Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
49 грн
(0)

BioTech (USA) Vegan Protein - порційний пакетик ароматизованого веганського протеїну з додаванням аргініну та глютаміну. Добавка збагачена ягодами годжі та асаї, а також порошком кіноа. Підвищує регенерацію, прискорює набір м'язової маси.

Купити
437 грн
(1)

Sojavit 85 від Olimp Sport Nutrition -харчова добавка, призначена для людей з підвищеною потребою в білку- фізично активних і спортсменів, а також як джерело білка в раціоні веганів і вегетаріанців.

Купити
439 грн
(1)

Ostrovit Soy Protein VEGE - протеїн на основі соєвого ізоляту, який зазвичай використовується в період посилених тренувань і набору м'язової маси. Містить легкозасвоювані і високоякісні білки. Збагачений мікроелементами: діоксидом сірки і сульфітами.

Купити
598 грн
(0)

ALLNUTRITION - Vegan Pea Protein - протеїнова добавка з 4 чудовими смаками на основі концентрату горохового білка. Склад додатково збагачений рисовим протеїном, мигдальним протеїном і протеїном конопель. Характеризується низьким вмістом вуглеводів і жирів. Підходить для веганів і вегетаріанців.

Купити
493 грн
(0)

Trec SOY PROTEIN ISOLATE (750 грам) - веганська порошкоподібна добавка ізоляту соєвого протеїну. Швидко всмоктується, має приємний смак, допомагає накачати і зберегти м'язову масу.

Купити
668 грн
(0)

BioTech (USA) Vegan Protein 500 грам - порошкова ароматизована добавка веганського протеїну з порошком кіноа, ягід годжі та асаї. Прискорює набір м'язової маси, відновлює запас амінокислот в організмі, надає енергії.

Купити
960 грн
(0)
Купити
595 грн
(0)

Olimp Veggie Protein Complex – високоефективний протеїн з трьох різних рослинних джерел в формі порошку. Вирізняється багатим амінокислотним профілем. Сприяє збільшенню м’язової маси та її збереженню.

Купити
1 987 грн
(1)

MyProtein Vegan Protein Blend – потужна суміш ізолятів рослинних протеїнів в формі порошку. Забезпечує додатковий повноцінний білок у щоденному раціоні. Сприяє росту м’язів. Зберігає м’язову тканину.

Купити
732 грн
(1)

MST Protein Isolate VEGAN – суміш ізоляту горохового протеїну та протеїну коричневого рису в формі порошку. Вирізняється повним і збалансованим амінокислотним профілем. Прискорює відновлення. Уповільнює катаболічні процеси.

Купити
2 191 грн
(0)

BioTech (USA) Vegan Protein 2000 г. - порошкова добавка ароматизованого і підсолодженого веганского протеїну. Збагачений ягодами годжі і асаї, містить борошно з кіноа. Відновлює м'язові клітини, забезпечує організм білком.

Купити
459 грн
(0)

Ostrovit Hemp Protein VEGE - конопляний протеїн, що містить білки рослинного походження. Використовується для набору м'язової маси, а також для поліпшення раціону харчування.

Повідомити
418 грн
(0)

Ostrovit Pea Protein VEGE - гороховий протеїн, призначений для кращого набору м'язової маси. Містить легкозасвоювані рослинні білки найвищої якості. Може використовуватися для збагачення раціону харчування.

Повідомити
298 грн
(1)

Sporter Hemp Protein 450 грам - конопляний протеїн для відновлення м'язів та посилення їх росту. Містить рослинний білок, корисні омега-3 та омега-6 жири, мінерали та клітковину.

Повідомити
388 грн
(0)
Повідомити
368 грн
(1)

Scitec Nutrition Soy Pro 910 грам - очищений від лактози та жирів білок нетваринного походження. Ізолят соєвого білка забезпечує організм необхідними для життя амінокислотами, підтримує м'язи та посилює їх зростання.

Повідомити
228 грн
(0)

Натуральний ізолят соєвого білка ActivLab Soya Pro- альтернатива молочним продуктам. Містить важливі амінокислоти, збільшує швидкість кровообігу, прискорює транспортування необхідних речовин до м'язів, ефективний для зниження рівня холестерину і тригліцеридів в крові.

Повідомити
490 грн
(1)

Натуральний ізолят соєвого білка ActivLab Soya Pro- альтернатива молочним продуктам. Містить важливі амінокислоти, збільшує швидкість кровообігу, прискорює транспортування необхідних речовин до м'язів, ефективний для зниження рівня холестерину і тригліцеридів в крові.

