Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
334 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Ginkgo Biloba забезпечує вас активними речовинами, необхідними для роботи мозку. Підсилює мозкову активність і концентрацію, сприяє поліпшенню пам'яті, підтримує периферичний кровообіг в кінцівках.

Купити
335 грн
(0)

Webber Naturals Ginkgo Biloba 60 мг 180 табл - добавка екстракту листя гінкго білоба у веганських пігулках. Підтримує активний периферичний кровообіг, зміцнює пам'ять.

Купити
598 грн
(0)

Swanson Ginkgo Biloba Extract – екстракт гінкго білоба в капсулах. Підтримує здоров’я мозку та нервової системи. Позитивно впливає на когнітивні функції та здатність до концентрації.

Купити
319 грн
(0)

OstroVit Ginkgo Biloba VEGE - веганська капсульована добавка на основі екстракту ендеміка гінкго білоба. Знімає депресію, покращує кровообіг, допомагає краще зосередитися і позбутися стресу.

Купити
425 грн
(0)

MST Ginkgo Biloba 120 мг – натуральний екстракт цінної рослини гінкго білоба в вегетаріанських капсулах. Покращує концентрацію та пам’ять. Надає антиоксидантний захист. Позитивно впливає на систему кровообігу.

Купити
347 грн
(0)

Swanson Ginkgo Biloba Extract – екстракт гінкго білоба в капсулах. Підтримує когнітивні функції та роботу мозку, особливо під час фізичних навантажень. Позитивно впливає на стан нервової системи.

Купити
388 грн
(0)

NOW Ginkgo Biloba Double Strength 120 мг Veg Capsules 100 капс - стандартизовані екстракти листя гінкго білоба та кореня елеутерококу у веганських капсулах для зміцнення пам'яті.

Повідомити
289 грн
(0)

Scitec Nutrition Ginkgo Biloba 100 капс – добавка на основі екстракту листя гінкго білоба. Містить високий відсоток гінкголідів та білобалідів, корисних для підтримки правильної мікроциркуляції крові. Покращує роботу мозку, збільшує потенцію.

Повідомити
351 грн
(0)

BioTech (USA) Ginkgo Biloba – добавка-стимулятор для підвищення активності на основі екстракту листя гінкго білоба. Речовини, що містяться в ньому, посилюють кровообіг та сприяють кращому живленню клітин мозку.

Повідомити
298 грн
(0)

NOW Ginkgo Biloba Double Strength 120 mg Veg Capsules - рослинна добавка в целюлозних капсулах для поліпшення кровообігу і пам'яті, концентрації уваги і боротьби з депресією.

Повідомити
469 грн
(0)

NOW Ginkgo Biloba - веганські капсули з екстрактом листя і порошком гінкго білоба. Містять гінкгофлавонглікозиди, що підтримують серце, і терпенові лактони, що підсилюють мозкову активність.

Повідомити
339 грн
(0)

Natrol Ginkgo Biloba 120 мг - капсульована добавка на основі екстракту з листя гінкго білоба для підтримки роботи мозку, зміцнення нервової системи, підвищення потенції, боротьби зі стресами та покращення кровообігу.

Повідомити
229 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Ginkgo Biloba забезпечує вас активними речовинами, необхідними для роботи мозку. Підсилює мозкову активність і концентрацію, сприяє поліпшенню пам'яті, підтримує периферичний кровообіг в кінцівках.

Повідомити
160 грн
(0)

Nosorog Ginkgo Biloba - капсульований екстракт гінкго білоба для поліпшення кровопостачання клітин. Препарат покращує живлення м'язів, прискорює їх зростання, захищає нервові клітини.

Повідомити
129 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Ginkgo Biloba забезпечує вас активними речовинами, необхідними для роботи мозку. Підсилює мозкову активність і концентрацію, сприяє поліпшенню пам'яті, підтримує периферичний кровообіг в кінцівках.

Повідомити
689 грн
(1)

Webber Naturals Ginkgo Biloba 120 мг – концентрований екстракт гінкго білоба в желатинових капсулах. Поліпшує пам'ять і когнітивні функції. Позитивно впливає на периферичний кровообіг.

Повідомити
228 грн
(0)

Olimp Ginkoflav forte - висококонцентрований екстракт листя Ginkgo biloba. Сприяє покращенню пам'яті, концентрації і здатності до навчання. Особливо рекомендований людям з високим розумовим навантаженням і літнім людям.

Повідомити
218 грн
(1)

NOW Ginkgo Biloba 60 mg (60 капс) - веганські капсули з екстрактом і порошком листя Гінкго для підтримки нервової системи і поліпшення роботи мозку.

Повідомити
260 грн
(1)

Swanson Full Spectrum Ginkgo Leaf – листя гінкго в капсулах. Підтримує когнітивні функції. Рослинний помічник для ефективного функціонування мозку та нервової системи.

Повідомити
Гінко білоба

Підвищити працездатність, перемогти втому, поліпшити розумову діяльність і підтримати організм, особливо при підвищених навантаженнях, допоможуть натуральні біодобавки на основі гінкго білоба.

Що це таке?

