Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
136 грн
(0)

Puritan's Pride Chromium Picolinate містить хром в легкозасвоюваній формі піколінату. Допомагає контролювати апетит і знижує тягу до солодкого.

Купити
164 грн
(1)

Puritan's Pride Chromium Picolinate містить хром в легкозасвоюваній формі піколінату. Допомагає контролювати апетит і знижує тягу до солодкого.

Купити
129 грн
(0)

Зв'язаний з піколіновой кислотою, хром швидше і легше засвоюється в організмі, на відміну від інших форм. Пиколинат хрому допомагає контролювати рівень цукру в крові, бере участь у многиз обмінних процесах, активізує спалення жиру.

Купити
129 грн
(0)

Olimp Chrom Activ 200 мкг - це харчова добавка, призначена для доповнення раціону хромом. Особливо рекомендується людям, які дуже люблять солодке, худнуть, страждають надмірною вагою і ожирінням.

Купити
228 грн
(1)

KFD Chromium - це харчова добавка, спрямована на заповнення дефіциту хрому в раціоні. Також корисною буде для людей, що піддаються фізичному та стрессовому навантаженню. Хром регулює рівень цукру, спалювання жиру, знижує апетит і впливає на зростання і регенерацію тканин.

Купити
218 грн
(0)

Scitec Nutrition Chromium Picolinate 100 табл - добавка, що містить хром у вигляді піколінату хрому (найактивнішої форми цього мінералу). Нормалізує метаболізм макроелементів, підтримує оптимальний рівень цукру в крові.

Купити
160 грн
(1)

Trec Chromium - капсульований хром. Необхідний для ліпідного обміну, в т. ч. для ліполізу (процесу спалювання жирів). Підвищує регенерацію та імунітет, нормалізує роботу щитовидної залози.

Купити
154 грн
(0)

OstroVit Chromium - таблетований піколінат хрому. Має безліч корисних властивостей, але в основному відомий як регулювальник рівня глюкози і засіб для боротьби із зайвою вагою.

Купити
189 грн
(0)

Nosorog Chromium Picolinate - капсульований піколінат хрому, збагачений вітаміном С і цитратом кальцію. Використовується як ефективний жироспалювач, що пригнічує апетит і зміцнює м'язи.

Купити
143 грн
(0)

OstroVit Chromium 200 - таблетований піколінат хрому. Призначений для підтримки оптимального рівня глюкози, прискорення обміну речовин, зниження тяги до солодкого. В результаті допомагає схуднути.

Повідомити
109 грн
(0)
Повідомити
225 грн
(1)

Puritan's Pride Chromium Picolinate 800 мкг – високоякісний хром в таблетках, покритих оболонкою. Прискорює обмін вуглеводів. Приводить в норму метаболізм жирів, запобігаючи появі надлишкової ваги.

Повідомити
118 грн
(1)

6PAK Nutrition Effective Line Chromium 90 капс - добавка хрому в біодоступній формі піколінату для підтримки нормального рівня глюкози та полегшення доставки BCAA до м'язів.

Повідомити
189 грн
(1)

Ultimate Nutrition Chromium Picolinate 100 капсул – харчова добавка, призначена для зниження ваги та нормалізації процесу метаболізму в організмі; джерело чистого хрому у вигляді піколінату хрому.

Повідомити
235 грн
(0)

Now Chromium Picolinate (100 капс) - капсульований хром у формі піколінату для нормалізації рівня глюкози, зниження апетиту і регулювання обміну жирів і вуглеводів.

Повідомити
92 грн
(1)

Ванситон Піколінат хрому 100 капс - добавка-жироспалювач на основі піколінату хрому. Сприяє зменшенню підшкірного жирового прошарку, активізує термогенез, пригнічує апетит.

Повідомити
539 грн
(1)

NOW Chitosan 500 мг + Сhromium – цінний полісахарид хітозан в комбінації з хромом в рослинних капсулах. Сприяє поглинанню жиру. Допомагає тримати під контролем вагу.

Повідомити
167 грн
(0)

AllNUTRITION PIPERINE + CHROME - безпечний препарат для позбавлення від непотрібної жирової тканини і оптимізації роботи травної системи. Допомагає підтримувати правильний метаболізм макроелементів та належний рівень глюкози в крові.

