Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
-5%
94 грн 98 грн
(1)

Swanson Zinc Citrate-цитрат цинку в желатинових капсулах. Форма цинку, що найлегше засвоюється, для підтримки роботи імунної системи, а також здоров'я шкіри, волосся і нігтів.

Купити
198 грн
(0)

Отримайте майже повний денний запас життєво необхідного мінералу магнію з потрійним магнієвим комплексом від Swanson. Унікальна формула містить три різних джерела магнію, які мають безліч переваг. Кожна капсула містить 400 мг магнію.

Купити
-32%
177 грн 259 грн
(0)

Глюконат цинку добре і легко засвоюється організмом і не має побічних ефектів. Ця життєво важлива речовина відкладається в запас невеликих кількостях і швидко витрачається для підтримання здоров'я і нормального функціонування всього організму.

Купити
168 грн
(0)

Swanson Calcium Citrate - високоефективна форма кальцію для здоров'я кісток, зубів, м'язів і серцево-судинної системи. Кальцій є важливим мінералом для підтримки щільності кісткової тканини і профілактики остеопорозу.

Купити
107 грн
(0)

Селен - незамінний мікроелемент, життєво необхідний для нормальної роботи щитовидної залози та обміну речовин.

Купити
269 грн
(0)

Universal Nutrition Calcium Zinc Magnesium - таблетована добавка, яка містить в собі кальцій, магній і цинк. Також склад збагачений міддю для ще кращого засвоєння. Зміцнює кістки, нервову систему, загоює рани.

Купити
-20%
144 грн 179 грн
(0)

Extrifit Zinc Chelate 100 капс - капсульована добавка цинку в формі хелату, що має максимальну засвоюваність. Цинк підвищує синтез тестостерону, підтримує імунітет, сприятливо впливає на роботу мозку.

Купити
119 грн
(0)

Swanson SelenoExcell клінічно досліджене джерело селену, 100% органічно пов'язаний з високою біологічною активністю. Ця добавка з високим вмістом діючої речовини є потужною форму селену і надає якісну антиоксидантний підтримку.

Купити
198 грн
(0)

Webber Naturals Magnesium 500 мг 60 табл - засвоюваний магній для зміцнення кісток, посилення виробництва енергії та забезпечення нормального функціонування м'язів.

Купити
175 грн
(0)

KFD Chromium - це харчова добавка, спрямована на заповнення дефіциту хрому в раціоні. Також корисною буде для людей, що піддаються фізичному та стрессовому навантаженню. Хром регулює рівень цукру, спалювання жиру, знижує апетит і впливає на зростання і регенерацію тканин.

Купити
218 грн
(0)

KFD Калій - це харчова добавка, що містить хлорид калію, який відрізняється високою біодоступністю. Допомагає у підтримці водного балансу, поширенню нервових імпульсів, скороченню серцевих, скелетних і гладеньких м'язів, а також нормальній функції нирок.

Купити
160 грн
(0)

Now Chromium Picolinate (100 капс) - капсульований хром у формі піколінату для нормалізації рівня глюкози, зниження апетиту і регулювання обміну жирів і вуглеводів.

Купити
339 грн
(1)

Webber Naturals Calcium Magnesium Zinc 333/167/17 мг - добавка хелатних форм магнію, кальцію та цинку для зміцнення кісток і зубів, покращення обміну речовин та відновлення енергії.

Купити
238 грн
(0)

OstroVit Magnesium Citrate - біодоступна і високо фрагментована порошкоподібна добавка цитрату магнію. Бере участь у виробленні ферментів, підтримує функціонування м'язів, зменшує втому.

Купити
238 грн
(0)

KFD Magnesium + це магній, підсилений вітаміном В6. Магній допомагає підтримувати хорошу психоемоційну форму і боротися із знесиленням, м'язовими болями і судомами. Незамінний в умовах стресу, при високих фізичних і розумових навантаженнях.

Купити
270 грн
(1)

BioTech (USA) Multimineral Complex - таблетований мультимінеральний комплекс для зміцнення кісток, зубів і м'язів, підтримки нормального обміну речовин, захисту клітин від вільних радикалів і попередження виникнення судом.

