Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
-16%
584 грн 695 грн
(3)

Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM 90 табл - це ефективний комплекс хондропротекторів на основі глюкозаміну, хондроїтину та MSM (метилсульфонілметан), що забезпечує здоров'я, максимальну гнучкість та рухливість суглобів та зв'язок.

Купити
-7%
1 189 грн 1 279 грн
(1)

Ultimate Nutrition ISO Sensation 910 грамів можна назвати еталоном протеїнових добавок. До його складу входить 100% ізолят сироваткового протеїну IsoChill, оброблений за допомогою нового процесу мікрофільтрації при наднизьких температурах.

Купити
-13%
1 025 грн 1 178 грн
(1)

Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 907 грам - суміш ізоляту та концентрату сироваткового протеїну, отримана з використанням технології низькотемпературної мікрофільтрації, внаслідок чого в ній повністю збережені корисні властивості сироваткового протеїну.

Купити
567 грн
(1)

Ultimate Nutrition Creatine Monohydrate 300 г бере участь у синтезі АТФ, підвищує витривалість організму, збільшує силу і працездатність; скорочує час відновлення між тренуваннями, тренування проходять довше та ефективніше.

Купити
698 грн
(1)

Ultimate Nutrition BCAA Softgels – високоефективний комплекс незамінних амінокислот з розгалуженими бічними ланцюжками в м’яких гелевих капсулах. Покращує білковий синтез. Протидіє катаболізму. Сприяє росту м’язової маси. Надає додаткову енергію.

Купити
1 680 грн
(0)

Ultimate Nutrition Muscle Juice Revolution 2600 2120 грам - революційна багатокомпонентна білково-вуглеводна суміш для блискавичного набору маси і м'язового росту, здатна в найкоротші терміни перетворити вас на реального гіганта.

Купити
338 грн
(0)

Ultimate Nutrition Coenzyme Q10 100 мг (30 капс) – це 100% натуральний антиоксидант; речовина, що покращує енергообмін та легкий жироспалювач. Розроблений для спортсменів із напруженим режимом силових навантажень.

Повідомити
318 грн
(1)

Ultimate Nutrition Creatine Monohydrate 200 капс – це «чиста» форма креатину, що допомагає збільшити витривалість, силу та працездатність організму, скорочує час відновлення між тренуваннями, сприяє тому, що заняття проходять довше та ефективніше.

Повідомити
1 150 грн
(0)

Ultimate Nutrition Muscle Juice 2544 (4750 г) допомагає швидко збільшити обсяг м'язової маси за короткий час і додати м'язам необхідну енергію та харчування до та після навантажень.

Повідомити
2 445 грн
(1)

Ultimate Nutrition Whey Gold 2270 г це протеїн високого класу, у складі якого 20 г амінокислот з різною швидкістю засвоюваності, що забезпечує рівномірне насичення організму амінокислотами протягом усього дня, що необхідно для формування красивого м'язового рельєфу.

Повідомити
990 грн
(1)

Ultimate Nutrition Syntho Gold 2270 включає найбільш затребувані види білка преміум якості. Комплекс ідеально підходить для набору маси і для утримання вже напрацьованої мускулатури.

Повідомити
-5%
2 365 грн 2 489 грн
(1)

Ultimate Nutrition ISO Sensation 93 (2270 г) містить 100% ізолят сироваткового протеїну IsoChill, оброблений за допомогою нового процесу мікрофільтрації при наднизьких температурах.

Повідомити
1 060 грн
(1)

Ultimate Nutrition Muscle Juice 2544 (6000 грам) допоможе швидко та за короткий час збільшити обсяг м'язової маси і дасть м'язам необхідну енергію та харчування до та після навантажень.

Повідомити
27 грн
(1)

Ultimate Nutrition Whey Gold 34 грама - це сироватковий протеїн, що містить незамінні амінокислоти (глютамін і BCAA) і відрізняється швидким ступенем засвоєння. Підходить для підтримки гарної фізичної форми перед та у процесі інтенсивних занять спортом.

Повідомити
1 298 грн
(3)

Ultimate Nutrition Prostar 100% Casein Protein 908 г містить до 24 г протеїну, 9,9 г незамінних амінокислот, з яких 4,6 – амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (ВСАА). Це дає можливість організму відновлюватися вищими темпами, перешкоджає катаболізму та гарантує швидке зростання м'язової тканини.

