Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
-3%
577 грн 595 грн
(2)

BioTech (USA) Tribooster 60 табл - добавка рослинного бустера тестостерону в таблетках. Сапоніни, що містяться в екстракті трибулуса, посилюють синтез тестостерону. Тестостерон прискорює набір м'язової маси і підвищує потенцію.

Купити
860 грн
(1)

BioTech (USA) Tribooster 120 табл - таблетована добавка екстракту трибулуса (якорців сланких) для активізації тестостеронового синтезу. Підвищує регенерацію, силу та працездатність, посилює ріст м'язів.

Купити
-5%
604 грн 636 грн
(1)

TRIBX90 - натуральний продукт рослинного походження, що підсилює вироблення організмом власних гормонів. Сприяє приросту м'язової маси, скороченню часу відновлення після фізичних навантажень, підвищує лібідо, покращує потенцію.

Купити
659 грн
(1)

Безпечний натуральний бустер тестостерону Tribusteron 90 від Olimp стимулює виробництво власного тестостерону, не порушуючи гормональний баланс і не викликаючи залежність. Покращує загальний фізичний стан, посилює чоловіче лібідо.

Купити
289 грн
(0)

Trec Tribulon - добавка екстракту трибулусу у вигляді капсул. Підвищує вироблення тестостерону, збільшує зростання м'язів і їх міцність, підвищує потенцію, спалює жир.

Купити
228 грн
(0)

Бустер тестостерону TRIBU-X - це спеціалізований продукт, який сприяє секреції власного тестостерону, не порушуючи природний гормональний баланс. Чудово підходить як для професійних атлетів, так і для чоловіків, які хочуть збалансувати рівень тестостерону в організмі.

Купити
525 грн
(0)

Безпечний натуральний бустер тестостерону Tribusteron 60 від Olimp стимулює виробництво власного тестостерону, не порушуючи гормональний баланс і не викликаючи залежність. Покращує загальний фізичний стан, посилює чоловіче лібідо.

Купити
460 грн
(0)

Trec Tribulon - капсульована добавка, що містить екстракт трибулусу. Сапоніни, що входять до її складу, стимулюють вироблення тестостерону - гормону, що відповідає за сексуальне здоров'я і набір м'язової маси.

Купити
385 грн
(0)

Trec Tribulon Black - прекурсор на основі екстракту трибулусу для підтримки анаболізму. Містить 95% сапонінів, що стимулюють біосинтез тестостерону. Збільшує м'язи, підвищує потенцію.

Купити
746 грн
(0)

Trec Tribulon Black - посилена формула на основі екстракту трибулусу - цілих 95% активних сапонінів. Підтримує лібідо, стимулює виділення тестостерону, спалює жир, прискорює приріст м'язів.

Купити
277 грн
(1)

Tribulus testosterone booster від AllNutrition - це продукт, призначений для чоловіків, завдання якого - підвищити природний рівень тестостерона, який впливає на нарощування м'язової маси, швидкість спалювання жиру, а також підвищити витривалість і сексуальний потенціал.

Купити
265 грн
(0)

OstroVit Tribulus Terrestris - капсульована добавка, активним компонентом якої є рослинний екстракт Tribulus terrestris, що підвищує рівень тестостерону. Продукт на 90% складається з сапонінів - діючої речовини.

Купити
235 грн
(0)
Повідомити
180 грн
(0)

FitMax Tribu Up 60 капс - добавка екстракту якорців сланких (Tribulus Terrestris), яка стимулює вироблення тестостерону. Підтримує анаболічні процеси, посилює ріст м'язів, збільшує витривалість.

Повідомити
286 грн
(0)

NOW Tribulus 500 mg (100 капс) - капсульований екстракт наземних частин якірців. Містить високий відсоток сапонінів, сприяє виробленню тестостерону. Підвищує лібідо, розвиває мускулатуру, надає сил.

Повідомити
298 грн
(0)

MyProtein Tribulus Pro – високоякісний рослинний екстракт трибулусу террестрісу в желатинових капсулах. Активізує секрецію тестостерону у організмі. Прискорює зростання м'язової маси. Позитивно впливає на силові показники та витривалість.

Повідомити
30 грн
(2)

Power Pro CUBE Tribulus Energy - високоякісний енергетичний напій, що містить екстракт якорцов сланких. Він підсилює синтез тестостерону, бадьорить, збільшує лібідо, проявляє анаболічні властивості.

Повідомити
364 грн
(0)

10X Nutrition Tribulus X 120 таб - добавка, що посилює вироблення тестостерону, на основі екстракту трибулуса. Безпечний та ефективний бустер тестостерону для підвищення потенції та прискорення накачування м'язів.

Повідомити
399 грн
(0)
Повідомити
265 грн
(0)

6PAK Nutrition Tribulus Terrestris - тонізуючий засіб, що містить високоякісний екстракт рослини трібулус. Дієвий бустер тестостерону. Підтримує правильне функціонування м'язів.

