Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
-5%
1 701 грн 1 790 грн
(4)

Optimum Nutrition Gold standard 100% Casein 1820 - натуральний міцелярний казеїн з чудовими смаками. Надовго насичує м'язи амінокислотами, відновлює їх, перешкоджає катаболізму.

Купити
478 грн
(5)

OstroVit Micellar Casein - харчова добавка, яка містить міцелярний казеїн в найбільш оптимальній для засвоєння формі. Завдяки пролонгованому всмоктуванню надовго забезпечує вплив амінокислот на м'язи.

Купити
30 грн
(0)

KFD Nutrition Premium Dessert Micellar Casein 30 грам - пакетик міцелярного казеїну для приготування білкового коктейлю з пудинговою текстурою. Підтримує м'язи у нічний час.

Купити
576 грн
(3)

KFD Premium Dessert - смачна та корисна альтернатива звичайним десертам. Продукт з високим вмістом білка повільно засвоюється, завдяки чому зберігається тривале відчуття ситості. Має щільною консистенцією пудингу і чудовий смак; можна їсти десерт або блюдо на вечерю не зашкоджуючи фігурі.

Купити
43 грн
(1)

BioTech (USA) Casein Zero 30 г - пакетик безлактозного казеїну для тривалої підтримки м'язових клітин при інтенсивних тренуваннях. Уповільнює катаболізм, живить м'язові волокна, стимулює протеїновий синтез.

Купити
749 грн
(3)
Купити
995 грн
(0)

Scitec Nutrition 100% Casein Complex 920 г - порошкова добавка казеїну з різними смаками. Містить білок, що повільно засвоюється, для тривалої підтримки м'язів, підвищення імунітету, поповнення енергії. Посилена вуглеводами та ферментами.

Купити
498 грн
(0)

Adrenaline Micellar Casein 1000 грам - анаболічна добавка (міцелярний казеїн) для тривалої підтримки м'язів при високих навантаженнях. Збагачує клітини амінокислотами, стимулює білковий синтез, усуває жировий прошарок.

Купити
1 559 грн
(0)

Казеіновий протеїн R1 Casein постачає в організм незамінні амінокислоти, прискорює синтез білка, гальмує розпад м'язових волокон (катаболізм) Дає тривале відчуття ситості і пригнічує апетит.

Купити
1 149 грн
(4)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein - порошкоподібний міцелярно казеїн для якісного приросту м'язової маси. Має тривалий період розщеплення, тому надовго насичує і відновлює м'язи.

Купити
489 грн
(3)

Nosorog Casein - порошковий міцелярний казеїн, що містить незамінні амінокислоти і засвоювані форми калію і кальцію. На довгий час втамовує голод, запобігає катаболізму, відновлює і нарощує м'язи.

Купити
899 грн
(0)

Казеіновий протеїн R1 Casein постачає в організм незамінні амінокислоти, прискорює синтез білка, гальмує розпад м'язових волокон (катаболізм) Дає тривале відчуття ситості і пригнічує апетит.

Купити
968 грн
(1)

BioTech (USA) Casein Zero - порошкоподібна повільно засвоювана добавка казеїну для тривалого живлення м'язових клітин. Чинить анаболічну дію на організм, підвищує силові показники, покращує функціонування нервової системи.

Повідомити
1 875 грн
(1)

Scitec Nutrition 100% Casein Complex 2350 грам - комбінована протеїнова добавка, головним інгредієнтом якої є міцелярний молочний казеїн. Забезпечує організм амінокислотами для відновлення м'язів та посилення їх зростання.

Повідомити
1 590 грн
(2)
Повідомити
1 380 грн
(0)

Ultimate Nutrition Prostar 100% Casein Protein 2270 грам - це ідеальна комбінація гідролізованого казеїну (середній час вивільнення 2-4 години) і міцелярного казеїну (тривалий час вивільнення 4-7 годин) для постійного постачання амінокислот до м'язів під час тренування і після його закінчення протягом тривалого часу.

Повідомити
1 183 грн
(0)

Trec CASEIN 100 - добавка міцелярного казеїну. Джерело високоякісного протеїну з тривалим часом засвоєння. Усуває підшкірний жир, втамовує голод, підтримує м'язові тканини.

Повідомити
368 грн
(0)

Quamtrax 100% Casein 500 грам - добавка ізоляту сироваткового протеїну, що повільно перетравлюється, збагачена L-глутаміном AJIMONOTO®. Підсилює протеїновий синтез, підтримує м'язи під час сну.

Повідомити
680 грн
(0)

AllSports Labs Complex Pro Casein- високобілковий продукт з повільним вивільненням. Рекомендований для вживання перед сном. Забезпечує антикатаболічний захист і живлення м'язів в нічний час.

Повідомити
780 грн
(0)

Quamtrax Micellar Casein 907 грам - білок, що повільно засвоюється, отриманий з молока за допомогою технології мікрофільтрації. Добре підходить для підтримки м'язів у нічний період.

Повідомити
667 грн
(3)

Ultimate Nutrition Prostar 100% Casein Protein 908 г містить до 24 г протеїну, 9,9 г незамінних амінокислот, з яких 4,6 – амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (ВСАА). Це дає можливість організму відновлюватися вищими темпами, перешкоджає катаболізму та гарантує швидке зростання м'язової тканини.