Повідомити
119 грн
(0)
Повідомити

Хром - важливий мікроелемент, сприятливо впливає на серцево-судинну систему і на весь організм в цілому.

Хром - що це?

Хром за своєю природою є металом, застосовуваним в різних формах. У спортивній і медичній сфері в більшості випадків використовується хлорид або піколінат хрому, що відрізняються найкращою засвоюваністю і високими показниками біодоступності.

Науково доведено, що дана речовина відіграє вкрай важливу роль в нормальному перебігу процесів жирового обміну, метаболізму, засвоєнні цукру. У невеликих кількостях хром міститься в деяких з продуктів харчування, проте кращим способом підтримати оптимальну концентрацію мікроелемента в організмі є вживання спеціалізованих препаратів на його основі.

Хром: користь, показання, як приймати?

Хром необхідний для підтримання оптимального балансу глюкози в сироватці крові - це є його основною функцією. Однак, крім цього, він приносить організму і іншу користь:

 • Активізує метаболізм і обмін речовин
 • Забезпечує помірне жироспалювання
 • Зміцнює кісткову тканину
 • Сприяє набору м'язової маси
 • Виконує дезінтоксикаційну дію - очищає організм від шлаків і токсичних речовин
 • Нормалізує ліпідний обмін
 • Добре впливає на статеві функції і репродуктивну систему
 • Підвищує імунітет
 • Стабілізує психоемоційний стан і покращує настрій

Крім того, цей мікроелемент сприятливим чином впливає на серцево-судинну і центральну нервову системи, знижує ризики переломів і інших травматичних ушкоджень, попереджає розвиток таких небезпечних офтальмологічних захворювань, як катаракта або ж глаукома.

Лікарські засоби та біологічно активні добавки з хромом в складі необхідно приймати при наявності наступних показань:

 • Цукровий діабет
 • Ожиріння
 • Надлишкова маса тіла
 • Безсоння
 • Підвищена тривожність, дратівливість, депресивні стани
 • Атеросклероз
 • Розсіяний склероз
 • Гастрити
 • Коліти
 • Хвороба Крона
 • Розлади психічного характеру
 • Порушення гормонального фону
 • Часті головні болі і мігренозні напади
 • Ослабленість імунної системи, підвищена схильність до захворювань вірусного, простудного, респіраторного походження
 • Хвороба Паркінсона

Мікроелемент незамінний для спортсменів, котрі регулярно займаються підвищеними фізичними навантаженнями, адже це веде до зниження його концентрації. Представницям жіночої статі лікарські та харчові добавки на основі цієї речовини допомагають нормалізувати гормональний фон і позбутися від вкрай неприємних симптомів передменструального синдрому.

Добре зарекомендував себе хром і як допоміжний елемент комплексної терапії при схудненні в поєднанні зі спортивними тренуваннями і здоровим, правильно збалансованим харчуванням.

Почати терапевтичний курс варто і при появі таких ознак, супутніх дефіциту хрому в організмі, як загальна слабкість, занепад сил, набір ваги, оніміння і зниження чутливості в руках і ногах, дратівливість і неспокій.

Препарат п'ють по 1 таблетці на день під час прийому їжі. Середня тривалість терапевтичного курсу становить від 1 до 3 місяців. Для підтримки гарного самопочуття фахівці рекомендують проводити такі курси по 2-3 рази протягом року.

Добова потреба в хромі становить близько 50 мкг, але при наявності цукрового діабету або інтенсивних активних фізнавантажень дозування необхідно збільшити. Правильно визначити оптимальну кількість допоможе консультація з лікарем.

Самостійно перевищувати максимальну добову дозу не рекомендується, оскільки це може спровокувати прояв алергічних реакцій, шкірні висипання і дерматит.

Відгуки про хром

Відгуки щодо ефективності хрому в плані набору м'язової маси і спалювання жирів досить суперечливі. Хоча більшість користувачів стверджують, що в поєднанні з фізичними навантаженнями і дієтою мікроелемент дає відмінний результат. Цілющі і профілактичні властивості хрому по достоїнству оцінені як медиками, так і самими пацієнтами.

Купити хром з доставкою по Україні в магазині спортивного харчування WAYSPORT.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки