Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 1500 грн
RU UA
Фільтри
148 грн
(1)

OstroVit Mg + B6 - харчова добавка магнію в легкозасвоюваній формі, збагачена вітаміном В6. Підтримує оптимальний баланс електролітів, знижує втому, піклується про нервову систему.

Купити
-10%
268 грн 298 грн
(1)

Комплексна добавка Zinc for Acne від Puritan's Pride містить комбінацію поживних речовин, включаючи цинк, вітаміни і плоди шипшини, спеціально підібраних для оздоровлення та антиоксидантного захисту проблемної шкіри.

Купити
356 грн
(0)

BioTech (USA) Calcium Zinc Magnesium - таблетована добавка, яка містить 4 мінерали для підтримки здоров'я зубів, зміцнення скелета, поліпшення стану шкіри, зняття хронічної втоми, нормалізації енергетичного обміну.

Купити
168 грн
(1)

IronFlex Mg+B6 Potas – особливе поєднання магнію, вітаміну В6 та калію в таблетках. Підтримує нервову систему. Покращує нейром’язові зв’язки.

Купити
185 грн
(1)

Глюконат калію в таблетках Puritan's Pride Potassium необхідний для повноцінної роботи серцево-судинної системи та підтримки водно-сольового балансу. Особливо рекомендований спортсменам і людям з інтенсивними фізичними навантаженнями.

Купити
172 грн
(0)

Puritan's Pride Chelated Copper 2 мг – високоякісний хелат міді в таблетках. Сприяє формуванню кісткової тканини, гемоглобіну та еритроцитів. В комбінації з цинком і вітаміном С бере участь в утворенні еластину.

Купити
245 грн
(1)

Swanson Potassium Citrate 99 мг – високоякісний цитрат калію в желатинових капсулах. Позитивно впливає на роботу нервової системи. Підтримує здоров'я м'язів. Покращує функціонування серцево-судинної системи. Сприяє виробленню енергії.

Купити
-15%
161 грн 189 грн
(1)

OstroVit Zinc Picolinate - таблетована добавка біодоступного цинку. Допомагає підтримувати оптимальний рівень тестостерону, бере участь в білковому синтезі, важливий для антиоксидантних процесів.

Купити
168 грн
(1)

IronFlex Mg 375 мг +B6 – високоефективний комплекс магнію та вітаміну В6 у таблетках. Благотворно впливає на нервову систему. Поліпшує синтез амінокислот. Сприяє накопиченню енергії у м'язових клітинах.

Купити
268 грн
(1)

OstroVit Magnesium Citrate - біодоступна і високо фрагментована порошкоподібна добавка цитрату магнію. Бере участь у виробленні ферментів, підтримує функціонування м'язів, зменшує втому.

Купити
89 грн
(1)

Tri Mag B6 - комплекс для постачання в організм магнію. Необхідний людям із високими розумовими, стрессовими і фізичними навантаженнями, а також при вживанні великої кількості кави, підвищенній стомлюваності і судомах.

Купити
278 грн
(1)

Сульфат заліза Puritan's Pride Iron нормалізує рівень гемоглобіну і заліза в крові. Забезпечує добре самопочуття, енергійність і правильне функціонування всіх органів і систем.

Купити
275 грн
(0)

BioTech (USA) Zinc+Chelate 60 табл - таблетована добавка легко засвоюваного бісгліцинату (хелату) цинку. Підсилює протеїновий синтез, підвищує імунітет, захищає від окисного стресу, сприяє набору м'язової маси.

Купити
169 грн
(1)

Puritan's Pride Selenium має антиоксидантні властивості, які допомагають боротися з вільними радикалами в організмі. Підтримує функцію щитовидної залози і роботу імунної системи.

Купити
438 грн
(1)

Puritan's Pride Sea Kelp – морська водорість ламінарія в таблетках. Забезпечує організм природним йодом. Підтримує здорову роботу щитовидної залози.

Купити
189 грн
(0)

IronFlex Calcium Magnesium Zink 100 табл - комбінована добавка магнію, кальцію та цинку в біодоступній формі для підняття імунітету та зміцнення кісток та м'язів.

Купити
319 грн
(1)

Puritan's Pride Potassium Citrate 99 мг – високоякісний калій в таблетках. Покращує загальне самопочуття. Підтримує здоровий баланс рідини в організмі. Бере участь в регулюванні нервово-м'язової діяльності.

Купити
139 грн
(1)

Nosorog Mg + B6 - капсульована комбінація магнію і вітаміну В6 для нормального перебігу реакцій при обміні речовин, хорошої передачі нервових імпульсів, зняття болю в м'язах.