Купити
118 грн
(0)

Swanson Iron Citrate-цитрат заліза легко засвоюється організмом, допомагає нормалізувати рівень гемоглобіну в крові, не викликає запорів.

Купити
188 грн
(0)

OstroVit Selen - таблетована харчова добака, що містить необхідний для організму мікроелемент селен. Головною перевагою селену є його антиоксидантні властивості, нормалізація роботи щитовидної залози, а також боротьба з інфекціями.

Купити
190 грн
(0)

BioTech (USA) Zinc+Chelate 60 табл - таблетована добавка легко засвоюваного бісгліцинату (хелату) цинку. Підсилює протеїновий синтез, підвищує імунітет, захищає від окисного стресу, сприяє набору м'язової маси.

Купити
212 грн
(0)

Webber Naturals Magnesium Bisglycinate 200 мг 60 капс - бісгліцинат магнію для зміцнення кісток та зубів, нормалізації роботи серця та нервової системи.

Купити
226 грн
(0)

Adrenaline Magnesium Citrate + Vitamin B6 120 капс - магній у легкозасвоюваній формі цитрату. Знижує тривожність, підтримує гнучкість судин, служить для профілактики судом, знімає біль у м'язах та полегшує мігрень.

Купити
128 грн
(0)

Olimp Selen-продукт для поповнення повсякденного раціону селеном. Забезпечує роботу щитовидної залози, захищає клітини організму від окисного стресу, покращує стан шкіри і нігтів.

Купити
198 грн
(0)

Selenium KFD має антиоксидантну, противірусну та протизапальну дію, впливає на репродуктивну функцію чоловіків і жінок і знижує ризик захворювань щитовидної залози, беручи участь в засвоєнні йоду. Корисний при дотриманні суворої дієти і фізичних навантаженнях.

Купити
176 грн
(0)

OstroVit Potassium - таблетована і добре засвоювана добавка мікроелемента калію. Популярна серед спортсменів, адже при інтенсивних тренуваннях, вживанні стимуляторів і жироспалювачів потреба в калії збільшується.

Купити

Мінерали

Мінерали - незамінні речовини, необхідні для підтримки організму, гарного настрою і поліпшення мозкової діяльності. Спеціалізовані мінеральні комплекси застосовуються як в спортивній сфері, так і в медицині з метою профілактики і скорочення реабілітаційного періоду, а також підтримки всіх життєво важливих процесів. 

Мінерали - що це таке?

Мінерали являють собою неорганічні речовини, що утворюються природним шляхом в земляних надрах. Вони не синтезуються організмом, а надходять ззовні. При цьому отримати належну кількість всіх мінералів з продуктів харчування практично неможливо. Саме для цих цілей розробляються спеціалізовані мінеральні комплекси, що включають в свій склад всі необхідні елементи в оптимальних пропорціях.

Які бувають мінерали?

Існують 2 основні різновиди мінералів:

 • Мікроелементи (цинк, йод, селен, марганець, фтор, залізо, кобальт і мідь) - елементи, що містяться в організмі в невеликих кількостях. Незважаючи на невисокий рівень концентрації, вони вкрай важливі для підтримки життєдіяльності організму, і в разі дефіциту того чи іншого мікроелементу розвивається цілий ряд небезпечних захворювань
 • Макроелементи (сірка, калій, хлор, фосфор, магній, кальцій, натрій) - специфічні речовини, які потрібні людині в великих кількостях. Саме їх вкрай складно отримати з продуктів, що входять до раціону. Поповнити запаси допомагають комплекси.

Функції мінералів

Мінерали виконують ряд життєво важливих функцій. Ці речовини використовуються в якості будівельного матеріалу для формування клітин. Вони зміцнюють кісткову тканину і зубну емаль, позитивно позначаються на стані і функціонуванні опорно-рухового апарату. Крім того, сприяють:

 • Підтримці оптимального кислотно-лужного балансу
 • Поліпшенню м'язової скоротності
 • Нормалізації серцевого ритму
 • Зміцненню імунної системи
 • Поліпшенню стану волосся, нігтьових пластин і шкірних покривів

Беруть безпосередню участь у регулюванні процесів клітинного обміну, трансформуючись в гормони і ферменти. Дефіцит мінералів може призвести до розвитку таких несприятливих наслідків і небезпечних патологій, як цукровий діабет, дерматологічні захворювання, анемія, ожиріння, остеопороз, артрози. Підвищуються ризики травматичних пошкоджень, як спортивних, так і побутових, особливо у осіб похилого віку.

