Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
59 грн
(0)

BioTech (USA) Energy Gel - добавка у вигляді енергетичного гелю на основі трикарбонової матриці з олією МСТ, посилена L-таурином, L-карнітином, L-аргініном і збагачена вітамінами і мінералами. Відновлює запас сил, підвищує витривалість.

Купити
49 грн
(1)

Зручний у використанні невеликий пакетик Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine - це відмінне джерело додаткової енергії з вуглеводів і кофеїну, підвищення витривалості і концентрації. Корисний при тривалих і інтенсивних фізичних навантаженнях.

Купити
57 грн
(0)

BioTech (USA) Recovery Gel - гідролізований протеїн, трикомпонентна вуглеводна матриця, амінокислоти ВСАА, глутамін і лізин у формі відновлюваного вітамінізованого гелю. Підтримує водно-сольовий баланс, зміцнює м'язи.

Купити
45 грн
(1)

Trec Nutrition Endurance Iso Faster – вітамінізований вуглеводно-електролітний розчин. Покращує поглинання води під час тренувань. Підтримує витривалість. Послаблює відчуття втоми.

Купити
43 грн
(0)

Ostrovit Guarana Shot - негазований підсолоджений напій з екстрактами гуарани та женьшеню, збагачений кофеїном. Знімає стомлюваність, підвищує працездатність, сприяє зниженню ваги.

Купити
45 грн
(1)

Amix Rock´s Gel with Сaffeine – енергетичний гель з кофеїном в пакетиках. Швидка енергія та тривале її збереження під час тренувань.

Купити
359 грн
(1)

Iso Plus Powder - розчинний енергетичний напій -ізотонік з фруктовим смаком. Заповнює баланс втрачених з потом мінералів і вітамінів для підтримки роботи серця, нормалізації в'язкості крові і відновлення працездатності.

Купити
169 грн
(1)

Guranax ® - це харчова добавка, яка містить помірно і довгостроково активний кофеїн з гуарани - компонент, який допомагає в досягненні відмінної розумової і фізичної працездатності, а також сприяє підтримці належної маси тіла.

Купити
62 грн
(1)

BioTech (USA) Energy Gel Pro 60 грам - енергетична добавка у формі гелю на основі трикарбонової матриці і середньоланцюгових тригліцеридів. Посилена таурином, карнітином, аргініном, вітамінно-мінеральним комплексом.

Купити
54 грн
(0)

Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA призначений для фізично активних людей в якості додаткового джерела енергії і амінокислот в момент тривалого та інтенсивного фізіченого навантаження. Захищає м'язи від руйнування і сприяє швидкому відновленню.

Купити
295 грн
(0)

EVLution Caffeine 200 мг – суперпотужний 100%-но чистий кофеїн в таблетках. Заряджає енергією, необхідною для тренувань або роботи. Допомагає залишатись сконцентрованим протягом всього дня.

Купити
35 грн
(1)

Olimp Iso Plus + L-Carnitine 35 грам – комплексна вітамінно-мінеральна добавка з L-карнітином для приготування ізотонічного розчину. Відновлює електролітний баланс, сприяє жироспаленню.

Купити
339 грн
(1)

EVLution Nutrition Hydramino – потужний комплекс електролітів, ключових амінокислот, антиоксидантів, вітамінів та інших цінних речовин в формі порошку. Допомагає відновити рівень вологи в організмі, втраченої під час інтенсивних тренувань або повсякденної активності.

Купити
38 грн
(0)

Power Pro Guarana 25 мл - вітамінізований енергетичний коктейль на основі гуарани, посилений таурином та кофеїном. Прискорює процес схуднення, надає енергії, притупляє відчуття голоду.

Купити
169 грн
(0)

Olimp Iso Plus - біологічно активна добавка у вигляді шипучих таблеток, які при розчиненні у воді створюють освіжаючий ізотонічний напій, що підвищує витривалість, Містить вітаміни, вуглеводи і електроліти.

Купити
589 грн
(1)

Iso Plus Powder - розчинний енергетичний напій -ізотонік з фруктовим смаком. Заповнює баланс втрачених з потом мінералів і вітамінів для підтримки роботи серця, нормалізації в'язкості крові і відновлення працездатності.

Купити
44 грн
(1)

Amix Rock´s Gel XXL – енергетичний гель в пакетиках. Забезпечує швидку енергію під час тренувань. Зберігає її протягом тривалого періоду часу.

Купити
665 грн
(0)

BioTech (USA) Multi Hypotonic - рідка ізотонічна добавка з вітамінами. Приємні освіжаючі смаки, вуглеводи з високим глікемічним індексом. Відновлює водно-сольовий баланс, захищає від вільних радикалів, підвищує регенерацію.

