Безкоштовна доставка від 1000 грн.
-15%
84 грн 98 грн
(0)

Swanson Zinc Citrate-цитрат цинку в желатинових капсулах. Форма цинку, що найлегше засвоюється, для підтримки роботи імунної системи, а також здоров'я шкіри, волосся і нігтів.

Купити
-32%
177 грн 259 грн
(0)

Глюконат цинку добре і легко засвоюється організмом і не має побічних ефектів. Ця життєво важлива речовина відкладається в запас невеликих кількостях і швидко витрачається для підтримання здоров'я і нормального функціонування всього організму.

Купити
179 грн
(0)

Extrifit Zinc Chelate 100 капс - капсульована добавка цинку в формі хелату, що має максимальну засвоюваність. Цинк підвищує синтез тестостерону, підтримує імунітет, сприятливо впливає на роботу мозку.

Купити
-10%
126 грн 139 грн
(0)

OstroVit Zinc Picolinate - таблетована добавка біодоступного цинку. Допомагає підтримувати оптимальний рівень тестостерону, бере участь в білковому синтезі, важливий для антиоксидантних процесів.

Купити
270 грн
(1)

BioTech (USA) Multimineral Complex - таблетований мультимінеральний комплекс для зміцнення кісток, зубів і м'язів, підтримки нормального обміну речовин, захисту клітин від вільних радикалів і попередження виникнення судом.

Купити
110 грн
(0)

Nosorog Zink 50 - таблетована добавка цитрату цинку для нормалізації роботи нервової системи, профілактики онкозахворювань та зміцнення сполучної тканини. Покращує стан шкіри, загоює рани.

Купити
156 грн
(0)

KFD Chromium - це харчова добавка, спрямована на заповнення дефіциту хрому в раціоні. Також корисною буде для людей, що піддаються фізичному та стрессовому навантаженню. Хром регулює рівень цукру, спалювання жиру, знижує апетит і впливає на зростання і регенерацію тканин.

Купити
170 грн
(0)

Харчова добавка AllNutrition Zinc Forte містить цинк в найбільш засвоюваній формі - лактат. Допомагає підтримувати фертильність і репродуктивні функції, роботу імунної системи і метаболізм макроелементів. Позитивно впливає на здоров'я шкіри, волосся, нігтів і кісток.

Купити
269 грн
(0)

Universal Nutrition Calcium Zinc Magnesium - таблетована добавка, яка містить в собі кальцій, магній і цинк. Також склад збагачений міддю для ще кращого засвоєння. Зміцнює кістки, нервову систему, загоює рани.

Купити
124 грн
(0)

Swanson Albion Copper - хелатна форма міді-швидке, легке всмоктування без побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту. Для здоров'я шкіри, волосся і нігтів, підвищення захисних сил організму.

Купити
158 грн
(0)

OstroVit Mg + B6 - харчова добавка магнію в легкозасвоюваній формі, збагачена вітаміном В6. Підтримує оптимальний баланс електролітів, знижує втому, піклується про нервову систему.

Купити
198 грн
(0)

Selenium KFD має антиоксидантну, противірусну та протизапальну дію, впливає на репродуктивну функцію чоловіків і жінок і знижує ризик захворювань щитовидної залози, беручи участь в засвоєнні йоду. Корисний при дотриманні суворої дієти і фізичних навантаженнях.

Купити
249 грн
(0)

Комплексна добавка Zinc for Acne від Puritan's Pride містить комбінацію поживних речовин, включаючи цинк, вітаміни і плоди шипшини, спеціально підібраних для оздоровлення та антиоксидантного захисту проблемної шкіри.

Купити
-7%
213 грн 228 грн
(0)

Puritan's Pride Zinc Gluconate - безпечна форма цинку з високою біодоступністю. Підтримує роботу імунної системи, чоловічої репродуктивної системи, нормалізує обмінні процеси.

Купити
238 грн
(0)

KFD Magnesium + це магній, підсилений вітаміном В6. Магній допомагає підтримувати хорошу психоемоційну форму і боротися із знесиленням, м'язовими болями і судомами. Незамінний в умовах стресу, при високих фізичних і розумових навантаженнях.

