Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
874 грн
(3)
Купити
38 грн
(0)

KFD Nutrition Premium Dessert Micellar Casein 30 грам - пакетик міцелярного казеїну для приготування білкового коктейлю з пудинговою текстурою. Підтримує м'язи у нічний час.

Купити
1 798 грн
(2)
Купити
2 504 грн
(1)

BioTech (USA) Casein Zero – порошкова добавка казеїну, вільного від лактози. Підтримує м'язи при інтенсивних тренуваннях та низьковуглеводних дієтах, захищає від катаболізму. Повільне засвоєння гарантує пролонговану дію.

Купити
895 грн
(0)

Extrifit Micelar Casein – високоякісний міцелярний казеїн в формі порошку. Допомагає збільшити ріст м’язової маси. Запобігає розвитку м’язового катаболізму.

Купити
548 грн
(0)

Yamamoto PeptoBol Unflavoured – чистий гідролізований казеїн в формі порошку. Покращує синтез нових білків в організмі. Сприяє росту м'язової маси та її збереженню. Активізує процеси відновлення.

Купити
1 095 грн
(0)
Купити
1 295 грн
(0)

Scitec Nutrition 100% Casein Complex 920 г - порошкова добавка казеїну з різними смаками. Містить білок, що повільно засвоюється, для тривалої підтримки м'язів, підвищення імунітету, поповнення енергії. Посилена вуглеводами та ферментами.

Купити
2 798 грн
(1)

Scitec Nutrition 100% Casein Complex 2350 грам - комбінована протеїнова добавка, головним інгредієнтом якої є міцелярний молочний казеїн. Забезпечує організм амінокислотами для відновлення м'язів та посилення їх зростання.

Купити
438 грн
(1)

Протеїнова добавка AllNutrition Micellar Casein містить повільно засвоюваний білок казеїн. Рекомендується для прийому на ніч щоб забезпечити максимальний антикатаболічний захист м'язових тканин під час сну.

Повідомити
698 грн
(0)

Adrenaline Micellar Casein 1000 грам - анаболічна добавка (міцелярний казеїн) для тривалої підтримки м'язів при високих навантаженнях. Збагачує клітини амінокислотами, стимулює білковий синтез, усуває жировий прошарок.

Повідомити
1 226 грн
(1)

BioTech (USA) Casein Zero - порошкоподібна повільно засвоювана добавка казеїну для тривалого живлення м'язових клітин. Чинить анаболічну дію на організм, підвищує силові показники, покращує функціонування нервової системи.

Повідомити
1 380 грн
(0)

Ultimate Nutrition Prostar 100% Casein Protein 2270 грам - це ідеальна комбінація гідролізованого казеїну (середній час вивільнення 2-4 години) і міцелярного казеїну (тривалий час вивільнення 4-7 годин) для постійного постачання амінокислот до м'язів під час тренування і після його закінчення протягом тривалого часу.

Повідомити
1 183 грн
(0)

Trec CASEIN 100 - добавка міцелярного казеїну. Джерело високоякісного протеїну з тривалим часом засвоєння. Усуває підшкірний жир, втамовує голод, підтримує м'язові тканини.

Повідомити
368 грн
(0)

Quamtrax 100% Casein 500 грам - добавка ізоляту сироваткового протеїну, що повільно перетравлюється, збагачена L-глутаміном AJIMONOTO®. Підсилює протеїновий синтез, підтримує м'язи під час сну.

Повідомити
680 грн
(0)

AllSports Labs Complex Pro Casein- високобілковий продукт з повільним вивільненням. Рекомендований для вживання перед сном. Забезпечує антикатаболічний захист і живлення м'язів в нічний час.

Повідомити
780 грн
(0)

Quamtrax Micellar Casein 907 грам - білок, що повільно засвоюється, отриманий з молока за допомогою технології мікрофільтрації. Добре підходить для підтримки м'язів у нічний період.

Повідомити
548 грн
(2)

Nosorog Casein - порошковий міцелярний казеїн, що містить незамінні амінокислоти і засвоювані форми калію і кальцію. На довгий час втамовує голод, запобігає катаболізму, відновлює і нарощує м'язи.

