Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
169 грн
(3)

OstroVit Magnesium Citrate 400 мг + B6 - таблетована легкозасвоювана форма магнію, доповнена вітаміном В6. Розроблена спеціально для людей з підвищеним розумовим чи фізичним навантаженням. Зміцнює м'язи і кістки.

Купити
-5%
141 грн 148 грн
(1)

OstroVit Mg + B6 - харчова добавка магнію в легкозасвоюваній формі, збагачена вітаміном В6. Підтримує оптимальний баланс електролітів, знижує втому, піклується про нервову систему.

Купити
38 грн
(1)

Nutrend Magneslife Liquid – швидкозасвоювана рідка форма магнію, підсилена вітаміном В6, в рідкій формі. Підтримує належне функціонування м’язів. Знижує втому. Сприяє здоровій роботі нервової системи.

Купити
-7%
398 грн 428 грн
(1)

Solaray Magnesium Citrate 400 mg – біодоступний цитрат магнію в рослинних капсулах. Підтримує здоров’я та міцність кісток. Сприяє правильній роботі м’язів. Забезпечує здорове розслаблення.

Купити
218 грн
(2)

OstroVit Triple Magnesium + B6 P-5-P - капсульована комбінована добавка, яка містить три легкозасвоювані форми магнію і вітамін В6. Забезпечує правильне функціонування м'язів та збереження електролітного балансу тіла.

Купити
449 грн
(1)

KAL Magnesium Malate 400 – високоякісний та біодоступний магній малат в таблетках. Підтримує здоров’я кісток. Сприяє належному функціонуванню м’язів та нервів. Покращує виробництво енергії.

Купити
-10%
617 грн 685 грн
(0)

Solaray Magnesium Citrate 400 mg – біодоступна хелатована форма магнію в рослинних капсулах. Підтримує здоров’я та міцність кісток. Позитивно впливає на роботу м’язів. Надає здорове розслаблення.

Купити
638 грн
(0)

KAL Magnesium Taurate + 400 mg – високоякісний таурат магнію, підсилений коферментною формою вітаміну B6, в таблетках. Підтримує здорове функціонування нервової системи. Сприяє належній роботі м’язів. Захищає від оксидативного стресу серце, кровоносні судини й тканини.

Купити
37 грн
(1)

OstroVit Magnesium Potassium + B6 Shot - рідка добавка, що містить калій і магній. Для кращого засвоєння і виникнення синергічного ефекту збагачена вітаміном В6. Корисна для нервової і кровоносної систем.

Купити
47 грн
(1)

Nutrend Magneslife Strong 375 mg Shot – швидкозасвоюваний магній в поєднанні з вітаміном B6 в формі рідини. Знімає втому і стомлюваність. Забезпечує електролітичний баланс. Покращує енергетичний обмін. Сприяє здоровій роботі нервової системи та м’язів.

Купити
528 грн
(0)

Solaray Magnesium Asporotate 400 mg Veg Caps – експертно розроблене мегапотужне поєднання трьох форм магнію в рослинних капсулах. Підтримує міцність кісток. Позитивно впливає на роботу м’язів. Сприяє здоровій роботі серця.

Купити
1 012 грн
(0)

Double Wood Magtein Magnesium L-Threonate 2000 mg – революційна найбільш біодоступна форма магнію в желатинових капсулах. Позитивно впливає на когнітивні функції. Покращує короткочасну та довготривалу пам’ять. Підтримує здоровий сон.

Купити
928 грн
(0)

Double Wood Magnesium Taurate 1500 mg – високоякісний таурат магнію в капсулах. Підтримує здорове розслаблення. Чинить благотворний вплив на роботу серцево-судинної системи. Покращує сон.

Купити
166 грн
(0)

Puritan's Pride Boron 3 mg – високоефективний бор в таблетках з покриттям для легкого ковтання. Поліпшує метаболізм кальцію. Позитивно впливає на кістки, зміцнює їх.