Купити
159 грн
(0)

Trec Caffeine 200 PLUS - капсульована добавка, яка містить безводний кофеїн і екстракт грейпфрута, що підсилює дію кофеїну. Підвищує фізичну і психічну активність, прискорює обмін речовин (може застосовуватися для схуднення).

Купити
239 грн
(1)

OstroVit Guarana - кофеїнова добавка з екстракту насіння гуарани в формі таблеток. Надає термогенну дію, мобілізує організм, додає сил, стимулює роботу мозку. Ефективна при високих фізичних і психологічних навантаженнях.

Купити
448 грн
(0)

EVLution FocusMode – комплекс перевірених інгредієнтів в оптимальних дозах у рослинних капсулах. Посилює розумову концентрацію. Покращує настрій. Забезпечує повне використання розумових можливостей в потрібний момент.

Купити
189 грн
(0)

Olimp Hydratonic MED – засіб для пероральної регідратації у формі порошку. Допомагає при станах водно-електролітних порушень, що виникають внаслідок діареї та блювоти. Запобігає зневодненню організму.

Купити
45 грн
(1)

Amix Rock's Energy Gel – енергетичний гель в пакетиках. Слугує джерелом швидкої енергії під час тренувань. Допомагає зберігати її протягом тривалого періоду часу.

Купити
495 грн
(0)

Weider Fresh Up Concentrate 1000 мл – вітамінно-мінеральний концентрат для приготування ізотонічного напою. Відновлює електролітний баланс, захищає від окисного стресу, додає сил.

Купити
578 грн
(0)

Scitec Nutrition IsoTec Endurance – ізотонік із фруктовими смаками для приготування вуглеводно-електролітного напою. Відновлює водно-сольовий баланс організму, підвищує витривалість, покращує насичення водою, підтримує імунітет.

Купити
347 грн
(0)

Allnutrition Isotonic – ізотонічний комплекс глюкози, вітамінів, мінералів та рослинних екстрактів в формі порошку. Миттєво відновлює втрачену рідину та електроліти в організмі. Поповнює енергетичні запаси в м’язах.

Купити
259 грн
(1)

Trec Endurance ISOTONIC SPORT – комплекс вуглеводів та електролітів у формі порошку. Зволожує організм під час інтенсивних фізичних навантажень. Сприяє зниженню втоми.

Купити
58 грн
(0)

Trec Endurance Energy Gel – енергетичний гель на основі вуглеводів, підсилених вітаміном В6, магнієм та амінокислотами. Надає енергію. Допомагає послабити втому. Підтримує правильне функціонування м'язів.

Купити
48 грн
(0)

Trec Endurance Accelerator – газований напій з таурином, кофеїном і вітамінами групи В. Надає заряд енергії. Тонізує та бадьорить.

Купити
648 грн
(1)

Trec Endurance Vitargo Electro-Energy – запатентований вуглеводний комплекс VITARGO® з додаванням електролітів в формі порошку. Відновлює запаси глікогену для утворення енергії під час фізичних навантажень. Запобігає зневодненню.

Купити
158 грн
(1)

ALLNUTRITION CAFFEINE - це харчова добавка, призначена для фізично активних людей, що містить 200 мг кофеїну в 1 капсулі. Особливо рекомендується для людей, які хочуть стимулювати своє тіло і хочуть тренуватися більше і старанніше.

Купити
173 грн
(0)

Trec ISO Faster - комбінований ізотонік для ефективного зволоження під час інтенсивного тренування. Захищає від зневоднення, підтримує електролітний баланс. До складу добавки входять вуглеводи, мінерали, аскорбінова кислота.

Повідомити
110 грн
(1)

Nosorog Caffeinex - добавка, яка містить капсульований кофеїн. Підвищує фізичну і розумову активність, спалює жир, допомагає відновитися після важкого тренування. Знімає сонливість, додає сили і енергії.

Повідомити
294 грн
(0)

Scitec Nutrition Super Guarana 100 таблеток – натуральний стимулятор та антиоксидант на основі насіння гуарани. Містить суміш ксантинових алкалоїдів (кофеїн, теофілін, теобромін), сапоніни, вітаміни та мінерали. Надає сил, спалює жир.

Повідомити
198 грн
(0)

OstroVit Caffeine 200 - безводний кофеїн в формі таблеток. Чинить стимулюючу дію, підвищує концентрацію уваги, збільшує швидкість метаболізму, відсуває момент втоми. Популярний серед студентів, спортсменів, водіїв.

Повідомити
199 грн
(0)

Quamtrax Caffeine 180 табл – веганська добавка кофеїну для стимуляції мозкової активності. Знімає сонливість, покращує когнітивні здібності мозку, надає енергії.

