізичних навантаженнях включати в свій раціон енергетичні напої, що містять креатин, останній забезпечує обмін і доставку важливих речовин в м'язовій тканині.

Енергетичні напої для спортсменів

Енергетики - це особливий продукт із серії спортивного харчування. Одним з плюсів, цієї добавки є те, що її не потрібно приймати постійно, лише в разі потреби, залежно від вашої програми тренування. Ви можете проконсультуватися з тренером або ж з нашими консультантами, щоб зробити правильний вибір. Основні правила їх прийому прості: вживати по інструкції, не перевищуючи зазначеного дозування. Як правило, це за 30-40 хвилин до тренування. Є важливий момент: якщо ви тренуєтеся у вечірній час, приймати енергетики треба з обережністю, так як вони можуть вплинути на сон.

У нас завжди широкий асортимент енергетиків від кращих виробників дієтичних добавок за вигідними цінами.

Ми приймаємо замовлення 24/7, відправляємо їх щодня, доставка відбувається протягом 1-2 робочих днів. При замовленні на суму від 1000 грн (за умови передоплати) ми оплатимо доставку вашого замовлення.

Часто задавані питання

Ціна на Енергетики від 15 грн до 889 грн.

Замовити Енергетики Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

 • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
 • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
 • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Енергетики здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Енергетики Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

Розсилка для здоровʼя та краси
Підпишіться, ми в розсилках ділимось
 • акційними пропозиціями
 • новинками й добірками
 • порадами від профі
Підписатися
Підписатися на розсилку
0 800 403 173