Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
239 грн
(1)

Puritan's Pride Vitamin B-Complex with B-12 складається з декількох вітамінів групи В, які добре поєднуються один з одним. Підтримує функціональний стан серця і нервової системи, кровообіг. Необхідний для вироблення енергії.

Купити
278 грн
(0)

Puritan's Pride Vitamin B-Complex містить 7 важливих вітамінів групи В. Підтримує імунну функцію, енергетичний обмін і здоров'я нервової системи.

Купити
384 грн
(0)

Puritan's Pride Vitamin B-Complex with B-12 складається з декількох вітамінів групи В, які добре поєднуються один з одним. Підтримує функціональний стан серця і нервової системи, кровообіг. Необхідний для вироблення енергії.

Купити
152 грн
(3)

OstroVit Vitamin B Complex - це високоякісний комплекс вітамінів групи В плюс вітаміни Е і С.

Купити
418 грн
(0)

Puritan's Pride Beta-Carotene - біологічно активний комплекс на основі інноваційної формули бета-каротину. Забезпечує підтримку здоров'я очей і гостроти зору, хорошого стану слизової оболонки і шкіри. Підтримує роботу імунітету.

Купити
188 грн
(0)

Swanson Supplements Biotin 5000 мкг 60 табл - жувальні таблетки з біотином, підсолоджені ксилітом. Приємний смак, висока біодоступність, покращення обміну речовин, посилення протеїнового синтезу.

Купити
482 грн
(1)

Swanson Niacin 500 мг – потужний високодозований ніацин в желатинових капсулах. Забезпечує організм енергією. Підтримує здоров'я серцево-судинної системи.

Купити
295 грн
(0)

NOW Methyl B-12 1000 мкг Lozenges – вітамін В-12 в пастилках. Підтримує здоров’я нервової системи. Активізує виробництво енергії в організмі.

Купити
278 грн
(0)

NOW Inositol Capsules 500 мг Veg Capsules 100 капс - веганські капсули з інозитолом для підтримки нормальної роботи головного мозку та захисту клітинних мембран від вільних радикалів.

Купити
266 грн
(1)

NOW Vitamin B-2 100 мг – високоефективний вітамін В-2 в рослинних капсулах. Бере участь у виробництві енергії з вуглеводів, жирів і білків. Сприяє підтримці природних захисних механізмів організму.

Купити
376 грн
(0)

Universal Nutrition Vitamin B Complex - таблетований комплекс, що містить комбінацію вітамінів групи В для поліпшення тонусу м'язів, зміцнення волосся, підтримки серця і нервової системи, зростання мускулатури, омолодження шкіри.

Купити
387 грн
(0)

NOW Pantothenic Acid 500 мг 100 капс - веганська добавка вітаміну В5 для стимуляції вироблення енергії, покращення обміну речовин, зміцнення пам'яті.

Купити
465 грн
(1)

NOW B-50 Complex 100 капс – комплекс вітамінів групи В у капсулах з рослинною оболонкою. Підтримує ріст м'язів, бере участь у кровотворенні, зміцнює кістки, захищає нервову систему.

Купити
328 грн
(0)

Swanson Vitamin B-12 – вітамін B-12 в желатинових капсулах. Сприяє злагодженому функціонуванню нервової системи. Позитивно впливає на енергетичний обмін в організмі.

Купити
538 грн
(1)

Swanson B-Complex – комплекс вітамінів групи В в капсулах. Насичує організм поживними речовинами, втраченими внаслідок стресу. Підтримує здоровий метаболізм. Забезпечує антиоксидантний захист.

Купити
458 грн
(1)

Solgar Folate Folic Acid – фолієва кислота в таблетках. Чинить позитивний вплив на функціонування серця. Дбає про здоров’я нервової системи. Важлива для правильного розвитку плоду.

Купити
418 грн
(0)

Webber Naturals B100 Complex 90 табл – веганські таблетки, що містять комплекс вітамінів групи В. Надають енергії, нормалізують метаболізм, покращують кровотворення.

