Безкоштовна доставка від 1000 грн.
148 грн
(0)

OstroVit Biotin Plus - комбінована добавка у вигляді таблеток, що містить 4 елементи для вашого імунітету і краси: біотин, цинк, селен і фолієву кислоту. Захищає імунну систему, оздоровлює волосся, нігті і шкіру.

Купити
480 грн
(0)

CollaBeauty - комплекс для захисту суглобів, краси і здоров'я волосся, нігтів і шкіри, що містить глюкозамін, хондроїтин та МСМ з додаванням бичачого колагену, гіалуронової кислоти,вітамінів та мінералів.

Купити
169 грн
(0)

KFD Biotin + комплексна вітамінна добавка, спрямована на підтримку краси і здоров'я шкіри, волосся і нігтів. Також поліпшує загальний фізичний стан, роботу травної, імунної та репродуктивної систем, покращує стан печінки.

Купити
288 грн
(0)

OstroVit Healthy Hair Koala Gummies - збагачений вітамінами і мінералами біотин, який прийняв форму смачних жувальних цукерок у вигляді симпатичних ведмедиків. Зміцнює здоров'я волосся, підтримує імунітет.

Купити
272 грн
(0)

OstroVit Saw Palmetto - таблетований екстракт плодів пальми Сереноа. Виявляє антиандрогенні ефекти: очищає шкіру від вугрів, зміцнює волосся. Також препарат підтримує здоров'я простати, збільшує лібідо, знімає набряки.

Купити
149 грн
(0)

NOW Biotin тисячу mcg - капсульований водорозчинний вітамін, який відіграє важливу роль в глюконеогенезі, метаболізмі амінокислот, синтезі жирних кислот і протеїнів. Підтримує імунітет, оздоровлює шкіру.

Повідомити
198 грн
(0)

NOW Biotin 5000 mcg - біотин у веганських капсулах. Зміцнює волосся, покращує стан шкіри, так як посилює синтез колагену і жирних кислот. Підвищує імунітет, відіграє важливу роль в глюконеогенезі.

Повідомити
380 грн
(0)
Повідомити
85 грн
(0)

Swanson Biotin 5000 мкг - "вітамін краси", розроблений для зміцнення волосся і нігтів, нормалізує стан шкірних покривів. Також відповідає за міцність кісток і здоровий зовнішній вигляд.

Повідомити
141 грн
(0)

Swanson Biotin 5000 мкг - "вітамін краси", розроблений для зміцнення волосся і нігтів, нормалізує стан шкірних покривів. Також відповідає за міцність кісток і здоровий зовнішній вигляд.

Повідомити
109 грн
(0)

AllNutrition Biotin - це вітамін В7 в капсулах у високому дозуванні. Покращує стан шкіри, волосся і нігтів, підтримує роботу щитовидної залози та імунної системи.

Повідомити
288 грн
(0)

Puritan's Pride Biotin 5000 - вітамін В7 в капсулах. Необхідний для краси і здоров'я волосся та нігтів. Важливий для енергійності та гарного самопочуття.

Повідомити
166 грн
(0)

Puritan's Pride Ultra Biotin 7500 - вітамін В7 в капсулах. Необхідний для краси і здоров'я волосся та нігтів. Важливий для енергійності та гарного самопочуття.

Повідомити
158 грн
(0)

Puritan's Pride Ultra Mega Biotin - велика доза вітаміну В7 в капсулах. Необхідний для краси і здоров'я волосся та нігтів. Важливий для енергійності та гарного самопочуття.

Повідомити
289 грн
(0)

Natrol Skin, Hair & Nails Advanced Beauty – капсули з вітамінами, гіалуроновою кислотою, колагеном, лютеїном, біотином. Комплексна добавка пов'язує вільні радикали, живить клітини, зміцнює волосся та нігті, покращує еластичність шкіри.

Повідомити
229 грн
(0)

Natrol Cinnamon Chromium & Biotin (60 табл) - веганські таблетки із запатентованою формулою піколінату хрому, біотином та корицею. Підсилюють метаболізм жирів та білків, захищають від окисного стресу, підтримують рівень глюкози.

Повідомити
198 грн
(0)

Natrol Biotin Beauty 1000 мкг – веганська добавка біотину в таблетках від американського бренду. Зміцнює нігті та волосяні цибулини, омолоджує шкіру, покращує загальне самопочуття, нормалізує сон, підвищує регенерацію.

