Фільтри
-3%
43 грн 44 грн
(1)

Nutrend CARNITINE 3000 SHOT (60 мл) - рідка вітамінізована добавка карнітину, таурину і кофеїну з фруктовими смаками у формі напою. Надає сил, спалює жир, підвищує витривалість м'язових волокон.

Купити
44 грн
(2)

Amix CarniShot 3000 – суперконцентрований рідкий L-карнітин у поєднанні з таурином та вітаміном B6 в ампулах. Активізує обмін речовин. Сприяє зменшенню підшкірного жиру і росту м’язової маси.

Купити
44 грн
(0)

Weider L-Carnitine Liquid 1800 мг (25 мл) – добавка рідкого левокарнітину, що посилює процес ліполізу. Підвищує регенерацію, надає енергії, знижує рівень холестерину, виводить із м'язів токсини.

Купити
39 грн
(1)

OstroVit L-carnitine Shot - негазований напій на основі L-картініну. Знімає втому, допомагає швидкому відновленню, збільшує ефективність тренувань завдяки жироспалювальному ефекту.

Купити
52 грн
(1)

Nutrend Fat Direct 2 in 1 Shot – інноваційний комплекс карнітину, амінокислот, холіну, кофеїну, вітамінів в рідкій формі. Продукт 2 в 1. Ефективний жироспалювач і одночасно передтренувальний комплекс. Знижує втому. Активізує жировий обмін.

Купити
-4%
666 грн 694 грн
(1)

Nutrend CARNITINE 100000 - рідка карнітинова добавка з фруктовими смаками, збагачена вітамінами групи В. Нормалізує жировий і енергетичний обмін, сприяє схудненню.

Купити
56 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 3000 (25 мл) - підсолоджений L-карнітин із цитрусовими смаками в порційних ампулах. Сприяє перетворенню жирів на енергію, підтримує анаболізм, зберігає запаси глікогену.

Купити
-15%
679 грн 799 грн
(3)

Nutrex Lipo 6 Black Ultra Concentrate – потужна концентрована комбінація кофеїну, теоброміну, йохімбіну і деяких інших інгредієнтів у капсулах. Сприяє швидкому спалюванню підшкірного жиру у проблемних зонах.

Купити
-7%
367 грн 395 грн
(1)

OstroVit L-Carnitine - добавка, яка містить таблетовану амінокислоту L-Carnitine, що змушує жир перетворюватися в енергію. Таким чином вона не тільки спалює жирові відкладення, але і зберігає в м'язах глікоген, не допускаючи його розкладання.

Купити
285 грн
(0)

OstroVit L-Carnitine 900 mg Lozenges – високоефективний L-карнітин тартрат, доповнений L-орнітином, L-аргініном і хромом, в таблетках для розсмоктування зі смаком зеленого яблука. Підтримує процес жироспалювання. Надає додаткову енергію. Покращує метаболізм макроелементів.

Купити
64 грн
(0)

Olimp Carni Tea Xplode Zero – потужний комплекс карнітину, екстракту зеленого чаю, кофеїну, хрому, таурину та інших інгредієнтів в формі газованого напою. Сприяє спалюванню жиру в організмі. Знижує апетит. Покращує концентрацію. Благотворно впливає на нервову систему.

Купити
108 грн
(1)

OstroVit CLA 1000 - капсульований жироспалювач, що активує обмінні процеси. Створений на основі лінолевої кислоти, яка відмінно позбавляє від підшкірного жиру. Має антикатаболічні властивості.

Купити
-7%
743 грн 799 грн
(1)

Nutrex Lipo 6 Black Hers Ultra Concentrate – суперконцентрований жироспалювальний комплекс для жінок у капсулах. Прискорює метаболізм. Пригнічує апетит. Допомагає зменшити жирові відкладення.

Купити
-7%
892 грн 959 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 100.000 Liquid 500 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин. Добавка підвищує енергетичний запас організму і працездатність, спалює жир, перетворюючи його на енергію (в т. ч. теплову). Посилений екстрактом зеленого чаю.

