Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
292 грн
(1)

NOW Ginkgo Biloba Double Strength 120 mg Veg Capsules - рослинна добавка в целюлозних капсулах для поліпшення кровообігу і пам'яті, концентрації уваги і боротьби з депресією.

Купити
539 грн
(1)

NOW Ginkgo Biloba Double Strength 120 мг Veg Capsules 100 капс - стандартизовані екстракти листя гінкго білоба та кореня елеутерококу у веганських капсулах для зміцнення пам'яті.

Купити
254 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Ginkgo Biloba забезпечує вас активними речовинами, необхідними для роботи мозку. Підсилює мозкову активність і концентрацію, сприяє поліпшенню пам'яті, підтримує периферичний кровообіг в кінцівках.

Купити
995 грн
(0)

NOW Ginkgo Biloba Double Strength 120 мг Veg Capsules – стандартизований екстракт гінкго білоба подвійної сили, збагачений коренем сибірського женьшеню в рослинних капсулах. Підтримує здоров'я мозку. Покращує когнітивні функції. Посилює стійкість організму до стресу, втоми.

Купити
248 грн
(2)

NOW Ginkgo Biloba 60 mg (60 капс) - веганські капсули з екстрактом і порошком листя Гінкго для підтримки нервової системи і поліпшення роботи мозку.

Купити
837 грн
(0)

Solaray Ginkgo Biloba 60 mg VegCaps – високоефективний екстракт листя гінкго білоба, стандартизований до 24% флавонглікозидів та 6% терпенових лактонів, в рослинних капсулах. Забезпечує потужну когнітивну підтримку. Покращує кровопостачання мозку.

Купити
347 грн
(0)

Swanson Ginkgo Biloba Extract – екстракт гінкго білоба в капсулах. Підтримує когнітивні функції та роботу мозку, особливо під час фізичних навантажень. Позитивно впливає на стан нервової системи.

Повідомити
260 грн
(1)

Swanson Full Spectrum Ginkgo Leaf – листя гінкго в капсулах. Підтримує когнітивні функції. Рослинний помічник для ефективного функціонування мозку та нервової системи.

Повідомити
845 грн
(1)

Webber Naturals Ginkgo Biloba 120 мг – концентрований екстракт гінкго білоба в желатинових капсулах. Поліпшує пам'ять і когнітивні функції. Позитивно впливає на периферичний кровообіг.

Повідомити
335 грн
(1)

Webber Naturals Ginkgo Biloba 60 мг 180 табл - добавка екстракту листя гінкго білоба у веганських пігулках. Підтримує активний периферичний кровообіг, зміцнює пам'ять.

Повідомити
289 грн
(1)

Scitec Nutrition Ginkgo Biloba 100 капс – добавка на основі екстракту листя гінкго білоба. Містить високий відсоток гінкголідів та білобалідів, корисних для підтримки правильної мікроциркуляції крові. Покращує роботу мозку, збільшує потенцію.

Повідомити
528 грн
(0)

BioTech (USA) Ginkgo Biloba – добавка-стимулятор для підвищення активності на основі екстракту листя гінкго білоба. Речовини, що містяться в ньому, посилюють кровообіг та сприяють кращому живленню клітин мозку.

Повідомити
469 грн
(1)

NOW Ginkgo Biloba - веганські капсули з екстрактом листя і порошком гінкго білоба. Містять гінкгофлавонглікозиди, що підтримують серце, і терпенові лактони, що підсилюють мозкову активність.

Повідомити
339 грн
(0)

Natrol Ginkgo Biloba 120 мг - капсульована добавка на основі екстракту з листя гінкго білоба для підтримки роботи мозку, зміцнення нервової системи, підвищення потенції, боротьби зі стресами та покращення кровообігу.

Повідомити
189 грн
(1)

Nosorog Ginkgo Biloba - капсульований екстракт гінкго білоба для поліпшення кровопостачання клітин. Препарат покращує живлення м'язів, прискорює їх зростання, захищає нервові клітини.

