Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
-7%
41 грн 44 грн
(1)

Nutrend CARNITINE 3000 SHOT (60 мл) - рідка вітамінізована добавка карнітину, таурину і кофеїну з фруктовими смаками у формі напою. Надає сил, спалює жир, підвищує витривалість м'язових волокон.

Купити
56 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 3000 (25 мл) - підсолоджений L-карнітин із цитрусовими смаками в порційних ампулах. Сприяє перетворенню жирів на енергію, підтримує анаболізм, зберігає запаси глікогену.

Купити
52 грн
(1)

Nutrend Fat Direct 2 in 1 Shot – інноваційний комплекс карнітину, амінокислот, холіну, кофеїну, вітамінів в рідкій формі. Продукт 2 в 1. Ефективний жироспалювач і одночасно передтренувальний комплекс. Знижує втому. Активізує жировий обмін.

Купити
-4%
666 грн 694 грн
(1)

Nutrend CARNITINE 100000 - рідка карнітинова добавка з фруктовими смаками, збагачена вітамінами групи В. Нормалізує жировий і енергетичний обмін, сприяє схудненню.

Купити
37 грн
(2)

Amix CarniShot 3000 – суперконцентрований рідкий L-карнітин у поєднанні з таурином та вітаміном B6 в ампулах. Активізує обмін речовин. Сприяє зменшенню підшкірного жиру і росту м’язової маси.

Купити
44 грн
(1)

Amix Nutrition XFAT 2IN1 SHOT – ефективний жироспалювач в ампулах. Потужний передтренувальний комплекс. Сприяє підвищенню витривалості.

Купити
799 грн
(1)

Nutrex Lipo 6 Black Ultra Concentrate – потужна концентрована комбінація кофеїну, теоброміну, йохімбіну і деяких інших інгредієнтів у капсулах. Сприяє швидкому спалюванню підшкірного жиру у проблемних зонах.

Купити
48 грн
(0)

Kevin Levrone Fat Killer – потужний комплекс на основі карнітину, бета-аланіну, цитруліну, цитиколіну, кофеїну і екстракту зеленого чаю в формі рідини. Виконує подвійну функцію: сприяє спалюванню жирі та підвищує продуктивність.

Купити
395 грн
(1)

OstroVit L-Carnitine - добавка, яка містить таблетовану амінокислоту L-Carnitine, що змушує жир перетворюватися в енергію. Таким чином вона не тільки спалює жирові відкладення, але і зберігає в м'язах глікоген, не допускаючи його розкладання.

Купити
51 грн
(0)

Olimp Carni Tea Xplode Zero – потужний комплекс карнітину, екстракту зеленого чаю, кофеїну, хрому, таурину та інших інгредієнтів в формі газованого напою. Сприяє спалюванню жиру в організмі. Знижує апетит. Покращує концентрацію. Благотворно впливає на нервову систему.

Купити
638 грн
(1)

Quamtrax L-Carnitine 3000 (20х25 мл) - ампули з рідким L-карнітином найвищої якості. Сприяють перетворенню жиру на енергію, підвищуючи енергетичний потенціал і одночасно спалюючи жир.

Купити
38 грн
(1)

Power Pro Carnitine Ehergy - напій для поліпшення обміну речовин на основі карнітину. Покращує ліпідний обмін, виводить токсини, перешкоджає утворенню молочної кислоти в м'язах, сприяє жироспаленню.

Купити
108 грн
(1)

OstroVit CLA 1000 - капсульований жироспалювач, що активує обмінні процеси. Створений на основі лінолевої кислоти, яка відмінно позбавляє від підшкірного жиру. Має антикатаболічні властивості.

Купити
65 грн
(2)

Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25 мл –зручний, ефективний препарат швидкої дії для збільшення м’язової енергіі та витривалості, підтримки діяльності нервової системи, прискорення процесу жироспалення .