Купити
142 грн
(1)

Trec VITAMINE B COMPLEX (60 капс) - комплекс вітамінів групи В (В2, В6, В12) для поліпшення обміну речовин, росту м'язової маси, оптимального функціонування нервової системи, адаптації до навантажень, зміцнення імунітету.

Купити
145 грн
(1)

Sporter Vitamin B Complex 60 табл – таблетки з комплексом вітамінів групи В. Підтримують роботу нервової системи, виводять токсини, піднімають настрій, сприяють швидкому набору м'язової маси.

Купити
268 грн
(1)

Webber Naturals B50 Complex 80 капс - комплекс для нормалізації обміну речовин, що містить вітаміни групи В. Підтримує ріст м'язів, надає енергії, бере участь у кровотворенні.

Купити
219 грн
(0)

Adrenaline Vitamin B-Complex 120 капс - комплексна добавка вітамінів групи В для підтримки анаболічних процесів, прискорення обміну речовин, зміцнення нервової системи та підвищення енергетичного рівня організму.

Купити
208 грн
(0)

OstroVit Niacin - таблетований вітамін В3, сприяє нормальній концентрації ліпопротеїнів, поліпшенню мікроциркуляції крові, правильному енергетичного обміну. Ніамін (вітамін В3) бореться з втомою, здійснює протипелагричними ефект.

Купити
156 грн
(1)

Olimp Hepa Plus Sport Edition - екстракт артишоку в капсулах. Сприяє детоксикації, підтримує функцію печінки і травної системи.

Купити
268 грн
(1)

IronFlex Choline + Inositol – високоефективна комбінація холіну та інозитолу в таблетках. Сприяє здоровій роботі мозку. Регулює рівень інсуліну та холестерину. Покращує загальне самопочуття.

Купити
256 грн
(0)

Olimp B12 Max – високоякісний вітамін B12 в таблетках. Підтримує здоровий метаболізм гомоцистеїну. Позитивно впливає на функціонування нервової, імунної, кровотворної систем.

Купити
458 грн
(0)

NOW B-50 Complex 100 табл - веганські таблетки з комплексом вітамінів групи В. Підтримують вироблення енергії, нормалізують рівень гомоцистеїну, зміцнюють імунітет.

Купити
429 грн
(0)

Swanson Balance B-200 Complex – повний комплекс вітамінів групи В в капсулах. Підтримує здоров’я нервової та серцево-судинної системи. Дарує енергію. Сприяє процесам метаболізму.

Купити
536 грн
(1)

NOW Methyl B-12 5000 мкг – високодозований вітамін В-12, підсилений фолієвою кислотою, в пастилках. Підтримує здоров’я нервової системи. Активізує виробництво енергії.

Купити
298 грн
(1)

NOW PABA 500 мг – пара-амінобензойна кислота в желатинових капсулах. Використовується кишковою мікрофлорою для виробництва фолієвої кислоти.

Купити
169 грн
(0)
Повідомити
178 грн
(0)

Puritan's Pride Methylcobalamin Vitamin B-12 - це найбільш поширена і активна форма вітаміну B-12. Необхідний для правильного метаболізму вуглеводів, білків і жирів, виробництва еритроцитів і нормального функціонування нервової системи, здоров'я серця і енергетичного обміну.

Повідомити
248 грн
(0)
Повідомити
135 грн
(0)
Повідомити
365 грн
(0)
Повідомити
289 грн
(0)

NOW Choline & Inositol 500 mg - холін та інозитол у веганських капсулах для підтримки роботи мозку і нервової системи, нормалізації обміну речовин і захисту мембран клітин (в т. ч. нервових).

Повідомити
245 грн
(1)

KFD B-Complex - це 11 вітамінів групи В, які знижують рівень стресу і покращують настрій, зміцнюють захисні сили організму, активно беруть участь в зростанні м'язів, в отриманні енергії і роботі всіх клітин, нормалізують роботу нервової і серцево-судинної систем.