Купити
176 грн
(1)

OstroVit Potassium - таблетована і добре засвоювана добавка мікроелемента калію. Популярна серед спортсменів, адже при інтенсивних тренуваннях, вживанні стимуляторів і жироспалювачів потреба в калії збільшується.

Купити
186 грн
(1)

Ultra Vit Zinc – високоякісний цинк з підвищеною абсорбцією в желатинових капсулах. Підтримує роботу імунної системи. Позитивно впливає на зір. Покращує обмін речовин. Стимулює синтез тестостерону, підвищує витривалість і м'язову силу.

Купити
189 грн
(2)

OstroVit MgZB ULTRA - трикомпонентна таблетована добавка, що має спазмолітичну і відновлювальну дію. Магній, цинк і пиродоксин (вітамін В6) особливо необхідні при посилених тренуваннях.

Купити
-15%
161 грн 189 грн
(1)

OstroVit Zinc Picolinate - таблетована добавка біодоступного цинку. Допомагає підтримувати оптимальний рівень тестостерону, бере участь в білковому синтезі, важливий для антиоксидантних процесів.

Купити
-12%
334 грн 379 грн
(1)

Solgar Zinc 50 mg – високодозований цинк в таблетках. Зміцнює імунний механізм захисту. Покращує стан шкіри, зір. Позитивно впливає на роботу скелетної, ендокринної та репродуктивної систем.

Купити
139 грн
(1)

Nosorog Mg + B6 - капсульована комбінація магнію і вітаміну В6 для нормального перебігу реакцій при обміні речовин, хорошої передачі нервових імпульсів, зняття болю в м'язах.

Купити
139 грн
(2)

OstroVit Magnez Max + Vitamin - таблетована веганська добавка цитрату магнію, збагачена вітамінами. Підтримує нервову систему, підвищує імунітет, сприяє швидкому відновленню. Містить лише рослинні компоненти.

Купити
718 грн
(1)

Solaray Calcium Citrate 1000 mg Veg Caps – біодоступна хелатована форма кальцію в рослинних капсулах. Дбає про міцність та силу кісток. Підтримує здоров’я зубів.

Купити
139 грн
(1)

Magnez Max Skurcz - комбінована добавка на основі калію і магнію, вітамінізованих адерміном (вітаміном В6). Підтримує в нормі психологічні функції, електролітичний баланс і рівень рідини.

Купити
395 грн
(0)

KAL Magnesium 500 mg – високоефективний магній в поєднанні з амінокислотами в таблетках. Сприяє правильній роботи серця. Підтримує здорове функціонування м’язів. Благотворно впливає на нервову систему. Містить особливий комплекс інгредієнтів для покращення засвоєння мікроелементів.

Купити
98 грн
(0)

OstroVit Magnesium + Potassium – високоефективна комбінація магнію, калію і вітаміну B6 в шипучих таблетках. Сприяє здоров’ю кісток і зубів. Покращує функціонування м’язів і нервової системи. Зменшує втому.

Купити
247 грн
(1)

Комплексний препарат Chelated Calcium Magnesium Zinc від Puritan's Pride містить легкозасвоювані хелатовані мінерали. Призначений для підтримки енергообмінних процесів, зміцнення кісткової тканини і допомоги серцевій діяльності.

Купити
285 грн
(0)

Solaray Copper 2 mg – біодоступна мідь в рослинних капсулах. Підтримує виробництво енергії. Сприяє здоровій роботі імунної системи. Позитивно впливає на функціонування нервової системи.

Купити
468 грн
(0)

Solaray Zinc Copper with Kelp & Pumpkin Seed Veg Caps – потужна комбінація цинку та міді в оптимальному співвідношенні, збагачена йодом з бурих водоростей, в рослинних капсулах. Надає антиоксидантний захист. Підтримує здорову функцію кровообігу. Покращує роботу імунної системи.

