Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
215 грн
(0)

Olimp Green Coffee – високоякісний екстракт зеленої кави в желатинових капсулах. Стимулює фізичну й розумову активність. Підтримує здоровий обмін жирів. Допомагає контролювати масу тіла.

Повідомити
389 грн
(0)

BioTech (USA) Green Coffee - добавка капсульованого екстракту зеленої кави (активний інгредієнт - хлорогенова кислота) для нормалізації метаболізму жирів і вуглеводів. Проявляє жироспалювальний ефект, посилює інтенсивність тренування.

Повідомити
408 грн
(0)
Повідомити
255 грн
(0)

Scitec Nutrition Green Coffee Complex 90 капс - комплексний жироспалювач на основі мінералів та екстрактів зеленої кави та зеленого чаю. Покращує обмін речовин, надає енергії, стимулює роботу мозку, підтримує щитовидну залозу.

Повідомити
198 грн
(0)

Харчова добавка в капсулах AllNutrition Green Coffee містить екстракт зелених кавових зерен і сприяє зниженню ваги. Допомагає підтримувати адекватний рівень глюкози, пригнічує тягу до солодкого, знижує апетит.

Повідомити
268 грн
(1)

OstroVit Green Coffee - таблетований екстракт зеленої кави з високим вмістом холевої кислоти і кофеїну. Має термогенні (жироспалювальні) і стимулюючі властивості.

Повідомити
Зелена кава

Як працює екстракт зеленої кави?

Втрата ваги може бути неймовірно важким процесом. З цієї причини люди звертаються до всіляких добавок, щоб полегшити життя.

Екстракт зеленої кави в даний час є однією з найпопулярніших добавок для схуднення в світі. Як випливає з назви, цей продукт здобувають із зелених кавових зерен.

Він містить речовину, що називається хлорогенова кислота, яка, як вважають, відповідальна за ефект втрати ваги. Крім того, вважається, що вона захищає клітини від вільних радикалів, надаючи дієвий антиоксидантний захист.

Як працює екстракт зеленої кави в зернах, механізм?

Екстракт зеленого кавового зерна містить певну кількість кофеїну.

Кілька досліджень показали, що кофеїн може підвищити метаболізм до 3-11%.

Деякі дослідження на людях показують, що зелена кава може зменшити поглинання вуглеводів з травного тракту, що знижує рівень цукру в крові і викиди інсуліну.

Якщо це правда, то приймати екстракт зеленої кави в зернах - це все одно, що споживати меншу кількість вуглеводів.

Однак основною діючою речовиною вважається хлорогенова кислота.

Чи є у екстракті зеленої кави інші переваги для здоров'я?

Зелена кава може позитивно вплинути на те, як наш організм поглинає і використовує вуглеводи.

Екстракт зеленої кави також може позитивно впливати на кровоносні судини, що має важливі наслідки для здоров'я серця.
Також даний продукт значно підвищує тонус організму, збільшуючи його енергетичний потенціал. Це важлива функція для людей, які ведуть активний спосіб життя і займаються спортом.

Купити зелений чай за доступною ціною ви можете в нашому інтернет магазині Waysport, а також в стаціонарних магазинах спортивного харчування в містах Черкаси та Кропивницький.