Купити
238 грн
(1)

Комплексна добавка Puritan's Pride Iron Glycinate сприяє надходженню в організм заліза в легкозасвоюваній біодоступній формі. Рекомендована людям з інтенсивним фізичним навантаженням, донорам крові, вегетаріанцям.

Купити
198 грн
(0)

Puritan's Pride Magnesium with Zinc містить магній і цинк в легко засвоюваних формах. Допомагає координувати серцевий ритм, запобігає судомам, сприяє міцності кісток, здоров'ю зубів, покращує загальний стан організму.

Купити
37 грн
(1)

OstroVit Magnesium Potassium + B6 Shot - рідка добавка, що містить калій і магній. Для кращого засвоєння і виникнення синергічного ефекту збагачена вітаміном В6. Корисна для нервової і кровоносної систем.

Купити
619 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Calcium Magnesium Vitamin D3 в таблетках забезпечує надходження в організм кальцію, магнію і вітаміну D3 для зміцнення кісток і зубів, профілактики остеопорозу. Покращує роботу м'язової і нервової систем.

Купити
343 грн
(1)

BioTech (USA) Multimineral Complex - таблетований мультимінеральний комплекс для зміцнення кісток, зубів і м'язів, підтримки нормального обміну речовин, захисту клітин від вільних радикалів і попередження виникнення судом.

Купити
189 грн
(1)

OstroVit MgZB ULTRA - трикомпонентна таблетована добавка, що має спазмолітичну і відновлювальну дію. Магній, цинк і пиродоксин (вітамін В6) особливо необхідні при посилених тренуваннях.

Купити
429 грн
(1)

NOW Zinc Glycinate 30 мг 120 капс - біодоступний бісгліцинат цинку з маслом гарбузового насіння. Стимулює вироблення тестостерону, нормалізує роботу нервової системи.

Купити
295 грн
(1)

KFD Magnesium + це магній, підсилений вітаміном В6. Магній допомагає підтримувати хорошу психоемоційну форму і боротися із знесиленням, м'язовими болями і судомами. Незамінний в умовах стресу, при високих фізичних і розумових навантаженнях.

Купити
339 грн
(0)

BioTech (USA) Ca D3 K2 (90 капс) - капсульована добавка кальцію і фосфору, вітамінізованого вітамінами D3 і K2. Підтримує здоров'я кісток і зубів, відповідає за швидкість проходження нервових імпульсів.

Купити
-40%
105 грн 175 грн
(0)

OstroVit Zinc Picolinate – цинк у найбільш біодоступній формі піколінату в таблетках. Позитивно впливає на стан волосся, шкіри та нігтів. Підтримує здоровий рівень тестостерону в крові. Сприяє правильному обміну макроелементів.

Купити
-7%
408 грн 439 грн
(1)

Universal Nutrition Calcium Zinc Magnesium - таблетована добавка, яка містить в собі кальцій, магній і цинк. Також склад збагачений міддю для ще кращого засвоєння. Зміцнює кістки, нервову систему, загоює рани.

Купити
158 грн
(1)

Препарат найвищої якості KFD Zinc, що містить цинк в формі глюконату в капсулах, для регуляції імунної системи, регенерації шкіри і нігтів, правильного функціонування щитовидної та підшлункової залози, когнітивних функцій (пам'ять і навчання).

Купити
335 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Absorbable Calcium 1200 мг + Vitamin D3 допомагає забезпечити достатнє надходження кальцію в організм для зміцнення кісток і зубів, профілактики остеопорозу. Покращує роботу м'язової і нервової систем.

Купити
-7%
175 грн 188 грн
(1)

Swanson Zinc Picolinate 22 мг - це ефективна біодоступна форма цинку. Пиколинат забезпечує більш високий рівень цинку в крові в порівнянні з іншими формами цинку. Пиколинат цинку засвоюється легше, ніж звичайний цинк, тому що це органічна сполука на відміну від неорганічних форм цинку не викликає нудоту та інші побічні ефекти з боку шлунково-кишкового тракту.

Купити
398 грн
(1)

Puritan's Pride Magnesium - ефективне додаткове джерело магнію в формі оксиду. Рекомендується для нормалізації функціонального стану нервової системи при інтенсивних фізичних і психічних навантаженнях, хронічній втомі, безсонні, дратівливості, м'язових спазмах.