Купити
355 грн
(0)

Solaray Selenium 100 mcg Yeast-Free Veg Caps – високоякісний селен з бездріжджового L-селенометіоніну в рослинних капсулах. Надає потужний антиоксидантний захист. Підтримує здорове функціонування імунної системи. Чинить благотворний вплив на щитовидну залозу.

Купити
418 грн
(0)

BioTech (USA) Calcium Zinc Magnesium - таблетована добавка, яка містить 4 мінерали для підтримки здоров'я зубів, зміцнення скелета, поліпшення стану шкіри, зняття хронічної втоми, нормалізації енергетичного обміну.

Купити
306 грн
(1)

Solaray Zinc 50 mg Veg Caps – високоякісний цинк з хелатного комплексу, підсилений гарбузовим насінням (джерелом природного цинку), в рослинних капсулах. Підтримує здорову структуру клітинних мембран. Сприяє належному функціонуванню імунної системи.

Купити
598 грн
(1)

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3 – потужний кальцію цитрат, підсилений вітаміном D3, в таблетках. Підтримує здоров’я кісток і зубів. Благотворно впливає на функціонування кістково-м’язової та нервової систем.

Купити
268 грн
(1)

OstroVit Magnesium Citrate - біодоступна і високо фрагментована порошкоподібна добавка цитрату магнію. Бере участь у виробленні ферментів, підтримує функціонування м'язів, зменшує втому.

Купити
465 грн
(0)

NOW Kelp 325 мкг – природний йод із морської водорості ламінарії в рослинних капсулах. Підтримує здорову роботу щитоподібної залози. Відіграє вагому роль у синтезі гормонів, які впливають на фізичний й розумовий розвиток.

Купити
385 грн
(0)

Solaray Magnesium Potassium Asporotates with Bromelain Veg Caps – потужне поєднання магнію та калію в трьох різних формах, підсилене бромелайном, в рослинних капсулах. Зберігає кістки здоровими та міцними. Підтримує належну роботу м’язів.

Купити
415 грн
(1)

BioTech (USA) Multimineral Complex - таблетований мультимінеральний комплекс для зміцнення кісток, зубів і м'язів, підтримки нормального обміну речовин, захисту клітин від вільних радикалів і попередження виникнення судом.

Купити
479 грн
(0)

NOW Zinc Picolinate 50 mg – цинк у добрезасвоюваній формі піколінату в рослинних капсулах. Підтримує здорове функціонування імунної системи. Бере участь у сотнях ферментативних реакцій. Сприяє належній роботі неврологічної та ендокринної систем.

Купити
418 грн
(0)

Nutrend MULTIMINERAL COMPRESSED CAPS (60 капс) - капсульовані мінерали в хелатній і органічній формі. Добре засвоюються, зміцнюють кістки, знімають втому, підтримують білковий синтез.

Купити
219 грн
(2)

OstroVit Zinc Picolinate – цинк у найбільш біодоступній формі піколінату в таблетках. Позитивно впливає на стан волосся, шкіри та нігтів. Підтримує здоровий рівень тестостерону в крові. Сприяє правильному обміну макроелементів.

Купити
189 грн
(1)

Olimp MagMAX 687 мг + B6 призначений для людей, що знаходяться в стані стресу, тих, що мають підвищені інтелектуальні і фізичні навантаження. Допомагає впоратися зі слабкістю, стомлюваністю, підвищеною дратівливістю і м'язовими спазмами.

Купити
231 грн
(0)

OstroVit Magnesium Citrate – добрезасвоюваний цитрат магнію в капсулах. Покращує роботу м’язів. Підтримує здоров’я нервової системи. Зменшує втому. Забезпечує електролітний баланс. Позитивно впливає на енергетичний обмін.

