Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
348 грн
(0)

OstroVit Vitamin E + Tocopherols Complex Softgels - капсульована добавка, яка містить комплекс антиоксидантів, збагачений бета-каротином, скваланом і фітостерини. Головна функція - захист від вільних радикалів.

Купити
635 грн
(1)

Swanson Vitamin E 268 мг 400 IU – вітамін Е в м’яких желатинових капсулах. Життєво необхідний для здоров’я серцево-судинної системи. Допомагає захистити м’язи (і не тільки) від руйнівної дії вільних радикалів.

Купити
492 грн
(0)

BioTech (USA) Vitamin E 200 мг – капсульована натуральна добавка-антиоксидант (вітамін Е) для захисту клітин від окислювального стресу. Зміцнює імунітет, захищає від передчасного старіння, посилює протеїновий синтез.

Купити
346 грн
(0)

Swanson Vitamin E 268 мг 400 IU – вітамін Е в м’яких желатинових капсулах. Підтримує здоров’я серцево-судинної системи. Захищає тканини всього організму від руйнування вільними радикалами.

Купити
365 грн
(0)

Webber Naturals Vitamin E 400 IU 120 капс - суміш d-альфа-токоферилацетату та лляної олії в капсулах з желатину. Захищає мембрани клітин від вільних радикалів та токсинів.

Купити
420 грн
(0)

Universal Nutrition Vitamin E 1000 - капсульований вітамін Е, який виконує функції антиоксиданту, сповільнювача старіння і підтримки м'язової тканини. Особлива засвоювана форма dl-a-токоферолу ацетату.

Повідомити
448 грн
(0)

NOW Vitamin E-400 IU Softgels - капсульована добавка d-альфа-токоферолу, селену і природних змішаних токоферолів. Нейтралізує вільні радикали, підвищує імунітет, підтримує серце, уповільнює старіння.

Повідомити
239 грн
(0)

NOW Vitamin E-400 IU MT Softgels - капсульована суміш токоферолів, в т. ч. d-альфа-токоферолу. Підтримує здоров'я клітин, нейтралізуючи вільні радикали. Уповільнює старіння, підтримує м'язи.

Повідомити
198 грн
(0)

NOW Vitamin E-200 IU Mixed Tocopherols Softgels - капсульований жиророзчинний антиоксидант. Захищає клітини, гальмує процеси старіння, допомагає накопичувати глікоген.

Повідомити
188 грн
(0)
Повідомити
230 грн
(0)
Повідомити
360 грн
(0)

Scitec Nutrition Vitamin E 100 капс - добавка вітаміну Е для покращення кровообігу, відновлення м'язів та антиоксидантного захисту організму від шкідливого впливу вільних радикалів.

Повідомити
218 грн
(0)

Puritan's Pride Vitamin E-180 мг 400 IU містить високу дозу вітаміну Е. Допомагає боротися з вільними радикалами, які пошкоджують клітини, покращує стан шкіри, підтримує роботу імунної системи.

Повідомити
120 грн
(0)

Swanson Vitamin E 90 мг 200 IU - вітамін Е в м'яких капсулах. Ця формула забезпечує натуральний вітамін Е, як чистий d-альфа-токоферол. Натуральний жиророзчинний вітамін Е є важливим живильною речовиною і антиоксидантом організму.

Повідомити
208 грн
(0)
Повідомити
239 грн
(0)

OstroVit Vitamin E Softgels - капсульована антиоксидантна добавка, яка містить вітамін Е і токофероли. Омолоджує організм, зв'язує вільні радикали, покращує зір, захищає еритроцити.

Повідомити
228 грн
(0)

Харчова добавка Vitamin E 184 мг + Selenium від Puritan's Pride предствлена ​​в формі м'яких гелевих капсул з швидким вивільненням. Вітамін Е і селен працюють разом, зміцнюючи антиоксидантний захист і сприяють підтримці роботи імунної системи.

Повідомити
417 грн
(0)

Puritan's Pride Vitamin E-400 IU - вітамін Е в капсулах. Його антиоксидантні властивості допомагають боротися з вільними радикалами, які пошкоджують клітини. Також сприяє хорошому самопочуттю і підтримує функцію імунної системи.