Повідомити
545 грн
(0)

Ultimate Nutrition Protein Isolate 2 (908 грам) - нова протеїнова суміш, отримана з гороху та пшениці (високоякісний ізолят горохового білка, концентрат та ізолят пшеничного білка), створена спеціально для вегетаріанців. Завдяки тому, що суміш не містить молока та сої, вона ідеально підходить для людей, які мають алергію на лактозу.

Повідомити
390 грн
(1)

Ultimate Nutrition Super Vitamin B Complex 150 табл допоможе швидко наростити м'язову масу, зміцнити серцевий м'яз, підвищити витривалість організму та відновитись у максимально короткий термін після травм.

Повідомити
498 грн
(1)

Ultimate Nutrition GlutaPure 400 грам прискорює метаболічні та уповільнює катаболічні процеси у м'язах після важких тренувань, перешкоджаючи таким чином втраті м'язової маси та допомагаючи швидкому відновленню після інтенсивних фізичних навантажень.

Повідомити
858 грн
(3)

Ultimate Nutrition BCAA 12000 Powder 457 грам – це швидкі незамінні амінокислоти, що є основним джерелом швидкозасвоюваного протеїну та енергії; розщеплюються в м'язах, а не в печінці, тому відіграють неоціненну роль у відновленні м'язових тканин та виробництві енергії під час фізичних навантажень.

Повідомити
285 грн
(0)

Ultimate Nutrition Ultra Ripped 90 капс – інноваційний термогенний жироспалювач з ефективною формулою спалювання жиру. Сприяє здоровому схудненню у професійних бодібілдерів та новачків. Допомагає створити струнке, підтягнуте тіло з рельєфною “сухою “мускулатурою.

Повідомити
210 грн
(0)

Ultimate Nutrition Glucosamine Sulfate 500 - ефективний продукт для відновлення та зміцнення хрящів, суглобів та сполучної тканини. Він сприяє утворенню здорового та еластичного хряща, попереджає розвиток запалення у тканинах суглобів, стимулює утворення суглобової рідини.

Повідомити
210 грн
(0)

Ultimate Nutrition Carnitine Liquid 355 мл ефективно стимулює процеси жироспалювання, трансформуючи жир в енергію. Результат - струнка, підтягнута фігура без жирових відкладень та целюліту, а також приплив сил та бадьорості.

Повідомити
210 грн
(0)

Ultimate Nutrition Carb Bloc 90 капсул містить екстракт білої квасолі, який нейтралізує травні процеси, що сприяють розщепленню крохмалю в цукор, що допомагає організму легко спалювати вуглеводи та дозволяє безпечно позбутися жиру без екстремальних дієт.

Повідомити
189 грн
(1)

Ultimate Nutrition Chromium Picolinate 100 капсул – харчова добавка, призначена для зниження ваги та нормалізації процесу метаболізму в організмі; джерело чистого хрому у вигляді піколінату хрому.

Повідомити
479 грн
(1)

Ultimate Nutrition Yohimbe 800 mg ідеально підходить для зниження ваги, швидкого м'язового росту та підвищення лібідо як у чоловіків, так і у жінок. Має виражену стимулюючу дію на центральну нервову систему, дає заряд бадьорості після прийому і має антидепресивний ефект.

Повідомити
295 грн
(0)

Ultimate Nutrition 100% Crystalline BCAA 500 mg (120 капс) – потужний анаболічний засіб. Активізує синтез протеїну, сприяє зростанню м'язової тканини, збільшує енергетичний баланс, прискорює відновлення після навантажень.

Повідомити
1 280 грн
(1)

Ultimate Nutrition Whey Gold 908 грам допомагає підтримувати організм при регулярних навантаженнях, сприяє прискореному нарощуванню м'язової маси, швидкому відновленню м'язів, суглобів та зв'язок після тренувань; робить заняття спортом максимально ефективними, а період відпочинку якіснішим. .

Повідомити
210 грн
(3)

Ultimate Nutrition DHEA 25 mg (дегідроепіандростерон) - це поліфункціональний стероїдний гормон, що сприяє виробленню тестостерону, завдяки якому прискорюється ріст м'язів; нормалізується та посилюється лібідо у чоловіків та жінок у рівній мірі; підвищується продуктивність та відновлення організму під час та після інтенсивних тренувань.

Повідомити
3 095 грн
(1)

Ultimate Nutrition Muscle Juice Revolution 2600 (5040 г) - багатокомпонентна білково-вуглеводна суміш для блискавичного набору маси та м'язового росту.

