Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
218 грн
(0)

Olimp Gold Ashwagandha - екстракт кореня ашваганди в найбільшій доступній концентрації. Сприяє підвищенню стресостійкості, підтримує життєвий тонус, допомагає в нарощуванні м'язової маси і регенерації після тренування.

Купити
349 грн
(2)

ASHWAGANDHA K66 FORTE-нова покращена версія ефективної харчової добавки яка допоможе подолати щоденний розумовий та емоційний стрес, збільшити фізичну витривалість та сповільнити процеси старіння завдяки антиоксидантним властивостям.

Купити
169 грн
(0)

OstroVit Ashwagandha - лабораторно перевірена витяжка з кореня ашвагандха. Концентрований натуральний адаптоген, рекомендований при підвищених фізичних навантаженнях. Надає бадьорості, підтримує імунну систему, має пампінг-ефект.

Повідомити
268 грн
(0)

Ashwagandha 600 Sport від Olimp - натуральна харчова добавка на основі екстракту ашваганди. Підтримує фізичну працездатність, швидкість регенерації, сексуальні і когнітивні функції.

Повідомити
298 грн
(0)

Trec Ashwagandha 800 - капсульований екстракт кореня ашваганди. Сильний адаптоген, додає енергії, покращує загальне самопочуття. Особливо рекомендується при підвищених фізичних і психологічних навантаженнях.

Повідомити
269 грн
(0)

OstroVit Ashwagandha VEGE - добавка у вигляді веганських капсул на основі екстракту кореня ашвагандха. Ця рослина здавна використовується як заспокійливий і оздоровчий засіб. Зміцнює кишечник, щитовидку, імунітет.

Повідомити
315 грн
(0)

BioTech (USA) Ashwagandha 60 капс - капсульована добавка, що посилює імунітет і зміцнює нервову систему. Містить екстракт кореня ашвагандхи, сприяє виробленню тестостерону, прискорює ріст м'язів.

Повідомити
198 грн
(0)

Puritan's Pride KSM-66 Ashwagandha - це висококонцентрований екстракт ашваганди. Цей клінічно вивчений інгредієнт підтримує хороше самопочуття і допомагає при стресі і тривожності, сприяє спокійному розслабленому настрою. Покращує концентрацію уваги і пам'ять.

Повідомити
178 грн
(0)
Повідомити
218 грн
(0)

Екстракт ашваганди Puritan's Pride Ashwagandha - це клінічно вивчений інгредієнт, який підтримує хороше самопочуття і допомагає при стресі і тривожності. Сприяє спокійному розслабленому настрою. Покращує концентрацію уваги і пам'ять.

Повідомити
160 грн
(0)
Повідомити
389 грн
(0)

Харчова добавка в капсулах AllNutrition Ashwagandha містить екстракт кореня індійського женьшеню. Покращує фізичний і психічний стан, підвищує концентрацію уваги, пам'ять і стійкість до стресів.

Повідомити
329 грн
(0)

NOW Ashwagandha 450 мг 90 капс - натуральний антиоксидант та адаптоген на основі екстракту кореня ашваганди. Підвищує потенцію, зміцнює імунітет, знімає стрес. Продукт підходить для веганів.

Повідомити
120 грн
(0)

Харчова добавка в капсулах AllNutrition Ashwagandha + Guarana містить комбінацію екстрактів двох сильних адаптогенів - індійського женьшеню і гуарани. Має антистресову і антидепресивну дію, покращує когнітивні функції мозку.

Повідомити
228 грн
(0)

6PAK Nutrition Effective Line Ashwagandha 90 капс - добавка на основі кореня ашваганди для нейтралізації вільних радикалів, підвищення настрою та працездатності, збільшення рельєфної м'язової маси.

Повідомити

Ашваганда

Ашваганда - цінна лікарська рослина, відома під назвою індійський женьшень. Добавки на основі даної речовини користуються широкою популярністю серед спортсменів і активних людей завдяки своїм зміцнюючим і тонізуючим властивостями

Ашваганда - що це таке

Спортивні харчові комплекси характеризуються природним, рослинним складом, імуномодулюючими властивостями і підвищують адаптаційні можливості організму, його стійкість до стресових обставин і впливу несприятливих зовнішніх факторів.

Забезпечують:

  • Зміцнення імунної системи і активізацію природних захисних механізмів
  • Підвищення енергетичного потенціалу
  • Збільшення показників фізичної сили, витривалості і працездатності
  • Сприятливий вплив на стан і функціонування центральної нервової системи
  • Прискорений набір якісної м'язової маси
  • Придушення процесів катаболічного характеру (захист волокон м'язів від руйнування, надмірного розтягування і деструкції)
  • Нормалізація показників артеріального і внутрішньочерепного тиску
  • Зміцнення опорно-рухового апарату, профілактика суглобових патологій

Препарати позитивно впливають на наднирники, що особливо важливо для користувачів, які приймають анаболічні стероїди, а також піддають свій організм регулярним екстремальним фізичним навантаженням. Покращують пам'ять, здатність до концентрації уваги, дарують спокійний, здоровий і міцний сон. Сприяють прискореному повноцінному відновленню організму завдяки своїм яскраво вираженим регенеруючим властивостям.

Застосування ашваганди

Комплекси на основі порошку ашваганди застосовуються для поліпшення фізичних і ментальних характеристик, а також лікування урологічних захворювань у чоловіків. Приймаються в дозуванні від 200 до 300 мг, 2-3 рази протягом доби. При цьому максимальна доза не повинна перевищує 6000 мг в день.

Препарати рекомендується вживати під час прийому їжі. Також при використанні невеликих доз порошок можна просто запивати чистою водою або молоком, або попередньо розчинити його в теплій воді.

Для цих комплексів характерна пролонгована і досить швидка дія. Тому результати застосування стають помітні вже через тиждень з початку терапевтичного курсу. При прояві ефекту фахівці рекомендують зменшити добове дозування на 50%. Тривалість застосування визначається в індивідуальному порядку і, як правило, варіює в проміжку від тижня до 6 місяців. Курс залежить від поставлених цілей і фізіологічних особливостей людини.

Препарати добре переносяться, але в деяких випадках здатні викликати небажані реакції у вигляді діареї, розлади шлунка, хворобливих відчуттів, локалізованих в області живота. Підходять як для чоловіків, так і представниць прекрасної статі.

Відгуки про ашваганду

Більшість людей відзначають у своїх відгуках позитивний вплив ашваганди на нервову систему, підняття настрою і стабілізацію психоемоційного стану. Комплекси також сприяють поліпшенню рухової активності і розумової функції.

Негативні відгуки, як правило, свідчать про відсутність будь-якого ефекту, що зазвичай обумовлено неправильним вживанням або ж невірним розрахунком кількості препарату на добу. На думку фахівців, ашваганда - це один з найбільш безпечних, м'яко діючих природних енергетиків. Її застосування дозволено практично всім людям, за винятком осіб, які страждають на виразкову або ж на гіпертонічну хворобу.

Купити Ashvagandha можна в нашому магазині спортивного харчування по дуже вигідною ціною з доставкою по всій території України.