Купити
848 грн
(0)

Nutrex Lipo 6 Black Maximum Potency Liquid Caps – потужна комбінація екстрактів бакопи та померанцю, кофеїну, вінпоцетину, йохімбіну та зінгерону в особливих рідких капсулах швидкої дії. Сприяє спалюванню калорій. Активізує метаболізм. Підвищує енергетичний потенціал. Допомагає контролювати апетит. Підтримує здорову втрату ваги.

Купити
469 грн
(1)

Lipo-6 Black Ultra-Concentrate – ультраконцентрований жироспалювач у капсулах. Активує процеси метаболізму в організмі. Сприяє швидшому спалюванню жирової маси.

Купити
178 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine Effervescent - добавка L-карнітину L-тартрату в шипучих таблетках. Зменшує жировий прошарок, так як покращує транспортування жирних кислот, сприяючи їх перетворенню на енергію.

Купити
385 грн
(1)

L-Carnitine 1250 - капсульована добавка на основі тартрату L-картиніну. Натуральний жироспалювач, що надходить з м'ясної і молочної їжі. Перешкоджає жировим відкладенням, зміцнює всі м'язи.

Купити
39 грн
(0)

OstroVit Fat Burner eXtreme Shot – потужний рідкий комплекс з 11 активних інгредієнтів. Сприяє спалюванню жиру в організмі. Надає енергію для тренувань. Покращує регенерацію тканин і м’язів після фізичних навантажень.

Купити
108 грн
(1)

OstroVit CLA Slim Line - жироспалююча добавка у формі желатинових капсул. Діюча речовина - ефір лінолевої кислоти. Добавка підтримує ріст м'язової маси, проявляє антиоксидантний ефект і спалює жир.

Купити
-7%
538 грн 578 грн
(0)

NOW CLA 800 мг – кон'югована лінолева кислота в м’яких желатинових капсулах. Посилює спалювання жиру. Сприяє в досягненні хорошої спортивної форми.

Купити
465 грн
(1)

NOW L-Carnitine 500 мг Veg Caps – високоефективний ацетил-L-карнітин в рослинних капсулах. Підтримує виробництво клітинної енергії. Сприяє транспортуванню жиру в мітохондрії та його перетворенню на АТФ. Покращує неврологічне здоров’я.

Купити
395 грн
(1)

IronFlex L-Carnitine 1000 мг – високоефективний L-карнітин у таблетках. Позитивно впливає на обмін речовин в організмі. Відповідає за перенесення енергії у м'язи. Сприяє схудненню.

Купити
218 грн
(1)

Olimp Thermo Speed ​​ - багатокомпонентна суміш, яка сприяє схудненню. Два комплекси натуральних і безпечних інгредієнтів підтримують жировий обмін, спалюють жир, збільшують швидкість метаболізму.

Купити
799 грн
(1)

Nutrex Lipo 6 Black Hers Ultra Concentrate – суперконцентрований жироспалювальний комплекс для жінок у капсулах. Прискорює метаболізм. Пригнічує апетит. Допомагає зменшити жирові відкладення.

Купити
319 грн
(0)

6PAK Nutrition L-Carnitine – високоякісний L-карнітин в капсулах. Відіграє важливу роль в окисленні жирних кислот. Надає енергію для працюючих м’язів. Регулює процеси метаболізму.

Купити
389 грн
(1)

OstroVit Fat Burner For Woman - комбінований жироспалювач в капсулах, розроблений спеціально для жінок. L-карнітин, посилений натуральними рослинними екстрактами, перетворює жирові відкладення в енергію.

Купити
390 грн
(1)

OstroVit CLA 1000 (180 капс) - капсульована кон'югована лінолева кислота. Однокомпонентний жироспалювач, що поліпшує одночасно мінералізацію кісток і підтримує зростання м'язів.

Купити
398 грн
(0)

IronFlex L-Carnitine 1000 (90 табл) – високоякісний жироспалювач на основі левокарнітину. Забезпечує перетворення жирних кислот на енергію, прискорює обмін речовин.

