Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
56 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 3000 (25 мл) - підсолоджений L-карнітин із цитрусовими смаками в порційних ампулах. Сприяє перетворенню жирів на енергію, підтримує анаболізм, зберігає запаси глікогену.

Купити
528 грн
(0)

Nutrex Liquid Carnitine 3000 – високодозований L-карнітин високого рівня якості у рідкій формі. Сприяє перетворенню жиру на енергію. Покращує витривалість.

Купити
689 грн
(1)

Extrifit Carni 120.000 mg Liquid (1000 мл) - добавка левокарнітину в рідкій формі. Виявляє жироспалювальні та стимулюючі властивості, підвищує енергетичний потенціал організму, вивільняючи енергію з жирів.

Купити
-12%
281 грн 319 грн
(1)

SAN L-Carnitine Power 60 капс – веганські капсули з потужним L-карнітином. Забезпечують більш ефективні тренування, сприяють транспортуванню жирних кислот та їх використанню як джерело енергії.

Купити
62 грн
(1)

Amix Carni4 Active drink – спортивний напій з приємним смаком. Забезпечує освіжаючий ефект. Постачає в організм вологу та цінні для спортсменів речовини.

Купити
-3%
827 грн 853 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 100.000 Liquid 500 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин. Добавка підвищує енергетичний запас організму і працездатність, спалює жир, перетворюючи його на енергію (в т. ч. теплову). Посилений екстрактом зеленого чаю.

Купити
198 грн
(1)

Gold L-карнітин 1000 + хром - харчова добавка у вигляді розчинних таблеток з вмістом L-карнітину і хрому. Сприяє зменшенню жирових відкладень, зниженню апетиту, підвищенню витривалості і фізичної працездатності.

Купити
389 грн
(1)

Nutrex Lipo 6 Carnitine 60 капсул – продукт, що підвищує енергетичний потенціал за рахунок посилення ліполізу. Лівокарнітин сприяє перенесенню жирних кислот до мітохондрій, зміцнює серце, надає витривалості.

Купити
589 грн
(3)

BioTech L-Carnitine + Chrome - рідкий l-карнітин з додаванням хрому і вітаміну b5. У порції міститься 1050 мг l-карнітину. Надає енергії, прибирає жир, захищає амінокислоти від руйнування, контролює апетит.

Купити
698 грн
(2)

BioTech (USA) Super Fat Burner - комплексна добавка-жироспалювач в таблетках на основі холіну, збагачена L-карнітином, амінокислотами, хромом і екстрактом зеленого чаю. Допомагає позбутися від жирового прошарку і додає сил.

Купити
687 грн
(0)

Nutrex Lipo 6 Carnitine – високоякісний L-карнітин у рідких капсулах. Допомагає використовувати жир в організмі як джерело енергії. Сприяє втраті ваги.

Купити
198 грн
(0)

Olimp Therm Line ® Ultra Fast є композицією з різноманітних рослинних екстрактів, яка поєднується з хромом і ніцином . Ідеальна пропозиція для людей, що прагнуть схуднути.

Купити
408 грн
(1)

Optimum Nutrition Opti-Lean Fat Metaboliser – потужний комплекс кофеїну, L-карнітину, вітамінів групи B, цинку і рослинних екстрактів в желатинових капсулах. Прискорює метаболізм. Підтримує необхідний рівень виробництва енергії. Активізує спалювання жиру.

Купити
356 грн
(0)

IronFlex L-Carnitine 1000 (90 табл) – високоякісний жироспалювач на основі левокарнітину. Забезпечує перетворення жирних кислот на енергію, прискорює обмін речовин.

Купити
-7%
181 грн 195 грн
(1)

Earths Creation L-Carnitine 500 мг – високоякісний L-карнітин в капсулах. Активізує метаболізм жирів. Допомагає підвищити продуктивність тренувань. Підтримує здоров’я серцево-судинної системи.

Купити
589 грн
(0)

Swanson Acetyl L-Carnitine – L-карнітин в рослинних капсулах. Допомагає організму боротись зі щоденним стресом. Забезпечує мозок енергією, поліпшує його роботу.

Купити
756 грн
(0)

NOW L-Carnitine 1000 мг – найчистіша, клінічно перевірена форма L-карнітину в таблетках. Забезпечує якісну фітнес-підтримку. Активізує виробництво енергії в клітинах, транспортуючи в них жирні кислоти.

Купити
578 грн
(1)

Nutrex Research Lipo 6 Black Diuretic – натуральний діуретичний комплекс швидкої дії в капсулах. Сприяє виведенню зайвої води з організму. Допомагає зменшити здуття. Забезпечує здоровий баланс рідини.