Купити
398 грн
(0)

VPLab Magnesium Citrate – високоякісний цитрат магнію в м’яких гелевих капсулах. Ефективно бореться з втомою. Сприяє здоровому функціонуванню м’язів та нервів. Допомагає зміцнити кістки та зуби.

Купити
269 грн
(0)

OstroVit Triple Magnesium - порошкоподібний комплекс магнію, що містить три форми легкозасвоюваного магнію: лактат, цитрат, карбонат. Зміцнює зуби, кістки і м'язи, підтримує електролітний баланс, знімає нервозність.

Купити
149 грн
(1)

Trec Magne-100 Sport - капсульована добавка магнію (цілих чотири форми) і вітаміну В6. Підтримує нервову систему, забезпечує нормальне функціонування м'язів, знімає втому, покращує енергетичний обмін.

Купити
498 грн
(0)

NOW Calcium & Magnesium Softgels – високоефективне поєднання кальцію і магнію, доповнене вітаміном D-3 і цинком, в м’яких гелевих капсулах. Зберігає кістки і зуби міцними й здоровими. Підтримує належну ферментативну активність.

Купити
356 грн
(0)

Solaray Zinc Citrate with Pumpkin Seed 50 mg Veg Caps – високоякісний цитрат цинку, збагачений гарбузовим насінням (джерелом природного цинку), в рослинних капсулах. Підтримує здорову структуру клітинних мембран. Покращує функціонування імунної системи.

Купити
467 грн
(0)

Solaray Calcium Magnesium Zinc Veg Caps – потужне поєднання кальцію, магнію та цинку, доповнене глютаміновою кислотою, в рослинних капсулах. Підтримує міцність кісток. Дбає про здоров’я зубів. Покращує передачу нервових імпульсів. Сприяє належному скороченню м’язів.

Купити
419 грн
(0)

Solaray Selenium 200 mcg Yeast-Free Veg Caps – високоякісний бездріжджовий селен в рослинних капсулах. Надає потужну антиоксидантну підтримку. Підтримує здорову функцію щитовидної залози.

Купити
285 грн
(1)

KAL Potassium 99 Chloride 99 mg – високоефективний калій в таблетках. Підтримує здорову функцію скелетних і серцевого м’язів. Сприяє належній передачі нервових імпульсів.

Купити
135 грн
(1)

OstroVit Calcium & Quercetin & Zinc – високоефективна комбінація кальцію, кверцетину та цинку в шипучих таблетках. Підтримує здоров’я кісток і зубів. Сприяє належному функціонуванню м’язів і нейротрансмісії. Надає антиоксидантний захист. Забезпечує кислотно-лужний баланс.

Купити
936 грн
(0)

KAL Energy Magnesium Malate Drink – високоякісний малат магнію в формі порошку. Надає здорову енергію. Підтримує природну метаболічну функцію в організмі. Сприяє здоровому функціонуванню м’язів. Допомагає підвищити працездатність.

Купити
185 грн
(0)

OstroVit Pharma Zinc Lozenges – органічна форма цинку в поєднанні з вітаміном С в таблетках для розсмоктування з чудовим лимонно-м’ятним смаком. Сприяє правильній роботі імунної системи. Підтримує належний кислотно-лужний баланс. Забезпечує правильний білковий синтез.

Купити
318 грн
(0)

BioTech (USA) Zinc+Chelate 60 табл - таблетована добавка легко засвоюваного бісгліцинату (хелату) цинку. Підсилює протеїновий синтез, підвищує імунітет, захищає від окисного стресу, сприяє набору м'язової маси.

Купити
238 грн
(1)

Sporter Calcium Magnesium Zinc Max 120 табл - комплексна добавка для зміцнення опорно-рухової системи на основі магнію, кальцію, L-глутамінової кислоти та цинку.

Купити
228 грн
(1)

Trec Potassium 400 мг - капсульований калій в засвоюваній формі для підтримки нормального рівня кров'яного тиску, зміцнення м'язових тканин і нервової системи.

