Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
259 грн
(1)

Swanson 5-HTP 100 мг Extra Strenght - натуральний і безпечний антидепресант для нормалізації сну і гарного настрою.

Купити
324 грн
(0)

IronFlex Tryptophan 1000 мг – високоякісний триптофан в таблетках. Нормалізує сон. Усуває емоційну напругу. Послаблює чутливість до болю. Допомагає підтримувати вагу в здорових межах.

Купити
395 грн
(0)

L-триптофан є незамінною амінокислотою. Людський організм не здатний синтезувати триптофан, а значить потрібно забезпечити його отримання в достатній кількості з зовнішніх джерел-продуктів харчування і спеціальних препаратів.

Купити
374 грн
(1)

OstroVit Tryptophan - однокомпонентний мікронізований препарат, який є попередником серотоніну. Допомагає в боротьбі з безсонням, притупляє відчуття голоду, сприяє росту м'язів, відповідає за згортання тромбоцитів.

Купити
368 грн
(0)

BioTech (USA) L-Tryptophan 60 капс - капсульована добавка L-триптофану, необхідного для синтезу серотоніну, гормону росту та мелатоніну. Нормалізує біоритми, покращує сон, збільшує настрій, збільшує працездатність.

Купити
395 грн
(0)

IronFlex Tryptophan – високоякісний триптофан в формі порошку. Допомагає нормалізувати сон. Покращує настрій. Послаблює головні болі. Позитивно впливає на функціонування імунної системи.

Купити
378 грн
(0)

NOW 5-HTP 50 mg Veg Capsules - веганські капсули 5-гідрокситриптофану, отриманого з насіння гріффони простолистої. Підтримує роботу нейромедіаторів, покращує сон і когнітивні здібності.

Купити
223 грн
(0)

Puritan's Pride 5-HTP - безпечний заспокійливий засіб натурального походження. Легкий антидепресант, сприяє нормалізації сну. Не викликає звикання.

Купити
245 грн
(0)

Nosorog L-Tryptophan - однокомпонентна порошкоподібна добавка, яка містить триптофан в засвоюваній l-формі.

Купити
532 грн
(0)

Puritan's Pride 5-HTP - безпечний заспокійливий засіб натурального походження. Легкий антидепресант, сприяє нормалізації сну. Не викликає звикання.

Купити
289 грн
(0)

Quamtrax 5 - HTP (90 капс) - желатинові капсули з екстрактом насіння грифонії простолистої, що містить 5-гідрокситриптофан. Знімає тривожність, нормалізує апетит, покращує якість сну.

Купити
268 грн
(0)

Nosorog 5-HTP - капсульована добавка, отримана з насіння гріффонії простолистої. Покращує настрій, допомагає розслабитися, нормалізує сон. Підтримує роботу нейромедіаторів.

Купити
925 грн
(0)

NOW L-Tryptophan 500 мг Veg Capsules 120 капс – добавка триптофану у вегетаріанських капсулах. Нормалізує сон, підвищує імунітет, є попередником вітаміну В3, який покращує мікроциркуляцію крові.

Купити
365 грн
(0)

Puritan's Pride 5-HTP - безпечний заспокійливий засіб натурального походження. Легкий антидепресант, сприяє нормалізації сну. Не викликає звикання.

Повідомити
335 грн
(0)
Повідомити
208 грн
(1)

Swanson 5-HTP 50 мг 60 капс - добавка на основі екстракту насіння гриффонії простолистої. Нормалізує рівень серотоніну, забезпечує здоровий сон та емоційну рівновагу.

Повідомити
725 грн
(0)

NOW 5-HTP 100 мг Veg Capsule 120 капс - триптофанова кислота в веганських капсулах. Покращує сон, спалює жир, сприяє виробленню серотоніну і гормону росту.

Повідомити
339 грн
(1)

L-триптофан - фармацевтично чистий препарат високо якості, незамінна амінокислота, важлива для синтезу мелатоніну і серотоніну, поліпшення настрою і стійкості до стресу, якості сну і ефективного функціонування імунної системи.

Повідомити
397 грн
(1)

Scitec Nutrition Tryptophan 60 капс - капсульована добавка L-триптофану для вироблення серотоніну, мелатоніну та ніацину. Покращує якість сну, бореться з безсонням, підвищує настрій, підтримує ліполіз.

Повідомити
187 грн
(1)

Ванситон Триптофан 60 капс - добавка триптофану з вітаміном В6, необхідна для вироблення серотоніну (гормону радості) та мелатоніну (гормону сну). Знімає стрес, полегшує засинання, покращує настрій.

Повідомити
398 грн
(0)

NOW L-Tryptophan 500 mg Veg Capsules - веганські капсули з триптофаном. Підвищують виробництво серотоніну й мелатоніну, покращують настрій, нормалізують сон, зміцнюють імунітет.

Повідомити
668 грн
(0)

NOW L-Tryptophan 1000 mg Tablets - таблетована добавка L-триптофану, попередника серотоніну. Піднімає настрій, знімає нервову напругу, сприяє спокійному міцному сну.

Повідомити
429 грн
(0)

NOW 5-HTP 100 mg Veg Capsule 60 капс - веганська добавка 5-гідрокситриптофану в капсулах. Покращує якість сну, бореться з тривогою, сприяє посиленню когнітивних здібностей.