Повідомити
298 грн
(0)

Sporter Sunflower Protein 400 грам – веганський соняшниковий протеїн, отриманий за низької температури. Відновлює м'язи, покращує травлення, містить мінерали, вітаміни, клітковину та білки.

Повідомити
549 грн
(1)

Scitec Nutrition 100% Plant Protein – веганська білкова добавка на основі ізоляту горохового протеїну. Без лактози та глютену. Містить набір замінних та незамінних амінокислот, відновлює сили, уповільнює катаболізм, прискорює ріст м'язів.

Повідомити
418 грн
(1)

IronMaxx 100% Vegan Protein Zero 500 грам - рослинний протеїн преміум-класу без цукру з відмінними смаками. Підсилює ріст м'язів, допомагає збалансувати та збагатити раціон, містить білки із 4 джерел.

Повідомити
348 грн
(0)

Nosorog Soy Isolate Protein - веганська порошкова добавка ізоляту соєвого протеїну. Відмінно засвоюється, підтримує м'язи і кістки, полегшує перебіг менопаузи, знижує рівень холестерину, захищає від вільних радикалів.

Повідомити
346 грн
(0)

AllNutrition SOY PROTEIN - це протеїнова добавка на основі ізоляту соєвого білка, зміст якого становить 89% в кожній порції. Сприяє зростанню м'язової маси і допомагає її підтримувати. Є відмінним доповненням до щоденного раціону фізично активних людей і спортсменів. Ідеальне джерело білка для веганів і вегетаріанців, а також людей з непереносимістю лактози.

Повідомити
465 грн
(0)

Nosorog Pea Protein - натуральна порошкоподібна добавка протеїну, отримана з посівного гороху. Чинить анаболічну дію, насичує організм білками, викликає посилений ріст м'язів.

Повідомити
268 грн
(0)

Pure Gold Natur Line Soy Protein Isolate – високоякісний ізолят соєвого протеїну. Прискорює ріст м'язів, зміцнює кістки, збільшує регенерацію, посилює протеїновий синтез.

Повідомити
398 грн
(0)
Повідомити
387 грн
(0)

OstroVit Vege Protein Blend 700 грам - суміш ізолятів горохового, соєвого, гарбузового протеїнів для підтримки м'язів та відновлення енергетичного потенціалу.

Повідомити
535 грн
(0)
Повідомити
576 грн
(0)
Повідомити
576 грн
(0)
Повідомити
315 грн
(0)
Повідомити
528 грн
(0)

VEGAN PROTEIN - протеїнова добавка з чудовими смаками на основі ізоляту соєвого протеїну і протеїну з 6 інших рослин, які разом складають 75% чистого протеїну в кожній порції. Підходить для веганів і вегетаріанців.

Повідомити
497 грн
(0)
Повідомити
348 грн
(1)

Sporter Organic Hemp Protein 400 грам – ароматизований конопляний протеїн для підтримки м'язів. Рослинне джерело незамінних та замінних амінокислот. Легко засвоюється, не містить лактози.

Повідомити
985 грн
(1)

MST Protein Isolate VEGAN – унікальна суміш ізоляту горохового протеїну та протеїну коричневого рису в формі порошку. Має повний і збалансований амінокислотний профіль. Активізує синтез глікогену. Забезпечує антикатаболічний ефект.

Повідомити
595 грн
(0)

KFD Vegan Protein 80 - це продукт, заснований на 3 високоякісних сировинних матеріалах: ізолят соєвого протеїну, ізолят рисового протеїну і протеїн конопель. Підходить для застосування в веганських або безлактозних дієтах як відмінне джерело білка.

Повідомити
299 грн
(0)

Pure Gold Protein Natur Line Borsó Fehérje - Ізолят горохового протеїну вищої якості, без смакових добавок, без лактози і цукру. Відмінне джерело якісного рослинного білка.

Повідомити
299 грн
(0)

Pure Gold Protein Natur Line Rizs Fehérje - рисовий протеїн вищої якості без смакових добавок, без лактози і цукру. Відмінне джерело якісного рослинного білка.

Повідомити
299 грн
(0)

Pure Gold Natur Vegan 500 грам - чистий ізолят горохового протеїну без підсолоджувачів, барвників, лактози. Підтримує ріст м'язової маси, зміцнює кістки, живить клітини.

Повідомити
298 грн
(0)

Конопляний протеїн Nosorog Hemp Protein - це високоякісний рослинний білок у складі якого є амінокислоти з розгалуженим ланцюгом, які життєво важливі для гарного здоров'я при цьому чудово засвоюється організмом людини.