Повідомити
356 грн
(0)

Чистий концентрат казеїну з низьким вмістом жиру і цукру. KFD Pure MC 85 Instant- це 85% протеїну, відмінне джерело амінокислот, поступове вивільнення поживних речовин в кровотік (до 12 годин) і тривале відчуття ситості.

Повідомити
43 грн
(1)

BioTech (USA) Casein Zero 30 г - пакетик безлактозного казеїну для тривалої підтримки м'язових клітин при інтенсивних тренуваннях. Уповільнює катаболізм, живить м'язові волокна, стимулює протеїновий синтез.

Повідомити
39 грн
(0)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 34 грам - пакетик міцелярного казеїну для тривалого насичення м'язів. Виявляє анаболічні властивості, надає відчуття ситості, прискорює синтез протеїну.

Повідомити
1 290 грн
(0)

Казеіновий протеїн R1 Casein постачає в організм незамінні амінокислоти, прискорює синтез білка, гальмує розпад м'язових волокон (катаболізм) Дає тривале відчуття ситості і пригнічує апетит.

Повідомити
2 138 грн
(0)

Казеіновий протеїн R1 Casein постачає в організм незамінні амінокислоти, прискорює синтез білка, гальмує розпад м'язових волокон (катаболізм) Дає тривале відчуття ситості і пригнічує апетит.

Повідомити
1 990 грн
(0)

Weider Nutrition 100% Casein – ультрачистий казеїн в формі порошку. Забезпечує довготривале постачання м’язів амінокислотами, наприклад, під час сну. Сприяє їх підтримці й росту.

Повідомити
695 грн
(3)

KFD Premium Dessert - смачна та корисна альтернатива звичайним десертам. Продукт з високим вмістом білка повільно засвоюється, завдяки чому зберігається тривале відчуття ситості. Має щільною консистенцією пудингу і чудовий смак; можна їсти десерт або блюдо на вечерю не зашкоджуючи фігурі.

Повідомити
598 грн
(5)

OstroVit Micellar Casein - харчова добавка, яка містить міцелярний казеїн в найбільш оптимальній для засвоєння формі. Завдяки пролонгованому всмоктуванню надовго забезпечує вплив амінокислот на м'язи.

Повідомити
2 447 грн
(4)

Optimum Nutrition Gold standard 100% Casein 1820 - натуральний міцелярний казеїн з чудовими смаками. Надовго насичує м'язи амінокислотами, відновлює їх, перешкоджає катаболізму.

Повідомити
667 грн
(3)

Ultimate Nutrition Prostar 100% Casein Protein 908 г містить до 24 г протеїну, 9,9 г незамінних амінокислот, з яких 4,6 – амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (ВСАА). Це дає можливість організму відновлюватися вищими темпами, перешкоджає катаболізму та гарантує швидке зростання м'язової тканини.

Повідомити
635 грн
(1)

BioTech (USA) Casein Fusion 908 грам - порошковий казеїнат кальцію, форма протеїну з максимально повільним засвоєнням. Надовго втамовує голод, забезпечує м'язи будівельним матеріалом, пригнічує катаболізм.

Повідомити
340 грн
(0)
Повідомити
1 434 грн
(4)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein - порошкоподібний міцелярно казеїн для якісного приросту м'язової маси. Має тривалий період розщеплення, тому надовго насичує і відновлює м'язи.

Повідомити
Казеїн

Спортивне харчування казеїн - білок тваринного походження. Синтезується з натурального молока. Характеризується хорошою ефективністю, завдяки чому займає більше 80% частки серед протеїнових добавок. Ключова його відмінність від інших аналогів - відсутність лактози. Тому він чудово підходить для людей, що мають непереносимість даного компоненту.

Казеїн – що це і як його виготовляють?

Казеїн – основний білок молока всіх ссавців, який належить до групи фосфопротеїнів. Коров’яче молоко містить близько 3% казеїну, а це приблизно 80% від загального вмісту молочних білків.

Даний вид протеїну міститься в молоці не в вільній формі, а в поєднанні з кальцієм. Подібно до інших білків, складається з великої кількості різних амінокислот, об’єднаних між собою в поліпептидний ланцюг. Однак казеїн містить також багато фосфатних груп, які і зв’язують кальцій. Коли молоко свіже, казеїн має вигляд дрібних частинок, суспендованих у рідині (казеїногенів). Коли молоко скисає, відбувається його згортання, яке супроводжується випаданням казеїну в осад у вигляді сирного згустку.