Повідомити
196 грн
(1)

OstroVit Isotonic - добавка-ізотонік у вигляді порошку з фруктовим смаком. Основна функція - захист організму від втрати електролітів в результаті інтенсивних занять спортом або іншої фізичної активності. Збагачена вітамінами і амінокислотами.

Повідомити
439 грн
(0)

Extrifit Iontex Liquid 1000 мл - рідкий концентрований ізотонік для відновлення втрачених під час тренування мінералів та вітамінів, а також для забезпечення організму необхідною рідиною і енергією.

Повідомити
328 грн
(0)
Повідомити
19 грн
(1)

Black Energy Samurai Drink 250 мл - бадьорячий напій зі смаком манго, що забезпечує приплив сил і вгамовує спрагу. Збагачений вітамінами групи В, містить таурин та кофеїн. Сприяє жироспаленню.

Повідомити
19 грн
(1)

Black Energy Mojito Drink 250 мл - вітамінізований енергетик з таурином та кофеїном. Надає сил, вгамовує спрагу, має освіжаючий м'ятно-лаймовий смак.

Повідомити
26 грн
(1)

Quamtrax Energy Gel – енергетичний гель у пакетиках. Швидко відновлює рівень глікогену (основної форми запасної енергії в організмі). Позитивно впливає на витривалість та продуктивність.

Повідомити
110 грн
(1)

Hydratonic ® FAST призначений для дорослих і дітей старше 3 років в якості харчової добавки, якщо існує підвищена потреба в речовинах продукту, наприклад, при тривалих фізичних навантаженнях, в разі підвищеної втрати рідини через потовиділення, в спекотні дні, при діареї і блювоті.

Повідомити
446 грн
(0)

BioTech (USA) ISO Tonic Hydrate & Energize 600 грам - ізотонік із фруктовими смаками для відновлення енергетичного потенціалу та сольового балансу. Запобігає судомам, поповнює запас рідини в організмі.

Повідомити
26 грн
(1)

Black Energy Drink – енергетичний напій із приємним смаком. Дарує заряд енергії. Має тонізуючий ефект. Допомагає організму при розумових та фізичних навантаженнях.

Повідомити
176 грн
(0)

Харчова добавка Caffeine Capsule від AllSports Labs містить 100 мг кофеїну в одній порції. Забезпечує приплив енергії, посилення концентрації уваги і зниження почуття втоми.

Повідомити
148 грн
(1)

IronFlex Caffeine 200 - таблетки із ретельно розрахованою дозою кофеїну. Стимулюють роботу мозку, підвищують концентрацію уваги, проявляють термогенний (жироспалюючий) ефект.

Повідомити
90 грн
(0)

Nosorog Guarana - капсульований енергетик на основі екстракту насіння гуарани. Піднімає настрій, додає енергії, бореться з депресією. Для максимально бадьорого та ефективного тренування.

Повідомити
170 грн
(0)

Nosorog Guarana - добавка у вигляді капсул, що містить екстракт насіння гуарани. Надає енергії, знижує вагу, підвищує концентрацію уваги, виводить холестерин.

Повідомити
298 грн
(0)

Екстракт гуарани в капсулах AllSports Labs Guarana - натуральне джерело кофеїну. Забезпечує приплив бадьорості й енергійності. Покращує фізичну і розумову продуктивність і концентрацію.

Повідомити
169 грн
(0)

Nutrex Caffeine 200 (60 капс) - дієвий енергетик на основі кофеїну у зручних для прийому капсулах. Покращує працездатність, надає витривалості, пришвидшує метаболізм.

Повідомити
159 грн
(0)

6PAK Nutrition Caffeine - передтренувальний комплекс, головною діючою речовиною якого є кофеїн. Допомагає підвищити рівень енергії, збільшити концентрацію уваги.

Повідомити
439 грн
(0)

Scitec Nutrition Athletic Line Isotec Race 1800 грам - вітамінізований аскорбіновою кислотою ізотонік із освіжаючими смаками. Відновлює електролітний баланс, посилює синтез колагену, захищає від вільних радикалів.

Повідомити
165 грн
(1)

Essence Nutrition Caffeine 200 мг (120 табл) - чистий кофеїн, що стимулює мозкову діяльність, активізує сили організму і сприяє перетворенню жирів на енергію.

Повідомити
218 грн
(0)

Essence Nutrition Guarana+ 228 мг (90 табл) - бадьоряча та мотивуюча добавка безводного кофеїну та екстракту насіння гуарани. Підвищує енергетичний потенціал, спалює жир.

Повідомити
264 грн
(1)

UNS Caffeine – чистий кофеїн у порошковій формі. Підсилює концентрацію. Надає енергії. Чинить стимулюючий вплив.

Повідомити
219 грн
(0)

Natrol Guarana – капсульована добавка на основі екстракту насіння гуарани. Стимулятор та жироспалювач в одній капсулі. Знімає втому, перетворює жирові відкладення на енергію, проявляє термогенні властивості, стимулює роботу мозку.