Купити
475 грн
(0)

Kevin Levrone Gold Line Gold L-Carnitine 1000 – потужний L-карнітин в формі таблеток. Посилює енергетичний метаболізм. Сприяє здоровій втраті ваги. Захищає суху м’язову масу.

Купити
210 грн
(1)
Купити
229 грн
(1)

CLA 1000 - високоякісна кон'югована лінолева кислота у вигляді капсул. Спалює жир, перетворюючи його в енергію, підвищує витривалість, покращує стан шкіри.

Купити
42 грн
(1)

FA L-Carnitine 3000 100 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин з гідролізованим казеїном, глюкуронолактоном та кофеїном. Підвищує ефективність тренувань, спалює жир.

Купити
-10%
808 грн 898 грн
(1)

Жироспалювальна сила Black Spider може перевершити ваші найсміливіші очікування! Усередині кожної капсули міститься суміш ефедри, кофеїну та білої верби, а також того, що ми вважаємо одними з найінтенсивніших термогенних та ліполітичних каталізаторів у світі, включаючи померанець та йохімбе.

Купити
464 грн
(1)

Webber Naturals MetaSlim Apple Cider + Green Tea – високоефективна композиція яблучного оцту і стандартизованого екстракту зеленого чаю в желатинових капсулах. Сприяє здоровому процесу травлення. Позитивно впливає на обмін речовин. Чинить термогенну дію, допомагаючи регулювати вагу.

Купити
289 грн
(1)

OstroVit Fat Burner Vege - високоякісний капсульований жироспалювач інноваційної лінійки, розробленої спеціально для вегетаріанців і веганів. Містить тільки натуральні екстракти рослин.

Купити
-7%
2 230 грн 2 398 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Cuts - запатентований жироспалювач з термогенним ефектом. Комплексний препарат з діуретичними і ноотропними властивостями. Застосовується при схудненні і сушці м'язів.

Купити
595 грн
(0)

Power Pro Carnitine 5000 (500 грам) - комбінована добавка амінокислот з левокарнітином для нормалізації метаболізму і зменшення підшкірних жирових відкладень. Жироспалювальну дію посилено енергетиками.

Купити
788 грн
(1)

Харчова добавка Thermo Speed Extreme Mega Caps - це багатокомпонентна суміш натуральних і ефективних інгредієнтів, яка сприяє схудненню посилюючи термогенез і обмінні процеси.

Купити
772 грн
(1)

Amix Carnitine 100.000 мг CarniZone – суперконцентрований L-карнітин в рідкій формі. Допомагає подолати втому. Підтримує нормальний енергетичний метаболізм.

Купити
699 грн
(1)

Vision L-Carnitine 160.000 – високоякісний L-карнітин у рідкій формі. Активізує обмін речовин. Сприяє перетворенню жирової тканини на енергію для тренувань. Позитивно впливає на роботу серця.

Купити
578 грн
(1)

Power Pro NEW Carnitine 4000 Super Energy System - комплексна добавка левокарнітину, амінокислот, мінералів і вітамінів. Спалює жир, перетворюючи його в енергію, знижує втому, підвищує витривалість.

Купити
595 грн
(0)

Kevin Levrone Gold Line Gold L-Carnitine 3000 – високодозований карнітин, збагачений вітамінами групи В, в формі рідини. Покращує жировий обмін. Сприяє спалюванню зайвих жирових відкладень. Надає додаткову енергію.

Купити
186 грн
(1)

OstroVit Green Tea VEGE – високоякісний екстракт зеленого чаю в рослинних капсулах. Знищує вільні радикали, протидіє передчасному старінню організму. Підтримує процеси жироспалювання. Позитивно впливає на роботу імунної системи.

Купити
398 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 1000 mg (30 табл) - тартрат L-карнітину в формі таблеток для підвищення енергетичного потенціалу організму за рахунок спалювання жирів. Захищає м'язові клітини від катаболізму, збільшує ефективність тренувань.

