Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
279 грн
(0)

Swanson Ashwagandha 450 мг – рослинний екстракт ашваганди в желатинових капсулах. Забезпечує більш здорову реакцію на щоденний стрес. Вирішує проблему легкої або періодичної тривожності.

Купити
338 грн
(0)

Ashwagandha 600 Sport від Olimp - натуральна харчова добавка на основі екстракту ашваганди. Підтримує фізичну працездатність, швидкість регенерації, сексуальні і когнітивні функції.

Купити
218 грн
(1)

Olimp Gold Ashwagandha - екстракт кореня ашваганди в найбільшій доступній концентрації. Сприяє підвищенню стресостійкості, підтримує життєвий тонус, допомагає в нарощуванні м'язової маси і регенерації після тренування.

Купити
228 грн
(1)

6PAK Nutrition Effective Line Ashwagandha 90 капс - добавка на основі кореня ашваганди для нейтралізації вільних радикалів, підвищення настрою та працездатності, збільшення рельєфної м'язової маси.

Повідомити
169 грн
(1)

OstroVit Ashwagandha - лабораторно перевірена витяжка з кореня ашвагандха. Концентрований натуральний адаптоген, рекомендований при підвищених фізичних навантаженнях. Надає бадьорості, підтримує імунну систему, має пампінг-ефект.

Повідомити
298 грн
(0)

Trec Ashwagandha 800 - капсульований екстракт кореня ашваганди. Сильний адаптоген, додає енергії, покращує загальне самопочуття. Особливо рекомендується при підвищених фізичних і психологічних навантаженнях.

Повідомити
448 грн
(2)

ASHWAGANDHA K66 FORTE-нова покращена версія ефективної харчової добавки яка допоможе подолати щоденний розумовий та емоційний стрес, збільшити фізичну витривалість та сповільнити процеси старіння завдяки антиоксидантним властивостям.

Повідомити
289 грн
(0)

OstroVit Ashwagandha VEGE - добавка у вигляді веганських капсул на основі екстракту кореня ашвагандха. Ця рослина здавна використовується як заспокійливий і оздоровчий засіб. Зміцнює кишечник, щитовидку, імунітет.

Повідомити
365 грн
(0)

BioTech (USA) Ashwagandha 60 капс - капсульована добавка, що посилює імунітет і зміцнює нервову систему. Містить екстракт кореня ашвагандхи, сприяє виробленню тестостерону, прискорює ріст м'язів.

Повідомити
198 грн
(0)

Puritan's Pride KSM-66 Ashwagandha - це висококонцентрований екстракт ашваганди. Цей клінічно вивчений інгредієнт підтримує хороше самопочуття і допомагає при стресі і тривожності, сприяє спокійному розслабленому настрою. Покращує концентрацію уваги і пам'ять.

Повідомити
178 грн
(0)
Повідомити
218 грн
(0)

Екстракт ашваганди Puritan's Pride Ashwagandha - це клінічно вивчений інгредієнт, який підтримує хороше самопочуття і допомагає при стресі і тривожності. Сприяє спокійному розслабленому настрою. Покращує концентрацію уваги і пам'ять.

Повідомити
160 грн
(0)
Повідомити
389 грн
(0)

Харчова добавка в капсулах AllNutrition Ashwagandha містить екстракт кореня індійського женьшеню. Покращує фізичний і психічний стан, підвищує концентрацію уваги, пам'ять і стійкість до стресів.

Повідомити
120 грн
(0)

Харчова добавка в капсулах AllNutrition Ashwagandha + Guarana містить комбінацію екстрактів двох сильних адаптогенів - індійського женьшеню і гуарани. Має антистресову і антидепресивну дію, покращує когнітивні функції мозку.

Повідомити
246 грн
(1)

OstroVit Ashwagandha – рослинний екстракт кореня ашваганди в таблетках. Допомагає знизити рівень гормону стресу до 25%. Підтримує здорове функціонування нервової системи.

Повідомити
329 грн
(0)

NOW Ashwagandha 450 мг 90 капс - натуральний антиоксидант та адаптоген на основі екстракту кореня ашваганди. Підвищує потенцію, зміцнює імунітет, знімає стрес. Продукт підходить для веганів.

Повідомити
Ашваганда

Ашваганда - цінна лікарська рослина, відома під назвою індійський женьшень. Добавки на основі даної речовини користуються широкою популярністю серед спортсменів і активних людей завдяки своїм зміцнюючим і тонізуючим властивостями

Ашваганда - що це таке

Спортивні харчові комплекси характеризуються природним, рослинним складом, імуномодулюючими властивостями і підвищують адаптаційні можливості організму, його стійкість до стресових обставин і впливу несприятливих зовнішніх факторів.

Забезпечують:

  • Зміцнення імунної системи і активізацію природних захисних механізмів
  • Підвищення енергетичного потенціалу
  • Збільшення показників фізичної сили, витривалості і працездатності
  • Сприятливий вплив на стан і функціонування центральної нервової системи
  • Прискорений набір якісної м'язової маси
  • Придушення процесів катаболічного характеру (захист волокон м'язів від руйнування, надмірного розтягування і деструкції)
  • Нормалізація показників артеріального і внутрішньочерепного тиску
  • Зміцнення опорно-рухового апарату, профілактика суглобових патологій

Препарати позитивно впливають на наднирники, що особливо важливо для користувачів, які приймають анаболічні стероїди, а також піддають свій організм регулярним екстремальним фізичним навантаженням. Покращують пам'ять, здатність до концентрації уваги, дарують спокійний, здоровий і міцний сон. Сприяють прискореному повноцінному відновленню організму завдяки своїм яскраво вираженим регенеруючим властивостям.

Застосування ашваганди

Комплекси на основі порошку ашваганди застосовуються для поліпшення фізичних і ментальних характеристик, а також лікування урологічних захворювань у чоловіків. Приймаються в дозуванні від 200 до 300 мг, 2-3 рази протягом доби. При цьому максимальна доза не повинна перевищує 6000 мг в день.

Препарати рекомендується вживати під час прийому їжі. Також при використанні невеликих доз порошок можна просто запивати чистою водою або молоком, або попередньо розчинити його в теплій воді.

Для цих комплексів характерна пролонгована і досить швидка дія. Тому результати застосування стають помітні вже через тиждень з початку терапевтичного курсу. При прояві ефекту фахівці рекомендують зменшити добове дозування на 50%. Тривалість застосування визначається в індивідуальному порядку і, як правило, варіює в проміжку від тижня до 6 місяців. Курс залежить від поставлених цілей і фізіологічних особливостей людини.

Препарати добре переносяться, але в деяких випадках здатні викликати небажані реакції у вигляді діареї, розлади шлунка, хворобливих відчуттів, локалізованих в області живота. Підходять як для чоловіків, так і представниць прекрасної статі.

Відгуки про ашваганду

Більшість людей відзначають у своїх відгуках позитивний вплив ашваганди на нервову систему, підняття настрою і стабілізацію психоемоційного стану. Комплекси також сприяють поліпшенню рухової активності і розумової функції.

Негативні відгуки, як правило, свідчать про відсутність будь-якого ефекту, що зазвичай обумовлено неправильним вживанням або ж невірним розрахунком кількості препарату на добу. На думку фахівців, ашваганда - це один з найбільш безпечних, м'яко діючих природних енергетиків. Її застосування дозволено практично всім людям, за винятком осіб, які страждають на виразкову або ж на гіпертонічну хворобу.

Купити Ashvagandha можна в нашому магазині спортивного харчування по дуже вигідною ціною з доставкою по всій території України.