Повідомити
Соєвий

Соєвий протеїн – спортивна добавка, яка містить у складі багато білка. Має як плюси, так і мінуси, і тому підходить далеко не кожному. Зрозуміло, це треба враховувати.

Види соєвого протеїну

Перш за все потрібно розглянути види соєвого протеїну.

1. Концентрат соєвого білка

Отримується внаслідок віджиму соєвої олії із соєвих пластівців, які виготовляють шляхом подрібнення соєвих бобів. Далі отримана субстанція висушується і розтирається в порошок, що зберігає вуглеводи й чистий білок (60-70%) початкового продукту. Концентрат містить фітоестрогени і може негативно впливати на рівень тестостерону

2. Ізолят соєвого білка

Концентрат соєвого протеїну піддають хімічному очищенню від вуглеводів і різноманітних домішок. В результаті залишається суха протеїнова суміш, частка білка в якій становить близько 90%. На відміну від свого попередника повністю звільнений від фітоестрогенів і не чинить негативний вплив на гормональний рівень в організмі.

3. Текстурат соєвого білка

Також виготовляється з концентрату шляхом різноманітних хімічних обробок. Результатом стає вже не порошкоподібна, а текстурована речовина. Надалі використовується для створення соєвого м’яса, соєвого молока тощо.

Ключові особливості соєвого протеїну

Соєвий протеїн – універсальний білковий комплекс. Містить у складі більшість необхідних організму амінокислот. Завдяки цьому він сприяє:

  • хорошій роботі нирок і щитовидної залози;
  • зниженню рівня холестерину;
  • поліпшеному продукуванню тиреоїдних гормонів.

Соєвий протеїн – незамінний помічник для людей, які страждають алергією на молочні продукти. А заодно – і для вегетаріанців. Якщо не можна або не хочеться приймати сироватковий або яєчний протеїн, то соєвий буде прекрасним замінником. З його допомогою організм отримає необхідну кількість білка.

Але для людей, що займаються бодібілдингом або важкою атлетикою, соєвий протеїн не кращий варіант. Набрати м'язову масу буде дуже складно. Рівно як і схуднути.

Причина в тому, що у соєвого протеїну менше амінокислот у порівнянні з сироватковим і більш повільна засвоюваність. Тому спеціалісти рекомендують комбінувати ці два види протеїну. Це дозволяє отримати потужний анаболічний ефект, оскільки сироватковий білок різко відновлює недостачу амінокислот, а соєвий – підтримує їх оптимальний рівень в крові протягом тривалого часу.

Також соєвий протеїн відрізняється більш низьким рівнем біологічної цінності та естрогенною активністю. Це обумовлено наявністю в складі ізофлавоноїдів – елементів, що знижують рівень тестостерону і збільшують кількість жіночих гормонів. Зрозуміло, що представникам сильної статі це ні до чого. Але такий вплив здійснюється лише при дуже тривалому прийомі і, як було сказано вище, лише концентрату соєвого білка.

Зате вагомим плюсом на користь покупки даного спортпіту вважається ціна. Адже соєвий протеїн є найбільш дешевим.

У підсумку виходять такі висновки. Якщо хочете, щоб організм отримував потрібну кількість білка – соєвий протеїн буде хорошим вибором. А якщо плануєте набрати м'язову масу, то додатково рекомендується приймати інший вид протеїну або протеїновий комплекс.

Як приймати соєвий протеїн?

Щоб приготувати коктейль, потрібно:

  • висипати в шейкер 25-30 г порошку
  • залити в ємність 160-170 мл води (можна соку)
  • змішати коктейль

Пити його треба за 35-45 хвилин до початку тренування. Або протягом 20 хвилин після його закінчення.

Приймати цю добавку рекомендується циклічно, тобто з перервами. Зловживати не варто – інакше можливі проблеми зі здоров'ям.

Купити соєвий протеїн в Києві і Україні

У нашому інтернет-магазині пропонується можливість купити протеїн від провідних брендів. В асортименті представлена якісна продукція від таких виробників:

  • Biotech;
  • Olimp;
  • Scitec Nutrition;
  • ActivLab і ін.

Ці компанії є всесвітньо відомими, і на рахунок якості їх продукції можна не сумніватися.

Склад, властивості та інші характеристики соєвого протеїну вказані в описі. Там же можна ознайомитися із способом застосування і відгуками, залишеними покупцями.

Якщо в процесі вивчення асортименту або вибору продукції виникнуть питання – задайте їх менеджеру по телефону. Він пояснить будь-які нюанси, порадить, який соєвий протеїн краще купити, а при необхідності допоможе оформити замовлення з доставкою в Київ або будь-яке інше місто України.