Купити
227 грн
(1)

Комплексний препарат Chelated Calcium Magnesium Zinc від Puritan's Pride містить легкозасвоювані хелатовані мінерали. Призначений для підтримки енергообмінних процесів, зміцнення кісткової тканини і допомоги серцевій діяльності.

Купити
198 грн
(1)

MyProtein Zinc plus Vitamin C – високоякісний цинк в поєднанні з вітаміном С в таблетках. Сприяє здоровій роботі імунної системи. Покращує проходження процесів метаболізму. Позитивно впливає на когнітивні функції.

Купити
485 грн
(0)

BioTech (USA) Relax – комбінація органічного магнію і вітаміну B6, доповнена рослинними екстрактами, у таблетках. Сприяє нормальному функціонуванню нервової системи. Нормалізує психологічну функцію.

Купити
395 грн
(0)

Solgar Chelated Zinc – преміальна формула хелатного цинку в таблетках. Покращує функціонування імунної системи. Позитивно впливає на шкіру, зір, скелетну систему. Підтримує здоров’я ендокринної та репродуктивної систем.

Купити
465 грн
(0)

NOW Kelp 325 мкг – природний йод із морської водорості ламінарії в рослинних капсулах. Підтримує здорову роботу щитоподібної залози. Відіграє вагому роль у синтезі гормонів, які впливають на фізичний й розумовий розвиток.

Купити
149 грн
(0)

IronFlex Mineral Complex – високоефективний комплекс основних мінералів в таблетках. Поліпшує передачу нервових імпульсів. Позитивно позначається на функціонуванні м’язів. Сприяє зміцненню кісток. Активізує виробництво енергії.

Купити
129 грн
(1)

Olimp Chrom Activ 200 мкг - це харчова добавка, призначена для доповнення раціону хромом. Особливо рекомендується людям, які дуже люблять солодке, худнуть, страждають надмірною вагою і ожирінням.

Купити
258 грн
(1)

Adrenaline Magnesium Citrate + Vitamin B6 120 капс - магній у легкозасвоюваній формі цитрату. Знижує тривожність, підтримує гнучкість судин, служить для профілактики судом, знімає біль у м'язах та полегшує мігрень.

Купити
120 грн
(1)

Olimp Chela-Cynk ® - хелтованний цинк в желатинових капсулах. Найбільш легкозасвоювана форма цинку для підтримки роботи імунної системи, а також здоров'я шкіри, волосся, нігтів і репродуктивної системи.

Купити
379 грн
(1)

Solgar Zinc 50 mg – високодозований цинк в таблетках. Зміцнює імунний механізм захисту. Покращує стан шкіри, зір. Позитивно впливає на роботу скелетної, ендокринної та репродуктивної систем.

Купити
198 грн
(0)

Webber Naturals Zinc Citrate 50 мг 180 табл – таблетки з біодоступним цитратом цинку для підвищення імунітету та стимуляції синтезу тестостерону.

Купити
185 грн
(1)

Nosorog Calcium Citrate - порошкоподібний цитрат кальцію для нормального формування кісткової тканини, профілактики остеопорозу, прискорення передачі нервових імпульсів. Засвоюється і при зниженій кислотності шлунка.

Купити
188 грн
(1)

OstroVit Selen - таблетована харчова добака, що містить необхідний для організму мікроелемент селен. Головною перевагою селену є його антиоксидантні властивості, нормалізація роботи щитовидної залози, а також боротьба з інфекціями.

Купити
135 грн
(0)

Nosorog Zink 50 - таблетована добавка цитрату цинку для нормалізації роботи нервової системи, профілактики онкозахворювань та зміцнення сполучної тканини. Покращує стан шкіри, загоює рани.

Купити
178 грн
(0)

Webber Naturals Selenium 200 мкг – добавка селену у веганських таблетках. Захищає від вільних радикалів (прекурсор глутатіонпероксидази), збільшує імунітет, покращує сон.

Купити
164 грн
(1)

Trec Zinc 15 мг – добрезасвоюваний цинк в желатинових капсулах. Позитивно впливає на синтез ДНК і білка. Підтримує здоровий рівень тестостерону в організмі. Покращує вуглеводний обмін.

Купити
289 грн
(1)

Puritan's Pride Selenium має антиоксидантні властивості, які допомагають боротися з вільними радикалами в організмі. Підтримує функцію щитовидної залози і роботу імунної системи.

Купити
169 грн
(0)

Olimp Chela-Mag B6 Mama – магній, збагачений вітаміном B6, у желатинових капсулах. Повністю задовольняє потреби організму вагітних та годуючих жінок в магнії. Відіграє важливу роль у процесах поділу клітин. Підтримує здоров'я кісток, зубів і правильну роботу нервової системи.