Повідомити
147 грн
(0)

Olimp B12 Forte Bio-Complex ® - висока доза віітаміна В12, доповнена рядом інших вітамінів і мінералів для підтримки функцій серцево-судинної і кровотворної систем. Попереджає розвиток серцево-судинних захворювань.

Повідомити
128 грн
(0)
Повідомити
124 грн
(0)
Повідомити
88 грн
(0)

Olimp Gold-Vit ® B Forte - комплекс ключових вітамінів групи B. Допомога в підтримці метаболізму макроелементів та виробництва червоних кров'яних тілець, здоров'я шкіри і функціонування нервової системи. Зниження почуття втоми і стомлюваності.

Повідомити
291 грн
(1)

NOW Vitamin B-12 1000 мкг – високоефективний вітамін В-12 в пастилках. Дбає про здоров’я нервової системи. Покращує виробництво енергії.

Повідомити
158 грн
(1)

IronFlex Vitamin B Complex – потужний комплекс вітамінів групи В в таблетках. Підтримує роботу нервової системи. Покращує функціонування серця і судин. Зберігає тонус м'язів шлунково-кишкового тракту.

Повідомити
156 грн
(0)

Puritan's Pride Vitamin B-12 500 мкг – високоякісний вітамін В-12 в таблетках. Підтримує енергетичний обмін в організмі. Забезпечує нормальне формування клітин крові. Сприяє здоров’ю нервової системи.

Повідомити
367 грн
(1)

Puritan's Pride Inosytol 1000 мг – високоякісний інозитол в таблетках, покритих оболонкою. Відіграє вагому роль у зростанні та функціонуванні клітин. Чинить позитивний вплив на роботу мозку.

Повідомити
429 грн
(1)

Swanson Balance B-100 Complex – комплекс вітамінів групи В в капсулах. Покращує енергетичний обмін. Сприяє здоровій роботі нервової системи та мозку. Підтримує серцево-судинну систему.

Повідомити
197 грн
(1)

Nature's Truth Vitamins B12 Energy + Ashwagandha 48 Vegan Gummies табл - веганський комплекс вітамінів групи В, посилений коренем ашваганди та тартратом L-карнітину, у жувальних таблетках.

Повідомити
247 грн
(0)

Swanson Inositol 650 мг 100 капс - вітаміноподібна речовина, відома як вітамін В8. Бере участь у формуванні клітинних мембран та передачі нервових імпульсів.

Повідомити
258 грн
(0)

Trec Vit. B12 1000 60 табл – таблетки з вітаміном В12. Підтримують процеси кровотворення, зміцнюють пам'ять, захищають нейрони від підвищеного рівня гомоцистеїну.

Повідомити
798 грн
(0)

NOW B-100 Complex 100 капс – комплексна добавка вітамінів групи В у целюлозних капсулах. Підтримує роботу майже всіх органів, зміцнює імунітет.

Повідомити
285 грн
(0)

NOW Niacinamide 500 мг 100 капс - вітамін В3 у засвоюваній формі, необхідний для вироблення клітинної енергії, покращення мікроциркуляції крові та підтримання стабільності ДНК.

Повідомити
429 грн
(0)

NOW P-5-P 50 мг 90 капс - біодоступні веганські капсули з вітаміном В6 у формі коензиму P-5-P та бісгліцинатом магнію. Покращують роботу нервової системи, беруть участь у виробленні енергії.

Повідомити
208 грн
(0)

KFD Vitamin B12 100 табл - веганська добавка вітаміну В12 у засвоюваній формі метилкобаламіну. Підтримує функцію кровотворення, зміцнює нервову систему, знімає стомлюваність, підвищує імунітет.

Повідомити
379 грн
(0)

NOW Flush-Free Niacin 250 мг 180 капс - добавка вітаміну В3, що знімає стомлення. Необхідний для нормальної роботи серця та нервової системи, бере участь в амінокислотному та енергетичному обміні.