Купити
198 грн
(0)

OstroVit Triple Zinc – ефективне поєднання трьох високозасвоюваних форм цинку в капсулах. Покращує стан шкіри, волосся, нігтів. Протидіє вільним радикалам. Бере участь в обміні поживних речовин. Сприяє забезпеченню гормонального балансу.

Купити
785 грн
(0)

Solgar Calcium Magnesium with Vitamin D3 – потужний комплекс кальцію, магнію та вітаміну D3 в таблетках. Чинить позитивний вплив на кісткову-м’язову систему. Сприяє здоровій роботі нервової системи. Зміцнює імунітет.

Купити
229 грн
(0)

OstroVit Potassium Citrate – добрезасвоюваний цитрат калію в формі порошку. Підтримує водно-електролітний баланс організму. Сприяє здоровій роботі кровоносної та нервової систем. Позитивно впливає на функціонування м'язів.

Купити
233 грн
(1)

Trec Triple Magnesium Complex – три добре засвоювані форми магнію в желатинових капсулах. Підтримує правильний синтез білка. Дбає про здоров’я кісток. Покращує енергетичний обмін.

Купити
338 грн
(2)

KFD Magnesium + це магній, підсилений вітаміном В6. Магній допомагає підтримувати хорошу психоемоційну форму і боротися із знесиленням, м'язовими болями і судомами. Незамінний в умовах стресу, при високих фізичних і розумових навантаженнях.

Купити

Мінерали - незамінні речовини, необхідні для підтримки організму, гарного настрою і поліпшення мозкової діяльності. Спеціалізовані мінеральні комплекси застосовуються як в спортивній сфері, так і в медицині з метою профілактики і скорочення реабілітаційного періоду, а також підтримки всіх життєво важливих процесів. 

Мінерали - що це таке?

Мінерали являють собою неорганічні речовини, що утворюються природним шляхом в земляних надрах. Вони не синтезуються організмом, а надходять ззовні. При цьому отримати належну кількість всіх мінералів з продуктів харчування практично неможливо. Саме для цих цілей розробляються спеціалізовані мінеральні комплекси, що включають в свій склад всі необхідні елементи в оптимальних пропорціях.

Які бувають мінерали?

Існують 2 основні різновиди мінералів:

 • Мікроелементи (цинк, йод, селен, марганець, фтор, залізо, кобальт і мідь) - елементи, що містяться в організмі в невеликих кількостях. Незважаючи на невисокий рівень концентрації, вони вкрай важливі для підтримки життєдіяльності організму, і в разі дефіциту того чи іншого мікроелементу розвивається цілий ряд небезпечних захворювань
 • Макроелементи (сірка, калій, хлор, фосфор, магній, кальцій, натрій) - специфічні речовини, які потрібні людині в великих кількостях. Саме їх вкрай складно отримати з продуктів, що входять до раціону. Поповнити запаси допомагають комплекси.

Функції мінералів

Мінерали виконують ряд життєво важливих функцій. Ці речовини використовуються в якості будівельного матеріалу для формування клітин. Вони зміцнюють кісткову тканину і зубну емаль, позитивно позначаються на стані і функціонуванні опорно-рухового апарату. Крім того, сприяють:

 • Підтримці оптимального кислотно-лужного балансу
 • Поліпшенню м'язової скоротності
 • Нормалізації серцевого ритму
 • Зміцненню імунної системи
 • Поліпшенню стану волосся, нігтьових пластин і шкірних покривів

Беруть безпосередню участь у регулюванні процесів клітинного обміну, трансформуючись в гормони і ферменти. Дефіцит мінералів може призвести до розвитку таких несприятливих наслідків і небезпечних патологій, як цукровий діабет, дерматологічні захворювання, анемія, ожиріння, остеопороз, артрози. Підвищуються ризики травматичних пошкоджень, як спортивних, так і побутових, особливо у осіб похилого віку.