Ступінь розчинності казеїну в різних розчинах визначає один із способів його отримання в промислових умовах. Він розчиняється в розчинах лугів і в сильних кислотах, а в розведених кислотах лише випадає в осад. Тому, щоб отримати казеїн, спочатку молоко піддають сепарації для видалення з нього жиру, а потім добавляють в нього слаболужний розчин. На наступному етапі знову настає черга центрифугірування з метою відділення найдрібніших слідів жиру. Далі в продукт додають розведений кислотний розчин, щоб забезпечити максимально повне випадіння казеїну в осад. Сирний згусток, що утворився при цьому, промивають водою для усунення кислоти і висушують.

Другий спосіб базується на додаванні сичужного ферменту, що призводить до згортання молока. Отриманий при цьому сирний згусток використовується для виготовлення сирів. Існують і інші, більш сучасні та удосконалені способи отримання казеїну, такі як ультрафільтрація, гідролізація, солеутворення.

Позитивна дія казеїну

Казеїн володіє низкою корисних властивостей, які дозволили йому стати важливим продуктом у спортивному харчуванні.

  • Запобігає розпаду м'язів

Дослідження, датоване 2009 роком, показало, що вживання білково-вуглеводних продуктів відразу після тренування (натщесерце) допомагає уникнути розпаду м'язового білка. В цьому випадку ідеально підходить комбінація сироваткового протеїну, казеїну та джерела вуглеводів.

  • Допомагає наростити м'язову масу

Дослідження також доводять позитивний вплив білкових добавок на м'язову масу. Вони сприяють збільшенню сили та зростанню м'язів, а також покращенню аеробних та анаеробних показників. Звичайно, при цьому не потрібно забувати про виконання вправ з обтяженнями та забезпечення достатнього навантаження на м'язи. Спортсмен, що вживає казеїн 2 рази на добу протягом 10 днів, нарощує м'язи в 2 рази швидше, ніж людина, яка його не вживає. А якщо комбінувати казеїновий протеїн з сироватковим – результату вдасться досягти ще швидше.

  • Прискорює відновлення після тренувань

У дослідження, проведеному у 2012 році, взяли участь 16 здорових молодих чоловіків зі звичайним раціоном. Увечері вони виконували вправи з обтяженнями, а за півгодини до сну вживали казеїн чи плацебо. Результати довели, що у чоловіків, які приймали казеїн, синтез білка прискорювався на 22%.

  • Зберігає м'язи

Значний дефіцит калорій викликає швидку втрату жиру. Однак такі короткострокові дієти зазвичай супроводжуються і деякою втратою м'язової маси. Дослідження, як провели американські науковці в 2013 році, показало, що споживання сироваткового білка в поєднанні з казеїном у високій дозі може запобігти втраті сухої м'язової маси при короткочасній дієті.

З урахуванням такого списку властивостей казеїн показаний до вживання для:

  • бодібілдерів
  • важкоатлетів
  • людей, які страждають алергією на яєчний або сироватковий білок

Крім того, його можуть вживати всі, хто хоче забезпечити організм достатньою кількістю білка.

Основні переваги казеїну

1. Повільна засвоюваність. Казеїн складається з великих білкових молекул, перетравлення і всмоктування яких відбувається дещо повільніше від молекул молочної сироватки. Завдяки нерозчиненню в шлунку, він надає тривале білкове підживлення організму. Час розщеплення становить до 8 годин!

2. Зниження апетиту. Ще одна властивість казеїну – під час його прийому в організмі «встановлюється» певна швидкість засвоюваності амінокислот. У підсумку організм тривалий час відчуває себе ситим.

3. Висока біологічна цінність. Казеїн характеризується високим вмістом незамінних амінокислот. Особливо багато в ньому глютаміну – амінокислоти, що зміцнює імунітет і зберігає м'язи. Рівень глютаміну в ньому приблизно на 20% вищий, ніж у сироватковому, яєчному чи соєвому протеїнах.

4. Створення позитивного азотного балансу під час сну. Казеїн відмінно підходить для прийому перед нічним відпочинком. Однак ця властивість не робить казеїн виключно «нічним» продуктом, оскільки він чинить позитивний вплив в будь-який час доби.