Повідомити
156 грн
(0)

NOW 5-HTP 50 mg (30 капс) - веганська добавка метаболіту триптофану для нормалізації сну і поліпшення роботи мозку. Знімає стрес, бере участь в жироспаленні, захищає м'язи від катаболізму.

Повідомити
638 грн
(0)

NOW 5-HTP 200 мг Veg Capsule - жироспалювальні веганські капсули з 5-HTP (метаболітом L-триптофану), таурином, гліцином, інозитолом та вітамінами групи В. Піднімають настрій, нормалізують сон, знімають стрес.

Повідомити
389 грн
(1)

5-Гідроксітріптофан одна з найважливіших амінокіслот, бере участь в синтезі серотоніну й мелатоніну. Активно використовується для вирішення проблем з дратівливістю, безсонням, підвищеним апетитом і потягом до вуглеводної їжі.

Повідомити
557 грн
(0)

Puritan's Pride 5-HTP - безпечний заспокійливий засіб натурального походження. Легкий антидепресант, сприяє нормалізації сну. Не викликає звикання.

Повідомити
Триптофан і 5-HTP

Триптофан - унікальна речовина, стимулююча вироблення гормону задоволення - серотоніну, а також мелатоніну і постачає організм оптимальною кількістю вітамінів групи В. Особливою популярністю користується в спортивних колах як добавка для набору мускулатури і усунення підшкірного жиру.

Триптофан - що це таке?

L-триптофан є незамінною амінокислотою, що синтезує певні гормони і вітаміни в організмі. Відноситься до фармакологічної групи інших речовин для підтримки і лікування захворювань центральної нервової системи, а також нормалізації процесів амінокислотного обміну. Цей матеріал не синтезується людським організмом, а тому отримати його можна тільки з продуктів харчування або при вживанні спеціалізованих добавок.

Характерно, що tryptophan присутній виключно у вуглеводних продуктах, тому під час білкової дієти або схуднення єдиним способом підтримати належну концентрацію даної амінокислоти в організмі є прийом таблетованих препаратів.

Важливою функцією триптофану є пригнічення почуття голоду і зниження тяги до вживання солодощів, високоуглеводної їжі, через що речовина успішно застосовується під час курсів на сушку і в якості доповнення дієтотерапії, при бажанні швидко схуднути і стабілізувати вагу.

В організмі виконує ряд наступних життєво важливих функцій:

 • Утворення кінуреніну, мелатоніну, кислоти хінолінової певними ділянками головного мозку
 • Регуляція сну і когнітивних та поведінкових функцій
 • Корекція роботи ендокринної системи

Сприятливо впливає на настрій і нервову систему, завдяки чому використовується в медицині для лікування наркотичної, алкогольної, нікотинової залежності.

При прийомі триптофану вранці, активізується синтез серотоніну, що позитивно впливає на настрій і поліпшення ментальних процесів. Прийом же на ніч, навпаки, сприяє підвищенню рівня мелатоніну - гормону, що відповідає за нормалізацію і якість сну.

Корисні властивості триптофану

Триптофан характеризується рядом корисних властивостей:

 • Прискорений набір якісної м'язової маси
 • Забезпечення тривалого відчуття ситості і усунення схильності до переїдання
 • Усунення целюліту і зайвих кілограмів
 • Боротьба із безсонням
 • Усунення депресивних станів
 • Зниження рівня поганого холестерину в крові
 • Підвищення судинного тонусу
 • Зміцнення капілярних і судинних стінок
 • Сприятливий вплив на стан і функціонування шлунково-кишкового тракту
 • Активне продукування гормону росту
 • Підвищення працездатності

Спортсмени цінують триптофан за його яскраво виражену анаболічну дію і універсальність, оскільки застосовувати добавку можна як для набору маси, так і при проведенні курсу на сушку з метою формування красивої рельєфної мускулатури без води і жирових домішок. Крім того, триптофан відсуває поріг стомлюваності, підвищує показники сили і фізичної витривалості, що добре позначається на результатах тренувань.

Як приймати триптофан?

Для підтримки здоров'я рекомендується приймати по 500 мг амінокислоти протягом дня. Оптимальна добова доза триптофану для спортсменів становить 1000 мг. Вживати добавку слід за півгодини до прийому їжі, запиваючи чистою водою.

Для досягнення вираженого синергічного ефекту амінокислоту дозволено комбінувати з магнієм, вітамінами групи В і С, фолієвою кислотою. Тривалість терапевтичного курсу визначається в індивідуальному порядку. Оскільки ця речовина не викликає звикання і не тягне за собою будь-яких негативних наслідків, то використовувати його можна щодня на регулярній основі.

Відгуки про триптофан

Триптофан має виключно позитивні відгуки. Дана амінокислота допомагає спортсменам досягати приголомшливих результатів і при цьому не несе жодної шкоди для здоров'я. Природна речовина не має будь-яких протипоказань і не провокує появи побічних реакцій. Але все ж з метою обережності не варто перевищувати максимально рекомендовану дозу, тим більше, як показали результати численних клінічних випробувань, це не допомагає домагатися більш вираженого ефекту. Медики вважають триптофан універсальним засобом, який не має вікових чи статевих обмежень.

Купити Триптофан і 5-htp можна в нашому магазині спортивного харчування waysport з доставкою по всій Україні.