Повідомити
45 грн
(1)

Ultimate Nutrition Кейс для капсул з лійкою (таблетниця) - оптимальний варіант для комфортного прийому спортивних добавок поза домом. Її призначення - зберігання, транспортування та зручність засипання спортивного харчування в шейкер або стандартну пляшку з рідиною.

Повідомити
140 грн
(0)

Ultimate Nutrition Шейкер з контейнером (600 мл) - зручний, практичний шейкер з основною склянкою на 600мл, призначений для розмішування сухих сумішей (гейнер, протеїн, бцаа), а також додатковим відсіком для зберігання порошків або капсул. Шейкер забезпечений сіткою для ретельного розмішування сумішей (без грудочок) і зручним питним носиком з клапаном, що щільно закривається.

Повідомити
847 грн
(1)

Ultimate Nutrition Creatine Monohydrate 1000 г бере участь у синтезі АТФ, підвищує витривалість організму, збільшує силу і працездатність; скорочує час відновлення між тренуваннями, тренування проходять довше та ефективніше. Форма добавки – дрібнодисперсний порошок, який швидко засвоюється та перетравлюється в організмі, на відміну від звичайного порошкового креатину.

Повідомити
1 380 грн
(0)

Ultimate Nutrition Prostar 100% Casein Protein 2270 грам - це ідеальна комбінація гідролізованого казеїну (середній час вивільнення 2-4 години) і міцелярного казеїну (тривалий час вивільнення 4-7 годин) для постійного постачання амінокислот до м'язів під час тренування і після його закінчення протягом тривалого часу.

Повідомити
267 грн
(0)

Ultimate Nutrition Omega-3 (90 капс) містить 300 мг поліненасичених жирних кислот EPA та DHA, що беруть участь практично у всіх обмінних процесах організму та підтримують красу, молодість та здоров'я.

Повідомити
1 087 грн
(1)

Universal Nutrition Gain Fast 3100 - багатокомпонентна анаболічна добавка для максимального росту м'язів. Містить передові анаболічні елементи, набір амінокислот, енергетики, складні вуглеводи і ліпотропіки.

Повідомити
318 грн
(0)

Ultimate Nutrition Anti-Oxidant (50 табл) містить набір найдієвіших антиоксидантів: вітаміни групи C, A, E, а також цинк, селен, цистеїн та глутатіон, які допоможуть швидше відновитися після фізичних навантажень та захистять клітини нашого організму від впливу вільних радикалів.

Повідомити
328 грн
(0)

Ultimate Nutrition L-Carnitine 1000 є ефективним засобом для зменшення об'єму жирової тканини, підвищення витривалості та працездатності організму під час тренування, а також для активації обмінних процесів в організмі. L-Карнітін бере участь у процесі переробки запасів жиру в енергію на клітинному рівні, тому його достатній вміст у м'язах під час тренувань дуже важливий. Він допомагає швидко наростити м'язову масу, сприяє прискореному відновленню клітин після фізичних навантажень, а також стимулює роботу мозку.

Повідомити
199 грн
(0)

Ultimate Nutrition Melatonin 3 мг (60 капс) спеціально розроблений для регуляції внутрішнього «годинника» організму: нормалізації порушень сну, формування добового біоритму, ліквідації синдрому хронічної втоми, посилення антиоксидантного та імуностимулюючого ефектів.

Повідомити
258 грн
(1)

Ultimate Nutrition GABA 90 капс стимулює вироблення гормону росту під час сну, що сприяє зниженню ваги та нарощуванню сухої м'язової маси, збільшує силові показники, прискорює метаболізм та має потужний анаболічний ефект.

Повідомити
-20%
462 грн 578 грн
(1)

Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM 158 грам - це унікальний комплекс, розроблений для підтримки еластичності та міцності суглобів, зв'язок та хрящів. З ним ви зможете примножити спортивні показники та одночасно захистити опорно-рухову систему під час тренувань.

Повідомити
-7%
1 988 грн 2 138 грн
(1)

Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 2390 грам- це протеїновий комплекс, що містить замінні та незамінні амінокислоти, його призначення - стимуляція інтенсивного м'язового росту та швидке відновлення м'язової тканини після важких тренувальних сесій.

Повідомити
460 грн
(0)

Ultimate Nutrition Muscle Juice 2544 (2250 г) - унікальна технологія, в якій використовується правильне співвідношення вуглеводів і білків в одній порції, необхідне для швидкого нарощування м'язової маси за рекордно короткий період.