У представників сильної статі недолік певних елементів загрожує зниженням сексуального потягу, безпліддям, порушеннями еректильної функції, імпотенцією.

Які мінерали на що впливають?

Кожна речовина має свої особливості і виконує конкретні завдання в організмі:

 • Йод - сприятливо позначається на функціях щитовидної залози та ендокринної системи в цілому, підвищує енергетичний потенціал
 • Магній - нормалізує шлункову кислотність, позитивно впливає на серцево-судинну систему, передміхурову залозу і нирковий апарат
 • Марганець - важливий для лікування та попередження таких недуг, як діабет, міастенія або ж розсіяний склероз
 • Кальцій - відповідає за м'язове скорочення і нормальні показники згортання крові. Зміцнює серцево-судинну систему, попереджає кардіологічні захворювання. Необхідний для повноцінного розвитку, відновлення кісткової тканини і зубної емалі
 • Залізо - впливає на кровотворні функції, попереджає анемію і малокрів'я. Сприяє оптимальному забезпеченню киснем внутрішніх органів і систем
 • Натрій - володіє антиспазматичними і протисудомними властивостями. Сприяє відновленню м'язових тканин при підвищених фізичних навантаженнях, знімає біль і кріепатуру
 • Калій - підтримує серце, кровоносні судини, центральну нервову систему. Необхідний для профілактики м'язової дистрофії та паралічів

Мінерали для краси волосся

Для того, щоб мати розкішне, густе, блискуче волосся, необхідно правильно скоригувати свій раціон, а також включити в нього:

 • Мідь - зміцнює волосяні фолікули, попереджає випадіння волосся і ефективно бореться з облисінням
 • Кальцій - вирішує проблему посічених кінчиків. Надає локонам здоровий блиск, робить їх м'якими і слухняними
 • Фосфор - збільшує еластичність волосся, попереджає їх ламкість і тьмяність
 • Цинк - бореться з появою передчасної сивини
 • Залізо - зміцнює і активізує процеси росту волосся

Мінерали для краси шкіри

Для продовження молодості, здорового кольору обличчя, додання шкірі ніжності, гладкості та еластичності незамінними помічниками стануть наступні елементи:

 • Залізо - зволожує і перешкоджає передчасному старінню
 • Натрій - бореться з набряком, тьмяністю і в'ялістю шкірних покривів. Підвищує показники їх пружності та еластичності
 • Мідь - бореться з веснянками і пігментацією, стимулює процеси утворення креатину, необхідного для попередження змін вікового характеру
 • Калій - робить капілярні стінки гнучкішими і еластичнішими. Ефективний для попередження або ж усунення купероза, зморшок

Сумісність вітамінів і мінералів

Правильна комбінація мікроелементів і вітамінів посилює їх дію, забезпечуючи яскраво виражений синергічний ефект. Фахівці рекомендують такі поєднання:

 • Селен, мідь, кальцій - відмінно комбінуються з вітамінами групи В, Е, С і К
 • Залізо - найкраще приймати разом з вітамінами А і В
 • Цинк - прекрасно доповнюється вітаміном В2 і А

Вітаміни групи В небажано поєднувати з залізом, магнієм або ж кальцієм.

Як приймати мінерали?

Мінеральні комплекси рекомендується приймати в дозуванні, відповідно до інструкції, що додається до препарату. Вживати треба в другій половині дня між прийомами їжі, оскільки саме в цей час елементи найкращим чином засвоюються організмом. Запивати капсули важливо чистою водою, так як інші напої, вступаючи в реакції з діючими речовинами, можуть знизити результативність терапії.

Купити мінерали в таблетках і порошковій формі з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.

Часто задавані питання

Ціна на Мінерали від 0 грн до 1198 грн.

Замовити Мінерали Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

 • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
 • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
 • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Мінерали здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Мінерали Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173