Купити
158 грн
(1)

Olimp Chela-Mag B6 ® - харчова добавка з магнієм і вітаміном В6. Допомагає впоратися зі слабкістю, стомлюваністю, підвищеною дратівливістю і м'язовими спазмами. Підтримує роботу серця і системи кровообігу.

Купити
165 грн
(1)

IronFlex Magnez Max Skurcz – високоефективний комплекс магнію, калію та вітаміну В6 в таблетках. Знімає біль і судоми в ногах. Сприяє правильному функціонуванню м’язів. Позитивно впливає на роботу імунної системи.

Купити
798 грн
(0)

Solgar Chelated Zinc – хелатний цинк преміум-класу в таблетках. Сприяє здоров'ю імунної системи. Позитивно впливає на шкіру. Підтримує зір, скелетну систему. Покращує роботу ендокринної та репродуктивної систем.

Купити
539 грн
(0)

Puritan's Pride Chelated Calcium Magnesium Zinc – потужний комплекс хелатних форм кальцію, магнію та цинку в таблетках. Відіграє важливу роль у здоров'ї кісток. Допомагає при судомах ніг. Позитивно впливає на роботу імунної системи.

Купити
118 грн
(0)

Olimp Chela-MagB6 – поєднання магнію та вітаміну В6 в шипучих таблетках. Забезпечує підтримку правильної роботи м'язів. Позитивно впливає на функціонування нервової системи. Послаблює відчуття втоми.

Купити
218 грн
(1)

Харчова добававка Puritan's Pride Magnesium забезпечує мінералізацію кісток і рекомендується для нормалізації функціонального стану нервової системи при інтенсивних фізичних і психічних навантаженнях, хронічній втомі, безсонні, дратівливості, м'язових спазмах.

Купити
288 грн
(1)

KFD Калій - це харчова добавка, що містить хлорид калію, який відрізняється високою біодоступністю. Допомагає у підтримці водного балансу, поширенню нервових імпульсів, скороченню серцевих, скелетних і гладеньких м'язів, а також нормальній функції нирок.

Купити
168 грн
(1)

IronFlex Mg+B6 Stress – високоефективний комплекс магнію і вітаміну В6 в таблетках. Чинить позитивний вплив на нервову систему. Захищає організм від негативних наслідків стресу.

Купити
145 грн
(1)

Nosorog Calcium Carbonate - порошкоподібний карбонат кальцію біологічного походження для швидкої передачі нервових імпульсів (впливає на швидкість скорочення м'язів) і зміцнення кісткової тканини.

Купити

Мінерали - незамінні речовини, необхідні для підтримки організму, гарного настрою і поліпшення мозкової діяльності. Спеціалізовані мінеральні комплекси застосовуються як в спортивній сфері, так і в медицині з метою профілактики і скорочення реабілітаційного періоду, а також підтримки всіх життєво важливих процесів. 

Мінерали - що це таке?

Мінерали являють собою неорганічні речовини, що утворюються природним шляхом в земляних надрах. Вони не синтезуються організмом, а надходять ззовні. При цьому отримати належну кількість всіх мінералів з продуктів харчування практично неможливо. Саме для цих цілей розробляються спеціалізовані мінеральні комплекси, що включають в свій склад всі необхідні елементи в оптимальних пропорціях.

Які бувають мінерали?

Існують 2 основні різновиди мінералів:

 • Мікроелементи (цинк, йод, селен, марганець, фтор, залізо, кобальт і мідь) - елементи, що містяться в організмі в невеликих кількостях. Незважаючи на невисокий рівень концентрації, вони вкрай важливі для підтримки життєдіяльності організму, і в разі дефіциту того чи іншого мікроелементу розвивається цілий ряд небезпечних захворювань
 • Макроелементи (сірка, калій, хлор, фосфор, магній, кальцій, натрій) - специфічні речовини, які потрібні людині в великих кількостях. Саме їх вкрай складно отримати з продуктів, що входять до раціону. Поповнити запаси допомагають комплекси.