Повідомити
356 грн
(0)

Чистий концентрат казеїну з низьким вмістом жиру і цукру. KFD Pure MC 85 Instant- це 85% протеїну, відмінне джерело амінокислот, поступове вивільнення поживних речовин в кровотік (до 12 годин) і тривале відчуття ситості.

Повідомити
340 грн
(0)
Повідомити
887 грн
(0)
Повідомити

Казеїн

Спортивне харчування казеїн - білок тваринного походження. Синтезується з натурального молока. Характеризується хорошою ефективністю, завдяки чому займає більше 80% частки серед протеїнових добавок. Ключова його відмінність від інших аналогів - відсутність лактози. Тому він чудово підходить для людей, що мають непереносимість даного компоненту.

Основні особливості казеїну

Основна перевага казеїну - він не розчиняється в шлунку. Завдяки цьому, даний вид протеїну має повільну засвоюваність, за рахунок чого надає тривале білкове підживлення організму. Час розщеплення становить до 8 годин!

За рахунок такої особливості казеїновий протеїн широко поширений серед спортсменів. Також підвищений попит пояснюється прискореним ростом м'язів. Згідно з дослідженнями, молочні білки вважаються більш ефективними, ніж рослинні або соєві.

Ще одна властивість казеїну - під час його прийому в організмі «встановлюється» певна швидкість засвоюваності амінокислот. У підсумку він на тривалий час забезпечує відчуття ситості.

Також казеїн відмінно підходить для прийому перед сном. Адже він створює позитивний азотний баланс під час нічного відпочинку.

Інші позитивні властивості казеїну:

  • стимулює синтез білка
  • знижує апетит (за рахунок довгого почуття ситості)
  • забезпечує організм великою кількістю кальцію

Крім того, казеїновий протеїн прискорює набір м'язової маси. Спортсмен, що вживє казеїн 2 рази на добу протягом 10 днів, нарощує м'язи в 2 рази швидше, ніж людина, яка його не вживє. І це підтверджується численними дослідженнями. А якщо комбінувати казеїновий протеїн з сироватковим - результату вдасться досягти ще швидше.

Також казеїн прискорює відновлення м'язів. Як відомо, вони ростуть під час сну. Якщо випити його на ніч, він розщепиться, перетвориться на білок і допоможе м'язам швидше відновитися.

З урахуванням такого списку властивостей казеїн показаний до вживання для:

  • бодібілдерів
  • важкоатлетів
  • людей, які страждають алергією на яєчний або сироватковий білок

Крім того, його можуть вживати всі, хто хоче забезпечити організм достатньою кількістю білка.

Який казеїн купити: основні види

Перш ніж купувати казеїновий протеїн, визначтеся із тим, який вам потрібен. Адже на віртуальних прилавках інтернет-магазинів продається 2 види казеїну:

1. Казеїнат кальцію. Для його отримання молоко обробляють кислотами. Вартує недорого, що і є його ключовою перевагою. Але згідно з відгуками, він дещо заважкий для шлунка. Плюс смакові властивості сподобаються не всім

2. Міцелярно казеїн. Виготовляється за рахунок фільтрації молока і його очищення від жирів, вуглеводів. Нагрівання тут не використовується, кислоти - теж. На виході отриуємо легко засвоюваний протеїн. Смак у нього приємний. Але і коштує він дорожче за рахунок більш дорогого виробничого процесу

Який казеїн вибрати - вирішувати вам. Багато в чому все залежить від наявного бюджету. Якщо дозволяють кошти - варто віддати перевагу міцелярному казеїну, він однозначно кращий.

Як приймати казеїновий протеїн?

Разова норма казеїну становить 30-40 г. Такої кількості вистачить, щоб забезпечити організм білком на 8 годин. Це для набору м'язової маси. Для схуднення норма вдвічі менше - 15-20 г.

Разову порцію розчинити у 200-300 мл води або молока.

Пити казеїновий протеїн можна в різний час:

1. За 1-2 години до початку тренування. Підготує організм до навантажень, почне підживлювати м'язи. А під час тренування буде забезпечувати організм необхідною енергією.
2. Через 1-2 години після тренування. Заповнює дефіцит корисних елементів. Живить організм протягом 7-8 годин. Для кращого ефекту можна випити амінокислоти BCAA відразу після тренування, а через 2 години - казеїн.
3. Перед сном. Підживлює м'язові клітини протягом 8-9 годин, поки ви спите. Організм буде отримувати необхідну енергію і зможе виконувати свої функції.

Для кращого ефекту можна приймати казеїновий протеїн разом з сироватковим. Адже останній засвоюється швидше. І завдяки такому поєднанню організм буде отримувати поживні речовини досить тривалий час.

Якщо вирішите купити казеїн - вивчайте каталог і вибирайте підходящу продукцію. У нашому магазині представлений широкий асортимент від різноманітних брендів на будь-який бюджет (Biotech, Scitec Nutrition, MyProtein, Ostrovit, PowerPro і б. ін.) Але всі товари об'єднує один факт: ми працюємо тільки з офіційними дистриб'юторами і пропонуємо виключно оригінальний товар. Так як основний пріоритет для нас - ваше здоров'я.

Доставка товарів здійснюється по всій Україні, тому ви можете оформляти замовлення з Києва або будь-якого іншого міста. А якщо виникнуть питання - задайте їх менеджеру по телефону.