Купити
2 044 грн
(0)

Magnum After Burner – потужний нічний жироспалювальний комплекс на основі екстрактів кунжуту, райських зерен, хмелю, фукоксантину і поєднання калію, магнію, гідроксилимонної кислоти, доповнений заспокійливою матрицею, в желатинових капсулах. Активізує спалювання жиру. Зменшує тягу до їжі. Покращує якість сну.

Купити
38 грн
(1)

Power Pro Carnitine Ehergy - напій для поліпшення обміну речовин на основі карнітину. Покращує ліпідний обмін, виводить токсини, перешкоджає утворенню молочної кислоти в м'язах, сприяє жироспаленню.

Купити
49 грн
(2)

Amix Nutrition XFAT 2IN1 SHOT – ефективний жироспалювач в ампулах. Потужний передтренувальний комплекс. Сприяє підвищенню витривалості.

Купити
42 грн
(1)

FA L-Carnitine 3000 100 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин з гідролізованим казеїном, глюкуронолактоном та кофеїном. Підвищує ефективність тренувань, спалює жир.

Купити
385 грн
(1)

L-Carnitine 1250 - капсульована добавка на основі тартрату L-картиніну. Натуральний жироспалювач, що надходить з м'ясної і молочної їжі. Перешкоджає жировим відкладенням, зміцнює всі м'язи.

Купити
677 грн
(1)

Amix Carnitine 100.000 мг CarniZone – суперконцентрований L-карнітин в рідкій формі. Допомагає подолати втому. Підтримує нормальний енергетичний метаболізм.

Купити
-12%
859 грн 976 грн
(1)

Nutrex Lipo 6 Black Extreme Potency – потужний комплекс кількох високоефективних інгредієнтів у капсулах. Активізує процеси жироспалювання. Допомагає стабілізувати апетит. Приводить у норму обмін речовин.

Купити
248 грн
(2)

BioTech (USA) L-Carnitine Effervescent - добавка L-карнітину L-тартрату в шипучих таблетках. Зменшує жировий прошарок, так як покращує транспортування жирних кислот, сприяючи їх перетворенню на енергію.

Купити
318 грн
(1)

OstroVit CLA + Green Tea + L-Carnitine - комбінований жироспалювач на основі ліноленової кислоти, карнітину і екстракту зеленого чаю. Регулює обмін речовин, розщеплює жири, підвищує енергетичний баланс.

Купити
71 грн
(2)

Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25 мл –зручний, ефективний препарат швидкої дії для збільшення м’язової енергіі та витривалості, підтримки діяльності нервової системи, прискорення процесу жироспалення .

Купити
389 грн
(1)

OstroVit Fat Burner For Woman - комбінований жироспалювач в капсулах, розроблений спеціально для жінок. L-карнітин, посилений натуральними рослинними екстрактами, перетворює жирові відкладення в енергію.

Купити
898 грн
(1)

Жироспалювальна сила Black Spider може перевершити ваші найсміливіші очікування! Усередині кожної капсули міститься суміш ефедри, кофеїну та білої верби, а також того, що ми вважаємо одними з найінтенсивніших термогенних та ліполітичних каталізаторів у світі, включаючи померанець та йохімбе.

Купити
278 грн
(1)

Trec L-CARNITINE + GREEN TEA - капсульований продукт, що містить екстракт зеленого чаю і рідкий l-карнітин. Корисний для активізації жирового обміну, має термогенний ефект (перетворює жир в тепло).

Купити
1 298 грн
(1)

NOW Acetyl - L-Carnitine 500 mg – біодоступний карнітин в рослинних капсулах. Транспортує жирні кислоти в мітохондрії для подальшого їх перетворення в енергію. Підтримує здорове функціонування нервової системи та мозку.

Купити
398 грн
(1)

IronFlex L-Carnitine 1000 (90 табл) – високоякісний жироспалювач на основі левокарнітину. Забезпечує перетворення жирних кислот на енергію, прискорює обмін речовин.

Купити
465 грн
(1)

NOW L-Carnitine 500 мг Veg Caps – високоефективний ацетил-L-карнітин в рослинних капсулах. Підтримує виробництво клітинної енергії. Сприяє транспортуванню жиру в мітохондрії та його перетворенню на АТФ. Покращує неврологічне здоров’я.