Повідомити
318 грн
(0)
Повідомити
189 грн
(0)
Повідомити
279 грн
(0)

Бустер тестостерону TRIBU-X - це спеціалізований продукт, який сприяє секреції власного тестостерону, не порушуючи природний гормональний баланс. Чудово підходить як для професійних атлетів, так і для чоловіків, які хочуть збалансувати рівень тестостерону в організмі.

Повідомити
311 грн
(0)
Повідомити
786 грн
(0)

SAN Tribuvar 1000 180 таб - добавка на основі трибулуса, що посилює синтез тестостерону, необхідного для нормального лібідо та повноцінного протеїнового синтезу.

Повідомити
228 грн
(0)
Повідомити
490 грн
(0)

Ironflex Tribooster Pro 90 таб – натуральний бустер тестостерону на рослинній основі. Стимулює синтез основного чоловічого гормону, прискорює ріст м'язів, збільшує силові показники.

Повідомити
259 грн
(0)

IronFlex Tribulus Maximus 60 табл - тестостероновий бустер на рослинній основі, що посилює вироблення власного тестостерону. Чудова альтернатива анаболічним гормонам.

Повідомити
227 грн
(1)

Nosorog Tribulus 1000 - капсульований екстракт трибулусу (якорців). Містить високий відсоток флавоноїдів і сапонінів. Підсилює виробіток тестостерону. Підвищує лібідо і витривалість, надає сил.

Повідомити
378 грн
(0)

Ultimate Nutrition Bulgarian Tribulus 90 капсул допомагає підвищити рівень тестостерону, забезпечує швидке зростання м'язів, збільшує силу і витривалість та нормалізує еректильну функцію.

Повідомити
220 грн
(0)
Повідомити
585 грн
(0)

MST Tribulus 1000 мг – рослинний екстракт трибулус терестріс в таблетках. Стимулює біосинтез тестостерону в організмі. Допомагає в нарощуванні м’язів. Посилює витривалість.

Повідомити
418 грн
(1)

NOW Sports Tribulus 1000 мг (90 табл) - таблетована добавка з карбонатом кальцію і екстрактом трибулуса для зміцнення кісток, підвищення потенції, захисту від вільних радикалів і швидкого зростання м'язової маси.

Повідомити
395 грн
(0)

SAN Tribuvar 1000 (90 табл) – добавка для підвищення природного рівня тестостерону. Збільшує ріст м'язів, посилює протеїновий синтез, збільшує потенцію.

Повідомити
429 грн
(0)

MST Tribulus Pharm + Zink – продукт, що посилює синтез тестостерону, на основі екстракту трибулуса, посиленого цинком та вітаміном В6. Надає витривалості, підвищує потенцію, сприяє кращому накачування м'язів.

Повідомити
608 грн
(0)

MST Tribulus 90% with Zink 90 капс - добавка екстракту трибулуса з цинком, магнієм і вітаміном D3, що забезпечує ліпше вироблення тестостерону. Сприяє набору м'язової маси, підвищує потенцію.

Повідомити
310 грн
(0)

IronFlex Tribulus Maximus - добавка в таблетках на основі екстракту якорців сланких для посилення вироблення тестостерону. Підвищує потенцію, знижує катаболізм, спалює жир.

Повідомити
585 грн
(0)

MyProtein Tribulus – екстракт рослини Трибулус Террестріс в желатинових капсулах. Сприяє підвищенню рівня тестостерону в організмі. Допомагає набирати м’язову масу.

Повідомити
295 грн
(0)

Sporter Tribulus – екстракт Tribulus Terrestris в таблетках. Природнім шляхом підвищує рівень тестостерону. Допомагає покращити спортивні показники.

Повідомити
248 грн
(0)

SAN Tribuvar 500 – чистий екстракт Tribulus Terrestris в желатинових капсулах. Підтримує здоровий рівень тестостерону в організмі. Активізує синтез білка. Сприяє кращому засвоєнню амінокислот клітинами м'язів.

Повідомити
239 грн
(0)

Quamtrax Tribulus Plus 60 капс – добавка на основі екстракту Tribulus terrestris. Збільшує природним способом рівень ендогенного тестостерону, збільшує лібідо, прискорює ріст м'язів.

Повідомити
875 грн
(0)

NOW Sports Tribulus 1000 мг 180 табл. - стандартизований екстракт трибулуса в таблетках для посилення синтезу тестостерону. Зміцнює ендокринну та репродуктивну системи, прискорює ріст м'язів.

Повідомити
329 грн
(3)

Optimum Nutrition Tribulus 625 mg - запатентована суміш трибулуса (порошок + екстракт) в желатинових капсулах. Стимулює вироблення тестостерону, який необхідний для росту м'язів і сексуального здоров'я.

Повідомити
249 грн
(0)
Повідомити
648 грн
(0)

Universal Nutrition Tribulus Pro - капсульована рослинна добавка на основі екстракту трибунусу. Містить флавоноїди, сапоніни, стерини і алкалоїди. Підвищує тестостерон, розвиває мускулатуру, впливає на азотистий обмін.