Повідомити
129 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Ginkgo Biloba забезпечує вас активними речовинами, необхідними для роботи мозку. Підсилює мозкову активність і концентрацію, сприяє поліпшенню пам'яті, підтримує периферичний кровообіг в кінцівках.

Повідомити
587 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Ginkgo Biloba забезпечує вас активними речовинами, необхідними для роботи мозку. Підсилює мозкову активність і концентрацію, сприяє поліпшенню пам'яті, підтримує периферичний кровообіг в кінцівках.

Повідомити
334 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Ginkgo Biloba забезпечує вас активними речовинами, необхідними для роботи мозку. Підсилює мозкову активність і концентрацію, сприяє поліпшенню пам'яті, підтримує периферичний кровообіг в кінцівках.

Повідомити
288 грн
(1)

Olimp Ginkoflav forte - висококонцентрований екстракт листя Ginkgo biloba. Сприяє покращенню пам'яті, концентрації і здатності до навчання. Особливо рекомендований людям з високим розумовим навантаженням і літнім людям.

Повідомити
188 грн
(1)

Nature's Origin Ginkgo Biloba Standardized Extract 60 mg – стандартизований екстракт гінкго білоба у таблетках. Підтримує здорову роботу мозку. Позитивно позначається на когнітивних функціях. Сприяє зміцненню серцево-судинної системи.

Повідомити
319 грн
(0)

OstroVit Ginkgo Biloba VEGE - веганська капсульована добавка на основі екстракту ендеміка гінкго білоба. Знімає депресію, покращує кровообіг, допомагає краще зосередитися і позбутися стресу.

Повідомити
776 грн
(0)

NOW Ginkgo Biloba 60 мг Veg Capsules – екстракт гінкго білоба, стандартизований до мінімум 24% гінкгофлавонглікозидів, у поєднанні з порошком гінкго білоба в рослинних капсулах. Підтримує здоров’я мозку.

Повідомити
975 грн
(0)

Solgar Super Ginkgo Biloba Veg Caps – рослинна добавка гінкго білоба в рослинних капсулах. Включає в себе і стандартизований екстракт, і порошок цільної рослини. Володіє потужними антиоксидантними властивостями. Покращує кровообіг. Позитивно впливає на обмін речовин в тканинах.

Повідомити
1 365 грн
(0)

Solgar Ginkgo Biloba Leaf Extract – високоефективний екстракт листя гінкго білоба в рослинних капсулах. Протидіє запальним процесам. Надає антиоксидантний захист. Покращує когнітивні функції. Позитивно впливає на циркуляцію крові.

Повідомити
425 грн
(0)

MST Ginkgo Biloba 120 мг – натуральний екстракт цінної рослини гінкго білоба в вегетаріанських капсулах. Покращує концентрацію та пам’ять. Надає антиоксидантний захист. Позитивно впливає на систему кровообігу.

Повідомити
598 грн
(1)

Swanson Ginkgo Biloba Extract – екстракт гінкго білоба в капсулах. Підтримує здоров’я мозку та нервової системи. Позитивно впливає на когнітивні функції та здатність до концентрації.

Повідомити

Гінкго білоба – унікальне реліктове дерево з розлогою кроною та товстим стволом. Екстракти з його листя є одними з найвідоміших і затребуваних рослинних добавок у світі. Більшість з них стандартизовано до 24% флавоноїдних глікозидів та 6% терпеноїдів. Саме така комбінація найбільш досліджена та вважається найбільш ефективною.

Користь гінкго білоба для спортсменів

Екстракт впливає на клітинний обмін речовин, характеристики крові та її циркуляцію, а також вазомоторні функції кровоносних судин. Гінкго білоба (замовити його можна на нашому сайті) покращує мозковий кровообіг і активізує постачання в мозок кисню та глюкози. Забезпечує судинорозширювальний ефект. Протидіяє агрегації тромбоцитів, гіпоксії, формуванню вільних радикалів клітинних мембран, утворенню набряків у головному мозку та в периферичних тканинах. Тому його призначають при судинній недостатності, деменції, синдром дефіциту уваги, шумі у вухах і т.д.