Купити
189 грн
(0)

OstroVit Garcinia cambodia Vegan – високоякісний екстракт плодів малабарського тамаринду, стандартизований до 60% гідроксилимонної кислоти, в капсулах. Постачає в організм цінні мікро- і мікроелементи. Чинить тонізуючу дію. Прискорює обмін речовин. Сприяє нормалізації ваги.

Купити
895 грн
(1)

Жироспалюючий комплекс China White від Cloma Pharma допоможе швидко і без шкоди для здоров'я позбутися зайвих кілограмів за рахунок термогенезу та прискорення метаболізму. Містить лише екстракти рослин!

Купити
869 грн
(1)

Methyldrene Elite - це суперсильна жироспалююча формула багатофункціональної дії. Кожна капсула, наповнена олією MCT, містить екстракти рослин, вітаміни В:, В12 та хром. Поєднуйте його з дієтою та програмою вправ, щоб отримати більше енергії та підтримати спалювання та «знищення» жиру.

Купити
185 грн
(1)

OstroVit Piperine 30 мг MAX – екстракт плодів чорного перцю з високим вмістом піперину в таблетках. Забезпечує антиоксидантну підтримку. Ефективно бореться з проблемами травлення. Допомагає при схудненні.

Купити
-10%
628 грн 698 грн
(0)

NOW L-Carnitine 1000 мг – найчистіша, клінічно перевірена форма L-карнітину в таблетках. Забезпечує якісну фітнес-підтримку. Активізує виробництво енергії в клітинах, транспортуючи в них жирні кислоти.

Купити
-15%
1 018 грн 1 198 грн
(1)

Nutrend Carnitine Compressed Caps – чиста кристалічна форма карнітину тартрату в особливих желатинових капсулах. Переносить молекули жирних кислот до мітохондрій клітин. Сприяє їх окисленню, що супроводжується виробництвом енергії. Зменшує жирову тканину.

Купити
62 грн
(1)

Amix Carni4 Active drink – спортивний напій з приємним смаком. Забезпечує освіжаючий ефект. Постачає в організм вологу та цінні для спортсменів речовини.

Купити
278 грн
(0)

6PAK Nutrition CLA – кон'югована лінолева кислота в поєднанні з екстрактом зеленого чаю в капсулах. Захищає організм від негативної дії вільних радикалів. Покращує метаболізм ліпідів. Сприяє схудненню.

Купити
448 грн
(1)

OstroVit Fat Burner eXtreme - комбінований препарат в капсулах, що прискорює процес ліполізу. Надає енергії, допомагає в схудненні, збільшує показники витривалості, знижує апетит.

Купити
608 грн
(3)

BioTech L-Carnitine + Chrome - рідкий l-карнітин з додаванням хрому і вітаміну b5. У порції міститься 1050 мг l-карнітину. Надає енергії, прибирає жир, захищає амінокислоти від руйнування, контролює апетит.

Купити
1 298 грн
(0)

NOW Acetyl - L-Carnitine 500 mg – біодоступний карнітин в рослинних капсулах. Транспортує жирні кислоти в мітохондрії для подальшого їх перетворення в енергію. Підтримує здорове функціонування нервової системи та мозку.

Купити
418 грн
(1)

Nutrend CLA Softgel Caps – кон'югована лінолева кислота, підсилена екстрактом зеленого чаю, в особливих м'яких капсулах. Зміцнює природний імунітет. Підтримує здоровий рівень холестерину. Позитивно впливає на метаболізм жирів.

Купити
479 грн
(0)

Nutrex Lipo 6 CLA 90 капс - кон'югована лінолева кілсота (CLA). Підсилює процес ліполізу, сприяє позбавленню жирового прошарку навіть у проблемних місцях, підтримує роботу м'язів.

Купити
1 246 грн
(0)

L-carnitine 1500 Extreme Mega Caps це популярний ефективний засіб для зменшення жирових відкладень без шкоди для здоров'я. Підвищує енергійность і фізичну працездатності.