Функції мінералів

Мінерали виконують ряд життєво важливих функцій. Ці речовини використовуються в якості будівельного матеріалу для формування клітин. Вони зміцнюють кісткову тканину і зубну емаль, позитивно позначаються на стані і функціонуванні опорно-рухового апарату. Крім того, сприяють:

 • Підтримці оптимального кислотно-лужного балансу
 • Поліпшенню м'язової скоротності
 • Нормалізації серцевого ритму
 • Зміцненню імунної системи
 • Поліпшенню стану волосся, нігтьових пластин і шкірних покривів

Беруть безпосередню участь у регулюванні процесів клітинного обміну, трансформуючись в гормони і ферменти. Дефіцит мінералів може призвести до розвитку таких несприятливих наслідків і небезпечних патологій, як цукровий діабет, дерматологічні захворювання, анемія, ожиріння, остеопороз, артрози. Підвищуються ризики травматичних пошкоджень, як спортивних, так і побутових, особливо у осіб похилого віку.

У представників сильної статі недолік певних елементів загрожує зниженням сексуального потягу, безпліддям, порушеннями еректильної функції, імпотенцією.

Які мінерали на що впливають?

Кожна речовина має свої особливості і виконує конкретні завдання в організмі:

 • Йод - сприятливо позначається на функціях щитовидної залози та ендокринної системи в цілому, підвищує енергетичний потенціал
 • Магній - нормалізує шлункову кислотність, позитивно впливає на серцево-судинну систему, передміхурову залозу і нирковий апарат
 • Марганець - важливий для лікування та попередження таких недуг, як діабет, міастенія або ж розсіяний склероз
 • Кальцій - відповідає за м'язове скорочення і нормальні показники згортання крові. Зміцнює серцево-судинну систему, попереджає кардіологічні захворювання. Необхідний для повноцінного розвитку, відновлення кісткової тканини і зубної емалі
 • Залізо - впливає на кровотворні функції, попереджає анемію і малокрів'я. Сприяє оптимальному забезпеченню киснем внутрішніх органів і систем
 • Натрій - володіє антиспазматичними і протисудомними властивостями. Сприяє відновленню м'язових тканин при підвищених фізичних навантаженнях, знімає біль і кріепатуру
 • Калій - підтримує серце, кровоносні судини, центральну нервову систему. Необхідний для профілактики м'язової дистрофії та паралічів

Мінерали для краси волосся

Для того, щоб мати розкішне, густе, блискуче волосся, необхідно правильно скоригувати свій раціон, а також включити в нього:

 • Мідь - зміцнює волосяні фолікули, попереджає випадіння волосся і ефективно бореться з облисінням
 • Кальцій - вирішує проблему посічених кінчиків. Надає локонам здоровий блиск, робить їх м'якими і слухняними
 • Фосфор - збільшує еластичність волосся, попереджає їх ламкість і тьмяність
 • Цинк - бореться з появою передчасної сивини
 • Залізо - зміцнює і активізує процеси росту волосся

Мінерали для краси шкіри

Для продовження молодості, здорового кольору обличчя, додання шкірі ніжності, гладкості та еластичності незамінними помічниками стануть наступні елементи:

 • Залізо - зволожує і перешкоджає передчасному старінню
 • Натрій - бореться з набряком, тьмяністю і в'ялістю шкірних покривів. Підвищує показники їх пружності та еластичності
 • Мідь - бореться з веснянками і пігментацією, стимулює процеси утворення креатину, необхідного для попередження змін вікового характеру
 • Калій - робить капілярні стінки гнучкішими і еластичнішими. Ефективний для попередження або ж усунення купероза, зморшок

Сумісність вітамінів і мінералів

Правильна комбінація мікроелементів і вітамінів посилює їх дію, забезпечуючи яскраво виражений синергічний ефект. Фахівці рекомендують такі поєднання:

 • Селен, мідь, кальцій - відмінно комбінуються з вітамінами групи В, Е, С і К
 • Залізо - найкраще приймати разом з вітамінами А і В
 • Цинк - прекрасно доповнюється вітаміном В2 і А

Вітаміни групи В небажано поєднувати з залізом, магнієм або ж кальцієм.

Як приймати мінерали?

Мінеральні комплекси рекомендується приймати в дозуванні, відповідно до інструкції, що додається до препарату. Вживати треба в другій половині дня між прийомами їжі, оскільки саме в цей час елементи найкращим чином засвоюються організмом. Запивати капсули важливо чистою водою, так як інші напої, вступаючи в реакції з діючими речовинами, можуть знизити результативність терапії.

Купити мінерали в таблетках і порошковій формі з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.

Часто задавані питання

Ціна на Мінерали від 0 грн до 938 грн.

Замовити Мінерали Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою: Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх; Черкаси, бул. Шевченка, 195; Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 3 поверх.

Доставка Мінерали здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Мінерали Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки