Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
-5%
260 грн 274 грн
(3)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібна добавка без консервантів, що містить комбінацію колагену і аскорбінової кислоти. Збільшує щільність білкових волокон, проявляє антиоксидантні властивості, регенерує м'язи і хрящі, зміцнює імунітет.

Купити
-7%
305 грн 328 грн
(2)

OstroVit GLUCOSAMINE + MSM + CHONDROITIN - комплексна харчова добавка у вигляді таблеток, що зміцнює суглоби і хрящі. Посилює суглоби і зв'язки, запобігає травми. Особливо корисна в періоди підвищених фізичних навантажень.

Купити
-5%
446 грн 469 грн
(1)

OstroVit Collagen Marine + Hyaluronic Acid + Vitamin C - капсульована добавка, яка містить морський колаген і дві кислоти: аскорбінову і гіалуронову. Відновлює суглоби, сприяє швидкому зрощенню кісток, піклується про зуби.

Купити
196 грн
(1)

OstroVit Collagen - таблетований гідролізований колаген. Збільшує еластичність шкіри, сприятливо впливає на суглоби, кістки, сухожилля, рогівку ока. Корисний при високих навантаженнях на суглоби, допомагає швидше одужати після травми.

Купити
468 грн
(2)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібний гідролізований колаген, збагачений легкозасвоюваною L-аскорбіновою кислотою. Забезпечує хрящову тканину будівельними елементами, запобігає травмам.

Купити
-7%
305 грн 328 грн
(1)

OstroVit Marine Collagen Tabs + Hyaluronic Acid + Vitamin C – ефективна композиція колагену морської риби, гіалуронової кислоти та вітаміну С в таблетках. Зберігає шкіру еластичною та пружною. Підтримує здорове функціонування суглобів, кісток.

Купити
497 грн
(1)

OstroVit Marine Collagen - легкорозчинна порошкоподібна добавка, яка містить добре засвоювані пептиди морського колагену. Зміцнює кістки, суглоби, волосся, оздоровлює шкіру і сповільнює її старіння.

Купити
398 грн
(0)

OstroVit Marine Collagen 2040 мг – цінний морський колаген I типу в желатинових капсулах. Позитивно впливає на стан шкіри та волосся. Підтримує здоров’я м’язів, суглобів, кровоносних судин.

Купити
228 грн
(0)

OstroVit Collagen 2550 мг – високоякісний гідролізат бичачого колагену в желатинових капсулах. Підтримує здоров’я суглобів, сухожиль, кісток. Позитивно впливає на стан шкіри. Підтримує її пружність та еластичність.

Купити
315 грн
(0)

OstroVit Coconut & Collagen – високоефективне поєднання колагену морських риб та олії MCT з кокосу, підсилена вітаміном С, в капсулах. Чинить благотворний вплив на всю сполучну тканину. Робить шкіру більш пружною та еластичною. Підтримує здорове функціонування суглобів і кісток.

Купити
258 грн
(1)

OstroVit Glucosamine - добавка на основі сульфату глюкозаміну, що оберігає хрящі та суглоби від руйнування. Допомагає швидше відновлювати сполучну тканину, збільшує вироблення внутрішньосуглобової змазки.

Купити
269 грн
(0)

OstroVit Glucosamine - фрагментований для кращого засвоєння однокомпонентний продукт на основі глюкозаміну сульфату. Зміцнює хрящі, зв'язки і сухожилля. Не містить консервантів, барвників, наповнювачів. Тільки діюча речовина.

Купити
298 грн
(0)

OstroVit Flex Regen – потужна комбінація колагену, глюкозаміну, гіалуронової кислоти, вітаміну С та інших цінних інгредієнтів в таблетках. Підтримує правильний енергетичний обмін. Чинить позитивний вплив на кістки, хрящі, шкіру. Сприяє здоровій роботі суглобів, м’язів.

Купити
285 грн
(0)

OstroVit Glucosamine 1400 – високоякісний глюкозаміну сульфат в желатинових капсулах. Сприяє відновленню хрящів. Підтримує здорове функціонування суглобів. Допомагає усунути больові відчуття та знизити запалення в них.

Купити
555 грн
(0)

OstroVit Coconut & Collagen – комбінація колагену морських риб та олія MCT з кокосу, підсилена вітаміном С, в капсулах. Позитивно впливає на всю сполучну тканину. Збільшує пружність та еластичність шкіри. Сприяє здоровому функціонуванню суглобів і кісток. Допомагає зберегти підтягнуту фігуру.

Купити
318 грн
(0)

OstroVit Chondroitin - таблетована добавка, яка містить хондроїтин. Попереджає пошкодження клітин хрящів і зв'язок, допомагає швидше відновлюватися після важких тренувань. Показаний спортсменам, а також людям із зайвою вагою.

Купити
298 грн
(1)

OstroVit Pharma Marine Collagen – колаген морських риб, підсилений гіалуроновою кислотою та вітаміном С, в капсулах. Покращує вироблення колагену в організмі. Сприяє здоровому функціонуванню хрящів, суглобів, сухожиль. Позитивно впливає на стан кісток, зубів, шкіри.

Повідомити
232 грн
(0)

OstroVit MSM 1200 – високоякісний метилсульфонілметан в желатинових капсулах. Зменшує біль у м’язах після навантажень, сприяє їх відновленню. Підтримує здорове функціонування суглобів. Покращує регенерацію травмованих сухожиль і зв’язок.

Повідомити
339 грн
(0)

Ostrovit MSM Plus - порошкоподобний комплекс синергічно діючих сульфату глюкозаміну, метилсульфонілметану та аскорбінової кислоти, які зміцнюють кістки, хрящі, ясна, зуби, оздоровлюють шкіру, відновлюють еластичність судин.

Повідомити
188 грн
(0)

OstroVit Glucosamine 1000 - капсулована біодобавка для зміцнення суглобів і сухожиль. Препарат призначений в першу чергу для людей, діяльність яких супроводжується високим навантаженням на суглоби.

Повідомити
325 грн
(1)

Ostrovit MSM - порошкоподібна добавка, що складається виключно з метилсульфонілметану, мінералу, який відіграє дуже важливу роль в процесі відновлення сухожиль після травми.

Повідомити
638 грн
(0)

OstroVit 100% Whey Protein – ідеальне поєднання риб'ячого колагену типу I, гіалуронової кислоти та вітаміну С в формі порошку. Підтримує здорову роботу кістково-м’язової системи та сполучної тканини. Робить шкіру більш пружною та еластичною.

Повідомити
568 грн
(0)

OstroVit Chondroitin - порошкоподібний хондроїтин без ароматизаторів. Підсилює регенераційні можливості хрящової тканини, зміцнює суглоби. Корисний при важких тренуваннях і в відновлювальний період після травми.

Повідомити
47 грн
(0)

OstroVit Marine Collagen Shot – добре засвоюваний морський колаген I типу, збагачений гіалуроновою кислотою та вітаміном С, в рідкій формі. Позитивно впливає на сполучну тканину, кровоносні судини, а також м'язи, шкіру та волосся. Підтримує здоров’я суглобів.

Повідомити
326 грн
(0)

OstroVit Glucosamine 1400 – потужний глюкозаміну сульфат в желатинових капсулах. Сприяє відновленню хрящів. Благотворно впливає на сполучну тканину. Підтримує здоров’я суглобів.

Повідомити
385 грн
(1)

OstroVit Marine Collagen 1020 - капсульовані пептиди риб'ячого жиру. Добавка призначена для тих, хто посилено займається спортом або відновлюється після травми. Зміцнює і оздоровлює кістки і суглоби.

Повідомити
199 грн
(1)

Ostrovit MSM - таблетована органічна сірка, необхідна для регенерації зв'язок і сухожиль, зміцнює волосся і опорно-руховий апарат, а також здійснює антигістамінну та антитоксичну дію.

Повідомити
448 грн
(1)

OstroVit Flex Regen - комбінована добавка у вигляді порошку для підвищення регенерації сполучної та кісткової тканин. Зміцнює кістки, суглоби, сухожилля, служить для профілактики травм.

Повідомити
275 грн
(1)

OstroVit Collagen – колаген в желатинових капсулах. Дбає про здоров’я та красу шкіри, волосся і нігтів. Підтримує роботу суглобів, хрящів, кісток. Допомагає уникати травмувань.

Повідомити

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173