Купити
218 грн
(1)

Nosorog Synephrine - таблетований ефективний жироспалювач на основі синефрину. Підвищує активність організму, стимулює діяльність нервової системи, прискорює обмін речовин.

Купити
319 грн
(1)

6PAK Nutrition L-Carnitine – високоякісний L-карнітин в капсулах. Відіграє важливу роль в окисленні жирних кислот. Надає енергію для працюючих м’язів. Регулює процеси метаболізму.

Купити
-7%
2 230 грн 2 398 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Cuts - запатентований жироспалювач з термогенним ефектом. Комплексний препарат з діуретичними і ноотропними властивостями. Застосовується при схудненні і сушці м'язів.

Купити
1 478 грн
(1)

L-carnitine 1500 Extreme Mega Caps це популярний ефективний засіб для зменшення жирових відкладень без шкоди для здоров'я. Підвищує енергійность і фізичну працездатності.

Купити
229 грн
(1)

CLA 1000 - високоякісна кон'югована лінолева кислота у вигляді капсул. Спалює жир, перетворюючи його в енергію, підвищує витривалість, покращує стан шкіри.

Купити
-7%
646 грн 695 грн
(2)

BioTech (USA) L-Carnitine 1000 mg (60 табл) - таблетована добавка на основі тартрату левокарнітину. Сприяє спалюванню жиру і перетворенню його на енергію, додає сил, захищає м'язи від катаболізму, підвищує витривалість.

Купити
-7%
432 грн 465 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 1000 mg (30 табл) - тартрат L-карнітину в формі таблеток для підвищення енергетичного потенціалу організму за рахунок спалювання жирів. Захищає м'язові клітини від катаболізму, збільшує ефективність тренувань.

Купити
-7%
538 грн 578 грн
(0)

NOW CLA 800 мг – кон'югована лінолева кислота в м’яких желатинових капсулах. Посилює спалювання жиру. Сприяє в досягненні хорошої спортивної форми.

Купити
20 грн
(0)

Sporter L-Carnitine 3000 mg Саше – високоефективний L-карнітин в порційних саше. Активізує жировий обмін. Допомагає знизити вагу. Підтримує виробництво енергії. Позитивно впливає на роботу серця і судин.

Купити
47 грн
(1)

Trec Endurance L-Carnitine 3000 Sport – рідкий концентрований L-карнітин в шоті. Сприяє утворенню додаткової енергії. Підвищує фізичну витривалість. Робить тренування більш ефективними.

Купити
638 грн
(1)

Quamtrax L-Carnitine 3000 (20х25 мл) - ампули з рідким L-карнітином найвищої якості. Сприяють перетворенню жиру на енергію, підвищуючи енергетичний потенціал і одночасно спалюючи жир.

Купити
870 грн
(2)

Asia Black 25 від Cloma Pharma – харчова добавка для схуднення на основі екстрактів рослин з амінокислотами, вітамінами та мінералами. Має потужний тривалий - 6-7 годин-ефект відразу після прийому. Має сильні термогенні властивості, пригнічує апетит, підтримує високий рівень енергії.

Купити
759 грн
(1)

Quamtrax L-Carnitine 3000 MAX – високоякісний L-карнітин в формі рідини. Підвищує оксигенацію жирних кислот. Стимулює жироспалювання. Надає додаткову енергію.

Купити
848 грн
(1)

Nutrex Lipo-6 Hardcore – потужна термогенна формула на основі тирозину, кофеїну та рослинних екстрактів в рослинних капсулах. Активізує метаболізм. Заряджає енергією. Максимізує спалювання жиру. Допомагає зберегти при цьому м’язи.

Купити
687 грн
(3)

BioTech L-Carnitine + Chrome - рідкий l-карнітин з додаванням хрому і вітаміну b5. У порції міститься 1050 мг l-карнітину. Надає енергії, прибирає жир, захищає амінокислоти від руйнування, контролює апетит.