Повідомити
30 грн
(1)

Ultimate Nutrition Сумка на затяжках для змінного взуття чудово підходить для відвідування спортзалу. Має двосторонню затяжку основного відсіку, яка виконує функцію лямок. Матеріал виробу – щільний поліестер, що забезпечує стійкість до механічних пошкоджень та зносу.

Повідомити
98 грн
(0)

Шейкер Ultimate Nutrition об'ємом 700 мл призначений для приготування та вживання білкових та білково-вуглеводних коктейлів.

Повідомити
228 грн
(0)

Ultimate Nutrition ZINC 120 табл призначений для того, щоб поповнювати запас цинку в організмі, який особливо швидко витрачається при підвищених фізичних навантаженнях.

Повідомити
400 грн
(0)

Universal Nutrition Fat Burners - таблетований ліпотропний жироспалювач. Містить l-карнітин, піколінат хрому, бетаїн та рослинні екстракти. Пригнічує апетит, перетворює жири в енергію, підвищує тонус організму.

Повідомити
2 890 грн
(0)

Ultimate Nutrition ISO Cool 2270 грам отриманий в результаті нової інноваційної технології - ультрафільтрації ColdPure - ідеальне джерело чистого сироваткового білка - миттєво засвоюється організмом і швидко та ефективно заповнює нестачу протеїну у м'язах.

Повідомити
1 397 грн
(0)

Ultimate Nutrition ISO Cool 907 грам – ізолят сироваткового протеїну, максимально очищений від сторонніх домішок – допомагає нарощувати м'язову масу, ліквідує нестачу протеїну у м'язовій тканині під час тренування та швидко відновлює м'язи після неї.

Повідомити
2 380 грн
(1)

Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 4540 грам це протеїновий комплекс - суміш ізоляту та концентрату сироваткового протеїну, отримана з використанням технології низькотемпературної мікрофільтрації, що гарантує швидке зростання та відновлення м'язів після важких тренувальних сесій.

Повідомити
418 грн
(1)

Ultimate Nutrition Bulgarian Tribulus 90 капсул допомагає підвищити рівень тестостерону, забезпечує швидке зростання м'язів, збільшує силу і витривалість та нормалізує еректильну функцію.

Повідомити
30 грн
(0)

Ultimate Nutrition Clean Whey 30 г - елітний та якісний протеїн, створений виключно з використанням натуральних інгредієнтів. Добавка розроблена для тих, кому не пасує смак класичного протеїнового напою.

Повідомити
25 грн
(1)

Ultimate Nutrition Blast Caps 5 табл - незвичайна новинка - кофеїнова жуйка, що дає потужний енергетичний ефект всього через 5 хвилин після прийому завдяки наявності 100 мг кофеїну в одній таблетці.

Повідомити
30 грн
(0)

Ultimate Nutrition Chicken Protein Isolate 32 грам - безглютеновий та безлактозний ізолят курячого протеїну з повноцінним амінокислотним профілем, має всі переваги курячої грудки у вигляді зручного протеїнового напою.

Повідомити
33 грн
(0)

Ultimate Nutrition Pre-Workout Pre Gold 8 грам - це передтренувальний комплекс нового покоління, незамінний при високих фізичних навантаженнях. Інтенсивний пампінг, неослабна енергія, максимальна потужність дає можливість спортсменам впоратися з поставленим завданням.

Повідомити
580 грн
(0)

Ultimate Nutrition Amino 2002 (330 таб) бере участь у формуванні ідеального тіла та мускулатури, сприяє спалюванню жирового прошарку та дозволяє досягти бажаного результату в найкоротший термін.

Повідомити
1 898 грн
(1)

Ultimate Nutrition HYDROCOOL 1360 грам - швидкодіюча суперочищена суміш гідролізованого ізоляту сироваткового протеїну (HWPI). Завдяки низькому вмісту жирів і цукру ідеально підходить для "сушки" м'язів та швидкого скидання ваги із збереженням м'язової маси.

Повідомити
398 грн
(1)

Ultimate Nutrition Omega 3 (180 капс) підтримує красу, молодість та здоров'я завдяки своїй дії на організм на клітинному рівні, що природно впливає на нормальне функціонування всіх органів та систем.

Повідомити
-7%
456 грн 490 грн
(0)

Ultimate Nutrition Arginine Power 100 капсул це чиста форма L-аргініну, виготовлена за ексклюзивною технологією Fermapure. Споживання від 1 до 2 г L-аргініну на день допомагає зменшити жирові відкладення, підтримує кровообіг і м'язовий пампінг.