Повідомити
326 грн
(1)

Puritan's Pride Vitamin E-1000 IU містить 450 мг вітаміну Е в одній капсулі. Його антиоксидантні властивості допомагають боротися з вільними радикалами, які пошкоджують клітини. Також забезпечує хороший стан шкіри і підтримує роботу імунної системи.

Повідомити
202 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Vitamin E-268 мг 400 IU - це 286 мг натурального вітаміну Е в одній капсулі. Його антиоксидантні властивості допомагають боротися з вільними радикалами, які пошкоджують клітини. Також забезпечує хороший стан кровоносних судин і підтримує роботу імунної системи.

Повідомити
680 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Vitamin E-268 мг 400 IU - це 286 мг натурального вітаміну Е в одній капсулі. Його антиоксидантні властивості допомагають боротися з вільними радикалами, які пошкоджують клітини. Також забезпечує хороший стан кровоносних судин і підтримує роботу імунної системи.

Повідомити
344 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Vitamin E-268 мг 400 IU - це 286 мг натурального вітаміну Е в одній капсулі. Його антиоксидантні властивості допомагають боротися з вільними радикалами, які пошкоджують клітини. Також забезпечує хороший стан кровоносних судин і підтримує роботу імунної системи.

Повідомити
188 грн
(0)
Повідомити
110 грн
(0)
Повідомити
176 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Vitamin E-100 IU - це 100% натуральний вітамін Е в капсулах. Його антиоксидантні властивості допомагають боротися з вільними радикалами, які пошкоджують клітини. Також забезпечує хороший стан кровоносних судин і підтримує роботу імунної системи.

Повідомити
239 грн
(0)

Quamtrax Vitamin E 400 IU – вітамін Е в м’яких желатинових капсулах. Протидіє руйнуванню клітин, викликаному старінням. Захищає серцево-судинну систему. Зміцнює імунітет.

Повідомити
189 грн
(0)

Puritan's Pride Vitamin E-400 IU містить високу дозу вітаміну Е. Допомагає боротися з вільними радикалами, які пошкоджують клітини, покращує стан шкіри, підтримує роботу імунної системи.

Повідомити
495 грн
(0)

NOW Vitamin E-400 IU D-Alpha Tocopheryl – вітамін Е в м’яких желатинових капсулах. Забезпечує потужний антиоксидантний захист. Сприяє здоровому функціонуванню імунної та судинної систем.

Повідомити
225 грн
(0)

Vitamin E від Progress Nutrition - важливий учасник біохімічних процесів в організмі. Захищає клітини від окислювального стресу, прискорює метаболізм, підтримує м'язові функції.

Повідомити
498 грн
(0)
Повідомити
230 грн
(0)
Повідомити
Вітамін Е

Вітамін Е - відмінний фізіологічний антиоксидант, надходить в організм безпосередньо зі споживанням поліненасичених жирів. Він бере участь в утворенні і захисті клітинних мембран і білків. Так як вітамін Е жиророзчинний, в основному він міститься в жирах.

Ви завжди можете задовольнити потребу вашого організму у вітаміні Е спеціальними добавками або комплексом полівітамінів.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ВІТАМІН Е В КАПСУЛАХ

Цей елемент по праву вважається «чудо-ліками». Він ефективно виводить з організму токсини і інші шкідливі речовини, перешкоджає утворенню канцерогенів. Він захищає мембрани клітин, жири, білки, і навіть наш ДНК. Перешкоджає процесу окислення поганого холестерину. Також він зміцнює судини, покращує кровообіг і, в цілому, позитивно впливає на серцево-судинну систему. Крім того, вітамін Е бере активну участь в регенерації тканин, покращує роботу мускулатури, уповільнює розвиток хвороби Альцгеймера, нормалізує гормональний фон.