Повідомити
239 грн
(0)

Natrol Biotin Beauty 5000 мкг - добавка біотину в швидкозасвоюваних таблетках зі смаком полуниці. Зміцнює нігті та волосся, підвищує еластичність шкіри, розгладжує дрібні зморшки. Зміцнює нервову систему, нормалізує обмін речовин.

Повідомити
248 грн
(0)

Natrol Biotin Beauty 10 000 мкг (60 табл) - таблетована веганська добавка біотину з полуничним смаком для зміцнення нігтів та волосся, омолодження шкіри, прискореної регенерації та підтримки нормального метаболізму.

Повідомити
209 грн
(0)

Natrol Biotin Plus 5000 мкг - комбінована добавка біотину та лютеїну у формі таблеток. Бере участь у протеїновому синтезі, зміцнює волосся та нігті, сприяє перетворенню жирів та вуглеводів на енергію, прискорює ріст м'язів.

Повідомити
260 грн
(0)
Повідомити
478 грн
(0)
Повідомити
158 грн
(0)

Puritan's Pride Biotin 5000 - вітамін В7 в капсулах. Необхідний для краси і здоров'я волосся та нігтів. Важливий для енергійності та гарного самопочуття.

Повідомити
183 грн
(0)

Hair Skin & Nails Formula + Biotin 3000 - це широкий спектр поживних речовин - вітаміни, мінерали і рослинні екстракти, а також колаген і біотин, які підтримують здоров'я і красу вашого волосся, шкіри та нігтів.

Повідомити

Вітаміни для волосся

Вітаміни для волосся корисні для тих, хто зіткнувся з проблемою їх випадіння, виснаження, або для тих, хто хоче мати красиве, густе і здорове волосся.

Коли ви приймаєте добавки, вони всмоктуються в кров, де живлять усі клітини, включаючи ваші волосяні фолікули. Волосся збагачуються білком, вітамінами і мінералами, що підтримують структуру волосся, стимулюють їх ріст, зволожують шкіру голови. Якщо ваш раціон не насичений в достатній кількості поживними елементами, спеціальні харчові добавки допоможуть компенсувати нестачу.

Однак, якщо ви коли-небудь намагалися купити вітаміни для волосся, ви знаєте, що є безліч продукції і зробити вибір дуже складно. «Ось чому краще читати етикетки і перевіряти, які інгредієнти нам дійсно потрібні», - каже дерматолог Дебра Джаліман, доктор медичних наук, автор Skin Rules. Харчові добавки не регулюються і не перевіряються так само ретельно, як ліки, тому важливо бути уважним при виборі.

Кращі вітаміни для росту волосся (і інші поживні речовини)

Багато людей розглядають здорове волосся як ознаку здоров'я і краси.

Як і будь-яка інша частина вашого тіла, волосся потребує різноманітних поживних речовин і догляду, щоб бути здоровими і рости.

Проблеми, пов'язані з випаданням волосся, в першу чергу викликані незбалансованим харчуванням. Хоча такі фактори як вік, генетика і гормони, також впливають на стан волосся. Але оптимальне споживання поживних речовин є ключовим фактором. Давайте розглянемо основні з них.

Вітамін А

Кожна клітина нашого тіла потребує вітаміну А, який сприяє процесам росту. У тому числі і волосся, як найбільш швидко зростаючої тканини в організмі людини.

Вітамін А також допомагає шкірним залозам виробляти жирову речовину - шкірне сало Останнє зволожує шкіру голови і допомагає зберігати волосся здоровим.

Вітаміни групи B

Одним з найвідоміших вітамінів для росту волосся є вітамін з групи В - біотин.

Дослідження пов'язують дефіцит біотину з випаданням волосся у людей.

Інші вітаміни групи В допомагають створювати еритроцити, які переносять кисень і поживні речовини до шкіри голови і волосяних фолікулів. Ці процеси важливі для росту волосся.

Ви можете отримати вітаміни групи В з безлічі добавок представлених в нашому інтернет магазині спортивного харчування.

Вітамін С

Пошкодження вільних радикалів може блокувати ріст і привести до старіння вашого волосся.

Вітамін С є потужним антиоксидантом, який допомагає захистити від окислювального стресу, викликаного вільними радикалами. Крім того, вашому організму необхідний вітамін С для створення білка, відомого як колаген, а це важлива частина структури волосся. Вітамін С також допомагає організму засвоювати залізо, і інші мінерали, необхідні для росту волосся.

Вітамін Д

Низький рівень вітаміну D пов'язаний з алопецією, технічним терміном для випадіння волосся.