Купити
139 грн
(0)

Olimp Cynkovir Immuno - чудове джерело цинку з максимальною біодоступністю. Сприяє правильному функціонуванню імунної системи, допомагає захистити клітини від окисного стресу, перешкоджає розвитку запалень і ранньому старінню.

Купити
213 грн
(0)

OstroVit Kelp - таблетована добавка на основі екстракту водоростей Kelp. Є джерелом йоду, повністю рослинний препарат. Захищає щитовидну залозу, забезпечує правильне її функціонування.

Купити
128 грн
(0)

Trec Chromium - капсульований хром. Необхідний для ліпідного обміну, в т. ч. для ліполізу (процесу спалювання жирів). Підвищує регенерацію та імунітет, нормалізує роботу щитовидної залози.

Купити
-22%
265 грн 339 грн
(0)

Puritan's Pride Zinc Gluconate - безпечна форма цинку з високою біодоступністю. Підтримує роботу імунної системи, чоловічої репродуктивної системи, нормалізує обмінні процеси.

Купити
63 грн
(0)

Tri Mag B6 - комплекс для постачання в організм магнію. Необхідний людям із високими розумовими, стрессовими і фізичними навантаженнями, а також при вживанні великої кількості кави, підвищенній стомлюваності і судомах.

Купити
189 грн
(0)

Nosorog Chromium Picolinate - капсульований піколінат хрому, збагачений вітаміном С і цитратом кальцію. Використовується як ефективний жироспалювач, що пригнічує апетит і зміцнює м'язи.

Купити
110 грн
(0)

Olimp Chrom Activ 200 мкг - це харчова добавка, призначена для доповнення раціону хромом. Особливо рекомендується людям, які дуже люблять солодке, худнуть, страждають надмірною вагою і ожирінням.

Купити
249 грн
(0)

Now Iron 36 мг Veg Capsules 90 кап - гіпромелозні капсули з бісгліцинатом заліза (запатентована формула Ferrochel®). Підвищує імунітет, нормалізує роботу нервової системи, прискорює відновлення м'язів.

Купити
239 грн
(0)

OstroVit Triple Magnesium - порошкоподібний комплекс магнію, що містить три форми легкозасвоюваного магнію: лактат, цитрат, карбонат. Зміцнює зуби, кістки і м'язи, підтримує електролітний баланс, знімає нервозність.

Купити

Мінерали

Мінерали - незамінні речовини, необхідні для підтримки організму, гарного настрою і поліпшення мозкової діяльності. Спеціалізовані мінеральні комплекси застосовуються як в спортивній сфері, так і в медицині з метою профілактики і скорочення реабілітаційного періоду, а також підтримки всіх життєво важливих процесів. 

Мінерали - що це таке?

Мінерали являють собою неорганічні речовини, що утворюються природним шляхом в земляних надрах. Вони не синтезуються організмом, а надходять ззовні. При цьому отримати належну кількість всіх мінералів з продуктів харчування практично неможливо. Саме для цих цілей розробляються спеціалізовані мінеральні комплекси, що включають в свій склад всі необхідні елементи в оптимальних пропорціях.

Які бувають мінерали?

Існують 2 основні різновиди мінералів:

 • Мікроелементи (цинк, йод, селен, марганець, фтор, залізо, кобальт і мідь) - елементи, що містяться в організмі в невеликих кількостях. Незважаючи на невисокий рівень концентрації, вони вкрай важливі для підтримки життєдіяльності організму, і в разі дефіциту того чи іншого мікроелементу розвивається цілий ряд небезпечних захворювань
 • Макроелементи (сірка, калій, хлор, фосфор, магній, кальцій, натрій) - специфічні речовини, які потрібні людині в великих кількостях. Саме їх вкрай складно отримати з продуктів, що входять до раціону. Поповнити запаси допомагають комплекси.