У представників сильної статі недолік певних елементів загрожує зниженням сексуального потягу, безпліддям, порушеннями еректильної функції, імпотенцією.

Які мінерали на що впливають?

Кожна речовина має свої особливості і виконує конкретні завдання в організмі:

 • Йод - сприятливо позначається на функціях щитовидної залози та ендокринної системи в цілому, підвищує енергетичний потенціал
 • Магній - нормалізує шлункову кислотність, позитивно впливає на серцево-судинну систему, передміхурову залозу і нирковий апарат
 • Марганець - важливий для лікування та попередження таких недуг, як діабет, міастенія або ж розсіяний склероз
 • Кальцій - відповідає за м'язове скорочення і нормальні показники згортання крові. Зміцнює серцево-судинну систему, попереджає кардіологічні захворювання. Необхідний для повноцінного розвитку, відновлення кісткової тканини і зубної емалі
 • Залізо - впливає на кровотворні функції, попереджає анемію і малокрів'я. Сприяє оптимальному забезпеченню киснем внутрішніх органів і систем
 • Натрій - володіє антиспазматичними і протисудомними властивостями. Сприяє відновленню м'язових тканин при підвищених фізичних навантаженнях, знімає біль і кріепатуру
 • Калій - підтримує серце, кровоносні судини, центральну нервову систему. Необхідний для профілактики м'язової дистрофії та паралічів

Мінерали для краси волосся

Для того, щоб мати розкішне, густе, блискуче волосся, необхідно правильно скоригувати свій раціон, а також включити в нього:

 • Мідь - зміцнює волосяні фолікули, попереджає випадіння волосся і ефективно бореться з облисінням
 • Кальцій - вирішує проблему посічених кінчиків. Надає локонам здоровий блиск, робить їх м'якими і слухняними
 • Фосфор - збільшує еластичність волосся, попереджає їх ламкість і тьмяність
 • Цинк - бореться з появою передчасної сивини
 • Залізо - зміцнює і активізує процеси росту волосся

Мінерали для краси шкіри

Для продовження молодості, здорового кольору обличчя, додання шкірі ніжності, гладкості та еластичності незамінними помічниками стануть наступні елементи:

 • Залізо - зволожує і перешкоджає передчасному старінню
 • Натрій - бореться з набряком, тьмяністю і в'ялістю шкірних покривів. Підвищує показники їх пружності та еластичності
 • Мідь - бореться з веснянками і пігментацією, стимулює процеси утворення креатину, необхідного для попередження змін вікового характеру
 • Калій - робить капілярні стінки гнучкішими і еластичнішими. Ефективний для попередження або ж усунення купероза, зморшок

Сумісність вітамінів і мінералів

Правильна комбінація мікроелементів і вітамінів посилює їх дію, забезпечуючи яскраво виражений синергічний ефект. Фахівці рекомендують такі поєднання:

 • Селен, мідь, кальцій - відмінно комбінуються з вітамінами групи В, Е, С і К
 • Залізо - найкраще приймати разом з вітамінами А і В
 • Цинк - прекрасно доповнюється вітаміном В2 і А

Вітаміни групи В небажано поєднувати з залізом, магнієм або ж кальцієм.

Як приймати мінерали?

Мінеральні комплекси рекомендується приймати в дозуванні, відповідно до інструкції, що додається до препарату. Вживати треба в другій половині дня між прийомами їжі, оскільки саме в цей час елементи найкращим чином засвоюються організмом. Запивати капсули важливо чистою водою, так як інші напої, вступаючи в реакції з діючими речовинами, можуть знизити результативність терапії.

Купити мінерали в таблетках і порошковій формі з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.