Гінкго білоба це цілюща рослина, що виростає в європейських країнах і володіє численними цілющими властивостями і цінними якостями. На основі його екстрактів, листових пластин, витяжок розробляються натуральні препарати, біоактивні добавки, що користуються величезною популярністю. Застосовується з лікувальною і профілактичною метою в медицині і спортивній галузі. Цілюще впливає на весь організм, а особливо на головний мозок і центральну нервову систему.

Як гінкго білоба впливає на функції головного мозку?

Добавки з гінкго білоба - прекрасний варіант для нормалізації розумової діяльності. Згідно з результатами проведених клінічних випробувань, активні речовини, що містяться в гінкго білоба, покращують когнітивні мозкові функції шляхом активізації процесів мікроциркуляції, кровообігу, що протікають в цьому життєво важливому органі.

Рослина сприяє поліпшенню пам'яті, концентрації уваги, а також усуває відчуття тривоги і занепокоєння, стабілізуючи психоемоційний стан користувача.

Гінкго білоба - корисні властивості

Засоби, виготовлені на основі даної лікарської рослини, характеризуються наявністю яскраво виражених корисних властивостей:

 • Поліпшення кровообігу
 • Нормалізація метаболізму і обміну речовин
 • Судинорозширюючі
 • Підвищення міцності та еластичності судинних стінок
 • Забезпечення головного мозку оптимальною кількістю кисню і поживних речовин
 • Зниження показників поганого холестерину в крові
 • Потужний антиоксидантний захист
 • Антиагрегантні
 • М'які седативні, заспокійливі
 • Протинабрякові
 • Антиспазматичні
 • Підвищення судинного тонусу
 • Протизапальні
 • Антигістамінні
 • Сечогінні

Гінкго білоба активізує розумову діяльність, позитивно позначається на стані і функціонуванні серцево-судинної системи, знижує ризики розвитку інфарктів, інсультів, ішемічної хвороби, атеросклерозу, цукрового діабету.

Покращує зорову і слухову функцію організму, дарує колосальний заряд сил і енергії, багаторазово примножуючи продуктивність користувача.

Гінкго білоба для хворіючого пенсіонера і втомленого студента

Харчові добавки з гінкго білоба будуть корисні для людей будь-якої вікової категорії, що займаються різними видами діяльності. Особам похилого віку допоможуть уповільнити процеси старіння, зміцнити серцево-судинну систему, поліпшити зір і слух.

Крім того, рослина покращує потенцію у чоловіків, дозволяючи їм до глибокої старості вести повноцінне інтимне життя, а представницям прекрасної статі допомагає легко і безболісно усунути симптоми, характерні для клімактеричного періоду.

Студентам, людям, які займаються серйозною розумовою діяльністю, дозволить впоратися з перевтомою, підвищити здібності до навчання, поліпшити пам'ять і сприйняття нової інформації.

Спосіб застосування та дози

Найбільшою популярністю користується таблетована форма гінкго білоба. Згідно з інструкцією, для поліпшення мозкового кровообігу препарат слід приймати по 1-2 капсули 3 рази протягом доби. У разі порушення периферичного кровообігу, нейросенсорних розладів вживають по 1 таблетці біодобавки 3 рази в день.

Середня тривалість терапевтичного курсу становить близько 2 місяців. Таблетки п'ють в будь-який час доби, незалежно від прийому їжі.

У виготовленні харчових добавок використовують різні частини рослини. Листя гінкго білоба найчастіше застосовують для приготування лікувального настою. Засіб нормалізує процеси обмінного характеру, розширює кровоносні судини, стабілізує показники артеріального тиску. Настій з листя гінкго білоба часто призначають при кардіологічних захворюваннях, Нападах мігрені, бронхіальній астмі та порушеннях еректильної функції у представників сильної статі. Приймати настій рекомендується по 10-15 крапель, попередньо розвівши їх у чистій воді.

Екстракт гінкго білоба входить до складу численних медикаментозних препаратів та БАДів. Ця речовина нормалізує процеси кровообігу, що відбуваються в області головного мозку. Застосовується для зниження ризику розвитку онкологічних захворювань і як елемент комплексної терапії при боротьбі зі злоякісними пухлинними новоутвореннями. Дуже корисний буде при бронхіальній астмі, інших патологіях бронхолегеневої системи, проблеми з серцем і судинами.

Екстракт розбавляється у воді і приймається в дозуванні, що становить близько 20 крапель, протягом дня. Курс лікування триває місяць, після цього потрібно зробити перерву на 3 місяці і при необхідності повторити терапію.

Чай з гінкго білоба - чудовий напій з прекрасним смаком, що несе величезну користь для організму. Зміцнює імунітет, підвищує швидкість реакцій, покращуючи пам'ять. Нормалізує процеси кровообігу, вберігає клітини від руйнівного впливу вільних радикалів. Володіє яскраво вираженими омолоджуючими властивостями і дозволяє особам похилого віку вести активне насичене життя.

Відгуки про гінкго білоба

Це природний засіб заслужив безліч позитивних відгуків. Гінкго білоба підходить для різних категорій користувачів і має широкий спектр дії. Відмінно переноситься і не провокує розвитку можливих небажаних реакцій. Всі без винятку пацієнти відзначали поліпшення настрою, підвищення працездатності, прилив сил і енергії, зниження стомлюваності під час терапевтичного курсу.

Купити гінкго білоба кращої якості можна в нашому магазині спортивного харчування WAYSPORT.