Купити
169 грн
(0)

Stark Pharm L-Carnitine 500 мг – якісний L-карнітин в капсулах. Активізує спалювання підшкірного та вісцерального жиру під час тренувань. Сприяє зниженню маси тіла без побічних ефектів.

Купити
878 грн
(0)

MST L-Carnitine Zero 100000 1000 мл - рідкий жироспалювач на основі L-карнітину. Надає енергії, допомагає позбутися зайвого жирового прошарку, підтримує серце та судини, зміцнює імунітет.

Купити
385 грн
(0)

L-Carnitine 1250 - капсульована добавка на основі тартрату L-картиніну. Натуральний жироспалювач, що надходить з м'ясної і молочної їжі. Перешкоджає жировим відкладенням, зміцнює всі м'язи.

Купити
289 грн
(0)

OstroVit CLA + Green Tea + L-Carnitine - комбінований жироспалювач на основі ліноленової кислоти, карнітину і екстракту зеленого чаю. Регулює обмін речовин, розщеплює жири, підвищує енергетичний баланс.

Купити
218 грн
(0)

Olimp Thermo Speed ​​Hardcore - багатокомпонентна суміш, яка сприяє схудненню. Два комплекси натуральних і безпечних інгредієнтів підтримують жировий обмін, спалюють жир, збільшують швидкість метаболізму.

Купити
298 грн
(0)

10X Nutrition L-Carnitine – високоякісний L-карнітин в таблетках. Бере участь в розпаді жирових відкладень. Має важливе значення для росту м’язової маси.

Купити
108 грн
(0)

OstroVit CLA Slim Line - жироспалююча добавка у формі желатинових капсул. Діюча речовина - ефір лінолевої кислоти. Добавка підтримує ріст м'язової маси, проявляє антиоксидантний ефект і спалює жир.

Купити
1 598 грн
(0)

Bad Ass Cuts – продумана багатокомпонентна композиція в пакетиках. Сприяє зниженню ваги. Допомагає тримати під контролем нормальну масу тіла.

Купити
885 грн
(2)

Methyldrene 25 Ephedra ECA Stack -Жироспалювач на основі екстрактів рослин із сильним термогенним ефектом. Використовуйте його як доповнення до збалансованої дієти та регулярних тренувань, щоб отримати заряд енергію та максимально прискорити термогенез та спалювання жиру.

Купити
845 грн
(0)

EVLution CLA 1000 – високоякісна кон'югована лінолева кислота в м’яких капсулах. Підтримує здоровий обмін речовин. Сприяє розщепленню накопиченого жиру. Одночасно допомагає зберегти чисту м’язову масу.

Купити
526 грн
(0)

MST L-Carnitine Acetyl 90 капс - добавка, що сприяє жироспаленню на основі ацетил L-карнітину. Допомагає позбавитися підшкірного жиру, надає енергії, полегшують аеробні та силові тренування.

Купити
375 грн
(0)

BioTech (USA) L-Carnitine 1000 mg (30 табл) - тартрат L-карнітину в формі таблеток для підвищення енергетичного потенціалу організму за рахунок спалювання жирів. Захищає м'язові клітини від катаболізму, збільшує ефективність тренувань.

Купити
678 грн
(1)

Nutrex Lipo-6 Black Stim-Free Ultra Concentrate – ультраконцентрований комплекс для схуднення в рослинних капсулах. Не містить стимуляторів. Покращує метаболічну активність. Допомагає використовувати накопичений в організмі жир.

Купити
495 грн
(0)

Trec L-Carnitine Pro - капсульована жироспалювальна добавка, яка містить L-карнітин та L-лейцин. Підтримує м'язовий анаболізм і одночасно спалює жир. Захищає м'язи від руйнування та виснаження.

Купити
478 грн
(0)
Купити
385 грн
(0)

Trec L-CARNITINE COMPLEX (90 капс) - капсульована добавка тартрату L-карнітину, збагаченого хромом і вітаміном В6. Сприяє жироспаленню, прискорює регенерацію, має антиоксидантну дію.

Купити
-4%
372 грн 388 грн
(0)

Nutrex Lipo 6 CLA 90 капс - кон'югована лінолева кілсота (CLA). Підсилює процес ліполізу, сприяє позбавленню жирового прошарку навіть у проблемних місцях, підтримує роботу м'язів.

Купити
825 грн
(1)

Жироспалюючий комплекс China White від Cloma Pharma допоможе швидко і без шкоди для здоров'я позбутися зайвих кілограмів за рахунок термогенезу та прискорення метаболізму. Містить лише екстракти рослин!

Купити
855 грн
(0)

Харчова добавка Thermo Speed Extreme Mega Caps - це багатокомпонентна суміш натуральних і ефективних інгредієнтів, яка сприяє схудненню посилюючи термогенез і обмінні процеси.