Повідомити
220 грн
(0)
Повідомити
645 грн
(1)

BioTech (USA) Tribulus Maximus 90 табл - таблетована добавка екстракту трибулус террестріс. Сприяє посиленню вироблення організмом тестостерону, необхідного для нормального набору м'язової маси та посилення статевої активності.

Повідомити
318 грн
(0)
Повідомити
Трібулус

Трібулус є популярною спортивною добавкою природного походження. Забезпечує активне продукування власного гормону-тестостерону і користується великою популярністю серед культуристів, бодібілдерів, важкоатлетів.

Трибулус - що це?

Це натуральний тестостероновий бустер, що характеризується наявністю наступних унікальних якостей:

 • Яскраво виражений анаболічний ефект
 • Підтримка гормонального фону в нормі
 • Виведення надлишкової рідини з організму, протинабрякова дія
 • Підвищення фізичної витривалості і силових показників

Сам по собі трібулус є лікарською рослиною, на основі якої і створюються препарати для спортсменів-силовиків. Ці кошти відмінно підходять для проведення курсу на сушку, сприяють прискореному формуванню красиво промальованого м'язового рельєфу. Завдяки підвищенню рівня тестостерону у представників сильної статі поліпшується потенція, активізується лібідо, підвищується ментальна концентрація і мотивація, що важливо під час тренувань і підготовки до змагань.

Трібулус здійснює вплив на організм, подібно до стероїдних препаратів. Але ключовою його особливістю є те, що він не насичує організм тестостероном ззовні, а активізує вироблення власного гормону. Тому його часто застосовують бодібілдери після курсу синтетичних гормонів для відновлення природного синтезу тестостерону.

Як приймати трібулус?

Препарати випускаються як в порошковій, так і таблетованій формі.

Рекомендовану добову дозу, яка становить від 500 до 2000 мг, рекомендується розділити на кілька разів. Приймати найкраще в ранкові та вечірні години, на голодний шлунок, запиваючи достатньою кількістю чистої води.

Оптимальна тривалість терапевтичного курсу становить 1-1,5 місяця, після чого слід зробити обов'язкову перерву на 2 тижні і при необхідності можна знову продовжити пити препарат.

Категорично протипоказано перевищувати тривалість застосування, оскільки це може спровокувати порушення функцій статевих залоз і зниження кількості власного тестостерону.

Підходить тільки для представників сильної статі, для жінок заборонені такі комплекси, так як вони викликають серйозні проблеми зі здоров'ям.

Добре поєднується зі стероїдами. Комбінація з гормональними медикаментами може привести до порушень гормонального фону і посиленню можливих негативних реакцій.

Категорично заборонено приймати спиртні напої під час курсу, оскільки алкоголь впливає на рівень тестостерону, істотно знижуючи ефективність терапії.

Трібулус террестріс

Являє собою капсульні засоби, що включають екстракт рослини з однойменною назвою (в народі його ще називають якірці сланкі). Такі комплекси мають численні позитивні характеристики, застосовуються з метою підвищення загального тонусу організму і прискореного відновлення.

Найбільш цінні якості:

 • Стабілізація балансу гормонів
 • Антикатаболічний вплив, обумовлений здатністю діючих речовин до пригнічення синтезу гормону-кортизолу, що руйнує м'язові тканини на клітинному рівні
 • Зниження поганого холестерину
 • Придушення процесів запального характеру
 • Імуномодулююча дія
 • Нормалізація стану і функціонування печінки
 • Поліпшення настрою, блокування депресивних станів, які часто розвиваються після вживання стероїдів

На відміну від звичайного трібулуса, може використовуватися і представницями прекрасної статі, зацікавленими у формуванні красивої, підтягнутою фігури, нормалізації менструального циклу.

Оптимальне дозування визначається в індивідуальному порядку з урахуванням вагової категорії, статевої приналежності, рівня підготовки конкретної людини, а також результату, якого вона хоче досягти. Однак найбільша добова доза не повинна бути вище 2000 мг.

Тривалість застосування - місяць, після чого потрібно зробити обов'язкову перерву тривалістю від 2 тижнів до 1,5 місяців.

Відгуки про ТРІБУЛУС

Трібулус заслужив безліч позитивних відгуків як від експертів і тренерів, так і реальних користувачів. Завдяки своїй ефективності і натуральному складу, дані харчові добавки успішно застосовуються і професійними спортсменами, і новачками, і просто людьми, що ведуть активний, рухливий спосіб життя.

Користувачі відзначають мінімальний спектр протипоказань і побічних ефектів у поєднанні з чудовою результативністю. На відміну від анаболіків, трібулус в розумних кількостях не чинить згубного впливу на печінку, сприяє підвищенню працездатності, покращує настрій, є додатковим джерелом енергії. Для досягнення максимально позитивних результатів важливо поєднувати вживання засобів з регулярними фізичними навантаженнями, виконанням силових вправ.

Купити трібулус можна в нашому магазині спортивного харчування WAYSPORT з доставкою по всій Україні.