Купити
885 грн
(2)

Methyldrene 25 Ephedra ECA Stack -Жироспалювач на основі екстрактів рослин із сильним термогенним ефектом. Використовуйте його як доповнення до збалансованої дієти та регулярних тренувань, щоб отримати заряд енергію та максимально прискорити термогенез та спалювання жиру.

Купити

Жироспалювачі – біологічно-активна добавка, вид спортивного харчування, покликаний допомагати скидати вагу, стимулюючи розщеплення зайвого жиру. Це універсальний продукт, який підходить для чоловіків і жінок, для професійних спортсменів і звичайної середньостатистичної людини. Він прискорює обмін речовин, активізує окислення надлишкових жирових відкладень і пригнічує апетит.

Сьогодні все більше людей цікавить спортивне харчування, жироспалювачі. Вони все менше вірять в міфи про їх шкідливість, розуміючи, що не завжди важкі виснажливі тренування і дієти дадуть бажаний результат. Але, звичайно ж, для правильного вибору добавки і досягнення максимальної ефективності при її використанні необхідно мати уявлення про її функції і види.

Види жироспалювачів

Щоб підібрати той продукт, який буде найбільш доречним і ефективним у тому чи іншому конкретному випадку, слід розібратись в основних його видах.

Отже, залежно від складу та дії розрізняють:

1. Термогеніки. Користуються найбільшою популярністю. Одні компоненти в їхньому складі забезпечують окислення жирних кислот за рахунок підвищення температури тіла, особливо це актуально для проблемних зон. Інші речовини паралельно прискорюють метаболізм, зменшують апетит і стимулюють центральну нервову систему. Як правило, дані комплекси включають кофеїн, холін, гуарану, кислоту гідроксилімонну, а також різноманітні рослинні добавки. Купити жироспалювач такого типу можна людям, які не страждають на захворювання серцево-судинної системи, щитовидної залози.

2. Ліпотропіки. Механізм їхньої дії базується на підвищенні активності жиропереробних ферментів та поліпшенні функціонування печінки. Вони не тільки відповідають за спалювання, транспортування жирів та регуляцію жирового обміну в клітинах, але чинять інший сприятливий вплив на організм: протидіють катаболізму, запобігають перевантаженню серця та судин. До їх складу найчастіше входять L-карнітин, лецитин, інозитол, метіонін, хром. Вони не викликають підвищення тиску та температури тіла.

Незалежно від виду, будь-який жироспалювач буде ефективним лише при дотриманні принципів правильного харчування та регулярних фізичних навантаженнях. Якщо прийняти добавку за півгодини до тренування, ви максимально відчуєте її дію. Якщо ви займаєтеся ввечері, то продукт слід вживати за 2 години до тренування, щоб це не відбилося негативно на вашому нічному відпочинку та якості відновлення. У дні без тренувань найкраще буде випити його вранці.

Дані препарати можна сміливо поєднувати з будь-яким іншим видом спортивного харчування, особливо якщо ви урізали добову норму калорій до мінімуму. Щоб втрачати не м'язову масу, а жир, варто додатково приймати протеїн або амінокислоти.

Де купити жироспалювачі?

В інтернет-магазині WaySport.com.ua зібрано просто величезний асортимент спортивних добавок та продуктів для здорового способу життя. У нас ви можете купити жироспалювачі, ціна яких порадує вас своєю доступністю, а якість – найвищим рівнем. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками та найкращими виробниками США, Європи й України: AllNutrition, BioTech, Nosorog, Nutrex, Olimp, OstroVit, Trec Nutrition та ін.

Ми постаралися зробити процес покупки максимально швидким та комфортним для вас. Ви можете оформити замовлення на сайті в будь-який час доби, без вихідних. При потребі наші менеджери детально проконсультують вас та допоможуть вам вибрати і придбати потрібний комплекс. Доставка замовлення здійснюється у всі регіони України протягом 2-3 днів (залежно від поштового оператора).

Часто задавані питання

Ціна на Жироспалювачі від 9 грн до 2230 грн.

Замовити Жироспалювачі Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

  • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
  • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
  • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Жироспалювачі здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Жироспалювачі Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173