Купити
597 грн
(0)

MST L-Carnitine 1000 мг – найчистіший високодозований L-карнітин в таблетках. Підвищує рівень енергії в організмі. Сприяє втраті зайвої ваги. Покращує витривалість.

Купити
678 грн
(0)

Earth's Creation L-Carnitine + Apple Cider Vinegar – особлива комбінація високоякісного L-карнітину та яблучного оцту, підсилена вітамінами групи В, в формі рідини. Забезпечує організм енергією. Сприяє спалюванню жиру, використовуючи його в якості палива.

Купити
418 грн
(0)

BioTech (USA) Thermo Drine - капсульована жироспалювальна й енергетична добавка на основі кофеїну, левокарнітину, хрому, збагачена рослинними екстрактами. Інгредієнти добавки мають синергетичний ефект.

Купити
448 грн
(0)

Trec L-CARNITINE + GREEN TEA - капсульований l-карнітину тартрат для прискорення транспорту жирних кислот до мітохондрій, де вони перетворяться в енергію. Допомагає зменшити жировий прошарок, надає сил.

Купити
268 грн
(0)

Sporter L-Carnitine + Coenzyme Q10 45 капс - комбінована добавка левокарнітину та коензиму Q10. Посилює жироспалення, захищає від вільних радикалів, підвищує ефективність тренування.

Купити
325 грн
(0)

Olimp Define It Lady Body Fat Burner – унікальна комбінація L-карнітину, кофеїну та рослинних екстрактів у таблетках. Сприяє зменшенню кількості жирових відкладень. Прискорює термогенез. Допомагає побудувати фігуру мрії.

Купити
39 грн
(1)

FA L-Carnitine 3000 100 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин з гідролізованим казеїном, глюкуронолактоном та кофеїном. Підвищує ефективність тренувань, спалює жир.

Купити
495 грн
(0)

EVLution CLA1000 – високоефективна кон'югована лінолева кислота в м’яких желатинових капсулах. Сприяє спалюванню жиру. Підтримує прискорений метаболізм. Запобігає розвитку катаболічних ефектів.

Купити
248 грн
(0)

NOW Cayenne 500 мг – екстракт кайенського перцю в рослинних капсулах. Сприяє здоровому травленню. Чинить позитивний вплив на кровоносні судини.

Купити
198 грн
(0)

Карнітин CARNI-X - це універсальний продукт, який чудово підходить як для спортсменів, так і для людей, які хочуть укріпити свою серцево-судинну систему. Має жироспалювальний ефект є ідеальним необхідним доповненням до раціону спортсмена.

Купити
578 грн
(1)

Power Pro NEW Carnitine 4000 Super Energy System - комплексна добавка левокарнітину, амінокислот, мінералів і вітамінів. Спалює жир, перетворюючи його в енергію, знижує втому, підвищує витривалість.

Купити
564 грн
(0)

Amix Diuretic Complex – діуретичний комплекс в желатинових капсулах. Забезпечує швидку втрату води. Допомагає вималювати чіткий рельєф м’язів.

Купити
595 грн
(0)

Power Pro Carnitine 5000 (500 грам) - комбінована добавка амінокислот з левокарнітином для нормалізації метаболізму і зменшення підшкірних жирових відкладень. Жироспалювальну дію посилено енергетиками.

Купити
195 грн
(0)

Nosorog Synephrine - таблетований ефективний жироспалювач на основі синефрину. Підвищує активність організму, стимулює діяльність нервової системи, прискорює обмін речовин.

Купити
498 грн
(0)

Nutrabolics Keto Carb – революційний комплекс вуглеводів з низьким глікемічним індексом у формі порошку. Активізує синтез глікогену, не порушуючи рівень глюкози в крові та не вириваючи організм із кетозу.

Купити
392 грн
(1)

Olimp Therm Line Hydro Fast – комплекс рослинних екстрактів і кофеїну в таблетках. Сприяє виведенню надлишку води з організму. Покращує засвоєння поживних речовин. Активізує спалювання жиру.

Купити
439 грн
(0)

Adrenaline ALC 1000 мг 100 капс – вегетаріанські капсули з модифікованим карнітином. Сприяють перетворенню жирних кислот на енергію, знімають втому, зміцнюють нервову систему.

Купити
297 грн
(0)

Кожна капсула Pure Gold Protein CLA містить виключно високу дозу кон'югованої лінолевої кислоти. Препарат сприяє спалюванню жиру, тонізує м'язову тканину, блокує можливість накопичення жиру в організмі.

Купити
350 грн
(0)

Scitec Nutrition Turbo Ripper 100 капс - кобінований жироспалювач у капсулах на основі левокарнітину, кофеїну, тирозину, екстрактів помаранцю, зеленого чаю та кайєнського перцю. Посилює ліпідний обмін, нормалізує апетит.

