Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
676 грн
(1)

OstroVit WHEYlicious Protein Shake 700 грам - добавка сироваткового протеїну з високим вмістом білка. Відновлює м'язи, має приємний смак і структуру.

Купити
595 грн
(1)

Ostrovit Whey Protein - високоякісний ізолят сироваткового білку. Отриманий в результаті мікрофільтрації, має високу абсорбцію, призначений для швидкого нарощування м'язів і зменшення жирових відкладень.

Купити
697 грн
(1)

OstroVit Instant WPI 90 - порошкоподібна добавка ізоляту сироваткового протеїну. Збільшує обсяг мускулатури, зміцнює імунітет, відновлює м'язові волокна, протидіє катаболічним процесам.

Купити
-13%
1 390 грн 1 598 грн
(0)

OstroVit 100% Whey Protein – концентрат сироваткового протеїну найвищої якості в формі порошку. Забезпечує організм повноцінним тваринним білком з широким профілем амінокислот, необхідних для побудови м’язових волокон. Запобігає руйнуванню м'язів. Підтримує регенерацію організму.

Купити
418 грн
(1)

Ostrovit Pea Protein VEGE - гороховий протеїн, призначений для кращого набору м'язової маси. Містить легкозасвоювані рослинні білки найвищої якості. Може використовуватися для збагачення раціону харчування.

Купити
695 грн
(0)

OstroVit Economy WPC 80.eu - ефективний сироватковий протеїн в формі порошку. Збільшує інтенсивність росту м'язів, підсилює білковий синтез, прискорює відновлення після тренувань.

Купити
646 грн
(0)

OstroVit Beef Protein – гідролізат білка яловичини найвищої якості, збагачений L-глутаміном і L-аргініном, в формі порошку. Найчистіше джерело білка, що характеризується високою біодоступністю і багатством амінокислот. Сприяє росту м'язової маси. Допомагає зменшити жирову тканину.

Купити
-10%
790 грн 878 грн
(5)

OstroVit Micellar Casein - харчова добавка, яка містить міцелярний казеїн в найбільш оптимальній для засвоєння формі. Завдяки пролонгованому всмоктуванню надовго забезпечує вплив амінокислот на м'язи.

Купити
736 грн
(1)

OstroVit WPC80.eu Good Morning - високоякісний порошкоподібний концентрат сироваткового протеїну з добавкою кофеїну. Допомагає швидше відновитися після навантажень, сприяє нарощуванню м'язів і схудненню.

Купити
2 280 грн
(0)

OstroVit WHEYlicious Protein Shake – особливе поєднання концентрату сироваткового протеїну і пахти в формі порошку. Вигідно вирізняється дивовижним смаком та ніжною текстурою. Прискорює метаболізм після фізичних навантажень. Допомагає швидше відновити сили після тренування. Сприяє росту м’язової маси.

Купити
675 грн
(1)

OstroVit WPC80.eu Shape - концентрат протеїну найвищої якості в формі порошку, який поліпшує обмін речовин і протистоїть м'язової атрофії. Оптимізує процес тренування, збільшує регенерацію організму.

Повідомити
25 грн
(1)

Ostrovit Whey Protein - порошкоподібна білкова добавка, яка підходить чоловікам і жінкам. Використовується для набору м'язової маси, особливо під час інтенсивних тренувань. Зменшує жирові відкладення. Містить 70% білків.

Повідомити
570 грн
(1)

OstroVit Whey Protein Hydrolysate - порошковий гідролізат сироваткового протеїну. Здійснює анаболічний ефект, сприяє схудненню, бере участь в синтезі соматотропіну, стимулює утворення білків.

Повідомити
525 грн
(0)

OstroVit 100% Whey Protein – високоякісний концентрат сироваткового протеїну, доповнений мальтодекстрином (джерелом складних вуглеводів) в формі порошку. Активізує ріст м’язів. Протидіє розпаду м’язової тканини. Зменшує втому.

Повідомити
1 548 грн
(0)

OstroVit 100% Whey Isolate – найякісніший ізолят сироваткового протеїну в формі порошку. Допомагає нарощувати чисту м'язову масу. Протидіє руйнуванню м'язів. Активізує їх регенерацію після тренування.

Повідомити
472 грн
(0)

OstroVit Vege Protein Blend 700 грам - суміш ізолятів горохового, соєвого, гарбузового протеїнів для підтримки м'язів та відновлення енергетичного потенціалу.

Повідомити
535 грн
(1)

Ostrovit Hemp Protein VEGE - конопляний протеїн, що містить білки рослинного походження. Використовується для набору м'язової маси, а також для поліпшення раціону харчування.