Повідомити
17 грн
(1)

Ultimate Nutrition BCAA 1200 powder (7.6 g) - амінокислоти, що характеризуються легким засвоєнням, відмінною переносимістю та чудовими смаковими властивостями. Сприяють зростанню м'язової маси та підвищенню витривалості.

Повідомити
538 грн
(1)

Ultimate Nutrition BCAA 12000 Powder 228 г ліквідує нестачу білка в мускулатурі, не даючи їй «з'їдати» саму себе у процесі фізичних навантажень, що особливо актуально під час «сушки», коли обмежена кількість вуглеводів – традиційних джерел енергії.

Повідомити

Спортивне харчування Ultimate Nutrition (Ультімейт Нутрішн) є одним із лідерів у світі. Його популярність та ефективність підтверджуються численними відгуками на офіційному сайті виробника та на форумах. Країна-виробник Ultimate Nutrition – США. Засновником компанії Ультімейт Нутрішн є пауерліфтер Віктор Рубіньо, який її створив у 1979 році. Спортивне харчування Ultimate Nutrition вже понад 40 років займає лідерську позицію в галузі харчових добавок. Ця компанія одна з перших почала виготовляти протеїнові коктейлі в рідкому вигляді. Продукт Ultimate Nutrition Gold Standard 100% Whey є одним із протеїнів у світі. Компанія Ультімейт Нутрішн випускає величезну кількість різних харчових добавок, проте основний наголос здійснює білкові та енергетичні продукти.

Асортимент продукції Ultimate Nutrition

Асортимент продукції Ultimate Nutrition (Ультімейт Нутрішн) найбільший:

 • амінокислоти;
 • протеїни;
 • вітаміни та мінерали (омега 3, цинк, коензим Q10, хром та інше);
 • креатин;
 • підвищення тестостерону;
 • гейнери;
 • передтренувальні комплекси;
 • глютамін;
 • спеціальні препарати (мелантин, антиоксиданти, адаптогени тощо);
  жироспалювачі;
 • аксесуари (шейкер, кейс для капсул з лійкою, сумка на затяжках та інше).

Переваги спортивного харчування Ultimate Nutrition

Спортивне харчування Ultimate Nutrition (Ультімейт Нутрішн) заслужила визнання у безліч спортсменів у всьому світі завдяки наступному:

 • використання лише високоякісної сировини;
 • доступна вартість;
 • стильний дизайн упакування;
 • відмінні смакові якості;
 • працюючий спортпіт, який допомагає спортсменам і любителям досягти поставленої мети.

Переваги прийому спортивного харчування Ultimate Nutrition безліч, тому що воно відіграє важливу роль для спортсменів для досягнення поставлених завдань та забезпечує їх енергією, а найголовніше – корисними речовинами. Плюси вживання спортпиту Ультімейт Нутрішн:

 • збільшують тривалість тренування;
 • підтримують здорову імунну систему;
 • швидке досягнення бажаних результатів (збільшення м'язової маси, втрата надмірної ваги та згодом підтримки його);
 • сприятливо впливають на серцево-судинну систему;
 • зменшують ризик травмування;
 • швидко відновлюють організм після фізичних занять;
 • захищає м'язи від руйнування.

Де купити Ultimate Nutrition в Україні?

Купити спортивне харчування американського бренду Ultimate Nutrition (Ультімейт Нутрішн) можна в інтернет магазині WaySport. Тут представлений величезний асортимент спортпіту: гейнер, протеїн, жироспалювачі та багато іншого за прийнятними цінами. Придбати товар можна двома способами:

 • Оформити замовлення за телефоном, вказаним на сайті.
 • Додати необхідний товар у кошик та заповнити бланк.

Доставка здійснюється компанією Новою поштою або Укрпоштою по всій території України регулярно, тому не доведеться довго чекати на спортивне харчування. При замовленні на 2000 гривень та більше при повній передоплаті доставка безкоштовна по всій території України. В інтернет магазині є знижки, акції на товари компанії Ultimate Nutrition. Купуючи на сайті спортпит WaySport.ua Ультімейт Нутрішн ви можете бути 100% впевнені в його якості та безпеці.

Часто задавані питання

Замовити Ultimate Nutrition Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

 • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
 • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
 • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Ultimate Nutrition здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Ultimate Nutrition Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173