Безкоштовна доставка від 1000 грн.
239 грн
(0)

CLA 1000 - високоякісна кон'югована лінолева кислота у вигляді капсул. Спалює жир, перетворюючи його в енергію, підвищує витривалість, покращує стан шкіри.

Купити
82 грн
(0)

OstroVit CLA Slim Line - жироспалююча добавка у формі желатинових капсул. Діюча речовина - ефір лінолевої кислоти. Добавка підтримує ріст м'язової маси, проявляє антиоксидантний ефект і спалює жир.

Купити
297 грн
(0)

Кожна капсула Pure Gold Protein CLA містить виключно високу дозу кон'югованої лінолевої кислоти. Препарат сприяє спалюванню жиру, тонізує м'язову тканину, блокує можливість накопичення жиру в організмі.

Купити
349 грн
(0)

OstroVit CLA 1000 (180 капс) - капсульована кон'югована лінолева кислота. Однокомпонентний жироспалювач, що поліпшує одночасно мінералізацію кісток і підтримує зростання м'язів.

Купити
268 грн
(0)

BioTech (USA) CLA 400 - капсульована добавка кон'югованої лінолевої кислоти. Допомагає позбутися від жирових відкладень, не зменшуючи при цьому м'язову масу. Прискорює обмін речовин, захищає від вільних радикалів.

Купити
245 грн
(0)

OstroVit CLA + Green Tea + L-Carnitine - комбінований жироспалювач на основі ліноленової кислоти, карнітину і екстракту зеленого чаю. Регулює обмін речовин, розщеплює жири, підвищує енергетичний баланс.

Купити
656 грн
(0)

Trec CLA SOFTGEL - капсульована кон'югована лінолева кислота, збагачена вітаміном Е. Здійснює антиоксидантні, жироспалювальні, антиканцерогені впливи.

Повідомити
389 грн
(0)

Trec CLA SOFTGEL - капсульована добавка лінолевої кислоти і вітаміну Е. Прискорює метаболізм (жироспалювальний ефект), запобігає повторному набору ваги, зміцнює м'язи, надає енергії.

Повідомити
250 грн
(0)
Повідомити
269 грн
(0)

CLA FORTE - це харчова добавка, призначена для фізично активних людей, що містить кон'югованих лінолеву кислоту (CLA). Допомагає активізувати метаболізм і знизити масу тіла.

Повідомити
328 грн
(0)
Повідомити
88 грн
(0)

OstroVit CLA 1000 - капсульований жироспалювач, що активує обмінні процеси. Створений на основі лінолевої кислоти, яка відмінно позбавляє від підшкірного жиру. Має антикатаболічні властивості.

Повідомити
238 грн
(0)
Повідомити
280 грн
(0)
Повідомити
368 грн
(0)

Myoleptin CLA Extreme - інноваційний жироспалювач від компанії Puritan's Pride, дія якого спрямована не тільки на схуднення, а й підвищення енергії, поліпшення фізичних і ментальних характеристик.

Повідомити
359 грн
(0)
Повідомити
318 грн
(0)

Puritan's Pride Myoleptin CLA 1000 мг + Coconut Oil добавка на основі лінолевої кислоти омега-6, необхідної для нормальної життєдіяльності організму. Активізує спалювання жиру, тонізує м'язову тканину, блокує накопичення нових жирових запасів.

Повідомити
245 грн
(0)

Scitec Nutrition CLA (60 капс) - м'які желатинові капсули із сафлоровою олією. Діюча речовина - кон'югована лінолева кислота. Добавка спалює жир, перетворюючи його на енергію, зміцнює м'язи і кістки, підвищує імунітет.

Повідомити
544 грн
(0)

Optimum Nutrition CLA 90 капс - капсульована добавка лінолевої кислоти для активації обмінних процесів. Спалює жир, додає енергії, мінімізує катаболізм, захищає від окисного стресу.

Повідомити

CLA

Кон'югована лінолева кислота (CLA) відноситься до класу жирних кислот, які, зазвичай, називають поліненасиченими жирними кислотами. Термін «CLA» відноситься до групи ізомерів лінолевої кислоти, які виявляються переважно в м'ясних і молочних продуктах тварин, що харчуються травою. ПНЖК відіграють важливі біологічні функції, але деякі, такі як CLA, DHA і EPA (дві жирні кислоти омега-3, що містяться в риб'ячому жирі), представляють особливий інтерес для спортсменів через їх здатність покращувати анаболічний ефект при фізичних навантаженнях.

Одним з найбільш вивчених фізіологічних ефектів CLA є її вплив на зниження ваги. Було доведено, що CLA підтримує здорову дію інсуліну і завдяки збільшенню мітохондріального біогенезу, підвищує швидкість метаболізму, що сприяє втраті жиру в організмі.

Але це не всі корисні властивості CLA. Також ця кислота забезпечує:

  • підвищення енергобалансу
  • активне усунення підшкірного жиру, в тому числі і целюліту
  • поліпшення пам'яті, уваги і мозкової активності в цілому
  • підвищення стійкості до стресу, допомога в боротьбі з депресією
  • підтримка роботи серцево-судинної системи за допомогою зниження рівня поганого холестерину
  • прискорення відновних процесів

Купити CLA можна за вигідною ціною в наших магазинах.