Повідомити
695 грн
(0)

Trec L-CARNITINE 3000 – L-карнітин в желатинових капсулах. Сприяє зменшенню жирової тканини. Допомагає подолати відчуття втоми в процесі тренування.

Повідомити
380 грн
(0)
Повідомити
289 грн
(0)

OstroVit Fat Burner Vege - високоякісний капсульований жироспалювач інноваційної лінійки, розробленої спеціально для вегетаріанців і веганів. Містить тільки натуральні екстракти рослин.

Повідомити
518 грн
(0)

Аllnutrition - l-carni - рідка харчова добавка зі смаком апельсина, збагачена екстрактом зеленого чаю і вітамінами. Сприяє схудненню, допомагає в правильному функціонуванні нервової системи, підвищує витривалість і працездатність.

Повідомити
Жироспалювачі і схуднення

Жироспалювачі - це біологічно-активна добавка, вид спортивного харчування, основним призначенням якого є допомогти скинути вагу, стимулюючи розщеплення зайвого жиру. Це універсальна харчова добавка, як для чоловіків, так і для жінок, для професійних спортсменів і для звичайної середньостатистичнї людини. Жироспалювачі допомагають прискорити обмін речовин, стимулюють окислення зайвих жирових відкладень і пригнічують апетит.

Сьогодні все більше людей цікавляться спортивним харчуванням, натуральними харчовими добавками, і в тому числі жироспалювачами. Багато хто починає активніше цікавитися спортивним харчуванням і менше вірити в міфи про їх шкідливість, розуміючи, що не завжди важкі виснажливі тренування і дієти дадуть бажаний результат. Ну і, звичайно ж, для правильного вибору жироспалювача і досягнення ефективності при його використанні необхідно мати уявлення про його функції і види.

ВИДИ ЖИРОСПАЛЮВАЧІВ

  • Ліпотропні жироспалювачі

Вони мають рослинну основу і в їх склад входять, як правило, екстракт гуарани, зеленого чаю та інших рослин, а також карнітин. Ліпотропні жироспалювачі сприяють виведенню зайвої рідини з тіла людини, прискорюють метаболізм, сприяють зниженню всмоктування жирів і вуглеводів.

  • Термогенні жироспалювачі

Вони містять нейростимулятори, до яких можна віднести кофеїн і різні алкалоїди, які відіграють важливу роль в регуляції обмінних процесів. Такі жироспалювачі впливають на температуру тіла, незначно підвищуючи її. Сам по собі цей ефект марний, але він потрібен для активації процесу розщеплення жирів і прискорення обміну речовин.

Незалежно від виду жироспалювача, його 100% ефективність можлива лише при підтримці правильного харчування, регулярних занять спортом або ж будь-якої фізичної активності. Якщо випити спалювач жиру за півгодини до тренування, ви максимально відчуєте його дію, так як одним з головних його ефектів є збільшення рівня енергії. Результат не змусить себе довго чекати. Якщо ви займаєтеся ввечері, то жироспалювачі слід приймати за 2 години до тренування, щоб це не відбилося негативно на ваш відпочинок та якість відновлення. У дні без тренувань найкраще буде випити препарат вранці.

Так само жироспалювачі можна сміливо поєднувати з будь-яким іншим видом спорт харчування. Особливо якщо ви урізали добову норму калорій до мінімуму. Що б втрачати не м'язову масу, а жир можете скористатися іншими видами спортивного харчування, наприклад: протеїн або амінокислоти.

ДЕ КУПИТИ ЖИРОСПАЛЮВАЧІ?

Ми постаралися для вас зробити покупку максимально зручною та швидкою. У нас великий асортимент товару і ви точно знайдете щось цікаве для себе. Інтернет-магазин WaySport.com.ua приймає замовлення в будь-який час доби, без вихідних. Ви зможете ознайомитися з товаром, його описом, вибрати оптимальний для вас за ціною та складом препарат.

Доставка замовлень здійснюється по всіх регіонах України протягом 2-3 днів (в залежності від служби доставки). Вам пропонується вибір між передоплатою і післяплатою.

Якщо вам потрібна особиста консультація, ви можете відвідати один з наших магазинів, де вам дадуть відповідь на будь-яке ваше питання і індивідуально підберуть відповідний препарат.

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і з провідними виробниками спортивного харчування США, Канади, Європи, і України. Наприклад: BSN, BioTech, Olimp Labs, Universal Nutrition, Scitec Nutrition, Ultimate Nutrition, Optimum Nutrition і інші.

Ми впевнені в якості нашої продукції і намагаємося зробити ціни максимально вигідними для вас. У нас діє проста і вигідна система знижок.

Купити жироспалюючі таблетки для схуднення за найкращою ціною з доставкою по Україні.