Повідомити
178 грн
(0)

UNS Myo-Inositol 1800 мг 90 капс - добавка інозитолу (вітаміну В8) для покращення загального самопочуття, нормалізації метаболізму, захисту нервової системи та стимуляції синтезу нейротрансмітерів.

Повідомити
246 грн
(0)

UNS Myo-Inositol 1000 мг 200 грам - добавка міо-інозитолу, що зміцнює нервову систему, підтримує жіноче здоров'я, знімає стрес і прискорює набір сухої м'язової маси.

Повідомити
229 грн
(0)

OstroVit Vitamin B12 Methylcobalamin - легкозасвоювана форма вітаміну В12, який здійснює комплексну дію на організм, особливо на кров і нервову систему.

Повідомити
390 грн
(0)

Ultimate Nutrition Super Vitamin B Complex 150 табл допоможе швидко наростити м'язову масу, зміцнити серцевий м'яз, підвищити витривалість організму та відновитись у максимально короткий термін після травм.

Повідомити
429 грн
(2)

BioTech (USA) B-Complex 60 – комплексна вітамінно-мінеральна добавка. Пригнічує катаболізм, зміцнює імунітет, захищає від вільних радикалів, омолоджує шкіру, знімає втому, надає енергії та прискорює метаболізм.

Повідомити
189 грн
(0)

B-Complex - це композиція з цінних вітамінів групи B, збагачена вітаміном C, пантотенової кислотою і фолієвою кислотою. Підтримує функціонування нервової та серцево-судинної систем, покращує енергетичний обмін і загальний стан.

Повідомити
370 грн
(0)

Scitec Nutrition B-100 (100 табл) – комбінована добавка вітамінів групи В для зміцнення нервової системи та імунітету, нормалізації метаболізму, посилення синтезу протеїнів, прискорення росту м'язів, підтримки роботи серця.

Повідомити
Вітаміни групи В

Вітаміни групи В - важливі складові елементи щоденного раціону. Необхідні для нормального перебігу метаболічних процесів, оздоровлення і зміцнення організму людини, особливо при підвищених навантаженнях.

Загальна характеристика вітаміну В (групи вітамінів)

Належить до категорії водорозчинних вітамінів, відкриття відбулося в 1912 році. За своєю суттю, є комплексом різних з'єднань з обов"язковою загальною складовою - молекулою азоту.

Вітаміни цієї групи швидко виводяться з організму, тому їх дефіцит слід регулярно поповнювати за допомогою спеціалізованих добавок. Всі види вітамінів В дають максимальний ефект при комплексному застосуванні. У готових комплексах вони містяться в оптимальних співвідношеннях, що дозволяють в повній мірі задовольнити добову норму в цих елементах.

Корисні властивості вітамінів групи В

Виконують цілий ряд важливих функцій:

 • Нормалізація процесів енергообміну
 • Стабілізація показників цукру в крові
 • Сприятливий вплив на стан і функціональну діяльність ЦНС
 • Підвищення стресостійкості
 • Імуномодулююча дія
 • Поліпшення роботи травної системи і органів шлунково-кишкового тракту
 • Усунення наслідків стресів, підвищення адаптаційних здібностей

Дефіцит вітамінів групи В

Нестача вітаміну В вкрай негативно позначається на здоров'ї і зовнішньому вигляді людини, викликаючи:

 • Порушення сну
 • Пересушене шкірних покривів
 • Розлади в роботі нервової системи
 • Свербіж шкіри
 • М'язову атрофію
 • Оніміння верхніх і нижніх кінцівок
 • Процеси запального характеру в м'язових тканинах
 • Утруднення дихальної функції
  Підвищення частоти пульсу навіть при незначних фізичних навантаженнях
 • Збільшення розмірів печінки
 • Перманентна відсутність апетиту
 • Напади запаморочення
 • Синдром хронічної втоми
 • Острах світла
 • Випадіння волосся (аж до повного облисіння)

При виявленні хоча б деяких з перерахованих вище проявів, наполегливо рекомендується скоригувати щоденне меню, а також почати приймати спеціальні добавки.