Купити
559 грн
(0)

BioTech (USA) Synephrine - капсульована жироспалювальна добавка синефрину, отриманого з екстракту шкірки плодів гіркого апельсина. Володіє термогенною дією (перетворює жир на тепло) і підсилює властивості кофеїну.

Купити
216 грн
(1)

OstroVit Green Tea VEGE – високоякісний екстракт зеленого чаю в рослинних капсулах. Знищує вільні радикали, протидіє передчасному старінню організму. Підтримує процеси жироспалювання. Позитивно впливає на роботу імунної системи.

Купити
895 грн
(1)

Жироспалюючий комплекс China White від Cloma Pharma допоможе швидко і без шкоди для здоров'я позбутися зайвих кілограмів за рахунок термогенезу та прискорення метаболізму. Містить лише екстракти рослин!

Купити
477 грн
(1)

HaYa Labs Acetyl L-Carnitine – потужний ацетил L-карнітин в капсулах. Стимулює спалювання жиру. Підвищує рівень енергії. Позитивно впливає на проходження процесів метаболізму. Покращує відновлення після тренувань.

Купити
228 грн
(1)

OstroVit African Mango Vege - капсульований веганський жироспалювач на основі екстракту насіння африканського манго. Підтримує ліполіз, знижує тиск, сприяє розщепленню тригліцеридів.

Купити
614 грн
(0)

Weider L-Carnitine Capsules 1500 мг – високоефективний L-карнітин тартрат в желатинових капсулах. Активізує спалювання жирних кислот. Надає додаткову енергію. Допомагає контролювати вагу.

Купити
476 грн
(0)

BioTech (USA) Thermo Drine - капсульована жироспалювальна й енергетична добавка на основі кофеїну, левокарнітину, хрому, збагачена рослинними екстрактами. Інгредієнти добавки мають синергетичний ефект.

Купити
339 грн
(0)

IronFlex Super Fat Burner – супер потужний жироспалювальний комплекс на основі рослинних екстрактів в желатинових капсулах. Стимулює процеси жироспалювання. Зменшує апетит. Протидіє втомі. Покращує силові показники.

Купити
-7%
436 грн 469 грн
(1)

Lipo-6 Black Ultra-Concentrate – ультраконцентрований жироспалювач у капсулах. Активує процеси метаболізму в організмі. Сприяє швидшому спалюванню жирової маси.

Купити
1 157 грн
(0)

NOW 7-KETO 100 mg Lean Gels – високоякісний дегідроепіандростерон, доповнений CLA, екстрактом зеленого чаю, ацетил-L-карнітином і екстрактом родіоли, в м’яких гелевих капсулах. Підтримує метаболізм жирів та вуглеводів. Забезпечує термогенез. Допомагає контролювати здорову вагу тіла.

Купити
571 грн
(0)

NOW EGCg 400 mg Veg Capsules – високоефективний екстракт зеленого чаю, стандартизований за вмістом катехінів і епігаллокатехінгалату, в рослинних капсулах. Забезпечує потужну антиоксидантну підтримку. Дбає про здоров’я клітин організму.

Купити
655 грн
(1)

BioTech (USA) Mega Burner – потужний комплекс L-карнітину, зеленого чаю, кофеїну, клітковини, хрому та інуліну в желатинових капсулах. Позитивно впливає на процеси метаболізму. Підтримує здоровий рівень цукру в крові. Сприяє спалюванню жирів. Допомагає тримати під контролем вагу.

Купити
698 грн
(1)

Nutrend Thermo Booster – потужна суміш тирозину, рослинних екстрактів та кофеїну в компресованих желатинових капсулах. Усуває втому. Підтримує процеси метаболізму. Допомагає контролювати вагу.

Купити
464 грн
(1)

Webber Naturals MetaSlim Apple Cider + Green Tea – високоефективна композиція яблучного оцту і стандартизованого екстракту зеленого чаю в желатинових капсулах. Сприяє здоровому процесу травлення. Позитивно впливає на обмін речовин. Чинить термогенну дію, допомагаючи регулювати вагу.

