Безкоштовна доставка від 1000 грн.
447 грн
(2)

BioTech (USA) Tribooster 60 табл - добавка рослинного бустера тестостерону в таблетках. Сапоніни, що містяться в екстракті трибулуса, посилюють синтез тестостерону. Тестостерон прискорює набір м'язової маси і підвищує потенцію.

Купити
534 грн
(1)

Безпечний натуральний бустер тестостерону Tribusteron 90 від Olimp стимулює виробництво власного тестостерону, не порушуючи гормональний баланс і не викликаючи залежність. Покращує загальний фізичний стан, посилює чоловіче лібідо.

Купити
209 грн
(0)

Nosorog Tribulus 1000 - капсульований екстракт трибулусу (якорців). Містить високий відсоток флавоноїдів і сапонінів. Підсилює виробіток тестостерону. Підвищує лібідо і витривалість, надає сил.

Купити
329 грн
(3)

Optimum Nutrition Tribulus 625 mg - запатентована суміш трибулуса (порошок + екстракт) в желатинових капсулах. Стимулює вироблення тестостерону, який необхідний для росту м'язів і сексуального здоров'я.

Купити
393 грн
(0)

Безпечний натуральний бустер тестостерону Tribusteron 60 від Olimp стимулює виробництво власного тестостерону, не порушуючи гормональний баланс і не викликаючи залежність. Покращує загальний фізичний стан, посилює чоловіче лібідо.

Купити
653 грн
(1)

BioTech (USA) Tribooster 120 табл - таблетована добавка екстракту трибулуса (якорців сланких) для активізації тестостеронового синтезу. Підвищує регенерацію, силу та працездатність, посилює ріст м'язів.

Купити
359 грн
(0)

NOW Sports Tribulus 1000 мг (90 табл) - таблетована добавка з карбонатом кальцію і екстрактом трибулуса для зміцнення кісток, підвищення потенції, захисту від вільних радикалів і швидкого зростання м'язової маси.

Купити
228 грн
(0)

Trec Tribulon - добавка екстракту трибулусу у вигляді капсул. Підвищує вироблення тестостерону, збільшує зростання м'язів і їх міцність, підвищує потенцію, спалює жир.

Купити
338 грн
(0)
Купити
173 грн
(0)

Бустер тестостерону TRIBU-X - це спеціалізований продукт, який сприяє секреції власного тестостерону, не порушуючи природний гормональний баланс. Чудово підходить як для професійних атлетів, так і для чоловіків, які хочуть збалансувати рівень тестостерону в організмі.

Купити
228 грн
(0)

Бустер тестостерону TRIBU-X - це спеціалізований продукт, який сприяє секреції власного тестостерону, не порушуючи природний гормональний баланс. Чудово підходить як для професійних атлетів, так і для чоловіків, які хочуть збалансувати рівень тестостерону в організмі.

Купити
328 грн
(0)

Trec Tribulon Black - прекурсор на основі екстракту трибулусу для підтримки анаболізму. Містить 95% сапонінів, що стимулюють біосинтез тестостерону. Збільшує м'язи, підвищує потенцію.

Купити
389 грн
(0)

Universal Nutrition Tribulus Pro - капсульована рослинна добавка на основі екстракту трибунусу. Містить флавоноїди, сапоніни, стерини і алкалоїди. Підвищує тестостерон, розвиває мускулатуру, впливає на азотистий обмін.

Купити
259 грн
(0)
Купити
310 грн
(0)
Купити
379 грн
(0)

Trec Tribulon - капсульована добавка, що містить екстракт трибулусу. Сапоніни, що входять до її складу, стимулюють вироблення тестостерону - гормону, що відповідає за сексуальне здоров'я і набір м'язової маси.

Купити
506 грн
(1)

BioTech (USA) Tribulus Maximus 90 табл - таблетована добавка екстракту трибулус террестріс. Сприяє посиленню вироблення організмом тестостерону, необхідного для нормального набору м'язової маси та посилення статевої активності.

Купити
228 грн
(0)

OstroVit Tribulus Terrestris - капсульована добавка, активним компонентом якої є рослинний екстракт Tribulus terrestris, що підвищує рівень тестостерону. Продукт на 90% складається з сапонінів - діючої речовини.

Купити
448 грн
(1)

TRIBX90 - натуральний продукт рослинного походження, що підсилює вироблення організмом власних гормонів. Сприяє приросту м'язової маси, скороченню часу відновлення після фізичних навантажень, підвищує лібідо, покращує потенцію.

Купити
180 грн
(0)
Купити
598 грн
(0)

Trec Tribulon Black - посилена формула на основі екстракту трибулусу - цілих 95% активних сапонінів. Підтримує лібідо, стимулює виділення тестостерону, спалює жир, прискорює приріст м'язів.

Купити
265 грн
(0)

6PAK Nutrition Tribulus Terrestris - тонізуючий засіб, що містить високоякісний екстракт рослини трібулус. Дієвий бустер тестостерону. Підтримує правильне функціонування м'язів.