Функції мінералів

Мінерали виконують ряд життєво важливих функцій. Ці речовини використовуються в якості будівельного матеріалу для формування клітин. Вони зміцнюють кісткову тканину і зубну емаль, позитивно позначаються на стані і функціонуванні опорно-рухового апарату. Крім того, сприяють:

 • Підтримці оптимального кислотно-лужного балансу
 • Поліпшенню м'язової скоротності
 • Нормалізації серцевого ритму
 • Зміцненню імунної системи
 • Поліпшенню стану волосся, нігтьових пластин і шкірних покривів

Беруть безпосередню участь у регулюванні процесів клітинного обміну, трансформуючись в гормони і ферменти. Дефіцит мінералів може призвести до розвитку таких несприятливих наслідків і небезпечних патологій, як цукровий діабет, дерматологічні захворювання, анемія, ожиріння, остеопороз, артрози. Підвищуються ризики травматичних пошкоджень, як спортивних, так і побутових, особливо у осіб похилого віку.

У представників сильної статі недолік певних елементів загрожує зниженням сексуального потягу, безпліддям, порушеннями еректильної функції, імпотенцією.

Які мінерали на що впливають?

Кожна речовина має свої особливості і виконує конкретні завдання в організмі:

 • Йод - сприятливо позначається на функціях щитовидної залози та ендокринної системи в цілому, підвищує енергетичний потенціал
 • Магній - нормалізує шлункову кислотність, позитивно впливає на серцево-судинну систему, передміхурову залозу і нирковий апарат
 • Марганець - важливий для лікування та попередження таких недуг, як діабет, міастенія або ж розсіяний склероз
 • Кальцій - відповідає за м'язове скорочення і нормальні показники згортання крові. Зміцнює серцево-судинну систему, попереджає кардіологічні захворювання. Необхідний для повноцінного розвитку, відновлення кісткової тканини і зубної емалі
 • Залізо - впливає на кровотворні функції, попереджає анемію і малокрів'я. Сприяє оптимальному забезпеченню киснем внутрішніх органів і систем
 • Натрій - володіє антиспазматичними і протисудомними властивостями. Сприяє відновленню м'язових тканин при підвищених фізичних навантаженнях, знімає біль і кріепатуру
 • Калій - підтримує серце, кровоносні судини, центральну нервову систему. Необхідний для профілактики м'язової дистрофії та паралічів

Мінерали для краси волосся

Для того, щоб мати розкішне, густе, блискуче волосся, необхідно правильно скоригувати свій раціон, а також включити в нього:

 • Мідь - зміцнює волосяні фолікули, попереджає випадіння волосся і ефективно бореться з облисінням
 • Кальцій - вирішує проблему посічених кінчиків. Надає локонам здоровий блиск, робить їх м'якими і слухняними
 • Фосфор - збільшує еластичність волосся, попереджає їх ламкість і тьмяність
 • Цинк - бореться з появою передчасної сивини
 • Залізо - зміцнює і активізує процеси росту волосся

Мінерали для краси шкіри

Для продовження молодості, здорового кольору обличчя, додання шкірі ніжності, гладкості та еластичності незамінними помічниками стануть наступні елементи:

 • Залізо - зволожує і перешкоджає передчасному старінню
 • Натрій - бореться з набряком, тьмяністю і в'ялістю шкірних покривів. Підвищує показники їх пружності та еластичності
 • Мідь - бореться з веснянками і пігментацією, стимулює процеси утворення креатину, необхідного для попередження змін вікового характеру
 • Калій - робить капілярні стінки гнучкішими і еластичнішими. Ефективний для попередження або ж усунення купероза, зморшок

Сумісність вітамінів і мінералів

Правильна комбінація мікроелементів і вітамінів посилює їх дію, забезпечуючи яскраво виражений синергічний ефект. Фахівці рекомендують такі поєднання:

 • Селен, мідь, кальцій - відмінно комбінуються з вітамінами групи В, Е, С і К
 • Залізо - найкраще приймати разом з вітамінами А і В
 • Цинк - прекрасно доповнюється вітаміном В2 і А

Вітаміни групи В небажано поєднувати з залізом, магнієм або ж кальцієм.

Як приймати мінерали?

Мінеральні комплекси рекомендується приймати в дозуванні, відповідно до інструкції, що додається до препарату. Вживати треба в другій половині дня між прийомами їжі, оскільки саме в цей час елементи найкращим чином засвоюються організмом. Запивати капсули важливо чистою водою, так як інші напої, вступаючи в реакції з діючими речовинами, можуть знизити результативність терапії.

Купити мінерали в таблетках і порошковій формі з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.