Надлишок вітамінів групи В в організмі

Гіпервітаміноз також надзвичайно небезпечний для здоров'я і тягне за собою несприятливі наслідки:

 • судомний синдром
 • почервоніння і гіперемію шкірних покривів
 • порушення стільця
 • дискомфортні, хворобливі відчуття в області живота
 • безсоння
 • напади головного болю
 • надмірну чутливість шкіри

Шкідливі властивості вітамінів групи В

Вітаміни цієї категорії наполегливо рекомендується приймати тільки у вигляді комплексів. На думку фахівців, тривале вживання одного з елементів може спровокувати розвиток захворювань і побічних дій, обумовлених дефіцитом інших речовин.

Список вітамінів групи B і їх властивості

Кожен з вітамінів цієї категорії має свої особливості:

 • Тіамін (В1) - сприяє трансформації жирів, протеїнів, вуглеводів в енергетичні ресурси
 • Пантотенова кислота (В5) - відповідає за продукування хорошого холестерину
 • Холін (В4) - захищає клітинні мембрани від ушкоджень, нормалізує процеси жирового обміну, прискорюючи схуднення і позбавлення від підшкірного жирового прошарку
 • Біотин (В7) - необхідний для краси волосся, шкіри та нігтьових пластин. Сприятливо впливає на нерви і кістковий мозок
 • Фолієва кислота (В9) - сприяє повноцінному клітинному поділу і утворенню червоних кров'яних тілець
 • Лаетраль (В17) - характеризується знеболюючими і омолоджують діями. Стабілізує метаболізм. Ефективний для лікування і профілактики артритів, гіпертонічної хвороби
 • Рибофлавін (В2) - стабілізує обмінні процеси, сприяє виробленню гемоглобіну. Покращує зорову функцію, стан шкіри і слизових оболонок
 • Піридоксин (В6) - стабілізує вуглеводний обмін. Сприяє виробленню речовин-антитіл, стійких до хвороботворних збудників
 • Кобаламін (В12) - важливий для підтримки репродуктивної системи і її здоров'я, покращує функції ЦНС
 • Інозітол (В8) - стимулює мозкову діяльність, стабілізує концентрацію глюкози в крові, попереджає атеросклероз. Допомагає в боротьбі з надлишковою вагою, ожирінням
 • Пангамова кислота (В15) - бореться з гіпоксією. Має відновлювальні та регенеруючі якості. Забезпечує тканини внутрішніх органів належною кількістю кисню. Використовується для попередження цирозу печінки
 • Оротова кислота (В13) - покращує репродуктивну функцію, добре позначається на розвитку плоду в період вагітності

Навіщо організму вітаміни В?

Вітаміни групи В підтримують повноцінну діяльність організму. Дані речовини виконують такі функції:

 • Зміцнення імунітету
 • Нормалізація роботи серця і кровоносних судин
 • Сприятливий вплив на кишкову моторику
 • Усунення депресій, нормалізація психоемоційного стану
 • Активна участь в роботі мускулатури і діленні клітин

Спортсменам і звичайним людям дозволяють поліпшити настрій, збільшити продуктивність і працездатність, стати сильнішими і витривалішими.

Вітаміни В для волосся

Вітаміни В роблять локони густішими, красивими, блискучими. Ефективно борються з сухістю і ламкістю. Перешкоджають облисінню і активізують волосяні фолікули, сприяючи зростанню нових пасом. Для цих цілей можна приймати всередину або додавати (в рідкій формі) до різних масок, бальзамам, шампунів.

Як приймати вітаміни групи В?

Таблетовану форму рекомендується вживати по 1 капсулі протягом доби, під час прийому їжі. Оптимальна тривалість терапевтичного курсу становить 1-1,5 місяці.

Відгуки про вітаміни В

Заслуговують виключно на позитивні відгуки, оскільки сприяють зміцненню практично всіх систем і внутрішніх органів. Дарують приплив сил і заряд енергії. Боряться з численними недугами, добре переносяться організмом.

Купити вітаміни групи В в таблетках з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.