Повідомити
439 грн
(1)

Ostrovit Soy Protein VEGE - протеїн на основі соєвого ізоляту, який зазвичай використовується в період посилених тренувань і набору м'язової маси. Містить легкозасвоювані і високоякісні білки. Збагачений мікроелементами: діоксидом сірки і сульфітами.

Повідомити
1 866 грн
(3)

OstroVit Standard WPC80.eu - харчова добавка, яка містить високоякісний концентрат сироваткового протеїну. Використовується спортсменами при інтенсивних тренуваннях, збільшує поживну цінність раціону.

Повідомити
-5%
845 грн 889 грн
(3)

OstroVit Standard WPC80.eu - ефективний сироватковий протеїн для прискореного росту м'язових волокон і їх поліпшеного відновлення в посттренувальні періоди. Відповідає стандартам якості.

Повідомити
1 498 грн
(1)

OstroVit Whey Protein - високоякісний протеїн в формі порошку для збільшення інтенсивності росту м'язів, посиленого білкового синтезу і прискореного відновлення після тренувань.

Повідомити
430 грн
(0)

OstroVit Instant WPH - ідеально засвоюваний гідролізат сироваткового протеїну, отриманий в результаті гідролізу пептидних ланцюгів. Стимулює анаболизм, запобігає катаболізму, максимально живить м'язи.

Повідомити

Протеїнові добавки приймають не лише спортсмени, а й люди, які хочуть скинути зайву вагу. Не дивно, що вони мають величезний попит. Але завжди слід звертати увагу на бренд, оскільки сучасний ринок спортивного харчування переповнений неякісною продукцією від неблагонадійних виробників. Професіонали та люди з великим досвідом прийому спорту вибирають Ostrovit протеїн. І на це є кілька причин.

Переваги протеїну OstroVit

Компанія-виробник розпочала свою діяльність у Польщі у далекому 2011 році. За понад десять років успішної роботи вона встигла розробити та випустити на ринок величезний асортимент спортивних добавок, серед яких особливе місце посідає Островіт протеїн.

Основні переваги, які спонукають тисячі споживачів по всьому світу купити протеїн Ostrovit:

  • Власне виробництво

Білкові добавки виготовляються безпосередньо самою компанією на власних виробничих лініях з використанням своїх розробок. Це дозволяє контролювати всі етапи виробництва та не залежати від постачальників та посередників.

  • Висока якість

Протеїн Островіт виробляється з натуральної сировини, яка в обов'язковому тестується в лабораторних умовах на наявність небезпечних та просто небажаних домішок. У виробництві застосовуються передові технології. Завдяки цьому всі продукти суворо відповідають стандартам та нормам ЄС, які висуваються до харчової продукції.

  • Широкий вибір

Виробник пропонує увазі споживачів кілька видів білкових добавок. Насамперед, це сироватковий протеїн Ostrovit, який легко та швидко засвоюється, стимулює вироблення білків та активізує зростання м'язової маси. Також до асортименту продукції даної торгової марки входить казеїн, який перетравлюється і засвоюється набагато повільніше, що робить його оптимальним варіантом для прийому перед сном. Чимало уваги компанія приділяє і випуску рослинних білків, без яких не обійтися людям, які дотримуються веганської системи харчування або страждають на харчові алергії.

  • Доступність для широкого кола споживачів

З першого пункту випливає, що компанія може більшою мірою контролювати та регулювати вартість своєї продукції. Тому багато хто і обирає протеїн Островіт, ціна якого цілком демократична.

Як приймати протеїн OstroVit?

Білкові продукти, як і всі інші добавки, підтримують нас у боротьбі за ідеальну фігуру та здоров'я. Головне зрозуміти, як приймати Ostrovit протеїн і суворо дотримуватись рекомендацій виробника, зазначених в інструкції або на етикетці кожного конкретного препарату.

Однак є й загальні поради щодо прийому:

  • Сироватковий білок слід вживати вранці, а також до або після тренування.
  • Казеїновий чи яєчний протеїн може бути заміною будь-якого прийому їжі, в ідеалі – вечері.

Де купити протеїн Островіт в Україні?

Інтернет-магазин Waysport зібрав для вас на полицях свого віртуального каталогу багато різноманітних порошкових протеїнів відомого польського бренду. Щоб купити протеїн Островіт у Києві та Україні, оформіть замовлення на нашому сайті через «кошик» або зателефонуйте за одним із номерів, вказаних на сторінці «контакти».

Ознайомитись з видами представлених білкових добавок та орієнтовними цінами на протеїн Островіт ви можете у таблиці нижче.

Вид протеїну

Ціна

✅ Сироватковий концентрат

від 695 грн

✅ Сироватковий ізолят

від 920 грн

✅ Гідролізат

від 430 грн

✅ Казеїн

від 878 грн

✅ Соєвий білок

від 418 грн

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173