5. Забезпечення організму кальцієм. Традиційна форма казеїну, казеїнат кальцію, постачає в організм значну кількість кальцію, корисного для здорових кісток і необхідного для зниження ваги.

Який казеїн купити: основні види

Перш ніж купувати казеїновий протеїн, визначтеся із тим, який вам потрібен. Адже на віртуальних прилавках інтернет-магазинів продається кілька видів казеїну. Найпоширеніші з них:

1. Казеїнат. Одна з найстаріших форм казеїну. Представляє собою суміш казеїну з солями кальцію, натрію або калію. Для його отримання молоко обробляють кислотами. Має дещо густу консистенцію, трішки більше піниться і гірше розчиняється порівняно з новішими формами. Вартує недорого, що і є його ключовою перевагою. І хоч клейкість і густота допомогли цьому виду казеїну зайняти свою нішу в харчовій промисловості (як наповнювач, згущувач і стабілізатор), але згідно з відгуками, не всім спортсменам він подобається через густоту отримуваного коктейлю і важкість для шлунку. Плюс смакові властивості не кожному до душі. Тому якщо хочете його використовувати, то додавайте в коктейль побільше рідини, в ідеалі – вашого улюбленого напою.

2. Міцелярний казеїн. Найбільш затребувана форма казеїну. Позбавлений таких недоліків казеїнату, як надмірна густота та піноутворення. Та й смак у нього набагато приємніший. Виготовляється за рахунок фільтрації молока і його очищення від жирів, вуглеводів. Нагрівання тут не використовується, кислоти - теж. На виході отримуємо протеїн, в якому збереглась початкова структура білка. Потрапляючи в кишково-шлунковий тракт, міцелярний казеїн під дією пепсину утворює щільні згустки, всередину яких травним ферментам дістатись важче. Тому така грудка буде розщеплюватись довше, насичуючи організм високоякісним білком протягом тривалого часу. Але і коштує такий казеїн дорожче за рахунок більш дорогого виробничого процесу.

3. Гідролізований казеїн. Останнє слово харчової промисловості. Піддається ферментативному гідролізу, що прискорює його засвоєння порівняно зі звичайним казеїном. Гідролізований казеїн можна використовувати зразу після тренування і бути впевненим, що мязи отримають достатнє підживлення.

Який казеїн вибрати – вирішувати вам. Багато в чому все залежить від наявного бюджету. Якщо дозволяють кошти - варто віддати перевагу міцелярному казеїну, він однозначно кращий.

Як приймати казеїновий протеїн?

Разова норма казеїну становить 30-40 г. Такої кількості вистачить, щоб забезпечити організм білком на 8 годин. Це для набору м'язової маси. Для схуднення норма вдвічі менше - 15-20 г.

Разову порцію розчинити у 200-300 мл води або молока.

Пити казеїновий протеїн можна в різний час:

1. За 1-2 години до початку тренування. Підготує організм до навантажень, почне підживлювати м'язи. А під час тренування буде забезпечувати організм необхідною енергією.
2. Через 1-2 години після тренування. Заповнює дефіцит корисних елементів. Живить організм протягом 7-8 годин. Для кращого ефекту можна випити амінокислоти BCAA відразу після тренування, а через 2 години - казеїн.
3. Перед сном. Підживлює м'язові клітини протягом 8-9 годин, поки ви спите. Організм буде отримувати необхідну енергію і зможе виконувати свої функції.

Для кращого ефекту можна приймати казеїновий протеїн разом з сироватковим. Адже останній засвоюється швидше. І завдяки такому поєднанню організм буде отримувати поживні речовини досить тривалий час.

Якщо вирішите купити казеїн - вивчайте каталог і вибирайте підходящу продукцію. У нашому магазині представлений широкий асортимент від різноманітних брендів на будь-який бюджет (Biotech, Scitec Nutrition, MyProtein, Ostrovit, PowerPro і б. ін.) Але всі товари об'єднує один факт: ми працюємо тільки з офіційними дистриб'юторами і пропонуємо виключно оригінальний товар. Так як основний пріоритет для нас - ваше здоров'я.

Доставка товарів здійснюється по всій Україні, тому ви можете оформляти замовлення з Києва або будь-якого іншого міста. А якщо виникнуть питання - задайте їх менеджеру по телефону.