Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
185 грн
(0)

NOW Better Stevia Instant Tabs - натуральний підсолоджувач на основі екстракту листя стевії. Нормалізує обмін речовин, зміцнює судини, служить замінником цукру.

Повідомити
79 грн
(0)

OstroVit Maltodextrin - порошкоподібний полісахарид, сировиною для якого послужив гидролізірований крохмаль. Дуже добре відновлює сили організму після важких фізичних навантажень. Підвищує рівень інсуліну, стимулює ріст м'язів.

Повідомити
89 грн
(0)

OstroVit Dextrose - високоенергетичний ізомер глюкози в порошкоподібної формі. Легко розчиняється у воді, швидко всмоктується в кров. Забезпечує організм припливом енергії, стимулює підшлункову залозу, відновлює запаси глікогену в печінці.

Повідомити
289 грн
(0)

OstroVit Erythritol – підсолоджувач з нульовим глікемічним індексом. Не підвищує рівень цукру, тому підходить як для діабетиків, так і для людей, які дотримуються безцукрової дієти.

Повідомити
169 грн
(0)

Nosorog Sucralose & Erythritol - порошкоподібний підсолоджувач без цукру і глютену. Дуже добре підходить для випічки і напоїв, надає солодкого смаку і містить 0 калорій.

Повідомити
Замінник цукру

Для людей, що стежать за своєю фігурою, дотримуються дієти, а також страждають на цукровий діабет, відмінним рішенням стануть цукрозамінники та підсолоджувачі. Вони додають стравам і напоям приємний смак, при цьому не містять зайвих калорій і не підвищують рівня глюкози в крові.

Чим можна замінити цукор?

Замінник цукру є засіб, що дозволяє надати їжі солодкий смак без застосування сахарози. Може використовуватися в профілактичних, лікувальних цілях, для схуднення та дотримання принципів здорового харчування.

Випускаються такі види замінників:

 • Натуральні - мають яскраво виражений солодкий смак, м'яко впливають на процеси вуглеводного обміну, повільно виводяться з організму, запобігаючи різкому підвищенню рівня інсуліну. До недоліків відносять високу калорійність, що робить їх непридатними для осіб, схильних до повноти
 • Штучні - дають приємний смак і мають низьку енергетичну цінність, завдяки чому успішно використовуються в якості доповнення дієтотерапії. Такі підсолоджувачі створюються з хімічних елементів, що може завдати шкоди здоров'ю, особливо при регулярному вживанні у великих дозах.

Різноманіття видів цукрозамінників дозволяє кожному зробити оптимальний для себе вибір:

 • Фруктоза - натуральний продукт, який не має протипоказань. Кращий варіант для хворих з діагностованим діабетом. Сприятливо позначається на загальний стані організму, без зайвого навантаження на печінку
 • Сазарія - синтетична речовина, що не має обмежень до застосування
 • Еритрит - дуже схожий на традиційний цукор, однак відрізняється уповільненим всмоктуванням, мінімальним вмістом калорій і відсутністю руйнівного впливу на зубну емаль
 • Сукралоза - славиться своєю високою якістю і біодоступністю, а тому підходить навіть для маленьких користувачів і жінок, які очікують появи на світ малюка
 • Стевія - рослинна добавка, дуже корисна, однак вона має специфічний трав'янистий присмак
 • Аспартам - заслужив багато позитивних відгуків, але підходить для додавання тільки в теплі або холодні страви, напої.

Найпопулярніші замінники цукру серед користувачів:

 • Ізомальтоза - природний елемент, що міститься в меді і солоді. Повільно засвоюється, добре переноситься, але не дає яскраво вираженого ефекту в плані схуднення
 • Ксиліт - кристалічний спирт, що володіє помірними жироспалюючими властивостями і зміцнює зубну емаль
 • Цикламат - синтетичний продукт, безкалорійний, що сприяє швидкому і легкому схудненню

Підсолоджувачі і цукрозамінники - користь і шкода

Основна відмінність цукрозамінників та підсолоджувачів полягає в їх складі і способі виготовлення. До першої категорії відносяться тільки природні елементи, за своїми властивостями і механізмом дії багато в чому нагадують звичний цукор.

Підсолоджувачі - штучні добавки, що не містять калорій і не сприяють підвищенню енергетичного потенціалу в організмі. Зазвичай їх призначають в терапевтичних цілях при ожирінні або діабеті.

Цукрозамінники визнані абсолютно безпечними для здоров'я засобами. Користь їх полягає в стабілізації рівня глюкози і сприяння в боротьбі із зайвою вагою.

Підсолоджувачі характеризуються меншою харчовою цінністю, що важливо для користувачів, які бажають швидко подолати ожиріння. Але вони можуть чинити на організм небажаний канцерогенний вплив, тому використовувати їх краще за лікарським призначенням, в низьких дозах.

З калоріями або без?

Цукрозамінники поділяються на 2 основні категорії:

 • Калорійні - мають ті ж показники харчової цінності, що і традиційний цукор. У більшості випадків - це натуральні речовини рослинного походження
 • Некалорійні - відносяться до категорії синтетичних речовин і дозволяють знизити загальну калорійність раціону. Ідеальний вибір для доповнення дієтотерапії, корекції ваги.

Який цукрозамінник обрати?

Фахівці рекомендують віддавати перевагу натуральним замінникам, що не містять в своєму складі хімічних елементів, штучних підсилювачів смаку. Важливо звертати увагу і на енергетичну цінність, при бажанні позбутися від надмірної ваги і підшкірних жирових відкладень кращим вибором стануть низькокалорійні варіанти.

Купити цукрозамінник з доставкою по всій Україні можна в нашому магазині спортивного харчування WAYSPORT за самою вигідною ціною.