Купити
185 грн
(1)

OstroVit Piperine 95 VEGE - капсульований жироспалювач на основі екстракту чорного перцю. Підхльостує метаболізм, стимулює вироблення шлункового соку, прискорює процес ліполізу. Підходить і для веганів, так як це повністю рослинний продукт.

Купити

Жироспалювачі – біологічно-активна добавка, вид спортивного харчування, покликаний допомагати скидати вагу, стимулюючи розщеплення зайвого жиру. Це універсальний продукт, який підходить для чоловіків і жінок, для професійних спортсменів і звичайної середньостатистичної людини. Він прискорює обмін речовин, активізує окислення надлишкових жирових відкладень і пригнічує апетит.

Сьогодні все більше людей цікавить спортивне харчування, жироспалювачі. Вони все менше вірять в міфи про їх шкідливість, розуміючи, що не завжди важкі виснажливі тренування і дієти дадуть бажаний результат. Але, звичайно ж, для правильного вибору добавки і досягнення максимальної ефективності при її використанні необхідно мати уявлення про її функції і види.

Види жироспалювачів

Щоб підібрати той продукт, який буде найбільш доречним і ефективним у тому чи іншому конкретному випадку, слід розібратись в основних його видах.

Отже, залежно від складу та дії розрізняють:

1. Термогеніки. Користуються найбільшою популярністю. Одні компоненти в їхньому складі забезпечують окислення жирних кислот за рахунок підвищення температури тіла, особливо це актуально для проблемних зон. Інші речовини паралельно прискорюють метаболізм, зменшують апетит і стимулюють центральну нервову систему. Як правило, дані комплекси включають кофеїн, холін, гуарану, кислоту гідроксилімонну, а також різноманітні рослинні добавки. Купити жироспалювач такого типу можна людям, які не страждають на захворювання серцево-судинної системи, щитовидної залози.

2. Ліпотропіки. Механізм їхньої дії базується на підвищенні активності жиропереробних ферментів та поліпшенні функціонування печінки. Вони не тільки відповідають за спалювання, транспортування жирів та регуляцію жирового обміну в клітинах, але чинять інший сприятливий вплив на організм: протидіють катаболізму, запобігають перевантаженню серця та судин. До їх складу найчастіше входять L-карнітин, лецитин, інозитол, метіонін, хром. Вони не викликають підвищення тиску та температури тіла.

Незалежно від виду, будь-який жироспалювач буде ефективним лише при дотриманні принципів правильного харчування та регулярних фізичних навантаженнях. Якщо прийняти добавку за півгодини до тренування, ви максимально відчуєте її дію. Якщо ви займаєтеся ввечері, то продукт слід вживати за 2 години до тренування, щоб це не відбилося негативно на вашому нічному відпочинку та якості відновлення. У дні без тренувань найкраще буде випити його вранці.

Дані препарати можна сміливо поєднувати з будь-яким іншим видом спортивного харчування, особливо якщо ви урізали добову норму калорій до мінімуму. Щоб втрачати не м'язову масу, а жир, варто додатково приймати протеїн або амінокислоти.

Де купити жироспалювачі?

В інтернет-магазині WaySport.com.ua зібрано просто величезний асортимент спортивних добавок та продуктів для здорового способу життя. У нас ви можете купити жироспалювачі, ціна яких порадує вас своєю доступністю, а якість – найвищим рівнем. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками та найкращими виробниками США, Європи й України: AllNutrition, BioTech, Nosorog, Nutrex, Olimp, OstroVit, Trec Nutrition та ін.

Ми постаралися зробити процес покупки максимально швидким та комфортним для вас. Ви можете оформити замовлення на сайті в будь-який час доби, без вихідних. При потребі наші менеджери детально проконсультують вас та допоможуть вам вибрати і придбати потрібний комплекс. Доставка замовлення здійснюється у всі регіони України протягом 2-3 днів (залежно від поштового оператора).

Часто задавані питання

Ціна на Жироспалювачі від 9 грн до 2230 грн.

Замовити Жироспалювачі Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

  • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
  • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
  • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Жироспалювачі здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Жироспалювачі Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173