Основні властивості:

 • Запобігає старінню шкіри
 • Прискорює процеси загоєння
 • Розгладжує зморшки і робить шкіру більш пружною
 • Нормалізує роботу жіночої статевої системи
 • Усуває лущення сухої шкіри, нормалізує її ліпідний баланс
 • Сприяє засвоєнню вітаміну А, який стимулює оновлення клітин шкіри

ВІТАМІН Е ДЛЯ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ

Сьогодні в складі різних омолоджуючих масок і кремів для зрілої шкіри, ми бачимо активне застосування вітаміну Е. Ви можете отримати масу користі, і подбати про красу і молодість вашого обличчя в домашніх умовах, а головне - без зайвих хімічних речовин, які використовує мас маркет. Вітамін Е активно зволожує суху шкіру і освітлює її, регулює вироблення шкірного сала, усуває вугровий висип і допомагає в боротьбі з пігментацією.

Наприклад, додавайте в свою маску або крем 2-4 краплі вітаміну Е, можете використовувати його в чистому вигляді для приголомшливого результату.

Необхідно пам'ятати, що левова частка вітамінів надходить до шкіри з кров'ю і завдяки роботі органів травлення. Якщо у вас спостерігається нестача вітаміну Е, постарайтеся скорегувати свій раціон, щоб, в першу чергу, вітамін надходив в організм в натуральному вигляді з харчовими продуктами або ж у вигляді добавок. Купити вітамін е виробництва США та Європи можна в нашому магазині спортивного харчування за самою вигідною ціною, найвищої якості.

ВІТАМІН Е ДЛЯ ВОЛОССЯ

Про що мріють жінки? - Про красиве і здорове волосся.

Зараз вітамін Е входить до складу багатьох комплексів по догляду за волоссям. Адже це найважливіший компонент для їх росту і зміцнення і один з найефективніших засобів проти випадіння та посічених кінчиків.

Про користь вітаміну Е можна судити за його позитивним впливам на волосся і шкіру голови:

 • поліпшення кровообігу, постачання киснем і живильними речовинами волосяних цибулин
 • усунення запальних процесів і свербіння шкіри голови
 • захист від шкідливого впливу ультрафіолетових променів
 • надання природного блиску і шовковистості
 • відновлення ослабленого та пошкодженого волосся
  запобігання випадання, забезпечення повноцінного росту
 • попередження появи сивини

Не потрібні ніякі секретні формули краси, які вам пропонують з екранів телевізора. Все що потрібно для молодості і здоров'я вашого волосся - вітамін Е.

ЯК ПРИЙМАТИ ВІТАМІН Е В КАПСУЛАХ

Добова потреба у вітаміні Е для дорослих визначається по-різному, але і не повинна перевищувати 15 мг (крім періоду вагітності і під час годування грудьми), для дітей від 6 до 11 мг / день.

Варто відзначити, що гіповітаміноз вітаміну Е зустрічається вкрай рідко. У таких випадках, може спостерігатися нудота, діарея, підвищений тиск. Слід дотримуватися вказівок щодо застосування від виробника або призначень лікаря.

Вітамін Е п'ється курсами. Найчастіше курс становить 30-40 днів, після чого необхідно зробити місячну перерву.

Вітаміни А і С - кращі друзі вітаміну Е, і разом вони відмінно засвоюються організмом.

ДЕ КУПИТИ ВІТАМІН Е

Ми постаралися для вас зробити покупку максимально зручною та швидкою. Купити вітамін Е за самою вигідною ціною можна в нашому магазині спортивного харчування waysport. Наші консультанти допоможуть вам зробити вибір.

Ви можете ознайомитися з асортиментом в будь-який зручний для ваш час в нашому інтернет магазині або відвідати один з наших стаціонарних магазинів.

Зробити замовлення можна цілодобово 24/7, ми доставимо протягом 1-2 робочих днів, доставка здійснюється по всій території України, оплата на карту або післяплатою. Тільки провідні виробники і перевірені постачальники з США, Канади, Європи, і України: Puritan's Pride, BSN, BioTech, Optimum Nutrition, Dymatize Nutrition, Olimp Labs, Scitec Nutrition, Universal Nutrition, Ultimate Nutrition, Multipower, Gaspari і інші. У У нас діє вигідна система знижок.