Дослідження показують, що вітамін D може допомогти створити нові фолікули - крихітні пори в шкірі голови, де може почати рости нове волосся. Вважається, що вітамін Д грає важливу роль в зростанні волосся.

Проте, більшість людей не отримують достатньої кількості вітаміну D, і хорошим рішенням буде збільшити його споживання у вигладі добавок. Купити вітамін Д можна в нашому магазині з доставкою по всій Україні.

Вітамін Е

Подібно вітаміну С, вітамін Е є антиоксидантом, який може запобігти окислювальному стресу.

В одному дослідженні у людей з проблемою випадіння волосся спостерігалося збільшення росту волосся на 34,5% після прийому вітаміну Е протягом 8 місяців.

Залізо

Залізо допомагає еритроцитам переносити кисень до ваших клітин. Це робить його важливим мінералом для багатьох функцій організму, включаючи ріст волосся.

Дефіцит заліза, який викликає анемію, є основною причиною випадіння волосся. Це особливо часто зустрічається у жінок.

Цинк

Цинк відіграє важливу роль в зростанні та відновленні тканин волосся. Він також допомагає підтримувати працездатність сальних залоз навколо фолікулів.

Випадання волосся є поширеним симптомом дефіциту цинку.

Дослідження показують, що добавки цинку зменшують випадання волосся, викликане його дефіцитом.

Риб'ячий жир (омега 3)

Масла, багаті різними видами жирних кислот, широко використовувалися в дослідженнях для оцінки впливу на здоров'я шкіри і волосся. Жири омега 3 живлять волосся, стимулюють і підтримують потовщення волосся і зменшують запалення, яке може привести до їхнього випадіння, тому риб'ячий жир приносить користь волоссю і є одним з шести найкращих вітамінів для його росту.

Білок

Волосся майже повністю складаться із білка, споживання якого досить важливо для його росту.

Дослідження показують, що дефіцит білка може знизити ріст волосся і навіть привести до їхнього випадіння.

Що зупиняє ріст волосся?

Волосся вважаються ключовим елементом загального зовнішнього вигляду людини, а психологічний вплив випадіння волосся призводить до згубних змін у психіці. Це також зачіпає велику кількість людей, так як 50% чоловіків страждають від генетичного випадіння волосся до 50 років. У жінок основною причиною випадіння до 50 років є їжа, причому від цього страждає 30% жінок.

Фактори, які перешкоджають росту волосся, включають в себе:

 • Погане харчування
 • Гормональні зміни
 • Генетичні фактори
 • Ліки
 • Хіміотерапія
 • Вагітність
 • Захворювання щитовидної залози
 • Анемія
 • Аутоімунні захворювання
 • Синдром полікістозу яєчників
 • Шкірні захворювання (такі як псоріаз і себорейний дерматит)
 • Стрес
 • Різка втрата ваги
 • Фізична травма

Підведемо підсумки

 • Основною причиною випадіння волосся є погане харчування, що призводить до дефіциту вітамінів.
 • Дослідження показують, що жінки з дефіцитом заліза мають більш високий ризик випадіння волосся. Низький рівень цинку також пов'язаний із поганим станом волосся.
 • Пошкодження вільних радикалів може викликати старіння волосся, а вітаміни С і Е можуть допомогти захистити шкіру голови і світлі фолікули від цього головного інгібітора росту волосся.
 • Біотин і пантотенова кислота (вітамін В5) використовувалися в якості альтернативних методів лікування випадіння волосся. Біотин відновлює, а вітамін В5 підтримує роботу надниркових залоз.
 • Дослідження показують, що недостатній рівень вітаміну D пов'язаний з різними аутоімунними захворюваннями, включаючи осередкову алопецію

Які вітаміни для волосся вибрати?

Якщо ви страждаєте від дефіциту конкретного вітаміну, то ви можете знайти і вибрати необхідну вам добавку, наприклад залізо, цинк або вітамін Д від Puritan's Pride або вітамін Е від Universal Nutrition, Омега-3 від Now Foods і інші. А якщо вам потрібен просто комплексний препарат для зміцнення і догляду за волоссям варто взяти, наприклад Hair Skin & Nails від Puritan's Pride або GNC. Консультанти завжди зможуть допомогти вам зробити правильний вибір в залежності від ваших потреб. Купити вітаміни для волосся можна в нашому інтернет-магазині спортивного харчування або в стаціонарних магазинах, адреси яких ви можете знайти в розділі контакти.