Крім того, цей рослинний продукт допомагає вирішити проблему еректильної дисфункції, викликаної порушенням кровотоку в еректильній тканині, що підтверджується дослідженнями. Зокрема, у групі з 60 пацієнтів, які отримували екстракт у дозі 60 мг на день протягом року, щомісяця за допомогою ультразвуку перевірявся кровотік через чоловічий статевий орган. Вже через 6 тижнів було виявлено перші симптоми покращення кровопостачання. Після піврічної терапії у 45% досліджуваних відновилася потенція, а 50% спостерігалося істотне посилення потенції та кровотоку. Всі ці результати мали місце при тривалій терапії і кращий ефект давала все-таки доза, збільшена до 240 мг.

Інші дослідження підтвердили антидепресивну дію гінкго білоба у спорті та у повсякденному житті. Сорока пацієнтам віком після 50 років із підтвердженим діагнозом депресія, які не отримували бажаного ефекту від традиційних антидепресантів, давали 80 мг екстракту тричі на день або плацебо. Через два місяці середній загальний бал за шкалою депресії Гамільтона знизився з 14 до 4,5 у тих, хто приймав добавку, тоді як в іншій групі цей показник зменшився лише до 13.

Гінкго білоба як спортивне харчування рекомендується при:

  • порушеннях периферичного кровообігу та мікроструму при посилених фізичних навантаженнях;
  • профілактики синдрому дисемінованого внутрішньосудинного згортання під час марафонів;
  • астенічному синдромі, у тому числі, спричиненому пошкодженнями головного мозку в небезпечних спортивних дисциплінах;
  • черепно-мозкових травмах;
  • депресивних станах, зумовлених перетренованістю.

Що вибрати: таблетки чи порошок

Засіб реалізується у різних формах: капсульована, таблетована, порошкоподібна, рідка. Кожній з них властиві свої плюси та мінуси. І вибір слід робити, орієнтуючись насамперед на власні переваги та потреби організму.

Гінкго білоба спортпит у капсулах або таблетках зустрічається найчастіше. Ці форми зручно використовувати. І плюс до всього вони гарантують точне дозування активних речовин. Рідкі форми можна змішувати, наприклад, із водою. Вони засвоюються із вищою швидкістю.

Як приймати гінкго білоба?

Екстракт гінкго білоба (вартість його цілком доступна), стандартизований до 24% флавонових глікозидів, як правило, рекомендується приймати по 80 мг тричі на день. Для добавок з іншим складом важко розробити єдину схему дозування, оскільки у висушеному листі та нестандартизованих екстрактах може бути серйозний розкид у кількості активних сполук. При їх прийомі необхідно насамперед слідувати рекомендаціям виробника.

Побічні ефекти трапляються надзвичайно рідко. Однак під час вагітності та грудного вигодовування добавку таки не варто приймати, оскільки її вплив на організм у цей період не було вивчено належним чином.

Також слід дуже обережно вживати продукт у комплексі з ліками, що розріджують кров, оскільки він може посилювати їхню дію. У цьому випадку рекомендується консультація лікаря.

Де купити гінкго білоба в Україні – ціна на сайті WaySport.ua?

Якщо вас зацікавила дана добавка і ви хочете дізнатися скільки коштує гінкго білоба, ласкаво просимо в інтернет-магазин Waysport. У нас ви можете купити гінкго білоба за вигідною ціною з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі представлені товари провідних світових виробників: BioTech, Now, Olimp, OstroVit, Puritan's Pride, Scitec Nutrition, Solgar, Swanson, Webber Naturals та ін. Всі вони відрізняються найвищим рівнем якості, безпеки та ефективності.

Часто задавані питання

Ціна на Гінко білоба від 129 грн до 1365 грн.

Замовити Гінко білоба Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

  • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
  • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
  • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Гінко білоба здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Гінко білоба Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173