Повідомити
580 грн
(1)

Харчова добавка KFD Guarana + містить екстракт насіння гуарани і ефективна для зниження рівня фізичної і розумової стомлюваності, поліпшення роботи центральної нервової системи, концентрації і пам'яті, а також в періоди підвищених фізичних і розумових навантажень.

Повідомити
39 грн
(0)

QNT Energy Gel 55 мл - унікальна суміш "швидких" та "повільних" вуглеводів та кофеїну, що надовго забезпечує приплив сил і бадьорості. Добре засвоюється, має приємний смак.

Повідомити
32 грн
(0)
Повідомити
Енергетики

Енергетики - це спеціальна група препаратів у спортивному харчуванні, які використовуються безпосередньо перед тренуванням. Вони надають заряд енергії і дають ефект, що бадьорить. У складі ви можете побачити такі речовини як: кофеїн, карнітин, таурин, бета-аланін, аргінін, вітаміни групи В і гуарану. Цій категорії добавок властивий тимчасовий характер дії, що стимулює нервову систему.

Приймати енергетики можна не тільки спортсменам для максимальної результативності, а й тим, хто потребує просто збадьориться. Не варто переживати, адже вони в більшості випадків складаються з натуральних компонентів і не є допінгом. Це найкращий і надійний засіб, для того, щоб бути активним цілий день.

Навіщо і кому потрібні енергетики? Ви думаєте, що і так відмінно справляєтеся?! Ті, хто знає що таке кріпатура, втома від постійних тренувань і слабка віддача, втрата ентузіазму і небажання продовжувати займатися - в цьому не впевнені. Саме в такі моменти нам просто необхідна додаткова допомога.

Що дають енергетики:

  • Швидкий заряд бадьорості
  • Стимулюють наше тіло до продуктивної фізичної і мозкової активності
  • Надають заряд енергії на цілий день
  • Роблять вас витривалішими
  • Стимулюють процес спалювання жирів
  • Дозволяють відчувати себе легше після виснажливих тренувань і змагань
  • Покращують рельєфність тіла

Енергетики для спорту

Спортивні енергетики в Україні мають самий різний склад, форму і основу. Ваш вибір буде залежати від ваших цілей і бажаного результату. Стандартний склад містить: рослинний стимулятор, амінокислоти, вітаміни і мінерали та інші допоміжні компоненти.

Спортивні енергетики відрізняються від варіантів, представлених в супермаркетах. Останні виробляються у вигляді напоїв, де ключові інгредієнти кофеїн і таурин. Спортивні ж включають в свій склад кофеїн і / або гуарану, а також вуглеводи і вітаміни. Безумовно перевагу варто віддавати другій групі, вони містять більше корисних і необхідних речовин, які задовольнять потреби спортсмена. Крім того, вони випускаються у вигляді таблеток, порошку або рідкому вигляді.

Кофеїн покращує розумову діяльність і робить нас більш витривалими і сконценрованими на процесі.

Таурин - амінокислота, що поліпшує роботу серцево-судинної системи.

Гуарана - тонізує, скорочує м'язовий біль, виводить молочну кислоту і сприяє втраті ваги, а найголовніше - є лікарською рослиною. Женьшень - рослинний екстракт. Він піднімає лібідо, покращує фізичну і розумову діяльність.

Дуже часто в комплексних препаратах можна зустріти бета-аланін, йохімбін, вітаміни та ін. Вони ідеально підійдуть тим, хто сушиться, на посиленому жироспалюванні, і хочуть добитися підсиленого пампінгу. Особливо корисно при тривалих фізичних навантаженнях включати в свій раціон енергетичні напої, що містять креатин, останній забезпечує обмін і доставку важливих речовин в м'язовій тканині.

Енергетичні напої для спортсменів

Енергетики - це особливий продукт із серії спортивного харчування. Одним з плюсів, цієї добавки є те, що її не потрібно приймати постійно, лише в разі потреби, залежно від вашої програми тренування. Ви можете проконсультуватися з тренером або ж з нашими консультантами, щоб зробити правильний вибір. Основні правила їх прийому прості: вживати по інструкції, не перевищуючи зазначеного дозування. Як правило, це за 30-40 хвилин до тренування. Є важливий момент: якщо ви тренуєтеся у вечірній час, приймати енергетики треба з обережністю, так як вони можуть вплинути на сон.

У нас завжди широкий асортимент енергетиків від кращих виробників дієтичних добавок за вигідними цінами.

Ми приймаємо замовлення 24/7, відправляємо їх щодня, доставка відбувається протягом 1-2 робочих днів. При замовленні на суму від 1000 грн (за умови передоплати) ми оплатимо доставку вашого замовлення.