Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
259 грн
(0)

OstroVit Hydro out diuretic - капсульований діуретик, якість якого підтверджена лабораторними методами. Виводить з організму зайву вологу, знімає набряклість, видаляє підшкірну воду, створює ефект "скульптурних" м'язів.

Купити
159 грн
(0)

NOW Garlic Oil 1500 mg (100 caps) - часникова олія в желатинових капсулах (еквівалент цілісного часнику). Містить сполуки сірки, мікроелементи та амінокислоти. Підвищує імунітет і еластичність стінок судин.

Повідомити
197 грн
(0)

OstroVit Choline + Inositol - комбінована харчова добавка з вітамінів групи В у формі таблеток. Одночасно підтримує і нервову, і травну системи. Особливо підійде для людей, чия діяльність пов'язана з розумовими навантаженнями.

Повідомити
269 грн
(0)

OstroVit Choline - порошкоподібний бітартрат холіну, максимально мікронізований і біодоступний. Підтримує правильне функціонування печінки і нервової системи, виводить шкідливі речовини з організму.

Повідомити
238 грн
(0)

Yamamoto Astragalo 30 табл - адаптогенна добавка. Нормалізує обмін речовин, підходить для підтримки печінки та серця, зміцнює імунітет, захищає організм від вільних радикалів.

Повідомити
169 грн
(0)
Повідомити