Купити
619 грн
(0)

NOW Sports Tribulus 1000 мг 180 табл. - стандартизований екстракт трибулуса в таблетках для посилення синтезу тестостерону. Зміцнює ендокринну та репродуктивну системи, прискорює ріст м'язів.

Купити
478 грн
(0)
Купити

Трібулус

Трібулус є популярною спортивною добавкою природного походження. Забезпечує активне продукування власного гормону-тестостерону і користується великою популярністю серед культуристів, бодібілдерів, важкоатлетів.

Трибулус - що це?

Це натуральний тестостероновий бустер, що характеризується наявністю наступних унікальних якостей:

 • Яскраво виражений анаболічний ефект
 • Підтримка гормонального фону в нормі
 • Виведення надлишкової рідини з організму, протинабрякова дія
 • Підвищення фізичної витривалості і силових показників

Сам по собі трібулус є лікарською рослиною, на основі якої і створюються препарати для спортсменів-силовиків. Ці кошти відмінно підходять для проведення курсу на сушку, сприяють прискореному формуванню красиво промальованого м'язового рельєфу. Завдяки підвищенню рівня тестостерону у представників сильної статі поліпшується потенція, активізується лібідо, підвищується ментальна концентрація і мотивація, що важливо під час тренувань і підготовки до змагань.

Трібулус здійснює вплив на організм, подібно до стероїдних препаратів. Але ключовою його особливістю є те, що він не насичує організм тестостероном ззовні, а активізує вироблення власного гормону. Тому його часто застосовують бодібілдери після курсу синтетичних гормонів для відновлення природного синтезу тестостерону.

Як приймати трібулус?

Препарати випускаються як в порошковій, так і таблетованій формі.

Рекомендовану добову дозу, яка становить від 500 до 2000 мг, рекомендується розділити на кілька разів. Приймати найкраще в ранкові та вечірні години, на голодний шлунок, запиваючи достатньою кількістю чистої води.

Оптимальна тривалість терапевтичного курсу становить 1-1,5 місяця, після чого слід зробити обов'язкову перерву на 2 тижні і при необхідності можна знову продовжити пити препарат.

Категорично протипоказано перевищувати тривалість застосування, оскільки це може спровокувати порушення функцій статевих залоз і зниження кількості власного тестостерону.

Підходить тільки для представників сильної статі, для жінок заборонені такі комплекси, так як вони викликають серйозні проблеми зі здоров'ям.

Добре поєднується зі стероїдами. Комбінація з гормональними медикаментами може привести до порушень гормонального фону і посиленню можливих негативних реакцій.

Категорично заборонено приймати спиртні напої під час курсу, оскільки алкоголь впливає на рівень тестостерону, істотно знижуючи ефективність терапії.

Трібулус террестріс

Являє собою капсульні засоби, що включають екстракт рослини з однойменною назвою (в народі його ще називають якірці сланкі). Такі комплекси мають численні позитивні характеристики, застосовуються з метою підвищення загального тонусу організму і прискореного відновлення.

Найбільш цінні якості:

 • Стабілізація балансу гормонів
 • Антикатаболічний вплив, обумовлений здатністю діючих речовин до пригнічення синтезу гормону-кортизолу, що руйнує м'язові тканини на клітинному рівні
 • Зниження поганого холестерину
 • Придушення процесів запального характеру
 • Імуномодулююча дія
 • Нормалізація стану і функціонування печінки
 • Поліпшення настрою, блокування депресивних станів, які часто розвиваються після вживання стероїдів

На відміну від звичайного трібулуса, може використовуватися і представницями прекрасної статі, зацікавленими у формуванні красивої, підтягнутою фігури, нормалізації менструального циклу.

Оптимальне дозування визначається в індивідуальному порядку з урахуванням вагової категорії, статевої приналежності, рівня підготовки конкретної людини, а також результату, якого вона хоче досягти. Однак найбільша добова доза не повинна бути вище 2000 мг.

Тривалість застосування - місяць, після чого потрібно зробити обов'язкову перерву тривалістю від 2 тижнів до 1,5 місяців.

Відгуки про ТРІБУЛУС

Трібулус заслужив безліч позитивних відгуків як від експертів і тренерів, так і реальних користувачів. Завдяки своїй ефективності і натуральному складу, дані харчові добавки успішно застосовуються і професійними спортсменами, і новачками, і просто людьми, що ведуть активний, рухливий спосіб життя.

Користувачі відзначають мінімальний спектр протипоказань і побічних ефектів у поєднанні з чудовою результативністю. На відміну від анаболіків, трібулус в розумних кількостях не чинить згубного впливу на печінку, сприяє підвищенню працездатності, покращує настрій, є додатковим джерелом енергії. Для досягнення максимально позитивних результатів важливо поєднувати вживання засобів з регулярними фізичними навантаженнями, виконанням силових вправ.

Купити трібулус можна в нашому магазині спортивного харчування WAYSPORT з доставкою по всій Україні.